Kargo Şubesi Telefonuna Ulaşmak İçin İzlenecek Yollar?

Birçok kişi kargo şubelerini aradıkları ve sürekli olarak telefon açmadıkları şubeye ulaşamadıklarını dile getirmektedir.

Bu şikâyetten bizlerde mağdur olmamak için eğer bir kargo şubesini arayarak ve aradığımız zaman şubeye ulaşmak istiyorsak kargo şubelerinin yoğunluğun az olduğu saatlerde aramak en mantıklısıdır.

Yani özellikle sabah saat 9 ile 11 arası öğleden sonra 3 ile 5 arası aramak en idealidir. Bu saatlerde kargo şubelerinin yoğunluğu az olduğundan dolayı telefonunuza bakılma ihtimali yüksektir. Başka bir husus ise bir kere aradınız açılmıyor ve yahut sürekli meşgul ise 3 ya da 4 defa tekrar arayınız ya da diğer telefon numarası var ise o telefon numarasını arayınız.

Burada özetle çıkarılacak sonuç aslında kargo şubeleri sizin telefonları açmamalarından değil de iş yoğunluğundan dolayı telefonlarına bakamamalarından kaynaklanmaktadır. Yukarıda bahsettiğimiz işlemleri yapamadınız yinede şubeye ulaşamadınız ve kargonuz hakkında bazı sorularınız var o zaman her kargonun genel müşteri hizmetleri numarası sitelerde yazmaktadır.

Genel müşteri hizmetleri numarasından müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz. Genel müşteri hizmetleri numarasında sistem operatör sistem olduğundan dolayı rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Şuna Göre Sırala:

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri yorumları

9 Müşteri Yorumu ya da Şikayeti

 1. Nazan 14 Mart 2024

  Kozaklı PTT 2 gündür arıyorum telefona bakmıyorlar. O telefonu bakılmayacaksa kaldırsınlar.

 2. İrem Ağır 10 Haziran 2022

  PTT’de işine bakmıyorlar. Türkiye’den Bulgaristan’a kaç gün oldu bir paket gönderemiyor.

 3. İsmail Oğuz 2 Mayıs 2022

  LV433874625CN ve LV43387462CN yanlış adrese gitmiş. Bu yanlışlığı düzeltmedim. Ayrıca şikâyet etme sayfasına giremedim basitleştirirseniz faydalı olur.

 4. pınar 25 Şubat 2020

  gittiğimde gördüm ne kadar yoğun olduklarını bildiğiniz bilerek açmadı telefonu çaldı çaldı kapandı

 5. Ayşe 2 Ocak 2020

  Kargo şirketlerine rakip çıkmadığı surece ciddiyetsiz bir şekilde çalışmaya devam edeceklerdir. Şu anda 4 büyük firma hepsi anlaşmış şekilde hizmet 0. bu şekilde yapılan bir tasıma işlemi var.

  Devlet bu olaylara el atmadığı surece e ticareti resmen bitiren kargo şirketleri belli bir süre sonra tasıma yapacakları firma bulamayacaklar. İlgi alaka muhatap olma hepsi 0

 6. Ela 2 Eylül 2019

  Bu Aras Kargonun çalışanları ne kadar ciddiyetsiz..

 7. yaşar 10 Temmuz 2018

  çok ciddiyetsiz bir çalışanları var gelen gönerimi gelip teslim etmiyorlar ben gidip alacakmışım birdaha sipariş verirken aras kargoyla gelecekse istemem vaz geçeri diye söyliyecem.laçka bir kargo .

 8. huriye 8 Haziran 2018

  kargomda gıda var diye belirtilmesine ragmen karaman da getiremediler bu son asla yurt içi kargo ile göndermem

 9. Mehmet Ali Yılmaz 31 Mayıs 2018

  Kargo şubesinde 20 tane adam varsa herhalde aynı anda hepsinin işi yoktur. Bir zahmet içlerinden bir taneside telefonlara baksın.