PTT Kargo Takip

PTT Kargo ile gönderim yaptınız veya size başkası tarafından gönderi yapıldı, siz kargonuzun nerede olduğunu görmek istiyorsunuz.

Kargo takip işlemi tam olarak görmek için PTT sitesinden yardım almalısınız. Ptt.gov.tr PTT kargo’nun asıl, resmi ve kesin sonuç veren tek sitesidir. Takip sorgulaması yapılabilmesi için sayfanın altında “PTT Kargo Takip Sayfasına Git” butonundan PTT sitesine gidiniz.

Gönderi takip ekranında her satıra 5 adet kargo takip numarası yazarak çoklu 5 adete göre kargo gönderisi sorgulayabiliyorsunuz. İlk kargo numarasını yazarak klavyede Enter tuşuna basınız ve bu şekilde 5 adet gönderi takibi yapabiliyorsunuz.

PTT Kargo Takip Sayfası

Tek kargo takibi için sadece kargo takip numarasını yazarak “Sorgula” butonundan sonra diğer ekranda doğrulama sorusu sorulacaktır. Doğrulama sorusu sonrasında kargonun hangi işlemlerden geçtiğini, şubelerin hangi işlemler yaptığını ve şu an nerede olduğunu detaylı olarak görebilirsiniz.

Doğrulama ekranında (reCaptcha sistemi, robot olmadığınızı doğrulama) size sorulan soruları doğru bir şekilde girmeniz gerekmektedir. Doğrulama ekranı doğru bir şekilde girildiğinde kargo takip ekranı gelecek, yanlış doğrulama yapıldığında gönderi takip sayfası açılmayacaktır.

PTT Kargo Takip Doğrulama Ekranı

Kargo takip numarasını PTT’den alınan kargo gönderi çıktısı üzerinden bulabilirsiniz. Gönderi sizin tarafınızdan yapılmadıysa gönderen kişiden, firmadan veya PTT şubelerinden öğrenebilirsiniz. Tüm PTT şubelerinin iletişim bilgilerini sitede bulabilirsiniz. Şubeleri iletişim bilgileri için “PTT Kargo Şubeleri” sayfasını kullanabilirsiniz.

PTT Kargo Takip Sayfasına Git

Şuna Göre Sırala:

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri yorumları

277 Müşteri Yorumu ya da Şikayeti

 1. Gülay Yenilmez

  Kargo gönderildi diye mesaj atıldı 28 Eylülde hala ortada yok, kargo takipden sorgulayamıyorum. Hatalı kargo takip numarası yok diyor. Atılan mesajlarda takip numaram hep aynı bu nasıl iş anlamadım. Gercekten yazıklar olsun, PTT diye destekleyelim dedik düştüğüm duruma bak…

  Yorum Yap
 2. Orhan Sarıgül

  Nasıl olsa devletimin desteğiyle çalışıyorlar, iş korkusu yok.

  Yorum Yap
 3. Celal Dündar

  Ya biz hata mı ettik PTT Kargo şubesine bir paket verdik 5 günde bir gelir ya! Var mı böyle bir şey telefonlar açarsanız cevap vermezler. Bu nasıl bir anlayış hizmete ben anlamış değilim. Bundan sonra kargolarıma PTT Kargo şubesine vermeyeceğim. Ben şikayetçiyim personel yoksa personel alsınlar.

  Yorum Yap
 4. Serdar Ekinci

  Yok, böyle bir işleyiş nasıl bir PTT nasıl bir uygulama. 10 dakika diyor bekle, bekle dur birde Konçerto dinletiyorlar. Yazıklar olsun böyle bir hizmet olmaz. Nazilli deki hiç bir PTT kargo ya normal iletişim den ulaşamıyoruz.

  Yorum Yap
 5. Tennur Suluk

  Pazartesi günü adıma kargo gönderildi. Hala kargom elime geçmedi. Yazıklar olsun!

  Yorum Yap
 6. Kübra Gelen

  Kargom geleli 1 hafta oldu. Paketim ortada yok, telefonlar açılmıyor. Bu kadar ilgisiz olmanız kötü bir durum devlet kurumu olarak.

  Yorum Yap
 7. Tuğba Özkan

  Yazıklar olsun 1 hafta oldu kargo ortada yok, telefonlar açılmıyor, muhatap yok. Devlet kurumusunuz bir de keşke bunun ne demek olduğunu bilebilseniz.

  Yorum Yap
 8. Fatma Sucu

  Dün adıma kıbrıstan türkiyeye gelmek uzere kargo verildi ama barkod numarası hata veriyor kargom hakkında bilgi alamıyorum. Barkod no: RR90025847766

  Yorum Yap
 9. Mustafa Bünyamin Uruç

  PTT kargo Çanakkale 17 Eylül saat 09.09 da teslim almış olduğu Kargoyu bugün şu an saat 14.30 hala getirmediler. İki gündür evden ayrılıyoruz kulağımıza telefonda. PTT kargonun hızına yetişilmiyor! İlgili ve sorumlular hangi çağdayız? Bu ne gaflet, bu ne rehavet, bu ne sorumsuzluk?

  Yorum Yap
 10. İsmet Orhan

  Benim kargo bugün teslim edilecekti edilmedi. Darıca şubesi teslim edecekti.

  Yorum Yap
 11. Ece Kılıç

  İlk defa PTT kargo ile bir paket gönderildi. Dün sabah dağıtım merkezine ulaştı. Hala bekliyorum evden çıkmadık cihet yazıyor. Defalarca aradım 42 10 olan numarayı 5 dakika beklettikten sonra meşgul dedi. Sizin amacınız ne? Dağıtım yapacak mısınız yoksa işiniz vatandaşı sinir etmek mi? Hadi kargomu getirin artık.

  Yorum Yap
 12. Sevgi Açıkgöz

  Telefona cevap verirmisiniz.

  Yorum Yap
 13. Filiz Özer

  9 gündür kargom gönderilmiştir halen bana ulaşmadı.

  Yorum Yap
 14. Türkan Altın

  Evde olduğum halde, evde bulamadık deyip kargoyu şubemizden alın diyen saçma sapan bir kargo. Arıyorum şubenizi telefonu açan kimse yok.

  Yorum Yap
 15. Fatma Taşpınar

  Dün adıma Kıbrıs’tan Türkiye’ye gelmek üzere kargo verildi ama barkod numarası hata veriyor. Kargom hakkında bilgi alamıyorum?

  Yorum Yap
  1. Fatma Sucu

   Bilgi alabildiniz mi kargonuzla ilgili bende aynı sorunu yasıyorum. Benim kargoda 15 Eylülde 2020 tarihinde verildi.

   Yorum Yap
 16. Asya Düz

  Kargo bekliyorum evde bir dünya insan var kimseyi bulamamışlar bak. Sonra arıyoruz 6 saat sonunda biz ters konuşunca paramı siz mi veriyorsunuz diyorlar. Benim paramla oradan ekmek yiyorsun. Yani bugün de gelmezse gerçekten olacaktan kim sorumlu. Tek kelime ile iğrenç bir kargosunuz!

  Yorum Yap
 17. Ayten

  02814024024067 barkod nolu kargomu arıyorum yok 4441788 numaranızı arıyorum.10 ‘ diyor. Yarım saat geçiyor. Müziğe devam. Kınıyorum ve kargomu bekliyorum

  Yorum Yap
 18. Betül Gündoğdu

  Kargom tam 6 gündür Elazığ DTM de gözüküyor hala elime ulaşmadı, bu nasıl bir sorumsuzluk belki önemli bir şey var içinde?

  Yorum Yap
 19. Şule

  Kargo da rezalet yaşatıyor ptt.

  Yorum Yap
 20. Doğukan

  Bir işi düzgün yapamıyorsunuz yazık valla size yazık imkânım olsaydı diğer kargoları seçecektim ne telefonlarınızı arayabiliyoruz ne kargomuzu doğru dürüst kontrol edemiyoruz.

  PTT nedir abi işlerini hiç güzel yapmıyorlar sinir hastası etiler insanı 4 gündür bakıyorum oturduğum şehire gelmiş paketleme paketleme sanki bugati getiriyorlar arabaya köpük kutu kaplıyorlar.

  Yorum Yap
 21. Ramazan

  Diyarbakir ptt de çalışanları işini düzgün yapmıyorlar.

