UPS Kargo Takip

UPS Kargo takip bilgisi gönderinizi şu an nerede olduğu hangi aşamalardan geçtiğini öğrenmeniz için yapmanız gerekenler neler öğrenmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.

UPS Kargo gönderi ve takibi yapabilmemiz UPS sitesine giriş yapmamız gerekmektedir. Alt kısımda siteye gidiş linkini bulabilirsiniz.

Açılan sayfada size iki adet sorgu yönetilecektir. Birisi yurt içi gönderisi sorgulatmak istediğiniz diğer ise yurt dışı gönderisi mi sorgulatmak istediğiniz. Eğer kargonuz yurt içi yani bir ilden başka bir ile gönderi ise sizde bulunan kargo takip numarasını yurt içi seçeneğinin karşısında yer alan kutucuğa girerek sorgulama yapıyorsunuz.

UPS Kargo Takip Sayfa Örneği

Eğer yurt dışına kargo gönderisi yaptıysanız veya yurt dışında adınıza kargo gelecekse bu sefer yurt dışı karşısında yer alan kutucuğa girerek kargo sorgulaması yapmalısınız.

Kargo takip numaraları size verilen kargo faturaların üzerinden yer almaktadır. Faturanız başka kişide veya bulamıyorsanız şube ile iletişime geçerek kargo takip numaranızı öğrenebilirsiniz.

UPS Kargo Takip Sayfasına Git

Şuna Göre Sırala:

Yorum Yazın

Müşteri yorumları

14 Müşteri Yorumu

 1. Niran

  Arıyorum açan yok, müşteri hizmetlerine bile bağlayamayan telesekreter yapmışlar. Hizmete sıfır bile diyemem eksilerde.

  Yanıtla
 2. MUZAFFER

  ne telefona bakan var ne bilgi veren var 12 gün oldu son 3 gündür işimi gücümü bıraktım durmadan arıyorum ama ne yazık ki bütün çabam boşa aşk olsun ulaşana nalet olsun telefona cevap vermeyenlere.

  Yanıtla
 3. Utku

  kötü bir kargo telefonda muhatap bulamıyorum.

  Yanıtla
 4. leyle şimşek

  Bu nasıl bir terbiyesizlik bu kadar insanı sinir etmeye hakkınız telefonların her şubesi bu kadarmı meşgül ne diye oturuyorsunuz. Orada iuiki corona bahaneniz var normal dede kargo çalışanları ukala lakayıt aşdıkları beş kuruşu hak etmiyorsunuz allah sizi nasıl biliyorsa öyle yapsın boş insanlar işlerini severek değil lütfen yapan cahil insanlardınız bir saattir diğer telefon müşteri temsilcisi lütfen açsın diye bekliyor

  Yanıtla
 5. MUSTAFA KARAKUŞ

  10 günde malatyadan ana yol üstündeki ilçeye gelmezmi ne yapıyorsunuz paketlerin enerjisiyle mi besleniyorsunuz. telefonları neden açmıyorsunuz.

  Yanıtla
 6. Sami

  Hayatımda böyle berbat bir kargo hizmeti görmedim. 10 gün oldu kargo gelmedi. İtibar kuracağımız yetkilide yok ulaşamıyoruz

  Yanıtla
 7. resul k.

  1 hafta 10 gündür bekliyorum kargom daha gelmedi iletişim bilgilerini arıyorum yarısı yanlış numara boyle bir numara bulunmamaktadır diyor, kimine de bakan yok gün boyu kimseye ulaşamadım. sıfır sıfır sıfır.

  Yanıtla
 8. RAMLA MOHAMED

  Eksik ürünüm iphon11’in ABD’den gönderilmesini istiyorum 3 hafta önce Ankra’da yaşıyorum lütfen evime ilet Ch088767174us

  Yanıtla
 9. gülsüm

  kargom nerede kaldı bekle dur öncekilerde böyle bir şey olmuyordu hemen geliyordu ama bu neden böyle oldu hiç yakışmadı size

  Yanıtla
 10. İşleri doğan

  1Z93R3X56803294987 takip nolu gönderim nerede.kagoya verildi diyor UPS kargo ortada yok acilen kargomu getirin lütfen

  Yanıtla
 11. hakan

  1Z93R3X56801120275 29.11.2019 dan beri ileriki bir tarihte teslim edilmek üzere bekletiliyor ibaresi var. şubeyi arıyorum sürekli meşgul lütfen bir muhatab bulalım

  Yanıtla
 12. hakan

  1Z3X97V8680001*** benim kargo nerede

  Yanıtla
 13. fahri

  kargo takip numaram olduğu halde takip edemiyorum neden?

  Yanıtla
 14. Hayrullah EKİNCİ

  Kargo elime acil geçmesi lazım bekliyorum

  Yanıtla