PTT Kargo Takip

PTT Kargo ile gönderim yaptınız veya size başkası tarafından gönderi yapıldı, siz kargonuzun nerede olduğunu görmek istiyorsunuz.

Kargo takip işlemi tam olarak görmek için PTT sitesinden yardım almalısınız. Ptt.gov.tr PTT kargo’nun asıl, resmi ve kesin sonuç veren tek sitesidir. Takip sorgulaması yapılabilmesi için sayfanın altında “PTT Kargo Takip Sayfasına Git” butonundan PTT sitesine gidiniz.

Gönderi takip ekranında her satıra 5 adet kargo takip numarası yazarak çoklu 5 adete göre kargo gönderisi sorgulayabiliyorsunuz. İlk kargo numarasını yazarak klavyede Enter tuşuna basınız ve bu şekilde 5 adet gönderi takibi yapabiliyorsunuz.

PTT Kargo Takip Sayfası

Tek kargo takibi için sadece kargo takip numarasını yazarak “Sorgula” butonundan sonra diğer ekranda doğrulama sorusu sorulacaktır. Doğrulama sorusu sonrasında kargonun hangi işlemlerden geçtiğini, şubelerin hangi işlemler yaptığını ve şu an nerede olduğunu detaylı olarak görebilirsiniz.

Doğrulama ekranında (reCaptcha sistemi, robot olmadığınızı doğrulama) size sorulan soruları doğru bir şekilde girmeniz gerekmektedir. Doğrulama ekranı doğru bir şekilde girildiğinde kargo takip ekranı gelecek, yanlış doğrulama yapıldığında gönderi takip sayfası açılmayacaktır.

PTT Kargo Takip Doğrulama Ekranı

Kargo takip numarasını PTT’den alınan kargo gönderi çıktısı üzerinden bulabilirsiniz. Gönderi sizin tarafınızdan yapılmadıysa gönderen kişiden, firmadan veya PTT şubelerinden öğrenebilirsiniz. Tüm PTT şubelerinin iletişim bilgilerini sitede bulabilirsiniz. Şubeleri iletişim bilgileri için “PTT Kargo Şubeleri” sayfasını kullanabilirsiniz.

PTT Kargo Takip Sayfasına Git

Şuna Göre Sırala:

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri yorumları

376 Müşteri Yorumu ya da Şikayeti

 1. Şeyda Karagöz

  Defalarca kez aramama rağmen telefonu açan yok. Madem öyle neden var o telefonlar! Kargom Pazartesi gelen dağıtıma çıkarıldı gün içinde teslim edilecek mesajına rağmen 4 gündür yok.

  Yorum Yap
 2. Dogukan Yılmaz

  Ben 10 günden fazla kargo bekliyorum halada bekliyorum. Hiç gelen giden yok.

  Yorum Yap
 3. Taner Çakır

  Mallar İstanbul’a nasıl iade edİlİr?

  Yorum Yap
 4. Emre Dinçer

  Kargom nerde diye baktım dun gelmiş bildirim bırakıldı yazıyor. Hiçbir bildirim bırakılmamış nerden alınacak bilmiyorum. Kargom tekrar gelir mi?

  Yorum Yap
  1. Osman Kaya

   Emre Dinçer kargo takip ekranında hangi şubede olduğu yazar. Dağıtıcıya verildi PTT şubesinde bekliyor yazıyorsa şubenin adına bakarak şube adını siteden arat adresi ve telefonunu görürsün. Şubeye gidip direk alabilirsin.

   Yorum Yap
 5. Asya Taşpınar

  Kargomu göndermediniz bir de kapıya kağıt bırakıldı evde yoktunuz diye gerçek olmayan bildiri yayınlamışsınız. Tüm gün evdeydim. Hemen kargomu istiyorum.

  Yorum Yap
 6. Kemal Akcan

  12 Kasımda yurtdışından gelen 3 kargodan birini 16 Kasımda getirdiniz. Diğer iki koli ortada yok bugun yani 29 kasımda aradım, verilen cevap; gelmişlerde adres de alıcı bulamamışlar da iade süreci başlatılmış. Ne geldiler, ne aradılar, ne de bilgilendirdiler.

  Yorum Yap
 7. Halil Yeniyurt

  Artık kargo beş tane fidan getiremediler. Bu gün gelmez ise kabul etmeyeceğim. Bunu gerekli yer şikayet edeceğim bu iki gün bilemedin üç gün halen gelmedi.

  Yorum Yap
 8. Kübra Acar

  Kargom hala dağıtım şubesinde gözüküyor ve evime neden gelmiyor. Biz boşa mı kargoya ödeme yapıyoruz. Daha önce de oldu eve geldik yoktunuz dendi not bıraktın dendi ve asla not falan yoktu gelen gidende yoktu. Kargom kayboldu sustum ama bu sefer gerekli yerlere şikâyette bulunacağım ayıp insanları mağdur ediyorsunuz.

  Yorum Yap
 9. Çiğdem Demir

  Kargom nerde bugün dağıtıma cıktı deyip simdi teslim edildi yazıyor. Bu kargom sahibine ulaşmamış. İşinizi iyi yapın.

  Yorum Yap
 10. Elif Karabacak

  1 aydır kargomu bekliyorum kargom sürekli sistemde gidilip teslim edilememiştir diye gözüküyor. Sürekli evde olan bir insana nasıl teslimat yapamazsınız yalan yere birde not düşersiniz anlamıyorum işinizi düzgün yapın. Yapmayacaksanız kargo kabul etmeyin arıyorum tenezzül edip telefonlara da bakmıyorsunuz ne iş yapıyorsunuz.

  Bulunduğunuz konumda acaba müşteriye cevap vermeyecekseniz ya da biz size beden telefon numarası belirtiyoruz arayıp bilgilendirme yapmayacaksanız soruyorum nerdesiniz.

  Yorum Yap
 11. Seda Balcı

  10 gündür kargom gelmedi. İşinizi iyi yapmadığınız için aldığınız telefon numarasını açmadığınız vaktimi ziyan ettiğiniz için hakkımı helal etmiyorum.

  Yorum Yap
 12. Esmanur Bayazıt

  Kargodan hiç memnun değilim. 2 haftadır kargom gelmedi.

  Yorum Yap
 13. Gülizar Bülbül

  Nasıl iş yapıyorsunuz. Evde olduğumuz halde kargomu getirmeyin birde getirdik diyip üste çıkmaya çalışıyorsunuz. İşinizi doğru düzgün yapın.. PTT kargodan çok şikayetçiyim..

  Yorum Yap
 14. Hayrullah Aydoğan

  Evde olduğum halde evde yoksunuz diye mesaj atıyorsunuz. Bari asılsız bilgi vermeyin. Nasıl bir kargosunuz siz ya bir daha mı PTT kargo tövbe iş yapmam. Çorlu PTT kargo çalışanları işinizi biraz olsun severek ve ciddi yapın.

  Yorum Yap
 15. Özlem Toker

  Bana yarın kargomu eve getirilmeleri için ne yapmam lazım?

  Yorum Yap
 16. Erdal Teke

  İki aydır kargom gelmedi. Utanmadan adrese geldik ulaşamadık diyorsunuz. Devletin neden gerilediği işini düzgün yapmayanlardan dolayıdır. İşinizi düzgün yapın aldığınız maaşı hak edin.

  Yorum Yap
 17. Gülcan Bayrak

  Hiç bir zaman PTT kargo istediğimizi vaktinde elimize ulaştırmadı. bu nasıl bir sorumsuzluktur. İş yapmıyorsunuz. Biz gelip alınca da gördük oradaki memur arkadaşları boş, boş oturun ancak devletimizde size maaş versin oh ne mis Batman PTT kargo sizden şikâyetçiyiz.

  Yorum Yap
 18. Ülkü Su

  Ya hep geldik yoksunuz diyorsunuz. Yola bakıp kargoyu beklemekten gözümüz yola düştü.

  Yorum Yap
 19. Serap Çivici

  Kaç gündür kargom gelmedi. Aldığınız maaşları hak etmiyorsunuz.

  Yorum Yap
 20. Murat Dağlıoğlugil

  Ben saf, saf kargom sabah saat 9’da dağıtıma çıkmış akşam oldu hala neden gelmedi diyorum. Millet bir haftadır 10 gündür aynı durumda bekliyormuş meğer. Ne diyeyim rezalet, utanın, bu işi yapmayı bırakın.

  Yorum Yap
 21. Erkan Çolak

  Başka bir kargo şirketi ile 10 saatte gelen kargom 4 gündür gelmiyor geldik yoktunuz diyorsunuz. Ben askerim o gün izin aldım gün boyunca bekledim. Ne gelen oldu ne giden oldu PTT kargo bitmiştir. Hakkım varsa helal etmiyorum. İşinizi hakkıyla yapın.

  Yorum Yap
 22. Adem Usca

  Neden bu verdiğiniz takip numarasını girince yanlış diye yazıyor ve de sayfa açılmıyor.

  Yorum Yap
  1. Gökhan Kabukçu

   Adem Usca benim de kargo gelmedi ne zaman gelecek belli değil!

   Yorum Yap
 23. Elif Arslan

  Benim kargo Muğla Fethiye gitmiş geri iade edilmiş. Ne arayan oldu nede soran bu nasıl iş ne gönderdiğine aramışlar ne de geldiğinde beni aramışlar.

  Yorum Yap
 24. Can Tüfekçi

  İngiltere’den bir sipariş verdim 9 Haziran’da Royal Mail ile yola çıkıp 15’inde PTT’ye ulaştı. 19’unda “teslim edilemedi” mesajı geldi, ben tüm gün evde olduğum halde, ve hiçbir şekilde bana ulaşmaya çalışmadılar. Ben kendim aradığımda da “adresi tam girilmemiş biz de bilemedik yurtdışına geri yolluyoruz” cevabını aldım.

  Satın aldığım yerle konuştuğumda ellerindeki adresi söylediler ve adres tam detaylı bir şekilde onların sisteminde görünüyordu. Bu “adres tam belli değildi” lafı bahane mi? Neden böyle oluyor? Yarım ay önce gelmesi gereken kargo bana ulaşmadan geri gidiyor. Tamamen saçma sapan işler. Böyle devam ederseniz kimse PTT ile iş yapmak istemez!

  Yorum Yap
 25. Sevda Güzel

  Kargolar zamanında gelmiyor. İşinizi düzgün yapın PTT’nin adını düşürmeden yapın.

  Yorum Yap
  1. Hüseyin Korkmaz

   Sevda Güzel benimde Mersinden Mersin’in bir köyüne 3 haftadır bekliyorum daha gelmedi. İşlerini hiç düzgün yapmıyorlar.

   Yorum Yap
 26. Mehmet Hanifi Küçükoğlu

  Bu kargo halen elime ulaşmadı. AP05561401075 argo takip numarasıdır. 27/05/2021 – 14:28:52 – PTT İşyerine Geldi. KARATAŞ POSTA/KARGO DAĞITIM MÜD. / KARATAŞ POSTA/KARGO DAĞITIM MÜD. / ŞAHİNBEY / GAZİANTEP.

  Yorum Yap
 27. Mert Kozikoğlu

  Kanada’dan cc235685275ca gönderi numarasıyla ve Kanada post vasıtasıyla acil (ekpres) gönderilmiş olan evraklar Türkiye’ye gelmesine rağmen henüz tarafımıza ulaştırılmamıştır.

  Postane elemanlarına sorduğumda “gümrükte” cevabını almaktayım fakat evrakların gümrük ya da gümrüğe tabi bir şey olmadığı da aşikârdır. Bu konuda hiçbir merciden bir cevap alamadığım gibi telefonları da açan kimse yok.

  Yorum Yap
 28. Şükran Özel

  Benim ürünlerim 3 gündür gelmesini bekliyorum. Arıyorum açan yok. Nusaybin gelmiş ama 15 dakikalı adrese getiremiyorlar. İşim var bu yüzdende evden de çıkamıyorum.

  Yorum Yap
  1. İmran Bozan

   Şükran Özel Benim de 4 gün olduğu kargomun çıktığını ama daha gelmedi dağıtım merkezinde 3 gündür duruyor. Burada 15 dakikalık yol gelecekler ama onu da uzatıyorlar.

