PTT Kargo Takip

PTT Kargo ile gönderim yaptınız veya size başkası tarafından gönderi yapıldı, siz kargonuzun nerede olduğunu görmek istiyorsunuz.

Kargo takip işlemi tam olarak görmek için PTT sitesinden yardım almalısınız. Ptt.gov.tr PTT kargo’nun asıl, resmi ve kesin sonuç veren tek sitesidir. Takip sorgulaması yapılabilmesi için sayfanın altında “PTT Kargo Takip Sayfasına Git” butonundan PTT sitesine gidiniz.

Gönderi takip ekranında her satıra 5 adet kargo takip numarası yazarak çoklu 5 adete göre kargo gönderisi sorgulayabiliyorsunuz. İlk kargo numarasını yazarak klavyede Enter tuşuna basınız ve bu şekilde 5 adet gönderi takibi yapabiliyorsunuz.

PTT Kargo Takip Sayfası

Tek kargo takibi için sadece kargo takip numarasını yazarak “Sorgula” butonundan sonra diğer ekranda doğrulama sorusu sorulacaktır. Doğrulama sorusu sonrasında kargonun hangi işlemlerden geçtiğini, şubelerin hangi işlemler yaptığını ve şu an nerede olduğunu detaylı olarak görebilirsiniz.

Doğrulama ekranında (reCaptcha sistemi, robot olmadığınızı doğrulama) size sorulan soruları doğru bir şekilde girmeniz gerekmektedir. Doğrulama ekranı doğru bir şekilde girildiğinde kargo takip ekranı gelecek, yanlış doğrulama yapıldığında gönderi takip sayfası açılmayacaktır.

PTT Kargo Takip Doğrulama Ekranı

Kargo takip numarasını PTT’den alınan kargo gönderi çıktısı üzerinden bulabilirsiniz. Gönderi sizin tarafınızdan yapılmadıysa gönderen kişiden, firmadan veya PTT şubelerinden öğrenebilirsiniz. Tüm PTT şubelerinin iletişim bilgilerini sitede bulabilirsiniz. Şubeleri iletişim bilgileri için “PTT Kargo Şubeleri” sayfasını kullanabilirsiniz.

PTT Kargo Takip Sayfasına Git

Şuna Göre Sırala:

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri yorumları

395 Müşteri Yorumu ya da Şikayeti

 1. Nazlı Gökçek Turan 28 Haziran 2022

  Yeter artık, kargom nerede? Takip numarasını yazıyoruz, transfer sürecinde yazıyor. Ne transfermiş millet uzaya transfer oldu, bizim koliler transfer olamadı. İki tane koli Ankara’dan kargoya verildi. 9 Haziranda. Almanya’ya gönderildi. Hâlâ haber yok. İki haftada elinize ulaşır dendi. Daha ne kadar bekleyeceğim. Kolilerim nerede? Takip numarasını yazıp bilgi alamıyorsak neden bu takip numaraları veriliyor?

  Yorum Yap
 2. Muhammet Dilvin 18 Haziran 2022

  Kargom elime ulaşmadı.

  Yorum Yap
 3. Seher Öztürk 2 Haziran 2022

  Kargom elime ulaşmadı. Cumartesi iş yerim kapalı olduğu halde Cumartesi teslimat yapıldı görünüyor.

  Yorum Yap
 4. Aysun Doğan 30 Nisan 2022

  Gördüğüm en berbat PTT kargosusunuz arıyorum, arıyorum telefona çıkmıyorlar. Bu nasıl bir rezillik ya bedava orada değilsiniz. Yaptığınız kargo işinden para alıyorsunuz.

  Yorum Yap
  1. Şahap Kalkan 25 Mayıs 2022

   Aysun Doğan aynen katılıyorum. Bu hizmet mi? Kamu kurumlarını batırıyorsunuz. Kendi ekmeğinize ihanet ediyorsunuz!

   Yorum Yap
 5. Mehmet Öztunç 28 Nisan 2022

  1 hafta oldu PTT kargoya ürün gelmiş ama dağıtıma çıkılmıyor. Nasıl bir çalışma anlayışıdır.

  Yorum Yap
 6. Barboros Kıryayla 21 Nisan 2022

  7 gün oldu bir zahmet gelsin artık.

  Yorum Yap
 7. Başak Doğan 19 Nisan 2022

  Kargo şubede bekliyor. Dağıtıma çıkmadan mesaj geliyor alabilirsiniz diye böyle hizmet olmaz.

  Yorum Yap
 8. Barış Aydın 2 Nisan 2022

  Nerde arkadaş ne benim kargom 1 hafta oldu telefon numarası var cevap vermiyor. Şehir dışına çıkacağım sizin yüzünüzden bekliyorum. Hakkımı helal etmiyorum.

  Yorum Yap
 9. Nazan Aktepe 24 Mart 2022

  Kargo geldi diyorsunuz birde neymiş kâğıt bırakmışlar. Evden çıkmadım kaç gündür. Bu yaptığınız kul hakkıdır.

  Yorum Yap
 10. Erol Arınç 15 Mart 2022

  Hülya hanıma katılıyorum. O telefonların ikisi de neden açılmıyor. Ptt zarar ediyormuş. Böyle yaparsanız tabi ki batar.

  Yorum Yap
 11. Hülya Bıyıklı 25 Şubat 2022

  Telefonu arıyorum dağıtım müdürlüğüne hoş geldiniz anonsu var. Müdürlük sorumluluğunu bilen kalite demektir. O telefonu açmayacaksanız neden numara aktif komple kapatın.

  Aldığınız vatandaşın üzerinden geçindiğiniz o parayı hak ediyor musunuz? Kaç gündür kargom yok nerde olduğunu bilmiyorum. Telefonlara ulaşamıyorum. Eğer fabrikada size sıkı disiplin size uygulansa bu kadar sorumsuz olmazsınız. Halen arıyorum bekletip sürekli telefonum kapatıyorsunuz yazıklar olsun.

  Yorum Yap
 12. İsmail Çelik 10 Şubat 2022

  Ben böyle saçma kargo görmedim. Ne zaman kargom gelse evde olduğum halde kağıt bırakıp gidiyorlar arıyorum telefonu açmıyorlar.

  Yorum Yap
 13. Taha Aydoğan 1 Şubat 2022

  Kargom kaç gündür ücret ödendi halde ortada yok. Yapamıyorsanız bu işi bırakın herkes sorumluluk sahibi olsun azıcık da olsa bari bu yönden halkı mağdur etmeyin, arıyorum açmıyorsun.

  Gerekli neresi varsa her yere şikâyet edip sizleri nasıl mağdur edeceğim. Göreceksiniz ben sizin sorumsuzluklarınız yüzünüzden işlerimi halledemeyip ihmal ediyorsam şikâyet edip sizinde canınızı ben sıkacağım.

  Yorum Yap
 14. Ümit Şensoy 28 Ocak 2022

  27 gündü oldu kargom halen yok. PTT kargo ile çalışalım dedik bunlarda 2 gün oldu kargom taşımada diyor gelen giden yok nereye geldiği bile belirsiz aramadığım şube kalmadı. Telefonu açmıyorlar yazık ki ne yazık benim gibi milyon kişi şikayetçiyim.

