Sürat Kargo İçmeler Şube (Tuzla, İstanbul)

Adres: Aydıntepe Mahallesi Evren Sokak Numara: 9 Daire: 1 Tuzla – İstanbul
Telefon Numarası: 0 216 494 40 68

Sürat Kargo İçmeler şubesi iletişim bilgileri ile şubeye ulaşabilirsiniz. Sürat Kargo İçmeler şubesinde yapabileceğiniz başlıca işlemler ise şu şekildedir;

Kargo takip, kargo gönderi süresi ve fiyatı öğrenme, kargo teslim alma, kargo paketleme işlemleri, personel, hizmet şikayetleri bildirme, kargo sorunları ve diğer kargo işlemlerini şubeden çalışma saatlerinde yapabilir veya bilgi alabilirsiniz. Şube ile iletişime geçmeden önce kargo takip numaranızı veya kargo fatura numaranızı hazır bulundurmanız işleminiz hızlı sonuçlanmasında size yardımcı olacaktır. Bu şekilde şubede veya telefonla müşteri hizmetleri ile görüşürken zamandan kazanmış olursunuz.

Sürat Kargo toplu ve sürekli gönderiler için özel anlaşma kabul etmektedir. Eğer sürekli kargo gönderisi yapıyor, toplu gönderiler için özel fiyat almak istiyorsanız müşteri hizmetleri veya şube yetkilileri ile görüşebilirsiniz.

Sürat Kargo Müşteri Hizmetleri Numarası: 0 850 202 0202
Sürat Kargo Sitesi: www.suratkargo.com

Yardımcı Sayfalar

Sürat Kargo Takip: Kargo gönderinizin nerede olduğunun hakkında bilgi alabilmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
Sürat Kargo Çalışma Saatleri: Şubenin çalışma saatleri hakkında bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
Sürat Kargo Şikayet: Şikayet bildirimini nasıl yapacaksınız konusunda bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
Sürat Kargo Gönderim Süresi Hesaplama: Kargo gönderinizin teslim süresini öğrenmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
Sürat Kargo Ücret Hesaplama: Kargo gönderinizin ne kadar ücret tutacağına dair bilgilerin yer aldığı yardımcı sayfadır.

Yorum Yaz

Müşteri yorumları

2 Müşteri Yorumu

  1. Ersin

    Benim kargomu getirmediler üstelik getiren kişi eşim evde beklerken kargoyu bana evde yoksunuz kargonuzu şubeden alabilirsiniz diye mesaj geldi eşimi aradığımda kapıyı bile çalmadıklarını söyledi bende aradım kargoyu bana içeri girip üst kapıyı bile çaldıklarını söyledi bu kadar sorumsuz ve işine sadık birilerini daha görmedim ben kesinlikle kimseye tavsiye etmiyorum getirdik diyip getirmiyorlar bundan sonra sürat Kargo ile iş yapan hiç bir yerden alışveriş yapmayacağım kimse de yapmasın çünkü bugün benim başıma gelen yarın size de gelebilir size de bu şekilde yapabilirler

    Yanıtla
  2. Nermin Halis

    Kardeşim bu kadar sorumsuz bir yer olamaz ne telefona bakıyorlar nede karsındakine saygılı davranıyorlar bir tek siz yapıyorsunuz bu isi bu son esim dostuma da söylüyorum bunlarla iş yapmayın biraz is ahlaki ve saygı gösterin.

    Yanıtla