   Yorum Yap
 29. Çetin Alptekin

  19 Mayısta dağıtım merkezinize gelen kargom hala teslim edilmedi. Bildirilen telefonların hiçbirisine cevap verilmiyor. İlgilenecek kimse yok mu ya da insanlar bu şekilde mağdur edilmek zorunda mı anlayamadım.

  Yorum Yap
 30. Nur Acar

  Amerika’dan 6 günde gelen kargo havalimanı 10 PTT iş yerinde de 10 gündür bekledi ve hala bekliyor. Yani yapamıyorsanız bırakın onu da başkaları yapsın. Gümrükten geçsin yurtdışını farklı bir dağıtım şirketine verin. Yapamıyorsunuz.

  Kargoyu getirenlerde her defasında üzerine 2 TL. ekliyor. 2 TL. sinde değilim zaten ben veririm ama her gittiği yerden 2 TL. olmayan parayı istemesi sinirimi bozuyor. Bir de isterseniz şubeye bırakayım oradan alırsınız diyor.

  Yorum Yap
 31. Mine Kayıkçı

  Bir haftadır kargom Kurtköy’de bekliyor. Getiriceğiz dediler hala yok. Anladık işleri yoğun ama bir telefona bakın kardeşim kimse telefonları açmıyor. Devlet diye yatmayın kardeşim özel kargolar vızır, vızır çalışıyor siz neden çalışmıyorsunuz?

  Yorum Yap
  1. İsmet Acar

   PTT emin ol Mine Hanım vızır, vızır çalışıyor. Demek ki bu 17 gün tam kapanmadan adamlar işleri yetiştirmek de zorlanıyorlar.

   Yorum Yap
 32. Nihar Yalçınkaya

  Eve gelmeden not bırakmadan nasıl evde olduğumuz halde bulunamadı muhabbeti de neymiş.

  Yorum Yap
 33. Sultan Gülmez Yıldırım

  Kargom 2 gündür PTT’de bekliyor. Arıyorum telefona bakan yok şubeye gidiyoruz çok karışık bulamadık deniliyor. Ben böyle saçmalık görmedim. 2 kere aynı şey insanın başına gelir mi sorumsuzlar, sorumsuzlar.

  Yorum Yap
 34. Aysun Özbir

  Ya dağıtımda olan kargo bana ulaşmıyor hem de kapılarının dibindeyiz arıyoruz garip, garip konuşuyorlar. Telefonları açmıyorlar ya deyin gelin alın ya da kargoyu zamanında teslim edin.

  Yorum Yap
 35. Muhammed Reçber

  Şu kargo takip programını düzeltseniz çok karışık insanların anlayacağı şekilde kolay bir şey yapmalısınız. Ne var yani çok mu zor!

  Yorum Yap
 36. Cemal Yenilmez

  2 haftadır eve kapandım kargon hala yok. 2 hafta sürer mi, ya sonra evde yoksunuz diye bahane yaparlar. 2 ürün daha başka yerden söyledim. İstanbul’dan 1 günde elime ulaştı. Bir daha asla PTT kargo ile çalışmam.

  Yorum Yap
 37. Sinan Kesgin

  Bir hafta oldu benim kargo gelmedi. Sözde bugün gelecekti

  Yorum Yap
 38. Filiz Göktürk

  Ben bugün evde olduğum halde kargom gelmedi ve ürün siparişini girdiğim yerde kargo takibine girdim adreste yokmuşum ve not bırakmışlar. Ben bütün gün evdeydim not falan bırakmamışlar hatta mahalle PTT kargo hiç gelmedi ben şikâyetçiyim şu an ürünlerim orada ürünlerimi getirsinler. Ben gidip almayacağım çünkü asılsız konuşuyorsunuz.

  Yorum Yap
 39. Berk Güntek

  En kötü kargo servisi; 2. kez ısmarladığım kargo 10 günden fazladır teslim edilmedi. Hala Yalıkavak şubede bekliyor. Bende Yalıkavak’ta oturuyorum. İki adım yol için günlerdir bekliyorum. Yani ben mi kargonun yerini bulup oraya giderek teslim alacağım? O zaman servise ne ihtiyaç var ki? Diğer kargo şirketlerinden kargom 3-4 gün içinde kapıma teslim ediliyor.

  Yorum Yap
 40. Hasret Saydam

  Benim ayaklarımda sorun var evden çıkmıyorum. Fakat geldik evde yok diyorlar. Kargom gelimedi bana ulaşmadı.

  Yorum Yap
 41. Hande Özçelik

  Kaç gün oldu daha kargom gelecek. Bir sürü mesaj geldi kargonuz iletildi diye… Daha gelen giden yok dağıtıma çıktı diyor bir de yok öyle bir şey telefonda bakmıyorlar.

  Yorum Yap
  1. Arif Kurt

   Selam Hande Özçelik kargo geliyor ama getirmiyorlar. Takip numarasından kontrol et hangi aşamada olduğunu bulursunuz.

   Yorum Yap
 42. Nevin Çakmak

  Ya günler oldu hala kargo gelmedi neden anlamadım. 3 günde gelen teslimat 1 hafta oldu hala yok. Gelse de iadeye gidecek zaten kabul etmiyorum. ?

  Yorum Yap
 43. Tuna Güler

  AliExpress den 10/03/2021 de aldığım ürün İstanbul geliyor ve 18/03/2021 de Kayseri de görünüyor. Ne hikmetse adamların keyfi yetecek de kargoyu teslim edecekler arkadaş ta ÇİN den 5 günde İstanbul’a gelen ürün ayın 18 den beri Kayseri PTT de bekliyor. Bu gün ayın 26 sı ve büyük ihtimalle de ayın 31 yada Nisan 1 de teslim edecekler keyfi bekletmenin ne anlamı var iş yerine de günlük PTT kargo geliyor.

  Yorum Yap
 44. Buse Kaya

  24 Şubat’ta kargolanan ürünün 26 Şubatta Kütahya / Tavşanlı PTT şubesine ulaştı olarak gösteriyor. 1 Mart sabahı teslim kodu mesajı geldi. Hala Kargo ortalıkta yok. Arıyoruz açan da yok. Ne biçim çalışıyorsunuz illa ayağınıza mı geleceğiz. Yeter artık bıktırdınız.

  Yorum Yap
 45. Şükriye İnan

  Yeminle nefret ettiriyorsunuz insanı kaç saatten beri bekliyorum uykulu, uykulu hala gelmedi. Nasıl bir ptt siniz hayret bir şey ya yazıklar olsun ya!

  Yorum Yap
  1. Kemal Özpolat

   Şükriye İnan benimde kargo xcxc adına teslim edilmiştir diye mesaj gönderiyorlar kargo ortada yok. Xcxc yazan terbiyesizliktir…

   Yorum Yap
   1. Serkan Bağcı

    Kemal Özpolat x ve c harfleri klavyede yan yanaya teslim adını bilinmeyen almamında yazmışlar. Demek ki kurye teslim edenin adını yazmamış teslim düşende bilmediği için öyle yazmıştır.

    Yorum Yap
 46. Hande Kayasaroglu

  Kargo teslimatı yapılmadı. Adreste yok mesajı geldi. Adrese gelen kuryeniz olmadan nasıl teslim yapmayı düşünüyorsunuz. Kuryeleriniz adrese gelmiyor.

  Yorum Yap
 47. Selva Topbaş

  Hatay Altınözü’nden 23 Ocakta çıkan PTT kargom 25 Ocakta Konya Selçuklu meram şubesine sabah saat sekiz buçuk gibi teslim edilmiştir. O günden beri bugüne kadar kargom bana ulaşamadı.

  Bu durumu nasıl çözeceksiniz merak ediyorum. Artık elime ulaşmasını diliyorum. Ayrıca ismim yanlış yazılmış Selver Topbaş diye kayıt alınmış ismim Selva Topbaş Meram dere de oturuyorum. Hatay’dan kargomu yollayan akrabam bile çok şaşırmış daha eline ulaşmadı mı diye soruyor.

  Yorum Yap
 48. Ayşe Bayazıt

  Bu kadar umursamaz olunmaz İstanbul’dan iki günde Erzurum a gelen kargom tam 3 gündür dağıtıma çıkmayı bekliyor. Telefonlar hepsi meşgul ulaşabileceğimiz bir tek müşteri hizmetleri PTT genel şube var böyle hizmet mi olur?

  Yorum Yap
 49. Ömer Özsoy

  Üç haftadır kargon Melikgazi’de halen ulaşmadı. Telefonlar sürekli meşgul daha bu kargoyu kullanmam.

  Yorum Yap
 50. Saosan Omar

  09.01.21 kargom kabul edilmişti ama hala elime gelmedi niye acaba?

  Yorum Yap
 51. Esra Yazıcı

  5 gündür kargom gelmedi telefonlarında açmıyorlar yazık.

  Yorum Yap
 52. Zeynep Konuk

  Telefonlara asla cevap veren yok boşuna oturup, oturup gidiyorlar orda bir telefona bile cevap veremiyorlar. 5 gündür kargo elime gelmedi.

  Yorum Yap
 53. Kader Melek Şahin

  Aralık ayının 4 de sipariş verdim kargom hala taşımada gözüküyor 14 gün oldu kargom hala ortada yok!

  Yorum Yap
 54. Candan Zengin

  Kargom şubeye gelmiş 5 gündür bekliyor. Neden bekletiyorlar bu kadar anlamıyorum. Arıyorum cevap yok. Yetişmiyorsa çalışan sayısını artırsınlar bu zamanda 10 günde kargo mu getirilirmiş. Nasıl bir anlayıştır.

  Yorum Yap
 55. Ayşe Yıldırım

  Evde olduğumuz halde kilo geri iade edilmiş yurt dışına aranılmadı diye saçmalık.

  Yorum Yap
  1. Hatice Bakır

   Ayşe Yıldırım aynen ulaşım numaralarını süs olarak mı yapıyorsunuz. Bakmayacağınız telefon numarası koymayın. 3 saattir size ulaşmaya çalışıyorum kesinlikle işinizi iyi yapmıyorsunuz. Müşterileri zor durumda bırakıyorsunuz.

   Yorum Yap
 56. Gülçin Yayla

  11.12.2020 tarihinde siparişim karasu içi dağıtıma çıkmış görünüyor. Bugün 15’i hala kargom gelmedi. Ben yakınım aslında PTT ye ama çalışıyorum ve gidip alamıyorum. Telefonla da aradım ama açan yok birini gönderip aldırabilir miyim soracaktım.

  Yorum Yap
 57. Adem Boylu

  Kırk kez aradım cevap veren yok. Bu nasıl bir iştir. Vatandaşa cevap bile vermiyorsunuz. PTT Kargo ne kadar rezil çalışıyorsunuz.

  Yorum Yap
 58. Fuat Özen

  Hiç bir ptt şube ve müşteri numarası telefonlara cevap vermiyor.

  Yorum Yap
 59. Hilmiye Mert

  Kargom barkod No 3004180129 Kocasinan Şirinevler / İstanbul 7 Aralıkta gelmiş. Bugün 11 Aralık hala evime getirilmedi. Evdeyim bütün gün 65 yaş üstüyüm hala iş yerinde bekliyor. Neden bu kadar zaman bekletiyorsunuz?

  Yorum Yap
 60. Soner Akıncıoğlu

  Beceremiyorsanız şu işi kardeşim yapmayın. 5 iş gününde nasıl ulaşmaz İstanbul’dan İzmire kargo başka firma 1 günde getiriyor. Yapamıyorsanız bırakın başkaları yapsın layıkıyla, birde evde yoksunuz dendi mi tilt oluyorum. 5 kişi var evde hepsimi sağır bu kapıyı duymuyor. Kameradan bakıyorum 10 dk da bir paranoyak oldum ne gelen var ne giden var.

  Yorum Yap
  1. Emirhan İşlek

   Soner Akıncıoğlu bir günde İstanbuldan Diyarbakır’a geliyor ama iki günde ilçeden eve teslim edilmiyor.

   Yorum Yap
 61. Ünal Kıvanç

  Evde olduğum halde güya evde bulunamamışım diye kargom eve getirilmedi. Bu kaçıncı oldu. Neden böyle yapılıyor anlamıyorum. Oysa kargoyu getirene bahşiş de veriyoruz.

  Yorum Yap
 62. Okan Dinçer

  PTT kargo kadar kötü bir kargo firması yoktur. Muhatap bile yok. hep aynı bahaneler.artık PTT kargo ile gönderi yapan firmalardan alışveriş yapmıyorum fakat kart geleceği için tercih seçeneğim yoktu.

