Sürat Kargo Damlataş Şube (Alanya, Antalya)

Adres: Saray Mahallesi Galatasaray Caddesi Uygunlar Apartmanı Numara: 36/A Alanya – Antalya
Telefon: 0 242 512 18 10

Sürat Kargo Damlataş şubesi iletişim bilgileri ile şubeye ulaşabilirsiniz. Sürat Kargo Damlataş şubesinde yapabileceğiniz başlıca işlemler ise şu şekildedir;

Kargo takip, kargo gönderi süresi ve fiyatı öğrenme, kargo teslim alma, kargo paketleme işlemleri, personel, hizmet şikayetleri bildirme, kargo sorunları ve diğer kargo işlemlerini şubeden çalışma saatlerinde yapabilir veya bilgi alabilirsiniz. Şube ile iletişime geçmeden önce kargo takip numaranızı veya kargo fatura numaranızı hazır bulundurmanız işleminiz hızlı sonuçlanmasında size yardımcı olacaktır. Bu şekilde şubede veya telefonla müşteri hizmetleri ile görüşürken zamandan kazanmış olursunuz.

Sürat Kargo toplu ve sürekli gönderiler için özel anlaşma kabul etmektedir. Eğer sürekli kargo gönderisi yapıyor, toplu gönderiler için özel fiyat almak istiyorsanız müşteri hizmetleri veya şube yetkilileri ile görüşebilirsiniz.

Sürat Kargo Müşteri Hizmetleri Numarası: 0 850 202 0202
Sürat Kargo Sitesi: www.suratkargo.com

Yardımcı Sayfalar

Sürat Kargo Takip: Kargo gönderinizin nerede olduğunun hakkında bilgi alabilmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
Sürat Kargo Çalışma Saatleri: Şubenin çalışma saatleri hakkında bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
Sürat Kargo Şikayet: Şikayet bildirimini nasıl yapacaksınız konusunda bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
Sürat Kargo Gönderim Süresi Hesaplama: Kargo gönderinizin teslim süresini öğrenmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
Sürat Kargo Ücret Hesaplama: Kargo gönderinizin ne kadar ücret tutacağına dair bilgilerin yer aldığı yardımcı sayfadır.

Yorum Yaz

Müşteri yorumları

3 Müşteri Yorumu

  1. Ahmet

    siz nasıl bir firmasınız kargo zamanında yerine ulaşmıyor mağdur ediyorsunuz telefonlara cevap vermiyorsunuz hepinizi Allah’a havale ediyorum!

  2. ilker

    Bu nedir arkadaş arıyorum açmıyorsunuz kargom 2 haftadır ortada yok teslimat yapılmadan iadede yazıyor

  3. Nesrin

    çok kötü bir kargo. hiç ilgi alaka tok. damlataş şubesinde 5 dakika beklediğimiz süre zarfında görevli bayan neden geldiniz bile demekten aciz. kolilerin hepsi bir köşede atılı. kargocular bile aradıklarını bulamıyor. çalışanları memnun değil ki gelen müşteri memnun olsun.