  Yorum Yap
 15. Aysun Özyurt 28 Ocak 2022

  Neden telefonu açmıyorsunuz kargom ödendi param kesildi kargo yok teli açan hiç yok. Siz bizim sayemizde iş yapmıyor musunuz?

  Yorum Yap
 16. Fatma Peraçi 18 Ocak 2022

  Bir haftadır kargomuz gelmiyor şubeyi arıyorum fakat hep meşkul çalıyor. Trendyoldan aldığım ürün hala teslim edilmedi.

  Yorum Yap
 17. Şeyda Karagöz 13 Ocak 2022

  Defalarca kez aramama rağmen telefonu açan yok. Madem öyle neden var o telefonlar! Kargom Pazartesi gelen dağıtıma çıkarıldı gün içinde teslim edilecek mesajına rağmen 4 gündür yok.

  Yorum Yap
 18. Dogukan Yılmaz 6 Ocak 2022

  Ben 10 günden fazla kargo bekliyorum halada bekliyorum. Hiç gelen giden yok.

  Yorum Yap
  1. Petek Güvenç 8 Şubat 2022

   Dogukan Yılmaz bana da hem kargoyu teslim etmiyorlar hem de telefonu açıp konuşmuyor. 20 saniye bekleyip kapatıyorlar.

   Yorum Yap
 19. Taner Çakır 16 Aralık 2021

  Mallar İstanbul’a nasıl iade edİlİr?

  Yorum Yap
 20. Emre Dinçer 16 Aralık 2021

  Kargom nerde diye baktım dun gelmiş bildirim bırakıldı yazıyor. Hiçbir bildirim bırakılmamış nerden alınacak bilmiyorum. Kargom tekrar gelir mi?

  Yorum Yap
  1. Osman Kaya 16 Aralık 2021

   Emre Dinçer kargo takip ekranında hangi şubede olduğu yazar. Dağıtıcıya verildi PTT şubesinde bekliyor yazıyorsa şubenin adına bakarak şube adını siteden arat adresi ve telefonunu görürsün. Şubeye gidip direk alabilirsin.

   Yorum Yap
 21. Asya Taşpınar 7 Aralık 2021

  Kargomu göndermediniz bir de kapıya kağıt bırakıldı evde yoktunuz diye gerçek olmayan bildiri yayınlamışsınız. Tüm gün evdeydim. Hemen kargomu istiyorum.

  Yorum Yap
 22. Kemal Akcan 30 Kasım 2021

  12 Kasımda yurtdışından gelen 3 kargodan birini 16 Kasımda getirdiniz. Diğer iki koli ortada yok bugun yani 29 kasımda aradım, verilen cevap; gelmişlerde adres de alıcı bulamamışlar da iade süreci başlatılmış. Ne geldiler, ne aradılar, ne de bilgilendirdiler.

  Yorum Yap
 23. Halil Yeniyurt 15 Kasım 2021

  Artık kargo beş tane fidan getiremediler. Bu gün gelmez ise kabul etmeyeceğim. Bunu gerekli yer şikayet edeceğim bu iki gün bilemedin üç gün halen gelmedi.

  Yorum Yap
 24. Kübra Acar 11 Kasım 2021

  Kargom hala dağıtım şubesinde gözüküyor ve evime neden gelmiyor. Biz boşa mı kargoya ödeme yapıyoruz. Daha önce de oldu eve geldik yoktunuz dendi not bıraktın dendi ve asla not falan yoktu gelen gidende yoktu. Kargom kayboldu sustum ama bu sefer gerekli yerlere şikâyette bulunacağım ayıp insanları mağdur ediyorsunuz.

  Yorum Yap
 25. Çiğdem Demir 9 Kasım 2021

  Kargom nerde bugün dağıtıma cıktı deyip simdi teslim edildi yazıyor. Bu kargom sahibine ulaşmamış. İşinizi iyi yapın.

  Yorum Yap
 26. Elif Karabacak 2 Kasım 2021

  1 aydır kargomu bekliyorum kargom sürekli sistemde gidilip teslim edilememiştir diye gözüküyor. Sürekli evde olan bir insana nasıl teslimat yapamazsınız yalan yere birde not düşersiniz anlamıyorum işinizi düzgün yapın. Yapmayacaksanız kargo kabul etmeyin arıyorum tenezzül edip telefonlara da bakmıyorsunuz ne iş yapıyorsunuz.

  Bulunduğunuz konumda acaba müşteriye cevap vermeyecekseniz ya da biz size beden telefon numarası belirtiyoruz arayıp bilgilendirme yapmayacaksanız soruyorum nerdesiniz.

  Yorum Yap
 27. Seda Balcı 25 Ekim 2021

  10 gündür kargom gelmedi. İşinizi iyi yapmadığınız için aldığınız telefon numarasını açmadığınız vaktimi ziyan ettiğiniz için hakkımı helal etmiyorum.

  Yorum Yap
 28. Esmanur Bayazıt 22 Ekim 2021

  Kargodan hiç memnun değilim. 2 haftadır kargom gelmedi.

  Yorum Yap
 29. Gülizar Bülbül 22 Ekim 2021

  Nasıl iş yapıyorsunuz. Evde olduğumuz halde kargomu getirmeyin birde getirdik diyip üste çıkmaya çalışıyorsunuz. İşinizi doğru düzgün yapın.. PTT kargodan çok şikayetçiyim..

  Yorum Yap
 30. Hayrullah Aydoğan 7 Ekim 2021

  Evde olduğum halde evde yoksunuz diye mesaj atıyorsunuz. Bari asılsız bilgi vermeyin. Nasıl bir kargosunuz siz ya bir daha mı PTT kargo tövbe iş yapmam. Çorlu PTT kargo çalışanları işinizi biraz olsun severek ve ciddi yapın.

  Yorum Yap
 31. Özlem Toker 6 Ekim 2021

  Bana yarın kargomu eve getirilmeleri için ne yapmam lazım?

  Yorum Yap
 32. Erdal Teke 4 Ekim 2021

  İki aydır kargom gelmedi. Utanmadan adrese geldik ulaşamadık diyorsunuz. Devletin neden gerilediği işini düzgün yapmayanlardan dolayıdır. İşinizi düzgün yapın aldığınız maaşı hak edin.

  Yorum Yap
 33. Gülcan Bayrak 29 Eylül 2021

  Hiç bir zaman PTT kargo istediğimizi vaktinde elimize ulaştırmadı. bu nasıl bir sorumsuzluktur. İş yapmıyorsunuz. Biz gelip alınca da gördük oradaki memur arkadaşları boş, boş oturun ancak devletimizde size maaş versin oh ne mis Batman PTT kargo sizden şikâyetçiyiz.

  Yorum Yap
 34. Ülkü Su 23 Eylül 2021

  Ya hep geldik yoksunuz diyorsunuz. Yola bakıp kargoyu beklemekten gözümüz yola düştü.

  Yorum Yap
 35. Serap Çivici 21 Eylül 2021

  Kaç gündür kargom gelmedi. Aldığınız maaşları hak etmiyorsunuz.