  Gönderici PTT kargoyla çalışıyormuş yine yanılmadım kartımı getiremiyorlar. Ihlamurkuyu şubesine kart gelmesine rağmen bana teslim edilmiyor. Şubeyi arıyorum açan yok, müşteri hizmetlerini arıyorum yardımcı olmuyorlar ve ses gelmiyor diye kapatıyorlar. Böyle rezillik yok.

  Yorum Yap
 63. Ratip Cansu

  Ben böyle bir kurye görmedim. Dört kere aynı işlemi yaptılar evde olduğumuz halde evde yoldur diye kartı iade ediyorlar. Hep aynı böyle hizmet mi olur?

  Yorum Yap
 64. Bakiye Çelebi

  Bu nasıl bir hizmettir ya dört gündür kargom geldi bekliyor. Ben de burada bekliyorum dışarı çıkamıyorum. Gelir dönerler diye bu nasıl bir hizmet şikayetçiyim arıyorum kimse cevap vermiyor. Lütfen yöneticiler den rica ediyorum ya bu işe bir çözüm bulun. Ya da bu işi bırakın her sorduğum kişiye şikayet ediyor.

  Yorum Yap
 65. Elif Demir

  20 gündür kargom nerede bekliyorum. kaç gündür evdeyim hiçbir yere gitmedim dağıtımda 3 gündür.

  Yorum Yap
 66. Berrin Sınıkcı

  Günlerdir kargom ortada yok bakıyorum kaç gün olmuş PTT is yerine geleli hala dağıtım da değil. Nasıl sorumsuzsunuz pandemi döneminde bu kadar kısıtlama varken gelip bizde alamıyoruz. Hangi PTT de olduğuna dair de bilgim yok.

  Yorum Yap
 67. Gülden Yolcu

  Evde olduğum halde evde yok kâğıt bırakıldı denmiş. Kâğıtta yok kapıda, kargom hangi şubede bilgi almak için arıyorum telefonlara bakılmıyor. Bu nasıl hizmettir.

  Yorum Yap
 68. Ali Taşlı

  Bu nasıl iştir ya 1 saatten beri arıyorum hiç kimse açmadı. Bu nasıl sorumsuzluk kargo yok.

  Yorum Yap
 69. Sedef Azbay

  Kaç defa aradım PTT yi 4 şubeyi de hiç biride açmadı.

  Yorum Yap
  1. Nilüfer Baykal

   Sedef Azbay aynen nedir bu böyle 10 gündür bekliyorum. Anlayamadım sonuçta yurtiçi yürüsen gidersin. Telefonu açmıyorlar nedir böyle anladım.

   Yorum Yap
 70. Ahmet Yılmaz

  04/11/2020 – Kabul Edildi. URLA / URLA URLA İZMİR.
  04/11/2020 – PTT İşyerinden Çıktı. PTT İşyerine Sevk Edildi. URLA / URLA URLA İZMİR.
  05/11/2020 – PTT İşyerine Girdi Zimmet Edildi. KAYSERİ P.İ.D.M / KAYSERİ P.İ.D.M MELİKGAZİ KAYSERİ.
  06/11/2020 – Zimmet Alındı. KAYSERİ P.İ.D.M/KAYSERİ P.İ.D.M MELİKGAZİ KAYSERİ.

  6 Kasım 2020’de Posta İşleme Dağıtım Merkezi Kayseri PİDM (Melikgazi, Kayseri)’ye zimmet edildiği görünen kargom 3,5 iş günüdür elime ulaşmadı. Durumun detayını sormak için aradığımızda ise cevap verilmiyor, çalıyor, çalıyor sonra şu anda telefona bakamıyor lütfen daha sonra tekrar deneyin. 1,5 günde 1000 km. yol gelmiş kargoyu 3,5 gündür 7 km. yola getiremediler.

  Bu gün 11 Kasım az biraz insafınız olsun. Adamlar 28 saatte oradan buraya getirmiş siz 84 saattir bana getiremiyorsunuz. Yahu kardeşim akıl var mantık var tam 18 saat de İzmir’den Kayseri’ye gelen kargoyu siz nasıl 84 iş saatinde bir semtten diğerine götüremiyorsunuz.

  Yorum Yap
  1. Ümit Çimiçin

   1 Aralık 2020 günü gelen kargo ücreti ödendiği halde 8 Aralık 2020 bugün hala gelmedi. Telefon numarası bırakılmış 15 kere aradım telefonu açada yok. Siz bu hizmeti lütfen yapmayın, biz bu işi beceremiyoruz deyip konkorta ilan edin. İnsanları mağdur edemezsiniz.

   Yorum Yap
 71. Neslihan Bellek

  Kargom 3 hafta oldu Ankaraya gitmemiş!

  Yorum Yap
 72. Duygu Yaşar

  Bu ne sorumsuzluk ya 10 gündür şubedeki kargoyu getirmiyorsunuz. Ne telefonlara bakıyorsunuz ne bir şey çalışmıyorsunuz. Yazıklar olsun! Bu dönemde öğrenciyim internetten aldığım kitaplarım derslerim için kaç gün oldu daha gelmedi. Mağdur edecekseniz bizleri çalışmayın onlarca işsiz insan var. Parasını ödediğim ürün hakkında bilgi alamıyorum, nerede olduğunu bilmiyorum.

  Yorum Yap
 73. Tahir İmamoğlu

  Fethiye Hisarönü PTT kargo ne telefonlara bakıyor ne kargom hala telim edilmedi. 15 gün oldu. Telefonlara neden bakılmıyor bunlar nasıl memur bu kaçıncı oldu.

  Yorum Yap
  1. Raime Akay

   Bu dünyada bir tane sorumsuz şirket varsa oda ptt. Telefonlara bakılmıyor gönderi takip edilemiyor.

   Yorum Yap
 74. Çağrı Atalay

  PTT kargo rezalet 1 hafta oldu kargo getirecekler. Yapmayacaksınız bırakın bu işi.

  Yorum Yap
 75. Sevda Canatan

  PTT Beşevler Nilüfer kargo 6 gün bekliyorum.

  Yorum Yap
 76. Aycan Kaşaltı

  6 günden beri yurtiçinden bir kargoyu teslim edemiyorsanız bırakın bu işi vatandaşı mağdur etmeyin. Telefonlarınızı zaten açmıyorsunuz. Bir gün de teslim diye reklam yapıp benim canim ne zaman isterse o zaman dağıtırım olmaz.

  Yorum Yap
 77. Arif Solak

  Kayseri şubesi kargo takipte kargonun teslim edildiği yazıyor. Benim kargom gelmedi? Arıyoruz cevap yok. Kargom nerede?

  Yorum Yap
 78. Bülent Özpolat

  İstanbul Sultangazi ptt şubesine 4 gündür kargom ulaşmış. Ne getiren var ne msj atan sürekli arıyorum cevap vermiyorlar. Bu ne sorumsuzluk verdiğime bin pişman oldum.

  Yorum Yap
 79. Suna Uzun

  Kıraç PTT dağıtımı 3 gündür arıyorum. Dağıtımla iletişim kuramıyorum. Telefonlar cevap vermiyor. 97 kez aradım. Sonuç yok kargom nerede?

  Yorum Yap
 80. Sabri Yurdakul

  PTT ile gelen kargolarım sürekli gecikiyor. Arıyorum telefonlarıma da kimse cevap vermiyor. Bu nasıl bir çalışma sistemi? Hiç memnun değilim.

  Yorum Yap
 81. Sabri Çicek

  Nasıl bir firmasınız siz ne ulaşabiliyoruz nede kargomuzu takip edebiliyoruz. Verdiğime bin pişmanım kargoyu alıcılar da hep bekliyor.

  Yorum Yap
 82. Ceysa Öztaş

  Be kadar sorumsuzluk olmaz ne bir bilgilendirme mesajı var nede başka bir şey… Kargom gelmiş geri gitmiş nereye gitmiş hangi şubeye gitmiş haberim yok. Bunun için bir bilgilendirme mesajı bile atılmadı yazık milleti bu kadar mağdur ediyorlar bence artık bir düzenleme gelmesi gerekir.

  Yorum Yap
 83. Recep Arı

  Pazartesi öğleden önce Bursadan İstanbul Ümraniye ye APS ile kargo gönderdim internetten takip ediyorum önce Ümraniye ye gitti (and) sonra oradan Avrupa yakasına geçti.

  Bir sürü ilçe dolaştı saat 8 (cuma sabahındayız) yeniden Ümraniye sonra tuzla yazıyor. Bizim acil belgeler İstanbul türü atıyor PTT yapacak bir şey yok diyor telefonla hiç bir yere ulaşamıyorum. Sizce bakmalıyım artık bugün teslim olması için dua edeceğim.

  Yorum Yap
 84. Hülya Düzenli

  Kargom gelecek bir gün içerisinde orda olur dediler halen yok. Kargomu sorgulama diyorum oda açılmıyor PTT arıyorum açmıyorlar.

  Yorum Yap
 85. Dursun Akbaba

  Gümrük de yapılan işlemlerin akıbeti belli değil RB988188909SG Takip numaralı yurt dışından gelen kargom gümrükte ithaline yasak diye el koydular bir aydır şöyle yazıyor.

  04/09/2020 – 15:34:36 – Zimmet Alındı – İstanbul. Uluslararası PİM / İstanbul. Uluslararası PİM – Başakşehir- İstanbul (AVR) ne dir anlamadım. Eğer gümrük vergisi varsa onu da ödemeye razıyım. Benim ürünü eğer geri üreticiye gönderecekseniz niçin bir aydır bekletiyorsunuz.

  Gönderin ben de paramı geri alayım beni mağdur ediyorsunuz hem de üreticiyi mağdur ediyorsunuz ya ülkede üretiliyor da ben mi istemedim üretin ben yurt dışından değil yurt içinden alayım aslı astarı bir spor aktivite gösteren bir saat yanında kulaklığıma da el koydunuz hadi saat anladım da kulaklığıma neden el koydunuz anlamadım. Ben de her gün yüzlerce Türkiye’de video izliyorum aynı saat tanıtımını yapıyorlar onlara bakarak istedim eğer yasak varsa onlar nasıl getiriyorlar hem de yüzlerce kişi…

  Yorum Yap
 86. Burak Turgut

  Ptt nin telefonları aradık mı açılmamak için mi devlet size vermiş? 12 defa aradık açan yok!

  Yorum Yap
 87. Gülay Yenilmez

  Kargo gönderildi diye mesaj atıldı 28 Eylülde hala ortada yok, kargo takipden sorgulayamıyorum. Hatalı kargo takip numarası yok diyor. Atılan mesajlarda takip numaram hep aynı bu nasıl iş anlamadım. Gercekten yazıklar olsun, PTT diye destekleyelim dedik düştüğüm duruma bak…

  Yorum Yap
  1. Ozan Uslu

   Gülay Yenilmez ayı sorun bende de yaşandım. Sipariş verdiğiniz siteden takip numarası alabilirsiniz ama kargo yine de yavaş çalışıyor, iki gündür benim paketim dağıtıma çıkamadı.

   Yorum Yap
 88. Orhan Sarıgül

  Nasıl olsa devletimin desteğiyle çalışıyorlar, iş korkusu yok.

  Yorum Yap
 89. Celal Dündar

  Ya biz hata mı ettik PTT Kargo şubesine bir paket verdik 5 günde bir gelir ya! Var mı böyle bir şey telefonlar açarsanız cevap vermezler. Bu nasıl bir anlayış hizmete ben anlamış değilim. Bundan sonra kargolarıma PTT Kargo şubesine vermeyeceğim. Ben şikayetçiyim personel yoksa personel alsınlar.

  Yorum Yap
 90. Serdar Ekinci

  Yok, böyle bir işleyiş nasıl bir PTT nasıl bir uygulama. 10 dakika diyor bekle, bekle dur birde Konçerto dinletiyorlar. Yazıklar olsun böyle bir hizmet olmaz. Nazilli deki hiç bir PTT kargo ya normal iletişim den ulaşamıyoruz.

  Yorum Yap
 91. Tennur Suluk

  Pazartesi günü adıma kargo gönderildi. Hala kargom elime geçmedi. Yazıklar olsun!

  Yorum Yap
 92. Kübra Gelen

  Kargom geleli 1 hafta oldu. Paketim ortada yok, telefonlar açılmıyor. Bu kadar ilgisiz olmanız kötü bir durum devlet kurumu olarak.

