Yurtiçi Kargo Serik Şube (Serik, Antalya)

Adres: Orta Mahallesi Dr. Baki Özpınar Caddesi Elvan Apartmanı Numara: 29/A Serik – Antalya
Telefon: 0 242 722 14 43
Telefon 2: 0 242 712 53 66

Yurtiçi Kargo Serik şubesi iletişim bilgileri ile şubeye ulaşabilirsiniz. Yurtiçi Kargo Serik şubesinde yapabileceğiniz başlıca işlemler ise şu şekildedir;

İsim veya kargo takip numarası ile gönderi veya teslimat takibi yapabilme, kargo gönderimi yapma, teslimat süresi öğrenme, hizmet fiyat hesaplamaları, yurtiçi ve yurt dışı kargo işlemleri, ambalaj ürünleri, kurye, şube ve genel şikayet bildirimi gibi işlemlerinizi yaptırabilir veya bilgi alabilirsiniz. Bu işlemler için telefon numarası kullanabilir veya adresten direk şube iletişime geçebilirsiniz. Müşteri hizmetleri bu konular hakkında sizlere telefonla veya şube adresine gittiğinizde yardımcı olacaktır.

Yurtiçi Kargo sürekli ve toplu kargo gönderim yapan kişiler için özel anlaşma yapmaktadır. Bunun için şube müdürleri ile iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Yurtiçi Kargo Müşteri Hizmetleri Numarası: 444 99 99
Yurtiçi Kargo Sitesi: www.yurticikargo.com

Yardımcı Sayfalar

Yurtiçi Kargo Takip: Kargo gönderinizin nerede olduğunun hakkında bilgi alabilmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
Yurtiçi Kargo Çalışma Saatleri: Şubenin çalışma saatleri hakkında bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
Yurtiçi Kargo Şikayet: Şikayet bildirimini nasıl yapacaksınız konusunda bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
Yurtiçi Kargo Gönderim Süresi Hesaplama: Kargo gönderinizin teslim süresini öğrenmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
Yurtiçi Kargo Ücret Hesaplama: Kargo gönderinizin ne kadar ücrete göndereceğinize dair bilgilerin yer aldığı yardımcı sayfadır.

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri yorumları

1 Müşteri Yorumu ya da Şikayeti

  1. Fatih Göçmen

    Kargo şirketi 23.10.2019 tarihinde saat 10 sularında bana mesaj atarak kargomun dağıtımda olduğunu bildirdiler yoğun çalışma saatlerim nedeniyle gönderi takip numaram ile gönderiyi takip etme gereği duymadım çünkü akşam mesai bitene kadar daha 7 saat vardı ve şubeyle evimin arasındaki mesafe 15 ila 20 dakika (oda yürüme mesafesi) bu 7 saat içinde ürünümü elime ulaştırmamalarından şikayetçiyim beni arayıp şubeye gel al deselerdi ben gider alırdım

    Yorum Yap