PTT Kargo Çalışma Saatleri

PTT kargo bir devlet kuruluşudur. PTT kargo çalışma saatleri normal memur çalışma saatleri statüsündedir.

Türkiye geneli merkez ve ilçe dâhil olmak üzere tüm şubelerde PTT kargo çalışma saatleri sabah 08.30 ile 17.00 arasındadır. Öğlen 12.30 ile 13.30 arasında çalışan memurlar öğlen arasına girmektedir bu saatlerde şubeler kapalıdır.

Bazı şubelerde çalışma saatleri değişebilmektedir. Kargo işleme merkezleri, kargo dağıtım merkezleri gece gündüz açık olabilir veya merkez PTT şubelerinin bazıları cumartesi günleri çalışmaktadır. Özel çalışma saatlerini sayfada ilgili şubenin alt kısmında yer alan ek bilgiler kısmında görebilirsiniz, eğer baktığınız şube sayfasında ek bilgi kısmı yoksa burada bulunan çalışma saati o şube için geçerlidir.

PTT Kargo Çalışma Saatleri

Şuna Göre Sırala:

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri yorumları

183 Müşteri Yorumu ya da Şikayeti

 1. Vedat Akçay

  Zamanında gelmez, telefonlar açılmaz. Tüm sorumluluk sahiplerinin temizlenmesi gereken bir kurum. Böylesine keyfi, sorumsuz, ciddiyetsiz bir firma yok. Bu kadarı yok, yazıklar olsun! Herkes işinin hakkını layığıyla vermesi gerekir.

  Yorum Yap
 2. Mehmet Özdamar

  Bir haftadır Urfa’da olan kargom henüz dağıtıcı ya verilmedi. El insaf telefonada cevap vermiyorsunuz. Başka ilden bir günde gelir burda 1 ay bekletiyorsunuz.

  Yorum Yap
 3. Dilek Uluğ

  Telefona bile bakılmıyor. Kargonun gelmesi sürpriz olur. Adrese gelinmeden adreste yok deniliyor.

  Yorum Yap
 4. Murat Güneş

  PTT’nin takip sisteminden gözlüyorum, 3 günde Gaziantep ten kasabamıza gelen kargo 4 günde şubeden eve teslim edilmiyor, PTT’de “çalışmalarına” rağmen telefon nedir bilmiyorlar. Bir kere şu telefonu bir cevaplasar herhalde o gün yaptıkları tek iş bu olur.

  Yorum Yap
 5. Demet Erdem

  PTT kargo Kırıkkale şubesinde sistem yok. 2020 yılında süper teknolojik çağdayız.

  Yorum Yap
 6. Müge Doğan

  Yorumları okuyorum herkesin aynı şeyden şikayeti var. Çorlu kargo dağıtımda bekleyen kargom keyfe keder resmen ben öyle diyorum çorludayım gelmiyor. Bugün gideceğim ve orada herkes adına güzel bir konuşma yapacağım.

  22 sinden 30 una İstanbul’dan gelmeyen kargo ve üstelik bekletilen sanki Marstan geliyor. Yazık günah sizlere yapılmasını istemediğiniz şeyleri niye bizlere yapıyorsunuz. Niye laf yiyesiniz telefonlara bakmıyorsunuz.

  Bir insan bir para alıyorsa hakkını vermeli arkasından güzel sözler bıraktırmalı yazıklar olsun ya vallahi yazıklar olsun. Bu ülkede böyle gevşeklik olduğu sürece bizler hiçbir yerde başarılı olamayız sorumsuzluk almış başını gidiyor.

  Yorum Yap
 7. Nuray Arslan

  Adres de yok diye kâğıt bıraktık deniyor alakası yok! Bir gün sonra Alanya merkeze gönderiliyor. Bizzat kendisi alacak diye rezalet bir çalışma sistemi. Not Alanya merkezde böyle bir sorun yaşamıyoruz. İsim yazacağım Şerafettin diye bir çalışan işini layıkıyla ile yapıyor demek ki çalıştırdığınız elamanları özenli seçeneksiniz.

  Yorum Yap
  1. Ayberk Kömürcü

   Nuray Arslan aynı sorunu yaşıyorum bende rezalet çalışma sistemi var.

   Yorum Yap
 8. Nermin Başyurt

  İstanbul PTT kargo şubelerini telefonla aradım. Hiçbir PTT şubesi telefonları açmadılar. Kargom var ne zaman gelir, geç gelecekse gidip alayım diye, tele cevap veren yok,

  Yorum Yap
 9. Elif Açık

  Rezalet kaç gündür bekliyorum. Telefonlara dahi bakılmıyor.

  Yorum Yap
 10. Seval Parlak

  Evde olmama rağmen kargom eve getirilmiyor. Üstelik arıyorum telefon açılmıyor. Rezalet tam bir fiyasko.

  Yorum Yap
 11. Melahat Çakmak

  Bu işi bırakın diğer kargolar gibi çalışamıyorsunuz maalesef evde beklemekten yoruldum artık.

  Yorum Yap
 12. Sebiha Tok

  Gerçekten ayıp ya evde yok ne ya bu kaç oldu iki gündür dağıtıma çıkmıyor. Dağıtıma çıkıyor evde yok deniyor ayıp kardeşim!

