PTT Kargo Çalışma Saatleri

PTT bir devlet kuruluşudur. PTT kargo çalışma saatleri normal memur çalışma saatleri statüsündedir.

Türkiye geneli merkez ve ilçe dâhil olmak üzere tüm şubelerde PTT kargo çalışma saatleri sabah 08.30 ile 17.00 arasındadır. Öğlen 12.30 ile 13.30 arasında çalışan memurlar öğlen arasına girmektedir bu saatlerde şubeler kapalıdır.

Bazı şubelerde çalışma saatleri değişebilmektedir. Kargo işleme merkezleri, kargo dağıtım merkezleri gece gündüz açık olabilir veya merkez PTT şubelerinin bazıları cumartesi günleri çalışmaktadır. Özel çalışma saatlerini sayfada ilgili şubenin alt kısmında yer alan ek bilgiler kısmında görebilirsiniz, eğer baktığınız şube sayfasında ek bilgi kısmı yoksa burada bulunan çalışma saati o şube için geçerlidir.

PTT Kargo Çalışma Saatleri

Şuna Göre Sırala:

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri yorumları

222 Müşteri Yorumu ya da Şikayeti

 1. Tolga Koşan 19 Temmuz 2022

  Şuanda günlerden Salı (19.07.2022) saat 16:09 telefonlara uzun süre çaldırdığımız halde bakılmıyor.

  Yorum Yap
 2. Emre Can ÖNGEL 15 Temmuz 2022

  Arnavutköy PTT kargo acaba cumartesi günü açık mıdır? Acil kargo göndermem gerekiyor ve açık olup olmadığı konusunda emin değilim sormak istedim.

  Yorum Yap
 3. Tuğçe Şener 12 Temmuz 2022

  Merhaba 13 Temmuz’da Altındağ PTT kargo dağıtım açık mıdır?

  Yorum Yap
  1. Yaşar Toker 13 Temmuz 2022

   Tuğçe Hanım 13 Temmuz 2022’de Kurban bayramı tatili bitiyor. Tüm PTT şubeleri açık olur.

   Yorum Yap
 4. Melek Soyer 11 Temmuz 2022

  Bugün PTT dağıtım ve toplama açık mı?

  Yorum Yap
  1. Akif Gürses 11 Temmuz 2022

   Melek Soyer Kurban bayramı resmi tatilinde kapalı çalışmıyorlar. Sadece 24 saat açık olan PTT işyerinde nöbetçiler var. Onlarda sevkiyatların düzgün işleyişi için çalışıyorlar. 13 Temmuz 2022’de tüm kurumlar açılacaktır.

   Yorum Yap
 5. Esma Tekin 4 Temmuz 2022

  Gün içerisinde teslim edilecek diye mesaj geliyor bir gün sonraki aksama kargo anca geliyor. Tüm gün evde beklemekle geçiyor.

  Yorum Yap
 6. Ferhat Çelik 24 Haziran 2022

  Köy dağıtımına tabi bekliyor yazıyor. Dağıtım gününün hangi gün olduğunu şube bilmiyor. Bu nasıl bir iş şubelere ulaşılamıyor. Barkot numarası gönderilmedi barkot numarası isteniyor. Kargonun hangi şubede olduğunu bilsem gidip alacağım. Kargo nerde belli değil.

  Yorum Yap
 7. Iliyas Aliev ibriyamov 3 Haziran 2022

  Ayıp artık 34 gün oldu kargoyu bulamıyorum. PTT artık onu bulun.

  Yorum Yap
 8. Buse Kaya 30 Nisan 2022

  PTT Kargo çalışanı kargoyu adrese getirmediği halde sözde gelip evde bulamamışlar gibi sisteme adreste yok, kapalı haber kâğıdı bırakıldı şeklinde not düşmüş. Kapıda kâğıt yok ve arıyorum kimse açmıyor.

  Tüm gün evdeyiz kapıyı duymamız imkânsızdır. Diğer kargo şirketleri çok güzel bir şekilde kapıyı çalıp kargoları teslim ediyorlar. Nasıl oluyorsa PTT kargo bize ulaşamıyor.

  Yorum Yap
 9. Ebru Kortan 22 Nisan 2022

  PTT Kargo çalışanı kargoyu adrese getirmediği halde sözde gelip evde bulamamışlar gibi sisteme Adreste Yok/Kapalı-Haber Kâğıdı Bırakıldı şeklinde not düşmüş. Tüm gün evdeyiz kapıyı duymamız imkânsızdır. Diğer kargo şirketleri çok güzel bir şekilde kapıyı çalıp kargoları teslim ediyorlar. Nasıl oluyorsa PTT Kargo bize ulaşamıyor.

  Diğer kargo şirketleri apartmanın giriş kapısına haber kâğıdı yapıştırdıkları için apartmanın giriş kapısına bakmaya indim hiçbir şekilde kâğıt yok. Madem bu hizmeti doğru düzgün vermeyecekler niye PTT Kargo kurulmuş anlamıyorum. Aynı durum daha önce de başıma geldiği için burada art niyet arıyorum. Haber kâğıdı olmadığı için hangi şubeye kargo teslim edildi bilmiyorum hani madem işinizi yapmıyorsunuz gidip kargoyu alayım diyeceğim hangi şube belli değil.

  Kargoyu gönderen firmayı arayıp gönderilerini PTT’den yapmamasını söyleyeceğim daha ciddi firmalar var. En azından onlar ulaşamasalar da telefon numarasından arayıp ulaşıyorlar.

  Yorum Yap
 10. Ersoy Yaman 1 Mart 2022

  Sıfır ilgi dağıtım rezalet bide geldik evde yoktunuz. Telefonu arıyorsun bakmıyorlar. Sıfır hizmet kalitesi PTT’de var.

  Yorum Yap
 11. Pınar Kaya 26 Ocak 2022

  7 gündür kargom gelmedi kuryeyi halen bekliyorum. Ne zaman gelecek belli değil.

  Yorum Yap
  1. Nilüfer Tanal 2 Ağustos 2022

   Pınar Kaya kargonuz geldi mi acaba?

   Yorum Yap
 12. Zeki Tok 21 Ocak 2022

  Ta Uzunpınar’a gelip kargom u teslim etmeden evde bulunamadı diye gitmişler. Telefonu niye açmıyorsun.

  Yorum Yap
 13. Bilge Kara 31 Aralık 2021

  Açın telefonu niye açmıyorsunuz. Açıp yüzüme kapatıyorsunuz bu gün gelmeliydi kargo evde yok diye mesaj atmışsınız ben dünden beri evdeyim bekliyorum. Telefonu açın artık yeter.

  Yorum Yap
 14. Seyhan Tıska 29 Aralık 2021

  Yorumlarda gerçekten herkes aynı şeyden şikâyetçi, kargo şubeye geliyor ama adreslere teslim edilmiyor. Edilmiyor diyorum çünkü 7/24 açık olan şirkete bile gelindi ve adreste kimse yok ibaresiyle geri döndüğü iddia ediliyor. Kaldı ki bu bilgiyi alıcının telefonunu arayıp verme nezaketi de yok, ne zaman gönderen ve alıcı geldi gelmedi mevzusuna giriyor.

  O zaman müşteri kendisi arayıp akıbetten haberdar oluyor. Yazık, yazık. Aldığınız paraları hak etmiyorsunuz. Hadi diyelim ki adreste bulamadınız ve ben gelip şubeden almak istedim, şubenin önü pazar yeri gibi içerisi koli kargo dolu günlerden Çarşamba ve öğleden sonra 15:20 tıklım, tıklım herkes şubeden almaya gelmiş. Çalışan biri izin alıp kargosunu almak istese yarım gün izin alıp gitmelidir.

  Bu kadar zor şartlarda para kazanıp bir de sizlerle uğraşmak zorunda bırakıyorsunuz ya insanları, gerçekten size rabbime havale ediyorum.

