Yurtiçi Kargo Karacadağ İrtibat Şube (Kayapınar, Diyarbakır)

Adres: Fırat Mahallesi Şanlıurfa Bulvarı 3. Sanayi Sitesi Numara: 194 Kayapınar – Diyarbakır
Telefon: 0 412 255 10 16
Telefon 2: 0 412 255 10 17

Yurtiçi Kargo Karacadağ İrtibat şubesi iletişim bilgileri ile şubeye ulaşabilirsiniz. Yurtiçi Kargo Karacadağ İrtibat şubesinde yapabileceğiniz başlıca işlemler ise şu şekildedir;

İsim veya kargo takip numarası ile gönderi veya teslimat takibi yapabilme, kargo gönderimi yapma, teslimat süresi öğrenme, hizmet fiyat hesaplamaları, yurtiçi ve yurt dışı kargo işlemleri, ambalaj ürünleri, kurye, şube ve genel şikayet bildirimi gibi işlemlerinizi yaptırabilir veya bilgi alabilirsiniz. Bu işlemler için telefon numarası kullanabilir veya adresten direk şube iletişime geçebilirsiniz. Müşteri hizmetleri bu konular hakkında sizlere telefonla veya şube adresine gittiğinizde yardımcı olacaktır.

Yurtiçi Kargo sürekli ve toplu kargo gönderim yapan kişiler için özel anlaşma yapmaktadır. Bunun için şube müdürleri ile iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Yurtiçi Kargo Müşteri Hizmetleri Numarası: 444 99 99
Yurtiçi Kargo İnternet Sitesi: www.yurticikargo.com

Yardımcı Sayfalar

Yurtiçi Kargo Takip: Kargo gönderinizin nerede olduğunun hakkında bilgi alabilmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
Yurtiçi Kargo Çalışma Saatleri: Şubenin çalışma saatleri hakkında bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
Yurtiçi Kargo Şikayet: Şikayet bildirimini nasıl yapacaksınız konusunda bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
Yurtiçi Kargo Gönderim Süresi Hesaplama: Kargo gönderinizin teslim süresini öğrenmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
Yurtiçi Kargo Ücret Hesaplama: Kargo gönderinizin ne kadar ücrete göndereceğinize dair bilgilerin yer aldığı yardımcı sayfadır.

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri yorumları

4 Müşteri Yorumu ya da Şikayeti

 1. Selahattin Karaaslan 18 Aralık 2020

  Üzerinde yazılı adım ve adresimde en ufak bir hata olmamasına rağmen X-XD318203 Numaralı kargom bizim siteye değil yan taraftaki siteye bırakılmış. Bırakılan sitenin güvenlikçisi beni aramasa hiç haberim olmayacaktı. Firmanız böyle mi hizmet verecek.

 2. Sanem 24 Mayıs 2017

  eve gelmeden geldik yoktunuz demişsiniz sabahtandır evdeyim elemanlarınız kahvede oyun Oynamaya kendilerine vakit yaratıyorlar

  1. bahri 8 Haziran 2017

   yorumunuza katılıyorum +1.

  2. Nisa 2 Temmuz 2020

   Aynen bende katılıyorum.