  Yorum Yap
 22. Mustafa

  Dünya kadar maaş alıyorsunuz ama ne yazık ki çalışmıyorsunuz!

  Yorum Yap
 23. Filiz

  11.08.2020 de ankaradan yola çıkan kargom iki günde Esenyurt PTT kargo dağıtıma gelmiş.

  Ancak 13. 08.2020 den bu güne kadar kargom teslim edilmedi. Oturduğum sitenin güvenlik görevlisi bile bana bugünde PTT gelmedi ne zaman getiriyorlarmış.

  Bilgi verdiler mi diye soruyor. Esenyurt posta dağıtım merkezi telefonu açmıyor. Paketimi ivedilikle gönderin lütfen. Madem yoğunsunuz eleman alın. Posta dağıtım elemanlarının maaşına zam yapın. Yeter artık.

  Bütün gün cam da PTT nin gelmesini bekliyorum. Bu ne eziyet. Bir daha PTT kargo lafını duymak dahi istemiyorum. Çünkü tüm kargo şirketleri kısa sürede getirirken bir haftadır PTT Bulunduğum semtin posta dağıtımına gelmiş olan kargomu adresime getirilmedi.

  Yorum Yap
 24. Zeynep Erdoğan

  Bu nasıl sorumsuzluk bugün 3. gün Bolu PTT kargo şubesinde neden bekliyor siparişim. Bolu PTT kargo şubesinin bütün telefonlarını aradım kimse bakmıyor. Sebep?

  Yorum Yap
 25. Volkan

  Siz nasıl iş yapıyorsunuz. Evdeyim ne kapı çalan var ne evde misiniz diye arayan. Sonra mesaj geliyor “ adreste olmadığınız için teslim edilmedi” diye. Bir bilgilendirme kağıdı da bırakılmamış. Anlıyorum ki adrese hiç gelinmemiş. Arıyorum açan yok. Siz bırakın bu işi, insanları da mağdur etmeyin.

  Yorum Yap
 26. Emre Türkşen

  Teslim edildi diyor ama ne telefon açmak var ne de bana geldi kargo teslim edildi diyor yok. Kim geri dönecek bana kargom nerede?

  Yorum Yap
 27. elif

  3 gündür kargonuz dağıtımda diye mesaj atıyorsunuz hala gelmedi. 3 gündür evimden dışarı çıkamıyorum kargoyu bekliyorum. Ben sipariş vereli 9 gün oldu ayıp gerçekten. Üstelik telefonları da açmıyorsunuz.

  Yorum Yap
 28. Bünyamin

  Alanya PTT kargo eve gelmediği halde eve gidildi deniliyor. 2 gündür evden çıkmıyorum birde yalan beyan ayıptır gidildi evde bulunamadı birde bildirim burabildi deniliyor.

  Mesaj geliyor kapıya bile çıkıp baktım bildirim falan yok uğramadan kafasına göre uğradık deniliyor nereye şikayet edilebilir bu olay 2 gündür evden dışarı çıkamadım ayıptır.

  Yorum Yap
 29. Altınay

  KP02791777598 kargo takip numaralı kargo şu an nerededir?

  Yorum Yap
 30. Can

  Yapamıyorsanız bırakın kaç gündür kargomu alamıyorum yazık ya yazık zahmet olacak ama tele bir bakın!

  Yorum Yap
 31. İdris

  Sizden kargocu olmaz ptt kargo en kötü kargo!

  Yorum Yap
 32. Halis

  PTT kargodan memnun değilim, dağıtımda denen kargo eve getirilmediği gibi evde bulunmadığınız yazısı gönderiliyor. Telefonlara cevap verilmiyor. Diğer kargo şirketleri çok daha iyi hizmet veriyor.

  Yorum Yap
  1. Adile

   PTT kargom gecen cumadan beri yolda ve daha gelmedi ne biçim işçisiniz cevap verin telefonlara.

   Yorum Yap
 33. umut

  laf söylesem hakmı bu ne ya telefonlarımızı bile açmıyorlar şikayet etsem şikayetime yazık valla yazıklar olsun size

  Yorum Yap
 34. Cafer Yuca

  27 Temmuzda Erzurum merkeze gönderilen kargon gündüz ulaşmadı. Sabahtan beri Erz. ptt kargo şubesine ulaşamıyorum. Tam bir rezalet. İnanın Afrika bunlardan düzenlidir.

  Yorum Yap
 35. Çağla

  Kargoyu getirmeyi bırak telefonlara bile cevap vermiyorlar. En berbat kargo şirketi hiç memnun olmadım tercihim içinde pişman oldum tavsiye etmiyorum.

  Yorum Yap
 36. Murat akgün

  Sizi Allah nasıl biliyorsa öyle yapsın bi kargoyu teslim edemediniz. Müdürlüğe gidiyon dagıtımda diyorlar madem dagıtımda neden hala gelmiyor sanki Papua yeni ginede oturuyoz yazıklar olsun size

  Yorum Yap
 37. Halil

  Hayatımda gördüğüm en berbat kargo. Üç gün önce “Kargonuz dağıtıma çıktı.” şeklinde mesaj gelmesine rağmen henüz kargodan bir haber yok. Üstelik telefonları da açan kimse yok.

  Yorum Yap
  1. Hacer

   Bende Halil resimli magnet sitesinden foto çıkardım 4 gün oldu dağıtıma cıkmış ama hala bekliyorum yazıklar olsun gerçekten.

   Yorum Yap
 38. Murat

  Kargom daha gelmedi geç ulaşıyor!

  Yorum Yap
 39. Sinem

  Ayın 14ünden beri kargomu alamadım halbuki 2 gün teslim yazıyordu.

  Yorum Yap
 40. Sevgi

  3 gündür dağıtıma çıkaramadınız bırakın ya yapamıyorsunuz iste. En kotu kargo şirketi 👌

  Yorum Yap
 41. Yılmaz

  PTT kargo işini bırakın yapamıyorsunuz

  Yorum Yap
 42. levent

  Bu kurumun acilen özelleşmesi lazım yazık ülkenin parasına… Sabahtan beri işyerindeyim bulamadık yerinizde diye mesaj geldi… Kayseriye kargo gönderdim 3 kere ulaştırılamayıp geri geldi yürüyerek götürüp bıraksam daha çabuk giderdi…

  Yorum Yap
  1. Muhammet

   Levent :D ahahahaha yarıldım ya gülmekten

   Yorum Yap
 43. Sena

  Ayın 13ünden beri kargom elinizde. Hiç memun değilim. Tercihim için pişman oldum.

  Yorum Yap
 44. A**** H***** Y*******

  kp02729639769 hello please where is my cargo?

  Yorum Yap
  1. Kemal

   Hello you cargo looks at the branch, they gave it to the cargo courier. KIRAÇ KARGO DAĞITIM/KIRAÇ KARGO DAĞITIM web ptt.gov.tr Gönderi Takibi Page

   Yorum Yap
 45. can

  Ptt kargo ile su ana kadar 4-5 kere alışveriş yaptım. Her seferinde tüm gün evde olmama rağmen. Sizi evde bulamadık, mesajıyla karsılaştım. Ptt kargodan hiç memnun değilim.

  Yorum Yap
 46. Yıldız

  Bu nasıl kargoculuk. Bir haftadır kargom ellerinde ve dağıtıma çıkmıyor. Madem dağıtmıyacaksınız niye bu işe girdiniz. Bir allahın kuluda telefona bakar değilmi. Bu nasıl iş!

  Yorum Yap
  1. Murat

   Valla aynen doğru

   Yorum Yap
 47. melih

  benim kargom günlerden beri bekliyorum kaç gündür takip ediyorum kargom hala gelmedi artık gelmesini istiyorum hizmet sıfır hiç begenmedim bir hafta oldu

  Yorum Yap
 48. recai

  El insaf ya; İstanbul dan Bursa’ya 40 Gr lık bir kargo 6 gündür yolda ya (TAŞIMADA DİYOR) ya. Böyle şey olmaz ya. Aslında suç PTT de satıcılarda.

  Yorum Yap
 49. Gözde

  Benim ürünümün başka bir insana teslim etmişler ve nedense aradığımda açmıyorlar buna bu çözüm bulunsun artık babalarının hayrına çalışmıyorlar.

