Sürat Kargo Ücret Hesaplama

Sürat Kargo, kargo veya kargolarınız ne kadar ücretle gideceğini öğrenebilmeniz için bu yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

Gönderi ücretini öğrenebilmemiz için Sürat Kargo sitesinden online işlemler kısmında yer alan Ücret Hesaplama sayfasına gidiniz. Çıkan sayfada sırası ile nereden kısmına çıkışın gerçekleşeceği ili, nereye kısmına varış ilini girerek alt kısma geçiniz. Burada size kg ve desiyi soracaktır. Kargonuzun kilosunu ve desini girerek işleme devam edeceğiniz, eğer gönderiniz dosya ise desi ve kg kısmına 0 değeri gireceksiniz.

Bu girişlerden sonra alt kısımda size gönderim tipi soracaktır, şubeden teslim alınacaksa şubeden teslim adresten teslim alınacak ise şubeden teslimi işaretleyerek yanı kısma geçiniz. Bu kısımda teslimat şeklini göreceksiniz, ilgili teslimat şekli telefon ihbarlı olacaksa telefon ihbarlı kutucuğunu, adrese teslim olacak ise adrese teslim kutucuğunu işaretleyerek devam ediniz. Bu girişlerden sonra ek hizmetler kısmına göreceksiniz burada sizlere telefon ile bilgi almak için alternatif seçenekler ve sigortalı gönderim yapmak istediğiniz soran seçenekler sunulacaktır burada bulunan seçenekler ek ücrete tabidir dilerseniz seçebilirsiniz.

Bu bilgilerin tümünü girdikten sonra sitenin sol alt kısmında yer alan hesapla butonuna basarak girmiş olduğunuz bilgiler ışığında kargonuzun ne kadar tutuğunu sayfada detaylı olarak görebilirsiniz.

Sürat Kargo Ücret Hesaplama Sayfasına Git

Şuna Göre Sırala:

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri yorumları

10 Müşteri Yorumu ya da Şikayeti

 1. Yusuf Yıldırım 17 Mart 2022

  Bir kutu çikolata Van Tuşba ilçesi kaç TL ye gider?

  1. Ersin Develi 17 Mart 2022

   Yusuf Yıldırım en, boy ve yüksekliğini ölçerek en yakın Sürat kargo şubesini arar ve ölçüleri oraya verirsen sana ne kadar tutacağını söylerler. Kutu çikolata ufakları var büyükleri de var. Ölçülerini al ve şubeyi ara daha net olur.

 2. Ayşegül Yelken 6 Nisan 2020

  Kargom gelmiş ama daire 21 iken 22 ye gelmiş bir gün sonra tekrar getirirler mi acaba virüs olayların çıkamıyoruz dışarı ama!

 3. Ecrin Savaş 27 Ağustos 2019

  Okul çantası Adana’dan Adıyaman’a göndermek istiyorum ücreti ne kadar

  1. Akın 14 Şubat 2020

   Ecrin şubeyi arayıp öğrenebilirsiniz kargo en boy yükseklik biliyorsan desiyi ver bir de kilo oradan fiyat veriyorlar.

  2. Adnan Yalçınkaya 18 Mayıs 2021

   Ecrin Savaş yorumlara bakınca ülkemizin neden gelişmediğini neden ilerleyemediğini anlıyorum.

 4. Fatıma Duman 26 Ağustos 2019

  100 ml. güneş kremi gönderilecek İstanbul’dan Tekirdağ, Muratlıya ücreti ne kadar olur?

 5. Muzaffer Yenilmez 16 Haziran 2019

  30 kg. fiyatı ne kadar?

 6. Gökhan 16 Mart 2018

  İyi günler yurt dışı İngiltere fiyatları ne kadar?

 7. Hasibe Yıldız 2 Şubat 2017

  İyi günler bana sizden mesaj geldi kargonuz geldi diye dun mesaj attınız bekliyorum bugün bana ulaşırsa sevinirim dışarı çıkacağım ama sizi bekliyorum inşallah aksama kadar ulaşır bana teşekkür ederim.