UPS Kargo Gönderim Süresi Hesaplama

UPS kargo ile gönderim yapacak ve gönderinizin ne kadar sürede yerine ulaşacağını öğrenmek istiyorsanız burada verilen bilgilerini UPS kargo gönderim süresi hesaplama sayfasına giderek gönderim süresini öğrenebilirsiniz.

UPS kargo yurt içi ve yurt dışı kargo gönderisi yapmaktadır. Alt tarafta bulunan gönderi hesaplama sayfasına gidiniz. Açılan sayfada paket ve yük gönderisi seçimlerini ile karşılaşacaksınız.

Gönderiniz paket ise paket gönderimi yük ise yük gönderimini seçiniz. Paket seçiminde Menşei (Gönderen) alanına ülke yurt içi gönderi yapıyorsanız Türkiye, yurt dışı gönderi yapıyorsanız ülkenizi, posta kodu seçimi posta kodunu bilmeyenler aynı sayfada arama butonuna kullanarak öğrenebilirler, posta kodu seçiminden sonra şehir seçimini yaptıktan sonra Menşei alanı bitirerek Hedef alanına geçmelidir.

UPS Kargo Paket Gönderim Süresi Hesaplama Sayfası

Hedef (Gönderilecek) alanında ise hangi ülkeye göndereceklerini yurt içi gönderisi ise Türkiye yurt dışı gönderisi ise göndereceği ülkeyi, posta kodunu, şehri ve ne zaman gönderi yapacağınızın tarihini girdikten sonra alt tarafta yer alan “Güncelle” butonuna bastıklarında yan tarafta paket gönderisi süresini öğrenebilirler.

UPS Kargo Yük Gönderim Süresi Hesaplama Sayfası

Yük seçimini yapanlar ise sayfa içerisinde kargo teklifi seçimini yaptıklarından yine aynı sayfada Menşei (Gönderen), Hedef (Gönderilecek) yer seçimlerini yaptıklarından sayfada ilerlemeli diğer gelen sayfalarda gönderi ölçülerinin ve diğer bilgileri girerek hesaplama yapmaları yeterli olacaktır.

UPS Kargo Gönderim Süresi Hesaplama Sayfasına Git

Hesaplama hakkında daha fazla bilgi için size en yakın UPS kargo şubesi ile iletişime geçerek UPS kargo şubelerinden bilgi alabilir veya UPS kargo kurye rezervasyon numarası olan 0 850 255 00 66 numarasından Türkiye’nin her yerinden ulaşabilirsiniz.

Şuna Göre Sırala:

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri yorumları

5 Müşteri Yorumu ya da Şikayeti

 1. levent

  4 gündür merkeze hala gelmedi

  Yorum Yap
 2. rasim

  kayseri melikgazi ilceye hala 5 gundur ulasmadı ne zaman gelecek

  Yorum Yap
 3. yılmaz

  uğraştırma seneye gönderecem kargoyu

  Yorum Yap
 4. selvi

  istanbuldan düzceye kaç günde gelir?

  Yorum Yap
 5. muhammed

  ankaradan konyanın kulu ilcesine kac gunde gelir

  Yorum Yap