  Yorum Yap
 50. Merve

  Ptt kargodan hiç memnun değilim, kafalarının üzerinde yumurta var da düşürmeyelim diyerek yavaş hareket ediyor gibiler. Kargom geleli 3 gün olmuş hala dağıtıma çıkmadı. Arıyorum ulaşılmıyor bile, hizmet çok kötü!

  Yorum Yap
 51. Serkan

  15 günden beri benim ptt kart batman merkeze gelmiş bir türlü iş yeri adresime gelmedi sanki bana deve yükü ile eşya gelmiş gibi her gün takip ediyorum arıyorum telefonlara da çıkmıyorlar hizmet sıfır

  Yorum Yap
 52. Funda okutan

  27 mayısta trendyoldan aldığım çiçek tekstiden 2 ürünüm hala denizli görünüyüyor. Bursaya ne zaman gelecek merak ediyorum

  Yorum Yap
 53. Ali Çakır

  Korgom Arnavuköy KİM de görülüyor bir işlem yapılmamış kendim gidip oradan alabilirmiyim yoksa günlerce gelmeyecek sanırım.

  Yorum Yap
 54. Güler

  Asker oğluma gönderdiğim resmi evrak bir haftadır hala İstanbul’dan çıkmamış. Nasıl duyarsız bir firmasınız Üzerinde askeriye adresı yazıyor bari onlara karşı saygılı olun bir hafta sonra dağıtım var bu kargoyu ordan kim nasıl alacak.

  Yorum Yap
 55. Mehmet oktay

  Pandemi sebebiyle 3 aydır hamile eşimi evden çıkartmıyoruz ancak evde bulunmadığımız için kargomuz sözde geri gitmiş kardeşim sen geldin mi ki ya 24 saat evdeyiz biz kesinlikle kaldırılması gereken bir kargonuz var hiç yapmayın bu işi daha iyi

  Yorum Yap
 56. Yakup

  Beş gündür Arnavutköy’deki (İstanbul) teslimat şubesinde tuttuğunuz kargomu bir zahmet Kocaeli şubesine gönderin artık

  Yorum Yap
 57. Buket

  O kadar pişman oldum ki verdigim siparişden firma sizi secmiş ve bizlerde bazı seyleri planlayıp düşünüp sipariş veriyoruz ki en normalini yaptım bir hafta öncesinden sipariş verdim 2 veya 3 günde gelen kargo bir hafta oldu gelmedi arıyorum telefonları kimse acmıyo cevremdekileri hep uyaracağım asla sizden kargo göndermesin. Bari telefonları açın.!

  Yorum Yap
 58. Nazmiye Bayrak

  5 gündür kargom Acıbadem şubede görünüyor. hala teslimat yapılmadı. tlf devamlı meşgul yada bekletip sonra arayın diyor. hiçbir bilgi alamıyorum.

  Yorum Yap
 59. metin

  Günde 5 defa ptt kargo aracı geçiyor evimin önünden 02.hazirandan bu yana kargo bursada görünüyor hala gelmedi

  Yorum Yap
 60. Gülgün Özgür

  Kargom 2 haziran 2020 günü geldi. Mesai saatlerinde teslim edileceği mesajı geldi.Bugün ayın 5’i.Hala kargom gelmedi.Tekrar mesaj geldi ” kargonuz PTT kargo Dikili şubesinde beklemektedir”diye 65 yaş üstüyüm çıkmam mümkün değil. Evde 2 hazirandan beri bekliyorum. Bir telefon edin bari.

  Yorum Yap
 61. HAYDAR

  ptt nin resmi sayfasında dahi mesaj yada yorum yazacak bölüm yok telefonlarıda açmıyorlar bide reklam yapıyorlar

  Yorum Yap
 62. Şevnem

  11 Martta Mersin’e göndermiş olduğum kargom kayıptır, hiç bir şekilde cevap alamıyorum.

  Yorum Yap
 63. Nihat

  22.05.2020 de Gazimağusa da işlem gören kargom Lefkoşa PTT ye henüz gelmedi. Tarih 28.05.2020 ayıptır günahtır

  Yorum Yap
 64. Melek

  Benim siparişlerim var gipas tekstilden ve bana verilen ptt kargo takip numarası yanlış ve 7 gündür kargoya verilmiş ve hic bir ses yok. Nereye şikayet edeyim nasıl iade edeyim paramı?

  Yorum Yap
  1. Hulusi

   Cimer e şikayet edin ben öyle yapacağım

   Yorum Yap
 65. Rasim

  Valla 2 haftadır kargo bekliyorum ptt yi bence kapatsınlar gereksiz bence insanlar bu kadar bekletmeye hakları yok

  Yorum Yap
 66. filiz

  Kaç gündür kargo bekliyorum ve halem gelmedi saçma iş yapıyorsunuz

  Yorum Yap
 67. bülent

  15 de gelmiş merkeze ayın 20 si olmuş kargo halen merkezde nasıl bir sistem anlamış değilim ayrıca merkez kargo şubeyi arayınca telefonu kaldırıp bırakmak nedir böyle yaparak işiniz düzgün yapmamış olursunuz işinizi düzgün yapın kardeşim.

  Yorum Yap
 68. orhan

  6 gün oldu hala gelmedi

  Yorum Yap
 69. Ahmet

  Sizin kadar geç bir kargo şirketi görmedim marstan mi getiriyorsunuz 1 hafta oldu daha gelmedi

  Yorum Yap
 70. nazım yaman

  kardeşim size gelen kargoları zamanında niye teslim etmiyorsunuz arıyoruz telefona bakmıyorsunuz bu ne biçim bir hizmet

  Yorum Yap
 71. Sevgi YAVUZ

  kp02621032132 kargom üç gündür kartal dağıtımda. hiç hareket yok. hastayım tedavi siparişlerimi bekliyorum. yaş 65

  Yorum Yap
 72. Sezer

  2 gün oldu hala kargom gelecek ne merkezmis burasi bian once gonderin sunu allah askina 1 hafta oldu nerdeyse bi insan bu kadar bekletilir mi biraz insaflı olun.

  Yorum Yap
 73. Nur

  Boyle kargo gorulmemeıs berbat olarak yanı ne tlf bakıyorlar urun bı hafta oldu hala gelecek bı türlü dağıtıma cıkamadı

  Yorum Yap
 74. Mahir

  Hizmette sınır yok

  Yorum Yap
 75. İsmet

  Benim kargom bugün (07/05/2020) saat 13:08’de teslim edildi görünüyor ama kargo elime ulaşmadı henüz. Arıyorum telefonu açan yok.

  Yorum Yap
 76. Murat Polat

  Telefonlara cevap vermiyorsunuz bu nasıl bir hizmet anlayışı

  Yorum Yap
 77. Murat

  PTT kargo kadar işini safsaklayan kargo yok bir hafda oldu ürünümü getirmedi berbat

  Yorum Yap
 78. salih

  korgom merkezde iki günden beri ne zaman dağıtacanız

  Yorum Yap
 79. fatih

  Kargom geldi ama teslim etmediler 3 gündür bekliyor şubede üstelik telefonu da açmıyorlar.

  Yorum Yap
 80. Semra

  Pandemi 1000 TL gönderime ulaşamıyorum ne yapabilirim gelmedi hala

  Yorum Yap
 81. Fevziye

  Evde olmama rağmen evde yoktu mu ne bu şaka falan mı hastalık yüzünden çıkamıyoruz zaten dışarı arıyorum açmıyorsunuz berbat kötü ne bu ya

  Yorum Yap
 82. Sacide

  Kargom nerde kaldı

  Yorum Yap
 83. Necmi

  Sokağa çıkma yasağında iş yerine getirmişler adreste yok diye geri götürmüşler bıraktık dedikleri kağıtta ortada yok onların kafasına nasıl ulaşabiliriz acaba

  Yorum Yap
  1. İlayda

   aynı şey aynı tarihte benim de başıma geldi ve telefonları faksa bağlamışlar :(

   Yorum Yap
 84. Selen

  Sipariş verdim ptt teslim etmişler kaç gün oldu getiren yok kesinlikle tavsiye etmem başka firmalara bakın

  Yorum Yap
 85. naim

  yorum yazıp gönderemiyorum bu sayfayı neden açıyorsunuz o zaman.

