Yurtiçi Kargo Bireysel İnternet Şubesini Kullanma

Yurtiçi Kargo’nun müşterilerine sunmuş olduğu bireysel internet şubesini nasıl kullanırız ve bizlere ne fayda sağlar.

Yurtiçi kargo bireysel internet şubesini kullanabilmek için ilk olarak üye olmalısınız. Üyelik işin sizden istenilenler mail adresi, ad, soyadı, anne ve baba adlarının ilk harfleri ve diğer bireysel bilgileriniz. Üye olduktan sonra üye girişi kısımdan üye olduğunuz mail adresi ve şifrenizle giriş yaparak bireysel internet şubesini kullanmaya başlayabileceksiniz.

Bireysel internet şubesi giriş ekranında sizler için gönderi yapma, kargonuzun takibi, şube adresleri ve telefon numaraları, kargo işlemleriniz hakkında detaylı raporlama, kampanyaları görebilme, şube için öneri ve şikâyetlerinizi dile getirme gibi işlemleri yapabileceksiniz.

Özelikle çok kargo gönderisi yapanlar ve kargo raporlarını takip etmek isteyenler için kargo raporlama kısmı, gönderisi hızlı yani vip olarak göndermek isteyenler için gelişmiş paket seçenekleri de üye girişi yaptıktan sonra seçebilmeniz mümkün.

Şuna Göre Sırala:

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri yorumları

1 Müşteri Yorumu ya da Şikayeti

  1. tarık şükran 28 Kasım 2016

    kargo fiyatlarını biraz daha düşürseniz iyi olur tüm kargolar da fiyatlar yüksek hazır bu fırsatı siz değerlendirin onlaradan daha ucuza gönderi kazanın ticaret fikridir uymanızı tavsiye şiddetli ederim. iyi çalışmalar diliyorum