Hakkımızda ve İletişim

Hakkımızda ve İletişim

Kargosube.com: Günümüzde internet üzerinden kargo şubelerinin adres, telefon numarası, faks vb. gibi iletişim bilgileri aranmakta ve kargo şubesi ile iletişime geçilmek istenmektedir.

Bizlerde bu şekilde kargo şube arayan internet kullanıcıları için tüm kargoları bir site altında toplayarak, kargo şubelerine kısaca ulaşılması için bu siteyi hazırladık ve sürekli olarak güncellemekteyiz. Site içerisinde kargo şubelerinin iletişim bilgilerini bulabileceğiniz gibi faydalı sayfalar kategorisinde kargo, kargo şubeleri veya diğer kargo işlemleri hakkında yazıları okuyarak kargo ve lojistik firmaları hakkında daha fazla bilgi sahibi olabileceksiniz.

Amacımız internet kullanıcılarının site içerisinde tüm kargo şubelerinin bilgilerini bulması ve kargo şubesi arayan internet kullanıcı ile kargo şubelerini buluşturmaktır.

Site içerisinde tüm sayfalar ziyaretçiler tarafından aktif olarak kullanılabilmektedir. Ziyaretçiler site içerisinde kargo şubelerinin iletişim bilgilerini bulabileceği gibi kargo şubeleri hakkında yorumları okuyabilir veya kendi görüşlerini sayfa içerisinde paylaşabilirler. (Yorum içerisinde hakaret ve aşağılayıcı ibareler kullanılırsa bu tür yorumlar onaylanmaz ve yayınlanmaz.)

Kargosube.com site içerisinde bulunan sektörler ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır, kargo şubeleri ile site içerisinde ki iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz. Bu ve bağlı sayfalardan hiçbir kargo şubesi, acentesi ve diğer bahsi geçen lojistik firmasına ulaşmanız mümkün değildir. Site içerisinde yer alan bilgilerde veritabanını büyüklüğünden dolayı güncelleme sorunu yaşıyor olabilir.

Ziyaretçiler veya kargo şube yetkilileri görüş, istek, öneri ve diğer iletmek istediği konular hakkında bizlerle iletişime geçebilirler. Bilgilerde hata varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz. Tahminen 2 iş gününde düzeltilmektedir. İletişim mail adresimiz: contact[@]kargosube.com

Kargosube.com sadece bilgilendirme amaçlı kurulmuştur. Site içerisinde yer alan isim, logo ve görsellerin hakları ilgili sektör veya firmalara aittir.

Tüm kargo şubeleri detayları ile birlikte tek sitede. Faydalı ve yardımcı sayfalar, müşteri yorumları, alternatif telefon numaraları, alternatif şubeler.