Yurtiçi Kargo Günebakan Şube (Çorlu, Tekirdağ)

Adres: Muhittin Mahallesi Adnan Kahveci Caddesi Yiğiter Konakları Numara: 32/34 Dükkan 1-2-3 Çorlu – Tekirdağ
Telefon: 0 282 654 90 32
Telefon 2: 0 282 654 90 33

Yurtiçi Kargo Günebakan şubesi iletişim bilgileri ile şubeye ulaşabilirsiniz. Yurtiçi Kargo Günebakan şubesinde yapabileceğiniz başlıca işlemler ise şu şekildedir;

İsim veya kargo takip numarası ile gönderi veya teslimat takibi yapabilme, kargo gönderimi yapma, teslimat süresi öğrenme, hizmet fiyat hesaplamaları, yurtiçi ve yurt dışı kargo işlemleri, ambalaj ürünleri, kurye, şube ve genel şikayet bildirimi gibi işlemlerinizi yaptırabilir veya bilgi alabilirsiniz. Bu işlemler için telefon numarası kullanabilir veya adresten direk şube iletişime geçebilirsiniz. Müşteri hizmetleri bu konular hakkında sizlere telefonla veya şube adresine gittiğinizde yardımcı olacaktır.

Yurtiçi Kargo sürekli ve toplu kargo gönderim yapan kişiler için özel anlaşma yapmaktadır. Bunun için şube müdürleri ile iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Yurtiçi Kargo Müşteri Hizmetleri Numarası: 444 99 99
Yurtiçi Kargo Sitesi: www.yurticikargo.com

Yardımcı Sayfalar

Yurtiçi Kargo Takip: Kargo gönderinizin nerede olduğunun hakkında bilgi alabilmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
Yurtiçi Kargo Çalışma Saatleri: Şubenin çalışma saatleri hakkında bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
Yurtiçi Kargo Şikayet: Şikayet bildirimini nasıl yapacaksınız konusunda bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
Yurtiçi Kargo Gönderim Süresi Hesaplama: Kargo gönderinizin teslim süresini öğrenmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
Yurtiçi Kargo Ücret Hesaplama: Kargo gönderinizin ne kadar ücrete göndereceğinize dair bilgilerin yer aldığı yardımcı sayfadır.

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri yorumları

4 Müşteri Yorumu ya da Şikayeti

 1. Cemile Güneş

  Ürünümü getirmediler. Evde yokmuşum sözüm ona. Evde sürekli biri var. Ürün geri gitti. Aynı ürünü tekrar göndermelerini rica ettim. Yine evde olduğum halde evde yoktunuz diye mesaj geldi. Telefon ile zaten ulaşamıyoruz.

  Yorum Yap
 2. Muazzes Kutluay

  5 gündür bekliyoruz evden dışarı çıkmıyoruz camda gözümüz. Evde bulamamışlar, 0 hizmet bir daha asla başka kargo ile göndereceğim.

  Yorum Yap
 3. İlkay Koca

  Aynen koca bir gün beklettiler. Kısaca hizmet sıfır. Telefonlara asla cevap vermiyorlar. Gittiğimde takip numarasını gösterdim nerede olduğunu bile söylemediler. Evde bekle dediler. Ne yapabilirdim? İp ellerinde!

  Yorum Yap
 4. Fazlı Arslan

  Müşteri hizmetleri hiçbir zaman telefonları cevaplamıyor. Ayrıca son 1 ay içerinde 5 kargomu evde bulunamadı gerekçesi ile kendim şubeden teslim almak zorunda kaldım oysaki evde sürekli bulanan birileri vardı. Alışveriş firması bu kargo ile çalıştığı için…

  Yorum Yap