Sürat Kargo Gölcük Şube (Gölcük, Kocaeli)

Adres: Kavaklı Mahallesi 136. Sokak Numara: 5 Gölcük – Kocaeli
Telefon: 0 262 412 66 01

Sürat Kargo Gölcük şubesi iletişim bilgileri ile şubeye ulaşabilirsiniz. Sürat Kargo Gölcük şubesinde yapabileceğiniz başlıca işlemler ise şu şekildedir;

Kargo takip, kargo gönderi süresi ve fiyatı öğrenme, kargo teslim alma, kargo paketleme işlemleri, personel, hizmet şikayetleri bildirme, kargo sorunları ve diğer kargo işlemlerini şubeden çalışma saatlerinde yapabilir veya bilgi alabilirsiniz. Şube ile iletişime geçmeden önce kargo takip numaranızı veya kargo fatura numaranızı hazır bulundurmanız işleminiz hızlı sonuçlanmasında size yardımcı olacaktır. Bu şekilde şubede veya telefonla müşteri hizmetleri ile görüşürken zamandan kazanmış olursunuz.

Sürat Kargo toplu ve sürekli gönderiler için özel anlaşma kabul etmektedir. Eğer sürekli kargo gönderisi yapıyor, toplu gönderiler için özel fiyat almak istiyorsanız müşteri hizmetleri veya şube yetkilileri ile görüşebilirsiniz.

Sürat Kargo Müşteri Hizmetleri Numarası: 0 850 202 02 02
Sürat Kargo Sitesi: www.suratkargo.com

Yardımcı Sayfalar

Sürat Kargo Takip: Kargo gönderinizin nerede olduğunun hakkında bilgi alabilmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
Sürat Kargo Çalışma Saatleri: Şubenin çalışma saatleri hakkında bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
Sürat Kargo Şikayet: Şikayet bildirimini nasıl yapacaksınız konusunda bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
Sürat Kargo Gönderim Süresi Hesaplama: Kargo gönderinizin teslim süresini öğrenmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
Sürat Kargo Ücret Hesaplama: Kargo gönderinizin ne kadar ücret tutacağına dair bilgilerin yer aldığı yardımcı sayfadır.

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri yorumları

10 Müşteri Yorumu ya da Şikayeti

 1. Elvan Gevez

  İki paket halinde kargom sürat kargoya veriliyor paketin üzerine benim adresimle beraber hiç tanımadığım başka bir adres yazılıyor. Paketin biri bana teslim edilmiş diğeri hiç tanımadığım başka birine arıyorum ulaşamıyorum. Kimseye dolap almıştım dolabın iç kısmı geldi dış kısmı yok ne yapayım ben şimdi o dolabı bu ne sorumsuzluktur ya!

  Yorum Yap
 2. Arzu Çorlu

  Eve tesilm gelecek kargom hala yok niye haber edilmiyor nerede ya da geldik yoktunuz diye.

  Yorum Yap
 3. Sinem

  Sürat kargo sadece Gölcükte değil her yerde aynı. İstanbul da evime 1.5 Km. yakındaki şubeye gelen kargom teslim edilmeden geri iade edildi. Genel merkez ve şubelerinde kimse telefona cevap vermiyor. Muhattap bulamıyorsunuz.

  Yorum Yap
 4. Ferhat

  Sürat kargonun Gölcük şubesi kadar tembel, iş bilmez bir kargo şubesi görmedim. Kargom 2 gündür bünyelerinde fakat, 2 km mesafeye getiremiyorlar. İnternet alışverişi yapan birisi olarak ürün aldığım mağazalara satın almış olduğum ürünü Sürat kargo ile göndermemeleri konusunda rica da bulunuyorum.

  Ayrıca, çevreme Sürat kargo ile çalışmamaları konusunda uyarıyorum. O şubede çalışanları işten atarlar ise belki orası düzelir.

  Yorum Yap
  1. Demir

   Kesinlikle kargomu bir yere bırakmışlar kargom yok telefon açan yok.

   Yorum Yap
 5. selim yiğit

  Yazıklar olsun. 10 günde kargo mu gider. Dizin paraya ihtiyacınız. Yoksa bırakın başkası gelsin. İnsanları magdur etmeyin başka işler arayın kendinize.

  Yorum Yap
 6. Serap

  Edebildiği heryere şikayetim ı yaptım ordaki tlf ne için acaba iki gündür arayiyorum meşgul o zaman internet sitenize tlf numarasi koymayın 2 gündür ürünümü bekliyorum ve hala bana ulaşmadı siz kendinizi ne sanıyorsunuz acaba tüm gölcuk halkı sizden şikayetçi burda size yer yok kapatın dukkaninizi cekin gidin burdan bu sizinle ilk ve Son alışverişim birdaha asla sizle çalışmam diğer kargolari iyi takip edin harika çalışıyorlar

  Yorum Yap
 7. Enes Türkmen

  sürat kargo gölcük şubesinin herzaman ki sıkıntısı sanırım. ne kadar şikayet edebildiğim yer varsa oraya kadar şikayet edicem. kargo hala daha elime ulaşmadı. telefonlara dahi bakmıyolar…

  Yorum Yap
 8. Melih

  Boyle bi kargo şirketi olamaz ne telefonlara bakıyo nede zamanında ulaşıyor

  Yorum Yap
 9. ismail DAL

  Gönderi elime ulaşmadı kargom nerede diye sorguladığımda son işlem olarak şubede teslim edildi yazmakta ben şubeye gidip almadım garip bir durum.

  Yorum Yap