Yurtiçi Kargo Göçmen Şube (Yenişehir, Mersin)

Adres: Barbaros Mahallesi Nevit Kodallı Caddesi Yenişehir – Mersin
Telefon: 0 324 329 09 00
Telefon 2: 0 324 329 09 34

Yurtiçi Kargo Göçmen şubesi iletişim bilgileri ile şubeye ulaşabilirsiniz. Yurtiçi Kargo Göçmen şubesinde yapabileceğiniz başlıca işlemler ise şu şekildedir;

İsim veya kargo takip numarası ile gönderi veya teslimat takibi yapabilme, kargo gönderimi yapma, teslimat süresi öğrenme, hizmet fiyat hesaplamaları, yurtiçi ve yurt dışı kargo işlemleri, ambalaj ürünleri, kurye, şube ve genel şikayet bildirimi gibi işlemlerinizi yaptırabilir veya bilgi alabilirsiniz. Bu işlemler için telefon numarası kullanabilir veya adresten direk şube iletişime geçebilirsiniz. Müşteri hizmetleri bu konular hakkında sizlere telefonla veya şube adresine gittiğinizde yardımcı olacaktır.

Yurtiçi Kargo sürekli ve toplu kargo gönderim yapan kişiler için özel anlaşma yapmaktadır. Bunun için şube müdürleri ile iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Yurtiçi Kargo Müşteri Hizmetleri Numarası: 444 99 99
Yurtiçi Kargo İnternet Sitesi: www.yurticikargo.com

Yardımcı Sayfalar

Yurtiçi Kargo Takip: Kargo gönderinizin nerede olduğunun hakkında bilgi alabilmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
Yurtiçi Kargo Çalışma Saatleri: Şubenin çalışma saatleri hakkında bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
Yurtiçi Kargo Şikayet: Şikayet bildirimini nasıl yapacaksınız konusunda bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
Yurtiçi Kargo Gönderim Süresi Hesaplama: Kargo gönderinizin teslim süresini öğrenmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
Yurtiçi Kargo Ücret Hesaplama: Kargo gönderinizin ne kadar ücrete göndereceğinize dair bilgilerin yer aldığı yardımcı sayfadır.

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri yorumları

6 Müşteri Yorumu ya da Şikayeti

 1. Ferit Kartal 3 Mart 2022

  Yurtiçi göçmen şubesi kesinlikle belirttiğim adreste bulunmama rağmen geldik ama teslim edemedik şeklinde bilgilendirme mesajı yollamış. Gidip şubeden teslim almam istenmekte. Adrese gelmediklerine eminim. Bu Mağduriyetten öte bir şey değil.

  Yorum Yap
 2. Merve Polat 25 Kasım 2021

  Hayatımda yaşadığım en berbat gündü diyebilirim. Hem kargo çalışanları seni mağdur ediyor, hem hata bizde diyip telafi edeceğiz diyorlar hem de etmeyince itiraz edince zeytin yağ gibi üste çıkıyorlar. Ağzından çıkan her lafa bir kulp takan bir çalışanları var. Müşteri memnuniyeti sıfır, üstüne kargo şuan ellerinde olmasına rağmen şimdi git akşam 7 de gel dediler.

  Eve gidip akşam 6 yı 10 gece kargoyu bana teslim etmeleri, üstüne aldığım başka bir ürün evde yokum diye aynı gün elle mağazasına teslim ediliyor indirim den aldığım ürünü indirimsiz satmaya çalışan elle mağaza müdürü vardır. İnternetten istediyseniz kargonuzun geleceği gün işinize gitmemem gerektiğini söyledi.

  Birde haklıymışlar gibi üste çıkmaları seni suçlamaları mağdur üstüne mağdur etmeleri. Kesinlikle Mersin Yenişehir göçmen şubesinde çalışan bayan görevli ve kargo müdürü kesinlikle işten çıkarılmalı müşteriler bu kadar mağdur edilmemelidir.

  Yorum Yap
 3. Hülya Kaya 29 Ekim 2020

  Yurtiçi göçmen kadrosundan memnunum. Teslimatlarım zamanında yapılıyor. Çalışanlar da güleryüzlü. Teşekkürler.

  Yorum Yap
 4. Fatma 19 Şubat 2020

  Yurtiçi göçmen kargosu sizin kadar saygısız seviyesiz kargo çalışanı bulunan bir kargo daha yok.müşterilerine yardımcı olmak yerine müşterinin üzerine yürümeyi ilke edinen çalışanlarınız olduğu sürece bu firmayı bir daha tercih etmeyeceğim

  Yorum Yap
 5. Elif Durmaz 5 Kasım 2017

  Yurtiçi Kargo Göçmen Şubesi Söz Verdiğiniz Gibi Kargom 2 İş Günü İçersinde Elime Ulaştı. Tüm Emeği Geçen Herkese Teşekkür Ederim. İyi Çalışmalar.

  Yorum Yap
 6. Gülçin Keskin 23 Mayıs 2017

  Yurtiçi kargo göçmen şubesi bu kadar kısa sürede kargomu teslim ettiginiz icin teşekkür ederim.iyi çalışmalar

  Yorum Yap