UPS Kargo Gönderim Süresi Hesaplama

UPS kargo ile gönderim yapacak ve gönderinizin ne kadar sürede yerine ulaşacağını öğrenmek istiyorsanız burada verilen bilgilerini UPS kargo gönderim süresi hesaplama sayfasına giderek gönderim süresini öğrenebilirsiniz.

UPS kargo yurt içi ve yurt dışı kargo gönderisi yapmaktadır. Alt tarafta bulunan gönderi hesaplama sayfasına gidiniz. Açılan sayfada paket ve yük gönderisi seçimlerini ile karşılaşacaksınız.

Gönderiniz paket ise paket gönderimi yük ise yük gönderimini seçiniz. Paket seçiminde Menşei (Gönderen) alanına ülke yurt içi gönderi yapıyorsanız Türkiye, yurt dışı gönderi yapıyorsanız ülkenizi, posta kodu seçimi posta kodunu bilmeyenler aynı sayfada arama butonuna kullanarak öğrenebilirler, posta kodu seçiminden sonra şehir seçimini yaptıktan sonra Menşei alanı bitirerek Hedef alanına geçmelidir.

UPS Kargo Paket Gönderim Süresi Hesaplama Sayfası

Hedef (Gönderilecek) alanında ise hangi ülkeye göndereceklerini yurt içi gönderisi ise Türkiye yurt dışı gönderisi ise göndereceği ülkeyi, posta kodunu, şehri ve ne zaman gönderi yapacağınızın tarihini girdikten sonra alt tarafta yer alan “Güncelle” butonuna bastıklarında yan tarafta paket gönderisi süresini öğrenebilirler.

UPS Kargo Yük Gönderim Süresi Hesaplama Sayfası

Yük seçimini yapanlar ise sayfa içerisinde kargo teklifi seçimini yaptıklarından yine aynı sayfada Menşei (Gönderen), Hedef (Gönderilecek) yer seçimlerini yaptıklarından sayfada ilerlemeli diğer gelen sayfalarda gönderi ölçülerinin ve diğer bilgileri girerek hesaplama yapmaları yeterli olacaktır.

UPS Kargo Gönderim Süresi Hesaplama Sayfasına Git

Hesaplama hakkında daha fazla bilgi için size en yakın UPS kargo şubesi ile iletişime geçerek UPS kargo şubelerinden bilgi alabilir veya UPS kargo kurye rezervasyon numarası olan 0 850 255 00 66 numarasından Türkiye’nin her yerinden ulaşabilirsiniz.

Şuna Göre Sırala:

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri yorumları

5 Müşteri Yorumu ya da Şikayeti

 1. levent 17 Mayıs 2020

  4 gündür merkeze hala gelmedi

 2. rasim 17 Mayıs 2020

  kayseri melikgazi ilceye hala 5 gundur ulasmadı ne zaman gelecek

 3. yılmaz 22 Aralık 2019

  uğraştırma seneye gönderecem kargoyu

 4. selvi 22 Aralık 2019

  istanbuldan düzceye kaç günde gelir?

 5. muhammed 26 Haziran 2017

  ankaradan konyanın kulu ilcesine kac gunde gelir