Kargo Şubesi Telefonuna Ulaşmak İçin İzlenecek Yollar?

Birçok kişi kargo şubelerini aradıkları ve sürekli olarak telefon açmadıkları şubeye ulaşamadıklarını dile getirmektedir.

Bu şikâyetten bizlerde mağdur olmamak için eğer bir kargo şubesini arayarak ve aradığımız zaman şubeye ulaşmak istiyorsak kargo şubelerinin yoğunluğun az olduğu saatlerde aramak en mantıklısıdır.

Yani özellikle sabah saat 9 ile 11 arası öğleden sonra 3 ile 5 arası aramak en idealidir. Bu saatlerde kargo şubelerinin yoğunluğu az olduğundan dolayı telefonunuza bakılma ihtimali yüksektir. Başka bir husus ise bir kere aradınız açılmıyor ve yahut sürekli meşgul ise 3 veya 4 defa tekrar arayınız ya da diğer telefon numarası var ise o telefon numarasını arayınız.

Burada özetle çıkarılacak sonuç aslında kargo şubeleri sizin telefonları açmamalarından değil de iş yoğunluğundan dolayı telefonlarına bakamamalarından kaynaklanmaktadır. Yukarıda bahsettiğimiz işlemleri yapamadınız yinede şubeye ulaşamadınız ve kargonuz hakkında bazı sorularınız var o zaman her kargonun genel müşteri hizmetleri numarası sitelerde yazmaktadır. Genel müşteri hizmetleri numarasından müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz. Genel müşteri hizmetleri numarasında sistem operatör sistem olduğundan dolayı rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Sayfayı Beğendiyseniz Önerin:

Yorum Yaz

Müşteri yorumları