Hakkımızda ve İletişim

Hakkımızda ve İletişim

Hakkımızda ve İletişim

Kargosube.com hakkında, günümüzde internet üzerinden kargo şubelerinin adres, telefon numarası, faks vb. gibi iletişim bilgileri aranmakta ve kargo şubesi ile iletişime geçilmek istenmektedir.

Bizlerde bu şekilde kargo şube arayan internet kullanıcıları için tüm kargoları bir site altında toplayarak, kargo şubelerine kısaca ulaşılması için bu siteyi hazırladık. Amacımız internet kullanıcılarının site içerisinde tüm kargo şubelerinin bilgilerini bulması ve kargo şubesi arayan internet kullanıcı ile kargo şubelerini buluşturmaktır. Site içerisinde kargo şubelerinin iletişim bilgilerini bulabileceğiniz gibi faydalı sayfalar kategorisinde kargo, kargo şubeleri veya diğer kargo işlemleri hakkında yazıları okuyarak kargo ve lojistik firmaları hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.

Site içerisinde tüm sayfalar ziyaretçiler tarafından aktif olarak kullanılabilmektedir. Ziyaretçiler site içerisinde kargo şubelerinin iletişim bilgilerini bulabileceği gibi kargo şubeleri hakkında yorumları okuyabilir veya kendi görüşlerini sayfa içerisinde paylaşabilirler. (Yorum içerisinde hakaret ve aşağılayıcı ibareler kullanılırsa bu tür yorumlar onaylanmaz ve yayınlanmaz.)

Kargosube.com site içerisinde bulunan sektörler ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır, kargo şubeleri ile site içerisinde ki iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz. Bu ve bağlı sayfalardan hiçbir kargo şubesi, acentesi ve diğer bahsi geçen lojistik firmasına ulaşmanız mümkün değildir. Sitede yer alan bilgilere büyük hassasiyet göstersekte bilgilerin doğru olduğunu garanti etmeyiz.

Kargosube.com sadece bilgilendirme amaçlı kurulmuştur. Site içerisinde yer alan isim, logo ve görsellerin hakları ilgili sektör veya firmalara aittir. Tüm kargo şubeleri detayları ile birlikte tek sitede. Faydalı ve yardımcı sayfalar, müşteri yorumları, alternatif telefon numaraları, alternatif şubeler.

Ziyaretçiler, kargo şube yetkilileri site ile alakalı olan görüş, istek, öneri ve diğer iletmek istekleri mesajları alt taraftan iletebilirler. İletişim formunu sadece SİTE İÇERİĞİ (kargosube.com) ile alakalı mesajlar İÇİN KULLANINIZ. Kargo takibi ve diğer kargo işlemleri için ilgili şube veya müşteri hizmetleri ile görüşmeniz gerekmektedir. BU TÜR MESAJLARI İLETMEYİNİZ.

Kullanım ve Koşullar | Gizlilik Politikası

– İletişim Forumu –