Yurtiçi Kargo İdealtepe Şube (Küçükyalı, Maltepe, İstanbul)

Adres: Çınar Mahallesi Bağdat Caddesi Erol Atasagun Apartmanı B Blok Numara: 205/G Küçükyalı – Maltepe – İstanbul
Telefon: 0 216 417 07 18
Telefon 2:0 216 417 99 51

Yurtiçi Kargo İdealtepe şubesi iletişim bilgileri ile şubeye ulaşabilirsiniz. Yurtiçi Kargo İdealtepe şubesinde yapabileceğiniz başlıca işlemler ise şu şekildedir;

İsim veya kargo takip numarası ile gönderi veya teslimat takibi yapabilme, kargo gönderimi yapma, teslimat süresi öğrenme, hizmet fiyat hesaplamaları, yurtiçi ve yurt dışı kargo işlemleri, ambalaj ürünleri, kurye, şube ve genel şikayet bildirimi gibi işlemlerinizi yaptırabilir veya bilgi alabilirsiniz. Bu işlemler için telefon numarası kullanabilir veya adresten direk şube iletişime geçebilirsiniz. Müşteri hizmetleri bu konular hakkında sizlere telefonla veya şube adresine gittiğinizde yardımcı olacaktır.

Yurtiçi Kargo sürekli ve toplu kargo gönderim yapan kişiler için özel anlaşma yapmaktadır. Bunun için şube müdürleri ile iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Yurtiçi Kargo Müşteri Hizmetleri Numarası: 444 99 99
Yurtiçi Kargo Sitesi: www.yurticikargo.com

Yardımcı Sayfalar

Yurtiçi Kargo Takip: Kargo gönderinizin nerede olduğunun hakkında bilgi alabilmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
Yurtiçi Kargo Çalışma Saatleri: Şubenin çalışma saatleri hakkında bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
Yurtiçi Kargo Şikayet: Şikayet bildirimini nasıl yapacaksınız konusunda bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
Yurtiçi Kargo Gönderim Süresi Hesaplama: Kargo gönderinizin teslim süresini öğrenmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
Yurtiçi Kargo Ücret Hesaplama: Kargo gönderinizin ne kadar ücrete göndereceğinize dair bilgilerin yer aldığı yardımcı sayfadır.

Yorum Yazın

Müşteri yorumları

1 Müşteri Yorumu

  1. Nilüfer

    Kargo şirketi olarak tercih etmem hayatta ama internetten alışveriş yapınca el mahkum kapıya gelmiyorlar ariyolar bir kere duymayıp geri donun yanlış aradık diyip kapatiyolar sonra mesaj atiyolar 3 gun icinde subeden aliniz ben niye aliyim hadi aldim bide kargo parasini niye veriyim 10-20 Tl nin lafini yapmiyorum ama insanlari hem isinden ediyosunuz hemde salak yerine koyuyosunuz ve gun boyu bekletiyosunuz evde esir gibi maasinizi hakkiyla kazanmiyosunuz.

    Yanıtla