Kontrollü Teslimat Özelliği ile Kargonun Doğruluğundan Emin Olun!

Özellikle internette yapılan alışverişlerde “Acaba aldığım ürün mü gelecek, doğru ürün mü gelecek?” korkusu yaşanmaktadır. Tüm kargolarda hizmet olarak verilen, genellikle bilinmeyen “Kontrollü Teslimat” özelliği gelen kargoyu size açma ve paket içeriğini inceleme hakkı vermektedir.

Kontrollü Teslimat kargo gönderiminde ek olarak sunulan bir hizmettir. Bu hizmet için gönderen kişi düşük bir ücret karşılığından gönderisini kontrollü teslimat ile gönderebilir. Kontrollü teslimat olduğunda kargoyu alan kişi kargonun içeriğini inceleyerek kargoyu teslim alabilmektedir.

Kontrollü Teslimat Özelliği ile Kargonun Doğruluğundan Emin Olun!

Alışveriş yaptığınız ya da herhangi bir şekilde aldığınız bir ürün ya da hizmetin doğruluğundan emin olmak için gönderen kişiden size “Kontrollü Teslimat” ile göndermesini isteyebilirsiniz. Bu şekilde gelen kargodan emin olabilirsiniz. Kontrollü teslimatın diğer bir önemli özelliği ise gelen kargonuzun sağlam ve eksiksiz olduğundan emin olabilirsiniz.

Kontrollü teslimat ek seçilen, isteğe bağlı bir kargo hizmetidir. Aldığınız size gelen kargodan emin olmak istiyorsanız gönderen kişiye “Kontrollü Teslimat” olarak göndermesini istediğini belirtmeniz gerekmektedir. Alışverişlerinizde bu ek özellikten yararlanmak istiyorsanız alışveriş notunuza “kontrollü teslimat ile almak istiyorum” notunuzu ekleyebilirsiniz.

Kontrollü teslimat alıcı ve satıcı arasında güveni sağlamlaştırır. Göndericiler düşük bir tutar karşılığında satın almış oldukları bu ek özellik sayesinde kargo iadelerini büyük bir ölçüde azaltabilmekte, alıcılar ise aldıkları ürün ya da hizmetten emin olabilmektedir.

Şuna Göre Sırala:

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri yorumları