Sürat Kargo Ücret Hesaplama

Sürat Kargo, kargo veya kargolarınız ne kadar ücretlenle gideceğini öğrenebilmeniz için bu yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

Gönderi ücretini öğrenebilmemiz için Sürat Kargo sitesinden online işlemler kısımında yer alan Ücret Hesaplama sayfasına gidiniz. Çıkan sayfada sırası ile nereden kısımına çıkışın gerçekleşeceği ili, nereye kısımına varış ilini girerek alt kısıma geçiniz. Burada size kg ve desiyi soracaktır. Kargonuzun kilosunu ve desini girerek işleme devam edeceğiniz, eğer gönderiniz dosya ise desi ve kg kısımına 0 değeri gireceksiniz.

Bu girişlerden sonra alt kısımda size gönderim tipi soracaktır, şubeden teslim alınacaksa şubeden teslim adresten teslim alınacak ise şubeden teslimi işaretleyerek yanı kısıma geçiniz. Bu kısımda teslima şeklini göreceksiniz, iligi teslimat şekli telefon ihbarlı olacaksa telefon ihbarlı kutuğunu, adrese teslim olacak ise adrese teslim kutucuğunu işaretleyerek devam ediniz. Bu girişlerden sonra ek hizmetler kısımına göreceksiniz burada sizlere telefon ile bilgi almak için alternatif şeçenekler ve sigortalı gönderim yapmak istediğiniz soran seçenekler sunulacaktır burada bulunan seçenekler ek ücrete tabidir dilerseniz seçebilirsiniz.

Bu bilgilerin tümünü girdikten sonra sitenin sol alt kısımında yer alan hesapla butonuna basarak girmiş olduğunuz bilgiler ışığında kargonuzun ne kadar tutuğunu sayfada detaylı olarak görebilirsiniz.

Sürat Kargo Ücret Hesaplama Sayfasına Git

1 Yorum

  1. Hasibe

    Iyi günler bana sizden mesaj geldi kargonuz geldi diye dun msj attınız bekliyorum bugun bana ulaşırsa sevinirim dışarı çıkacağım ama sizi bekliyorum inşallah aksama kadar ulaşır bana tesekur ederim

    Cevap

Yorum Yaz

Müşteri yorumları