Yurtiçi Kargo Bornova Şube (Bornova, İzmir)

Adres: Kazım Dirik Mahallesi Gediz Caddesi Numara: 11/B-C Bornova – İzmir
Telefon: 0 232 339 23 81
Telefon 2: 0 232 339 56 54

Yurtiçi Kargo Bornova şubesi iletişim bilgileri ile şubeye ulaşabilirsiniz. Yurtiçi Kargo Bornova şubesinde yapabileceğiniz başlıca işlemler ise şu şekildedir;

İsim veya kargo takip numarası ile gönderi veya teslimat takibi yapabilme, kargo gönderimi yapma, teslimat süresi öğrenme, hizmet fiyat hesaplamaları, yurtiçi ve yurt dışı kargo işlemleri, ambalaj ürünleri, kurye, şube ve genel şikayet bildirimi gibi işlemlerinizi yaptırabilir veya bilgi alabilirsiniz. Bu işlemler için telefon numarası kullanabilir veya adresten direk şube iletişime geçebilirsiniz. Müşteri hizmetleri bu konular hakkında sizlere telefonla veya şube adresine gittiğinizde yardımcı olacaktır.

Yurtiçi Kargo sürekli ve toplu kargo gönderim yapan kişiler için özel anlaşma yapmaktadır. Bunun için şube müdürleri ile iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Yurtiçi Kargo Müşteri Hizmetleri Numarası: 444 99 99
Yurtiçi Kargo Sitesi: www.yurticikargo.com

Yardımcı Sayfalar

Yurtiçi Kargo Takip: Kargo gönderinizin nerede olduğunun hakkında bilgi alabilmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
Yurtiçi Kargo Çalışma Saatleri: Şubenin çalışma saatleri hakkında bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
Yurtiçi Kargo Şikayet: Şikayet bildirimini nasıl yapacaksınız konusunda bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
Yurtiçi Kargo Gönderim Süresi Hesaplama: Kargo gönderinizin teslim süresini öğrenmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
Yurtiçi Kargo Ücret Hesaplama: Kargo gönderinizin ne kadar ücrete göndereceğinize dair bilgilerin yer aldığı yardımcı sayfadır.

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri yorumları

2 Müşteri Yorumu ya da Şikayeti

  1. fatih

    dün elerinde olan kargoyu dağtımına yarın çıkacaklarmış:)))))) trenle gönderseydik

    Yorum Yap
  2. Turan

    10/05/2017 tarihinde saat 14 00 civarında mersinden gönderdiğim resmi evrak cuma günü bu gün adresi ulaşacak denildi ve bu gün hafta sonu ben İzmir Bornova şubesini aradığımda postanın dün ellerinde olduğunu ama dağıtıma yarın çıkacağını söylediler. 48 saat içinde teslimat 3 güne çıkıyor ve hafta sonu tatili girince evraktaki gecikmeden dolayı mağdur olduk.

    Yorum Yap