Yurtiçi Kargo Talas Şube (Talas, Kayseri)

Adres: Yenidoğan Mahallesi Ertuğrul Gazi Caddesi Numara: 17/D Talas – Kayseri
Telefon Numarası: 0 352 438 29 03 veya 0 352 438 29 04

Yurtiçi Kargo Talas şubesi iletişim bilgileri ile şubeye ulaşabilirsiniz. Yurtiçi Kargo Talas şubesinde yapabileceğiniz başlıca işlemler ise şu şekildedir;

İsim veya kargo takip numarası ile gönderi veya teslimat takibi yapabilme, kargo gönderimi yapma, teslimat süresi öğrenme, hizmet fiyat hesaplamaları, yurtiçi ve yurt dışı kargo işlemleri, ambalaj ürünleri, kurye, şube ve genel şikayet bildirimi gibi işlemlerinizi yaptırabilir veya bilgi alabilirsiniz. Bu işlemler için telefon numarası kullanabilir veya adresten direk şube iletişime geçebilirsiniz. Müşteri hizmetleri bu konular hakkında sizlere telefonla veya şube adresine gittiğinizde yardımcı olacaktır.

Yurtiçi Kargo sürekli ve toplu kargo gönderim yapan kişiler için özel anlaşma yapmaktadır. Bunun için şube müdürleri ile iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Yurtiçi Kargo Müşteri Hizmetleri Numarası: 444 99 99
Yurtiçi Kargo Sitesi: www.yurticikargo.com

Yardımcı Sayfalar

Yurtiçi Kargo Takip: Kargo gönderinizin nerede olduğunun hakkında bilgi alabilmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
Yurtiçi Kargo Çalışma Saatleri: Şubenin çalışma saatleri hakkında bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
Yurtiçi Kargo Şikayet: Şikayet bildirimini nasıl yapacaksınız konusunda bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
Yurtiçi Kargo Gönderim Süresi Hesaplama: Kargo gönderinizin teslim süresini öğrenmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
Yurtiçi Kargo Ücret Hesaplama: Kargo gönderinizin ne kadar ücrete göndereceğinize dair bilgilerin yer aldığı yardımcı sayfadır.

Yorum Yaz

Müşteri yorumları

18 Müşteri Yorumu

 1. meyra

  son ürünler de kötü tesadüf mağzalarda hep bu malum kargoyla sözde gönderim sağlıyorlar.

  Yanıtla
 2. meyra

  Tüm yorumlara katılmakla birlikte; tüm gün günlerce bekletip teslimatı gerçekleştirmeyerek birde defalarca kargo şubesine gidilince kargonuz araba deniliyor. Kurumsal bi firmaya göre aksaklık çok.

  Yanıtla
 3. arda

  Tüm gün evde olmama rağmen adreste bulamamışlar(!) kapıya bilgi notu bırakmışlar güya tabiki o da yok. Memleket bunlar gibi yüzünden gelişmiyor.

  Yanıtla
 4. Mehmet

  Türkiye de bulunan en kötü kargo şirketi. Kargonun gelmesini bekliyorum, mesaj geliyor. Neymiş efendim, evde yoktunuz. Sabahtan beri bekliyorum asıl siz yoktunuz. Şubeyi arıyorsun açan kimse yok. O kadar sorumsuz, o kadar berbat bir firma ki daha artık ne denebilir..

  Yanıtla
 5. hantal

  Kendi iş yeri adresi verirsin getirmezler bide evde yoktunuz derler: D kardeşim bura iş yeri dersin bir terslik olmuş gün içerisinde elinize ulaşır derler. Bu ürüne ne oldu dendiğinde gönderen kişi böyle teslim etti derler.

  Yanıtla
 6. Servet

  Kargodan hiç memnun değilim şubeye geldi mesajı geliyor başka kargo dağıtıma cıktı bilgisi yok evde olmama rağmen kapı çalmıyor. Ama adreste kimse yoktu deniliyor şubeye ulaşmak mümkün değil zaten.

  Yanıtla
 7. erdem

  böyle iş olmaz altı üstü bir kargo teslimini beceremiyorsunuz

  Yanıtla
 8. suzan

  Sisteminizden bir daha göndermem rezil oldum!

  Yanıtla
 9. orhan kaleli

  hayatımda bu kadar sorumsuz kişiler görmedim ya kaç defa aramama ragmen kargoda halen sorun çıkıyor

  Yanıtla
 10. SEVİNÇ

  kargolar asla kendiniz takip etmediğiniz sürece elinize ulaşmıyor. telefonla ulaşım zaten en büyük sorun. en kolay cevap ise adreste kimse yoktu, oysa kesinlikle evde birileri olan durum söz konusu. çok sorunlu bir şirket.

  Yanıtla
 11. Aysel kasap

  2 gün evde bekledigim kargomu zilime bile basmadan evde yok diye teslim etmeden gidiyolar. Oysaki bütün gün evde bekliyorum gelecek diye bu durum beni sinir etti bir daha bu durumla karşılaşmak istemiyorum boş yere tekrar şubeye gitmek zorunda kalıyorum.

  Yanıtla
 12. Kadir

  Şubede görüşdüğüm espiri anlayışı ve ilgisini sevdiğim telefon operatörüne benimle ilgilendiği için buradan teşekkür ederim. İyi çalışmalar

  Yanıtla
 13. Kübra

  Telefonlara cevap vermiyorlar. Keyifleri istemedikçe eve getirmiyorlar kargoyu. İlla kendimiz mi gidip almamız gerek? Biz kargoyu niye kullanıyoruz, pardon da. Kaç oldu bu? Alışveriş yaptığım siteler de imtihan gibi hep bununla gönderiyorlar.

  Yanıtla
 14. Şule EDİP

  Bu şubeden ben mennunum müşteri hizmetlerinde bulunan bayan güler yüzlü ve kibar birisi.

  Yanıtla
 15. Merve bulduk

  Acele işi olan şubeye gidip alsın demişsiniz ya ben iki defa şubeye gittim birinde paketimi vermediler digerinde de dağıtıma çıktı dediler özel olarak ilgileneceğim dediler saat 12’de gelecekti kargom hani nerde.

  Yanıtla
 16. gökhan

  Acele işi olan arkadaşlar benim gibi şubeye sabah erkenden gidin ben gidip kapının önünde açılmasını beklerim gerekirse şikayet etmem çözüm üretirim.

  Yanıtla
 17. Hakkı

  Bir gün de şu telefonlara cevap verin bir hafta boyunca aradım allah rızası için açın şu telefonu

  Yanıtla
 18. suzi

  Adıma gelen kargoyu gelmiş beni bulamamışlar bende şubeye gidip almak zorunda kaldım acaba gitmesem bir daha adrese gelirmiydi kargo

  Yanıtla