Aras Kargo Takip

Aras Kargo ile gönderi yaptınız ve kargonuzun şu an nerede olduğunu tam olarak öğrenmek isteyenler için hazırlanmış sayfasıdır.

Aras Kargo takibi yapabilmemiz için Aras Kargo sitesinden ana sayfada yer alan Kargo Takip menüsünü kullanmalısınız. Burada sırası ile yapacağımız işlemler iki çeşittir. Birisi normal kargo gönderim takibi, diğer ise e-ticaret gönderim takibi.

Aras Kargo Takip Sayfa Örneği

Normal gönderi takibinde kargo takip numaranızı girerek direk kargonuzun nereden olduğunu öğrenebilirsiniz. Kargo takip numaranız kargo fişinin üzerinde yer almaktadır. Ayrıca şubelerden de öğrenebilirsiniz. E-ticaret takip kısmında ise hangi alışveriş sitesinden aldıysanız o alışveriş sitesi menüden seçerek kargo takip numaranızı gireceksiniz.

Bu iki işlem sonucunda da yeni bir sayfa açılarak kargonuzun hangi işlemlerden geçtiğini, şu an nerede olduğunu detaylı bir şekilde gösterecektir.

Aras Kargo Takip Sayfasına Git

Şuna Göre Sırala:

Yorum Yazın

Müşteri yorumları

38 Müşteri Yorumu

 1. Füsun

  2 gündür takip numarasıyla aramam rağmen telefon yanlış diyerek atıyor müşteri temsilcisi de sürekli meşgul diye atıyor madem kargo teslimini başaramayacaklar neden teslim alıyorlar bu kadar olmaz ayıp hediye almıştım adrese ulaşmadığı gibi kargoya da ulaşamıyorum.

 2. Melisa

  22 mayıs ta şemdinliden çıkan kargom hala gelmedi. Müşteri temsilcisine hala ulaşılamıyor. diyarbakır da görünüyor kargo hala.

 3. Mehmet Dülgeroğlu

  Aras kargo arıyoruz açan yok aradığınız numara meşgul deyip atıyor seni hattan

 4. Ipek tas

  Bitlis goroymak 15 gündür siparisimi bekliyorum neden adresime teslim etmiyorsunuz ipek tas

 5. Şükran

  Kaç tane numarayı aradığım halde hepsi meşgul nisanın 28 zinde teslim edilmiştir diyor teslim almadım gelmedi kargom iki gün içinde gelmesse yetkili yerlere şikayet edecem böylesine sorumsuzluk olmaz

 6. Necmiye taşdemir

  22 nisanda gönder ilen siparişim elime ulaşmadı

 7. Hatice biçer

  Aras kargo. Kargo yanlış şubeye gitmiş. Yiyecek kolisiydi geç ulaştı hepsi bozuldu emeğime ve parama yazık oldu

 8. erdal tunç

  bir haftadır bekliyorum gelmedi kayseride kimseye ulaşamıyorum

 9. Fikri

  ben marmaristen koli yoladım malesef denizlideki tüm şubeleri arıyorum muhtap bulamadım

 10. şadi

  şubeyi aramak istiyorum ama ne zaman arasam meşgul çalıyor bir şube bu kadar meşgul olamaz

 11. hasan ataş

  başka kargolar adrese gelince telefon ediyorlar aras neden etmiyor.

 12. hilal

  etimesgut şubesindekiler ölmüş sanki hiç teli açmıyorlar

 13. kadir

  Hiç memnun değilim siparişler hep yarım yamalak yada hiç gelmez Allaha havale!

 14. nadide

  hiç ama hiç ama hiç memnun değilim allaha emanet siparişler

 15. metin

  Kartım vardı arife diye kapatmışsınız keşke bugün kargoları dağıtsaydınız önemli eşyalarım vardı simde 4 gün sonra acilcekmis nebiçim bi kargo şirketi

 16. Nargulyyeva Mubarek

  Benim kargo istanbuldan gonderilmish sizin aras kargo makri şubesi ne ne zaman gelir ben şubenize gelip teslim alyjam

 17. Gökhan

  Telefonları bir kere bile açtıklarını görmedim daha bu nasıl bir firma..

 18. fatma

  benim kargo ne zaman verilmiş nasıl öğrenebilirim.

 19. esra

  Ya neden hep meşgul ya adam gibi açın artık insan sinir etmeyin

 20. Nurcan Canbulat

  Merhaba ben nurcan Canbulat bir kargom vardı gelmedi bekliyom mutlu mahallesi 580 CD

 21. erdal

  Benim kargo ne zaman gelcek

  1. Fırat ORHAN

   Kargonuzun ne zaman geleceğini ya şubeyi arayarak ya da kargo takip numarasından bakarak görebilirsiniz kargo takip numaranız var ise istediğiniz zaman aras kargonun sitesinde takip edebiliyor nerede olduğunu detaylı olarak görebiliyorsunuz.

