Yurtiçi Kargo Seymenler Şube (Çankaya, Ankara)

Adres: Aşağı Öveçler Mahallesi 1333. Cadde Numara: 7 Seymenler – Çankaya – Ankara
Telefon: 0 312 472 92 36
Telefon 2: 0 312 472 92 38

Yurtiçi Kargo Seymenler şubesi iletişim bilgileri ile şubeye ulaşabilirsiniz. Yurtiçi Kargo Seymenler şubesinde yapabileceğiniz başlıca işlemler ise şu şekildedir;

İsim veya kargo takip numarası ile gönderi veya teslimat takibi yapabilme, kargo gönderimi yapma, teslimat süresi öğrenme, hizmet fiyat hesaplamaları, yurtiçi ve yurt dışı kargo işlemleri, ambalaj ürünleri, kurye, şube ve genel şikayet bildirimi gibi işlemlerinizi yaptırabilir veya bilgi alabilirsiniz. Bu işlemler için telefon numarası kullanabilir veya adresten direk şube iletişime geçebilirsiniz. Müşteri hizmetleri bu konular hakkında sizlere telefonla veya şube adresine gittiğinizde yardımcı olacaktır.

Yurtiçi Kargo sürekli ve toplu kargo gönderim yapan kişiler için özel anlaşma yapmaktadır. Bunun için şube müdürleri ile iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Yurtiçi Kargo Müşteri Hizmetleri Numarası: 444 99 99
Yurtiçi Kargo Sitesi: www.yurticikargo.com

Yardımcı Sayfalar

Yurtiçi Kargo Takip: Kargo gönderinizin nerede olduğunun hakkında bilgi alabilmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
Yurtiçi Kargo Çalışma Saatleri: Şubenin çalışma saatleri hakkında bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
Yurtiçi Kargo Şikayet: Şikayet bildirimini nasıl yapacaksınız konusunda bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
Yurtiçi Kargo Gönderim Süresi Hesaplama: Kargo gönderinizin teslim süresini öğrenmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
Yurtiçi Kargo Ücret Hesaplama: Kargo gönderinizin ne kadar ücrete göndereceğinize dair bilgilerin yer aldığı yardımcı sayfadır.

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri yorumları

1 Müşteri Yorumu ya da Şikayeti

  1. Tarık Buğra Kaya

    İnternet üzerinden aldığım kitaplar tarafıma teslim edilmemiştir. İnternet üzerinden yaptığım sorgulamada “Adres Sorunu Nedeniyle Alıcıya Ulaşılamadı” yazmaktadır.

    Verdiğim adres ofis adresidir ve teslim edilemeyen saat olarak girilen 15.48’te tüm çalışma arkadaşlarımla birlikte ofisteydim. Saat 13.00 sularında hepimiz ofise gelmiştik ve 20.00 sularında ofisten ayrıldık.

    Yorum Yap