Sürat Kargo Çalışma Saatleri

Türkiye’nin tüm her yerinde sürat kargo çalışma saatleri alt kısımda verildiği şekildedir. Bu saatler içerisinde şubeden kargo işlemlerinizi yaptırabilir veya kargo işlemleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe ve Cuma yani hafta içi Sabah 09:00 ile 18:00 arası mesai yapılmaktadır. Cumartesi günler saat sabah 9:00 ile 15:00 arasında pazar günü ise şubeler kapalıdır.

Sürat Kargo Çalışma Saatleri

Yorum Yaz

Müşteri yorumları

6 Müşteri Yorumu

 1. salih koyun

  Çalışma saati çok kısa işten çıkmadan bunların mesaisi bitiyor bunu görün nöbetçi kargo bulunsun en azından sürat kargo eğer nöbetçi kargo sistemine geçerse en çok kullanılan kargo olacağına eminim.

  Yanıtla
 2. Aynur

  Sancaktepe Palmiye şubesi kargom gelmediği halde getirdiklerini cep no aradıklarını ama: ulaşamadıklarını şubeden gelip almamı istediler…hiçbiri doğru değil birde benim doğru söylemediğimi ifade ettiler bu şekilde müşteriye davranılmalı mı soruyorum….

  Yanıtla
 3. Ünal İMDAT

  Ürünü sürat kargodan alırsan bu tür sorunlar yaşaman gayet normal

  Yanıtla
 4. Melek

  Ne telefonlara bakıyor ne bisey Allah bildiği gibi yapsın.

  Yanıtla
 5. Nadide ŞAŞKIN

  Telefonlara neden cevap verilmiyor acaba?

  Yanıtla
 6. esra

  bir sipariş verdim dışkapı yıldırım beyazıt hastanesine f blok aile hekimliği polinikliğine kaç haftadır kargom gelmemiştir kapıda ödeme istemiştim özellikle akşam 5 den sonra gelebilirse sevinirim dedim aradıklarında belirtin dendi belirttim hala yok ortada kargom

  Yanıtla