  Yorum Yap
 13. Candan Bozkurt

  Ne biçim iş yapıyorsunuz. İnternette aldığım ürünü firma sahibi aynı gün size teslim etti. Teslim tarihi geçti hala ürün teslim edilmedi. Seferihisardan geliyor kargo, oradan menemene gidiyor oradan İzmir’e gidiyor ve tekrar Seferihisar’a geliyor.

  Niye gezdiriyorsunuz paketi. Telefonları niye açamıyorsunuz? Devlet işi nasılsa maaş hesabınıza yatıyor çalışmanızda olur.

  Yorum Yap
 14. Serpil

  Benim postam gelmiş ama alamıyorum çünkü ben çalışıyorum arkadaşımı yönlendirdim ama vermemiştir neymiş dilekçe lazımmış saçmalık kodu var herhalde güvenmesem vermem.

  Yorum Yap
 15. Mikail

  Kaç gündür postam varmadı şahsın adını da yanlış yazmışsınız zaten bir daha ptt ye bir şey vermeyeceğim.

  Yorum Yap
 16. Özge

  1 hafta oldu böyle bir rezillik bari telefonları açın onuda yapmıyorsunuz berbatsınız tek kelimeyle!

  Yorum Yap
 17. Fatma

  Gerçekten müşterilerime karşı mahcup oluyorum internet üzerinden satışımı yapıyorum bir kaç ürünümde sıkıntı yaşadım ve yorumlarda da olduğu gibi çok geç iletiyorsunuz yada evde yok süsü veriyorsunuz cidden ilgilenin artık

  Yorum Yap
 18. Hüseyin

  Ne biçim bir şirketsiniz? Niçin gönderileri teslim etmiyorsunuz ve merkez şubede tutuyorsunuz? Oysa alıcıya teslim etmek üzere ücret alıyorsunuz. Sizin hiç vicdanınız yok mu?

  Yorum Yap
 19. Merve

  İstanbuldan Kahramanmaraş’a 2 günde gelen bi ürünü 8 gündür dağıtıma çıkmıyor. Acil bi ürün olsa rezilliğin üst seviyesini yaşatırsınız insana.

  Yorum Yap
 20. TANER

  Kargom bir haftadır malatyada bekliyor. lütfen hassasiyet gösterin . aksaraydan 1 günde geliyor, malatya merkezde 1 hafta tutmak neden.

  Yorum Yap
 21. Mehmet

  Yahu Allah sizi bildiği gibi yapsın. Kargom tam 10 gündür Malatya şubenizde bekliyor. Bu nasıl bir iş bu nasıl bir vicdan.

  Yorum Yap
 22. Buket

  Ürün alırken kargo olarak ptt kargo varsa vazgeçeceğim almayacağım ürünleri. Bu nedir böyle 4 gün olmuş şubeye kargo geleli hala elimize ulaşmadı arıyorum açmıyorlar. Diğer kargolar 3. günü elimizde ürünler oda kargo bu da yazıktır günahtır yapmayın bu kadar da olmaz.

  Yorum Yap
 23. semra

  Bu kadar olmaz Tekirdağdan elinize bir günde gelmiş köy dağıtımı diye 1 haftadır tutuyorsunuz. Bozulacak ürün olsa ne olacaktı?

  Yorum Yap
 24. meryem

  Kargomun turşusunu mu kurmaya karar verdiniz?

  Yorum Yap
 25. yasin

  Adana p.i.m/adana p.i.m fevzipaşa dağıtımı sabahtan beri 100 defa aradım. asla ulaşılamıyor.bu nasıl bir devlet kuruluşu ..biz size nasıl ulaşacağız. bu kadar sorumsuzluk olamaz. bir daha asla ptt ile gönderi yapmıcam. muhatap yok.

  Ptt de bankalardan beter olmuş. benim kargom nerede kimde nasıl elime geçecek kimle muhatap olacam. neden telefonlar açılmıyor.

  Yorum Yap
 26. sevim

  Kargo paketini Kervana verseydim, sizin getirdiğinizden daha (daha ulaşmadı 9. gün) hızlı gelirdi.

  Yorum Yap
 27. sema

  cumadan beri elinizde tutuyorsunuz dağıtım sıfır en son alış-veriş sizinle bu kadar sorumsuz bir kargo şirketi olamaz. önlemlerinizi alin ve ona göre herkese servis imkanı sunun

  Yorum Yap
 28. Ayşe

  Olmaz olsun yaptığınız iş de kargo şirketiniz de. Rezillik resmen evde olduğumuz halde yok oluyoruz tam adres verildiği halde eksik deniliyor. Arama hiç yok. Şehre geliyor dağıtıma 2 gün sonra başlanıyor. Bu nedir ya bu nedir?!!!

  Yorum Yap
 29. Aslıhan

  Bu kadar kötü bir kargo şirketi olamaz özelleştirip işi bilmeyen insanları doldurursanız o kuruma sonuç bu olur. 2 günde gelecek Kargo 10 günde ancak gelir gelirse o da sağlam kalırsa artı zili çalmadan evde yok denilip geri götürürler. Siz evdesinizdir aslında ama PTT kurumu bitmiş bir kurum. Seçme şansım olmadığı için bu kargoya maruz kaldım.

