Sürat Kargo Çalışma Saatleri

Türkiye’nin tüm her yerinde sürat kargo çalışma saatleri alt kısımda verildiği şekildedir. Bu saatler içerisinde şubeden kargo işlemlerinizi yaptırabilir veya kargo işlemleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe ve Cuma yani hafta içi sabah 09:00 ile 18:30 arası mesai yapılmaktadır. Cumartesi günler sabah saat 9:00 ile 14:30 arasında hizmet vermekte olup, Pazar günü ise şubeler kapalıdır.

Sürat kargo Doğu illeri için çalışma saatleri, hafta içi sabah 08:30 ile akşam 18:00 arasında. Hafta sonu Cumartesi günü sabah 08:30 ile öğlen 14:00’a kadar devam etmektedir. Bu çalışma saatleri sadece Sürat kargo doğu illeri için geçerlidir.

Sürat Kargo Çalışma Saatleri

Şuna Göre Sırala:

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri yorumları

19 Müşteri Yorumu ya da Şikayeti

 1. Kadir

  Sürat kargo Merzifon ben böyle bir rezalet görmedim kargom günlerdir şubede bekliyor dağıtıma çıkmıyor yapamıyorsanız işinizi bırakın gidin sizinle mi uğraşcağız.

  Yorum Yap
 2. tarkan

  Sürat kargo ile gelen siparişi iptal ediyorum artık onunla mı uğraşacağım

  Yorum Yap
 3. Malik

  Ne kadar berbat bir kargo arkadaş kargo dağıtıma çıkmış 4 gün olmuş hala bekliyorum ne gelen var ne giden arıyorum telefona cevap vermiyorlar yapmıyorsanız kapatın arkadaş

  Yorum Yap
 4. Murat Karakuş

  Ne biçim kargo bu sürat kargo ürünüm niltim Bursa şubesine geleli 3 gün oldu hala evime gelmedi arıyorum telefonlara bakmıyorlar.

  Yorum Yap
  1. yasin

   Sizde numarası varmı sürat

   Yorum Yap
 5. FATİH TURGUT

  29 nisandan beri hala cargo teslim edilecek bir daha bu cargo asla kullanmıyacam sipariş verirken özellikle sorucam ürün alıcağım firmaya sürat cargoyla çalışıyosa almıyacağım ürünü29 nisandan beri hala cargo teslim edilecek bir daha bu cargo asla kullanmayacağım sipariş verirken özellikle soracam ürün alacağım firmaya sürat cargoyla çalışıyorsa almayacağım ürünü

  Yorum Yap
 6. halil

  1 gündür arıyorum telefona bakan yok allaha emanet

  Yorum Yap
 7. Gülsüm

  Ya insaf yeminle 2 gündür arıyorum ya bir insan hiç bir telefona bakmaz mı bir hat meşgul demi sürekli çalışıyor açmıyorsunuz

  Yorum Yap
 8. Ali

  Sürat kargo kargoları hep kırık getiriyor. adresinden kargo iade işlemini bilerek yapmıyor. firmalarla danışıklı dövüş yapıyorlar sanırım sen iade edeme ki paranı da geri alama. ortak çalışıyorlar sanırım. musteri temsilcilerine defalarca şikayet ettim hepsi boş. iki tane kız oraya koymuşlar onlarda sizin gazınızı alıyor telefonu kapatıyor. Sube kimseyi iplemiyor. başka kargo şirketini deneyin surat kargoyla asla bir şey göndermeyin.

  Yorum Yap
 9. özlem

  körfez Kocaeli şubesine mesai saatleri içinde dahi ulaşamıyorsun.Ürünü bekletiyor şubesinde gönderiye çıkarmıyor.

  Yorum Yap
 10. mehmet

  aman sakın surat kargoyla hiç bir şey göndermeyin ya kaybolur ya ulaşamazsınız rezalet bi kargo firması

  Yorum Yap
  1. hilal

   Bencede bi haftadır arıyorum ulaşamıyorum surat kargoya nefret ettim yemin ederim

   Yorum Yap
 11. salih koyun

  Çalışma saati çok kısa işten çıkmadan bunların mesaisi bitiyor bunu görün nöbetçi kargo bulunsun en azından sürat kargo eğer nöbetçi kargo sistemine geçerse en çok kullanılan kargo olacağına eminim.

  Yorum Yap
 12. Aynur

  Sancaktepe Palmiye şubesi kargom gelmediği halde getirdiklerini cep no aradıklarını ama: ulaşamadıklarını şubeden gelip almamı istediler…hiçbiri doğru değil birde benim doğru söylemediğimi ifade ettiler bu şekilde müşteriye davranılmalı mı soruyorum….

  Yorum Yap
  1. yasin

   Benzer uygulamayı burda da yapıyorlar. İzmir Menderes şubesi öğlen arası haber vermeden geliyor, kamu kurumunda çalışıyorum, öğlen mesai saatleri dışında kalıyor, nerden bileyim bu öğlen geleceğinizi vahiyle mi? Ya da bir hafta boyunca her öğlen arası sap gibi işyerinde onları bekleyeceğim sanırım. Çalışma stilleri bu bunların. Hem en az yarım saat öncesinden haber vermiyorlar öğlen geleceğiz bekleyin diye, hem de üste çıkıyorlar geldik de yoktunuz şubeden alın diyorlar ki şube de ilçe dışında kalıyor. Sanırım Kargo firması ÖZENLE SEÇİYOR SEVGİLİ ÇALIŞANLARINI!

   Yorum Yap
 13. Ünal İMDAT

  Ürünü sürat kargodan alırsan bu tür sorunlar yaşaman gayet normal

  Yorum Yap
 14. Melek

  Ne telefonlara bakıyor ne bisey Allah bildiği gibi yapsın.

  Yorum Yap
 15. Nadide ŞAŞKIN

  Telefonlara neden cevap verilmiyor acaba?

  Yorum Yap
 16. esra

  bir sipariş verdim dışkapı yıldırım beyazıt hastanesine f blok aile hekimliği polinikliğine kaç haftadır kargom gelmemiştir kapıda ödeme istemiştim özellikle akşam 5 den sonra gelebilirse sevinirim dedim aradıklarında belirtin dendi belirttim hala yok ortada kargom

  Yorum Yap