  Yorum Yap
 36. Murat Dağlıoğlugil 16 Ağustos 2021

  Ben saf, saf kargom sabah saat 9’da dağıtıma çıkmış akşam oldu hala neden gelmedi diyorum. Millet bir haftadır 10 gündür aynı durumda bekliyormuş meğer. Ne diyeyim rezalet, utanın, bu işi yapmayı bırakın.

  Yorum Yap
 37. Erkan Çolak 10 Ağustos 2021

  Başka bir kargo şirketi ile 10 saatte gelen kargom 4 gündür gelmiyor geldik yoktunuz diyorsunuz. Ben askerim o gün izin aldım gün boyunca bekledim. Ne gelen oldu ne giden oldu PTT kargo bitmiştir. Hakkım varsa helal etmiyorum. İşinizi hakkıyla yapın.

  Yorum Yap
 38. Adem Usca 14 Temmuz 2021

  Neden bu verdiğiniz takip numarasını girince yanlış diye yazıyor ve de sayfa açılmıyor.

  Yorum Yap
  1. Gökhan Kabukçu 29 Temmuz 2021

   Adem Usca benim de kargo gelmedi ne zaman gelecek belli değil!

   Yorum Yap
 39. Elif Arslan 13 Temmuz 2021

  Benim kargo Muğla Fethiye gitmiş geri iade edilmiş. Ne arayan oldu nede soran bu nasıl iş ne gönderdiğine aramışlar ne de geldiğinde beni aramışlar.

  Yorum Yap
 40. Can Tüfekçi 2 Temmuz 2021

  İngiltere’den bir sipariş verdim 9 Haziran’da Royal Mail ile yola çıkıp 15’inde PTT’ye ulaştı. 19’unda “teslim edilemedi” mesajı geldi, ben tüm gün evde olduğum halde, ve hiçbir şekilde bana ulaşmaya çalışmadılar. Ben kendim aradığımda da “adresi tam girilmemiş biz de bilemedik yurtdışına geri yolluyoruz” cevabını aldım.

  Satın aldığım yerle konuştuğumda ellerindeki adresi söylediler ve adres tam detaylı bir şekilde onların sisteminde görünüyordu. Bu “adres tam belli değildi” lafı bahane mi? Neden böyle oluyor? Yarım ay önce gelmesi gereken kargo bana ulaşmadan geri gidiyor. Tamamen saçma sapan işler. Böyle devam ederseniz kimse PTT ile iş yapmak istemez!

  Yorum Yap
 41. Sevda Güzel 10 Haziran 2021

  Kargolar zamanında gelmiyor. İşinizi düzgün yapın PTT’nin adını düşürmeden yapın.

  Yorum Yap
  1. Hüseyin Korkmaz 27 Temmuz 2021

   Sevda Güzel benimde Mersinden Mersin’in bir köyüne 3 haftadır bekliyorum daha gelmedi. İşlerini hiç düzgün yapmıyorlar.

   Yorum Yap
 42. Mehmet Hanifi Küçükoğlu 1 Haziran 2021

  Bu kargo halen elime ulaşmadı. AP05561401075 argo takip numarasıdır. 27.05.2021 14:28:52 – PTT İşyerine Geldi. KARATAŞ POSTA/KARGO DAĞITIM MÜD. / KARATAŞ POSTA/KARGO DAĞITIM MÜD. / ŞAHİNBEY / GAZİANTEP.

  Yorum Yap
 43. Mert Kozikoğlu 1 Haziran 2021

  Kanada’dan cc235685275ca gönderi numarasıyla ve Kanada post vasıtasıyla acil (ekpres) gönderilmiş olan evraklar Türkiye’ye gelmesine rağmen henüz tarafımıza ulaştırılmamıştır.

  Postane elemanlarına sorduğumda “gümrükte” cevabını almaktayım fakat evrakların gümrük ya da gümrüğe tabi bir şey olmadığı da aşikârdır. Bu konuda hiçbir merciden bir cevap alamadığım gibi telefonları da açan kimse yok.

  Yorum Yap
 44. Şükran Özel 28 Mayıs 2021

  Benim ürünlerim 3 gündür gelmesini bekliyorum. Arıyorum açan yok. Nusaybin gelmiş ama 15 dakikalı adrese getiremiyorlar. İşim var bu yüzdende evden de çıkamıyorum.

  Yorum Yap
  1. İmran Bozan 31 Mayıs 2021

   Şükran Özel Benim de 4 gün olduğu kargomun çıktığını ama daha gelmedi dağıtım merkezinde 3 gündür duruyor. Burada 15 dakikalık yol gelecekler ama onu da uzatıyorlar.

   Yorum Yap
 45. Çetin Alptekin 28 Mayıs 2021

  19 Mayısta dağıtım merkezinize gelen kargom hala teslim edilmedi. Bildirilen telefonların hiçbirisine cevap verilmiyor. İlgilenecek kimse yok mu ya da insanlar bu şekilde mağdur edilmek zorunda mı anlayamadım.

  Yorum Yap
 46. Nur Acar 27 Mayıs 2021

  Amerika’dan 6 günde gelen kargo havalimanı 10 PTT iş yerinde de 10 gündür bekledi ve hala bekliyor. Yani yapamıyorsanız bırakın onu da başkaları yapsın. Gümrükten geçsin yurtdışını farklı bir dağıtım şirketine verin. Yapamıyorsunuz.

  Kargoyu getirenlerde her defasında üzerine 2 TL. ekliyor. 2 TL. sinde değilim zaten ben veririm ama her gittiği yerden 2 TL. olmayan parayı istemesi sinirimi bozuyor. Bir de isterseniz şubeye bırakayım oradan alırsınız diyor.

  Yorum Yap
 47. Mine Kayıkçı 27 Mayıs 2021

  Bir haftadır kargom Kurtköy’de bekliyor. Getiriceğiz dediler hala yok. Anladık işleri yoğun ama bir telefona bakın kardeşim kimse telefonları açmıyor. Devlet diye yatmayın kardeşim özel kargolar vızır, vızır çalışıyor siz neden çalışmıyorsunuz?

  Yorum Yap
  1. İsmet Acar 27 Mayıs 2021

   PTT emin ol Mine Hanım vızır, vızır çalışıyor. Demek ki bu 17 gün tam kapanmadan adamlar işleri yetiştirmek de zorlanıyorlar.

   Yorum Yap
 48. Nihar Yalçınkaya 24 Mayıs 2021

  Eve gelmeden not bırakmadan nasıl evde olduğumuz halde bulunamadı muhabbeti de neymiş.

  Yorum Yap
 49. Sultan Gülmez Yıldırım 21 Mayıs 2021

  Kargom 2 gündür PTT’de bekliyor. Arıyorum telefona bakan yok şubeye gidiyoruz çok karışık bulamadık deniliyor. Ben böyle saçmalık görmedim. 2 kere aynı şey insanın başına gelir mi sorumsuzlar, sorumsuzlar.

  Yorum Yap
 50. Aysun Özbir 19 Mayıs 2021

  Ya dağıtımda olan kargo bana ulaşmıyor hem de kapılarının dibindeyiz arıyoruz garip, garip konuşuyorlar. Telefonları açmıyorlar ya deyin gelin alın ya da kargoyu zamanında teslim edin.