  Yorum Yap
 30. Mehmet Durmuş

  Bu ptt kargo pendik şubesi beş para etmez iki gündür kargo pendikte bekliyor ne dağıtıma çıkıyor nede telefonlara bakıyorlar

  Yorum Yap
 31. yavuz

  İki kargom gelmiş 5 gündür dağıtıma çıkmayı bekliyor nasıl bir dağıtım şekliniz var acaba

  Yorum Yap
 32. Zeynep günhan

  Benim kargon gelmiş 5 gündür dağıtımı bekliyor yollayınartık tlf larıda açmıyorsunuz ayıp ya

  Yorum Yap
  1. Hilal

   Hayırlı günler arife günü ve kurban bayramın 1 günü ptt kapalımı yoksa açıkmı

   Yorum Yap
 33. erhan yolcu

  kargomu gönderin 21 mayıstan beri bekliyorum şuan şubenizde bekliyor!

  Yorum Yap
 34. Barış

  İki saatlik yolu 9 gündür bekliyorum cimere şikayet edeceğim başka çaresi yok

  Yorum Yap
 35. Alparslan

  2 günde başka yerden gelen kargo mardinde kaç gündür dağıtılmayı bekliyor

  Yorum Yap
 36. Arif Aydın

  Kargom gelmiş dağıtıma çıkmıyor. Doğru iş yapılsaydı şaşardım.

  Yorum Yap
 37. Nuray

  6 gündür köy dağıtımına tabi bekleniyor diyor hala kargom gelmedi bı an önce kargomu almam lazm bu nasıl iştir 6 gündür aynı şey köy dağıtımına tabi bekleniyor diyor

  Yorum Yap
  1. nilgün uluçay

   Ptt kargomu bi daha asĺa

   Yorum Yap
 38. arzu

  Teşekkürler kargom çok hızlı geldi

  Yorum Yap
 39. mustafa

  köy dağıtımına ne zaman çıkıyorlar

  Yorum Yap
 40. süheyla

  KP 02580536733 nolu kargom neden gelmiyor

  Yorum Yap
  1. İlker

   Hiç olmasa bir telefona cevap korona her zaman olmaz bu güneş her zaman çalmaz

   Yorum Yap
 41. Sinem

  Bir hafta oldu hala kargom gelmedi ????

  Yorum Yap
 42. Çağatay

  PTT kargo 1980 den beri aynı ikematgahda oturulmasına rağmen Kırıkkale’de böyle bir adres yok deyip kargoyu teslim etmeyip merkez şubeden alınmasını istiyorlar .Annem ve babam 65 yaş üstü olduğu için nasıl alacaklar böyle bir sorumsuzluk olabilirmi

  Yorum Yap
 43. Hacer

  kargom nerde ya 15 gun oldu

  Yorum Yap
 44. Bülent Sarı

  İşinizi adam akıllı yapsanız şaşırırdım, kargom gelmiş dağıtıma çıkmamış bekliyor öylesine!!

  Yorum Yap
  1. Tuğba

   10 gün olacak köy dağıtımına tabi bekliyor diyor müşteri hizmetleri haftada bir gün köylere dağıtım yapılıyor diyor. Kargomu bir an önce almam gerek derslerimi yapmam gerek kim hesabını verecek bunun 0 hizmet rezalet resmen

   Yorum Yap
 45. Dilek

  Ortalık karışık abisinin deyip öğleden sonra kargoları kafasına göre kapatıp sokağa çıkma yasağına rağmen babam 65 yaşını geçmesine rağmen aşağı gelin alın deyip kargomu adresime getirme zahmetinde bulunmayan 1 pe ya te Çorum Oğuzlar

  Yorum Yap
 46. Fahri

  Kayseri deyim gönderen de kayseri de 5 gün oldu hâlâ kargo gelmedi telefona bakan da yok.

  Yorum Yap
 47. Semra

  On gün oldu kargoyu alamıyorum telefonlara bakanda yok yakınımdaki postane de kapalı

  Yorum Yap
 48. halil ibrahim

  Neden bu telefonlara bakılmıyor neden müşteri memnuniyeti yok

  Yorum Yap
 49. Zehra Alman

  Malatyadayım kargo çalışanı kafasına göre davranıyor. Adres veriyorum kargomu teslim etmiyor. Gelin şubeden alın diyor. Allaha haval ediyorum.

  Yorum Yap
 50. Mustafa

  15 martta verilen kargo hala geziyor Ergenedeyim sirkeciden yola cıktı bu gün 20 mart tam 5 gün hala yok 80 km yol.

  Yorum Yap
 51. Cihan

  Bu kadar kötü çalışan bir kurum daha var mıdır acaba? Özel bir kurum olsaydı yıllar yıllar önce batmıştı.

  Yorum Yap
  1. Belgin Ezmek İspir

   8 gündür kargo bekliyorum, telefonla hem şubeye hemde müşteri hizmetlerine ulaşılamıyor,sorgulama kısmında 4 gündür aynı şey yazıyor.Bu nasıl çalışma sistemidir anlamak mümkün değil.Karşı taraf bu kargoyla göndermiş benim asla tercihim olmayacak ve şikayetimi en üst mertebeyede bildireceğim.

   Yorum Yap
 52. filiz

  Böyle rezalet görülmedi 7 gün.oldu şubenize geldim dağıtım da dendi yetkili. Kişilere. Şikayet de bulunacağım.

  Yorum Yap
 53. Ezgi

  4 gündür zimmet edildi diye PTT şubesine bekliyor şükür bugün dağıtıma çıktı yazısı geldi ama hala ortada kargo yok nerde işini doğru dürüst yapan insanlar ayıptır.. rezilliktir.. telefonlara cevap vermemeyi değinmek bile istemiyorum

  Yorum Yap
 54. Mustafa

  olumlu yorumu bile haketmeyecek kadar işini düzgün yapmayan bir firma. Yürüyerek ptt kargodan daha erken götürürsünüz gönderinizi…

  Yorum Yap
 55. tekin

  neden telefonlara bakmıyorsunuz.

