Yurtiçi Kargo Şanlıurfa Şube (Haliliye, Şanlıurfa)

Adres: İpekyol Mahallesi 2329. Sokak Yasemin Apartmanı Numara: 8-A Haliliye – Şanlıurfa
Telefon: 0 414 313 51 46
Telefon 2: 0 414 314 30 56

Yurtiçi Kargo Şanlıurfa şubesi iletişim bilgileri ile şubeye ulaşabilirsiniz. Yurtiçi Kargo Şanlıurfa şubesinde yapabileceğiniz başlıca işlemler ise şu şekildedir;

İsim veya kargo takip numarası ile gönderi veya teslimat takibi yapabilme, kargo gönderimi yapma, teslimat süresi öğrenme, hizmet fiyat hesaplamaları, yurtiçi ve yurt dışı kargo işlemleri, ambalaj ürünleri, kurye, şube ve genel şikayet bildirimi gibi işlemlerinizi yaptırabilir veya bilgi alabilirsiniz. Bu işlemler için telefon numarası kullanabilir veya adresten direk şube iletişime geçebilirsiniz. Müşteri hizmetleri bu konular hakkında sizlere telefonla veya şube adresine gittiğinizde yardımcı olacaktır.

Yurtiçi Kargo sürekli ve toplu kargo gönderim yapan kişiler için özel anlaşma yapmaktadır. Bunun için şube müdürleri ile iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Yurtiçi Kargo Müşteri Hizmetleri Numarası: 444 99 99
Yurtiçi Kargo İnternet Sitesi: www.yurticikargo.com

Yardımcı Sayfalar

Yurtiçi Kargo Takip: Kargo gönderinizin nerede olduğunun hakkında bilgi alabilmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
Yurtiçi Kargo Çalışma Saatleri: Şubenin çalışma saatleri hakkında bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
Yurtiçi Kargo Şikayet: Şikayet bildirimini nasıl yapacaksınız konusunda bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
Yurtiçi Kargo Gönderim Süresi Hesaplama: Kargo gönderinizin teslim süresini öğrenmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
Yurtiçi Kargo Ücret Hesaplama: Kargo gönderinizin ne kadar ücrete göndereceğinize dair bilgilerin yer aldığı yardımcı sayfadır.

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri yorumları

5 Müşteri Yorumu ya da Şikayeti

 1. Eyüp Bilgiç 29 Nisan 2022

  Kargom 14:56’da dağıtıma çıkıyor bana ulaşmadan nasıl oluyor da geri götürüyorsunuz açıklamaya da ‘teslim edilemedi’ yazmışlar pardon da dağıtıma çıkıp niye teslim edilemiyor. Kargomu 1 haftadır bekliyorum. Teslimatın ilk gününde gelecekmiş önümüz bayram ne zaman gelecek acaba bugün dağıtıma çıkıp niye gelmiyor. Bayramdan sonrasını mı bekleyeceğim.

 2. Hülya Narin 22 Ekim 2021

  Kaç gündür kargo bekliyorum arıyorum açan yok ses kaydı dinletiyorlar. Bedava mı çalışıyorsunuz paramızla mağdur oluyoruz.

 3. Ömer Aşkın 21 Ekim 2021

  Bu gün kargo bekliyorum gelmedi ve bu defalarca tekrarlandı. Arıyorum kimseye ulaşamıyorum bir türlü ses kaydı dinletiyorlar. Lütfen işsinizle ilgilenin bir zahmet mağdur oluyorum.

 4. Mehmet Demirci 20 Mayıs 2021

  Şu telefonları bir açın. Orada hiç mi kimse yok.

 5. Meliha Gün 5 Mayıs 2020

  Bugün bana siparişimi getiren kargo çalışanınızdan memnun değilim. Çok kaba ve saygısız biriydi.