  Yorum Yap
 93. Tuğba Özkan

  Yazıklar olsun 1 hafta oldu kargo ortada yok, telefonlar açılmıyor, muhatap yok. Devlet kurumusunuz bir de keşke bunun ne demek olduğunu bilebilseniz.

  Yorum Yap
 94. Fatma Sucu

  Dün adıma kıbrıstan türkiyeye gelmek uzere kargo verildi ama barkod numarası hata veriyor kargom hakkında bilgi alamıyorum. Barkod no: RR90025847766

  Yorum Yap
 95. Mustafa Bünyamin Uruç

  PTT kargo Çanakkale 17 Eylül saat 09.09 da teslim almış olduğu Kargoyu bugün şu an saat 14.30 hala getirmediler. İki gündür evden ayrılıyoruz kulağımıza telefonda. PTT kargonun hızına yetişilmiyor! İlgili ve sorumlular hangi çağdayız? Bu ne gaflet, bu ne rehavet, bu ne sorumsuzluk?

  Yorum Yap
 96. İsmet Orhan

  Benim kargo bugün teslim edilecekti edilmedi. Darıca şubesi teslim edecekti.

  Yorum Yap
 97. Ece Kılıç

  İlk defa PTT kargo ile bir paket gönderildi. Dün sabah dağıtım merkezine ulaştı. Hala bekliyorum evden çıkmadık cihet yazıyor. Defalarca aradım 42 10 olan numarayı 5 dakika beklettikten sonra meşgul dedi. Sizin amacınız ne? Dağıtım yapacak mısınız yoksa işiniz vatandaşı sinir etmek mi? Hadi kargomu getirin artık.

  Yorum Yap
 98. Sevgi Açıkgöz

  Telefona cevap verirmisiniz.

  Yorum Yap
 99. Filiz Özer

  9 gündür kargom gönderilmiştir halen bana ulaşmadı.

  Yorum Yap
 100. Türkan Altın

  Evde olduğum halde, evde bulamadık deyip kargoyu şubemizden alın diyen saçma sapan bir kargo. Arıyorum şubenizi telefonu açan kimse yok.

  Yorum Yap
 101. Fatma Taşpınar

  Dün adıma Kıbrıs’tan Türkiye’ye gelmek üzere kargo verildi ama barkod numarası hata veriyor. Kargom hakkında bilgi alamıyorum?

  Yorum Yap
  1. Fatma Sucu

   Bilgi alabildiniz mi kargonuzla ilgili bende aynı sorunu yasıyorum. Benim kargoda 15 Eylülde 2020 tarihinde verildi.

   Yorum Yap
 102. Asya Düz

  Kargo bekliyorum evde bir dünya insan var kimseyi bulamamışlar bak. Sonra arıyoruz 6 saat sonunda biz ters konuşunca paramı siz mi veriyorsunuz diyorlar. Benim paramla oradan ekmek yiyorsun. Yani bugün de gelmezse gerçekten olacaktan kim sorumlu. Tek kelime ile iğrenç bir kargosunuz!

  Yorum Yap
 103. Ayten

  02814024024067 barkod nolu kargomu arıyorum yok 4441788 numaranızı arıyorum.10 ‘ diyor. Yarım saat geçiyor. Müziğe devam. Kınıyorum ve kargomu bekliyorum

  Yorum Yap
 104. Betül Gündoğdu

  Kargom tam 6 gündür Elazığ DTM de gözüküyor hala elime ulaşmadı, bu nasıl bir sorumsuzluk belki önemli bir şey var içinde?

  Yorum Yap
 105. Şule Kaya

  Kargo da rezalet yaşatıyor ptt.

  Yorum Yap
 106. Doğukan

  Bir işi düzgün yapamıyorsunuz yazık valla size yazık imkânım olsaydı diğer kargoları seçecektim ne telefonlarınızı arayabiliyoruz ne kargomuzu doğru dürüst kontrol edemiyoruz.

  PTT nedir abi işlerini hiç güzel yapmıyorlar sinir hastası etiler insanı 4 gündür bakıyorum oturduğum şehire gelmiş paketleme paketleme sanki bugati getiriyorlar arabaya köpük kutu kaplıyorlar.

  Yorum Yap
  1. İrem Karadağ

   Rize şubesi ne telefonu açan var ne başka bir şey gelip alın diyor madem ben alacaktım siz neden oradasınız?

   Yorum Yap
 107. Ramazan

  Diyarbakir ptt de çalışanları işini düzgün yapmıyorlar.

  Yorum Yap
 108. Mustafa

  Dünya kadar maaş alıyorsunuz ama ne yazık ki çalışmıyorsunuz!

  Yorum Yap
 109. Filiz

  11.08.2020 de ankaradan yola çıkan kargom iki günde Esenyurt PTT kargo dağıtıma gelmiş.

  Ancak 13. 08.2020 den bu güne kadar kargom teslim edilmedi. Oturduğum sitenin güvenlik görevlisi bile bana bugünde PTT gelmedi ne zaman getiriyorlarmış.

  Bilgi verdiler mi diye soruyor. Esenyurt posta dağıtım merkezi telefonu açmıyor. Paketimi ivedilikle gönderin lütfen. Madem yoğunsunuz eleman alın. Posta dağıtım elemanlarının maaşına zam yapın. Yeter artık.

  Bütün gün cam da PTT nin gelmesini bekliyorum. Bu ne eziyet. Bir daha PTT kargo lafını duymak dahi istemiyorum. Çünkü tüm kargo şirketleri kısa sürede getirirken bir haftadır PTT Bulunduğum semtin posta dağıtımına gelmiş olan kargomu adresime getirilmedi.

  Yorum Yap
 110. Zeynep Erdoğan

  Bu nasıl sorumsuzluk bugün 3. gün Bolu PTT kargo şubesinde neden bekliyor siparişim. Bolu PTT kargo şubesinin bütün telefonlarını aradım kimse bakmıyor. Sebep?

  Yorum Yap
 111. Volkan

  Siz nasıl iş yapıyorsunuz. Evdeyim ne kapı çalan var ne evde misiniz diye arayan. Sonra mesaj geliyor “ adreste olmadığınız için teslim edilmedi” diye. Bir bilgilendirme kağıdı da bırakılmamış. Anlıyorum ki adrese hiç gelinmemiş. Arıyorum açan yok. Siz bırakın bu işi, insanları da mağdur etmeyin.

  Yorum Yap
 112. Emre Türkşen

  Teslim edildi diyor ama ne telefon açmak var ne de bana geldi kargo teslim edildi diyor yok. Kim geri dönecek bana kargom nerede?

  Yorum Yap
 113. Elif Düşünceli

  3 gündür kargonuz dağıtımda diye mesaj atıyorsunuz hala gelmedi. 3 gündür evimden dışarı çıkamıyorum kargoyu bekliyorum. Ben sipariş vereli 9 gün oldu ayıp gerçekten. Üstelik telefonları da açmıyorsunuz.

  Yorum Yap
 114. Bünyamin Çakır

  Alanya PTT kargo eve gelmediği halde eve gidildi deniliyor. 2 gündür evden çıkmıyorum birde yalan beyan ayıptır gidildi evde bulunamadı birde bildirim burabildi deniliyor.

  Mesaj geliyor kapıya bile çıkıp baktım bildirim falan yok uğramadan kafasına göre uğradık deniliyor nereye şikayet edilebilir bu olay 2 gündür evden dışarı çıkamadım ayıptır.

  Yorum Yap
 115. Can Tanal

  Yapamıyorsanız bırakın. Kaç gündür kargomu alamıyorum yazık ya yazık! Zahmet olacak ama tele bir bakın!

  Yorum Yap
  1. Vildan Kocabaş

   Ptt hizmette 0 diyorum. 15 gün oldu kargom yerine ulaşmadı.

   Yorum Yap
 116. İdris

  Sizden kargocu olmaz ptt kargo en kötü kargo!

  Yorum Yap
 117. Halis

  PTT kargodan memnun değilim, dağıtımda denen kargo eve getirilmediği gibi evde bulunmadığınız yazısı gönderiliyor. Telefonlara cevap verilmiyor. Diğer kargo şirketleri çok daha iyi hizmet veriyor.

  Yorum Yap
  1. Adile

   PTT kargom gecen cumadan beri yolda ve daha gelmedi ne biçim işçisiniz cevap verin telefonlara.

   Yorum Yap
 118. umut

  laf söylesem hakmı bu ne ya telefonlarımızı bile açmıyorlar şikayet etsem şikayetime yazık valla yazıklar olsun size

  Yorum Yap
 119. Cafer Yuca

  27 Temmuzda Erzurum merkeze gönderilen kargon gündüz ulaşmadı. Sabahtan beri Erz. ptt kargo şubesine ulaşamıyorum. Tam bir rezalet. İnanın Afrika bunlardan düzenlidir.

  Yorum Yap
 120. Çağla

  Kargoyu getirmeyi bırak telefonlara bile cevap vermiyorlar. En berbat kargo şirketi hiç memnun olmadım tercihim içinde pişman oldum tavsiye etmiyorum.

  Yorum Yap
 121. Murat akgün

  Sizi Allah nasıl biliyorsa öyle yapsın bi kargoyu teslim edemediniz. Müdürlüğe gidiyon dagıtımda diyorlar madem dagıtımda neden hala gelmiyor sanki Papua yeni ginede oturuyoz yazıklar olsun size

  Yorum Yap
 122. Halil

  Hayatımda gördüğüm en berbat kargo. Üç gün önce “Kargonuz dağıtıma çıktı.” şeklinde mesaj gelmesine rağmen henüz kargodan bir haber yok. Üstelik telefonları da açan kimse yok.

  Yorum Yap
  1. Hacer

   Bende Halil resimli magnet sitesinden foto çıkardım 4 gün oldu dağıtıma cıkmış ama hala bekliyorum yazıklar olsun gerçekten.

   Yorum Yap
 123. Murat

  Kargom daha gelmedi geç ulaşıyor!

  Yorum Yap
 124. Sinem

  Ayın 14ünden beri kargomu alamadım halbuki 2 gün teslim yazıyordu.

  Yorum Yap
 125. Sevgi

  3 gündür dağıtıma çıkaramadınız bırakın ya yapamıyorsunuz iste. En kotu kargo şirketi ?

  Yorum Yap
 126. Yılmaz

  PTT kargo işini bırakın yapamıyorsunuz

  Yorum Yap
 127. levent

  Bu kurumun acilen özelleşmesi lazım yazık ülkenin parasına… Sabahtan beri işyerindeyim bulamadık yerinizde diye mesaj geldi… Kayseriye kargo gönderdim 3 kere ulaştırılamayıp geri geldi yürüyerek götürüp bıraksam daha çabuk giderdi…

  Yorum Yap
  1. Muhammet

   Levent :D ahahahaha yarıldım ya gülmekten

   Yorum Yap
 128. Sena

  Ayın 13ünden beri kargom elinizde. Hiç memun değilim. Tercihim için pişman oldum.

  Yorum Yap
 129. Kemal

  Hello you cargo looks at the branch, they gave it to the cargo courier. KIRAÇ KARGO DAĞITIM/KIRAÇ KARGO DAĞITIM web ptt.gov.tr Gönderi Takibi Page

  Yorum Yap
 130. can

  Ptt kargo ile su ana kadar 4-5 kere alışveriş yaptım. Her seferinde tüm gün evde olmama rağmen. Sizi evde bulamadık, mesajıyla karsılaştım. Ptt kargodan hiç memnun değilim.

  Yorum Yap
 131. Yıldız

  Bu nasıl kargoculuk. Bir haftadır kargom ellerinde ve dağıtıma çıkmıyor. Madem dağıtmıyacaksınız niye bu işe girdiniz. Bir allahın kuluda telefona bakar değilmi. Bu nasıl iş!

  Yorum Yap
  1. Murat

   Valla aynen doğru

   Yorum Yap
 132. melih

  benim kargom günlerden beri bekliyorum kaç gündür takip ediyorum kargom hala gelmedi artık gelmesini istiyorum hizmet sıfır hiç begenmedim bir hafta oldu

  Yorum Yap
 133. recai

  El insaf ya; İstanbul dan Bursa’ya 40 Gr lık bir kargo 6 gündür yolda ya (TAŞIMADA DİYOR) ya. Böyle şey olmaz ya. Aslında suç PTT de satıcılarda.