  Yorum Yap
 56. yasin

  Kargom tam 3 gündür dağıtımda, elime ulaşmadı. Ne telefonları açıyorlar ne de ulaşabiliyoruz. Rezillik!

  Yorum Yap
 57. Selver

  Kargomuz iki gündür şubede dağıtıcıya verildi diyo hala elime geçmedi nasıl bir sistem bu yaaa şikayet edecem sizi telefonlara bile cvp vermiyorlar

  Yorum Yap
 58. Gamze

  Allah sizi bildiği gibi yapsın kargomu istiyorum çimere şikayet yazacam

  Yorum Yap
 59. Mahmut

  ürünüm 2 gündür kargo şirketine ulaşmış ve ptt kargo sağ olsunlar göndermiyor kargomu. Kargo hareketlerine baktım az önce dağıtıcıya verildi falan yazıyor ama hala gelen giden yok.

  Bugün de cumartesi ve büyük ihtimal pazartesiye kaldı. Şubeyi arıyorum 2 gündür ama telefona cevap veren yok!

  Yorum Yap
 60. aydın

  Allah düşürmesin ptt kargo’ ya

  Yorum Yap
 61. salih

  kargo piyasada yok nerde olduğunu bilen de yok yerinde bulunamadı not bırakıldı diyor kargo nerde yerini bile bilmiyoruz.

  Yorum Yap
 62. Serap

  12gündür kargoyu teslim edemeyen,kargoyu dağıtıma çıkarmadan geri getiren,üstüne benden para isteyen ,hala teslim etmeyen saçma sapan talep oluşturmaktan başka bişey yapamayan Çağrı merkezine sahip görev zihniyeti oluşmamış insanların çoklukta çalıştığı dağıtım firmasına PTT kargo denir

  Yorum Yap
 63. gamze

  kargo takipte sorguladığımızda adreste yok kapalı not bırakıldı yazıyor ne not var nede gelen oldu bu ne biçim görev anlayışı beldi acil bir evrak bekliyoruz yalana ne gerek var anlamıyorum bakalım daha kaç gün bekleyeceğiz ankara içinde günlerce bekleniyor yazık

  Yorum Yap
 64. Yunus

  4 ii gününde teslim edilir diyorlar bugün 5. Gün hiç bişey yok daha allah alsın sizi

  Yorum Yap
 65. ismail

  olmaz olsun sizin gibi kargo şirketi

  Yorum Yap
 66. Özlem çiçek

  Yahu 4 gündür kargo teslim edemiyorsunuz bu nasıl iştir pttyle gönderildi yazınca resmen yıkılıyorum

  Yorum Yap
 67. mustafa gozubek

  2 gün oldu eyüpsultan dağıtım md. geldi dağıtıma verildiği söyleniyor 2 gündür alibey köyüne gelemedi 5km yol evde asker olduk bu ne biçim iştir.

  Yorum Yap
 68. Aysu

  Ne biçim kargocusunuz yapacağınız işin içinde duzgun işinizi yapın artık

  Yorum Yap
 69. sevilay

  gizli işsizlik merkezi yazıklar olsun

  Yorum Yap
 70. Yaser

  Hacı yolu gözler gibi kargo bekliyorum. Duzceden ankaraya 1 haftada geldi.

  Yorum Yap
 71. erhan

  2 saatlik ayvaliktan izmire 5 gundur gelemedi.bayrakli karabaglar arasi geziyor.hani bi yerde dursa gidip kendim alacagim.rezaletin son perdesi

  Yorum Yap
 72. Hanife

  Kargo PTT yi beklemekte hala ne bekliyorlar acaba kaç gündür

  Yorum Yap
 73. Murat

  Bursadan aldigim ve Boluya gelmesi gereken kargo Erzincanda iyimi. Turkiyeyi dolasti masallah.

  Yorum Yap
 74. Mustafa

  PTT de on gündür kargomu göndermiyor bu işi bırakın çok sorumsuz Malatya şubesi buda Malatya PTT müdürünün sorumsuzluğu

  Yorum Yap
 75. Ulvi GÖK

  Birisine kötülük yapmak istiyorsanız PTT kargoyu tercih edin !!!

  Yorum Yap
  1. yasin

   aynen

   Yorum Yap
  2. mehmet

   :)))) haklsın valla bir daha asla göndermem balıkesirden bursaya bursada izmiri dolaşıp adresime getirdier mundar olmuş kargo

   Yorum Yap
  3. Lale

   Çok dogru

   Yorum Yap
 76. ahmet

  gelen kargom ptt bekliyor bu nasıl bir sorumsuzluk neyi bekliyor acaba orada .ptt kargo işini bıraksın

  Yorum Yap
 77. Süleyman

  Ptt kargo bu işi yapamıyor kesinlikle

  Yorum Yap
 78. Ayşe

  PTT sana çok rica ediyorum kargo işini bırak. Sinir ettiniz insanı. Sabah saatlerinde dağıtım merkezine gelen kargomu getirmiyorsunuz. Telefon açıyoruz telefona bakan yok. Yazıklar olsun. Hatay’dan Mersin’e 1 günde gelen paketi bana ulaştırmanız bakalım kaç gün sürecek? Evim de dağıtım merkeziyle aynı güzergahta üstelik.

