Yurtiçi Kargo Kavaklı Şube (Beylikdüzü, İstanbul)

Adres: Beylikdüzü Osb 14. Cadde Numara: 14/15 Kavaklı – Beylikdüzü – İstanbul
Telefon: 0 212 876 21 93
Telefon 2: 0 212 876 49 57

Yurtiçi Kargo Kavaklı şubesi iletişim bilgileri ile şubeye ulaşabilirsiniz. Yurtiçi Kargo Kavaklı şubesinde yapabileceğiniz başlıca işlemler ise şu şekildedir;

İsim veya kargo takip numarası ile gönderi veya teslimat takibi yapabilme, kargo gönderimi yapma, teslimat süresi öğrenme, hizmet fiyat hesaplamaları, yurtiçi ve yurt dışı kargo işlemleri, ambalaj ürünleri, kurye, şube ve genel şikayet bildirimi gibi işlemlerinizi yaptırabilir veya bilgi alabilirsiniz. Bu işlemler için telefon numarası kullanabilir veya adresten direk şube iletişime geçebilirsiniz. Müşteri hizmetleri bu konular hakkında sizlere telefonla veya şube adresine gittiğinizde yardımcı olacaktır.

Yurtiçi Kargo sürekli ve toplu kargo gönderim yapan kişiler için özel anlaşma yapmaktadır. Bunun için şube müdürleri ile iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Yurtiçi Kargo Müşteri Hizmetleri Numarası: 444 99 99
Yurtiçi Kargo Sitesi: www.yurticikargo.com

Yardımcı Sayfalar

Yurtiçi Kargo Takip: Kargo gönderinizin nerede olduğunun hakkında bilgi alabilmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
Yurtiçi Kargo Çalışma Saatleri: Şubenin çalışma saatleri hakkında bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
Yurtiçi Kargo Şikayet: Şikayet bildirimini nasıl yapacaksınız konusunda bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
Yurtiçi Kargo Gönderim Süresi Hesaplama: Kargo gönderinizin teslim süresini öğrenmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
Yurtiçi Kargo Ücret Hesaplama: Kargo gönderinizin ne kadar ücrete göndereceğinize dair bilgilerin yer aldığı yardımcı sayfadır.

Yorum Yazın

Müşteri yorumları

4 Müşteri Yorumu

 1. Aylin

  Tam 9 gündür kargomun bana teslim edilmesini bekliyorum. Kargo takip numarasını kontrol ettiğimde son 5 gündür “teslim edilemedi ilk dağıtım gününde teslim edilecek” şeklinde mesaj girilmiş oluyor. Evimin önünden günde 8-10 defa yurtiçi kargo aracı geçtiği halde niçin teslim edilemediğini hala daha anlamış değiilim. Bu ciddiyetsizlik değilde ne olabilir?

  Yanıtla
 2. Büşra EĞER

  Sabahtan beri evimde kargomun gelmesini bekliyorum. Kurye sizi evde bulamamış şubeye gelin şubeye gelmek istesek eve teslim istemeyiz ki sabahtan beri bakkala dahi çıkılmadı kurye gönderdikleri yok Müşteri hizmetlerine hiçbir şekilde zaten ulaşamazsınız üçtür aynı sorun kurye evde bulamadı peki diğer siparişlerim aynı gün içinde geldi beni nasıl buldular

  Yanıtla
 3. Eyüp Kağan Gazezoğlu

  Tahimini bu gün gelmesi gerekiyor ama gelmedi

  Yanıtla
 4. Sevilay

  Muhattap olabileceğimiz kimse yok telefonlarda operatörle yetiniyoruz genel merkezde aynı şekilde yorum yazıyorum hata veriyor deyip gönderemiyor paramızla rezillik bu malesef

  Yanıtla