Yurtiçi Kargo Adatepe Şube (Buca, İzmir)

Adres: Adatepe Mahallesi 63. Sokak Numara: 19/1/A Buca – İzmir
Telefon: 0 232 280 10 10
Telefon 2: 0 232 280 10 11

Yurtiçi Kargo Adatepe şubesi iletişim bilgileri ile şubeye ulaşabilirsiniz. Yurtiçi Kargo Adatepe şubesinde yapabileceğiniz başlıca işlemler ise şu şekildedir;

İsim veya kargo takip numarası ile gönderi veya teslimat takibi yapabilme, kargo gönderimi yapma, teslimat süresi öğrenme, hizmet fiyat hesaplamaları, yurtiçi ve yurt dışı kargo işlemleri, ambalaj ürünleri, kurye, şube ve genel şikayet bildirimi gibi işlemlerinizi yaptırabilir veya bilgi alabilirsiniz. Bu işlemler için telefon numarası kullanabilir veya adresten direk şube iletişime geçebilirsiniz. Müşteri hizmetleri bu konular hakkında sizlere telefonla veya şube adresine gittiğinizde yardımcı olacaktır.

Yurtiçi Kargo sürekli ve toplu kargo gönderim yapan kişiler için özel anlaşma yapmaktadır. Bunun için şube müdürleri ile iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Yurtiçi Kargo Müşteri Hizmetleri Numarası: 444 99 99
Yurtiçi Kargo Sitesi: www.yurticikargo.com

Yardımcı Sayfalar

Yurtiçi Kargo Takip: Kargo gönderinizin nerede olduğunun hakkında bilgi alabilmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
Yurtiçi Kargo Çalışma Saatleri: Şubenin çalışma saatleri hakkında bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
Yurtiçi Kargo Şikayet: Şikayet bildirimini nasıl yapacaksınız konusunda bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
Yurtiçi Kargo Gönderim Süresi Hesaplama: Kargo gönderinizin teslim süresini öğrenmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
Yurtiçi Kargo Ücret Hesaplama: Kargo gönderinizin ne kadar ücrete göndereceğinize dair bilgilerin yer aldığı yardımcı sayfadır.

Yorum Yazın

Müşteri yorumları

20 Müşteri Yorumu

 1. Hanife GÜVEN

  Sokağa çıkma yasağım olduğu için kargomu gelip alamayacağım. Ayrıca bütün gün evde sizi bekledim. Gelip bulamadığınız mesajına alışkınış. Artık çıkamadığım için en kısa zamanda kargomu getireceğinizi umuyorum.

  Yanıtla
 2. nedime

  12 saat geçirdiğim iş yerinde adreste bulunamadığınız için kargonuz teslim edilememiştir mesajı gelip şubeye ayaklarına çağırmaları!!!!!!! işin türkçesi biz dağıtıma çıkarmadık bir zahmet siz gelip alın !!!!!!! rezalet bu kaçıncı!!!!!!

  Yanıtla
 3. Mahmut

  Berbatsınız evde bekletip adresinizde yoktunuz demek Berbatsınız.

  Yanıtla
 4. Yasemin

  Evde olup kargomu beklediğim halde adresinizde yoktunuz diyip şubeye bırakıyorsunuz kargomu bu ne hak bir kişi bile gelmedi beklediğim halde hadi geldiniz diyelim ne arama var ne mesaj bugün teslim edileceğine dair.

  Buradan bir şey almak mı beklemek mi aslaaa azıcık guven verin ya bekliyorum sokağa yurtiçi kargo arabası dahi girmedk adresinizde yoktunuz ne demek bu neee her seferinde olmaz bu kadarı yaa her defasında adresinizde yoktunuz ne bu kadarı bıktırdınız be

  Yanıtla
 5. Ayla Erez

  Kesinlikle işinizi iyi yapmayan kargo şirketisiniz öncelikle kargonuz teslim edilmiş diyorsunuz edilmediğini söylediğimde kontrol edip size dönüş yapalım diyorsunuz.

  Fakat dönüş yapmıyorsunuz defalarca aramam sonucunda tekrar ulaşıyorum evet haklısınız kargonuz şubede gelmişler ama bulamamışlar diyorsunuz. Bu da yetmezmiş gibi getiremezler artik deyip eve gelmediğiniz halde geldik bulamadık deyip insanları şubeye çağırıp mağdur ediyorsunuz.

  Yanıtla
 6. tamer ergez

  Nasıl bir iştir eve gelmeden evde bulunamadı diye not bırakırsınız. 75 yaşında insan 3 gündür evden çıkmadan kargo bekliyor.