  Yorum Yap
 134. Gözde

  Benim ürünümün başka bir insana teslim etmişler ve nedense aradığımda açmıyorlar buna bu çözüm bulunsun artık babalarının hayrına çalışmıyorlar.

  Yorum Yap
 135. Merve

  Ptt kargodan hiç memnun değilim, kafalarının üzerinde yumurta var da düşürmeyelim diyerek yavaş hareket ediyor gibiler. Kargom geleli 3 gün olmuş hala dağıtıma çıkmadı. Arıyorum ulaşılmıyor bile, hizmet çok kötü!

  Yorum Yap
 136. Serkan

  15 günden beri benim ptt kart batman merkeze gelmiş bir türlü iş yeri adresime gelmedi sanki bana deve yükü ile eşya gelmiş gibi her gün takip ediyorum arıyorum telefonlara da çıkmıyorlar hizmet sıfır

  Yorum Yap
 137. Funda okutan

  27 mayısta trendyoldan aldığım çiçek tekstiden 2 ürünüm hala denizli görünüyüyor. Bursaya ne zaman gelecek merak ediyorum

  Yorum Yap
 138. Ali Çakır

  Kargom Arnavutköy KİM de görülüyor. Bir işlem yapılmamış kendim gidip oradan alabilir miyim yoksa günlerce gelmeyecek sanırım.

  Yorum Yap
 139. Güler

  Asker oğluma gönderdiğim resmi evrak bir haftadır hala İstanbul’dan çıkmamış. Nasıl duyarsız bir firmasınız Üzerinde askeriye adresı yazıyor bari onlara karşı saygılı olun bir hafta sonra dağıtım var bu kargoyu ordan kim nasıl alacak.

  Yorum Yap
 140. Mehmet oktay

  Pandemi sebebiyle 3 aydır hamile eşimi evden çıkartmıyoruz ancak evde bulunmadığımız için kargomuz sözde geri gitmiş kardeşim sen geldin mi ki ya 24 saat evdeyiz biz kesinlikle kaldırılması gereken bir kargonuz var hiç yapmayın bu işi daha iyi

  Yorum Yap
 141. Yakup

  Beş gündür Arnavutköy’deki (İstanbul) teslimat şubesinde tuttuğunuz kargomu bir zahmet Kocaeli şubesine gönderin artık

  Yorum Yap
 142. Buket

  O kadar pişman oldum ki verdigim siparişden firma sizi secmiş ve bizlerde bazı seyleri planlayıp düşünüp sipariş veriyoruz ki en normalini yaptım bir hafta öncesinden sipariş verdim 2 veya 3 günde gelen kargo bir hafta oldu gelmedi arıyorum telefonları kimse acmıyo cevremdekileri hep uyaracağım asla sizden kargo göndermesin. Bari telefonları açın.!

  Yorum Yap
 143. Nazmiye Bayrak

  5 gündür kargom Acıbadem şubede görünüyor. hala teslimat yapılmadı. tlf devamlı meşgul yada bekletip sonra arayın diyor. hiçbir bilgi alamıyorum.

  Yorum Yap
 144. metin

  Günde 5 defa ptt kargo aracı geçiyor evimin önünden 02.hazirandan bu yana kargo bursada görünüyor hala gelmedi

  Yorum Yap
 145. Gülgün Özgür

  Kargom 2 haziran 2020 günü geldi. Mesai saatlerinde teslim edileceği mesajı geldi.Bugün ayın 5’i.Hala kargom gelmedi.Tekrar mesaj geldi ” kargonuz PTT kargo Dikili şubesinde beklemektedir”diye 65 yaş üstüyüm çıkmam mümkün değil. Evde 2 hazirandan beri bekliyorum. Bir telefon edin bari.

  Yorum Yap
 146. HAYDAR

  ptt nin resmi sayfasında dahi mesaj yada yorum yazacak bölüm yok telefonlarıda açmıyorlar bide reklam yapıyorlar

  Yorum Yap
 147. Şevnem

  11 Martta Mersin’e göndermiş olduğum kargom kayıptır, hiç bir şekilde cevap alamıyorum.

  Yorum Yap
 148. Nihat

  22.05.2020 de Gazimağusa da işlem gören kargom Lefkoşa PTT ye henüz gelmedi. Tarih 28.05.2020 ayıptır günahtır

  Yorum Yap
 149. Melek

  Benim siparişlerim var gipas tekstilden ve bana verilen ptt kargo takip numarası yanlış ve 7 gündür kargoya verilmiş ve hic bir ses yok. Nereye şikayet edeyim nasıl iade edeyim paramı?

  Yorum Yap
  1. Hulusi

   Cimer e şikayet edin ben öyle yapacağım

   Yorum Yap
 150. Rasim

  Valla 2 haftadır kargo bekliyorum ptt yi bence kapatsınlar gereksiz bence insanlar bu kadar bekletmeye hakları yok

  Yorum Yap
 151. filiz

  Kaç gündür kargo bekliyorum ve halem gelmedi saçma iş yapıyorsunuz

  Yorum Yap
 152. bülent

  15 de gelmiş merkeze ayın 20 si olmuş kargo halen merkezde nasıl bir sistem anlamış değilim ayrıca merkez kargo şubeyi arayınca telefonu kaldırıp bırakmak nedir böyle yaparak işiniz düzgün yapmamış olursunuz işinizi düzgün yapın kardeşim.

  Yorum Yap
 153. orhan

  6 gün oldu hala gelmedi

  Yorum Yap
 154. Ahmet

  Sizin kadar geç bir kargo şirketi görmedim marstan mi getiriyorsunuz 1 hafta oldu daha gelmedi

  Yorum Yap
 155. nazım yaman

  kardeşim size gelen kargoları zamanında niye teslim etmiyorsunuz arıyoruz telefona bakmıyorsunuz bu ne biçim bir hizmet

  Yorum Yap
 156. Sevgi YAVUZ

  kp02621032132 kargom üç gündür kartal dağıtımda. hiç hareket yok. hastayım tedavi siparişlerimi bekliyorum. yaş 65

  Yorum Yap
 157. Sezer

  2 gün oldu hala kargom gelecek ne merkezmis burasi bian once gonderin sunu allah askina 1 hafta oldu nerdeyse bi insan bu kadar bekletilir mi biraz insaflı olun.

  Yorum Yap
 158. Nur

  Boyle kargo gorulmemeıs berbat olarak yanı ne tlf bakıyorlar urun bı hafta oldu hala gelecek bı türlü dağıtıma cıkamadı

  Yorum Yap
 159. Mahir

  Hizmette sınır yok

  Yorum Yap
 160. İsmet

  Benim kargom bugün (07/05/2020) saat 13:08’de teslim edildi görünüyor ama kargo elime ulaşmadı henüz. Arıyorum telefonu açan yok.

  Yorum Yap
 161. Murat Polat

  Telefonlara cevap vermiyorsunuz bu nasıl bir hizmet anlayışı

  Yorum Yap
 162. Murat

  PTT kargo kadar işini safsaklayan kargo yok bir hafda oldu ürünümü getirmedi berbat

  Yorum Yap
 163. Salih Solak

  Kargom merkezde iki günden beri bekliyor. Ne zaman dağıtacaksınız.

  Yorum Yap
 164. fatih

  Kargom geldi ama teslim etmediler 3 gündür bekliyor şubede üstelik telefonu da açmıyorlar.

  Yorum Yap
 165. Semra

  Pandemi 1000 TL gönderime ulaşamıyorum ne yapabilirim gelmedi hala

  Yorum Yap
 166. Fevziye

  Evde olmama rağmen evde yoktu mu ne bu şaka falan mı hastalık yüzünden çıkamıyoruz zaten dışarı arıyorum açmıyorsunuz berbat kötü ne bu ya

  Yorum Yap
 167. Sacide

  Kargom nerde kaldı

  Yorum Yap
 168. Necmi

  Sokağa çıkma yasağında iş yerine getirmişler adreste yok diye geri götürmüşler bıraktık dedikleri kağıtta ortada yok onların kafasına nasıl ulaşabiliriz acaba

  Yorum Yap
  1. İlayda

   aynı şey aynı tarihte benim de başıma geldi ve telefonları faksa bağlamışlar :(

   Yorum Yap
 169. Selen

  Sipariş verdim ptt teslim etmişler kaç gün oldu getiren yok kesinlikle tavsiye etmem başka firmalara bakın

  Yorum Yap
 170. naim

  yorum yazıp gönderemiyorum bu sayfayı neden açıyorsunuz o zaman.

  Yorum Yap
 171. Nedime

  İşinizi yapmayacaksanız çıkın o işten dışarda devlet memuru olmak isteyen tonla işsiz var verilen sürelerde neden işlem olmuyor ya

  Yorum Yap
 172. Oguzhan

  Insan bi arar ya kargo grldi dige cimere sikayet etmek lazim bunlari bole birsey olamaz onemli evraklar geliyo tenezur esip zile bile basmiyolar bu ulkede develetden kimse bedava para yiyemez hesabini verecekler

  Yorum Yap
 173. kadriye

  1 aydır evdeyim adrese teslim edilememiştir die msj gelio bu nasıl iş ya 2t ane kargom var bizmi gidip alcaz yapmayın o zaman bu işi ?

  Yorum Yap
 174. Engin Adıgüzel

  Benim kargom Atasehir mustafa kemal şubeye gelmesi gerekiyordu. Bir haftadır acıbadem şubeden bana mesaj geliyor kargonuzu buradan almanız gerekiyor diye bu nasıl bir iştir

  Yorum Yap
 175. Cafer

  slm ehliyet değişimi yaptım ptt kargo ile gelecek hala bekliyoruz evde bulamadık diye elektrik ortamda not bırakıyorlar telefonlara bakan yok gelen giden yok!

  Yorum Yap
 176. UĞUR

  kargo adresim hatalı yada yetersiz gibi tamamen asılsız bir nedenden dolayı kargomu iade etmişler geri. böyle bir uygulama yok çalışanlar yaptıkları işi beğenmiyorsa bıraksınlar bekleyen bir sürü insan var. başka iş yapsınlar diğer kargolar adresi buluyor ptt bulamıyor. şimdi bişe yazacam ayıp olacak.

  Yorum Yap
 177. Filiz

  Rezalet adreste bulunamadı deniyor ve teslim edilmiyor hangi şubede olduğu belli değil. Bence PTT bu işleri bıraksın

  Yorum Yap
 178. Halis

  Günlerdir evde beklediğim halde, otomatik mesaj geliyor, adreste kimse yok denilip, hesapta kağıt bırakılmış. Kağıt falan yok, çünkü ptt kargo gelmiyor. Telefonlara asla cevap verilmiyor. Ulaşamıyorum. Çok önemli kargo fakat elime bir türlü ulaşmadı.

  Yorum Yap
 179. Yasemin

  Bir haftadır kargomuz bir haftador yalova postanesinde içindeki malzemeler bozuldu her gün aradım bugün gelir dendi ama gelmedi eve teslim yapılmadı

  Yorum Yap
 180. Cahit BAYSAL

  Sizden hiç memnun değilim kaç gündür arıyorum tenezzül edip telefonlara bakmıyorsunuz

  Yorum Yap
 181. Ünal Ertürk

  Sizin kadar maaşını haketmeyen bir kurum görmedim telefonlara tenezzül edip bakmıyorsunuz bile çileden çıkarmak için mi çalışıyorsunuz.

  Yorum Yap
 182. Sevda Koç

  Kargom için şikayet oluşturdum. Şikayetimin gidişatını nereden takip edebilirim?

  Yorum Yap
 183. Gökhan

  Rezalet dağıtımda deniyor hala kargo ulaşmıyor ev ile PTT kargo Arası 5 dk olmasına rağmen kargom ulaşmadı

  Yorum Yap
  1. Mert

   Rezaleti çekeceğinize siz gidip alsaydınız ya.

   Yorum Yap
 184. salih

  PTT kargo İstanbul dan 10 gündür gönderilen kargoyu elimize ulaştırmadı kimseye tavsiye etmem.