  Yorum Yap
 51. Muhammed Reçber 18 Mayıs 2021

  Şu kargo takip programını düzeltseniz çok karışık insanların anlayacağı şekilde kolay bir şey yapmalısınız. Ne var yani çok mu zor!

  Yorum Yap
 52. Cemal Yenilmez 23 Nisan 2021

  2 haftadır eve kapandım kargon hala yok. 2 hafta sürer mi, ya sonra evde yoksunuz diye bahane yaparlar. 2 ürün daha başka yerden söyledim. İstanbul’dan 1 günde elime ulaştı. Bir daha asla PTT kargo ile çalışmam.

  Yorum Yap
 53. Sinan Kesgin 20 Nisan 2021

  Bir hafta oldu benim kargo gelmedi. Sözde bugün gelecekti

  Yorum Yap
 54. Filiz Göktürk 17 Nisan 2021

  Ben bugün evde olduğum halde kargom gelmedi ve ürün siparişini girdiğim yerde kargo takibine girdim adreste yokmuşum ve not bırakmışlar. Ben bütün gün evdeydim not falan bırakmamışlar hatta mahalle PTT kargo hiç gelmedi ben şikâyetçiyim şu an ürünlerim orada ürünlerimi getirsinler. Ben gidip almayacağım çünkü asılsız konuşuyorsunuz.

  Yorum Yap
 55. Berk Güntek 17 Nisan 2021

  En kötü kargo servisi; 2. kez ısmarladığım kargo 10 günden fazladır teslim edilmedi. Hala Yalıkavak şubede bekliyor. Bende Yalıkavak’ta oturuyorum. İki adım yol için günlerdir bekliyorum. Yani ben mi kargonun yerini bulup oraya giderek teslim alacağım? O zaman servise ne ihtiyaç var ki? Diğer kargo şirketlerinden kargom 3-4 gün içinde kapıma teslim ediliyor.

  Yorum Yap
 56. Hasret Saydam 15 Nisan 2021

  Benim ayaklarımda sorun var evden çıkmıyorum. Fakat geldik evde yok diyorlar. Kargom gelimedi bana ulaşmadı.

  Yorum Yap
 57. Hande Özçelik 3 Nisan 2021

  Kaç gün oldu daha kargom gelecek. Bir sürü mesaj geldi kargonuz iletildi diye… Daha gelen giden yok dağıtıma çıktı diyor bir de yok öyle bir şey telefonda bakmıyorlar.

  Yorum Yap
  1. Arif Kurt 7 Mayıs 2021

   Selam Hande Özçelik kargo geliyor ama getirmiyorlar. Takip numarasından kontrol et hangi aşamada olduğunu bulursunuz.

   Yorum Yap
 58. Nevin Çakmak 30 Mart 2021

  Ya günler oldu hala kargo gelmedi neden anlamadım. 3 günde gelen teslimat 1 hafta oldu hala yok. Gelse de iadeye gidecek zaten kabul etmiyorum. ?

  Yorum Yap
 59. Tuna Güler 26 Mart 2021

  AliExpress den 10/03/2021 de aldığım ürün İstanbul geliyor ve 18/03/2021 de Kayseri de görünüyor. Ne hikmetse adamların keyfi yetecek de kargoyu teslim edecekler arkadaş ta ÇİN den 5 günde İstanbul’a gelen ürün ayın 18 den beri Kayseri PTT de bekliyor. Bu gün ayın 26 sı ve büyük ihtimalle de ayın 31 yada Nisan 1 de teslim edecekler keyfi bekletmenin ne anlamı var iş yerine de günlük PTT kargo geliyor.

  Yorum Yap
 60. Buse Kaya 1 Mart 2021

  24 Şubat’ta kargolanan ürünün 26 Şubatta Kütahya / Tavşanlı PTT şubesine ulaştı olarak gösteriyor. 1 Mart sabahı teslim kodu mesajı geldi. Hala Kargo ortalıkta yok. Arıyoruz açan da yok. Ne biçim çalışıyorsunuz illa ayağınıza mı geleceğiz. Yeter artık bıktırdınız.

  Yorum Yap
 61. Şükriye İnan 3 Şubat 2021

  Yeminle nefret ettiriyorsunuz insanı kaç saatten beri bekliyorum uykulu, uykulu hala gelmedi. Nasıl bir ptt siniz hayret bir şey ya yazıklar olsun ya!

  Yorum Yap
  1. Kemal Özpolat 8 Şubat 2021

   Şükriye İnan benimde kargo xcxc adına teslim edilmiştir diye mesaj gönderiyorlar kargo ortada yok. Xcxc yazan terbiyesizliktir…

   Yorum Yap
   1. Serkan Bağcı 8 Şubat 2021

    Kemal Özpolat x ve c harfleri klavyede yan yanaya teslim adını bilinmeyen almamında yazmışlar. Demek ki kurye teslim edenin adını yazmamış teslim düşende bilmediği için öyle yazmıştır.

    Yorum Yap
 62. Hande Kayasaroglu 29 Ocak 2021

  Kargo teslimatı yapılmadı. Adreste yok mesajı geldi. Adrese gelen kuryeniz olmadan nasıl teslim yapmayı düşünüyorsunuz. Kuryeleriniz adrese gelmiyor.

  Yorum Yap
 63. Selva Topbaş 28 Ocak 2021

  Hatay Altınözü’nden 23 Ocakta çıkan PTT kargom 25 Ocakta Konya Selçuklu meram şubesine sabah saat sekiz buçuk gibi teslim edilmiştir. O günden beri bugüne kadar kargom bana ulaşamadı.

  Bu durumu nasıl çözeceksiniz merak ediyorum. Artık elime ulaşmasını diliyorum. Ayrıca ismim yanlış yazılmış Selver Topbaş diye kayıt alınmış ismim Selva Topbaş Meram dere de oturuyorum. Hatay’dan kargomu yollayan akrabam bile çok şaşırmış daha eline ulaşmadı mı diye soruyor.

  Yorum Yap
 64. Ayşe Bayazıt 18 Ocak 2021

  Bu kadar umursamaz olunmaz İstanbul’dan iki günde Erzurum a gelen kargom tam 3 gündür dağıtıma çıkmayı bekliyor. Telefonlar hepsi meşgul ulaşabileceğimiz bir tek müşteri hizmetleri PTT genel şube var böyle hizmet mi olur?

  Yorum Yap
 65. Ömer Özsoy 13 Ocak 2021

  Üç haftadır kargon Melikgazi’de halen ulaşmadı. Telefonlar sürekli meşgul daha bu kargoyu kullanmam.

  Yorum Yap
 66. Saosan Omar 11 Ocak 2021

  09.01.21 kargom kabul edilmişti ama hala elime gelmedi niye acaba?

  Yorum Yap
 67. Esra Yazıcı 29 Aralık 2020

  5 gündür kargom gelmedi telefonlarında açmıyorlar yazık.

  Yorum Yap
 68. Zeynep Konuk 24 Aralık 2020

  Telefonlara asla cevap veren yok boşuna oturup, oturup gidiyorlar orda bir telefona bile cevap veremiyorlar. 5 gündür kargo elime gelmedi.