  Yanıtla
 7. Murat

  Adrese gelmeden not bıraktım diye utanmadan yazıyorsunuz. Hiç bir zaman işim olmaz sizinle internetten alışveriş yaparken de dikkat ediyorum. Yurtiçi olmasın diye. Ancak bazen mecbur kalıyoruz. Bir de şubeyi cehennemin dibine taşımışsınız. Ne otobüs geçiyor ne dolmuş. Müşteri hizmetleri falan da ilgilendiği yok. Şube zaten zahmet edip telefonlara bakmıyor. Her kargo geldiğinde bunu yapıyorsunuz.

  Yanıtla
 8. Kadir HAN

  Adrese gelemeden geldi bilgisi geliyor. Evde kimse yok ne demek oluyor 2 dir aynı sorunu yaşıyoruz. Zilin yanına kırmızı keçeli kalemle not düştüm. Yurtiçi kargo çalışanı rica ediyorum zile bas tabi tenezzül ederde kapıya gelirsen. Apartman bana ait hangi zile basarsan ürünü alırlar dedim. Adam gelmemiş ki görsün koca notu. Böyle terbiyesizlik olmaz lütfen uyarın Buca- Atatürk mahallesi sakinleri olarak biz bu durumdan rahatsızız. Hayır sizinle çalışmak bu durumdan dolayı zaten istemiyoruz ama her ne aptallıksa ürün aldığımız firmalarda sizinle çalışıyor anlaşmalı uyaracağız tabi kendilerini bir daha sizinle çalışmamaları konusunda. Herkes müşterisini nasıl koruyor nasıl saygılı oluyor o zaman anlarsınız. Çalışanlarınıza insanların hassasiyeti konusunda saygılı olmayı öğretiniz.

  Yanıtla
 9. ömer kuzgun

  hiç adrese gelmeden gelindi ulasamadık diyorlar böyle sacmalıkmı olur son çalışmam olucak

  Yanıtla
 10. rıfat serhatlı

  Türkiyedeki tüm kargo şirketleri ile çalıştım. hepsi birbirinden kötü … kargolardan ups den ayın 7 sinde kargoya verilen malımı 13 de zor teslim aldım.. sb den teslimi yok.. adresi bulamadık denildi enson.. iyide izmirin göbeği ,evime gelenler google harita ile geliyor. diğerleride adrese gelmeden evde kimse yok diyor. ama önemli olan evde 7/24 insan var.. sonradan anladığım kadarı ile zaten bu kargoda çalışanlar bi kargodan bir kargoya iş geçişi yapıyor. 1 sene sonra bu çalışanlar yer değiştiriyor.ehh sorun burada zaten

  Yanıtla
 11. şakir tarık

  Yurtiçi kargonun en tembel şubesi!

  Yanıtla
 12. mehmet yiğit

  Bütün gün dükkanda oturup, dağıtıma çıkmıyorlar. Özellikle ağır kargolarınızı sakın bunlara emanet etmeyin. Zor geliyor taşıması, malı dükkandan bile çıkartmayıp bilgisayardan alıcıya ulaşamadık yazıveriyorlar. Aman dikkat edin.

  Yanıtla
 13. osman baki

  kanki yetiştiremedikleri ürüne geldik yoktunuz subeye gel al diyorlar sube ta dagın başında

  Yanıtla
 14. mehmet parlak

  şubeye ulaşamıyorsun böyle iş mi olur

  Yanıtla
 15. Miraç Akay

  olumlu yorum yapanların hepsi yurtiçi kargoda çalışıyor eminim kaç gündür kargom gelmedi şubeden gelip alınız yazdı.

  Yanıtla
 16. hulusi

  benim işyerime kargo teslim edilemesi gerekiyor ama arızalı ürün diye geri gönderim yapılmış bu nasıl olur benim büro akşama kadar açık.

  Yanıtla
 17. yusuf

  Adresimde bütün gün beklememe rağmen teslim edilmeyip adresinizde bulamadık cevabı geliyo adatepe şubesi işine biraz sadık olmasını istiyoruz başka bi beklentimiz yok!

  Yanıtla
 18. Yalçın

  Bu alanda şubeyi övenler muhtemelen kendi çalışanları yada yakınları olsa gerek, aksi takdirde böyle bir yer neden övülebilir ki. İletişim sıfır, geri bildirim sıfır yani tek kelimeyle yazıklar olsun.

  Yanıtla
 19. Ayşe

  Adrese teslim edilememiştir yazıyor o saatte ve tarihte olmama rağmen.

  Yanıtla
 20. Havva yeniyol

  Adresime teslim olması gereken kargom, evde bütün gün beklememe rağmen teslim edilmemiştir. Yurt içi kargo Adatepe telefonlarınada ulaşmak mümkün değil. Kargo takibi bilgilendirme mesajındada, adresinizde bulunamadığınız için, şubeden alınız deniyor. Adresime geldiniz mi ki. Böyle büyük bir kuruma yakışıyor mu? Çocuğum evde hasta ve ben şubeden kargoyu almaya gitmek zorundayım. Yazık ki ne yazık. En iyi reklam Halkın reklamıdır.

  Yanıtla