  Yorum Yap
 15. Hasan Hüseyin Aksın 23 Ekim 2021

  PTT kargo ne yaptığını sanıyorsun. 3 günden beri Honaz şubesinde olan kargom niçin teslim edilmiyor.

  Yorum Yap
 16. Derya Ecevit 3 Eylül 2021

  2 gündür mesaj geliyor kargonuz dağıtıma çıkmıştır diye ne gelen var. Ne giden en son kargonuz teslim edilememiştir gelip şubeden alın mesajı geliyor. Ne rezil bir kargo firmasınız.

  Yorum Yap
 17. Neslihan Toygar 28 Temmuz 2021

  2 tane kargo gönderdim. 15 gündür Erdek şubede bekliyor. Ne gönderdiğim mesajlara cevap veriyorlar ne telefona. Allah sizi bildiği gibi yapsın.

  Yorum Yap
 18. Ömer Aslan 16 Temmuz 2021

  Trendyol’dan sipariş verdim 10 ve 14 Temmuz arası teslimat gelecekti. Bugün 16 hala arasında halen soran yok. Kargo PTT ye geldi ilk gün mesajı da geldi arıyorum açmıyorlar.

  Yorum Yap
 19. İlhan Kısa 25 Mayıs 2021

  Açın telefonları açıp suratıma kapatıyorsunuz. Allah sizi bildiği gibi yapsın.

  Yorum Yap
 20. Aysel Önder 6 Mayıs 2021

  Dağıtım çok geç kalıyor. Acil kargoların gelmesi gerekiyor.

  Yorum Yap
 21. Ahmet Türel 3 Mayıs 2021

  PTT kargonun il dışında verilen adreste kargo alma çalışması var mıdır?

  Yorum Yap
 22. Özkan Eser 30 Nisan 2021

  Arkadaş Kayseri’ye kargom geldi elime ulaşmasını bekliyoruz. Ne kadar sorumsuz bir firmasınız. Allah bildiği sizi gibi yapsın.

  Yorum Yap
 23. Buket Dereli 29 Nisan 2021

  PTT Başakşehir şubesi dağıtıma çıkmıştır mesajının ardından 15 gün geçmesine rağmen teslim edilmeyen, adrese gelinmeyen yerinde bulunmayan mesajları ile beni oyaladılar. Yapması gereken işin kargo ve teslim olduğunu bir kenara bırakıp ”kargonuzu gelip teslim alabilirsiniz” emri vakisi ile işini yaptığını gibi bir hissiyata kapılmıştır.

  PTT’nin çalışma saatleri tüm site ve resmi yayınlarda 08:30-17:00 olarak belirtilmesine rağmen kargonu gel, al diyen çalışan esnek saatlerden bahsetmiştir, haklı çıkmak için. Kardeşim evin adresini veriyorum evde 10 kişi var, evde bulunamadı diyorsun.

  Okulda çalışıyorum okulun adresini veriyorum okulda bulunamadı diyorsun. Haftanın 5 günü okula gelen okulda gece gündüz her daim insan varken adreste bulunamadı nasıl diyorsun.

  Yorum Yap
 24. Mevlüt Şentürk 24 Nisan 2021

  Üç ay oldu adıma Avusturalya’dan Hanife Babacan’ın gönderdiği kargom bana ulaşmadı. Krem ama benden istenilen kimlik fotokopi takip numarasını istediler. Gönderdim email adresimden hem de ķaç sefer telefon ettim. Göndermiyorlar geri gönderin dedim hep aynı hikâyeyi anlatıyorlar.

  Yorum Yap
 25. Sibel Orta 10 Nisan 2021

  Kargo gelecek diye mesaj atıyorsunuz. Sonrada arkasından şubeden alın diyorsunuz. Evde bekliyim gelecek diye birde daha önce yurt dışından kargon geldi teslim edilmedi. Tekrar iade gitti nasıl bir iş yapıyorlar anlamadım.

  Yorum Yap
 26. Yüksel Genç 24 Mart 2021

  5 gündür kargom Manisa PTT DTM de bekliyor yakın zamanda da geleceğine inanmıyorum. Keyfe keder çalışan bir kurum aldıkları parayı hak etmiyorlar.

  Yorum Yap
 27. Burak Berkay 23 Mart 2021

  Kaç gündür kargo bekliyorum ne gelen var ne giden birde evde yoktunuz ulaşamadık diye geri bildirim atıyorusunuz.

  Yorum Yap
 28. Sibel Dağar 3 Şubat 2021

  Allah sizi bildiği gibi yapsın. 80 yaşındaki anama gönderdiğim kargo hala 6 gündür zimmet alındı görünüyor, götürmüyorsunuz. Telefonlara bakmıyorsunuz. Bari geri gönderin de başka kargoya vereyim. Ödediğim para helal mi şimdi size. Denecek çok şey var da bu zor günlerde bizi düşürdüğünüz durumdan dolayı sizi Allah’a havale ettim.

  Yorum Yap
  1. Samet Bozdağ 2 Temmuz 2021

   Sibel Dağar aynen kardeşim benim de bir haftadan fazla zimmet alınmış ama dağıtıma çıkmıyor. Şikâyet etmeme rağmen ne geri dönüş nede telefonu açanlar var.

   Yorum Yap
 29. Sevda Bayrak 19 Ocak 2021

  İşini layıkıyla yapmakta bir ibadettir, Yazık çok yazık İslam âlemi ne hale gelmiş. Unutmayın ne ekerseniz onu biçersiniz, yaptığınız muamele bir gün size dönecektir.

  Yorum Yap
 30. Tülay Şanverdi 26 Aralık 2020

  3 gündür kargonuz dağıtıma çıkmıştır mesajı geliyor. Ne gelen var ne giden zaten çok geciken bir kargo birde kendi ilimde 3 gündür geziyor. Kırılacak bir ürün inşallah sağlam ulaşır elime. PTT kargo çok yoruyor. Diğer kargo şirketlerinin dağıtımında hiç sıkıntı yaşamıyorum.

  Yorum Yap
 31. Maide Eryıldız 14 Aralık 2020

  Telefonlara cevap veren yok. Kargom adres problemi yüzünden merkez şubeye gitmiş. Ne bir bilgilendirme mesajı ne de telefonla haber verme! Araya hafta sonu da girince gelen yiyecekler paket içinde çoktan bozuldu. Telefonlara cevap veremeyecekseniz neden numara yazıyorsunuz internete? Tek kelimeyle berbat bir kurum.

  Yorum Yap
 32. Yavuz Karaca 11 Aralık 2020

  İğrenç bir hizmeti olan kargo şirketi daha doğrusu olmayan daha bir hizmeti göremedik.

  Yorum Yap
 33. Şenol Bahçıvan 7 Aralık 2020

  Kargom PTT’ye geldiğinin üzerinden 12 gün geçti ve dağıtıma bile çıkmadı. En son kendim gidip ve 45 dakika sırada bekleyip kendim aldım. PTT kargo tam bir rezalet çalışıyor. Firmalarda daha ucuz diye PTT kargoya veriyor ama müşteriler mağdur oluyor.

  Özel kargolar ne kadar hızlı ise bunlar da o kadar yavaş ve umursamazlar. Özelleştirmeye karşı biriyim ama özel şirket olsa bunlar yaşanmaz. Güzel ülkemin denetleme mekanizması biraz çalışsa her şey düzelir.

  Yorum Yap
 34. Ali Erbay 28 Kasım 2020

  Adreste olduğum halde, adres kapalı, not bırakıldı kargo takip sayfasına yazılmış. Ondan sonra ben peşine düşüyorum kargonun ama hiçbir telefon numarası cevap vermiyor. Bilmediğiniz, beceremediğiniz işi yapmayın arkadaşım. Ayrıca PTT kargo ile çalışan şirketler de daha ilk dakikada eksi puan alıyor.