  Yorum Yap
 69. Kader Melek Şahin 19 Aralık 2020

  Aralık ayının 4 de sipariş verdim kargom hala taşımada gözüküyor 14 gün oldu kargom hala ortada yok!

  Yorum Yap
 70. Candan Zengin 18 Aralık 2020

  Kargom şubeye gelmiş 5 gündür bekliyor. Neden bekletiyorlar bu kadar anlamıyorum. Arıyorum cevap yok. Yetişmiyorsa çalışan sayısını artırsınlar bu zamanda 10 günde kargo mu getirilirmiş. Nasıl bir anlayıştır.

  Yorum Yap
 71. Ayşe Yıldırım 17 Aralık 2020

  Evde olduğumuz halde kilo geri iade edilmiş yurt dışına aranılmadı diye saçmalık.

  Yorum Yap
  1. Hatice Bakır 24 Aralık 2020

   Ayşe Yıldırım aynen ulaşım numaralarını süs olarak mı yapıyorsunuz. Bakmayacağınız telefon numarası koymayın. 3 saattir size ulaşmaya çalışıyorum kesinlikle işinizi iyi yapmıyorsunuz. Müşterileri zor durumda bırakıyorsunuz.

   Yorum Yap
 72. Gülçin Yayla 15 Aralık 2020

  11.12.2020 tarihinde siparişim karasu içi dağıtıma çıkmış görünüyor. Bugün 15’i hala kargom gelmedi. Ben yakınım aslında PTT ye ama çalışıyorum ve gidip alamıyorum. Telefonla da aradım ama açan yok birini gönderip aldırabilir miyim soracaktım.

  Yorum Yap
 73. Adem Boylu 14 Aralık 2020

  Kırk kez aradım cevap veren yok. Bu nasıl bir iştir. Vatandaşa cevap bile vermiyorsunuz. PTT Kargo ne kadar rezil çalışıyorsunuz.

  Yorum Yap
 74. Fuat Özen 11 Aralık 2020

  Hiç bir ptt şube ve müşteri numarası telefonlara cevap vermiyor.

  Yorum Yap
 75. Hilmiye Mert 11 Aralık 2020

  Kargom barkod No 3004180129 Kocasinan Şirinevler / İstanbul 7 Aralıkta gelmiş. Bugün 11 Aralık hala evime getirilmedi. Evdeyim bütün gün 65 yaş üstüyüm hala iş yerinde bekliyor. Neden bu kadar zaman bekletiyorsunuz?

  Yorum Yap
 76. Soner Akıncıoğlu 4 Aralık 2020

  Beceremiyorsanız şu işi kardeşim yapmayın. 5 iş gününde nasıl ulaşmaz İstanbul’dan İzmire kargo başka firma 1 günde getiriyor. Yapamıyorsanız bırakın başkaları yapsın layıkıyla, birde evde yoksunuz dendi mi tilt oluyorum. 5 kişi var evde hepsimi sağır bu kapıyı duymuyor. Kameradan bakıyorum 10 dk da bir paranoyak oldum ne gelen var ne giden var.

  Yorum Yap
  1. Emirhan İşlek 10 Aralık 2020

   Soner Akıncıoğlu bir günde İstanbuldan Diyarbakır’a geliyor ama iki günde ilçeden eve teslim edilmiyor.

   Yorum Yap
 77. Ünal Kıvanç 3 Aralık 2020

  Evde olduğum halde güya evde bulunamamışım diye kargom eve getirilmedi. Bu kaçıncı oldu. Neden böyle yapılıyor anlamıyorum. Oysa kargoyu getirene bahşiş de veriyoruz.

  Yorum Yap
 78. Okan Dinçer 1 Aralık 2020

  PTT kargo kadar kötü bir kargo firması yoktur. Muhatap bile yok. hep aynı bahaneler.artık PTT kargo ile gönderi yapan firmalardan alışveriş yapmıyorum fakat kart geleceği için tercih seçeneğim yoktu.

  Gönderici PTT kargoyla çalışıyormuş yine yanılmadım kartımı getiremiyorlar. Ihlamurkuyu şubesine kart gelmesine rağmen bana teslim edilmiyor. Şubeyi arıyorum açan yok, müşteri hizmetlerini arıyorum yardımcı olmuyorlar ve ses gelmiyor diye kapatıyorlar. Böyle rezillik yok.

  Yorum Yap
 79. Ratip Cansu 27 Kasım 2020

  Ben böyle bir kurye görmedim. Dört kere aynı işlemi yaptılar evde olduğumuz halde evde yoldur diye kartı iade ediyorlar. Hep aynı böyle hizmet mi olur?

  Yorum Yap
 80. Bakiye Çelebi 25 Kasım 2020

  Bu nasıl bir hizmettir ya dört gündür kargom geldi bekliyor. Ben de burada bekliyorum dışarı çıkamıyorum. Gelir dönerler diye bu nasıl bir hizmet şikayetçiyim arıyorum kimse cevap vermiyor. Lütfen yöneticiler den rica ediyorum ya bu işe bir çözüm bulun. Ya da bu işi bırakın her sorduğum kişiye şikayet ediyor.

  Yorum Yap
 81. Elif Demir 24 Kasım 2020

  20 gündür kargom nerede bekliyorum. kaç gündür evdeyim hiçbir yere gitmedim dağıtımda 3 gündür.

  Yorum Yap
  1. Sami Kırdar 10 Mart 2022

   Elif Demir ben bu kadar ilgisiz kargocu görmedim. Kargom şubelerinde olmasına rağmen yok diyorlar.

   Yorum Yap
 82. Berrin Sınıkcı 20 Kasım 2020

  Günlerdir kargom ortada yok bakıyorum kaç gün olmuş PTT is yerine geleli hala dağıtım da değil. Nasıl sorumsuzsunuz pandemi döneminde bu kadar kısıtlama varken gelip bizde alamıyoruz. Hangi PTT de olduğuna dair de bilgim yok.

  Yorum Yap
 83. Gülden Yolcu 19 Kasım 2020

  Evde olduğum halde evde yok kâğıt bırakıldı denmiş. Kâğıtta yok kapıda, kargom hangi şubede bilgi almak için arıyorum telefonlara bakılmıyor. Bu nasıl hizmettir.

  Yorum Yap
 84. Ali Taşlı 19 Kasım 2020

  Bu nasıl iştir ya 1 saatten beri arıyorum hiç kimse açmadı. Bu nasıl sorumsuzluk kargo yok.

  Yorum Yap
 85. Sedef Azbay 18 Kasım 2020

  Kaç defa aradım PTT yi 4 şubeyi de hiç biride açmadı.

  Yorum Yap
  1. Nilüfer Baykal 17 Mayıs 2021

   Sedef Azbay aynen nedir bu böyle 10 gündür bekliyorum. Anlayamadım sonuçta yurtiçi yürüsen gidersin. Telefonu açmıyorlar nedir böyle anladım.

   Yorum Yap
 86. Ahmet Yılmaz 11 Kasım 2020

  04/11/2020 – Kabul Edildi. URLA / URLA URLA İZMİR.
  04/11/2020 – PTT İşyerinden Çıktı. PTT İşyerine Sevk Edildi. URLA / URLA URLA İZMİR.
  05/11/2020 – PTT İşyerine Girdi Zimmet Edildi. KAYSERİ P.İ.D.M / KAYSERİ P.İ.D.M MELİKGAZİ KAYSERİ.
  06/11/2020 – Zimmet Alındı. KAYSERİ P.İ.D.M/KAYSERİ P.İ.D.M MELİKGAZİ KAYSERİ.