  Yorum Yap
 79. Selda

  Eğer sinir sahibi olmak istiyorsaniz ptt kargo ile çalisin,ne ulasabilirsiniz nede gonderinizi alabilirsiniz.Bir daha ptt kargo ile calisan hicbir yerden birsey almiycam.

  Yorum Yap
 80. ahmet

  sinirlerinizi test etmek istiyorsanız buyurun dostlar PTT kargoya.

  Yorum Yap
 81. Mervenur

  Ya ne biçim şirket bu anlamıyorum normalde 1 günde gelen kargom 4.gün de hla gelmedi ve aynı adrese iki kargom olmasına rağmen biri dağıtıma çıkıyor ama gelmiyor birini hla şube de tutuyorsunuz anlam veremedim göndersene arkadaş ikisini aynı an da ya . PTT kargo mu aman aman Allah korusun !!!

  Yorum Yap
 82. Duygu

  Sakın ptt kargoyla iş yapmayın E telefona bakan var nede işini yapan

  Yorum Yap
 83. Z.Ceylan

  Bu nasıl hizmet? Cidden soruyorum. 5 günde kargo mu gelir? Hepsiburada.com u da kınıyorum sizinle çalıştığı için. Kendilerinden son alışverişimdir.

  Yorum Yap
 84. Cetin

  Ptt kargodan uzak durun gonderilerinizi başka kargo ile yapın bu kadar sorumsuz bir kargo olamaz müşteri hizmetlerine bile ulasamiyosun muhatap olacak kimse yok

  Yorum Yap
 85. ergin

  hafta sonu çalışmayan kargo mu olur hangi çağda yaşıyoruz

  Yorum Yap
 86. atanamayan coni

  benim kargom nezaman getirmeyi umuyorsunuz

  Yorum Yap
 87. AbdulSamet

  Böyle bir kargo olamaz 5 gündür kargomu teslim alamadı

  Yorum Yap
 88. Burcu

  Telefonları açamıyorlar bile nasıl bir resmi kurumdur anlamadım

  Yorum Yap
 89. Neslihan

  İki aydır internetten siparişlerimi geldik evde yoktu üzerinde söylüyorsunuz ve ürünler PTT gelip gidiyor bana ulaşmıyor neden doğru dürüst işinizi yapmıyorsunuz!

  Yorum Yap
 90. Şule TEKİL

  Not bırakılmış telefon etmek için nede numaranızı bırakmıyorsunuz internetten numaranızı aldım cevap vermiyorsunuz postaneye gidip illa karda yağmurda ıslanmam mı gerekiyor

  Yorum Yap
 91. cem

  Allah cezasını versin bunların güya gelmişler kimse yokmuş iş yerinde arıyoruz telefonu açan yok

  Yorum Yap
  1. sinan

   aynen

   Yorum Yap
 92. Ömer

  Bu PTT Kargo ne arıyor haber veriyor nede not bırakıyor birde utanmadan bilgilendirme notu bıraktık diye sorgulamada gözüküyor bıktırdınız

  Yorum Yap
 93. mehmet y.

  ben bugünden sonra 50 ton gönderim olsa 1 kg.mını bile ptt kargoyla göndermem. adamlar hepsi sanki memleket yetkilisi laf bile söylenmiyor telefon ediyorsun tamam gün içinde gelecek diye diye 4 günde bile gelmiyor

  Yorum Yap
  1. çetin

   Telefon açılıyor demek ki, şanslı azınlıktansınız

   Yorum Yap
 94. Selim AKTÜRK

  15.30 dan beri kargo şubesini arıyorum bi zahmet edip telefona bakan yok

  Yorum Yap
  1. Demet

   Ben böyle kargo şirketi görmedim. Açmayacağınız tlfnu ne diye orada tutuyorsunuz. Evime 5 dklik mesafeden 40 saatte gelemedi kargo

   Yorum Yap
 95. Bolu 14

  Olabilecek en kötü kargo.kargom Iki gündür arabada geziyor ve aradığım bolu ptt kargo şubesi asla telefonları açmıyor

  Yorum Yap
  1. şermin

   Bekleye bekleye gözüm çıktı

   Yorum Yap
 96. Osman GÜN

  Kargo dağıtım merkezine 15/05/2018 tarihinde geliyor bugün 17/05/2018 kargom hala teslim edilecek. Alışveriş yaparken firmalara sormak lazım ptt kargo ile çalışıyormusunuz diye. Müşteri memnuniyetine önem vermeyen lakayt bir kargo.

  Yorum Yap
 97. Ertan Ersunan

  ne saçma sapan bir kargo şirketi bu, hepsiburada.com bununla çalışmayı bırakmalı, hemen teslim diye alıyoruz 5 gündür kargo gelecek.

  Yorum Yap
 98. fahriye

  ya kargomu 4 gündür bekliyorum ama hala bir poşet kutu filan yok

  Yorum Yap
 99. aslı uzun

  Allah ptt’ye işimi düşürmesin, ptt’den hiç memnun değilim.

  Yorum Yap
 100. ertan çelik

  nasıl bi şirketsiniz anlamadım ki kaç gündür pdm de kargom bir türlü dağıtıma çıkamadınız bir daha asla ptt kargo kullanmayacam!