  Yorum Yap
 35. Vedat Akçay 21 Kasım 2020

  Zamanında gelmez, telefonlar açılmaz. Tüm sorumluluk sahiplerinin temizlenmesi gereken bir kurum. Böylesine keyfi, sorumsuz, ciddiyetsiz bir firma yok. Bu kadarı yok, yazıklar olsun! Herkes işinin hakkını layığıyla vermesi gerekir.

  Yorum Yap
 36. Mehmet Özdamar 17 Kasım 2020

  Bir haftadır Urfa’da olan kargom henüz dağıtıcı ya verilmedi. El insaf telefonada cevap vermiyorsunuz. Başka ilden bir günde gelir burda 1 ay bekletiyorsunuz.

  Yorum Yap
 37. Dilek Uluğ 12 Kasım 2020

  Telefona bile bakılmıyor. Kargonun gelmesi sürpriz olur. Adrese gelinmeden adreste yok deniliyor.

  Yorum Yap
 38. Murat Güneş 7 Kasım 2020

  PTT’nin takip sisteminden gözlüyorum, 3 günde Gaziantep ten kasabamıza gelen kargo 4 günde şubeden eve teslim edilmiyor, PTT’de “çalışmalarına” rağmen telefon nedir bilmiyorlar. Bir kere şu telefonu bir cevaplasar herhalde o gün yaptıkları tek iş bu olur.

  Yorum Yap
 39. Demet Erdem 31 Ekim 2020

  PTT kargo Kırıkkale şubesinde sistem yok. 2020 yılında süper teknolojik çağdayız.

  Yorum Yap
 40. Müge Doğan 30 Ekim 2020

  Yorumları okuyorum herkesin aynı şeyden şikayeti var. Çorlu kargo dağıtımda bekleyen kargom keyfe keder resmen ben öyle diyorum çorludayım gelmiyor. Bugün gideceğim ve orada herkes adına güzel bir konuşma yapacağım.

  22 sinden 30 una İstanbul’dan gelmeyen kargo ve üstelik bekletilen sanki Marstan geliyor. Yazık günah sizlere yapılmasını istemediğiniz şeyleri niye bizlere yapıyorsunuz. Niye laf yiyesiniz telefonlara bakmıyorsunuz.

  Bir insan bir para alıyorsa hakkını vermeli arkasından güzel sözler bıraktırmalı yazıklar olsun ya vallahi yazıklar olsun. Bu ülkede böyle gevşeklik olduğu sürece bizler hiçbir yerde başarılı olamayız sorumsuzluk almış başını gidiyor.

  Yorum Yap
 41. Nuray Arslan 10 Ekim 2020

  Adres de yok diye kâğıt bıraktık deniyor alakası yok! Bir gün sonra Alanya merkeze gönderiliyor. Bizzat kendisi alacak diye rezalet bir çalışma sistemi. Not Alanya merkezde böyle bir sorun yaşamıyoruz. İsim yazacağım Şerafettin diye bir çalışan işini layıkıyla ile yapıyor demek ki çalıştırdığınız elamanları özenli seçeneksiniz.

  Yorum Yap
  1. Ayberk Kömürcü 28 Ekim 2020

   Nuray Arslan aynı sorunu yaşıyorum bende rezalet çalışma sistemi var.

   Yorum Yap
 42. Nermin Başyurt 9 Ekim 2020

  İstanbul PTT kargo şubelerini telefonla aradım. Hiçbir PTT şubesi telefonları açmadılar. Kargom var ne zaman gelir, geç gelecekse gidip alayım diye, tele cevap veren yok,

  Yorum Yap
 43. Elif Açık 24 Eylül 2020

  Rezalet kaç gündür bekliyorum. Telefonlara dahi bakılmıyor.

  Yorum Yap
 44. Seval Parlak 24 Eylül 2020

  Evde olmama rağmen kargom eve getirilmiyor. Üstelik arıyorum telefon açılmıyor. Rezalet tam bir fiyasko.

  Yorum Yap
 45. Melahat Çakmak 19 Eylül 2020

  Bu işi bırakın diğer kargolar gibi çalışamıyorsunuz maalesef evde beklemekten yoruldum artık.

  Yorum Yap
 46. Sebiha Tok 16 Eylül 2020

  Gerçekten ayıp ya evde yok ne ya bu kaç oldu iki gündür dağıtıma çıkmıyor. Dağıtıma çıkıyor evde yok deniyor ayıp kardeşim!

  Yorum Yap
 47. Candan Bozkurt 7 Eylül 2020

  Ne biçim iş yapıyorsunuz. İnternette aldığım ürünü firma sahibi aynı gün size teslim etti. Teslim tarihi geçti hala ürün teslim edilmedi. Seferihisardan geliyor kargo, oradan menemene gidiyor oradan İzmir’e gidiyor ve tekrar Seferihisar’a geliyor.

  Niye gezdiriyorsunuz paketi. Telefonları niye açamıyorsunuz? Devlet işi nasılsa maaş hesabınıza yatıyor çalışmanızda olur.

  Yorum Yap
 48. Serpil 25 Ağustos 2020

  Benim postam gelmiş ama alamıyorum çünkü ben çalışıyorum arkadaşımı yönlendirdim ama vermemiştir neymiş dilekçe lazımmış saçmalık kodu var herhalde güvenmesem vermem.

  Yorum Yap
 49. Mikail 22 Ağustos 2020

  Kaç gündür postam varmadı şahsın adını da yanlış yazmışsınız zaten bir daha ptt ye bir şey vermeyeceğim.

  Yorum Yap
 50. Özge 15 Ağustos 2020

  1 hafta oldu böyle bir rezillik bari telefonları açın onuda yapmıyorsunuz berbatsınız tek kelimeyle!

  Yorum Yap
 51. Fatma 8 Ağustos 2020

  Gerçekten müşterilerime karşı mahcup oluyorum internet üzerinden satışımı yapıyorum bir kaç ürünümde sıkıntı yaşadım ve yorumlarda da olduğu gibi çok geç iletiyorsunuz yada evde yok süsü veriyorsunuz cidden ilgilenin artık

  Yorum Yap
 52. Hüseyin 7 Ağustos 2020

  Ne biçim bir şirketsiniz? Niçin gönderileri teslim etmiyorsunuz ve merkez şubede tutuyorsunuz? Oysa alıcıya teslim etmek üzere ücret alıyorsunuz. Sizin hiç vicdanınız yok mu?

  Yorum Yap
 53. Merve 21 Temmuz 2020

  İstanbuldan Kahramanmaraş’a 2 günde gelen bi ürünü 8 gündür dağıtıma çıkmıyor. Acil bi ürün olsa rezilliğin üst seviyesini yaşatırsınız insana.

  Yorum Yap
 54. TANER 18 Temmuz 2020

  Kargom bir haftadır malatyada bekliyor. lütfen hassasiyet gösterin . aksaraydan 1 günde geliyor, malatya merkezde 1 hafta tutmak neden.

  Yorum Yap
 55. Mehmet 14 Temmuz 2020

  Yahu Allah sizi bildiği gibi yapsın. Kargom tam 10 gündür Malatya şubenizde bekliyor. Bu nasıl bir iş bu nasıl bir vicdan.

  Yorum Yap
 56. Buket 11 Temmuz 2020

  Ürün alırken kargo olarak ptt kargo varsa vazgeçeceğim almayacağım ürünleri. Bu nedir böyle 4 gün olmuş şubeye kargo geleli hala elimize ulaşmadı arıyorum açmıyorlar. Diğer kargolar 3. günü elimizde ürünler oda kargo bu da yazıktır günahtır yapmayın bu kadar da olmaz.