  6 Kasım 2020’de Posta İşleme Dağıtım Merkezi Kayseri PİDM (Melikgazi, Kayseri)’ye zimmet edildiği görünen kargom 3,5 iş günüdür elime ulaşmadı. Durumun detayını sormak için aradığımızda ise cevap verilmiyor, çalıyor, çalıyor sonra şu anda telefona bakamıyor lütfen daha sonra tekrar deneyin. 1,5 günde 1000 km. yol gelmiş kargoyu 3,5 gündür 7 km. yola getiremediler.

  Bu gün 11 Kasım az biraz insafınız olsun. Adamlar 28 saatte oradan buraya getirmiş siz 84 saattir bana getiremiyorsunuz. Yahu kardeşim akıl var mantık var tam 18 saat de İzmir’den Kayseri’ye gelen kargoyu siz nasıl 84 iş saatinde bir semtten diğerine götüremiyorsunuz.

  Yorum Yap
  1. Ümit Çimiçin 8 Aralık 2020

   1 Aralık 2020 günü gelen kargo ücreti ödendiği halde 8 Aralık 2020 bugün hala gelmedi. Telefon numarası bırakılmış 15 kere aradım telefonu açada yok. Siz bu hizmeti lütfen yapmayın, biz bu işi beceremiyoruz deyip konkorta ilan edin. İnsanları mağdur edemezsiniz.

   Yorum Yap
 87. Neslihan Bellek 5 Kasım 2020

  Kargom 3 hafta oldu Ankaraya gitmemiş!

  Yorum Yap
 88. Duygu Yaşar 4 Kasım 2020

  Bu ne sorumsuzluk ya 10 gündür şubedeki kargoyu getirmiyorsunuz. Ne telefonlara bakıyorsunuz ne bir şey çalışmıyorsunuz. Yazıklar olsun! Bu dönemde öğrenciyim internetten aldığım kitaplarım derslerim için kaç gün oldu daha gelmedi. Mağdur edecekseniz bizleri çalışmayın onlarca işsiz insan var. Parasını ödediğim ürün hakkında bilgi alamıyorum, nerede olduğunu bilmiyorum.

  Yorum Yap
 89. Tahir İmamoğlu 30 Ekim 2020

  Fethiye Hisarönü PTT kargo ne telefonlara bakıyor ne kargom hala telim edilmedi. 15 gün oldu. Telefonlara neden bakılmıyor bunlar nasıl memur bu kaçıncı oldu.

  Yorum Yap
  1. Raime Akay 6 Kasım 2020

   Bu dünyada bir tane sorumsuz şirket varsa oda ptt. Telefonlara bakılmıyor gönderi takip edilemiyor.

   Yorum Yap
 90. Çağrı Atalay 30 Ekim 2020

  PTT kargo rezalet 1 hafta oldu kargo getirecekler. Yapmayacaksınız bırakın bu işi.

  Yorum Yap
 91. Sevda Canatan 28 Ekim 2020

  PTT Beşevler Nilüfer kargo 6 gün bekliyorum.

  Yorum Yap
 92. Aycan Kaşaltı 27 Ekim 2020

  6 günden beri yurtiçinden bir kargoyu teslim edemiyorsanız bırakın bu işi vatandaşı mağdur etmeyin. Telefonlarınızı zaten açmıyorsunuz. Bir gün de teslim diye reklam yapıp benim canim ne zaman isterse o zaman dağıtırım olmaz.

  Yorum Yap
 93. Arif Solak 21 Ekim 2020

  Kayseri şubesi kargo takipte kargonun teslim edildiği yazıyor. Benim kargom gelmedi? Arıyoruz cevap yok. Kargom nerede?

  Yorum Yap
 94. Bülent Özpolat 21 Ekim 2020

  İstanbul Sultangazi ptt şubesine 4 gündür kargom ulaşmış. Ne getiren var ne msj atan sürekli arıyorum cevap vermiyorlar. Bu ne sorumsuzluk verdiğime bin pişman oldum.

  Yorum Yap
 95. Suna Uzun 19 Ekim 2020

  Kıraç PTT dağıtımı 3 gündür arıyorum. Dağıtımla iletişim kuramıyorum. Telefonlar cevap vermiyor. 97 kez aradım. Sonuç yok kargom nerede?

  Yorum Yap
 96. Sabri Yurdakul 16 Ekim 2020

  PTT ile gelen kargolarım sürekli gecikiyor. Arıyorum telefonlarıma da kimse cevap vermiyor. Bu nasıl bir çalışma sistemi? Hiç memnun değilim.

  Yorum Yap
 97. Sabri Çicek 12 Ekim 2020

  Nasıl bir firmasınız siz ne ulaşabiliyoruz nede kargomuzu takip edebiliyoruz. Verdiğime bin pişmanım kargoyu alıcılar da hep bekliyor.

  Yorum Yap
 98. Ceysa Öztaş 4 Ekim 2020

  Be kadar sorumsuzluk olmaz ne bir bilgilendirme mesajı var nede başka bir şey… Kargom gelmiş geri gitmiş nereye gitmiş hangi şubeye gitmiş haberim yok. Bunun için bir bilgilendirme mesajı bile atılmadı yazık milleti bu kadar mağdur ediyorlar bence artık bir düzenleme gelmesi gerekir.

  Yorum Yap
 99. Recep Arı 2 Ekim 2020

  Pazartesi öğleden önce Bursadan İstanbul Ümraniye ye APS ile kargo gönderdim internetten takip ediyorum önce Ümraniye ye gitti (and) sonra oradan Avrupa yakasına geçti.

  Bir sürü ilçe dolaştı saat 8 (cuma sabahındayız) yeniden Ümraniye sonra tuzla yazıyor. Bizim acil belgeler İstanbul türü atıyor PTT yapacak bir şey yok diyor telefonla hiç bir yere ulaşamıyorum. Sizce bakmalıyım artık bugün teslim olması için dua edeceğim.

  Yorum Yap
 100. Hülya Düzenli 1 Ekim 2020

  Kargom gelecek bir gün içerisinde orda olur dediler halen yok. Kargomu sorgulama diyorum oda açılmıyor PTT arıyorum açmıyorlar.

  Yorum Yap
 101. Dursun Akbaba 30 Eylül 2020

  Gümrük de yapılan işlemlerin akıbeti belli değil RB988188909SG Takip numaralı yurt dışından gelen kargom gümrükte ithaline yasak diye el koydular bir aydır şöyle yazıyor.

  04/09/2020 – 15:34:36 – Zimmet Alındı – İstanbul. Uluslararası PİM / İstanbul. Uluslararası PİM – Başakşehir- İstanbul (AVR) ne dir anlamadım. Eğer gümrük vergisi varsa onu da ödemeye razıyım. Benim ürünü eğer geri üreticiye gönderecekseniz niçin bir aydır bekletiyorsunuz.

