Yurtiçi Kargo Berdan Şube (Tarsus, Mersin)

Adres: Duatepe Mahallesi İsmetpaşa Bulvarı Mükerrem Soyunpak Apartmanı Altı Numara: 75 Tarsus – Mersin
Telefon: 0 324 622 47 14
Telefon 2: 0 324 622 47 15

Yurtiçi Kargo Berdan şubesi iletişim bilgileri ile şubeye ulaşabilirsiniz. Yurtiçi Kargo Berdan şubesinde yapabileceğiniz başlıca işlemler ise şu şekildedir;

İsim veya kargo takip numarası ile gönderi veya teslimat takibi yapabilme, kargo gönderimi yapma, teslimat süresi öğrenme, hizmet fiyat hesaplamaları, yurtiçi ve yurt dışı kargo işlemleri, ambalaj ürünleri, kurye, şube ve genel şikayet bildirimi gibi işlemlerinizi yaptırabilir veya bilgi alabilirsiniz. Bu işlemler için telefon numarası kullanabilir veya adresten direk şube iletişime geçebilirsiniz. Müşteri hizmetleri bu konular hakkında sizlere telefonla veya şube adresine gittiğinizde yardımcı olacaktır.

Yurtiçi Kargo sürekli ve toplu kargo gönderim yapan kişiler için özel anlaşma yapmaktadır. Bunun için şube müdürleri ile iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Yurtiçi Kargo Müşteri Hizmetleri Numarası: 444 99 99
Yurtiçi Kargo İnternet Sitesi: www.yurticikargo.com

Yardımcı Sayfalar

Yurtiçi Kargo Takip: Kargo gönderinizin nerede olduğunun hakkında bilgi alabilmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
Yurtiçi Kargo Çalışma Saatleri: Şubenin çalışma saatleri hakkında bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
Yurtiçi Kargo Şikayet: Şikayet bildirimini nasıl yapacaksınız konusunda bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
Yurtiçi Kargo Gönderim Süresi Hesaplama: Kargo gönderinizin teslim süresini öğrenmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
Yurtiçi Kargo Ücret Hesaplama: Kargo gönderinizin ne kadar ücrete göndereceğinize dair bilgilerin yer aldığı yardımcı sayfadır.

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri yorumları

4 Müşteri Yorumu ya da Şikayeti

 1. Ramazan Dağbağ 23 Ekim 2020

  Tarsus Berdan Şubesinin operatörleri her zaman dolu mu? Neden ulaşamıyorum. Ne kadar saçma bir şubesiniz.

 2. Merve 10 Haziran 2020

  Eve gelmediğiniz halde mesaj geliyor adrese ulaşamadığı için bilmem evde yoktu kimse lafların geçin artik Allah tan sabahtan akşama kadar dışarıda havludaydık hiç memnun değilim sizden.

 3. Adem TATLI 14 Mayıs 2020

  Bana mesaj atmışsınız 52 tl kargo ücreti fatura ya işlenmiş diye kusura bakmayın hem paketi eve getirmiyorsunuz hem çalışanlarınız hasta yapıyor hem de ücret talep ediyorsunuz onu hatayı yapan çalışanlarınızdan kesin beni ilgilendirmez ben zaten 40 tl yol parası verip gidip paketi mi aldım

 4. gülhan yeşilbudak 18 Ekim 2019

  bu işi bırakın yapmayın hakkıyla yapamıyorsanız kargomu eve getirmiyeceksiniz nasıl kargo işi yapıyorsunuz parasını boşunamı veriyoruz telefonlardan da ulaşamıyoruz