MNG Kargo Takip

MNG Kargo Takip

MNG Kargo takibi yapmak, gönderinizin veya size ulaşacak olan kargonuzun nerede olduğunu öğrenebilmeniz için hazırlamış olan yardımcı sayfadasınız.

MNG Kargo ile kargo takibini doğru bir şekilde yapabilmemiz için MNG Kargo sitene gitmeli ve sitenin ana sayfasında yer alan Kargom Nerede kısmına gönderi sorgulama ve güvenlik kodunu girmeniz kargo takibi yapabilmeniz için yeterli olacaktır.

Açılan sayfada kargo gönderinizin veya size ulaşacak olan kargonun nerede olduğunu, ne aşamalardan geçtiğini detaylı olarak görebilecek kargo takibiniz hakkında bilgi edilmiş olacaksınız.

Kargo takip numaranız MNG Kargo şubesinden aldığınız fatura üzerinde yer almaktadır. Eğer siz kargo alıcısı iseniz gönderen kişiden kargo takip numarasını alabilir veya size yakın şubeye ulaşarak kargo takip numaranızı alabilirsiniz.

MNG E-ticaret Siparişi Kargo Takibi

Kargonuzun bir e-ticaret sitesinden aldıysanız bu seferde yine ana sayfada yer alan e-ticaret siparişi kargo takibi menüsüne tıklayarak açılan sayfada e-ticaret sitesi sipariş numaranızı ve aldığınız e-ticaret sitesi ismini ilgili alanda girerek doğrulama güvenlik kodunu da girerek kargo takibi yapabilirsiniz.

E-ticaret kargo takibi yapmanız için kargo takip numaranızın olmasına gerek yoktur.

MNG Kargo Takip Sayfasına Git

Yorum Yaz

Müşteri yorumları

6 Yorum

 1. Filiz Akkuş

  Telefonla ulaşmak neden mümkün olmuyor anlamadım, geçen hafta şubeye geldiği mesajı aldığım kargo hala elime ulaşacak! İzmir/ Aliağa

  Cevap
 2. ismail yitik

  aydın -efeler şb. telefonlar niye bakılmıyor arkadaşlar? Cevap verecek muhatap yok mudur?

  Cevap
 3. Serdar yiğit

  Önemli bir gargom gelecekti adresime 3 kez adresi teyit ettirmeme rağmen adrese geldik bulamadık mesajı geldi oysaki evde 24 saat insan var yanlış zile basarsanız sormadan kaçış yaparsanız malisef bizde böyle ortada kalırız ayıp be arkadaş bu gargoya yakışmaz

  Cevap
 4. Salih KAPTAN

  Telefonlara bakan yok bu sorunu bir çözüm bulmanız gerekli telefonlara bakan kişi sayısını fazlalaştırırsanız daha iyi olacak.

  Cevap
 5. baycan yiğit

  Beşerler/Ankara şubesi çalışmıyorsunuz. İstanbul’da Ankara’ya salı günü yolladığım kargo çarşamba teslim edileceği söylenmesine rağmen cuma günü halen teslim edilmedi. Telefonla bilgi almak mümkün değil bir özür bile dilenmiyor. Okul ile ilgili çok önemli bir kargoydu.

  Cevap
 6. veli konak

  muğladan küçük bir paket kaç günde istanbula ulaşıyor bilgisi olan arkadaşlar veya önceden gönderen arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim

  Cevap