Kargo Şubesi Telefonuna Ulaşmak İçin İzlenecek Yollar?

Birçok kişi kargo şubelerini aradıkları ve sürekli olarak telefon açmadıkları şubeye ulaşamadıklarını dile getirmektedir.

Bu şikâyetten bizlerde mağdur olmamak için eğer bir kargo şubesini arayarak ve aradığımız zaman şubeye ulaşmak istiyorsak kargo şubelerinin yoğunluğun az olduğu saatlerde aramak en mantıklısıdır.

Yani özellikle sabah saat 9 ile 11 arası öğleden sonra 3 ile 5 arası aramak en idealidir. Bu saatlerde kargo şubelerinin yoğunluğu az olduğundan dolayı telefonunuza bakılma ihtimali yüksektir. Başka bir husus ise bir kere aradınız açılmıyor ve yahut sürekli meşgul ise 3 ya da 4 defa tekrar arayınız ya da diğer telefon numarası var ise o telefon numarasını arayınız.

Burada özetle çıkarılacak sonuç aslında kargo şubeleri sizin telefonları açmamalarından değil de iş yoğunluğundan dolayı telefonlarına bakamamalarından kaynaklanmaktadır. Yukarıda bahsettiğimiz işlemleri yapamadınız yinede şubeye ulaşamadınız ve kargonuz hakkında bazı sorularınız var o zaman her kargonun genel müşteri hizmetleri numarası sitelerde yazmaktadır.

Genel müşteri hizmetleri numarasından müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz. Genel müşteri hizmetleri numarasında sistem operatör sistem olduğundan dolayı rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Şuna Göre Sırala:

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri yorumları

6 Müşteri Yorumu ya da Şikayeti

 1. pınar

  gittiğimde gördüm ne kadar yoğun olduklarını bildiğiniz bilerek açmadı telefonu çaldı çaldı kapandı

  Yorum Yap
 2. Ayşe

  Kargo şirketlerine rakip çıkmadığı surece ciddiyetsiz bir şekilde çalışmaya devam edeceklerdir. Şu anda 4 büyük firma hepsi anlaşmış şekilde hizmet 0. bu şekilde yapılan bir tasıma işlemi var.

  Devlet bu olaylara el atmadığı surece e ticareti resmen bitiren kargo şirketleri belli bir süre sonra tasıma yapacakları firma bulamayacaklar. İlgi alaka muhatap olma hepsi 0

  Yorum Yap
 3. Ela

  Bu Aras Kargonun çalışanları ne kadar ciddiyetsiz..

  Yorum Yap
 4. yaşar

  çok ciddiyetsiz bir çalışanları var gelen gönerimi gelip teslim etmiyorlar ben gidip alacakmışım birdaha sipariş verirken aras kargoyla gelecekse istemem vaz geçeri diye söyliyecem.laçka bir kargo .

  Yorum Yap
 5. huriye

  kargomda gıda var diye belirtilmesine ragmen karaman da getiremediler bu son asla yurt içi kargo ile göndermem

  Yorum Yap
 6. MEHMET ALİ YILMAZ

  kargo şubesinde 20 tane adam varsa aynı anda hepsinin işi yoktur herhalde bir zahmet içlerinden bir taneside telefonlara baksın,

  Yorum Yap