  Yorum Yap
 57. semra 9 Temmuz 2020

  Bu kadar olmaz Tekirdağdan elinize bir günde gelmiş köy dağıtımı diye 1 haftadır tutuyorsunuz. Bozulacak ürün olsa ne olacaktı?

  Yorum Yap
 58. meryem 25 Haziran 2020

  Kargomun turşusunu mu kurmaya karar verdiniz?

  Yorum Yap
 59. yasin 12 Haziran 2020

  Adana p.i.m/adana p.i.m fevzipaşa dağıtımı sabahtan beri 100 defa aradım. asla ulaşılamıyor.bu nasıl bir devlet kuruluşu ..biz size nasıl ulaşacağız. bu kadar sorumsuzluk olamaz. bir daha asla ptt ile gönderi yapmıcam. muhatap yok.

  Ptt de bankalardan beter olmuş. benim kargom nerede kimde nasıl elime geçecek kimle muhatap olacam. neden telefonlar açılmıyor.

  Yorum Yap
 60. sevim 11 Haziran 2020

  Kargo paketini Kervana verseydim, sizin getirdiğinizden daha (daha ulaşmadı 9. gün) hızlı gelirdi.

  Yorum Yap
 61. sema 9 Haziran 2020

  cumadan beri elinizde tutuyorsunuz dağıtım sıfır en son alış-veriş sizinle bu kadar sorumsuz bir kargo şirketi olamaz. önlemlerinizi alin ve ona göre herkese servis imkanı sunun

  Yorum Yap
 62. Ayşe 6 Haziran 2020

  Olmaz olsun yaptığınız iş de kargo şirketiniz de. Rezillik resmen evde olduğumuz halde yok oluyoruz tam adres verildiği halde eksik deniliyor. Arama hiç yok. Şehre geliyor dağıtıma 2 gün sonra başlanıyor. Bu nedir ya bu nedir?!!!

  Yorum Yap
 63. Aslıhan 6 Haziran 2020

  Bu kadar kötü bir kargo şirketi olamaz özelleştirip işi bilmeyen insanları doldurursanız o kuruma sonuç bu olur. 2 günde gelecek Kargo 10 günde ancak gelir gelirse o da sağlam kalırsa artı zili çalmadan evde yok denilip geri götürürler. Siz evdesinizdir aslında ama PTT kurumu bitmiş bir kurum. Seçme şansım olmadığı için bu kargoya maruz kaldım.

  Yorum Yap
 64. Mehmet Durmuş 4 Haziran 2020

  Bu ptt kargo pendik şubesi beş para etmez iki gündür kargo pendikte bekliyor ne dağıtıma çıkıyor nede telefonlara bakıyorlar

  Yorum Yap
 65. yavuz 2 Haziran 2020

  İki kargom gelmiş 5 gündür dağıtıma çıkmayı bekliyor nasıl bir dağıtım şekliniz var acaba

  Yorum Yap
 66. Zeynep günhan 1 Haziran 2020

  Benim kargon gelmiş 5 gündür dağıtımı bekliyor yollayınartık tlf larıda açmıyorsunuz ayıp ya

  Yorum Yap
  1. Hilal 30 Temmuz 2020

   Hayırlı günler arife günü ve kurban bayramın 1 günü ptt kapalımı yoksa açıkmı

   Yorum Yap
 67. erhan yolcu 28 Mayıs 2020

  kargomu gönderin 21 mayıstan beri bekliyorum şuan şubenizde bekliyor!

  Yorum Yap
 68. Barış 27 Mayıs 2020

  İki saatlik yolu 9 gündür bekliyorum cimere şikayet edeceğim başka çaresi yok

  Yorum Yap
 69. Alparslan 23 Mayıs 2020

  2 günde başka yerden gelen kargo mardinde kaç gündür dağıtılmayı bekliyor

  Yorum Yap
 70. Arif Aydın 21 Mayıs 2020

  Kargom gelmiş dağıtıma çıkmıyor. Doğru iş yapılsaydı şaşardım.

  Yorum Yap
 71. Nuray 15 Mayıs 2020

  6 gündür köy dağıtımına tabi bekleniyor diyor hala kargom gelmedi bı an önce kargomu almam lazm bu nasıl iştir 6 gündür aynı şey köy dağıtımına tabi bekleniyor diyor

  Yorum Yap
  1. nilgün uluçay 18 Mayıs 2020

   Ptt kargomu bi daha asĺa

   Yorum Yap
 72. arzu 15 Mayıs 2020

  Teşekkürler kargom çok hızlı geldi

  Yorum Yap
 73. mustafa 14 Mayıs 2020

  köy dağıtımına ne zaman çıkıyorlar

  Yorum Yap
 74. süheyla 14 Mayıs 2020

  KP 02580536733 nolu kargom neden gelmiyor

  Yorum Yap
  1. İlker 6 Haziran 2020

   Hiç olmasa bir telefona cevap korona her zaman olmaz bu güneş her zaman çalmaz

   Yorum Yap
 75. Sinem 4 Mayıs 2020

  Bir hafta oldu hala kargom gelmedi ????

  Yorum Yap
 76. Çağatay 27 Nisan 2020

  PTT kargo 1980 den beri aynı ikematgahda oturulmasına rağmen Kırıkkale’de böyle bir adres yok deyip kargoyu teslim etmeyip merkez şubeden alınmasını istiyorlar .Annem ve babam 65 yaş üstü olduğu için nasıl alacaklar böyle bir sorumsuzluk olabilirmi

  Yorum Yap
 77. Hacer 22 Nisan 2020

  kargom nerde ya 15 gun oldu

  Yorum Yap
 78. Bülent Sarı 22 Nisan 2020

  İşinizi adam akıllı yapsanız şaşırırdım, kargom gelmiş dağıtıma çıkmamış bekliyor öylesine!!

  Yorum Yap
  1. Tuğba 25 Nisan 2020

   10 gün olacak köy dağıtımına tabi bekliyor diyor müşteri hizmetleri haftada bir gün köylere dağıtım yapılıyor diyor. Kargomu bir an önce almam gerek derslerimi yapmam gerek kim hesabını verecek bunun 0 hizmet rezalet resmen

   Yorum Yap
 79. Dilek 6 Nisan 2020

  Ortalık karışık abisinin deyip öğleden sonra kargoları kafasına göre kapatıp sokağa çıkma yasağına rağmen babam 65 yaşını geçmesine rağmen aşağı gelin alın deyip kargomu adresime getirme zahmetinde bulunmayan 1 pe ya te Çorum Oğuzlar

  Yorum Yap
 80. Fahri 3 Nisan 2020

  Kayseri deyim gönderen de kayseri de 5 gün oldu hâlâ kargo gelmedi telefona bakan da yok.

  Yorum Yap
 81. Semra 25 Mart 2020

  On gün oldu kargoyu alamıyorum telefonlara bakanda yok yakınımdaki postane de kapalı

  Yorum Yap
 82. halil ibrahim 24 Mart 2020

  Neden bu telefonlara bakılmıyor neden müşteri memnuniyeti yok

  Yorum Yap
 83. Zehra Alman 21 Mart 2020

  Malatyadayım kargo çalışanı kafasına göre davranıyor. Adres veriyorum kargomu teslim etmiyor. Gelin şubeden alın diyor. Allaha haval ediyorum.

  Yorum Yap
 84. Mustafa 21 Mart 2020

  15 martta verilen kargo hala geziyor Ergenedeyim sirkeciden yola cıktı bu gün 20 mart tam 5 gün hala yok 80 km yol.

  Yorum Yap
 85. Cihan 19 Mart 2020

  Bu kadar kötü çalışan bir kurum daha var mıdır acaba? Özel bir kurum olsaydı yıllar yıllar önce batmıştı.