  Gönderin ben de paramı geri alayım beni mağdur ediyorsunuz hem de üreticiyi mağdur ediyorsunuz ya ülkede üretiliyor da ben mi istemedim üretin ben yurt dışından değil yurt içinden alayım aslı astarı bir spor aktivite gösteren bir saat yanında kulaklığıma da el koydunuz hadi saat anladım da kulaklığıma neden el koydunuz anlamadım. Ben de her gün yüzlerce Türkiye’de video izliyorum aynı saat tanıtımını yapıyorlar onlara bakarak istedim eğer yasak varsa onlar nasıl getiriyorlar hem de yüzlerce kişi…

  Yorum Yap
 102. Burak Turgut 30 Eylül 2020

  Ptt nin telefonları aradık mı açılmamak için mi devlet size vermiş? 12 defa aradık açan yok!

  Yorum Yap
 103. Gülay Yenilmez 29 Eylül 2020

  Kargo gönderildi diye mesaj atıldı 28 Eylülde hala ortada yok, kargo takipden sorgulayamıyorum. Hatalı kargo takip numarası yok diyor. Atılan mesajlarda takip numaram hep aynı bu nasıl iş anlamadım. Gercekten yazıklar olsun, PTT diye destekleyelim dedik düştüğüm duruma bak…

  Yorum Yap
  1. Ozan Uslu 30 Eylül 2020

   Gülay Yenilmez ayı sorun bende de yaşandım. Sipariş verdiğiniz siteden takip numarası alabilirsiniz ama kargo yine de yavaş çalışıyor, iki gündür benim paketim dağıtıma çıkamadı.

   Yorum Yap
 104. Orhan Sarıgül 28 Eylül 2020

  Nasıl olsa devletimin desteğiyle çalışıyorlar, iş korkusu yok.

  Yorum Yap
 105. Celal Dündar 28 Eylül 2020

  Ya biz hata mı ettik PTT Kargo şubesine bir paket verdik 5 günde bir gelir ya! Var mı böyle bir şey telefonlar açarsanız cevap vermezler. Bu nasıl bir anlayış hizmete ben anlamış değilim. Bundan sonra kargolarıma PTT Kargo şubesine vermeyeceğim. Ben şikayetçiyim personel yoksa personel alsınlar.

  Yorum Yap
 106. Serdar Ekinci 25 Eylül 2020

  Yok, böyle bir işleyiş nasıl bir PTT nasıl bir uygulama. 10 dakika diyor bekle, bekle dur birde Konçerto dinletiyorlar. Yazıklar olsun böyle bir hizmet olmaz. Nazilli deki hiç bir PTT kargo ya normal iletişim den ulaşamıyoruz.

  Yorum Yap
 107. Tennur Suluk 24 Eylül 2020

  Pazartesi günü adıma kargo gönderildi. Hala kargom elime geçmedi. Yazıklar olsun!

  Yorum Yap
 108. Kübra Gelen 24 Eylül 2020

  Kargom geleli 1 hafta oldu. Paketim ortada yok, telefonlar açılmıyor. Bu kadar ilgisiz olmanız kötü bir durum devlet kurumu olarak.

  Yorum Yap
 109. Tuğba Özkan 22 Eylül 2020

  Yazıklar olsun 1 hafta oldu kargo ortada yok, telefonlar açılmıyor, muhatap yok. Devlet kurumusunuz bir de keşke bunun ne demek olduğunu bilebilseniz.

  Yorum Yap
 110. Fatma Sucu 18 Eylül 2020

  Dün adıma kıbrıstan türkiyeye gelmek uzere kargo verildi ama barkod numarası hata veriyor kargom hakkında bilgi alamıyorum. Barkod no: RR90025847766

  Yorum Yap
 111. Mustafa Bünyamin Uruç 18 Eylül 2020

  PTT kargo Çanakkale 17 Eylül saat 09.09 da teslim almış olduğu Kargoyu bugün şu an saat 14.30 hala getirmediler. İki gündür evden ayrılıyoruz kulağımıza telefonda. PTT kargonun hızına yetişilmiyor! İlgili ve sorumlular hangi çağdayız? Bu ne gaflet, bu ne rehavet, bu ne sorumsuzluk?

  Yorum Yap
 112. İsmet Orhan 17 Eylül 2020

  Benim kargo bugün teslim edilecekti edilmedi. Darıca şubesi teslim edecekti.

  Yorum Yap
 113. Ece Kılıç 17 Eylül 2020

  İlk defa PTT kargo ile bir paket gönderildi. Dün sabah dağıtım merkezine ulaştı. Hala bekliyorum evden çıkmadık cihet yazıyor. Defalarca aradım 42 10 olan numarayı 5 dakika beklettikten sonra meşgul dedi. Sizin amacınız ne? Dağıtım yapacak mısınız yoksa işiniz vatandaşı sinir etmek mi? Hadi kargomu getirin artık.

  Yorum Yap
 114. Sevgi Açıkgöz 17 Eylül 2020

  Telefona cevap verirmisiniz.

  Yorum Yap
 115. Filiz Özer 17 Eylül 2020

  9 gündür kargom gönderilmiştir halen bana ulaşmadı.

  Yorum Yap
 116. Türkan Altın 16 Eylül 2020

  Evde olduğum halde, evde bulamadık deyip kargoyu şubemizden alın diyen saçma sapan bir kargo. Arıyorum şubenizi telefonu açan kimse yok.

  Yorum Yap
 117. Fatma Taşpınar 16 Eylül 2020

  Dün adıma Kıbrıs’tan Türkiye’ye gelmek üzere kargo verildi ama barkod numarası hata veriyor. Kargom hakkında bilgi alamıyorum?

  Yorum Yap
  1. Fatma Sucu 18 Eylül 2020

   Bilgi alabildiniz mi kargonuzla ilgili bende aynı sorunu yasıyorum. Benim kargoda 15 Eylülde 2020 tarihinde verildi.

   Yorum Yap
 118. Asya Düz 10 Eylül 2020

  Kargo bekliyorum evde bir dünya insan var kimseyi bulamamışlar bak. Sonra arıyoruz 6 saat sonunda biz ters konuşunca paramı siz mi veriyorsunuz diyorlar. Benim paramla oradan ekmek yiyorsun. Yani bugün de gelmezse gerçekten olacaktan kim sorumlu. Tek kelime ile iğrenç bir kargosunuz!

  Yorum Yap
 119. Ayten 4 Eylül 2020

  02814024024067 barkod nolu kargomu arıyorum yok 4441788 numaranızı arıyorum.10 ‘ diyor. Yarım saat geçiyor. Müziğe devam. Kınıyorum ve kargomu bekliyorum

  Yorum Yap
 120. Betül Gündoğdu 4 Eylül 2020

  Kargom tam 6 gündür Elazığ DTM de gözüküyor hala elime ulaşmadı, bu nasıl bir sorumsuzluk belki önemli bir şey var içinde?

  Yorum Yap
 121. Şule Kaya 1 Eylül 2020

  Kargo da rezalet yaşatıyor ptt.

  Yorum Yap
 122. Doğukan 28 Ağustos 2020

  Bir işi düzgün yapamıyorsunuz yazık valla size yazık imkânım olsaydı diğer kargoları seçecektim ne telefonlarınızı arayabiliyoruz ne kargomuzu doğru dürüst kontrol edemiyoruz.