  Yorum Yap
 101. Mustafa

  Kaç kez kargom gelmişse gidip şubeden alıyorum ya bu Çanakkale PTT de bir sorun var ya da tüm her yerde..

  Yorum Yap
  1. Tuğba

   Heryer aynı değil bizim ptt maşallah hiç sektirmez dağıtımı sağolsun.

   Yorum Yap
 102. bekir önder

  Saçmasapan bir çalışma prensipleri var gerçi var olduğuda şüpheli uzak durmalı

  Yorum Yap
 103. Nesrin İlhan

  PTT kargo kadar hizmeti sıfır bir hizmet görmedim. Adrese gelmeden geldik yoktunuz diyorlar. Haber kâğıdı bıraktık ortada yok. Kamera kayıtlarına bakıyorum ne gelen var nede giden…

  Yorum Yap
  1. utku numan

   Adam kapıya gelmeden nasıl bırakacak o kağıdı kardeşim. Oraya kadar gelen insan zile de basar.

   Yorum Yap
   1. veli kaymak

    tebligatı bırakıp zili çalmadan malesef gidiyorlar.

    Yorum Yap
 104. Mehmet

  kargo gelecekse 24 saat ev de veya işyerinde beklemek zorundasınız telefon diye mesaj diye birşey var bu teknoloji çağında..notu bırak kaç ohhh

  Yorum Yap
 105. Mehmet

  sabahın köründe işyerine gelip notu bırakıp gidiyorsunuz ne bir arama…ne detaylı bir bilgilendirme evrakı…sonra postanın peşine düş..günler sürüyor

  Yorum Yap
 106. samet

  siz bu işi yapmayın ya evdeyken kapıya gelip zili bulamayıp adresinizde yoktunuz diyorsunuz milleti mağdur edip bırakmayın yapmayın bu işi 15 gündür kargoda

  Yorum Yap
 107. Uğur YALÇIN

  siz iyisimi vatandaşın kargosunu almayın resmi dairelerin işini yapın. Kimseyi madur etmeyin.

  Yorum Yap
 108. aslı şeker

  PTT kargo 10 üzerinden 1 Cumartesi çalışmayan kargo mu olur.

  Yorum Yap
  1. kadir

   Merkez ptt şubelerinin çoğu çalışıyor genelde işi az olan yerler cumartesi günleri çalışmıyor.

   Yorum Yap
  2. Oğuz

   Aynen öyle çok saçma ya

   Yorum Yap
 109. Duygu

  Ptt kargo iyi ben memnunum

  Yorum Yap
 110. fahri örnek

  benim kargomda 15 gündür pidm de hala adrese teslim edecekler saolsunlar canım çok hızlılar (böyle rezil bir kargo şirketi görmedim ben daha)

  Yorum Yap
 111. sercan

  Benim anlayamadığım siz başka bir ülkenin ptt kargosundan mı bahsediyorsunuz. Özel kargo şirketleri kadar olmasa da ptt kargo da iyi. Yok efendim on günde on beş günde geliyormuş ben böyle bir şeyle karşılaşmadım daha. Salı günü beşe yakin Karamandan gönderilen kargom perşembe günü sabah elime ulaştı. Ayrıca tele msj da geldi.

  Yorum Yap
  1. Selim

   Sipariş tarihi 07.10 ürün hala gelmedi yoksa olanı söylüyor insanlar hani sende PTT kargo çalışanıysan bilemem

   Yorum Yap
  2. Uğur YALÇIN

   kargomum antalyadan koceliye toplama şubesine gelişi 10 saat bu çok güzel. fakaaaat toplama şebesinde zimmet alınması ve torbanın açılması 35 saat bumu iyi hizmet? şubeye sabah saat 6:30 da gelen bir paket bir gün sonra saat 10 çivarında kargonuzu alabilirsiniz diye mesaj geliyor.

   Yorum Yap
 112. Yener

  Mehmet arkadaşım hangi kargo şubesi telefonlara cevap veriyor ki ?

  Yorum Yap
 113. mehmet

  1 haftadır arıyorum telefonlara cevap veren yookkkk !!!!

  Yorum Yap
 114. kadir yavuz

  Cumartesi 16:00 a kadar mesai nöbetçi olanlarla devam eder, biraz geçtir ama gelmede sıkıntı yok

  Yorum Yap
 115. medeni sayın

  çok abartmayın hem fiyatı hem güvencesi hem kalitesi mükemmem

  Yorum Yap
 116. Esra

  Ptt ve ups kargo kadar özverisiz çalışan kargo daha görmedim!

  Yorum Yap
  1. şakir tandırverdi

   Esra hanım şu anda işini bence en iyi yapan postane kargo siz mennun olmadığınız hususta tahminimce basit bir şeydir.

   Yorum Yap
 117. Ali Taş

  Hafta sonu uyuyun emi belki büyürsünüz

  Yorum Yap
 118. bayram serin

  Sorumsuz ve ilgi yok özellikle muğla fethiye otogar şubesi en kısa sürede çözüm bulunmasını istiyoruz.

  Yorum Yap
 119. Fikriye Bilgin

  Ptt kargoda mesajla bildirim yok galiba kapıya yapıştırıp gitmek var nasıl bir dağıtım sistemi bu rezillik tam anlamıyla

  Yorum Yap
  1. Mustafa

   Ne yapıştırdıklarını bilmiyorum ama o da iyi. UPS de kargoyu getiriyor aramadan geri götürüyor, sonra da ‘müşteri suçlu’ diyor.

