Yurtiçi Kargo İncirlik Şube (Sarıçam, Adana)

Adres: Yeni Mahalle İncirlik Bulvarı Ceyhan Yolu Üzeri 10. Km. Numara: 121 Sarıçam – Adana
Telefon: 0 322 332 88 54

Yurtiçi Kargo İncirlik şubesi iletişim bilgileri ile şubeye ulaşabilirsiniz. Yurtiçi Kargo İncirlik şubesinde yapabileceğiniz başlıca işlemler ise şu şekildedir;

İsim veya kargo takip numarası ile gönderi veya teslimat takibi yapabilme, kargo gönderimi yapma, teslimat süresi öğrenme, hizmet fiyat hesaplamaları, yurtiçi ve yurt dışı kargo işlemleri, ambalaj ürünleri, kurye, şube ve genel şikayet bildirimi gibi işlemlerinizi yaptırabilir veya bilgi alabilirsiniz. Bu işlemler için telefon numarası kullanabilir veya adresten direk şube iletişime geçebilirsiniz. Müşteri hizmetleri bu konular hakkında sizlere telefonla veya şube adresine gittiğinizde yardımcı olacaktır.

Yurtiçi Kargo sürekli ve toplu kargo gönderim yapan kişiler için özel anlaşma yapmaktadır. Bunun için şube müdürleri ile iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Yurtiçi Kargo Müşteri Hizmetleri Numarası: 444 99 99
Yurtiçi Kargo Sitesi: www.yurticikargo.com

Yardımcı Sayfalar

Yurtiçi Kargo Takip: Kargo gönderinizin nerede olduğunun hakkında bilgi alabilmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
Yurtiçi Kargo Çalışma Saatleri: Şubenin çalışma saatleri hakkında bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
Yurtiçi Kargo Şikayet: Şikayet bildirimini nasıl yapacaksınız konusunda bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
Yurtiçi Kargo Gönderim Süresi Hesaplama: Kargo gönderinizin teslim süresini öğrenmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
Yurtiçi Kargo Ücret Hesaplama: Kargo gönderinizin ne kadar ücrete göndereceğinize dair bilgilerin yer aldığı yardımcı sayfadır.

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri yorumları

3 Müşteri Yorumu ya da Şikayeti

 1. Meryem Koz

  Telefon çaldığı an saniyesinde açtılar. Sevkini istemiştim hemen sevkini gerçekleştirdiler. Yeterince hoşgörülü ve kibarlardı.

  Yorum Yap
 2. Harun Cansız

  Ben Adana Karaisalı kıralan mahallesinde oturuyorum. İncirlik şubesine gel kargonu al diyorsunuz bu nasıl bir hizmet? Pandemi dolayısıyla evden çıkamıyoruz. İşinizi tam yapın kargomu evime getirin.

  Yorum Yap
 3. Volkan Leventbaşlar

  Bence İncirlik şubesi olarak işinizi hiç de iyi yapmıyorsunuz. Evde olduğum halde teslim edilemedi diye not düşmeniz hoş bir durum değil. Telefonları açmamanız daha da elzem bir olaydır.

  Yorum Yap