  Yorum Yap
 185. deniz

  Malatyada bütün kargolarda sorun yasayan tek insan ben miyim sürekli alakasız bölgelere gönderiliyor o kadar özensiz calisiyorsunuzki nefret ettirdiniz cimere yazacağım artik 1 haftadan beri ptt kargom nerde geziyorsa gelemedi

  Yorum Yap
 186. Sevcan

  3. kezdir teslim edilemedi mesajı atıyorsunuz. Ben 3 haftadır evde sizi beklediğim halde kargom bana neden teslim edilemiyor bari onu söyleyin. Kiminle muhatap olacağımızı bilmeden teslim edilemedi Sizi şikayet edicem yetkili yerlere üç haftadır beni eve hapsettiniz kargom gelse amenna oda yok. Mesajla teslim edilmedi diyip kolaya kaçıyorsunuz. ?

  Yorum Yap
 187. Mahir

  Kargo takibi için ptt sitesi çok kötü

  Yorum Yap
 188. Tülay

  Ptt kargodan çok şikayetçiyim rezalet kargoları zamanında getirmeyi bırakın. Kargonuzun Nerde olduğu bile bilinmiyor.sistemde sizde doğru düzgün çalışmıyorsunuz

  Yorum Yap
 189. Mikail

  Eski web sayfanızı istiyoruz bu yeni olan ise yaramaz en kısa zamanda düzeltin yeter ya takipsiz postaların gümrük bedelleri gözükmüyor bunda

  Yorum Yap
 190. Mehmet

  Sitenizde kargoyu takip edelim derken biz kayboluyoruz.

  Yorum Yap
 191. Yeşim

  Telefonlara cevap veren yok bu kadar berbat niye maaş alıyorsunuz 1 haftadır kargo gelmedi

  Yorum Yap
 192. Ali

  Bir şeyi de becerin yahu

  Yorum Yap
 193. ahmet

  telefona bile bakmayan insanlar topluluuğu ne işe yarıyorsunuz

  Yorum Yap
 194. tuğrul

  16.01.2020 tarihinden beridir kargo gelmedi berbat hemde bes kurus etmez telefonlara bile bakmiyorlar gereksiz adamlari koymuslar bosuna maas alıyorlar

  Yorum Yap
 195. mahmut

  bu kadar yavaş sorumsuz ilgisiz ulaşılamayan bir kargo!!!4 gündür hala ulaşmayan kargom.ne telefonlara bakıyorlar ne gelen ne giden var!!firmalar bu şirketi neden tercih ederler anlamıyorum.Kıraç şubeniz sınıfta kaldı.hala kargom ulaşmadı

  Yorum Yap
 196. Necla

  Tek kelimeyle berbat

  Yorum Yap
 197. Rabia

  PTT Kargo berbat 9 gün gelmiyor çok ayıp ediyorsunuz bidaha PTT asla göndermem

  Yorum Yap
 198. Ramazan Varol

  Yazıklar olsun

  Yorum Yap
 199. Mehmet Kutlar

  Yurt dışından Kıbrıstaki adresime gelmesi gereken kargom Elazığa gelmiş ve birisine teslim edilmiş.alan da itiraz etmemiş almış.ne yapayım ben şimdi umarım yardımcı olunur

  Yorum Yap
 200. Hasan TIĞLIOĞLU

  Siparişimi vereli yaklaşık 10 gün oldu, 2 gün önce takip numarasını SMS olarak gönderdiler ancak bir türlü sorgu yapılmıyor. Güvenlik soruları bıktırdı. Bundan sonra kesinlikle bu kargo ile göndermem

  Yorum Yap
 201. Zeynep

  Berbat bir kargo Telefonla arıyoruz Cevap verilmiyor telefon meşgul internetten bakıyoruz sürekli doğrular bisiklet araba fotoğrafı bu ne ya çok kötü bir kargo

  Yorum Yap
  1. Figen

   Ülkede doğru olan ne var bana söylermisin

   Yorum Yap
 202. yaşar

  Hayatımda böyle iğrenç bir sistem görmedim ne ulaşılabiliyor ne kargonuzun nerde olduğunu öğrenebiliyorsunuz.

  Yorum Yap
 203. Dziyana Latifoğlu

  2781533097061 ne zaman kargo gelecek? 25.12.2019 sizin şube geldi, bekliyorum?

  Yorum Yap
 204. niyazi yeşil

  haber kağıdı bırakılmış gel al diyorlar

  şimdi ta şube nerede kim gidecek oraya kadar

  Yorum Yap
 205. Ferhunde

  Asla ulaşılamıyorsunuz. Gelen dağıtıcıda hiçbir aman para üstü yok. Kargo şubede çok bekliyor daha ne olsun tebrikler. Bırakın bu işi

  Yorum Yap
 206. özlem ÇEPNİ SAĞDIÇ

  ptt kargosuna verilen ürünümüz 1ayı geçti, hala elime ulaşmadı , ilk taksit zamanı geldi ödedim.şaka gibi gerçekten…

  Yorum Yap
 207. Çiğdem

  İş adresimi vermiştim pazar günü getirdiklerini yazmışlar ama bu doğru değil gelip ptt’dende almamız çok zor bence siz bu işi bırakın çalış disiplininiz yok

  Yorum Yap
 208. Fadime Arslan

  ptt kargosundan şikayetim var bir hafta oldu hala yerine ulaşmadı

  Yorum Yap
 209. Şafak Aydın

  Kasım ayının 26 sında verdiğim sipariş Aralık 5 de PTT kargoya verildi. Bugün Aralık 20 kargom hala ortada yok

  Yorum Yap
 210. ulvi

  bmm kargom hala yola çıkmamış günler oldu şaka mısınız siz ya…dalga mı geçiyorsunuz insanlarla yapmayın bu işi siz bence.

  Yorum Yap
  1. Sevda

   Aynen rezilik cok kotu bir kargo

   Yorum Yap
 211. Kerem

  Bu rezalet nedir lütfen kargo bölümünden ayrılsın ptt . Yapamıyorsunuz bu işi. 29 kasımda aldığım ürünler 18 gün oldu hala elime ulaşmadı. Ümitle bekliyorum.

  Yorum Yap
 212. Bahar

  Arıyoruz cevap vermiyorlar kargo ne durumda bilmiyoruz kaç hafta oldu hala gelmedi!

  Yorum Yap
 213. Ayşe

  ben böyle kargo görmedim kapatın orasını berbatsınız

  Yorum Yap
  1. Şafak Aydın

   Kargolarım evde olduğum zamanlar da bile teslim etmiyorlar. Evim 4, katta olduğu için çıkmak zor geliyor. Aşağıya evde yoktunuz kağıdı bırakıp gidiyorlar. Her seferinde gidip şubeden almak zorunda kaldım. Orada ki çalışanlar da çok saygısız

   Yorum Yap
 214. Yasemin

  Bu kadar berbat kötü hizmet veren bir şirket görmedim birde adı kargo ben gidip alsaydım daha çabuk olurdu 9 gündür kargodan haber yok bekliyoruz

  Yorum Yap
  1. şule

   Aynen öyle bir haftadır kargo bekliyorum

   Yorum Yap
   1. Güler kendigelen

    Arkadaş, Eve geldik sizi bulamadık diyorsunuz, Hala evde bekliyoruz ama Ne gelen var ne giden

    Yorum Yap
 215. Ali

  2 aralıkta gönderilen kargom 11 gün oldu hala teslim edilmedi

  Yorum Yap
 216. kemal mavili

  kargom 10 gün oldu kabul edileli kargom gelmedi telefonlara bakılmıyor.

  Yorum Yap
 217. Vesile

  8 gün oldu ama kargom daha gelmedi ve kargom nerede diye bakmak istiyorum ama hiç bir şekilde giriş yapamıyorum iğrenç bir hizmet anlayışı

  Yorum Yap
 218. Ugur

  Kargom göderileli 8 gün oldu hala gelmedi, böyle rezil kepaze bir ulaştırma sistemi olmaz ya İstanbul içi üstelik

  Yorum Yap
 219. Nermin

  Tam 12 gün oldu kargom kabul edileli ama asla gelmiyor bu nedir böyle

  Yorum Yap
 220. Özlem

  Niye bu kadar yavaş bir kargo bu ya on alti gün oldu hala gelmedi

  Yorum Yap
 221. ismet ulu

  25 kasımda aldığım ürün 11 aralık oldu hala elimize ulaşmadı bide bakılmayan tlf tabiki böyle yavaş kargo görmedim 16 gün oldu ya

  Yorum Yap
 222. bekir

  4 koliden 2 varmış 2 bekliyor nasıl oluyor ben anlamadım kimse bilmiyor bunun cevabını

  Yorum Yap
 223. Deniz

  Sabahtan beri arıyorum hep meşgul bence açık bırakıyorlar bu kadar da olmaz …!

  Yorum Yap
 224. bülent

  sabahtan beri ptt menderes şubesini 50 kere aradım çalıyor ve fax a geçiyor bu kadar mı kolay? açmayız böylelikle rahat ederizmi diyorlar. bildiğin sorumsuzluk

  Yorum Yap
 225. makbule

  telefonlara bilerek bakılmıyor.. insanlara mağdur duruma düşürmeye bayılıyorsunuz.. ben böyle iğrenç bi kargo görmedim. kaç haftadır bekliyorum hala ürünüm elime ulaşmadı..

  Yorum Yap
  1. seval

   Bende arıyorum cevap veren yok.

   Yorum Yap
 226. Yunus Güvercin

  Kargom dağıtıma bugün çıkacak mı

  Yorum Yap
 227. Nurhan

  US,den 1 haftada TR fakat Bayraklı ptt,den 1 hafta oldu dağıtım yapılmıyor telefonları sus olarak kullanıyorsunuz arada bir su verinde çiçek açsın!

  Yorum Yap
 228. ferhat

  PTT kargo pişmanlık 3 çıkan kargo 6 oldu aynı yerinde duruyor hizmet sıfır

  Yorum Yap
 229. Gülay Serttasgil

  Alanya Mahmutlar pastanesinden İstanbul Suadiye postanesine jargon hala gitmedi. Sormuşlar Afyon’daymış. Doğum günü geçti, dünya emek be masraf yaptım. Hakkımı helal etmiyorum.yazıklar olsun.

  Yorum Yap
 230. Ercan cetim

  Ya arkadaş telfonlara bakmak bu kadar zormu

  Yorum Yap
 231. serdar bağcı

  bayraklı ptt kargo 02324869235-45 defalarca aramama rağmen ya meşgul ya açılmıyor yada meşgule atılıyor..neden telefonlara bakılmıyor..lütfen müşterilerinize bilgi veriniz bu devirde çok zor değil.sevgili ptt..

  Yorum Yap
 232. EMRAH

  Allahtan özel kargo şirketleri var bir tek bunlar olsaymış yanmışız bir hafta oldu kargom hala yok

  Yorum Yap
 233. serdar

  bu kadar rezil hizmet olmaz

  Yorum Yap
 234. şevket

  lütfen ptt kargo telefonlarına bakılacaksa telefon numarası verin nasıl takıp edeceğiz kargolarımızı

  Yorum Yap
 235. Şevki GÜL

  türkiye gov tr adresinden yapın orada robot yok kargo takip numarasını türkiye gov tr adresinde girin kargonuzun nerede olduğu daha rahat görüyorsunuz ptt sitesi açılmıyor yoğun veya yapamıyorsanız türkiye.gov.tr adresinden yapın daha rahat orası

  Yorum Yap
 236. Şadi

  12. gündür konyaaltı lara dağıtım merkezinde kargom bekliyor. Telefonlara cevap vermiyorlar. İstanbuldan gönderdim, İstanbul bize ne diyor.

  Yorum Yap
 237. nedim

  Böyle bir muamele üçüncü dünya ülkelerinde bile görülmez.

  Yorum Yap
 238. ÖZGE

  bugün 7.gün hiç bu kadar yavaş bir kargo görmedim bir daha asla!

  Yorum Yap
 239. Ahmet Çeker

  kargodan vazgeçtik muhatap bulamıyoruz sistem berbat telefona cevap vermiyorlar

  Yorum Yap
 240. yasin

  kargom 4 gündür elime ulaşmadı ptt kargo berbat sakaryada kaldı hala bekliyorum

  Yorum Yap
 241. Berivan

  Kargom var nerede diye sorguluyoruz ama cevap yok müşteri hizmetlerini desen ayrı bir dert cevap veren yok dakikalarca bekliyoruz sadece müzik dinletiyorlar ayıp ya insanla resmen kafa buluyorsunuz?