   Yorum Yap
 120. nergis çölaşan

  Ben kargonun geldiğini düşünmüyorum. Kağıdı yapıştır git oh gelip alsınlar başkası gider ona vermezsiniz nedir bu saçmalık

  Yorum Yap
 121. tolga

  adrese gelmeden evde bulunamadı diyorlar ya gidip şubenin önünde bekleyeceksin dağıtımdan gelen adama kızacam.

  Yorum Yap
 122. Levent

  ptt kargosu kullanılacak bir yer değil adrese hiç uğramadan evde bulunamadı diye şubeye bırakıp gidiyorlar adrese teslim zorunuza gidiyorsa alırken şubeye teslim diye alın insanları kandırmayın aramayacağınız müşteri telefonlarınıda alıp koleksiyonmu yapıyorsunuz oda ayrı tartışma konusu ptt kargosunu kullanmayalım bu şekilde boşa ücret ödüyoruz eve teslim ücreti alıp şubeye bırakılıyor çok uyanıksınız ptt elemanları…

  Yorum Yap
 123. Nir

  Boyle sacmalik olamaz asla ptt kargo kullanmam bundan sonra kargo arabasi sitenin onune geldi gordum A BLOK onunde durdu dedimki benimki degil B blok benimki okuman yazman yokmu be adam sonra sms adresiniz bulunamadi diye beyfendi diger bloklari gezmicek yorulmucak yazik lar olsun…

  Yorum Yap
 124. Murat

  Gerçekten ne bir arama ne bi mesaj atma var böyle kargo şirketi görmedim diğer kargolar hem arıyor hemde kargonuz dağıtıma çıktı diye haber veriyor. Yazıklar olsun böyle kargo şirketine…

  Yorum Yap
 125. selahattin tutkun

  ptt kargoyla sorunsuz tekbir paket alamadım ya kapıya getirmeden gelem gönderiyi o saat geri gönderiyorlar.ne arama ne bir şey böyle sorumsuz bir kargo şirketi daha yok

  Yorum Yap
 126. Berkay

  asla ama asla gönderi yapmayın size kargonuzu getirmeden geri götürüyorlar mecbur bırakıp şubeden almaya gidiyorsunuz kargonuzu

  Yorum Yap
 127. Kemal

  Nasil. Bir hizmet anlamadim bugun ptt ye gitdim kargom vardi dediler dagitimda dediler evenize gidecek dediler tm dedim evi aradim soyledim evde beklediler sonra kargo arabasi kabinin onunde durmus ve aniden basim gitmis bu ne isdir nasil bi hizmet anlayişi nalet olsun boyle hizmete hic denetleme yok adamlar kafasana gore takiliyor oh ne guzel ihdiyaclari yoksa calismasinlar bu nedir ya

  Yorum Yap
 128. Beyza

  Bir daha tövbe ptt kargoya. Vermem nedir hafta başından beri paketim elime geçmedi cuma şubeye indirildi ve dağıtılmadı birde üstüne hafta sonu geldi yazıktır yaaaaa

  Yorum Yap
  1. selahattin tutkun

   aynan oyle 5 gundur kargo bekliyorum.sabah kargo indirildi ama getirilmedi.

   Yorum Yap
 129. Yıldız

  02.05.2017 bayramiçe kargo göndereceğim cumartesi veya pazar hangi kargo ile yetişir.

  Yorum Yap
  1. selahattin tutkun

   aman diyeyim ptt kargodan uzak izmirden rizeye 1 paket getirecekler 6 gun oldu paketi once istanbula ordan rizeye gonderdiler paket rizeye ulastı 1 gun oldu ama hala dağıtıma çıkarmadılar

   Yorum Yap
 130. CM

  Kötü otesi hizmet şikayetçi olmayan kimse yok hep aynı sorunlar iki kuruş az alıyorsunuz diye surunduruyosunuz

  Yorum Yap
 131. berivan

  persembe gününden beri kargoyu bekliorum bugün salı daha gelmedi 17 de kapanıs ümitsizim

  Yorum Yap
 132. Yasemin Saygılı

  Cumartesi sabahın altısında zimmet alındı gözüküyor pazartesi bu saat oldu hala kargom gelmedi. Yarın Arayacağım Küçük Şehirde Bile Bu Aksama olmuyor neden böyle oluyor anlam veremiyorum acayip bir durum var.

  Yorum Yap
 133. Kardelen

  Yani gerçekten kırk yılın başında erkek arkadaşıma bi saat alayım dedim çarşambadan verdim 3 gün oldu şimdi de hafta sonları kapalı diyorsunuz bir daha yolum ptt ye düşer mi şu saatten sonra kesinlikle tercih etmeyecem

  Yorum Yap
 134. RECEP CAN

  10 mayısta kargo verdim Gaziantep den ankaraya kargom ankaraya ulaştı Çankaya PTT şubesinde bekletiyorlar yazık yav insanları niye mağdur ediyorlar bu milletin ekmeğini yiyorlar niçin adam gibi işlerini yapmıyorlar.

  Yorum Yap
 135. mehmet jale

  Hafta sonu c.tesi tatili nedir anlamıyorum. Millet kargo veriyor biran önce istenilen yere ulaşsın diye sizin tatillerinizden millet bekledikleri kargolarına ulaşamıyorlar ancak yan gel yat biliyorsunuz bu kadar çok yatmayı seven bir kuruluş yok sadece bizim devlet kuruluşları birde siz. İş yapıyorsanız iyi yapın ki işinin ehli bir kuruluş desinler.

