Yurtiçi Kargo Takip

Yurtiçi kargo takip yapabilmemiz için yurtiçi kargo sitesinden yararlanıp doğru bilgi almamız gerekmektedir.

Kargo takip işlemiz içi ilk olarak yurtiçi kargo sitesine giderek ana sayfada bilgi servisleri menüsünden gönderi takibini tıklayınız. İlgili adres linki alt kısımda bulabilirsiniz. Burada size gönderinizin yurtiçi, yurtdışı gönderimi takibimi yapmanızı isteyen iki adet seçenek sunacaktır.

Yurtiçi Kargo Takip için: Bu kısımda kargo takibi yapmak isteyenler yurtiçi seneğini işaretlediklerinden gönderi kodu yani kargo takip numarası, fatura numarası, ambar tesellüm numarası, çağrı numarası ile mi kargo takibi yapmanızı istediğiniz soran kısımlar gelecektir.

Yurtiçi Kargo Takip Ekran Görüntüsü

Kargo takip seçerseniz kargo takip numaranızı ve güvenlik kodunu girerek sorgulama yapacaksınız. Eğer fatura numarası ile sorgulatmak istiyorum derseniz açılan safada gönderen bilgisi mi yoksa alıcı bilgisimi seçeneklerinden size uygun olanı seçmeli şube adı ve fatura numarası ve fatura tarihini girerek sorgulama yapmalısınız.

Ambar tesellüm numarası ile sorgulamak isteyenler için de aynı fatura numarası ile sorgulama gibi ambar tesüllüm numarası, tarihi ve şube adınız girmelisiniz. Yurtiçi kargo son olarak çağrı numarası ile sorgulamadır eğer çağrı numarası ile sorgulayacaksınız sadece çağrı numarası ve güvenlik kodunu girerek sorgulamanız yeterli.

Yurtdışı Kargo Takip için: Yurtdışı kargo sorgulatmak isteyenler ise iki seçenekle kargo takibi yapabilirler. Birincisi Konşimento numarası ile sorgulama diğeri ise gönderi yani kargo takip numarası ile sorgulama sizde bulunan bunlardan hangisi ise numaranızı giriniz ve güvenlik kodunu girip onaylayarak kargo takip işleminizi bitirebilirsiniz.

Yurtiçi Kargo Takip Sayfasına Git

Yorum Yaz

Müşteri yorumları

17 Müşteri Yorumu

 1. İsmail

  Evde olduğum halde sizi bulamadık burdan gelip alın diyorlar taksi parasını verecekmisiniz sayın yurtiçi kargo yetkilisi.

  Yanıtla
 2. Şefia Süncer

  telefonları neden açmıyorsunuz sizin sorununuz ne?

  Yanıtla
 3. murat

  Bana haber verilmedi ama takipte ulaşılmadı diyo beni aramadınız bile

  Yanıtla
 4. Mehmet

  Telefonda fon müziği dinleyip duruyoruz.

  Yanıtla
 5. songül çil

  Kaç gündür bekliyorum kargonu böylemi çalışıyorsunuz yazıklar olsun

  Yanıtla
 6. Deniz

  Çok merak ediyorum düzeleştiricimin yenisi gelicekmi gerçekten

  Yanıtla
 7. Yılmaz YENİ

  Benim kargom nerde acaba?

  Yanıtla
 8. Aslı

  Teslim tarihi bugün olan kargom vardı ama ne arayan var nede gelen nasıl iş bu ya

  Yanıtla
 9. utku günbatan

  Ürünü teslim aldığımızda bozuk para sıkıntısı yasıyoruz hemde çok..

  Yanıtla
 10. hilal

  kargo buğün dağıtıma çıkarıldı saat kaç elime ulaşmadı tele sekreterle iş yapmak istemiyorum normal bir telefon hattı alın

  Yanıtla
 11. ömer

  Hiç kimseyle görüşemiyoruz sadece kayıtla muhattabız aramaktan yoruldum.daha iyi bir sistem olabilir.

  Yanıtla
 12. İsmail

  Evde oldugum halde kargonuz teslim edilmedi evde kimse olmadigi icin diye mesaj geldi. Kimse gelmedi aksama kadar camda bekledim gelen giden olmadı bana şubeye gelin kargonuzu alın diyorlar. Kargomun tekrar gönderilmesini rica ediyorum

  Yanıtla
 13. erdal abatay

  yurt içi malkara kargo şubesine telefon ile ulaşmak deveye hendek atlatmaktan daha kolaydır. yarım saat uğraştım ne operatöre bağlanır ne başka yere…

  Yanıtla
 14. şeremet

  Ne takip numarası hizmetleri çalışıyor nede ilgili şubeye sorduğunuzda paketin gelip gelmediğinden haberleri var. AMERİKA’DAN istediğimiz siparişleri takip numarası ile an be an izleyebilirken, 1.5 saatlik mesafedeki gönderimleri takip etme şansınız bile yok. İşte Amerika işte Türkiye zihniyetinin farkı.. Çark caddesi şubesine telefon ettim. Kamyon açılınca kime ne geldiği belli olur dediler. Önünüzde kamyona ait gelenlerin listesi yok mu diye sorunca isteksiz bir şekilde bayan yok dedi.

  Yanıtla
 15. Deniz

  Bugün kargom dağıtıma çıkarıldı bugün elime ulaşacaktı fakat daha bu saate kadar gelmedi

  Yanıtla
 16. şule

  Artık sizi aramaktan sıkıldım nasıl dağıtım yapıyorsunuz bilmiyorum avon paketim cuma günün iletilicekt pazartesi saat 15:00 oldu hala yok ve adres de sütçüler varsak şubesinden sütçülere 3 günde bir paket teslimatı yapılamadı.

  Yanıtla
 17. Zehra Yıldız

  Kargo sorgulamak istediğimde sürekli sesli aramaya yölendiriliyorum düzeltin numarayı veya sekreteri

  Yanıtla