UPS Kargo Gönderim Süresi Hesaplama

UPS Kargo gönderi süresini hesaplatmak bir gönderinin ne kadar sürede gideceğini öğrenmeniz için hazırlanmış UPS kargo gönderi süresi hesaplama yardımcı sayfamızdasınız. UPS kargo için iki adet gönderi süresi öğrenme seçeneği vardır. Birincisi yurt içi gönderi süresi diğer ise yurt dışı gönderim süresi.

Yurt içi gönderim süresini öğrenmek isteyenler alt kısımda bulunan yurt içi gönderi süresi hesaplama sayfasına git linkini kullanarak açılan UPS kargo sitesinden gönderen il, alıcı il servis tipi, paket tipi paket tipiniz eğer zarf ya da dosya tarzı ise dosya koli tarzı ise koli işaretleyerek gönderi ağırlığını girerek gönderi süresini öğrenebilirler.

Yurt İçi Gönderi Süresi Hesaplama Sayfasına Git

Yurt dışı gönderim süresini öğrenmek isteyenler ise alt kısımda bulunan yurt dışı gönderi süresi hesaplama sayfasına git linkinden UPS kargo sitesine giderek hedef kısmında gönderi yapmak istediği ülke adını, gönderi tipi kısmına gönderi yapacağı paket tipini zarf, koli veya doküman seçimi yaparak hacim ve kg. bilgilerini girerek hesapla kısmını kullanması gerekmektedir.

Yurt Dışı Gönderi Süresi Hesaplama Sayfasına Git

Yorum Yaz

Müşteri yorumları

1 Yorum

  1. muhammed

    ankaradan konyanın kulu ilcesine kac gunde gelir

    Cevap