  Yorum Yap
 136. KEREM URAL

  Gelecek olan kargom var adres hepsi doğru sadece iş yerinin adersinde yanlışlık var düzeltecez dediler duzeltmemisler takip ediyorum eğer gelmesse olamaz ben yapacağımı bilirim ptt kargoya…

  Yorum Yap
 137. VOLKAN KARAARSLAN

  05.05.2017 de elimde olması gereken kargo kim bilir ne zaman gelir?

  Yorum Yap
  1. Ertan

   Anlatmışlar nasıl kargo takip edeceğinizi biraz kendinizi yorup bakar kargonuzun ne zaman geleceğinide görebilirsiniz.

   Yorum Yap
   1. Hasan

    Aynen katılılıyorum size, ben ankaradan taa Karadeniz’e kargo gönderdim 1 gün sonra teslim ettiler bu kadar şikayet niye ediyorlar anlamıyorum

    Yorum Yap
 138. sezer

  İş disiplininden bi haber kargo şirketi

  Yorum Yap
 139. Esra

  Hayatımda görďüğüm iş disiplininden uzak tek kargo.kargo adrese geldiğinde arama zahmetinde bile bulunmadan bir kağıt bırakıp gider ve siz kargonuzun peşinden koşarsınız.cumartesi sözde öğleye kadar açık ama in cin top oynar.

  Yorum Yap
 140. Bilal Uygun

  ucuz diye ptt kargo tercih edenler ..müşteri kayıp ediyorsunuz müşteri bu ptt kargonun işi bence yanlış 2 kuruş kar diye müşteri gidiyor tamamını kayıp ediyorsunuz..

  Yorum Yap
 141. Melih KAYGISIZ

  29.03.2017 tarihi saat 11:00 gibi Bilecik PTT kargoya gelen kargom , geliş günü üzerinden 2 gün geçmiş olmasına rağmen hala teslim edilmedi , kargo dağıtım çalışmıyor mu

  Yorum Yap
 142. mikail

  öğle arası kapalı – 17: 00 dan sonra kapalı bende memurum ne zaman gidipte kargomu alacam arkadaş.

  Yorum Yap
  1. Ferit

   Aynen öyle

   Yorum Yap
 143. ramazan

  Bütün gün evde olmama rağmen eve gelmeden kapıya not bırakıldı yazıyor ama hiç bişey yok kapıda şimdi buraya gelecekmiş biz mı alacaz

  Yorum Yap
  1. ulvi yasin

   aynısını bana iki kere yaptılar şikayet ettim yine aynı şey

   Yorum Yap
 144. bekir

  14.03.2017 ptt kargo uzunköprüden izmir granada-2evleri karabağlara paket gönderdim. 17.03.2017 saat 10.04 de dağıtıcıya verildiği gösteriliyor ama ulaşmamış…

  Yorum Yap
 145. Seval

  Cumartesi günü ptt dağıtım merkezi açık mı acaba bilen varmı?

  Yorum Yap
  1. hakan yetişkin

   Şubeler kapalı fakat kargo ve yaya dağıtıcılar taserön oldugu icin cumartesi 17; 00 kadar çalışmaktadır.

   Yorum Yap
 146. İbrahim

  Adanadan samsunda göderdigim kargom adrese uğramadan evde kimse yok diye sisteme geçmiş sözde kapıya etiket bırakmış kapıda hiç bişey yok neden düzgün iş yapılmıyor bu ülkede

  Yorum Yap
  1. Aslı

   Aynı şey benimde başıma geldi.

   Yorum Yap
 147. ferhat kuzguncuk

  En son kaça kadar çalışıyorlar birde hatfa sonu cumartesi ve pazar günleri şubeleri açık oluyor mu?

  Yorum Yap
  1. Ertan

   Ptt şubeler hafta içi saat beşe kadar açık cumartesi günleri ise ptt çalışma saatleri şubelere göre değişiyor bazı şubeler tüm gün kapalı iken şehir merkezinde bulunan şubeler genellikle cumartesi günleri ikiye kadar açık olarak biliyorum. Pazar günleri tümü kapalı pazar günleri hiç bir işlem yaptıramazsınız yani.

   Yorum Yap
 148. Ert

  Almanya’dan gelen kargo 13 Aralıkta Yenimahalle Şubesine geldiği halde neden hala teslim edilemiyor ?

  Yorum Yap
  1. MERVE / Samsun

   Kargo takip numaranız ile takip ediniz şayet yoksa adres doğruysa illaki sizi bulacaktır kargonuz DeUTSCHLAND dan gönderılen kargo numarasına ayrıyetten Üçreti almaktadır Takip numaranız yoksa bir kaç gün daha bekleyiniz sabır :) Bende bu şekilde yapıyorum ????

   Yorum Yap
 149. Ahmet

  Benim kargom 17 kasım sökeden fransaya gönderildi hala bekliyoruz gelmedi ?

  Yorum Yap
  1. Selim

   Hafta sonu cumartesi ptt çalışıyorum mu?

   Yorum Yap
   1. ertan

    Şubeye göre değişiyor genelde il merkezlerinde ptt şubeleri cumartesi öğlene kadar açık oluyor ama dediğim gibi her şubenin farklı farklıdır. 444 1 788 numaradan öğrenebilirsin selim.

    Yorum Yap