Sürat Kargo Ücret Hesaplama

Sürat Kargo, kargo veya kargolarınız ne kadar ücretle gideceğini öğrenebilmeniz için bu yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

Gönderi ücretini öğrenebilmemiz için Sürat Kargo sitesinden online işlemler kısmında yer alan Ücret Hesaplama sayfasına gidiniz. Çıkan sayfada sırası ile nereden kısmına çıkışın gerçekleşeceği ili, nereye kısmına varış ilini girerek alt kısma geçiniz. Burada size kg ve desiyi soracaktır. Kargonuzun kilosunu ve desini girerek işleme devam edeceğiniz, eğer gönderiniz dosya ise desi ve kg kısmına 0 değeri gireceksiniz.

Bu girişlerden sonra alt kısımda size gönderim tipi soracaktır, şubeden teslim alınacaksa şubeden teslim adresten teslim alınacak ise şubeden teslimi işaretleyerek yanı kısma geçiniz. Bu kısımda teslimat şeklini göreceksiniz, ilgili teslimat şekli telefon ihbarlı olacaksa telefon ihbarlı kutucuğunu, adrese teslim olacak ise adrese teslim kutucuğunu işaretleyerek devam ediniz. Bu girişlerden sonra ek hizmetler kısmına göreceksiniz burada sizlere telefon ile bilgi almak için alternatif seçenekler ve sigortalı gönderim yapmak istediğiniz soran seçenekler sunulacaktır burada bulunan seçenekler ek ücrete tabidir dilerseniz seçebilirsiniz.

Bu bilgilerin tümünü girdikten sonra sitenin sol alt kısmında yer alan hesapla butonuna basarak girmiş olduğunuz bilgiler ışığında kargonuzun ne kadar tutuğunu sayfada detaylı olarak görebilirsiniz.

Sürat Kargo Ücret Hesaplama Sayfasına Git

Yorum Yaz

Müşteri yorumları

1 Yorum

  1. Hasibe

    İyi günler bana sizden mesaj geldi kargonuz geldi diye dun mesaj attınız bekliyorum bugün bana ulaşırsa sevinirim dışarı çıkacağım ama sizi bekliyorum inşallah aksama kadar ulaşır bana teşekkür ederim.

    Cevap