Sürat Kargo Yavuz Selim Şube (Ortahisar, Trabzon)

Adres: İnönü Mahallesi Kahramanmaraş Caddesi Numara: 349 Ortahisar – Trabzon
Telefon: 0 462 223 34 33

Sürat Kargo Yavuz Selim şubesi iletişim bilgileri ile şubeye ulaşabilirsiniz. Sürat Kargo Yavuz Selim şubesinde yapabileceğiniz başlıca işlemler ise şu şekildedir;

Kargo takip, kargo gönderi süresi ve fiyatı öğrenme, kargo teslim alma, kargo paketleme işlemleri, personel, hizmet şikayetleri bildirme, kargo sorunları ve diğer kargo işlemlerini şubeden çalışma saatlerinde yapabilir veya bilgi alabilirsiniz. Şube ile iletişime geçmeden önce kargo takip numaranızı veya kargo fatura numaranızı hazır bulundurmanız işleminiz hızlı sonuçlanmasında size yardımcı olacaktır. Bu şekilde şubede veya telefonla müşteri hizmetleri ile görüşürken zamandan kazanmış olursunuz.

Sürat Kargo toplu ve sürekli gönderiler için özel anlaşma kabul etmektedir. Eğer sürekli kargo gönderisi yapıyor, toplu gönderiler için özel fiyat almak istiyorsanız müşteri hizmetleri veya şube yetkilileri ile görüşebilirsiniz.

Sürat Kargo Müşteri Hizmetleri Numarası: 0 850 202 02 02
Sürat Kargo İnternet Sitesi: www.suratkargo.com

Yardımcı Sayfalar

Sürat Kargo Takip: Kargo gönderinizin nerede olduğunun hakkında bilgi alabilmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
Sürat Kargo Çalışma Saatleri: Şubenin çalışma saatleri hakkında bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
Sürat Kargo Şikayet: Şikayet bildirimini nasıl yapacaksınız konusunda bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
Sürat Kargo Gönderim Süresi Hesaplama: Kargo gönderinizin teslim süresini öğrenmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
Sürat Kargo Ücret Hesaplama: Kargo gönderinizin ne kadar ücret tutacağına dair bilgilerin yer aldığı yardımcı sayfadır.

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri yorumları

12 Müşteri Yorumu ya da Şikayeti

 1. Ceylan Akan 11 Ağustos 2022

  Bu şubenizin kargolarımı bu kadar geç çalışıyor yoksa tüm Trabzon’dakiler mi böyle, rezalet başka bir şey değil. Kargo 2 günde geliyor buraya ama geldiği yolun kaç katı kadar da şubede bekliyor. İnsanları bu kadar mağdur edecekseniz çalışmayın. Belki çok, çok acil bir eşyam vardır kargoda ben sizin keyfinizi mi bekleyeceğim o kargonun elime ulaşması için? Arıyoruz telefona cevap veren bile yok. Bu kadar ilgilisiniz.

 2. Deniz Çolak 10 Mayıs 2022

  Kargoya çıktı teslim edilmek üzere yolda yazısı üzerinden 2 gün geçti. Sizi aradım 15 dk aralıksız çaldıktan sonra telefon açılıp kapatıldı direkt, buradan benim çıkaracağım şey kapatmamı beklediniz kapatmayınca da siz açıp kapattınız. Oraya gittim ki niyetim farklıydı ancak yoğun gibi olduğunuzu görünce ve başka bir müşterinin şikâyeti ile ilgilendiğinizi görünce anlayışla karşılama kararı aldım.

  Dibinizde bir köşeye geçtim müsait olduğunuzda bakarsınız diye, başka insanlar geldi işlerini halletti gitti, sonra oradaki kadın arkadaşınız bana sizinle biri ilgilendi mi diye sordu, hayır dedim. Suratıyla garip bir hareket yaptı ne anlamda yaptı bilmiyorum, umurumda da değil. Sessiz konuşuyordum sinirden belki beni garipsemiştir. Sonrasında da gayet mutlu mesut kargom verildi ve gittim. Mesajda teyit numarası vermem isteniyordu bunu sormadınız, yani şimdi ben bir isim soy isim sallasam ve tutsa ya da iki dakika bir kutudaki isim soy isme bakıp söylesem onu da herhalde alacağım.

