Yurtiçi Kargo Garaj Şube (Akdeniz, Mersin)

Adres: Üçocak Mahallesi 107. Caddesi (Eski Cemalpaşa Caddesi) Atılgan Apartmanı Altı Numara: 18/B Akdeniz – Mersin
Telefon: 0 324 233 07 36

Yurtiçi Kargo Garaj şubesi iletişim bilgileri ile şubeye ulaşabilirsiniz. Yurtiçi Kargo Garaj şubesinde yapabileceğiniz başlıca işlemler ise şu şekildedir;

İsim veya kargo takip numarası ile gönderi veya teslimat takibi yapabilme, kargo gönderimi yapma, teslimat süresi öğrenme, hizmet fiyat hesaplamaları, yurtiçi ve yurt dışı kargo işlemleri, ambalaj ürünleri, kurye, şube ve genel şikayet bildirimi gibi işlemlerinizi yaptırabilir veya bilgi alabilirsiniz. Bu işlemler için telefon numarası kullanabilir veya adresten direk şube iletişime geçebilirsiniz. Müşteri hizmetleri bu konular hakkında sizlere telefonla veya şube adresine gittiğinizde yardımcı olacaktır.

Yurtiçi Kargo sürekli ve toplu kargo gönderim yapan kişiler için özel anlaşma yapmaktadır. Bunun için şube müdürleri ile iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Yurtiçi Kargo Müşteri Hizmetleri Numarası: 444 99 99
Yurtiçi Kargo İnternet Sitesi: www.yurticikargo.com

Yardımcı Sayfalar

Yurtiçi Kargo Takip: Kargo gönderinizin nerede olduğunun hakkında bilgi alabilmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
Yurtiçi Kargo Çalışma Saatleri: Şubenin çalışma saatleri hakkında bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
Yurtiçi Kargo Şikayet: Şikayet bildirimini nasıl yapacaksınız konusunda bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
Yurtiçi Kargo Gönderim Süresi Hesaplama: Kargo gönderinizin teslim süresini öğrenmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
Yurtiçi Kargo Ücret Hesaplama: Kargo gönderinizin ne kadar ücrete göndereceğinize dair bilgilerin yer aldığı yardımcı sayfadır.

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri yorumları

4 Müşteri Yorumu ya da Şikayeti

 1. Hüseyin 4 Ağustos 2020

  Müşteri hizmetlerini arıyorum adres veriyor telefon numarası veriyor telesekreter çıkıyor kişisel bilgi istiyor veriyorum işleminiz gerçekleştirilemedi diyor ve kapanıyor niye o zaman benden bilgi istiyorsun çıkmayacaksan ben bir şey anlamadım herkes maşallah telesekreterle çalışıyor tam bir rezalet…

  Yorum Yap
 2. Fatma 7 Nisan 2020

  Hiçbir şekilde iyi hizmet vermiyor Mersin Yurtiçi Garaj şubesi arıyorum açmıyorlar her seferinde evime güya kargoyu getiriyorlar ama evde olduğum hala ulaşamamış oluyorlar zahmet edip numaramı arayıp sormuyorlar defalarca arıyorum açmıyorsunuz bile

  Yorum Yap
 3. Selin 12 Haziran 2019

  Günlerdir bekliyorum kargo takipten bakıyorum adıma teslim edildiği yazıyor. Ulaşamıyorum sabahtan beridir bağlamadılar beni canlı sohbetten denedim yine olmadı. Tam bir rezalet!! Böyle devam ederse şikayette bulunacağım.

  Yorum Yap
  1. Halis 17 Şubat 2020

   gündür kargom geldi adrese teslim ama 2 defa şubeye gittim kuryede dediler ne adrese geliyor ne de şubede bulabiliyorum

   Yorum Yap