Yurtiçi Kargo Hasköy Şube (Keçiören, Ankara)

Adres: Şefkat Mahallesi 59. Sokak (Eski 58. Sokak) Numara: 2/A Hasköy – Keçiören – Ankara
Telefon Numarası: 0 312 340 16 87

Yurtiçi Kargo Hasköy şubesi iletişim bilgileri ile şubeye ulaşabilirsiniz. Yurtiçi Kargo Hasköy şubesinde yapabileceğiniz başlıca işlemler ise şu şekildedir;

İsim veya kargo takip numarası ile gönderi veya teslimat takibi yapabilme, kargo gönderimi yapma, teslimat süresi öğrenme, hizmet fiyat hesaplamaları, yurtiçi ve yurt dışı kargo işlemleri, ambalaj ürünleri, kurye, şube ve genel şikayet bildirimi gibi işlemlerinizi yaptırabilir veya bilgi alabilirsiniz. Bu işlemler için telefon numarası kullanabilir veya adresten direk şube iletişime geçebilirsiniz. Müşteri hizmetleri bu konular hakkında sizlere telefonla veya şube adresine gittiğinizde yardımcı olacaktır.

Yurtiçi Kargo sürekli ve toplu kargo gönderim yapan kişiler için özel anlaşma yapmaktadır. Bunun için şube müdürleri ile iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Yurtiçi Kargo Müşteri Hizmetleri Numarası: 444 99 99
Yurtiçi Kargo Sitesi: www.yurticikargo.com

Yardımcı Sayfalar

Yurtiçi Kargo Takip: Kargo gönderinizin nerede olduğunun hakkında bilgi alabilmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
Yurtiçi Kargo Çalışma Saatleri: Şubenin çalışma saatleri hakkında bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
Yurtiçi Kargo Şikayet: Şikayet bildirimini nasıl yapacaksınız konusunda bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
Yurtiçi Kargo Gönderim Süresi Hesaplama: Kargo gönderinizin teslim süresini öğrenmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
Yurtiçi Kargo Ücret Hesaplama: Kargo gönderinizin ne kadar ücrete göndereceğinize dair bilgilerin yer aldığı yardımcı sayfadır.

Yorum Yaz

Müşteri yorumları

3 Müşteri Yorumu

 1. Bedir

  Kuryeyi çağırı arkadaşlar gelsin evinizden alsınlar diğer kişin adresine göndersinler yerinden kalkmadan şubeye gitmeden. Bakalım teslimata kadar sorun yaşamadan herhangi bir şikayetim olmadan ulaşacabilecek mi.

  Yanıtla
 2. Kenan Kozanhan

  Kargom söylenildiği gün gelmedi.

  Yanıtla
 3. Mustafa

  Şubenin iletişim bilgilerinden direk santrale bağlamadan ulaşılması güzel bir hizmet yoksa iki saat boyunca can can santral sesi dinliyorsun

  Yanıtla