Yurtiçi Kargo Samandıra Şube (Sancaktepe, İstanbul)

Adres: Eyüp Sultan Mahallesi Kızılay Caddesi Numara: 33/A Samandıra – Sancaktepe – İstanbul
Telefon Numarası: 0 216 311 61 00 veya 0 216 311 04 85

Yurtiçi Kargo Samandıra şubesi iletişim bilgileri ile şubeye ulaşabilirsiniz. Yurtiçi Kargo Samandıra şubesinde yapabileceğiniz başlıca işlemler ise şu şekildedir;

İsim veya kargo takip numarası ile gönderi veya teslimat takibi yapabilme, kargo gönderimi yapma, teslimat süresi öğrenme, hizmet fiyat hesaplamaları, yurtiçi ve yurt dışı kargo işlemleri, ambalaj ürünleri, kurye, şube ve genel şikayet bildirimi gibi işlemlerinizi yaptırabilir veya bilgi alabilirsiniz. Bu işlemler için telefon numarası kullanabilir veya adresten direk şube iletişime geçebilirsiniz. Müşteri hizmetleri bu konular hakkında sizlere telefonla veya şube adresine gittiğinizde yardımcı olacaktır.

Yurtiçi Kargo sürekli ve toplu kargo gönderim yapan kişiler için özel anlaşma yapmaktadır. Bunun için şube müdürleri ile iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Yurtiçi Kargo Müşteri Hizmetleri Numarası: 444 99 99
Yurtiçi Kargo Sitesi: www.yurticikargo.com

Yardımcı Sayfalar

Yurtiçi Kargo Takip: Kargo gönderinizin nerede olduğunun hakkında bilgi alabilmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
Yurtiçi Kargo Çalışma Saatleri: Şubenin çalışma saatleri hakkında bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
Yurtiçi Kargo Şikayet: Şikayet bildirimini nasıl yapacaksınız konusunda bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
Yurtiçi Kargo Gönderim Süresi Hesaplama: Kargo gönderinizin teslim süresini öğrenmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
Yurtiçi Kargo Ücret Hesaplama: Kargo gönderinizin ne kadar ücrete göndereceğinize dair bilgilerin yer aldığı yardımcı sayfadır.

Yorum Yaz

Müşteri yorumları

2 Müşteri Yorumu

  1. Ferit

    Bir haftadır kargo bekliyorum yarın öbürgün eline ulaşır dediğiniz kargo sanki fizandan geliyo kargo..

    Yanıtla
  2. Seda

    0216 311 6100 – 0216 311 0485 iletişim numaralarınızı 2 saat aralıksız 2 ayrı telefonlardan aradım cevapsız. Meşgul bile demiyor. Operatörden başka bir şey dinlemedim. Keşke bir dönüş olsa buyrun kaç kere aramışsınız diyen biri olsa. Şube yetkilisi Muhammet Bey lütfen santrele bir çare

    Yanıtla