Hakkımızda ve İletişim

Hakkımızda ve İletişim

Kargosube.com: Günümüzde internet üzerinden kargo şubelerinin adres, telefon numarası, faks vb. gibi iletişim bilgileri aranmakta ve kargo şubesi ile iletişime geçilmek istenmektedir.

Bizlerde bu şekilde kargo şube arayanlar internet kullanıcıları için tüm kargoları bir site altında toplayarak, kargo şubelerine kısaca ulaşması için bu siteyi oluşturduk, ayrıca sitemizde faydalı bilgiler kısmından kargo, kargo şubeleri veya diğer kargo işlemleri hakkında yazılar paylaşmaktayız.

Amacımız internet kullanıcılarının sitemizde tüm kargo şubelerini bilgilerinin bulması ve kargo şubesi arayan internet kullanıcı ile kargo şubelerini buluşturmaktır.

Sitemiz ziyaretçiler tarafından aktif olarak kullanılabilmektedir. Ziyaretçiler sitemizde kargo şubelerini iletişim bilgilerini bulabileceği gibi kargo şubeleri hakkında yorumlarını da sitemiz üzerinden paylaşabilirler. (Yorum içerisinde hakaret ve aşağılayıcı ibareler kullanılırsa yorum veya yorumlar sitemizde onaylanmaz ve yayınlanmaz.)

Kargosube.com site içerisinde bulunan sektörler ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır, kargo şubeleri ile site içerisinde ki iletişim bilgilerinden iletişime geçebilirsiniz. Kargosube.com sadece bilgilendirme amaçlı kurulmuştur. Site içerisinde yer alan isim, logo yada görseller hakları ilgili sektörlere aittir.

Siz değerli ziyaretçilerimizin siteyi daha hızlı kullanmaları için sitemizde 6 çekirdek işlemci 8 gb bellek özel VPS sunucu kullanmaktayız. Bu sunucu sayesinde masaüstü ve mobil cihazlarda sitemiz daha hızlı açılmaktadır. Bu yatırımınız tamemen siteyi daha hızlı kullanmanız içindir.

Ziyaretçilerimiz veya kargo şube yetkilileri görüş, istek, öneri ve diğer iletmek istediği konular hakkında bizlerle iletişime geçebilirler. İletişim mail adresimiz: contact[@]kargosube.com

Tüm kargo şubeleri tek sitede ve faydalı yazılar ile hizmetinizdedir. Kargosube.com