  Yorum Yap
 242. Ayşegül

  Böyle şey görmedim ne kargo takibinden netice alabildim ne de telefona cvp veriliyor insanlar madur ediyorlar bi daha tövbe ptt kargo herkese heryerde anlatıcam kimse tercih etmesin bi fr aps ile gönderim yapıldı 1 hafta oldu normal yollama olsa 1 ay sürer galiba

  Yorum Yap
 243. Can

  haftadır kargom Ortada Yok haber Yok ne saçma bir sistem Bundan sonra tövbe tek kelimeyle İlgili Kişiler gerekeni yapsın çalışanlara dahil Telefonlara bakılmıyor ulaşamıyoruz kimseye ?

  Yorum Yap
 244. Gökhan

  Barkod numarasını yazıyorum sonuç bulunamadı diyor nasıl bir iş bu

  Yorum Yap
 245. Ülkem

  PTT artık sacmalığın doruğunda keyfe kader iş yapıyor zandersin işverenden iş yapanda baba sının hayrına yapıyor

  Yorum Yap
 246. Mehmet Efe

  Arkadaşlar nasıl takip sistemi bu istanbuldan kargoya verileli 3 gün oldu sistemde görünmüyor bile nerede diye… gerçekten sisteminizi elemanlarınızı gözden geçiriniz. 2 gün önce bir kargo şirketinden gönderilen elime geçti. PTT kargo nerede.. yazık

  Yorum Yap
 247. huriye

  bir daha ptt kargoyla birşey yok stoppppp

  Yorum Yap
 248. Hülya SOLUK

  Keyfiniz ne zaman yetip kargomu getireceksiniz veya telefona bakacaksınız acaba nasıl bir çalışma sisteminiz var yazıklar olsun size ve insanlara verdiğiniz değere.

  Yorum Yap
 249. Berfin

  nasıl işe yapıyorsunuz beceriksiz ve tembelsiniz

  Yorum Yap
 250. Aylin

  bu kadar saygısızlık olmaz ne bir telefonu açan var nede kargomu getiren sonra şikayetçi olduğum zaman suçlu ben oluyorum böyle saçmalık olamaz kaç gündür kargomu bekliyorum

  Yorum Yap
 251. murat

  3 saatlik yoldan 1 haftada gelemeyen kargo hizmetleri

  Yorum Yap
 252. musa yeşil

  musa yeşil benim kargolarım 25 temuzda teslim olması gerekiyordu hala yok bu kadarmı agır çalışıyor ptt kargo ve gümrükleme

  Yorum Yap
 253. veysel

  12 gündür kargom yurtdışından cıkmış ama hale elime ulaşmadı ne iğrenç bir sisteminiz var

  Yorum Yap
 254. şaban

  Bence çok saçma kargo takip sistemi neden kargo takipe basılınca reklama geçiyor oyalama taktiğimi acaba? kargo takip sisteminizi hiç beğenmedim

  Yorum Yap
 255. Nevin

  Kargom 4 gündür manisa dağıtımda bekliyor telefonları açan yok

  Yorum Yap
 256. mahmut önder

  kargom geldi bana ulaşdıran yok halen bekliyorum saçma sapan bir kargo

  Yorum Yap
  1. Hülya

   Kargom merkeze geldi ama nedense 4 gündür çıkamadı şubeden bakıyorum kargo takip nosuna hala merkezde kuryenin keyfi gelincemi getirecekler acaba arıyorum telde beklemeye alıyorlar sonrada kapatıyorlar nasıl bi saçmalık bu

   Yorum Yap
  2. Beyhan

   Benimde kargom 5 gündür ppt de bekliyor halen elime ulaşmadı

   Yorum Yap
 257. Şevket YOLCU

  gaziantep ptt kargomu sorgulatacağim tlf cvp yok bu nasıl bir çalışma şekli

  Yorum Yap
 258. Ümit

  başakşehir şubesi ” adam gibi” ya telefonu açın yada telefonunuzu kapatın sizi her aradığımda bekliyorum

  Yorum Yap
 259. Şahaser

  Saçma sapan şeyler

  Yorum Yap
 260. senem

  paramızla rezil olmak budur işte

  Yorum Yap
 261. şule

  Aydın ptt kargo şubesinin takibini yapamıyorum

  Yorum Yap
 262. Burcu

  numara başına kp ekleyerek yazın

  Yorum Yap
 263. Ayşe

  Kargom dün ptt geldi daha getiren yok ya nasıl kargo sistemi bu ya!

  Yorum Yap
 264. hülya

  hiç iyi değil

  Yorum Yap
 265. Adem

  Eski sayfa güzeldi kargomu goremiyorum site başa atıyor

  Yorum Yap
 266. buket

  Ne saçma bir kargo takip sistemi olmuş

  Yorum Yap
 267. Mehmet

  Allah sizi bildiği gibi yapsın

  Yorum Yap
 268. Numan

  eski sayfanızın neyi vardı yeni sayfanızda sürekli başa dönüyorum kargomu takip edemiyorum

  Yorum Yap
  1. Ömer

   Aynen

   Yorum Yap
 269. Esma

  Kargomu takip edemiyorum bütün soruları işaretliyorum halen 8 soruyu işaretleyin yazıyor bu ne saçma şeyler yapıyorsunuz

  Yorum Yap
 270. Hatice

  Evdeyim kargom gelmiş güya evde bulamamışlar mesajla bilgilendiriyorsunuz.. Helal olmasın.

  Yorum Yap
 271. Melih

  Kargo takip numarasını girdiğim halde kargomun durumuna bakamıyorum sürekli olarak resimler çıkıyor ve sayfa açılmıyor. Yeni takip numarası sayfası kullanışlı gelmedi çok sıkıntı yarattı

  Yorum Yap
  1. Burak

   Aslında daha kolay olmuş öncekinden bu yeni robot sistemi bilenler için daha kolay öncekinde yazı okuyordun yanlış okuyordun bunda direk soruları cevaplıyorsun ikinci girişinde tekrar girmene gerek kalmadan size onaylıyor. Tabi bu söylediğim sürekli kullananlar için geçerli.

   Sisteme millet alışkın değil ondan zorlanıyorlar bir iki denemede reCaptcha sistemini çözerler basit bir sistem. Ben sorguladığımda direk olarak sayfa çıktı resim çıkmadı acaba doğrulama alanından yani reCaptcha alanından mı bahsediyorsunuz tam anlamadım ama bu sistem hem kolay hem de rahat olmuş ptt yapmış olduğu bu yeni kargo takip sayfası benim görüşünce iyi bir gelişme olmuş.

   reCaptcha sistemi görmeyenler bilmeyenler için de yazayım bir nebze milletin işini kolaylaştırmış olalım reCaptcha sistemi sizin gerçek kişi olduğunuzu doğrulayan bir sistemdir.

   Yapmanız gereken size sorulan mesela köprü içeren kareleri seçin, trafik lambası olan kareleri seçin yangın musluğu olan kareleri seçin artık bunlar değişiyor tabi birçok kez bunu sorar sistem örnek verdim. Size o an ne soruluyorsa o kareler bitene kadar fare ile seçiyor bitince de doğruluyorsunuz bu kadar basit bir işlem.

   Yorum Yap
 272. cahit

  kargo takibi önceden böyle değildi değiştirmişler benim merak ettiğim kargom ne zaman gelecek ekranda bakıyorum

  zimmet alındı diyor zimmete aldını ne kargom ne zaman elime geçer

  Yorum Yap
  1. gökhan ulucan

   Ptt zimmet alındı demek kargonuz pttye teslim edildi ptt tarafından kabul edilerek zimmetine ematine diyelim alındı anlamında kullanılmaktadır. Zimmete alınan kargolar da işlem başlar ve müşteriye teslim edilene kadar ptt zimmetindedir. Görüşüne göre kayseriden daha yeni verilmiş nerede olursanız olun 2 veya 3 güne kadar teslim ediyorlar.

   Yorum Yap
 273. Hülya güzel

  Hayatımda gördüğüm en ilgisiz en tembel ve işini düzgün yapmayan tek adres ptt çalışanları ama bütün hepsi sanki kendini müdür zannediyor bir havalar o kadar olsun hiç kimsenin işini yapmıyorlar

  Yorum Yap
 274. Hülya ÇETİN

  Hayatımda gördüğüm işini düzgün yapmayan tek kargo şubesi bu ne kadar duyarsızlık ya ilgilenen yok tele cevap veren yok bir haftayı geçti kargom nerde ortada yok Allah için işini yapan insanlarla çalışın veya işinizi tam yapın!

  Yorum Yap
 275. atilla aydın

  ptt kargoya bir yetkiliye ulaşılmıyor telefonla 3 gündür uğraşıyorum

  Yorum Yap
 276. Mucahit unal

  Kargo gonderdim bartindan istanbul ulasinca niye bilgi gelmiyor sms

  Yorum Yap
 277. Sevim sever

  PTT Kargo kadar rezalet bir hizmet dahi olamaz YAZIKLAR olsun. Paketim nerde günlerdir ne telofonlata cevap veriliyor nede paketim geliyor

  Yorum Yap
 278. Mustafa TÜRÜDÜ

  6120931761505 gelen mesajdaki numarayı giriyorum kargo yok diyor ne yapalım

  Yorum Yap
 279. rıdvan kalıcı

  aliexpress kargom nerde

  Yorum Yap
 280. yaşar

  ptt. kargo en son tercihimdir.

  Yorum Yap
 281. neslihan

  a101 den verdiğğim sipariş ptt kargoyla gelmesi gerekirken hem evime hiç gelmedi hemde göndericisine geri gitti kabul edilmedi diyor .. ne tekrar getiriyorlar ne de parasını geri yatırıyorlar acilen duruma el atılsın artık ya 20 gun oldu ne kargo nede para var ortada

  Yorum Yap
  1. rıza bulak

   19 Temmuz’a girdik ve kargomun 18 Temmuz’da elime geleceği yazıyor. Sanırım 1 yıl bekletecekler. Sondan 2 tercihim PTT Kargo çünkü daha kötü bir kargo firması da var ve herkes biliyordur eminim

   Yorum Yap
 282. önder

  asla tavsiye etmiyorum

  Yorum Yap
 283. Hakan

  iğrec bir hizmet veriyor

  Yorum Yap
 284. MARKUS SCHRİJER

  Merhaba adıma gelen GÖNDERİ NUMARASI:TG15000169183/27.06.2019/ 16:13 nolu kargo nerede neden takıldı?

  Yorum Yap
 285. yılmaz

  en dandik firmaların işleri bile sizden daha iyi

  Yorum Yap
 286. Penjani

  Selam, Bir ürün için: Takip Numara PR011691457YP ve sipariş numara 97318587560230. Başka urun için: Takip Numara PR011763383YP ve sipariş numarası 97328829780230. Ürünleri var mı?

  Yorum Yap
 287. can

  siteleri bile kendileri gibi çalışmıyor…

  Yorum Yap
 288. alper

  devletten maaş alınca (iş garantisi )malesef böyle oluyor…bu ülke geri kalmayıp da uzaya mı çıksın.doğru çalışmayınca böyle oluyor…elalemin gavuru böyle çalışmıyor.sözde biz müslümanız.evet sözde

  Yorum Yap
  1. mert

   aynen katılıyorum

   Yorum Yap
 289. Kuddusi ERSOY

  03.05.2019 tarihinde Konya 5. noterden gönderilen 4200515038321 barkot nolu ihtanamem 67 gün geçmesine rağmen Konya adresli muhatabıma ulaşmadı… Siz ne yapıyorsunuz kardeşim…??? Bu evrak bu sürede ÇİN’e ulaşırdı…!!!

  Yorum Yap
 290. Hasan

  Ben okulda çalışıyorum. Kargom nerede diye sorguladığımda “Dağıtım Adreste Yok/Kapalı-Haber Kağıdı Bırakıldı” yazıyor. Burası hem okul hem Pansiyon Gece yarısı bile gelseniz 3 nöbetçi öğretmen, 200 öğrenci var. Ne demek adreste yok kapalı.

  Yorum Yap
 291. Müşerref deveci

  2751363283453 kargom ne zaman gelecek 4 gündür dağıtımda

  Yorum Yap
 292. Öznur yazıcı

  Bir daha PTT kargo ile iş yapmak mı asla.özel kargo ile 2 günde gelen sipariş 1 haftayı geçti daha gelecek .takibe bakıyorum geldik kapıda yok not bırakıldı diyor bir arasaydınız belki zili duymadık belki komsudayız, devletin kurumuyuz nasıl olsa paramızı çalışsak da çalışmasak alıyoruz diyorsunuz galiba.