  Yorum Yap
  1. Belgin Ezmek İspir 23 Haziran 2020

   8 gündür kargo bekliyorum, telefonla hem şubeye hemde müşteri hizmetlerine ulaşılamıyor,sorgulama kısmında 4 gündür aynı şey yazıyor.Bu nasıl çalışma sistemidir anlamak mümkün değil.Karşı taraf bu kargoyla göndermiş benim asla tercihim olmayacak ve şikayetimi en üst mertebeyede bildireceğim.

   Yorum Yap
 86. filiz 21 Şubat 2020

  Böyle rezalet görülmedi 7 gün.oldu şubenize geldim dağıtım da dendi yetkili. Kişilere. Şikayet de bulunacağım.

  Yorum Yap
 87. Ezgi 11 Şubat 2020

  4 gündür zimmet edildi diye PTT şubesine bekliyor şükür bugün dağıtıma çıktı yazısı geldi ama hala ortada kargo yok nerde işini doğru dürüst yapan insanlar ayıptır.. rezilliktir.. telefonlara cevap vermemeyi değinmek bile istemiyorum

  Yorum Yap
 88. Mustafa 7 Şubat 2020

  olumlu yorumu bile haketmeyecek kadar işini düzgün yapmayan bir firma. Yürüyerek ptt kargodan daha erken götürürsünüz gönderinizi…

  Yorum Yap
 89. tekin 25 Aralık 2019

  neden telefonlara bakmıyorsunuz.

  Yorum Yap
 90. yasin 18 Aralık 2019

  Kargom tam 3 gündür dağıtımda, elime ulaşmadı. Ne telefonları açıyorlar ne de ulaşabiliyoruz. Rezillik!

  Yorum Yap
 91. Selver 6 Aralık 2019

  Kargomuz iki gündür şubede dağıtıcıya verildi diyo hala elime geçmedi nasıl bir sistem bu yaaa şikayet edecem sizi telefonlara bile cvp vermiyorlar

  Yorum Yap
 92. Gamze 23 Kasım 2019

  Allah sizi bildiği gibi yapsın kargomu istiyorum çimere şikayet yazacam

  Yorum Yap
 93. Mahmut 23 Kasım 2019

  ürünüm 2 gündür kargo şirketine ulaşmış ve ptt kargo sağ olsunlar göndermiyor kargomu. Kargo hareketlerine baktım az önce dağıtıcıya verildi falan yazıyor ama hala gelen giden yok.

  Bugün de cumartesi ve büyük ihtimal pazartesiye kaldı. Şubeyi arıyorum 2 gündür ama telefona cevap veren yok!

  Yorum Yap
 94. aydın 22 Kasım 2019

  Allah düşürmesin ptt kargo’ ya

  Yorum Yap
 95. salih 22 Kasım 2019

  kargo piyasada yok nerde olduğunu bilen de yok yerinde bulunamadı not bırakıldı diyor kargo nerde yerini bile bilmiyoruz.

  Yorum Yap
 96. Serap 20 Kasım 2019

  12gündür kargoyu teslim edemeyen,kargoyu dağıtıma çıkarmadan geri getiren,üstüne benden para isteyen ,hala teslim etmeyen saçma sapan talep oluşturmaktan başka bişey yapamayan Çağrı merkezine sahip görev zihniyeti oluşmamış insanların çoklukta çalıştığı dağıtım firmasına PTT kargo denir

  Yorum Yap
 97. gamze 14 Kasım 2019

  kargo takipte sorguladığımızda adreste yok kapalı not bırakıldı yazıyor ne not var nede gelen oldu bu ne biçim görev anlayışı beldi acil bir evrak bekliyoruz yalana ne gerek var anlamıyorum bakalım daha kaç gün bekleyeceğiz ankara içinde günlerce bekleniyor yazık

  Yorum Yap
 98. Yunus 7 Kasım 2019

  4 ii gününde teslim edilir diyorlar bugün 5. Gün hiç bişey yok daha allah alsın sizi

  Yorum Yap
 99. ismail 5 Kasım 2019

  olmaz olsun sizin gibi kargo şirketi

  Yorum Yap
 100. Özlem Çiçek 2 Kasım 2019

  Yahu 4 gündür kargo teslim edemiyorsunuz. Bu nasıl iştir PTT ile gönderildi yazınca resmen yıkılıyorum.

  Yorum Yap
  1. Gülten Yalçın 19 Haziran 2021

   Özlem Çiçek bende Batman kozluk tan 5 gündür kargo yok arıyorum açan yok bu nasıl çalışma en kötü kargo şubesi PTT diğer kargolar olsa getirmişti.

   Yorum Yap
 101. mustafa gozubek 29 Ekim 2019

  2 gün oldu eyüpsultan dağıtım md. geldi dağıtıma verildiği söyleniyor 2 gündür alibey köyüne gelemedi 5km yol evde asker olduk bu ne biçim iştir.

  Yorum Yap
 102. Aysu Uzuner 25 Ekim 2019

  Ne biçim kargocusunuz yapacağınız işin içinde düzgün işinizi yapın artık.

  Yorum Yap
 103. sevilay 21 Ekim 2019

  gizli işsizlik merkezi yazıklar olsun

  Yorum Yap
 104. Yaser 21 Ekim 2019

  Hacı yolu gözler gibi kargo bekliyorum. Duzceden ankaraya 1 haftada geldi.

  Yorum Yap
 105. erhan 7 Eylül 2019

  2 saatlik ayvaliktan izmire 5 gundur gelemedi.bayrakli karabaglar arasi geziyor.hani bi yerde dursa gidip kendim alacagim.rezaletin son perdesi

  Yorum Yap
 106. Hanife 7 Eylül 2019

  Kargo PTT yi beklemekte hala ne bekliyorlar acaba kaç gündür

  Yorum Yap
 107. Murat 22 Haziran 2019

  Bursadan aldigim ve Boluya gelmesi gereken kargo Erzincanda iyimi. Turkiyeyi dolasti masallah.

  Yorum Yap
 108. Mustafa 22 Haziran 2019

  PTT de on gündür kargomu göndermiyor bu işi bırakın çok sorumsuz Malatya şubesi buda Malatya PTT müdürünün sorumsuzluğu

  Yorum Yap
 109. Ulvi GÖK 25 Mayıs 2019

  Birisine kötülük yapmak istiyorsanız PTT kargoyu tercih edin !!!

  Yorum Yap
  1. yasin 31 Mayıs 2019

   aynen

   Yorum Yap
  2. mehmet 9 Ağustos 2019

   :)))) haklsın valla bir daha asla göndermem balıkesirden bursaya bursada izmiri dolaşıp adresime getirdier mundar olmuş kargo

   Yorum Yap
  3. Lale 31 Ağustos 2019

   Çok dogru

   Yorum Yap
 110. ahmet 20 Mayıs 2019

  gelen kargom ptt bekliyor bu nasıl bir sorumsuzluk neyi bekliyor acaba orada .ptt kargo işini bıraksın

  Yorum Yap
 111. Süleyman 11 Mayıs 2019

  Ptt kargo bu işi yapamıyor kesinlikle

  Yorum Yap
 112. Ayşe 4 Mayıs 2019

  PTT sana çok rica ediyorum kargo işini bırak. Sinir ettiniz insanı. Sabah saatlerinde dağıtım merkezine gelen kargomu getirmiyorsunuz. Telefon açıyoruz telefona bakan yok. Yazıklar olsun. Hatay’dan Mersin’e 1 günde gelen paketi bana ulaştırmanız bakalım kaç gün sürecek? Evim de dağıtım merkeziyle aynı güzergahta üstelik.

  Yorum Yap
 113. Selda 2 Mayıs 2019

  Eğer sinir sahibi olmak istiyorsaniz ptt kargo ile çalisin,ne ulasabilirsiniz nede gonderinizi alabilirsiniz.Bir daha ptt kargo ile calisan hicbir yerden birsey almiycam.

