Hakkımızda ve İletişim

Hakkımızda ve İletişim

Kargosube.com: Günümüzde internet üzerinden kargo şubelerinin adres, telefon numarası, faks vb. gibi iletişim bilgileri aranmakta ve kargo şubesi ile iletişime geçilmek istenmektedir.

Bizlerde bu şekilde kargo şube arayan internet kullanıcıları için tüm kargoları bir site altında toplayarak, kargo şubelerine kısaca ulaşılması için bu siteyi hazırladık ve sürekli olarak güncellemekteyiz. Site içerisinde kargo şubelerinin iletişim bilgilerini bulabileceğiniz gibi ayrıca faydalı bilgiler kısmından kargo, kargo şubeleri veya diğer kargo işlemleri hakkında yazıları okuyarak kargo ve lojistik firmaları hakkında daha fazla bilgi sahibi olabileceksiniz.

Siz değerli ziyaretçilerimizin siteyi daha hızlı kullanmaları için site güçlendirilmiş 4 çekirdek işlemci 8 GB. Ram bellek özel SSD (son teknoloji) sunucu kullanmaktayız. Bu sunucu sayesinde masaüstü, mobil ve diğer cihazlardan siteyi içerisinde bulunan tüm sayfaları hızlı bir şekilde açarak gezinebilirsiniz. Bu yatırımınız tamamen ziyaretçilerin siteyi daha hızlı kullanmaları içindir.

Amacımız internet kullanıcılarının site içerisinde tüm kargo şubelerinin bilgilerini bulması ve kargo şubesi arayan internet kullanıcı ile kargo şubelerini buluşturmaktır.

Site içerisinde tüm sayfalar ziyaretçiler tarafından aktif olarak kullanılabilmektedir. Ziyaretçiler site içerisinde kargo şubelerinin iletişim bilgilerini bulabileceği gibi kargo şubeleri hakkında yorumları okuyabilir veya kendi görüşlerini sayfa içerisinde paylaşabilirler. (Yorum içerisinde hakaret ve aşağılayıcı ibareler kullanılırsa bu tür yorumlar onaylanmaz ve yayınlanmaz.)

Kargosube.com site içerisinde bulunan sektörler ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır, kargo şubeleri ile site içerisinde ki iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz. Bu ve bağlı sayfalardan hiçbir kargo şubesi, acentesi ve diğer bahsi geçen lojistik firmasına ulaşmanız mümkün değildir.

Kargosube.com sadece bilgilendirme amaçlı kurulmuştur. Site içerisinde yer alan isim, logo ve görsellerin hakları ilgili sektör veya firmalara aittir.

Ziyaretçilerimiz veya kargo şube yetkilileri görüş, istek, öneri ve diğer iletmek istediği konular hakkında bizlerle iletişime geçebilirler. İletişim mail adresimiz: contact[@]kargosube.com

Tüm kargo şubeleri tek sitede ve faydalı yazılar ile hizmetinizdedir. Kargosube.com