  Yorum Yap
 293. Petek şenol

  KP02197515947 kargom ne zaman gelecek

  Yorum Yap
  1. Ceyda

   Tam bir rezalet ptt iki kere sokağıma geldi gördüm ama kargomu bırakmadı

   Yorum Yap
 294. Mehmet Canbolat

  85601805998 kargom ne zaman gelecek

  Yorum Yap
 295. K**** K****

  2790779737099 nolu inegölden gelen kargom nerede?

  Yorum Yap
 296. sumeyye e.

  ptt kargo geliyor musun van edremit ?

  Yorum Yap
 297. Ali ŞAHİN

  3 gündür iadeli taahhütlü göndermiş olduğum RR05808943160 BARKOT NOLU evrak SABAH BERİ POSTACIDA GÖRÜNÜYOR bunun aps veya iadeli taahhütlüsü nerede

  Yorum Yap
 298. ismet

  arkadaş kaç gündür köy dağıtımına tabi bekliyor neredeyse 7 gün olmuş göndereli 10 günü geçmiş saat akşam 7 ptt mesaisi beşte bitiyor halende dağıtıcı gözüküyor bu nasıl iştir anlamadım. bekle bekle dur bakalım ne zaman kargo teslim olacak!

  Yorum Yap
 299. Aisha Kat

  Merhabalar yurt dışından buraya kargo ne zaman gelir?

  Yorum Yap
  1. Nihal Toprak

   Aisha Kat bekleme bence geç geliyor. ?

   Yorum Yap
 300. Polat ŞİŞKİN

  sıfır hizmet pişman oldum bir daha asla

  Yorum Yap
 301. filiz

  benimde kargom bir turlu gelmiyor. Takip sayfamda ptt ye geldiği gözüküyor ama ptt den daha gelmedi. 5 gün oldu

  Yorum Yap
 302. şahan

  Bir türlü kargom gelmiyor 8 günü geçtik

  Yorum Yap
  1. Burcu

   benim de bu kargoyu seçmeyin ya rezillik 1 hafta oldu ya 1 hafta

   Yorum Yap
 303. Kadir

  Kargo takip sitesi açılmıyor dışarda işe aç insan dolu biz kimlerden hizmet görüyoruz yazıklar olsun

  Yorum Yap
  1. Sevim kutal

   aynen yorumuna bende katılıyorum

   Yorum Yap
 304. yaşar

  Kırılacak eşya olarak belirttiğim halde nasıl davranmışlarsa o kadar sardığım halde kırılmış hepsi. Doğru düzgün koymakla kırılmazdı onlar. Rica ediyorum düzgün davranın. İşiniz bu sonuçta. Benim kargom oraya kırık gidecekse ne anlamı kaldı??!!

  Yorum Yap
 305. serpil cilsal

  ben çok memnunum… ptt kargo takiple kargomu an an nerede olduğunu görüyorum. ilçedeki ptt calışanlarıda çok çalışkan ve çok yardımseverler.herkese islerinde kolay gelsin..

  Yorum Yap
 306. mujde tugsuz

  kargoları kapının önüne atıp gidiyorlar.yerde bahçeye atılmış bulup getirdi komsu.. bu nasıl rezilliktir. telefonda acıcam.. devam ederse kamera kayıtlarını nete koyucam.. sanatçıyız hayran sayfamızda da ptt kargo rezıllıgı adı altında paylaşacam. çeki düzen verin çalışanlarınıza

  Yorum Yap
 307. yasin tekil

  kasten kimse ulaşamasın diye bin bir türlü işlem yapıyorlar ulaşsanızda sorunu çözecek kimse bulabileceğinizi sanmıyom.

  Yorum Yap
 308. Orhan YANKI

  Ptt kargo takibi yaparken garip garip kelimeler oluyor yok cihete eklendi yok kısatmalar OA KP vs falan arkadaşım bu millet ne anlayacak bunlardan biraz daha açık yazsanızda anlasak bulmaca çözer gibi kargo takibi yapıyoruz bilmiyoruz ya tahmin ediyoruz!

  Yorum Yap
 309. ibrahim yağmur

  nasıl bir hizmet! takip formu boş. insanla dalga geçer gibisiniz kınıyorum sonra da okullara gelip kendinizin reklamını yapıyorsunuz. Yapılanları tüm öğrencilere hizmet konusu işlenirken örnek olarak anlatayım mı ha ne dersiniz?

  Yorum Yap
 310. İbrahim Güzel

  08.06 tarihinde gönderilen kargo henüz teslim edilmedi. Takip’te dağıtıma çıktığı kaydı var. Muhatap kimseye ulaşılamıyor. Telefonlara ulaşılamıyor. 1 haftadır evde esir kaldım. Kargo değil işkence. Hizmet değil, tam bir boş vermişlik. Paramız ile rezillik. Şikayet ve sorunların dikkate alindiğını hiç sanmıyorum. Ciddiyetsizlik. Yazıklar olsun…Böyle basitlik olmaz…Her şey ticaret değil…Kınıyorum…

  Yorum Yap
  1. RTVN

   Aynen katılıyorum

   Yorum Yap
 311. Orhan BALLI

  08.06.2017 tarihinde istanbul dan gönderilen kargo’yu halen beklemekteyim. Müşteri hiz. ulaşılamıyor.Tlf. cevap verilmiyor. Yazıklar olsun. Hizmet değil, işkence. Bugün tam 1 hafta oldu. Kargo takip’te kargonun 09.06 da ankara’ya geldiği ve dağitımda olduğu yazılı. Ama ne hikmetse, 1 haftada teslim edilemiyor.

  Yorum Yap
 312. Bahri ÖNAL

  Nasıl bir hizmet anlayışı bu 2 gün kargo süresi diyorsunuz ancak yok yok yok

  Yorum Yap
 313. fahri yakışır

  Takip sayfası çalışmıyor.

  Yorum Yap
  1. önder görkem

   kargo takip çalışmıyorsa size tavsiyem 444 17 88 numarasından ptt müşteri hizmetlerini arayın oradan size kargonunuzun şu an nederede olduğunun ayıntısını verirler.

   Yorum Yap
 314. Saliha

  ptt kargo sorgulanmıyor düzeltiniz lütfen nolur ya

  Yorum Yap
  1. halit

   Ptt kargo takip iki gündür iptal Yardım lütfen

   Yorum Yap
 315. Yaşar ELMACIOĞLU

  Bu yorumları maalesef ptt nin dikkate aldığını tahmin etmiyorum Nuh nebiden kalma bir takip programı ile kargomuzu bile göremiyoruz konya dan 25 5 2017 saat 10 gönderilen bir tane kitap bugün elime geçmedi acaip güzel bir hizmet politikası Tebrikler.

  Yorum Yap
  1. İmdat Tanir

   Hizmet sıfır 0.

   Yorum Yap
 316. Beyhan

  Kargo mesajı geldi adınıza su barkot nolu kargo kabul edilmistir PTT gov tr den sorgulayabilirsiniz.denmis PTT ye giriyorum su numaradan öğrenin diyor numarayı aradım birine bağladı toplam 2.5 dakika konuştum 25 lira gitti. Allah çıkarsın bu nasıl bişey anlamadım.

  Yorum Yap
 317. Barış

  Nasıl bir sistem bu kağıdı yapıştırıp gidiliyor kapıya arasanıza paketiniz geldi diye ya da yarın su saat içinde adresinize teslim edilecek diye her hangi bilgi yok evde yoksa hakkını kaybettin oluyor.

  Yorum Yap
 318. Şerife

  Valla bir ay oldu siparis vereli bi defa gelmis hic aramadan geri gönderilmiş ne kargonun ciktigina dair bi msj geldi nede buraya geldigine simdi hala yok kac defa aradim adima kargo olmadini soyluyolar bide biz tek kisinin kargosunu mu takip edelim diye azarladilar

  Yorum Yap
 319. Abdulbasit Boztepe

  8 gün oldu hala kargo gelmedi.

  Yorum Yap
 320. BAHAR TEKİNOL

  Benim kargom şu an nerdedir nasıl kısa bir şekilde internet üzerinden telefonla ile aramadan net bilgi alabilirim?

  Yorum Yap
 321. Sezai ÜNAL

  Kargo görevlisi kapıya gelip kapıdaki telefon cep telefon numarasını aramak tembelliğinden kapıya haber kağıdı yapıştırıp gidiyor. Vatandaş uğraşsın umurunda değil.

  Yorum Yap
  1. yaşar

   Aynen öyle avrupa değil burası dağıtıcı da ister 50 tane alıp aheste aheste dağıtmayı ama bi dağıtıcıya 100 ü aşkın kargo kurye teslim edilirse ayriyeten üzerine şöförlük de yaparsa sonucu da bu oluyor malesef

   Yorum Yap
 322. ozlem yildiz

  Ongun oldu kargo gelmedi

  Yorum Yap
 323. Leyla ÇOBAN Ardahan

  Türk hava yollarınca Ardahan İl Milli Eğitim Müdürlüğü adresime 27/03/2017 tarihinde 2780936126293 takip numarası ile gönderilen Miles-Smiles kartım adreste olmama rağmen Ardahan PTT kargo Şubesince 30/03/2017 tarihinde tarafıma teslim edilmeden adresten ayrılmış diye iade edilmiştir. Bu tür sorunlar ilimizde sık sık yaşanmakta ve hiç bir çözüm bulunmamaktadır.

  Yorum Yap
 324. ismail

  İsmail şahin kredi kart maaşı alacam konu hakkında bilgisi olan var mı?

  Yorum Yap
  1. recep

   kredi kartı değilde hesap kartınızdan alacaksınız sanırım atm veya şubeden maaşınız yatmışsa çekebilirsiniz. Mesai saatleri içerisinde iseniz herhangi bir şubeye gidip kimliğinizle maaşınızın tümünü veya bir kısmını çekebilirsiniz veya ptt atmlerinden ptt kartınızda yapabilirsiniz.

   Yorum Yap
 325. Salih ŞAHİN

  PTT yetkilileri ptt resmi sitesinden müşterilerine bilgilendirme için duyuru yapmıştır bu duyuru okumakta fayda var alt kısımda bu duyuru sizlerle paylaşıyorum.

  “Son zamanlarda mesafeli satış yoluyla internet, radyo, televizyon vb. bunun gibi iletişim araçları vasıtası ile alımı yapılan gönderileri içerisinden sipariş edilenden farklı ürün çıkması nedeniyle mağduriyet yaşandığı ve haksız kazanç sağlandığı yönünde çok sayıda şikayet alınmaktadır.

  Alıcı tarafından sipariş edilen ürünün özelliği Şirketimizce bilinemeyeceğinden sadece kabul esnasında beyan edilen ürün ile gönderi kapsamının aynı olup olmadığına bakılabilmektedir.

  Vatandaşlarımızın istenmeyen bu tür üzücü olaylara maruz kalmaması, maddi ve manevi zarara uğramaması için Şirketimiz aracılığı ile teslimi sağlanacak siparişlerinizde teslim esnasında gönderi içeriğinin kontrol edilmesine imkan sağlayan “kontrollü teslim” özel hizmeti ile gönderilerin yollanması vatandaşlarımızın menfaatine olacaktır.

  Şüphelendiğiniz siparişlerinizde mutlaka bu özel hizmetimizden yararlanmak ve gönderici nezdinde hak aramak için lütfen göndericiyi talimatlandırın.”

  Yorum Yap
  1. Nazan

   Nekadar alakasız bir şekilde ilgisizler

   Yorum Yap
   1. melisa

    ya 2 gündür kargom iletiliyor alıcıya

    Yorum Yap
  2. Memet

   Benim kargoda şubede iki gündür kargo bekliyor ilgisizler

   Yorum Yap
   1. Mehmet Şahin

    Trendyoldan ayın 15’inde kargoya verilen bir siparişim ayın 18’inde PTT kargoya verilmiş. Bugün ayın 29’u hala bana ulaşmadı. Nasıl bir şey bu ya! Biz en iyisi diye hep PTT biliriz fakat umursamazlar gibi oldu bu şikâyeti herkesten duyuyorum. Ödeme yapmadan PTT olduğunu bilseydim sipariş vermezdim.

    Yorum Yap