Aras Kargo Takip

Aras Kargo ile gönderi yaptınız ve kargonuzun şu an nerede olduğunu tam olarak öğrenmek isteyenler için hazırlanmış sayfamızdır.

Aras Kargo takibi yapabilmemiz için Aras Kargo sitesinden ana sayfada yer alan Kargo Takip menüsünü kullanmalısınız. Burada sırası ile yapacağımız işlemler iki çeşittir. Birisi normal kargo gönderim takibi, diğer ise e-ticaret gönderim takibi.

Aras Kargo Takip Sayfa Örneği

Normal gönderi takibinde kargo takip numaranızı girerek direk kargonuzun nereden olduğunu öğrenebilirsiniz. Kargo takip numaranız kargo fişinin üzerinde yer almaktadır. Ayrıca şubelerden de öğrenebilirsiniz. E-ticaret takip kısmında ise hangi alışveriş sitesinden aldıysanız o alışveriş sitesi menüden seçerek kargo takip numaranızı gireceksiniz.

Bu iki işlem sonucunda da yeni bir sayfa açılarak kargonuzun hangi işlemlerden geçtiğini, şu an nerede olduğunu detaylı bir şekilde gösterecektir.

Aras Kargo Takip Sayfasına Git

Yorum Yaz

Müşteri yorumları

17 Müşteri Yorumu

 1. esra

  Ya neden hep meşgul ya adam gibi açın artık insan sinir etmeyin

  Yanıtla
 2. Nurcan Canbulat

  Merhaba ben nurcan Canbulat bir kargom vardı gelmedi bekliyom mutlu mahallesi 580 CD

  Yanıtla
 3. erdal

  Benim kargo ne zaman gelcek

  Yanıtla
  1. Fırat ORHAN

   Kargonuzun ne zaman geleceğini ya şubeyi arayarak ya da kargo takip numarasından bakarak görebilirsiniz kargo takip numaranız var ise istediğiniz zaman aras kargonun sitesinde takip edebiliyor nerede olduğunu detaylı olarak görebiliyorsunuz.

   Yanıtla
 4. halime sakin

  Elazığa kaç günde gelir? Van’dan gelecek kargom?

  Yanıtla
 5. ilker

  Kargonuz kapıya geldi kimse teslim almadı diyorlar sonrada telefon açıp şubemizden gelin alın diyorlar bu ne saçmalık

  Yanıtla
 6. Demet

  Bu ne saçma bir şey sürekli meşgul insan sinir oluyor bu ne biçim bir firma dalgamı geçiyorsunuz insanlarla

  Yanıtla
 7. şadi

  telefonlar niye süreklli meşgul ..

  Yanıtla
 8. ibrahim

  kargom mobilyacılar subesindeymis ordamı kalcak ev adresi verdik gelmedi oraya

  Yanıtla
 9. Bekir yıldız

  Telefonları hep mesgul

  Yanıtla
 10. Mehtap Petek

  Kapıda kredi kartıyla ödemeli ürün aldım. 2 haftadır aras kargodan getiriyorlar nakit ödeme yapmıyorum diye geri götürüyorlar.Bu nasıl hizmet anlamadım… Ürün elime geçemeyecek bu gidişle…

  Yanıtla
 11. ilhan AKSOYLU

  Taşımacılıkta şikayetlerde genelde aynı sorunlarla karşılaşıyorsunuz sizlerin kuruluşu ticaret içindir ve bunun sebebi ise karlılıktır uzun zamandır firma olarak türküye genelinde sizle çalışıyoruz zaman için sıkıntılarımız oluyor ilk etapta tüm şubeler bünyenizde olduğu zamanlarda çözüm olarak bölgeler çok çabuk sonuç veriyordu buraya kadar çok güzel idi.

  Aras kargo olarak ne zaman bünyenizden acenteliğe geçtiniz maalesef o yapınız yıkılmaya başladı bizim gibi kurumsal yeler ile çalışan birçok firma sizin bu yapınızdan dolayı çalışmadıkları bellidir sizlerden gelen paketlerden çok hasarlı alarak geliyor paketler gelen paketlerde mutlaka kolilerde yırtılma ezilmiş olarak geliyor. Böyle geldiği içinde mutlaka hasarlı geliyor ve hiç şubeniz sahip çıkmıyor hepsi bahane der gibi paket kimden geldi ise, suçu o şubeye atıyor buda neden oluyor merkez olarak siz sahip çıkmayınca hali ile şubeler hiç sahip çıkmaz bu gün varsalar yarın yoklar ama siz hep olmak zorundasınız.

  Genelde hasarlar lcd tv taşıması esnasında mutlaka koli ve orijinal köpüklü olduğu halde panel kırılıyor sebebi ise araş içi dağıtımlar yanlış bütün paketleri hepsini üst üste koyuyorlar peki benim malımı bu şekilde kimin hakkı var veya kendi ekibine güvenemiyorsunuz. Onun yerine sorumluluk belgesi diye bir şey çıkarmışınız insanları bunlarla zor durumu bırakacağınıza firma olarak şunu yapın ben neden müşterimi mağdur edeyim bunun için firma olarak sizin tedbir almanız gerekir. Hem malıma zarar ver hem de kabul etme birde taşıma ücreti alınız peki sizce helal bir ticaret mi?

  Aras kargonun değerli yönetim kurulu ve firma sahipleri lütfen bu ticaretinizi gözden geçiriniz inanın çok müşteriler var sizden dolayı mağdur olmuş kırıklarımdan dolayı aylık sizden 5 milyar dolayı zararımız oluyor sadece bizi baz almayın hassas eşya taşımacılığında hep hasar oluşuyor çözüm için ne düşünüyorsunuz nasıl bir tedbir alınılacak böyle devam mı zarar vererek veya sorumluluk belgesi ile yola devam mı çözüm üretiniz müşterilerinizi zor durumu bırakmayınız.

  Yanıtla
 12. engin

  Gelsin artık 3 gün oldu

  Yanıtla
 13. fatma

  Kargom kaç gün içinde gelecek

  Yanıtla
  1. salih

   kargonuz nerden geliyor ki?

   Yanıtla
 14. Saliha can

  Kaç gündür bekliyorum neden ulaşmadı kargom hemen ulaşması lazım bize

  Yanıtla
 15. Hande GÜNDE

  Bilgilendirme için teşekkür ederiz iyi çalışmalar

  Yanıtla