  Yorum Yap
 86. Nedime

  İşinizi yapmayacaksanız çıkın o işten dışarda devlet memuru olmak isteyen tonla işsiz var verilen sürelerde neden işlem olmuyor ya

  Yorum Yap
 87. Oguzhan

  Insan bi arar ya kargo grldi dige cimere sikayet etmek lazim bunlari bole birsey olamaz onemli evraklar geliyo tenezur esip zile bile basmiyolar bu ulkede develetden kimse bedava para yiyemez hesabini verecekler

  Yorum Yap
 88. kadriye

  1 aydır evdeyim adrese teslim edilememiştir die msj gelio bu nasıl iş ya 2t ane kargom var bizmi gidip alcaz yapmayın o zaman bu işi ?

  Yorum Yap
 89. Engin Adıgüzel

  Benim kargom Atasehir mustafa kemal şubeye gelmesi gerekiyordu. Bir haftadır acıbadem şubeden bana mesaj geliyor kargonuzu buradan almanız gerekiyor diye bu nasıl bir iştir

  Yorum Yap
 90. Cafer

  slm ehliyet değişimi yaptım ptt kargo ile gelecek hala bekliyoruz evde bulamadık diye elektrik ortamda not bırakıyorlar telefonlara bakan yok gelen giden yok!

  Yorum Yap
 91. UĞUR

  kargo adresim hatalı yada yetersiz gibi tamamen asılsız bir nedenden dolayı kargomu iade etmişler geri. böyle bir uygulama yok çalışanlar yaptıkları işi beğenmiyorsa bıraksınlar bekleyen bir sürü insan var. başka iş yapsınlar diğer kargolar adresi buluyor ptt bulamıyor. şimdi bişe yazacam ayıp olacak.

  Yorum Yap
 92. Filiz

  Rezalet adreste bulunamadı deniyor ve teslim edilmiyor hangi şubede olduğu belli değil. Bence PTT bu işleri bıraksın

  Yorum Yap
 93. Halis

  Günlerdir evde beklediğim halde, otomatik mesaj geliyor, adreste kimse yok denilip, hesapta kağıt bırakılmış. Kağıt falan yok, çünkü ptt kargo gelmiyor. Telefonlara asla cevap verilmiyor. Ulaşamıyorum. Çok önemli kargo fakat elime bir türlü ulaşmadı.

  Yorum Yap
 94. Yasemin

  Bir haftadır kargomuz bir haftador yalova postanesinde içindeki malzemeler bozuldu her gün aradım bugün gelir dendi ama gelmedi eve teslim yapılmadı

  Yorum Yap
 95. Cahit BAYSAL

  Sizden hiç memnun değilim kaç gündür arıyorum tenezzül edip telefonlara bakmıyorsunuz

  Yorum Yap
 96. Ünal Ertürk

  Sizin kadar maaşını haketmeyen bir kurum görmedim telefonlara tenezzül edip bakmıyorsunuz bile çileden çıkarmak için mi çalışıyorsunuz.

  Yorum Yap
 97. Sevda koç

  Korgom için şikayet oluşturdum şikayetimin gidişatını nereden takip edebilirim

  Yorum Yap
 98. Gökhan

  Rezalet dağıtımda deniyor hala kargo ulaşmıyor ev ile PTT kargo Arası 5 dk olmasına rağmen kargom ulaşmadı

  Yorum Yap
  1. Mert

   Rezaleti çekeceğinize siz gidip alsaydınız ya.

   Yorum Yap
 99. salih

  PTT kargo İstanbul dan 10 gündür gönderilen kargoyu elimize ulaştırmadı kimseye tavsiye etmem.

  Yorum Yap
 100. deniz

  Malatyada bütün kargolarda sorun yasayan tek insan ben miyim sürekli alakasız bölgelere gönderiliyor o kadar özensiz calisiyorsunuzki nefret ettirdiniz cimere yazacağım artik 1 haftadan beri ptt kargom nerde geziyorsa gelemedi

  Yorum Yap
 101. Sevcan

  3. kezdir teslim edilemedi mesajı atıyorsunuz. Ben 3 haftadır evde sizi beklediğim halde kargom bana neden teslim edilemiyor bari onu söyleyin. Kiminle muhatap olacağımızı bilmeden teslim edilemedi Sizi şikayet edicem yetkili yerlere üç haftadır beni eve hapsettiniz kargom gelse amenna oda yok. Mesajla teslim edilmedi diyip kolaya kaçıyorsunuz. ?

  Yorum Yap
 102. Mahir

  Kargo takibi için ptt sitesi çok kötü

  Yorum Yap
 103. Tülay

  Ptt kargodan çok şikayetçiyim rezalet kargoları zamanında getirmeyi bırakın. Kargonuzun Nerde olduğu bile bilinmiyor.sistemde sizde doğru düzgün çalışmıyorsunuz

  Yorum Yap
 104. Mikail

  Eski web sayfanızı istiyoruz bu yeni olan ise yaramaz en kısa zamanda düzeltin yeter ya takipsiz postaların gümrük bedelleri gözükmüyor bunda

  Yorum Yap
 105. Mehmet

  Sitenizde kargoyu takip edelim derken biz kayboluyoruz.

  Yorum Yap
 106. Yeşim

  Telefonlara cevap veren yok bu kadar berbat niye maaş alıyorsunuz 1 haftadır kargo gelmedi

  Yorum Yap
 107. Ali

  Bir şeyi de becerin yahu

  Yorum Yap
 108. ahmet

  telefona bile bakmayan insanlar topluluuğu ne işe yarıyorsunuz

  Yorum Yap
 109. tuğrul

  16.01.2020 tarihinden beridir kargo gelmedi berbat hemde bes kurus etmez telefonlara bile bakmiyorlar gereksiz adamlari koymuslar bosuna maas alıyorlar

  Yorum Yap
 110. mahmut

  bu kadar yavaş sorumsuz ilgisiz ulaşılamayan bir kargo!!!4 gündür hala ulaşmayan kargom.ne telefonlara bakıyorlar ne gelen ne giden var!!firmalar bu şirketi neden tercih ederler anlamıyorum.Kıraç şubeniz sınıfta kaldı.hala kargom ulaşmadı

  Yorum Yap
 111. Necla

  Tek kelimeyle berbat

  Yorum Yap
 112. Rabia

  PTT Kargo berbat 9 gün gelmiyor çok ayıp ediyorsunuz bidaha PTT asla göndermem

  Yorum Yap
 113. Ramazan Varol

  Yazıklar olsun

  Yorum Yap
 114. Mehmet Kutlar

  Yurt dışından Kıbrıstaki adresime gelmesi gereken kargom Elazığa gelmiş ve birisine teslim edilmiş.alan da itiraz etmemiş almış.ne yapayım ben şimdi umarım yardımcı olunur

  Yorum Yap
 115. Hasan TIĞLIOĞLU

  Siparişimi vereli yaklaşık 10 gün oldu, 2 gün önce takip numarasını SMS olarak gönderdiler ancak bir türlü sorgu yapılmıyor. Güvenlik soruları bıktırdı. Bundan sonra kesinlikle bu kargo ile göndermem

  Yorum Yap
 116. Zeynep

  Berbat bir kargo Telefonla arıyoruz Cevap verilmiyor telefon meşgul internetten bakıyoruz sürekli doğrular bisiklet araba fotoğrafı bu ne ya çok kötü bir kargo

  Yorum Yap
  1. Figen

   Ülkede doğru olan ne var bana söylermisin

   Yorum Yap
 117. yaşar

  Hayatımda böyle iğrenç bir sistem görmedim ne ulaşılabiliyor ne kargonuzun nerde olduğunu öğrenebiliyorsunuz.

  Yorum Yap
 118. Dziyana Latifoğlu

  2781533097061 ne zaman kargo gelecek? 25.12.2019 sizin şube geldi, bekliyorum?

