TNT Express Kargo Ücret Hesaplama

TNT Express kargo ile yurt içi veya yurt dışı kargo gönderisi yapmayı düşünüyor ve fiyatın ne kadar tutacağını merak ediyorsanız bu sayfa size bu konuda yardımcı olacaktır.

TNT Express kargo fiyatını doğru bir şekilde öğrenebilmemiz için TNT Express kargo sitesinden yardım almamız gerekmektedir. En doğru fiyat bilgisini buradan öğrenebilirsiniz. Alt tarafta sunulan kargo fiyat hesaplama adresinden TNT Express kargo hesabı sayfasına geçiş yapınız.

TNT Express Kargo Ücret Hesaplama Sayfası

Açılan sayfada iki adet seçim göreceksiniz. Birici gönderici ili diğer ise alıcı ili. Burada yapmanız gereken eğer yurt dışından Türkiye’de bulunan bir yere gönderi yapacaksanız, alıcı iline göndereceğiniz Türkiye’de ki ili gönderici iline ise sizin yurt dışında bulunduğunuz ili seçmeniz olacaktır. Tam tersi eğer siz Türkiye’den yurt dışına gönderi yapacaksanız bu zamanda gönderici ilini bulunduğunuz Türkiye’de ki ilin alıcı iline ise yurt dışında hangi ile gönderi yapacaksanız o ile seçmelisiniz. Türkiye’den bir ilden değer bir şehir’e gönderi fiyatı da hesaplayabilirsiniz. Bu sefer gönderici ve alıcı ilini seçmeniz yeterlidir.

İl seçimlerinden sonra hemen yan tarafta gönderi türünü göreceksiniz. Gönderi türünü koli, paket veya palet olarak seçiniz, son işlemde ise artık fiyat hesaplaması yapabilirsiniz. Sayfada bulunan “Fiyat teklifi alın” butonuna bastığınız anda sayfasının ortasında gönderinin ne kadar tutacağını görebileceksiniz. İşlem bu kadar başka bir işleme gerek yoktur.

TNT Express Kargo Ücret Hesaplama Sayfasına Git

Şuna Göre Sırala:

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri yorumları