Yurtiçi Kargo Karatay Şube (Selçuklu, Konya)

Adres: Fatih Mahallesi Bahçeli Sokak Numara: 43 Selçuklu – Konya
Telefon: 0 332 280 34 18
Telefon 2: 0 332 280 34 19

Yurtiçi Kargo Karatay şubesi iletişim bilgileri ile şubeye ulaşabilirsiniz. Yurtiçi Kargo Karatay şubesinde yapabileceğiniz başlıca işlemler ise şu şekildedir;

İsim veya kargo takip numarası ile gönderi veya teslimat takibi yapabilme, kargo gönderimi yapma, teslimat süresi öğrenme, hizmet fiyat hesaplamaları, yurtiçi ve yurt dışı kargo işlemleri, ambalaj ürünleri, kurye, şube ve genel şikayet bildirimi gibi işlemlerinizi yaptırabilir veya bilgi alabilirsiniz. Bu işlemler için telefon numarası kullanabilir veya adresten direk şube iletişime geçebilirsiniz. Müşteri hizmetleri bu konular hakkında sizlere telefonla veya şube adresine gittiğinizde yardımcı olacaktır.

Yurtiçi Kargo sürekli ve toplu kargo gönderim yapan kişiler için özel anlaşma yapmaktadır. Bunun için şube müdürleri ile iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Yurtiçi Kargo Müşteri Hizmetleri Numarası: 444 99 99
Yurtiçi Kargo Sitesi: www.yurticikargo.com

Yardımcı Sayfalar

Yurtiçi Kargo Takip: Kargo gönderinizin nerede olduğunun hakkında bilgi alabilmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
Yurtiçi Kargo Çalışma Saatleri: Şubenin çalışma saatleri hakkında bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
Yurtiçi Kargo Şikayet: Şikayet bildirimini nasıl yapacaksınız konusunda bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
Yurtiçi Kargo Gönderim Süresi Hesaplama: Kargo gönderinizin teslim süresini öğrenmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
Yurtiçi Kargo Ücret Hesaplama: Kargo gönderinizin ne kadar ücrete göndereceğinize dair bilgilerin yer aldığı yardımcı sayfadır.

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri yorumları

6 Müşteri Yorumu ya da Şikayeti

 1. Muhammed

  merhaba yurtiçi kargo karatay şubenin telefon değişmiştir güncelle yaparmısınız tel 03322803418 (Doğruluğu kontrol edilerek güncelleme yapılmıştır!)

  Yorum Yap
 2. Betül Saliha

  Ne zaman yurtici kargodan koli teslim alsam hasarlı çıktı… yada teslim tarihinden 3 yada 4 gün sonra getiriyorlar… toplamda siparişimin üstünden 6-7 gün geçmiş oluyor… Bu durumda hafta sonlarını saymıyorum.. onlarida saysam 9 gün edecek… bıktım artık yaa.. hep aynı mazeret… TESLİMAT YAPAN ELEMANIMIZIN CENAZESİ VARDA BUGÜN YETİŞTİREMEDİ…

  Hayır bu kadar çok cenazeyle birlikte bu adalet şubede çalışanların hiç yakınları kalmamış olması gerekiyor… Allah gani gani rahmet etsin…?

  Yorum Yap
 3. faruk

  02.14.17 günü kargom gelmiş ve teslim edilmemiş bende evdeydim çünkü evde olmasam teslim edilemeyebilirdi ondan dolayı kargomu yarın tekrar teslim almayı istiyorum

  Yorum Yap
 4. Kamil YAREN

  N11 den aldığım ürün 4 gündür Karatay adliye şubesinde duruyor. Teslim edilemedi. Telefonla aradım. Sistemden zorla da olsa konuşmak için izin aldık. Bu sefer de telefonu açan yok. Bu kargonun bu şekilde hizmetini ilk defa karşılaşıyorum. Diğer kargo gibi değildi. Bu iş yurt içi kargoya yakışmadı. Bu güveni tazelemek biraz zor olacak.

  Yorum Yap
 5. osman yıldırım

  24.11.2016 günü aydın ilinden gönderilen kargom 5 gündür elime ulaşmadı henüz karatay ilcesindeki tüm subelerinizi telefonla aradım kargonun akibeti ile ilgili bilgi almak icin telefonlara cevap veren yok 5 günde kargo yürüyerek yola çıksa simdiye elime ulaşmıstı.

  Yorum Yap
  1. salih

   Aynen katılıyorum aynen ağzınıza sağlık

   Yorum Yap