  Yorum Yap
 119. niyazi yeşil

  haber kağıdı bırakılmış gel al diyorlar

  şimdi ta şube nerede kim gidecek oraya kadar

  Yorum Yap
 120. Ferhunde

  Asla ulaşılamıyorsunuz. Gelen dağıtıcıda hiçbir aman para üstü yok. Kargo şubede çok bekliyor daha ne olsun tebrikler. Bırakın bu işi

  Yorum Yap
 121. özlem ÇEPNİ SAĞDIÇ

  ptt kargosuna verilen ürünümüz 1ayı geçti, hala elime ulaşmadı , ilk taksit zamanı geldi ödedim.şaka gibi gerçekten…

  Yorum Yap
 122. Çiğdem

  İş adresimi vermiştim pazar günü getirdiklerini yazmışlar ama bu doğru değil gelip ptt’dende almamız çok zor bence siz bu işi bırakın çalış disiplininiz yok

  Yorum Yap
 123. Fadime Arslan

  ptt kargosundan şikayetim var bir hafta oldu hala yerine ulaşmadı

  Yorum Yap
 124. Şafak Aydın

  Kasım ayının 26 sında verdiğim sipariş Aralık 5 de PTT kargoya verildi. Bugün Aralık 20 kargom hala ortada yok

  Yorum Yap
 125. ulvi

  bmm kargom hala yola çıkmamış günler oldu şaka mısınız siz ya…dalga mı geçiyorsunuz insanlarla yapmayın bu işi siz bence.

  Yorum Yap
  1. Sevda

   Aynen rezilik cok kotu bir kargo

   Yorum Yap
 126. Kerem

  Bu rezalet nedir lütfen kargo bölümünden ayrılsın ptt . Yapamıyorsunuz bu işi. 29 kasımda aldığım ürünler 18 gün oldu hala elime ulaşmadı. Ümitle bekliyorum.

  Yorum Yap
 127. Bahar

  Arıyoruz cevap vermiyorlar kargo ne durumda bilmiyoruz kaç hafta oldu hala gelmedi!

  Yorum Yap
 128. Ayşe

  ben böyle kargo görmedim kapatın orasını berbatsınız

  Yorum Yap
  1. Şafak Aydın

   Kargolarım evde olduğum zamanlar da bile teslim etmiyorlar. Evim 4, katta olduğu için çıkmak zor geliyor. Aşağıya evde yoktunuz kağıdı bırakıp gidiyorlar. Her seferinde gidip şubeden almak zorunda kaldım. Orada ki çalışanlar da çok saygısız

   Yorum Yap
 129. Yasemin

  Bu kadar berbat kötü hizmet veren bir şirket görmedim birde adı kargo ben gidip alsaydım daha çabuk olurdu 9 gündür kargodan haber yok bekliyoruz

  Yorum Yap
  1. şule

   Aynen öyle bir haftadır kargo bekliyorum

   Yorum Yap
   1. Güler kendigelen

    Arkadaş, Eve geldik sizi bulamadık diyorsunuz, Hala evde bekliyoruz ama Ne gelen var ne giden

    Yorum Yap
 130. Hanifi

  PPT korgoya bir şey vermeyin cok berbat bir kargo

  Yorum Yap
 131. Ali

  2 aralıkta gönderilen kargom 11 gün oldu hala teslim edilmedi

  Yorum Yap
 132. kemal mavili

  kargom 10 gün oldu kabul edileli kargom gelmedi telefonlara bakılmıyor.

  Yorum Yap
 133. Vesile

  8 gün oldu ama kargom daha gelmedi ve kargom nerede diye bakmak istiyorum ama hiç bir şekilde giriş yapamıyorum iğrenç bir hizmet anlayışı

  Yorum Yap
 134. Ugur

  Kargom göderileli 8 gün oldu hala gelmedi, böyle rezil kepaze bir ulaştırma sistemi olmaz ya İstanbul içi üstelik

  Yorum Yap
 135. Nermin

  Tam 12 gün oldu kargom kabul edileli ama asla gelmiyor bu nedir böyle

  Yorum Yap
 136. Özlem

  Niye bu kadar yavaş bir kargo bu ya on alti gün oldu hala gelmedi

  Yorum Yap
 137. ismet ulu

  25 kasımda aldığım ürün 11 aralık oldu hala elimize ulaşmadı bide bakılmayan tlf tabiki böyle yavaş kargo görmedim 16 gün oldu ya

  Yorum Yap
 138. bekir

  4 koliden 2 varmış 2 bekliyor nasıl oluyor ben anlamadım kimse bilmiyor bunun cevabını

  Yorum Yap
 139. Deniz

  Sabahtan beri arıyorum hep meşgul bence açık bırakıyorlar bu kadar da olmaz …!

  Yorum Yap
 140. bülent

  sabahtan beri ptt menderes şubesini 50 kere aradım çalıyor ve fax a geçiyor bu kadar mı kolay? açmayız böylelikle rahat ederizmi diyorlar. bildiğin sorumsuzluk

  Yorum Yap
 141. makbule

  telefonlara bilerek bakılmıyor.. insanlara mağdur duruma düşürmeye bayılıyorsunuz.. ben böyle iğrenç bi kargo görmedim. kaç haftadır bekliyorum hala ürünüm elime ulaşmadı..

  Yorum Yap
  1. seval

   Bende arıyorum cevap veren yok.

   Yorum Yap
 142. Yunus Güvercin

  Kargom dağıtıma bugün çıkacak mı

  Yorum Yap
 143. Nurhan

  US,den 1 haftada TR fakat Bayraklı ptt,den 1 hafta oldu dağıtım yapılmıyor telefonları sus olarak kullanıyorsunuz arada bir su verinde çiçek açsın!

  Yorum Yap
 144. ferhat

  PTT kargo pişmanlık 3 çıkan kargo 6 oldu aynı yerinde duruyor hizmet sıfır

  Yorum Yap
 145. Gülay Serttasgil

  Alanya Mahmutlar pastanesinden İstanbul Suadiye postanesine jargon hala gitmedi. Sormuşlar Afyon’daymış. Doğum günü geçti, dünya emek be masraf yaptım. Hakkımı helal etmiyorum.yazıklar olsun.

  Yorum Yap
 146. Ercan cetim

  Ya arkadaş telfonlara bakmak bu kadar zormu

  Yorum Yap
 147. serdar bağcı

  bayraklı ptt kargo 02324869235-45 defalarca aramama rağmen ya meşgul ya açılmıyor yada meşgule atılıyor..neden telefonlara bakılmıyor..lütfen müşterilerinize bilgi veriniz bu devirde çok zor değil.sevgili ptt..

  Yorum Yap
 148. EMRAH

  Allahtan özel kargo şirketleri var bir tek bunlar olsaymış yanmışız bir hafta oldu kargom hala yok

  Yorum Yap
 149. Tayfun PINAR

  Türk firmalarından neden bu kadar nefret ediyorum.

  Yorum Yap
 150. serdar

  bu kadar rezil hizmet olmaz

  Yorum Yap
 151. şevket

  lütfen ptt kargo telefonlarına bakılacaksa telefon numarası verin nasıl takıp edeceğiz kargolarımızı

  Yorum Yap
 152. Şevki GÜL

  türkiye gov tr adresinden yapın orada robot yok kargo takip numarasını türkiye gov tr adresinde girin kargonuzun nerede olduğu daha rahat görüyorsunuz ptt sitesi açılmıyor yoğun veya yapamıyorsanız türkiye.gov.tr adresinden yapın daha rahat orası

  Yorum Yap
 153. Şadi

  12. gündür konyaaltı lara dağıtım merkezinde kargom bekliyor. Telefonlara cevap vermiyorlar. İstanbuldan gönderdim, İstanbul bize ne diyor.

  Yorum Yap
 154. nedim

  Böyle bir muamele üçüncü dünya ülkelerinde bile görülmez.

  Yorum Yap
 155. ÖZGE

  bugün 7.gün hiç bu kadar yavaş bir kargo görmedim bir daha asla!

  Yorum Yap
 156. Ahmet Çeker

  kargodan vazgeçtik muhatap bulamıyoruz sistem berbat telefona cevap vermiyorlar

  Yorum Yap
 157. yasin

  kargom 4 gündür elime ulaşmadı ptt kargo berbat sakaryada kaldı hala bekliyorum

  Yorum Yap
 158. Berivan

  Kargom var nerede diye sorguluyoruz ama cevap yok müşteri hizmetlerini desen ayrı bir dert cevap veren yok dakikalarca bekliyoruz sadece müzik dinletiyorlar ayıp ya insanla resmen kafa buluyorsunuz?

