Yurtiçi Kargo Mesir Şube (Yunusemre, Manisa)

Adres: Aynı Ali Mahallesi Sakarya Caddesi Numara: 118/B Yunusemre – Manisa
Telefon: 0 236 238 54 99
Telefon 2: 0 236 231 28 50

Yurtiçi Kargo Mesir şubesi iletişim bilgileri ile şubeye ulaşabilirsiniz. Yurtiçi Kargo Mesir şubesinde yapabileceğiniz başlıca işlemler ise şu şekildedir;

İsim veya kargo takip numarası ile gönderi veya teslimat takibi yapabilme, kargo gönderimi yapma, teslimat süresi öğrenme, hizmet fiyat hesaplamaları, yurtiçi ve yurt dışı kargo işlemleri, ambalaj ürünleri, kurye, şube ve genel şikayet bildirimi gibi işlemlerinizi yaptırabilir veya bilgi alabilirsiniz. Bu işlemler için telefon numarası kullanabilir veya adresten direk şube iletişime geçebilirsiniz. Müşteri hizmetleri bu konular hakkında sizlere telefonla veya şube adresine gittiğinizde yardımcı olacaktır.

Yurtiçi Kargo sürekli ve toplu kargo gönderim yapan kişiler için özel anlaşma yapmaktadır. Bunun için şube müdürleri ile iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Yurtiçi Kargo Müşteri Hizmetleri Numarası: 444 99 99
Yurtiçi Kargo İnternet Sitesi: www.yurticikargo.com

Yardımcı Sayfalar

Yurtiçi Kargo Takip: Kargo gönderinizin nerede olduğunun hakkında bilgi alabilmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
Yurtiçi Kargo Çalışma Saatleri: Şubenin çalışma saatleri hakkında bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
Yurtiçi Kargo Şikayet: Şikayet bildirimini nasıl yapacaksınız konusunda bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
Yurtiçi Kargo Gönderim Süresi Hesaplama: Kargo gönderinizin teslim süresini öğrenmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
Yurtiçi Kargo Ücret Hesaplama: Kargo gönderinizin ne kadar ücrete göndereceğinize dair bilgilerin yer aldığı yardımcı sayfadır.

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri yorumları

2 Müşteri Yorumu ya da Şikayeti

  1. Mehmet 20 Haziran 2019

    Israrla telefonda fon müziği dinlemeye devam ediyorum. Acaba birisi çıkarda telefonu açar mı diye. Maalesef. Avrupa kültürü ile bizim kültürümüz arasında çok fark var bunu kabullenmemiz lazım. Abartısız şu anda 15 dk oldu.

    Yorum Yap
  2. elif 30 Aralık 2016

    4 gündür bir paketi ulaştıramayan bir şube.

    Yorum Yap