Yurtiçi Kargo Silifke Şube (Silifke, Mersin)

Adres: Saray Mahallesi İnönü Bulvarı Silifke – Mersin
Telefon: 0 324 714 61 02
Telefon 2: 0 324 714 49 51

Yurtiçi Kargo Silifke şubesi iletişim bilgileri ile şubeye ulaşabilirsiniz. Yurtiçi Kargo Silifke şubesinde yapabileceğiniz başlıca işlemler ise şu şekildedir;

İsim veya kargo takip numarası ile gönderi veya teslimat takibi yapabilme, kargo gönderimi yapma, teslimat süresi öğrenme, hizmet fiyat hesaplamaları, yurtiçi ve yurt dışı kargo işlemleri, ambalaj ürünleri, kurye, şube ve genel şikayet bildirimi gibi işlemlerinizi yaptırabilir veya bilgi alabilirsiniz. Bu işlemler için telefon numarası kullanabilir veya adresten direk şube iletişime geçebilirsiniz. Müşteri hizmetleri bu konular hakkında sizlere telefonla veya şube adresine gittiğinizde yardımcı olacaktır.

Yurtiçi Kargo sürekli ve toplu kargo gönderim yapan kişiler için özel anlaşma yapmaktadır. Bunun için şube müdürleri ile iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Yurtiçi Kargo Müşteri Hizmetleri Numarası: 444 99 99
Yurtiçi Kargo İnternet Sitesi: www.yurticikargo.com

Yardımcı Sayfalar

Yurtiçi Kargo Takip: Kargo gönderinizin nerede olduğunun hakkında bilgi alabilmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
Yurtiçi Kargo Çalışma Saatleri: Şubenin çalışma saatleri hakkında bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
Yurtiçi Kargo Şikayet: Şikayet bildirimini nasıl yapacaksınız konusunda bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
Yurtiçi Kargo Gönderim Süresi Hesaplama: Kargo gönderinizin teslim süresini öğrenmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
Yurtiçi Kargo Ücret Hesaplama: Kargo gönderinizin ne kadar ücrete göndereceğinize dair bilgilerin yer aldığı yardımcı sayfadır.

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri yorumları

4 Müşteri Yorumu ya da Şikayeti

 1. İbrahim Yücel 31 Ağustos 2021

  Lütfen kargomuz geldiği zaman haber edebilir misiniz? Kargom adrese teslim olmak şartı ile alınmıştır. Takip ediyorum geleli üç gün olmuş ama ne arayan var ne soran var. Kargonuz teslim edilemedi diyor. Arasanız en azından bizde ulaşmaya sizlere yardımcı olmaya çalışacağız. İyi çalışmalar.

  Yorum Yap
 2. Yekda Duymuş 9 Aralık 2020

  Kargom gelmemiş günlerdir evdeyim simdi gelip almamı bekliyorsunuz. Böyle bir şey görmedim. Aşırı sorumsuzluk sahibisiniz.

  Yorum Yap
 3. Dilek Özen 16 Ekim 2020

  Geldik adreste bulamadık diyorsunuz o saatte evdeydik. Ayrıca geldiğinize dair kapıda neden bir bildirim yok ve telefon etmiyorsunuz. Ama bu yurtiçi kargonun her zamanki hali,hiç memnun değilim hiç.

  Yorum Yap
 4. Abdullah Efe Ceylan 12 Temmuz 2020

  Yurtiçi kargonun her zaman ki gibi geldik bulamadık söylediği saatte 5 kişi evdeydik sipariş veririken telefon numarsını da yazmamız rağmen niçin aranmadığımızı hala anlamış değilim. Yurtiçi kargo bunu devamlı yapıyor.

  Yorum Yap