  Yorum Yap
 159. Ayşegül

  Böyle şey görmedim ne kargo takibinden netice alabildim ne de telefona cvp veriliyor insanlar madur ediyorlar bi daha tövbe ptt kargo herkese heryerde anlatıcam kimse tercih etmesin bi fr aps ile gönderim yapıldı 1 hafta oldu normal yollama olsa 1 ay sürer galiba

  Yorum Yap
 160. Can

  haftadır kargom Ortada Yok haber Yok ne saçma bir sistem Bundan sonra tövbe tek kelimeyle İlgili Kişiler gerekeni yapsın çalışanlara dahil Telefonlara bakılmıyor ulaşamıyoruz kimseye ?

  Yorum Yap
 161. Gökhan

  Barkod numarasını yazıyorum sonuç bulunamadı diyor nasıl bir iş bu

  Yorum Yap
 162. Ülkem

  PTT artık sacmalığın doruğunda keyfe kader iş yapıyor zandersin işverenden iş yapanda baba sının hayrına yapıyor

  Yorum Yap
 163. Mehmet Efe

  Arkadaşlar nasıl takip sistemi bu istanbuldan kargoya verileli 3 gün oldu sistemde görünmüyor bile nerede diye… gerçekten sisteminizi elemanlarınızı gözden geçiriniz. 2 gün önce bir kargo şirketinden gönderilen elime geçti. PTT kargo nerede.. yazık

  Yorum Yap
 164. huriye

  bir daha ptt kargoyla birşey yok stoppppp

  Yorum Yap
 165. Hülya SOLUK

  Keyfiniz ne zaman yetip kargomu getireceksiniz veya telefona bakacaksınız acaba nasıl bir çalışma sisteminiz var yazıklar olsun size ve insanlara verdiğiniz değere.

  Yorum Yap
 166. Berfin

  nasıl işe yapıyorsunuz beceriksiz ve tembelsiniz

  Yorum Yap
 167. Aylin

  bu kadar saygısızlık olmaz ne bir telefonu açan var nede kargomu getiren sonra şikayetçi olduğum zaman suçlu ben oluyorum böyle saçmalık olamaz kaç gündür kargomu bekliyorum

  Yorum Yap
 168. murat

  3 saatlik yoldan 1 haftada gelemeyen kargo hizmetleri

  Yorum Yap
 169. musa yeşil

  musa yeşil benim kargolarım 25 temuzda teslim olması gerekiyordu hala yok bu kadarmı agır çalışıyor ptt kargo ve gümrükleme

  Yorum Yap
 170. veysel

  12 gündür kargom yurtdışından cıkmış ama hale elime ulaşmadı ne iğrenç bir sisteminiz var

  Yorum Yap
 171. şaban

  Bence çok saçma kargo takip sistemi neden kargo takipe basılınca reklama geçiyor oyalama taktiğimi acaba? kargo takip sisteminizi hiç beğenmedim

  Yorum Yap
 172. Nevin

  Kargom 4 gündür manisa dağıtımda bekliyor telefonları açan yok

  Yorum Yap
 173. mahmut önder

  kargom geldi bana ulaşdıran yok halen bekliyorum saçma sapan bir kargo

  Yorum Yap
  1. Hülya

   Kargom merkeze geldi ama nedense 4 gündür çıkamadı şubeden bakıyorum kargo takip nosuna hala merkezde kuryenin keyfi gelincemi getirecekler acaba arıyorum telde beklemeye alıyorlar sonrada kapatıyorlar nasıl bi saçmalık bu

   Yorum Yap
  2. Beyhan

   Benimde kargom 5 gündür ppt de bekliyor halen elime ulaşmadı

   Yorum Yap
 174. Şevket YOLCU

  gaziantep ptt kargomu sorgulatacağim tlf cvp yok bu nasıl bir çalışma şekli

  Yorum Yap
 175. Ümit

  başakşehir şubesi ” adam gibi” ya telefonu açın yada telefonunuzu kapatın sizi her aradığımda bekliyorum

  Yorum Yap
 176. Şahaser

  Saçma sapan şeyler

  Yorum Yap
 177. senem

  paramızla rezil olmak budur işte

  Yorum Yap
 178. şule

  Aydın ptt kargo şubesinin takibini yapamıyorum

  Yorum Yap
 179. Burcu

  numara başına kp ekleyerek yazın

  Yorum Yap
 180. Ayşe

  Kargom dün ptt geldi daha getiren yok ya nasıl kargo sistemi bu ya!

  Yorum Yap
 181. hülya

  hiç iyi değil

  Yorum Yap
 182. Adem

  Eski sayfa güzeldi kargomu goremiyorum site başa atıyor

  Yorum Yap
 183. buket

  Ne saçma bir kargo takip sistemi olmuş

  Yorum Yap
 184. Mehmet

  Allah sizi bildiği gibi yapsın

  Yorum Yap
 185. Numan

  eski sayfanızın neyi vardı yeni sayfanızda sürekli başa dönüyorum kargomu takip edemiyorum

  Yorum Yap
  1. Ömer

   Aynen

   Yorum Yap
 186. Esma

  Kargomu takip edemiyorum bütün soruları işaretliyorum halen 8 soruyu işaretleyin yazıyor bu ne saçma şeyler yapıyorsunuz

  Yorum Yap
 187. Hatice

  Evdeyim kargom gelmiş güya evde bulamamışlar mesajla bilgilendiriyorsunuz.. Helal olmasın.

  Yorum Yap
 188. Melih

  Kargo takip numarasını girdiğim halde kargomun durumuna bakamıyorum sürekli olarak resimler çıkıyor ve sayfa açılmıyor. Yeni takip numarası sayfası kullanışlı gelmedi çok sıkıntı yarattı

  Yorum Yap
  1. Burak

   Aslında daha kolay olmuş öncekinden bu yeni robot sistemi bilenler için daha kolay öncekinde yazı okuyordun yanlış okuyordun bunda direk soruları cevaplıyorsun ikinci girişinde tekrar girmene gerek kalmadan size onaylıyor. Tabi bu söylediğim sürekli kullananlar için geçerli.

   Sisteme millet alışkın değil ondan zorlanıyorlar bir iki denemede reCaptcha sistemini çözerler basit bir sistem. Ben sorguladığımda direk olarak sayfa çıktı resim çıkmadı acaba doğrulama alanından yani reCaptcha alanından mı bahsediyorsunuz tam anlamadım ama bu sistem hem kolay hem de rahat olmuş ptt yapmış olduğu bu yeni kargo takip sayfası benim görüşünce iyi bir gelişme olmuş.

   reCaptcha sistemi görmeyenler bilmeyenler için de yazayım bir nebze milletin işini kolaylaştırmış olalım reCaptcha sistemi sizin gerçek kişi olduğunuzu doğrulayan bir sistemdir.

   Yapmanız gereken size sorulan mesela köprü içeren kareleri seçin, trafik lambası olan kareleri seçin yangın musluğu olan kareleri seçin artık bunlar değişiyor tabi birçok kez bunu sorar sistem örnek verdim. Size o an ne soruluyorsa o kareler bitene kadar fare ile seçiyor bitince de doğruluyorsunuz bu kadar basit bir işlem.

   Yorum Yap
 189. cahit

  kargo takibi önceden böyle değildi değiştirmişler benim merak ettiğim kargom ne zaman gelecek ekranda bakıyorum

  zimmet alındı diyor zimmete aldını ne kargom ne zaman elime geçer

  Yorum Yap
  1. gökhan ulucan

   Ptt zimmet alındı demek kargonuz pttye teslim edildi ptt tarafından kabul edilerek zimmetine ematine diyelim alındı anlamında kullanılmaktadır. Zimmete alınan kargolar da işlem başlar ve müşteriye teslim edilene kadar ptt zimmetindedir. Görüşüne göre kayseriden daha yeni verilmiş nerede olursanız olun 2 veya 3 güne kadar teslim ediyorlar.

   Yorum Yap
 190. Hülya güzel

  Hayatımda gördüğüm en ilgisiz en tembel ve işini düzgün yapmayan tek adres ptt çalışanları ama bütün hepsi sanki kendini müdür zannediyor bir havalar o kadar olsun hiç kimsenin işini yapmıyorlar

  Yorum Yap
 191. Hülya ÇETİN

  Hayatımda gördüğüm işini düzgün yapmayan tek kargo şubesi bu ne kadar duyarsızlık ya ilgilenen yok tele cevap veren yok bir haftayı geçti kargom nerde ortada yok Allah için işini yapan insanlarla çalışın veya işinizi tam yapın!

