Yurtiçi Kargo Spil Şube (Şehzadeler, Manisa)

Adres: 1. Anafartalar Mahallesi Cumhuriyet Caddesi Numara: 32/A Şehzadeler – Manisa
Telefon: 0 236 231 61 62
Telefon 2: 0 236 280 33 62

Yurtiçi Kargo Spil şubesi iletişim bilgileri ile şubeye ulaşabilirsiniz. Yurtiçi Kargo Spil şubesinde yapabileceğiniz başlıca işlemler ise şu şekildedir;

İsim veya kargo takip numarası ile gönderi veya teslimat takibi yapabilme, kargo gönderimi yapma, teslimat süresi öğrenme, hizmet fiyat hesaplamaları, yurtiçi ve yurt dışı kargo işlemleri, ambalaj ürünleri, kurye, şube ve genel şikayet bildirimi gibi işlemlerinizi yaptırabilir veya bilgi alabilirsiniz. Bu işlemler için telefon numarası kullanabilir veya adresten direk şube iletişime geçebilirsiniz. Müşteri hizmetleri bu konular hakkında sizlere telefonla veya şube adresine gittiğinizde yardımcı olacaktır.

Yurtiçi Kargo sürekli ve toplu kargo gönderim yapan kişiler için özel anlaşma yapmaktadır. Bunun için şube müdürleri ile iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Yurtiçi Kargo Müşteri Hizmetleri Numarası: 444 99 99
Yurtiçi Kargo İnternet Sitesi: www.yurticikargo.com

Yardımcı Sayfalar

Yurtiçi Kargo Takip: Kargo gönderinizin nerede olduğunun hakkında bilgi alabilmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
Yurtiçi Kargo Çalışma Saatleri: Şubenin çalışma saatleri hakkında bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
Yurtiçi Kargo Şikayet: Şikayet bildirimini nasıl yapacaksınız konusunda bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
Yurtiçi Kargo Gönderim Süresi Hesaplama: Kargo gönderinizin teslim süresini öğrenmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
Yurtiçi Kargo Ücret Hesaplama: Kargo gönderinizin ne kadar ücrete göndereceğinize dair bilgilerin yer aldığı yardımcı sayfadır.

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri yorumları

2 Müşteri Yorumu ya da Şikayeti

 1. Hüsnü Ataç 19 Ocak 2021

  Sabah 7de nöbetten gelip apartman girişinde tadilat ustasını 11e kadar beklediğin ve ne hikmetse saat 10da adreste beni bulamayan kargodur. Kargo görünmeden adrese gelebiliyorlar.

  Yorum Yap
 2. sakine varlıyeğrek 27 Haziran 2020

  Yurtiçi kargonun çalışması yetersiz hiç memnun değilim3 günde teslim alacağım kargoyu 12 gündür alamadım.takip ediyorum.

  10 gündür şubede bekliyor bir daha da yurtiçi kargoyla gönderi yapmayacağım telefon ediyorum ulaşamıyorum ulaşabildiğim yerlerde yarım saat müzik dinletiyorlar açtıklarında da aktarmalı bağlıyorlar.

  Bağlandığında da takip numarasını alıp bekleyin diyorlar 30 dakika bekliyoruz cevapsız telefonu kapatıyorlar şikayet edeceğim.

  Yorum Yap