UPS Kargo Ücret Hesaplama

UPS kargo ile gönderi yapacaksanız, gönderiniz ne kadar tutacağını öğrenmeniz için sayfa içerisinde verilen bilgileri uyguladığınız da UPS kargo ile yurt içi veya yurt dışı kargo gönderilerinin ne kadar tutacağını öğrenebilirsiniz.

UPS kargo için yurt içi gönderi ücreti hesabı için alt tarafta bulunan UPS kargo yurt içi gönderi ücretlendirme sayfasına gidiniz. Sayfada gönderen il alanına gönderi yapacağı şehri, alıcı il alanına gönderiyi yapacağı şehri seçerek alt tara yer alan servis tipi alanına standart normal hızda veya acil ekspres hızlı gönderi seçimini seçmelidir.

Paket tipi alanı eğer gönderiniz mektup, zarf ve dosya tarzı ise dosya, koli ve yarım kilodan ağır bir gönderi ise koli seçimini işaretleyerek kolinin desi ölçülerini girerek sayfada “Hesapla” butonuna bastıklarından yurt içi kargo ücretini üst tarafta göreceklerdir.

UPS Kargo Yurt İçi Gönderi Ücret Hesaplama Sayfası

UPS Kargo Yurt İçi Gönderi Ücret Hesaplama Sayfasına Git

UPS kargo ile yurt dışı kargo ücreti hesaplayacaksanız alt tarafta bulunan link adresinden UPS kargo yurt dışı kargo ücretlendirme sayfasına giderek. Hedef alanına hangi ülkeye göndereceklerini, gönderi türü seçimine gönderinin zarf, doküman, koli veya paket mi olduğunu seçimini ve gönderinin en, boy yükseklik ve diğer ölçülerini girerek sayfada “Hesapla” butonuna bastıklarında üst tarafta UPS kargo için verilen bilgiler ile ne kadar ücret tutacağını görebilirler.

UPS Kargo Yurt Dışı Gönderi Ücret Hesaplama Sayfası

UPS Kargo Yurt Dışı Gönderi Ücret Hesaplama Sayfasına Git

Şuna Göre Sırala:

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri yorumları