Yurtiçi Kargo Kurye Çağır

Yurtiçi kargo internet üzerinden yeni bir hizmetini kargo müşteriler için sundu. Telefon ile aramadan sadece internet üzerinden kuryeyi evinize çağırarak kargonuzu adresinden aldırabilirsiniz. İşte bu Hizmet adı “Yurtiçi Kargo Tıkla Gönder Hizmeti” bu hizmet ile ilgili yapmanız gerekenler ise çok basit sayfa verilenleri okuyarak işleminizi kısa sürede yapabilirsiniz.

Yurtiçi kargo kurye çağırma hizmetini kullanmak için alt link adresinden Yurtiçi kargo sitesine gidiniz. Burada Yurtiçi Kargo sitesinde gönderi yap menüsünün hemen altında bulunan tıkla gönder menüsü ile sayfası açınız. Açılan sayfada sizden istenilen ad, soyadı, doğum tarihi, anne ve baba adı 1 harfi cep telefon numarasını giriniz. Buradaki bilgiler talep eden yani sizin bilginiz olacak. Diğer kısımlarda ise kargo gönderilecek bilgisi girmeniz gerekecek.

Bu hizmeti kullanacaklar yalnız şuna dikkat etmeliler. Hafta içi bir günde iseniz saat ikiyi yani 14:00 geçti ise bir sonraki güne kargo gelmektedir. Hafta sonu ise on buçuk yani 10:30 kadar kurye isteyebiliyorsunuz yoksa bir sonraki çalışma saatinde kurye gelecektir. Pazar günü ise hangi saat de gönderirseniz gönderi ilk mesai başlangıcında işleme alınmaktadır.

Yurtiçi Kargo Kurye Çağır Sayfasına Git

Yorum Yaz

Müşteri yorumları