Yurtiçi Kargo Dragos Şube (Maltepe, İstanbul)

Adres: Cevizli Mahallesi Melek Sokak Numara: 21/A Dragos – Maltepe – İstanbul
Telefon: 0 216 352 03 05
Telefon 2: 0 216 370 90 63

Yurtiçi Kargo Dragos şubesi iletişim bilgileri ile şubeye ulaşabilirsiniz. Yurtiçi Kargo Dragos şubesinde yapabileceğiniz başlıca işlemler ise şu şekildedir;

İsim veya kargo takip numarası ile gönderi veya teslimat takibi yapabilme, kargo gönderimi yapma, teslimat süresi öğrenme, hizmet fiyat hesaplamaları, yurtiçi ve yurt dışı kargo işlemleri, ambalaj ürünleri, kurye, şube ve genel şikayet bildirimi gibi işlemlerinizi yaptırabilir veya bilgi alabilirsiniz. Bu işlemler için telefon numarası kullanabilir veya adresten direk şube iletişime geçebilirsiniz. Müşteri hizmetleri bu konular hakkında sizlere telefonla veya şube adresine gittiğinizde yardımcı olacaktır.

Yurtiçi Kargo sürekli ve toplu kargo gönderim yapan kişiler için özel anlaşma yapmaktadır. Bunun için şube müdürleri ile iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Yurtiçi Kargo Müşteri Hizmetleri Numarası: 444 99 99
Yurtiçi Kargo İnternet Sitesi: www.yurticikargo.com

Yardımcı Sayfalar

Yurtiçi Kargo Takip: Kargo gönderinizin nerede olduğunun hakkında bilgi alabilmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
Yurtiçi Kargo Çalışma Saatleri: Şubenin çalışma saatleri hakkında bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
Yurtiçi Kargo Şikayet: Şikayet bildirimini nasıl yapacaksınız konusunda bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
Yurtiçi Kargo Gönderim Süresi Hesaplama: Kargo gönderinizin teslim süresini öğrenmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
Yurtiçi Kargo Ücret Hesaplama: Kargo gönderinizin ne kadar ücrete göndereceğinize dair bilgilerin yer aldığı yardımcı sayfadır.

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri yorumları

2 Müşteri Yorumu ya da Şikayeti

 1. Nurçin Yılmaz

  Yurtiçi kargo Dragos şube çalışma şeklinden hiç memnun kalmadık. Sürekli aynı şekilde insanlar şikayet ediyor. Ulaşamadık diye hâlbuki kapı bile çalmıyor. Müşteri mağdur ediliyor. Yurtiçi kargoyu artık asla tercih etmem.

  Yorum Yap
  1. Tülay Pala

   Nurçin Yılmaz asla yurtiçi kargodan memnun değilim. zili çaldık evde yoktu. Hâlbuki evden dışarı çıkmadım. Çaldık diyorlar ama çalmıyorlar.

   Yorum Yap