  Gözünüzün önünde duran birine ve o an 2 kişinin çalıştığı bir yerde ilgilenildi mi diye sormak bildiğiniz halde zaten garip bir durumdur. Bunun haricinde dağıtım yazısı kargo şubedeyken nasıl oluşturuluyor onu sormayacağım. Uzaklığım 450 metreyken kargo neden gelmiyor onu hiç sormaya gerek yok. Ancak biri sizi 15 dakikadır arıyorsa en azından açıp meşgulüm diye sallasanız daha iyi olur. Bu yaşadığımı şartlarınıza verip yine de anlayışıyla karşıladım. Ancak ben bu durumu ikinci kez yaşadığımda bir yorum yazmayacağım ve geldiğimde hiç anlayışlı olmayacağım.

 3. Elif Aydoğdu 22 Mart 2022

  Nasıl bir kargo teslim etmediği bir ürünü teslim edildi onayı verip mesaj atar. Üstüne arandığında da yanlışlık oldu deyip gün teslim edileceğini söyleyip 2 gün daha teslim etmeyip tekrar telefonları açmaz. Ne biçim hizmet veriyorsunuz. 40 dakika telefon bekletip kapatmak nedir? Nasıl ulaşacağız açmazsanız.

 4. Zehra Kınay 24 Aralık 2020

  Bu sürat kargoyu Allah bildiği gibi yapsın. 15 gündür kurye çağırıyorum gelen yok giden yok mazuratımı da bildirdiğim halde gelmiyorlar. Genel müdürlüğü aradım kayıt oluşturdular kendim telefondan kurye çağardım defalarca yok, yok. Telefonlara bakan yok siz ne biçim bir firmasınız berbat sorumsuz bir daha sizden ne kargo alırım ne gönderirim.

 5. Toprak Çaprak 7 Aralık 2020

  Telefona asla bakılmıyor, teslim edilmiyor. Kargo gelmek biliyorum. Sürat kargo sen niye varsın. Adını da Sürat koymuşlar.

 6. Sevim 18 Haziran 2020

  Uzun süredir kargoda paketlerim var hâlâ elime geçmedi aramama rağmen telefonlar açılmıyor sürat kargo yavuz selim şubesi bazen gelmeden kargon geri iade oluyor.

  Hiç memnun değilim bu kargo şubesinden bana yakın olsa gidip alacağım paketlerimi ve birdaha çalışmayacağım bu kargoyla.

 7. meryem çuvalcı 16 Haziran 2020

  neden telefonlarınız meşgulde bu nasıl hizmet hizmetiniz ve müşteri memnuniyetiniz koca bir sıfır

 8. Murat 1 Haziran 2020

  Ürün gönderiyorum kurye dagıtıma cıkmadan geri iade sürecini baslatıp yenıden ürünün bana gönderiyorsunuz telefonlara zaten bakılmıyor müşteri kargosunu almaya ayagınıza kadar geliyor onunla bile ilgilenmiyorsunuz nasıl bi şirketse artık

 9. Gökdeniz 7 Mayıs 2020

  Kargo getirmiyorlar telefonlara kesinlikle bakılmıyor bizim sayemizde ekmek yiyorsanız görevinizde hakkıyla yapın derim

 10. Fuat karagöz 18 Eylül 2019

  727… takip numarası ilen kargom geldi ancak teslim edilmedi 5 gündür müşteri temsilcisini aradım yinede teslim etmedi trabzon yavuzselim şubesi muhatap yok güvenli değil

  1. Nadir 21 Nisan 2020

   Mesai saatleri içinde belkide 20 kez aradım ama açan olmadı bu kadar sorumsuz bir kargo şirketi olamaz. Sonuçta insanlar onlara bir şeyler emanet ediyor ve güvenmek istiyor ama boş…

   1. Ali 7 Mayıs 2020

    Kesinlikle öyle benim kargomda gelmedi geri iade edilecek bizim sayenizde ekmek yiyorsaniz hakkıyla yapsınlar bari