  Yorum Yap
 114. ahmet 27 Nisan 2019

  sinirlerinizi test etmek istiyorsanız buyurun dostlar PTT kargoya.

  Yorum Yap
 115. Mervenur 17 Nisan 2019

  Ya ne biçim şirket bu anlamıyorum normalde 1 günde gelen kargom 4.gün de hla gelmedi ve aynı adrese iki kargom olmasına rağmen biri dağıtıma çıkıyor ama gelmiyor birini hla şube de tutuyorsunuz anlam veremedim göndersene arkadaş ikisini aynı an da ya . PTT kargo mu aman aman Allah korusun !!!

  Yorum Yap
 116. Duygu 13 Nisan 2019

  Sakın ptt kargoyla iş yapmayın E telefona bakan var nede işini yapan

  Yorum Yap
 117. Z.Ceylan 29 Mart 2019

  Bu nasıl hizmet? Cidden soruyorum. 5 günde kargo mu gelir? Hepsiburada.com u da kınıyorum sizinle çalıştığı için. Kendilerinden son alışverişimdir.

  Yorum Yap
 118. Cetin 22 Mart 2019

  Ptt kargodan uzak durun gonderilerinizi başka kargo ile yapın bu kadar sorumsuz bir kargo olamaz müşteri hizmetlerine bile ulasamiyosun muhatap olacak kimse yok

  Yorum Yap
 119. ergin 29 Aralık 2018

  hafta sonu çalışmayan kargo mu olur hangi çağda yaşıyoruz

  Yorum Yap
 120. atanamayan coni 21 Aralık 2018

  benim kargom nezaman getirmeyi umuyorsunuz

  Yorum Yap
 121. AbdulSamet 15 Aralık 2018

  Böyle bir kargo olamaz 5 gündür kargomu teslim alamadı

  Yorum Yap
 122. Burcu 5 Aralık 2018

  Telefonları açamıyorlar bile nasıl bir resmi kurumdur anlamadım

  Yorum Yap
 123. Neslihan 30 Kasım 2018

  İki aydır internetten siparişlerimi geldik evde yoktu üzerinde söylüyorsunuz ve ürünler PTT gelip gidiyor bana ulaşmıyor neden doğru dürüst işinizi yapmıyorsunuz!

  Yorum Yap
 124. Şule TEKİL 17 Kasım 2018

  Not bırakılmış telefon etmek için nede numaranızı bırakmıyorsunuz internetten numaranızı aldım cevap vermiyorsunuz postaneye gidip illa karda yağmurda ıslanmam mı gerekiyor

  Yorum Yap
 125. cem 13 Kasım 2018

  Allah cezasını versin bunların güya gelmişler kimse yokmuş iş yerinde arıyoruz telefonu açan yok

  Yorum Yap
  1. sinan 21 Aralık 2018

   aynen

   Yorum Yap
 126. Ömer 11 Kasım 2018

  Bu PTT Kargo ne arıyor haber veriyor nede not bırakıyor birde utanmadan bilgilendirme notu bıraktık diye sorgulamada gözüküyor bıktırdınız

  Yorum Yap
 127. mehmet y. 30 Ekim 2018

  ben bugünden sonra 50 ton gönderim olsa 1 kg.mını bile ptt kargoyla göndermem. adamlar hepsi sanki memleket yetkilisi laf bile söylenmiyor telefon ediyorsun tamam gün içinde gelecek diye diye 4 günde bile gelmiyor

  Yorum Yap
  1. çetin 6 Nisan 2019

   Telefon açılıyor demek ki, şanslı azınlıktansınız

   Yorum Yap
 128. Selim AKTÜRK 20 Temmuz 2018

  15.30 dan beri kargo şubesini arıyorum bi zahmet edip telefona bakan yok

  Yorum Yap
  1. Demet 9 Kasım 2019

   Ben böyle kargo şirketi görmedim. Açmayacağınız tlfnu ne diye orada tutuyorsunuz. Evime 5 dklik mesafeden 40 saatte gelemedi kargo

   Yorum Yap
 129. Bolu 14 9 Haziran 2018

  Olabilecek en kötü kargo.kargom Iki gündür arabada geziyor ve aradığım bolu ptt kargo şubesi asla telefonları açmıyor

  Yorum Yap
  1. şermin 3 Aralık 2019

   Bekleye bekleye gözüm çıktı

   Yorum Yap
 130. Osman GÜN 17 Mayıs 2018

  Kargo dağıtım merkezine 15/05/2018 tarihinde geliyor bugün 17/05/2018 kargom hala teslim edilecek. Alışveriş yaparken firmalara sormak lazım ptt kargo ile çalışıyormusunuz diye. Müşteri memnuniyetine önem vermeyen lakayt bir kargo.

  Yorum Yap
 131. Ertan Ersunan 17 Şubat 2018

  ne saçma sapan bir kargo şirketi bu, hepsiburada.com bununla çalışmayı bırakmalı, hemen teslim diye alıyoruz 5 gündür kargo gelecek.

  Yorum Yap
 132. fahriye 13 Şubat 2018

  ya kargomu 4 gündür bekliyorum ama hala bir poşet kutu filan yok

  Yorum Yap
 133. aslı uzun 19 Ocak 2018

  Allah ptt’ye işimi düşürmesin, ptt’den hiç memnun değilim.

  Yorum Yap
 134. ertan çelik 15 Ocak 2018

  nasıl bi şirketsiniz anlamadım ki kaç gündür pdm de kargom bir türlü dağıtıma çıkamadınız bir daha asla ptt kargo kullanmayacam!

  Yorum Yap
 135. Mustafa 14 Ocak 2018

  Kaç kez kargom gelmişse gidip şubeden alıyorum ya bu Çanakkale PTT de bir sorun var ya da tüm her yerde..

  Yorum Yap
  1. Tuğba 19 Ocak 2019

   Heryer aynı değil bizim ptt maşallah hiç sektirmez dağıtımı sağolsun.

   Yorum Yap
 136. bekir önder 27 Aralık 2017

  Saçmasapan bir çalışma prensipleri var gerçi var olduğuda şüpheli uzak durmalı

  Yorum Yap
 137. Nesrin İlhan 25 Aralık 2017

  PTT kargo kadar hizmeti sıfır bir hizmet görmedim. Adrese gelmeden geldik yoktunuz diyorlar. Haber kâğıdı bıraktık ortada yok. Kamera kayıtlarına bakıyorum ne gelen var nede giden…

  Yorum Yap
  1. utku numan 22 Ocak 2018

   Adam kapıya gelmeden nasıl bırakacak o kağıdı kardeşim. Oraya kadar gelen insan zile de basar.

   Yorum Yap
   1. veli kaymak 6 Aralık 2018

    tebligatı bırakıp zili çalmadan malesef gidiyorlar.

    Yorum Yap
 138. Mehmet 12 Aralık 2017

  kargo gelecekse 24 saat ev de veya işyerinde beklemek zorundasınız telefon diye mesaj diye birşey var bu teknoloji çağında..notu bırak kaç ohhh

  Yorum Yap
 139. Mehmet 12 Aralık 2017

  sabahın köründe işyerine gelip notu bırakıp gidiyorsunuz ne bir arama…ne detaylı bir bilgilendirme evrakı…sonra postanın peşine düş..günler sürüyor

  Yorum Yap
 140. samet 5 Aralık 2017

  siz bu işi yapmayın ya evdeyken kapıya gelip zili bulamayıp adresinizde yoktunuz diyorsunuz milleti mağdur edip bırakmayın yapmayın bu işi 15 gündür kargoda

  Yorum Yap
 141. Uğur YALÇIN 1 Aralık 2017

  siz iyisimi vatandaşın kargosunu almayın resmi dairelerin işini yapın. Kimseyi madur etmeyin.