   1. Elif

    Sorunda burda yaa kimse telefonlara cevap vermiyor ya meşgul yada hiç çalmıyor kapıya gelince de aranmıyoruz böyle bir rezillik olamaz

 22. halime sakin

  Elazığa kaç günde gelir? Van’dan gelecek kargom?

 23. ilker

  Kargonuz kapıya geldi kimse teslim almadı diyorlar sonrada telefon açıp şubemizden gelin alın diyorlar bu ne saçmalık

  1. mehmet

   Aynen böyle bir saçmalık görmedim

 24. Demet

  Bu ne saçma bir şey sürekli meşgul insan sinir oluyor bu ne biçim bir firma dalgamı geçiyorsunuz insanlarla

 25. şadi

  telefonlar niye süreklli meşgul ..

 26. ibrahim

  kargom mobilyacılar subesindeymis ordamı kalcak ev adresi verdik gelmedi oraya

 27. Bekir yıldız

  Telefonları hep mesgul

 28. Mehtap Petek

  Kapıda kredi kartıyla ödemeli ürün aldım. 2 haftadır aras kargodan getiriyorlar nakit ödeme yapmıyorum diye geri götürüyorlar.Bu nasıl hizmet anlamadım… Ürün elime geçemeyecek bu gidişle…

 29. ilhan AKSOYLU

  Taşımacılıkta şikayetlerde genelde aynı sorunlarla karşılaşıyorsunuz sizlerin kuruluşu ticaret içindir ve bunun sebebi ise karlılıktır uzun zamandır firma olarak türküye genelinde sizle çalışıyoruz zaman için sıkıntılarımız oluyor ilk etapta tüm şubeler bünyenizde olduğu zamanlarda çözüm olarak bölgeler çok çabuk sonuç veriyordu buraya kadar çok güzel idi.

  Aras kargo olarak ne zaman bünyenizden acenteliğe geçtiniz maalesef o yapınız yıkılmaya başladı bizim gibi kurumsal yeler ile çalışan birçok firma sizin bu yapınızdan dolayı çalışmadıkları bellidir sizlerden gelen paketlerden çok hasarlı alarak geliyor paketler gelen paketlerde mutlaka kolilerde yırtılma ezilmiş olarak geliyor. Böyle geldiği içinde mutlaka hasarlı geliyor ve hiç şubeniz sahip çıkmıyor hepsi bahane der gibi paket kimden geldi ise, suçu o şubeye atıyor buda neden oluyor merkez olarak siz sahip çıkmayınca hali ile şubeler hiç sahip çıkmaz bu gün varsalar yarın yoklar ama siz hep olmak zorundasınız.

  Genelde hasarlar lcd tv taşıması esnasında mutlaka koli ve orijinal köpüklü olduğu halde panel kırılıyor sebebi ise araş içi dağıtımlar yanlış bütün paketleri hepsini üst üste koyuyorlar peki benim malımı bu şekilde kimin hakkı var veya kendi ekibine güvenemiyorsunuz. Onun yerine sorumluluk belgesi diye bir şey çıkarmışınız insanları bunlarla zor durumu bırakacağınıza firma olarak şunu yapın ben neden müşterimi mağdur edeyim bunun için firma olarak sizin tedbir almanız gerekir. Hem malıma zarar ver hem de kabul etme birde taşıma ücreti alınız peki sizce helal bir ticaret mi?

  Aras kargonun değerli yönetim kurulu ve firma sahipleri lütfen bu ticaretinizi gözden geçiriniz inanın çok müşteriler var sizden dolayı mağdur olmuş kırıklarımdan dolayı aylık sizden 5 milyar dolayı zararımız oluyor sadece bizi baz almayın hassas eşya taşımacılığında hep hasar oluşuyor çözüm için ne düşünüyorsunuz nasıl bir tedbir alınılacak böyle devam mı zarar vererek veya sorumluluk belgesi ile yola devam mı çözüm üretiniz müşterilerinizi zor durumu bırakmayınız.

  1. asli

   Merhaba ben Ağrıdan kargomu teslim alamadım ve biz aradık diyorlar bana hiçbir arama gelmedi yine aradım biz getiremiyoruz kusura bakmayın diyorlar.

 30. engin

  Gelsin artık 3 gün oldu

 31. fatma

  Kargom kaç gün içinde gelecek

  1. salih

   kargonuz nerden geliyor ki?

 32. Saliha can

  Kaç gündür bekliyorum neden ulaşmadı kargom hemen ulaşması lazım bize

 33. Hande GÜNDE

  Bilgilendirme için teşekkür ederiz iyi çalışmalar