  PTT nedir abi işlerini hiç güzel yapmıyorlar sinir hastası etiler insanı 4 gündür bakıyorum oturduğum şehire gelmiş paketleme paketleme sanki bugati getiriyorlar arabaya köpük kutu kaplıyorlar.

  Yorum Yap
  1. İrem Karadağ 12 Ekim 2020

   Rize şubesi ne telefonu açan var ne başka bir şey gelip alın diyor madem ben alacaktım siz neden oradasınız?

   Yorum Yap
 123. Ramazan 24 Ağustos 2020

  Diyarbakir ptt de çalışanları işini düzgün yapmıyorlar.

  Yorum Yap
 124. Mustafa 24 Ağustos 2020

  Dünya kadar maaş alıyorsunuz ama ne yazık ki çalışmıyorsunuz!

  Yorum Yap
 125. Filiz 21 Ağustos 2020

  11.08.2020 de ankaradan yola çıkan kargom iki günde Esenyurt PTT kargo dağıtıma gelmiş.

  Ancak 13. 08.2020 den bu güne kadar kargom teslim edilmedi. Oturduğum sitenin güvenlik görevlisi bile bana bugünde PTT gelmedi ne zaman getiriyorlarmış.

  Bilgi verdiler mi diye soruyor. Esenyurt posta dağıtım merkezi telefonu açmıyor. Paketimi ivedilikle gönderin lütfen. Madem yoğunsunuz eleman alın. Posta dağıtım elemanlarının maaşına zam yapın. Yeter artık.

  Bütün gün cam da PTT nin gelmesini bekliyorum. Bu ne eziyet. Bir daha PTT kargo lafını duymak dahi istemiyorum. Çünkü tüm kargo şirketleri kısa sürede getirirken bir haftadır PTT Bulunduğum semtin posta dağıtımına gelmiş olan kargomu adresime getirilmedi.

  Yorum Yap
 126. Zeynep Erdoğan 21 Ağustos 2020

  Bu nasıl sorumsuzluk bugün 3. gün Bolu PTT kargo şubesinde neden bekliyor siparişim. Bolu PTT kargo şubesinin bütün telefonlarını aradım kimse bakmıyor. Sebep?

  Yorum Yap
 127. Volkan 21 Ağustos 2020

  Siz nasıl iş yapıyorsunuz. Evdeyim ne kapı çalan var ne evde misiniz diye arayan. Sonra mesaj geliyor “ adreste olmadığınız için teslim edilmedi” diye. Bir bilgilendirme kağıdı da bırakılmamış. Anlıyorum ki adrese hiç gelinmemiş. Arıyorum açan yok. Siz bırakın bu işi, insanları da mağdur etmeyin.

  Yorum Yap
 128. Emre Türkşen 20 Ağustos 2020

  Teslim edildi diyor ama ne telefon açmak var ne de bana geldi kargo teslim edildi diyor yok. Kim geri dönecek bana kargom nerede?

  Yorum Yap
 129. Elif Düşünceli 20 Ağustos 2020

  3 gündür kargonuz dağıtımda diye mesaj atıyorsunuz hala gelmedi. 3 gündür evimden dışarı çıkamıyorum kargoyu bekliyorum. Ben sipariş vereli 9 gün oldu ayıp gerçekten. Üstelik telefonları da açmıyorsunuz.

  Yorum Yap
 130. Bünyamin Çakır 20 Ağustos 2020

  Alanya PTT kargo eve gelmediği halde eve gidildi deniliyor. 2 gündür evden çıkmıyorum birde yalan beyan ayıptır gidildi evde bulunamadı birde bildirim burabildi deniliyor.

  Mesaj geliyor kapıya bile çıkıp baktım bildirim falan yok uğramadan kafasına göre uğradık deniliyor nereye şikayet edilebilir bu olay 2 gündür evden dışarı çıkamadım ayıptır.

  Yorum Yap
 131. Can Tanal 15 Ağustos 2020

  Yapamıyorsanız bırakın. Kaç gündür kargomu alamıyorum yazık ya yazık! Zahmet olacak ama tele bir bakın!

  Yorum Yap
  1. Vildan Kocabaş 20 Kasım 2020

   Ptt hizmette 0 diyorum. 15 gün oldu kargom yerine ulaşmadı.

   Yorum Yap
 132. İdris 13 Ağustos 2020

  Sizden kargocu olmaz ptt kargo en kötü kargo!

  Yorum Yap
 133. Halis 12 Ağustos 2020

  PTT kargodan memnun değilim, dağıtımda denen kargo eve getirilmediği gibi evde bulunmadığınız yazısı gönderiliyor. Telefonlara cevap verilmiyor. Diğer kargo şirketleri çok daha iyi hizmet veriyor.

  Yorum Yap
  1. Adile 29 Ağustos 2020

   PTT kargom gecen cumadan beri yolda ve daha gelmedi ne biçim işçisiniz cevap verin telefonlara.

   Yorum Yap
 134. umut 5 Ağustos 2020

  laf söylesem hakmı bu ne ya telefonlarımızı bile açmıyorlar şikayet etsem şikayetime yazık valla yazıklar olsun size

  Yorum Yap
 135. Cafer Yuca 5 Ağustos 2020

  27 Temmuzda Erzurum merkeze gönderilen kargon gündüz ulaşmadı. Sabahtan beri Erz. ptt kargo şubesine ulaşamıyorum. Tam bir rezalet. İnanın Afrika bunlardan düzenlidir.

  Yorum Yap
 136. Çağla 30 Temmuz 2020

  Kargoyu getirmeyi bırak telefonlara bile cevap vermiyorlar. En berbat kargo şirketi hiç memnun olmadım tercihim içinde pişman oldum tavsiye etmiyorum.

  Yorum Yap
 137. Murat akgün 28 Temmuz 2020

  Sizi Allah nasıl biliyorsa öyle yapsın bi kargoyu teslim edemediniz. Müdürlüğe gidiyon dagıtımda diyorlar madem dagıtımda neden hala gelmiyor sanki Papua yeni ginede oturuyoz yazıklar olsun size

  Yorum Yap
 138. Halil 27 Temmuz 2020

  Hayatımda gördüğüm en berbat kargo. Üç gün önce “Kargonuz dağıtıma çıktı.” şeklinde mesaj gelmesine rağmen henüz kargodan bir haber yok. Üstelik telefonları da açan kimse yok.

  Yorum Yap
  1. Hacer 14 Ağustos 2020

   Bende Halil resimli magnet sitesinden foto çıkardım 4 gün oldu dağıtıma cıkmış ama hala bekliyorum yazıklar olsun gerçekten.

   Yorum Yap
 139. Murat 24 Temmuz 2020

  Kargom daha gelmedi geç ulaşıyor!

  Yorum Yap
 140. Sinem 22 Temmuz 2020

  Ayın 14ünden beri kargomu alamadım halbuki 2 gün teslim yazıyordu.

  Yorum Yap
 141. Sevgi 22 Temmuz 2020

  3 gündür dağıtıma çıkaramadınız bırakın ya yapamıyorsunuz iste. En kotu kargo şirketi ?

  Yorum Yap