Sürat Kargo Palandöken Şube (Palandöken, Erzurum)

Adres: Müftü Solakzade Mahallesi 75. Sokak Numara: 9/SE Palandöken – Erzurum
Telefon: 0 442 342 45 02

Sürat Kargo Palandöken şubesi iletişim bilgileri ile şubeye ulaşabilirsiniz. Sürat Kargo Palandöken şubesinde yapabileceğiniz başlıca işlemler ise şu şekildedir;

Kargo takip, kargo gönderi süresi ve fiyatı öğrenme, kargo teslim alma, kargo paketleme işlemleri, personel, hizmet şikayetleri bildirme, kargo sorunları ve diğer kargo işlemlerini şubeden çalışma saatlerinde yapabilir veya bilgi alabilirsiniz. Şube ile iletişime geçmeden önce kargo takip numaranızı veya kargo fatura numaranızı hazır bulundurmanız işleminiz hızlı sonuçlanmasında size yardımcı olacaktır. Bu şekilde şubede veya telefonla müşteri hizmetleri ile görüşürken zamandan kazanmış olursunuz.

Sürat Kargo toplu ve sürekli gönderiler için özel anlaşma kabul etmektedir. Eğer sürekli kargo gönderisi yapıyor, toplu gönderiler için özel fiyat almak istiyorsanız müşteri hizmetleri veya şube yetkilileri ile görüşebilirsiniz.

Sürat Kargo Müşteri Hizmetleri Numarası: 0 850 202 02 02
Sürat Kargo İnternet Sitesi: www.suratkargo.com

Yardımcı Sayfalar

Sürat Kargo Takip: Kargo gönderinizin nerede olduğunun hakkında bilgi alabilmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
Sürat Kargo Çalışma Saatleri: Şubenin çalışma saatleri hakkında bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
Sürat Kargo Şikayet: Şikayet bildirimini nasıl yapacaksınız konusunda bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
Sürat Kargo Gönderim Süresi Hesaplama: Kargo gönderinizin teslim süresini öğrenmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
Sürat Kargo Ücret Hesaplama: Kargo gönderinizin ne kadar ücret tutacağına dair bilgilerin yer aldığı yardımcı sayfadır.

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri yorumları

9 Müşteri Yorumu ya da Şikayeti

 1. Sevinç Söğüt

  Saatlerdir arıyorum kargomu başka birisine teslim etmiştiniz size ulaşamıyorum.

  Yorum Yap
 2. Serpil Dural

  Sürat kargo ile göndermeyeceğim bir haftadır palandöken kargoda günde 10 defa arıyorum kimse yok. Kargomu hiç tanımadığımız birine teslim etmişler.

  Yorum Yap
 3. Mücahid Orhan

  Kargo teslim tarihinin üstünden 4 gün geçmesine rağmen ortada ne kargo var nede telefona cevap verip bizi muhatap alan bir görevli var.

  Yorum Yap
 4. Aslı Ertik

  Sizin hiçbirinize hakkımı helal etmiyorum. Arkadaşıma internetten sürpriz bir hediye gönderdim maalesef şirket sizinle anlaşmalıydı ve kargo dağıtıma çıkmadan yanlış şeyler yazılarak geri gitti. Şimdi kendim için ne alıyorsam Palandöken Erzurum şubesi de aynı şekilde davranıyor.

  Yorum Yap
 5. Müzeyyen Yazıcıoğlu

  Kargom 7 gündür evrak hazırlandı diyorlar. Ne yapıyorsunuz orada anlamadım şikayet edeceğim.

  Yorum Yap
 6. Bayram Kan

  Kargoyu eve getirmeden teslim edilemedi diyorlar sonrada telefonu açmıyorlar. Sürat kargo Palandöken şubesi saygınız olsun mesleğinize.

  Yorum Yap
 7. Gül Kaya

  Kargoyu eve getirmeden teslim edilemedi diyorlar sonrada telefonu açmıyorlar. İlla durumu mahkemede mi bitirelim ondan anlıyorsunuz sanırım.

  Yorum Yap
 8. Cankat Türkeli

  Yanlış kişilere haber vermeden teslim ediyorsunuz. Arıyorum şubeyi, 2 saatte bakan yok! Ne biçim iş yapıyorsunuz, biraz saygınız olsun mesleğinize.

  Yorum Yap
 9. Tuba Yurt

  Erzurum palandöken şubesine kargomuz geldiği takdirde adresimize kimse gelmedi aynı zamanda telefon numaramız aranmadı. Kargomuz tekrar geri gönderildi.

  Yorum Yap