  Yorum Yap
 142. aslı şeker 18 Kasım 2017

  PTT kargo 10 üzerinden 1 Cumartesi çalışmayan kargo mu olur.

  Yorum Yap
  1. kadir 23 Kasım 2017

   Merkez ptt şubelerinin çoğu çalışıyor genelde işi az olan yerler cumartesi günleri çalışmıyor.

   Yorum Yap
  2. Oğuz 16 Aralık 2017

   Aynen öyle çok saçma ya

   Yorum Yap
 143. Duygu 15 Kasım 2017

  Ptt kargo iyi ben memnunum

  Yorum Yap
 144. fahri örnek 16 Ekim 2017

  benim kargomda 15 gündür pidm de hala adrese teslim edecekler saolsunlar canım çok hızlılar (böyle rezil bir kargo şirketi görmedim ben daha)

  Yorum Yap
 145. sercan 7 Ekim 2017

  Benim anlayamadığım siz başka bir ülkenin ptt kargosundan mı bahsediyorsunuz. Özel kargo şirketleri kadar olmasa da ptt kargo da iyi. Yok efendim on günde on beş günde geliyormuş ben böyle bir şeyle karşılaşmadım daha. Salı günü beşe yakin Karamandan gönderilen kargom perşembe günü sabah elime ulaştı. Ayrıca tele msj da geldi.

  Yorum Yap
  1. Selim 14 Ekim 2017

   Sipariş tarihi 07.10 ürün hala gelmedi yoksa olanı söylüyor insanlar hani sende PTT kargo çalışanıysan bilemem

   Yorum Yap
  2. Uğur YALÇIN 1 Aralık 2017

   kargomum antalyadan koceliye toplama şubesine gelişi 10 saat bu çok güzel. fakaaaat toplama şebesinde zimmet alınması ve torbanın açılması 35 saat bumu iyi hizmet? şubeye sabah saat 6:30 da gelen bir paket bir gün sonra saat 10 çivarında kargonuzu alabilirsiniz diye mesaj geliyor.

   Yorum Yap
 146. Yener 22 Eylül 2017

  Mehmet arkadaşım hangi kargo şubesi telefonlara cevap veriyor ki ?

  Yorum Yap
 147. mehmet 19 Eylül 2017

  1 haftadır arıyorum telefonlara cevap veren yookkkk !!!!

  Yorum Yap
 148. kadir yavuz 18 Eylül 2017

  Cumartesi 16:00 a kadar mesai nöbetçi olanlarla devam eder, biraz geçtir ama gelmede sıkıntı yok

  Yorum Yap
 149. medeni sayın 26 Ağustos 2017

  çok abartmayın hem fiyatı hem güvencesi hem kalitesi mükemmem

  Yorum Yap
 150. Esra 22 Ağustos 2017

  Ptt ve ups kargo kadar özverisiz çalışan kargo daha görmedim!

  Yorum Yap
  1. şakir tandırverdi 27 Kasım 2017

   Esra hanım şu anda işini bence en iyi yapan postane kargo siz mennun olmadığınız hususta tahminimce basit bir şeydir.

   Yorum Yap
 151. Ali Taş 4 Ağustos 2017

  Hafta sonu uyuyun emi belki büyürsünüz

  Yorum Yap
 152. bayram serin 19 Temmuz 2017

  Sorumsuz ve ilgi yok özellikle muğla fethiye otogar şubesi en kısa sürede çözüm bulunmasını istiyoruz.

  Yorum Yap
 153. Fikriye Bilgin 14 Temmuz 2017

  Ptt kargoda mesajla bildirim yok galiba kapıya yapıştırıp gitmek var nasıl bir dağıtım sistemi bu rezillik tam anlamıyla

  Yorum Yap
  1. Mustafa 17 Temmuz 2017

   Ne yapıştırdıklarını bilmiyorum ama o da iyi. UPS de kargoyu getiriyor aramadan geri götürüyor, sonra da ‘müşteri suçlu’ diyor.

   Yorum Yap
 154. nergis çölaşan 3 Temmuz 2017

  Ben kargonun geldiğini düşünmüyorum. Kağıdı yapıştır git oh gelip alsınlar başkası gider ona vermezsiniz nedir bu saçmalık

  Yorum Yap
 155. tolga 3 Temmuz 2017

  adrese gelmeden evde bulunamadı diyorlar ya gidip şubenin önünde bekleyeceksin dağıtımdan gelen adama kızacam.

  Yorum Yap
 156. Levent 1 Temmuz 2017

  ptt kargosu kullanılacak bir yer değil adrese hiç uğramadan evde bulunamadı diye şubeye bırakıp gidiyorlar adrese teslim zorunuza gidiyorsa alırken şubeye teslim diye alın insanları kandırmayın aramayacağınız müşteri telefonlarınıda alıp koleksiyonmu yapıyorsunuz oda ayrı tartışma konusu ptt kargosunu kullanmayalım bu şekilde boşa ücret ödüyoruz eve teslim ücreti alıp şubeye bırakılıyor çok uyanıksınız ptt elemanları…

  Yorum Yap
 157. Nir 24 Haziran 2017

  Boyle sacmalik olamaz asla ptt kargo kullanmam bundan sonra kargo arabasi sitenin onune geldi gordum A BLOK onunde durdu dedimki benimki degil B blok benimki okuman yazman yokmu be adam sonra sms adresiniz bulunamadi diye beyfendi diger bloklari gezmicek yorulmucak yazik lar olsun…

  Yorum Yap
 158. Murat 24 Haziran 2017

  Gerçekten ne bir arama ne bi mesaj atma var böyle kargo şirketi görmedim diğer kargolar hem arıyor hemde kargonuz dağıtıma çıktı diye haber veriyor. Yazıklar olsun böyle kargo şirketine…

  Yorum Yap
 159. selahattin tutkun 23 Haziran 2017

  ptt kargoyla sorunsuz tekbir paket alamadım ya kapıya getirmeden gelem gönderiyi o saat geri gönderiyorlar.ne arama ne bir şey böyle sorumsuz bir kargo şirketi daha yok

  Yorum Yap
 160. Berkay 15 Haziran 2017

  asla ama asla gönderi yapmayın size kargonuzu getirmeden geri götürüyorlar mecbur bırakıp şubeden almaya gidiyorsunuz kargonuzu

  Yorum Yap
 161. Kemal 14 Haziran 2017

  Nasil. Bir hizmet anlamadim bugun ptt ye gitdim kargom vardi dediler dagitimda dediler evenize gidecek dediler tm dedim evi aradim soyledim evde beklediler sonra kargo arabasi kabinin onunde durmus ve aniden basim gitmis bu ne isdir nasil bi hizmet anlayişi nalet olsun boyle hizmete hic denetleme yok adamlar kafasana gore takiliyor oh ne guzel ihdiyaclari yoksa calismasinlar bu nedir ya

  Yorum Yap
 162. Beyza 3 Haziran 2017

  Bir daha tövbe ptt kargoya. Vermem nedir hafta başından beri paketim elime geçmedi cuma şubeye indirildi ve dağıtılmadı birde üstüne hafta sonu geldi yazıktır yaaaaa

  Yorum Yap
  1. selahattin tutkun 23 Haziran 2017

   aynan oyle 5 gundur kargo bekliyorum.sabah kargo indirildi ama getirilmedi.

   Yorum Yap
 163. Yıldız 2 Haziran 2017

  02.05.2017 bayramiçe kargo göndereceğim cumartesi veya pazar hangi kargo ile yetişir.