  Yorum Yap
 192. atilla aydın

  ptt kargoya bir yetkiliye ulaşılmıyor telefonla 3 gündür uğraşıyorum

  Yorum Yap
 193. Mucahit unal

  Kargo gonderdim bartindan istanbul ulasinca niye bilgi gelmiyor sms

  Yorum Yap
 194. Sevim sever

  PTT Kargo kadar rezalet bir hizmet dahi olamaz YAZIKLAR olsun. Paketim nerde günlerdir ne telofonlata cevap veriliyor nede paketim geliyor

  Yorum Yap
 195. Mustafa TÜRÜDÜ

  6120931761505 gelen mesajdaki numarayı giriyorum kargo yok diyor ne yapalım

  Yorum Yap
 196. rıdvan kalıcı

  aliexpress kargom nerde

  Yorum Yap
 197. yaşar

  ptt. kargo en son tercihimdir.

  Yorum Yap
 198. neslihan

  a101 den verdiğğim sipariş ptt kargoyla gelmesi gerekirken hem evime hiç gelmedi hemde göndericisine geri gitti kabul edilmedi diyor .. ne tekrar getiriyorlar ne de parasını geri yatırıyorlar acilen duruma el atılsın artık ya 20 gun oldu ne kargo nede para var ortada

  Yorum Yap
  1. rıza bulak

   19 Temmuz’a girdik ve kargomun 18 Temmuz’da elime geleceği yazıyor. Sanırım 1 yıl bekletecekler. Sondan 2 tercihim PTT Kargo çünkü daha kötü bir kargo firması da var ve herkes biliyordur eminim

   Yorum Yap
 199. önder

  asla tavsiye etmiyorum

  Yorum Yap
 200. Hakan

  iğrec bir hizmet veriyor

  Yorum Yap
 201. MARKUS SCHRİJER

  Merhaba adıma gelen GÖNDERİ NUMARASI:TG15000169183/27.06.2019/ 16:13 nolu kargo nerede neden takıldı?

  Yorum Yap
 202. yılmaz

  en dandik firmaların işleri bile sizden daha iyi

  Yorum Yap
 203. Penjani

  Selam, Bir ürün için: Takip Numara PR011691457YP ve sipariş numara 97318587560230. Başka urun için: Takip Numara PR011763383YP ve sipariş numarası 97328829780230. Ürünleri var mı?

  Yorum Yap
 204. can

  siteleri bile kendileri gibi çalışmıyor…

  Yorum Yap
 205. alper

  devletten maaş alınca (iş garantisi )malesef böyle oluyor…bu ülke geri kalmayıp da uzaya mı çıksın.doğru çalışmayınca böyle oluyor…elalemin gavuru böyle çalışmıyor.sözde biz müslümanız.evet sözde

  Yorum Yap
  1. mert

   aynen katılıyorum

   Yorum Yap
 206. Kuddusi ERSOY

  03.05.2019 tarihinde Konya 5. noterden gönderilen 4200515038321 barkot nolu ihtanamem 67 gün geçmesine rağmen Konya adresli muhatabıma ulaşmadı… Siz ne yapıyorsunuz kardeşim…??? Bu evrak bu sürede ÇİN’e ulaşırdı…!!!

  Yorum Yap
 207. Hasan

  Ben okulda çalışıyorum. Kargom nerede diye sorguladığımda “Dağıtım Adreste Yok/Kapalı-Haber Kağıdı Bırakıldı” yazıyor. Burası hem okul hem Pansiyon Gece yarısı bile gelseniz 3 nöbetçi öğretmen, 200 öğrenci var. Ne demek adreste yok kapalı.

  Yorum Yap
 208. Müşerref deveci

  2751363283453 kargom ne zaman gelecek 4 gündür dağıtımda

  Yorum Yap
 209. Öznur yazıcı

  Bir daha PTT kargo ile iş yapmak mı asla.özel kargo ile 2 günde gelen sipariş 1 haftayı geçti daha gelecek .takibe bakıyorum geldik kapıda yok not bırakıldı diyor bir arasaydınız belki zili duymadık belki komsudayız, devletin kurumuyuz nasıl olsa paramızı çalışsak da çalışmasak alıyoruz diyorsunuz galiba.

  Yorum Yap
 210. Petek şenol

  KP02197515947 kargom ne zaman gelecek

  Yorum Yap
  1. Ceyda

   Tam bir rezalet ptt iki kere sokağıma geldi gördüm ama kargomu bırakmadı

   Yorum Yap
 211. Mehmet Canbolat

  85601805998 kargom ne zaman gelecek

  Yorum Yap
 212. K**** K****

  2790779737099 nolu inegölden gelen kargom nerede?

  Yorum Yap
 213. sumeyye e.

  ptt kargo geliyor musun van edremit ?

  Yorum Yap
 214. Ali ŞAHİN

  3 gündür iadeli taahhütlü göndermiş olduğum RR05808943160 BARKOT NOLU evrak SABAH BERİ POSTACIDA GÖRÜNÜYOR bunun aps veya iadeli taahhütlüsü nerede

  Yorum Yap
 215. ismet

  arkadaş kaç gündür köy dağıtımına tabi bekliyor neredeyse 7 gün olmuş göndereli 10 günü geçmiş saat akşam 7 ptt mesaisi beşte bitiyor halende dağıtıcı gözüküyor bu nasıl iştir anlamadım. bekle bekle dur bakalım ne zaman kargo teslim olacak!

  Yorum Yap
 216. Aisha

  Merhabalar yurtdışından buraya kargom ne zaman gelir?

  Yorum Yap
 217. Polat ŞİŞKİN

  sıfır hizmet pişman oldum bir daha asla

  Yorum Yap
 218. filiz

  benimde kargom bir turlu gelmiyor. Takip sayfamda ptt ye geldiği gözüküyor ama ptt den daha gelmedi. 5 gün oldu

  Yorum Yap
 219. şahan

  Bir türlü kargom gelmiyor 8 günü geçtik

  Yorum Yap
  1. Burcu

   benim de bu kargoyu seçmeyin ya rezillik 1 hafta oldu ya 1 hafta

   Yorum Yap
 220. Kadir

  Kargo takip sitesi açılmıyor dışarda işe aç insan dolu biz kimlerden hizmet görüyoruz yazıklar olsun

  Yorum Yap
  1. Sevim kutal

   aynen yorumuna bende katılıyorum

   Yorum Yap
 221. yaşar

  Kırılacak eşya olarak belirttiğim halde nasıl davranmışlarsa o kadar sardığım halde kırılmış hepsi. Doğru düzgün koymakla kırılmazdı onlar. Rica ediyorum düzgün davranın. İşiniz bu sonuçta. Benim kargom oraya kırık gidecekse ne anlamı kaldı??!!

  Yorum Yap
 222. serpil cilsal

  ben çok memnunum… ptt kargo takiple kargomu an an nerede olduğunu görüyorum. ilçedeki ptt calışanlarıda çok çalışkan ve çok yardımseverler.herkese islerinde kolay gelsin..

  Yorum Yap
 223. mujde tugsuz

  kargoları kapının önüne atıp gidiyorlar.yerde bahçeye atılmış bulup getirdi komsu.. bu nasıl rezilliktir. telefonda acıcam.. devam ederse kamera kayıtlarını nete koyucam.. sanatçıyız hayran sayfamızda da ptt kargo rezıllıgı adı altında paylaşacam. çeki düzen verin çalışanlarınıza

  Yorum Yap
 224. yasin tekil

  kasten kimse ulaşamasın diye bin bir türlü işlem yapıyorlar ulaşsanızda sorunu çözecek kimse bulabileceğinizi sanmıyom.

  Yorum Yap
 225. Orhan YANKI

  Ptt kargo takibi yaparken garip garip kelimeler oluyor yok cihete eklendi yok kısatmalar OA KP vs falan arkadaşım bu millet ne anlayacak bunlardan biraz daha açık yazsanızda anlasak bulmaca çözer gibi kargo takibi yapıyoruz bilmiyoruz ya tahmin ediyoruz!

