Yurtiçi Kargo Pamukkale Şube (Merkezefendi, Denizli)

Adres: Bozburun Mahallesi 7045. Sokak Merkezefendi – Denizli
Telefon Numarası: 0 258 371 96 47

Yurtiçi Kargo Pamukkale şubesi iletişim bilgileri ile şubeye ulaşabilirsiniz. Yurtiçi Kargo Pamukkale şubesinde yapabileceğiniz başlıca işlemler ise şu şekildedir;

İsim veya kargo takip numarası ile gönderi veya teslimat takibi yapabilme, kargo gönderimi yapma, teslimat süresi öğrenme, hizmet fiyat hesaplamaları, yurtiçi ve yurt dışı kargo işlemleri, ambalaj ürünleri, kurye, şube ve genel şikayet bildirimi gibi işlemlerinizi yaptırabilir veya bilgi alabilirsiniz. Bu işlemler için telefon numarası kullanabilir veya adresten direk şube iletişime geçebilirsiniz. Müşteri hizmetleri bu konular hakkında sizlere telefonla veya şube adresine gittiğinizde yardımcı olacaktır.

Yurtiçi Kargo sürekli ve toplu kargo gönderim yapan kişiler için özel anlaşma yapmaktadır. Bunun için şube müdürleri ile iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Yurtiçi Kargo Müşteri Hizmetleri Numarası: 444 99 99
Yurtiçi Kargo Sitesi: www.yurticikargo.com

Yardımcı Sayfalar

Yurtiçi Kargo Takip: Kargo gönderinizin nerede olduğunun hakkında bilgi alabilmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
Yurtiçi Kargo Çalışma Saatleri: Şubenin çalışma saatleri hakkında bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
Yurtiçi Kargo Şikayet: Şikayet bildirimini nasıl yapacaksınız konusunda bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
Yurtiçi Kargo Gönderim Süresi Hesaplama: Kargo gönderinizin teslim süresini öğrenmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
Yurtiçi Kargo Ücret Hesaplama: Kargo gönderinizin ne kadar ücrete göndereceğinize dair bilgilerin yer aldığı yardımcı sayfadır.

Yorum Yaz

Müşteri yorumları

2 Müşteri Yorumu

  1. Barbaros ramazan çakır

    Selamlar benim kargom merkezefendi pamukkale birimine ulaşmış ve tavas’a teslim edilecekti fakat adres bulunamadı ve teslim edilemedi diye geri götürülmüş benim kargo da adresim ve telefonum var neden benim bilgim olmadan ve beni aramadan neden geri götürüyorlar lütven kargomun geri getirilmesini ve teslim edilmesini istiyorum teşekkürler.

    Yanıtla
  2. Şule bacak

    Kargonuzda işini seven sorumluluklarını yerine getirmesini bilen kişilerle çalışmanızı öneririm. Çal bölgesinde çalışan elemanınız kargomu gününden sonra teslim etti ve iyade edeceğim yine almak için gecikmeli alacak ve ben madur oldum ve tek sebebi unutmak ve ben mağdur oldum iyade surem geçer ve kabul edilmezse urunum zararımı kim karşılayacak.

    Yanıtla