Sürat Kargo Takip

Sürat Kargo Takip işleminizi nasıl yapacağınızı ve kargonuzun nerede olduğunu öğrenmek istiyorsanız bu sayfayı okumaya devam edebilirsiniz.

Sürat kargo gönderinizi nerede olduğunu doğru öğrenebilmemiz için Sürat kargo sitesinden yararlanmamız gerekmektedir. Sürat kargo sitesinde bulunan online işlemler kısmından kargo takip menüsüne gidiniz. Açılan sayfada evrak takip numarasını size soracaktır bu sizde bulunan kargo takip numarasıdır bu ekrana kargo takip numaranızı giriniz alt kısımda yer alan güvenlik kodunu da doğru bir şekilde girerek sorgula butonuna basmanız kargonuzu nerede olduğunu detaylı bir şekilde görmenizi sağlayacaktır.

Sürat Kargo Takip Sayfasına Git

Yorum Yaz

Müşteri yorumları

20 Müşteri Yorumu

 1. nazım

  böyle bir kargo olamaz iletişim diye bir şey yok kesinlikle bu kargo ile çalışmak istemiyorum kimse yede tavsiye etmiyorum.

  Yanıtla
 2. khadije

  merhaba ben Azerbaycandan Ankaraya direk yurda kutu yollamak istiyorum. Ne yapsam acaba bilmiyorum

  Yanıtla
 3. fahri

  Sipariş teslim edildi diye mesaj geldi ama gelmedi

  Yanıtla
 4. Fahri

  Slm ben sipariş verdim ürün sorulu çıktı ama değişim olması makbuz istiyorlar ama maksu vermemişler

  Yanıtla
 5. Galina

  Pazar günü sipariş ettim çarşamba gelmiş şubemize peki evimize ne zaman kurye getirir

  Yanıtla
 6. HATİCE SERT

  Öncelikle firma adınızı değiştirmenizi tavsiye ediyorum, size ve verdiğiniz daha doğrusu veremediğiniz hizmetinize göre çok iddialı. Kurumsal bir firmada çalışıyorum, her gün onlarca kargo geliyor, gelmeyen tüm kargolar sizin firmanızdan çıkıyor. Zaten Sürat Kargo da olduğunu öğrendiğimizde EYVAH diyoruz. Ne şube telefonlarınız açılıyor, ne de internetteki sorgu kaydınız ulaşılabilir. Güvenlik kodu koymuşsunuz 5 kez girdim aptal muamelesi gördüm. sanki Banka internet şubesine giriyorum. Altı üstü gönderimin nerede olduğunu sorgulayacağım. Uzun uğraşlardan sonra müşteri temsilcinize ulaşıyorum, kargonun henüz yola çıkmadığını öğreniyorum. Muhteşemsiniz ya… SÜRAT KARGO imiş

  Yanıtla
 7. ali tepeciklioğlu

  kargom bugün 4. gün gelmedi.

  Yanıtla
 8. Yazgül

  Türkobirden kargomn olacaktı ne zaman gelir

  Yanıtla
 9. Ender sarıaslan

  Karom nerede

  Yanıtla
 10. aysel nebil

  Dün surat kargodan bildiri geldi..takip nosuyla paketiniz surat kargoya gelmiştir..size ulaşılacaktır yazıyordu..yanlışlıkla sildim adımla yokmuş ne yapacağım paketim mersinden tarsustan gelecekti gönderene de ulaşamıyorum ne yapmalıyım acil cevap bekliyorum

  Yanıtla
 11. saynur

  Bugun elimde olmasi gereken kargom nerede ogrenebilirmiyim

  Yanıtla
 12. saliha

  şubelerde telefona asla bakmıyorlar

  Yanıtla
 13. Ferhat

  Şirinyer sürat kargoyu arıyorum cevap verilmiyor o zaman telefonları kaldırın bu kadar dizde stres yapmayalım.

  Yanıtla
 14. yasmin demir

  bu sürat kargo argıncık şubesinin telefonuna bakan kimse niye yok bakmayacaksanız neden numara veriyorsunuz sizin yapacağınız içi tek başıma ben yapıyorum işim var benim sabahtan beri ara dur!

  Yanıtla
 15. Müslüm BAHADIR

  Bu telefona madem bakmiyacaksiniz nicin yaziyorsunuz.Sabahten beri ariyorum bir Allahın kulu yokmu be kardesim.

  Yanıtla
 16. selma alkan Uzertaş A.Ş

  sabahtan beri tepeören şubesine, tuzla,orhanlı şubelerine hiçbir şekilde ulaşamıyorum bu nasıl iş anlamadım,Bursa dan bir kargo bekliyorum 2 gündür haber yok

  Yanıtla
 17. Serpil savaş

  Bir hafta oldu kargom elime elime ulaşmadı reklama sıra gelince güzel reklam ediyorsunuz ama iş icrata geldine birşey yok.

  Yanıtla
 18. Mehmet

  Sabahtan beri kargo arıyorum ya açmıyor yada meşgule atıyorlar

  Yanıtla
 19. ahmet

  Sürat kargo sitesinden takip ettiğim zaman detaylar çok kısıtlı biraz bilgi panelini geniş bilgilerle ver verilmenin kargonunu şu an tam nerede olduğu gibi her arabada izleme cihazı var bu bilgiler panele yansıtılması gerekli.

  Yanıtla
 20. uğur

  babaannemden adıma kargo gelecekti acaba şuan nerede nasıl öğrenebilirim?

  Yanıtla