MNG Kargo Takip

MNG Kargo Takip

MNG Kargo takibi yapmak, gönderinizin veya size ulaşacak olan kargonuzun nerede olduğunu öğrenebilmeniz için hazırlamış olan yardımcı sayfadasınız.

MNG Kargo ile kargo takibini doğru bir şekilde yapabilmemiz için MNG Kargo sitene gitmeli ve sitenin ana sayfasında yer alan Kargom Nerede kısmına gönderi sorgulama ve güvenlik kodunu girmeniz kargo takibi yapabilmeniz için yeterli olacaktır.

Açılan sayfada kargo gönderinizin veya size ulaşacak olan kargonun nerede olduğunu, ne aşamalardan geçtiğini detaylı olarak görebilecek kargo takibiniz hakkında bilgi edilmiş olacaksınız.

Kargo takip numaranız MNG Kargo şubesinden aldığınız fatura üzerinde yer almaktadır. Eğer siz kargo alıcısı iseniz gönderen kişiden kargo takip numarasını alabilir veya size yakın şubeye ulaşarak kargo takip numaranızı alabilirsiniz.

MNG E-ticaret Siparişi Kargo Takibi

Kargonuzun bir e-ticaret sitesinden aldıysanız bu seferde yine ana sayfada yer alan e-ticaret siparişi kargo takibi menüsüne tıklayarak açılan sayfada e-ticaret sitesi sipariş numaranızı ve aldığınız e-ticaret sitesi ismini ilgili alanda girerek doğrulama güvenlik kodunu da girerek kargo takibi yapabilirsiniz. E-ticaret kargo takibi yapmanız için kargo takip numaranızın olmasına gerek yoktur.

MNG Kargo müşterilerine sitesini tamamen yenilenmiş. İşlemler aynı şekilde, takip sayfası alt tarafta ki gibi yenilenmiştir. Kargo takibini yine yukarıda anlatıldığı şekilde yapabilirsiniz.

MNG Kargo Gönderi Kodu İle Kargo Takip

Takip ekranlarından daha kolay hale getirilerek güvenlik kodu alanı kaldırılmış direk gönderi kodunu veya e-ticaret sitesi adı ve sipariş numaranızı girerek alt tarafta açılacak listeden detaylı olarak kargo takibinizi yapabiliyorsunuz.

MNG Kargo E-Ticaret Gönderisi Sorgula İle Kargo Takip

MNG Kargo Takip Sayfasına Git

Yorum Yaz

Müşteri yorumları

22 Müşteri Yorumu

 1. Yakup BURÇ

  En kötü kargolardan birisi herşey çok geç geliyor daha deneyimli işçiler alın

  Yanıtla
 2. Salih korkmazer

  Sizin yaptığınız işin. ….

  Yanıtla
 3. yılmaz

  İstediğim PTT ye kargom bırakılmamış atasehir merkez depo da olduğu söylendi bulamıyorum

  Yanıtla
 4. halimenur özdemir

  afyonkarahisar dinardan antalyaya kargo üçreti ne kadar

  Yanıtla
 5. Mustafa aksakal

  Kargom gelecekti bi bir bilgi ala bilirmiyim kargomu takip edemiyorum sürekli hata veriyor.

  Yanıtla
 6. Anonim

  kargomu takıp edemıyorum

  Yanıtla
 7. Tuba

  Gönderimi takip edemiyorum. Buna bir çözüm bulunmalı artık. Hiçbir kargoda ve sitesinde böyle bir sorun yaşamadım.

  Yanıtla
 8. Özge T.

  Allah kimseyi mng kargoyla muhtaç etmesin anlatsam bitmez yaşadığımı başka kargo görmedim

  Yanıtla
  1. Mzf

   Aynen katılıyorum size

   Yanıtla
  2. cansu

   peki aldiniz ürünler nasıl aynısı geldimi ve iyimi ekranda göründüğü gibi ben ilk defa veriyorum

   Yanıtla
 9. gökhan

  kargomu takip edemiyorum internet sitenizi geliştirmeniz lazım saatlerdir sizin gibi köklü bir şirkete yakışmıyor

  Yanıtla
  1. Hakkı YILDIZ

   Aynen bende takip edemiyorum

   Yanıtla
  2. Fikri

   Gökhan Bey Mng kargo ana sayfada direk kargo takip yeri çıkıyor oraya “Gönderi Sorgula” alanından yabiliyorsunuz. Gönderi sorgula dediği kargonuzu gönderi sonrasında size verilen makbuz, fatura üzerinden yer alan kargo takip numarasıdır bu numarayı girerek takip yapabiliyorsunuz.

   Eğer bir e-ticaret, internet alışveriş sitesinden yaptıysanız size MNG ile gönderdiklerini söylerlerse bu sefer “E-Ticaret Gönderisi Sorgula” alanına hangi e-ticaret sitesinden aldıysanız o e-ticaret sitesini menüden seçerek sipariş numaranızı giriyorsunuz.

   Mesela amozondan aldıysanız ve size amazondan Mng ile gönderdiklerini söyledilerse firma seçiniz alanına Amozan seçerek Amazonda verilen sipariş numarasını giriyorsunuz. Aslında en basit kargo takip sistemi Mng kargoda.

   Yanıtla
   1. yasir göktaş

    peki illa sitenize üye olmak zorundamıyız kargomuzu takip etmek için.sadece sizin msn de var bu sorun.

    Yanıtla
 10. Faruk Oğuzhan

  Hiç memnun kalmadım bir daha asla MNG kargo kullanmam

  Yanıtla
 11. Meral

  Evde bekliyoruz tenezzül edip getirmiyorlar o aldığınız paraları helal ettirmelisiniz yüzünüz varsa açarsiniz MNG harput kargo

  Yanıtla
 12. Filiz Akkuş

  Telefonla ulaşmak neden mümkün olmuyor anlamadım, geçen hafta şubeye geldiği mesajı aldığım kargo hala elime ulaşacak! İzmir/ Aliağa

  Yanıtla
 13. ismail yitik

  aydın -efeler şb. telefonlar niye bakılmıyor arkadaşlar? Cevap verecek muhatap yok mudur?

  Yanıtla
 14. Serdar yiğit

  Önemli bir gargom gelecekti adresime 3 kez adresi teyit ettirmeme rağmen adrese geldik bulamadık mesajı geldi oysaki evde 24 saat insan var yanlış zile basarsanız sormadan kaçış yaparsanız malisef bizde böyle ortada kalırız ayıp be arkadaş bu gargoya yakışmaz

  Yanıtla
 15. Salih KAPTAN

  Telefonlara bakan yok bu sorunu bir çözüm bulmanız gerekli telefonlara bakan kişi sayısını fazlalaştırırsanız daha iyi olacak.

  Yanıtla
 16. baycan yiğit

  Beşerler/Ankara şubesi çalışmıyorsunuz. İstanbul’da Ankara’ya salı günü yolladığım kargo çarşamba teslim edileceği söylenmesine rağmen cuma günü halen teslim edilmedi. Telefonla bilgi almak mümkün değil bir özür bile dilenmiyor. Okul ile ilgili çok önemli bir kargoydu.

  Yanıtla
 17. veli konak

  muğladan küçük bir paket kaç günde istanbula ulaşıyor bilgisi olan arkadaşlar veya önceden gönderen arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim

  Yanıtla