  Yorum Yap
  1. selahattin tutkun 23 Haziran 2017

   aman diyeyim ptt kargodan uzak izmirden rizeye 1 paket getirecekler 6 gun oldu paketi once istanbula ordan rizeye gonderdiler paket rizeye ulastı 1 gun oldu ama hala dağıtıma çıkarmadılar

   Yorum Yap
 164. CM 1 Haziran 2017

  Kötü otesi hizmet şikayetçi olmayan kimse yok hep aynı sorunlar iki kuruş az alıyorsunuz diye surunduruyosunuz

  Yorum Yap
 165. berivan 30 Mayıs 2017

  persembe gününden beri kargoyu bekliorum bugün salı daha gelmedi 17 de kapanıs ümitsizim

  Yorum Yap
 166. Yasemin Saygılı 29 Mayıs 2017

  Cumartesi sabahın altısında zimmet alındı gözüküyor pazartesi bu saat oldu hala kargom gelmedi. Yarın Arayacağım Küçük Şehirde Bile Bu Aksama olmuyor neden böyle oluyor anlam veremiyorum acayip bir durum var.

  Yorum Yap
 167. Kardelen 20 Mayıs 2017

  Yani gerçekten kırk yılın başında erkek arkadaşıma bi saat alayım dedim çarşambadan verdim 3 gün oldu şimdi de hafta sonları kapalı diyorsunuz bir daha yolum ptt ye düşer mi şu saatten sonra kesinlikle tercih etmeyecem

  Yorum Yap
 168. RECEP CAN 13 Mayıs 2017

  10 mayısta kargo verdim Gaziantep den ankaraya kargom ankaraya ulaştı Çankaya PTT şubesinde bekletiyorlar yazık yav insanları niye mağdur ediyorlar bu milletin ekmeğini yiyorlar niçin adam gibi işlerini yapmıyorlar.

  Yorum Yap
 169. mehmet jale 6 Mayıs 2017

  Hafta sonu c.tesi tatili nedir anlamıyorum. Millet kargo veriyor biran önce istenilen yere ulaşsın diye sizin tatillerinizden millet bekledikleri kargolarına ulaşamıyorlar ancak yan gel yat biliyorsunuz bu kadar çok yatmayı seven bir kuruluş yok sadece bizim devlet kuruluşları birde siz. İş yapıyorsanız iyi yapın ki işinin ehli bir kuruluş desinler.

  Yorum Yap
 170. KEREM URAL 5 Mayıs 2017

  Gelecek olan kargom var adres hepsi doğru sadece iş yerinin adersinde yanlışlık var düzeltecez dediler duzeltmemisler takip ediyorum eğer gelmesse olamaz ben yapacağımı bilirim ptt kargoya…

  Yorum Yap
 171. VOLKAN KARAARSLAN 5 Mayıs 2017

  05.05.2017 de elimde olması gereken kargo kim bilir ne zaman gelir?

  Yorum Yap
  1. Ertan 6 Mayıs 2017

   Anlatmışlar nasıl kargo takip edeceğinizi biraz kendinizi yorup bakar kargonuzun ne zaman geleceğinide görebilirsiniz.

   Yorum Yap
   1. Hasan 23 Mayıs 2017

    Aynen katılılıyorum size, ben ankaradan taa Karadeniz’e kargo gönderdim 1 gün sonra teslim ettiler bu kadar şikayet niye ediyorlar anlamıyorum

    Yorum Yap
 172. sezer 20 Nisan 2017

  İş disiplininden bi haber kargo şirketi

  Yorum Yap
 173. Esra 15 Nisan 2017

  Hayatımda görďüğüm iş disiplininden uzak tek kargo.kargo adrese geldiğinde arama zahmetinde bile bulunmadan bir kağıt bırakıp gider ve siz kargonuzun peşinden koşarsınız.cumartesi sözde öğleye kadar açık ama in cin top oynar.

  Yorum Yap
 174. Bilal Uygun 15 Nisan 2017

  ucuz diye ptt kargo tercih edenler ..müşteri kayıp ediyorsunuz müşteri bu ptt kargonun işi bence yanlış 2 kuruş kar diye müşteri gidiyor tamamını kayıp ediyorsunuz..

  Yorum Yap
 175. Melih KAYGISIZ 31 Mart 2017

  29.03.2017 tarihi saat 11:00 gibi Bilecik PTT kargoya gelen kargom , geliş günü üzerinden 2 gün geçmiş olmasına rağmen hala teslim edilmedi , kargo dağıtım çalışmıyor mu

  Yorum Yap
 176. mikail 28 Mart 2017

  öğle arası kapalı – 17: 00 dan sonra kapalı bende memurum ne zaman gidipte kargomu alacam arkadaş.

  Yorum Yap
  1. Ferit 30 Mart 2017

   Aynen öyle

   Yorum Yap
 177. ramazan 18 Mart 2017

  Bütün gün evde olmama rağmen eve gelmeden kapıya not bırakıldı yazıyor ama hiç bişey yok kapıda şimdi buraya gelecekmiş biz mı alacaz

  Yorum Yap
  1. ulvi yasin 22 Mart 2017

   aynısını bana iki kere yaptılar şikayet ettim yine aynı şey

   Yorum Yap
 178. bekir 17 Mart 2017

  14.03.2017 ptt kargo uzunköprüden izmir granada-2evleri karabağlara paket gönderdim. 17.03.2017 saat 10.04 de dağıtıcıya verildiği gösteriliyor ama ulaşmamış…

  Yorum Yap
 179. Seval 17 Mart 2017

  Cumartesi günü ptt dağıtım merkezi açık mı acaba bilen varmı?

  Yorum Yap
  1. hakan yetişkin 19 Mart 2017

   Şubeler kapalı fakat kargo ve yaya dağıtıcılar taserön oldugu icin cumartesi 17; 00 kadar çalışmaktadır.

   Yorum Yap
 180. İbrahim 16 Mart 2017

  Adanadan samsunda göderdigim kargom adrese uğramadan evde kimse yok diye sisteme geçmiş sözde kapıya etiket bırakmış kapıda hiç bişey yok neden düzgün iş yapılmıyor bu ülkede

  Yorum Yap
  1. Aslı 17 Nisan 2017

   Aynı şey benimde başıma geldi.

   Yorum Yap
 181. ferhat kuzguncuk 14 Mart 2017

  En son kaça kadar çalışıyorlar birde hatfa sonu cumartesi ve pazar günleri şubeleri açık oluyor mu?

  Yorum Yap
  1. Ertan 6 Mayıs 2017

   Ptt şubeler hafta içi saat beşe kadar açık cumartesi günleri ise ptt çalışma saatleri şubelere göre değişiyor bazı şubeler tüm gün kapalı iken şehir merkezinde bulunan şubeler genellikle cumartesi günleri ikiye kadar açık olarak biliyorum. Pazar günleri tümü kapalı pazar günleri hiç bir işlem yaptıramazsınız yani.

   Yorum Yap
 182. Ert 22 Aralık 2016

  Almanya’dan gelen kargo 13 Aralıkta Yenimahalle Şubesine geldiği halde neden hala teslim edilemiyor ?

  Yorum Yap
  1. MERVE / Samsun 9 Mayıs 2017

   Kargo takip numaranız ile takip ediniz şayet yoksa adres doğruysa illaki sizi bulacaktır kargonuz DeUTSCHLAND dan gönderılen kargo numarasına ayrıyetten Üçreti almaktadır Takip numaranız yoksa bir kaç gün daha bekleyiniz sabır :) Bende bu şekilde yapıyorum ????

   Yorum Yap
 183. Ahmet 1 Aralık 2016

  Benim kargom 17 kasım sökeden fransaya gönderildi hala bekliyoruz gelmedi ?

  Yorum Yap
  1. Selim 12 Haziran 2020

   Hafta sonu cumartesi ptt çalışıyorum mu?

   Yorum Yap
   1. ertan 17 Haziran 2020

    Şubeye göre değişiyor genelde il merkezlerinde ptt şubeleri cumartesi öğlene kadar açık oluyor ama dediğim gibi her şubenin farklı farklıdır. 444 1 788 numaradan öğrenebilirsin selim.

    Yorum Yap