  Yorum Yap
 226. ibrahim yağmur

  nasıl bir hizmet! takip formu boş. insanla dalga geçer gibisiniz kınıyorum sonra da okullara gelip kendinizin reklamını yapıyorsunuz. Yapılanları tüm öğrencilere hizmet konusu işlenirken örnek olarak anlatayım mı ha ne dersiniz?

  Yorum Yap
 227. İbrahim Güzel

  08.06 tarihinde gönderilen kargo henüz teslim edilmedi. Takip’te dağıtıma çıktığı kaydı var. Muhatap kimseye ulaşılamıyor. Telefonlara ulaşılamıyor. 1 haftadır evde esir kaldım. Kargo değil işkence. Hizmet değil, tam bir boş vermişlik. Paramız ile rezillik. Şikayet ve sorunların dikkate alindiğını hiç sanmıyorum. Ciddiyetsizlik. Yazıklar olsun…Böyle basitlik olmaz…Her şey ticaret değil…Kınıyorum…

  Yorum Yap
  1. RTVN

   Aynen katılıyorum

   Yorum Yap
 228. Orhan BALLI

  08.06.2017 tarihinde istanbul dan gönderilen kargo’yu halen beklemekteyim. Müşteri hiz. ulaşılamıyor.Tlf. cevap verilmiyor. Yazıklar olsun. Hizmet değil, işkence. Bugün tam 1 hafta oldu. Kargo takip’te kargonun 09.06 da ankara’ya geldiği ve dağitımda olduğu yazılı. Ama ne hikmetse, 1 haftada teslim edilemiyor.

  Yorum Yap
 229. Bahri ÖNAL

  Nasıl bir hizmet anlayışı bu 2 gün kargo süresi diyorsunuz ancak yok yok yok

  Yorum Yap
 230. fahri yakışır

  Takip sayfası çalışmıyor.

  Yorum Yap
  1. önder görkem

   kargo takip çalışmıyorsa size tavsiyem 444 17 88 numarasından ptt müşteri hizmetlerini arayın oradan size kargonunuzun şu an nederede olduğunun ayıntısını verirler.

   Yorum Yap
 231. Saliha

  ptt kargo sorgulanmıyor düzeltiniz lütfen nolur ya

  Yorum Yap
  1. halit

   Ptt kargo takip iki gündür iptal Yardım lütfen

   Yorum Yap
 232. Yaşar ELMACIOĞLU

  Bu yorumları maalesef ptt nin dikkate aldığını tahmin etmiyorum Nuh nebiden kalma bir takip programı ile kargomuzu bile göremiyoruz konya dan 25 5 2017 saat 10 gönderilen bir tane kitap bugün elime geçmedi acaip güzel bir hizmet politikası Tebrikler.

  Yorum Yap
  1. İmdat Tanir

   Hizmet sıfır 0.

   Yorum Yap
 233. Beyhan

  Kargo mesajı geldi adınıza su barkot nolu kargo kabul edilmistir PTT gov tr den sorgulayabilirsiniz.denmis PTT ye giriyorum su numaradan öğrenin diyor numarayı aradım birine bağladı toplam 2.5 dakika konuştum 25 lira gitti. Allah çıkarsın bu nasıl bişey anlamadım.

  Yorum Yap
 234. Barış

  Nasıl bir sistem bu kağıdı yapıştırıp gidiliyor kapıya arasanıza paketiniz geldi diye ya da yarın su saat içinde adresinize teslim edilecek diye her hangi bilgi yok evde yoksa hakkını kaybettin oluyor.

  Yorum Yap
 235. Şerife

  Valla bir ay oldu siparis vereli bi defa gelmis hic aramadan geri gönderilmiş ne kargonun ciktigina dair bi msj geldi nede buraya geldigine simdi hala yok kac defa aradim adima kargo olmadini soyluyolar bide biz tek kisinin kargosunu mu takip edelim diye azarladilar

  Yorum Yap
 236. abdulbasit boztepe

  8 gün oldu hala kargo gelmedi

  Yorum Yap
 237. BAHAR TEKİNOL

  Benim kargom şu an nerdedir nasıl kısa bir şekilde internet üzerinden telefonla ile aramadan net bilgi alabilirim?

  Yorum Yap
 238. Sezai ÜNAL

  Kargo görevlisi kapıya gelip kapıdaki telefon cep telefon numarasını aramak tembelliğinden kapıya haber kağıdı yapıştırıp gidiyor. Vatandaş uğraşsın umurunda değil.

  Yorum Yap
  1. yaşar

   Aynen öyle avrupa değil burası dağıtıcı da ister 50 tane alıp aheste aheste dağıtmayı ama bi dağıtıcıya 100 ü aşkın kargo kurye teslim edilirse ayriyeten üzerine şöförlük de yaparsa sonucu da bu oluyor malesef

   Yorum Yap
 239. ozlem yildiz

  Ongun oldu kargo gelmedi

  Yorum Yap
 240. Leyla ÇOBAN Ardahan

  Türk hava yollarınca Ardahan İl Milli Eğitim Müdürlüğü adresime 27/03/2017 tarihinde 2780936126293 takip numarası ile gönderilen Miles-Smiles kartım adreste olmama rağmen Ardahan PTT kargo Şubesince 30/03/2017 tarihinde tarafıma teslim edilmeden adresten ayrılmış diye iade edilmiştir. Bu tür sorunlar ilimizde sık sık yaşanmakta ve hiç bir çözüm bulunmamaktadır.

  Yorum Yap
 241. ismail

  İsmail şahin kredi kart maaşı alacam konu hakkında bilgisi olan var mı?

  Yorum Yap
  1. recep

   kredi kartı değilde hesap kartınızdan alacaksınız sanırım atm veya şubeden maaşınız yatmışsa çekebilirsiniz. Mesai saatleri içerisinde iseniz herhangi bir şubeye gidip kimliğinizle maaşınızın tümünü veya bir kısmını çekebilirsiniz veya ptt atmlerinden ptt kartınızda yapabilirsiniz.

   Yorum Yap
 242. Salih ŞAHİN

  PTT yetkilileri ptt resmi sitesinden müşterilerine bilgilendirme için duyuru yapmıştır bu duyuru okumakta fayda var alt kısımda bu duyuru sizlerle paylaşıyorum.

  “Son zamanlarda mesafeli satış yoluyla internet, radyo, televizyon vb. bunun gibi iletişim araçları vasıtası ile alımı yapılan gönderileri içerisinden sipariş edilenden farklı ürün çıkması nedeniyle mağduriyet yaşandığı ve haksız kazanç sağlandığı yönünde çok sayıda şikayet alınmaktadır.

  Alıcı tarafından sipariş edilen ürünün özelliği Şirketimizce bilinemeyeceğinden sadece kabul esnasında beyan edilen ürün ile gönderi kapsamının aynı olup olmadığına bakılabilmektedir.

  Vatandaşlarımızın istenmeyen bu tür üzücü olaylara maruz kalmaması, maddi ve manevi zarara uğramaması için Şirketimiz aracılığı ile teslimi sağlanacak siparişlerinizde teslim esnasında gönderi içeriğinin kontrol edilmesine imkan sağlayan “kontrollü teslim” özel hizmeti ile gönderilerin yollanması vatandaşlarımızın menfaatine olacaktır.

  Şüphelendiğiniz siparişlerinizde mutlaka bu özel hizmetimizden yararlanmak ve gönderici nezdinde hak aramak için lütfen göndericiyi talimatlandırın.”

  Yorum Yap
  1. Nazan

   Nekadar alakasız bir şekilde ilgisizler

   Yorum Yap
   1. melisa

    ya 2 gündür kargom iletiliyor alıcıya

    Yorum Yap
  2. Memet

   Benim kargoda şubede iki gündür kargo bekliyor ilgisizler

   Yorum Yap
   1. Mehmet Şahin

    Trendyoldan ayın 15’inde kargoya verilen bir siparişim ayın 18’inde PTT kargoya verilmiş. Bugün ayın 29’u hala bana ulaşmadı. Nasıl bir şey bu ya! Biz en iyisi diye hep PTT biliriz fakat umursamazlar gibi oldu bu şikâyeti herkesten duyuyorum. Ödeme yapmadan PTT olduğunu bilseydim sipariş vermezdim.

    Yorum Yap