Yurtiçi Kargo Soli Şube (Mezitli, Mersin)

Adres: Merkez Mahallesi Gazi Mustafa Kemal Bulvarı Üç Bal Sitesi Altı Numara: 882/F-F Mezitli – Mersin
Telefon: 0 324 358 65 21
Telefon 2: 0 324 358 65 22

Yurtiçi Kargo Soli şubesi iletişim bilgileri ile şubeye ulaşabilirsiniz. Yurtiçi Kargo Soli şubesinde yapabileceğiniz başlıca işlemler ise şu şekildedir;

İsim veya kargo takip numarası ile gönderi veya teslimat takibi yapabilme, kargo gönderimi yapma, teslimat süresi öğrenme, hizmet fiyat hesaplamaları, yurtiçi ve yurt dışı kargo işlemleri, ambalaj ürünleri, kurye, şube ve genel şikayet bildirimi gibi işlemlerinizi yaptırabilir veya bilgi alabilirsiniz. Bu işlemler için telefon numarası kullanabilir veya adresten direk şube iletişime geçebilirsiniz. Müşteri hizmetleri bu konular hakkında sizlere telefonla veya şube adresine gittiğinizde yardımcı olacaktır.

Yurtiçi Kargo sürekli ve toplu kargo gönderim yapan kişiler için özel anlaşma yapmaktadır. Bunun için şube müdürleri ile iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Yurtiçi Kargo Müşteri Hizmetleri Numarası: 444 99 99
Yurtiçi Kargo İnternet Sitesi: www.yurticikargo.com

Yardımcı Sayfalar

Yurtiçi Kargo Takip: Kargo gönderinizin nerede olduğunun hakkında bilgi alabilmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
Yurtiçi Kargo Çalışma Saatleri: Şubenin çalışma saatleri hakkında bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
Yurtiçi Kargo Şikayet: Şikayet bildirimini nasıl yapacaksınız konusunda bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
Yurtiçi Kargo Gönderim Süresi Hesaplama: Kargo gönderinizin teslim süresini öğrenmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
Yurtiçi Kargo Ücret Hesaplama: Kargo gönderinizin ne kadar ücrete göndereceğinize dair bilgilerin yer aldığı yardımcı sayfadır.

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri yorumları

18 Müşteri Yorumu ya da Şikayeti

 1. Hamit Özdemir 26 Nisan 2022

  Kargom bir türlü ulaşmadı Soli şubeniz son derece sorumsuz telefonla ulaşma imkanımız yok. Telefona çıkan personeliniz telefonu bırakıp bakmıyor. Bu derece sorumsuz personelle nereye kadar yürürsünüz bilemem.

  Yorum Yap
 2. Perihan Bayram 1 Haziran 2020

  Bu gün yurtiçi kargo teslimat yapacağını söyledi sabahtan beri evdeyim mesai saati bitimine az kaldığı halde gelmediler yarın evde yokum işlerim var.

  Yorum Yap
 3. ali 27 Nisan 2020

  Asla ulaşamıyorum

  Yorum Yap
 4. aslı 16 Şubat 2020

  Her kargomda sıkıntı çıkıyor, problem çıkıyor ve bir muhatap bulamıyorum çağrı merkezide dahil olmak üzere. Berbat bir hizmet ?

  Yorum Yap
 5. Mehmet 16 Şubat 2020

  Mersinden İstanbula bir Kargoum var.Dört aydır ona ulaşmaya çalışıyorum.Servisleri çok kötü.adanaya aktrma yapilmistir.Kargo almak için mahkemete onlarla dava açmak istiyorum çünkü Lise diplomam kargounun içinde ve onsuz üniversitede okuyamıyorum.Bu ihmal edilmiş insanlardan kargo almak için yardım edin bana.

  Yorum Yap
 6. Ferdag 7 Kasım 2019

  Saatlerdir arıyorum telefona neden hiç kimse bakmıyor evde olduğum halde iki seferdir evde yok şubeden alın bu ne sorumsuzluktur kapatın o largo şirketini hayır olur en azından

  Yorum Yap
 7. bekir 21 Ağustos 2019

  Telefonla ulaşmak bu kadarmı zor..Bir Allah’ın kulu telefona cevap veremezmi..

  Yorum Yap
 8. ulutan uygur 13 Haziran 2019

  Her gelen kargom da adresinizde size ulaşamadık 3 iş günü içinde soli şubemizden alın diyerek mesaj yollayan soli şubesi sorumsuzlar

  Yorum Yap
 9. gonca 22 Mart 2019

  Yurtiçi kargoya yakışmayacak bir şube. Personel çok ilgisiz ve duyarsız. Telefonlara bakılmadığı gibi şubeye gittiğin zaman da personelin ilgisizliği ayrı bir konu :(

  Yorum Yap
 10. Simge 23 Temmuz 2018

  Bir dahaki siparişlerimle hangi kargoyla yolladıklarına bakacam bu firmaysa almicam bu ne ya tek bir insana ulaşamıyorum kaç saatttir

  Yorum Yap
 11. soli şubesi mağduru 19 Ekim 2017

  Niye telefonlara kimse bakmıyor, 20 dakikadır aramamı bekletiyorlar ne telefonu açan var ne başka bir ulaşma imkanı. madem telefonlara bakmayacaksınız ne diye numara veriyorsunuz.

  Yorum Yap
 12. Ahmet 6 Temmuz 2017

  Kapıya gelip zili çalıp 10 saniye bile beklemeden arkalarını dönüp giderler arayınca telefonuda açmazlar kısaca soli şubesi işte

  Yorum Yap
 13. Murtaza 26 Nisan 2017

  İstanbul’dan bir günde gelen kargo ne hikmetse 10 dk yolu iki günde alamadı. Hep aynı ‘Alıcıya adreste ulaşılamadığından, adrese bilgi notu bırakılmıştır. ‘Yurtiçi soli şubesi bunu birkaç defa yaptığı için özellikle kargonun dağıtıma çıkarıldığı gün evden ayrılmadık site görevlisi dahil herkes gelen giden olmadı diyor not falan da yok ortalıkta. Ben gidip o kargoyu şubeden almam ürünü iade ettim bölge müdürlüğünüze mail attım birazda siz uğraşın!

  Yorum Yap
 14. şükran 9 Ocak 2017

  5 kargo gelemedi ayrıca telefonalara bakın

  Yorum Yap
 15. muhlis 30 Aralık 2016

  Telefonlara ulaşılamıyor

  Yorum Yap
 16. Ökkeş 27 Aralık 2016

  Telefonlara cevab yok!

  Yorum Yap
 17. yaşar 26 Aralık 2016

  21.12.2016 tarihinde gonderilen gönderim 26.12.2016 soli şubesinden birtürlü gelmiyor

  Yorum Yap
 18. Duran 30 Ağustos 2016

  Mersin mezit bulunan başka bir şube var mı burası hariç varsa kaç şube var?

  Yorum Yap