AGT Kurye Kargo Takip

AGT kurye ile göndermiş olduğunuz kargonuzun nerede olduğunu ya da size gönderilen kargonun nerede olduğunu öğrenmeniz için sayfa yazılı olan işlemleri yaparak AGT Kurye gönderi takip durumunuzun detaylarını öğrenebilirsiniz.

AGT Kurye kargo takip için hemen alt tarafta bulunan “AGT Kurye Takip Sayfasına Git” linkini kullanarak AGT Kurye sitesine gidiniz.

AGT Kurye Kargo Takip

Açılan gönderi takip ekranında “Müşteri Seçiniz” seçiminden kargonuzun nerede geldiği seçiniz. Bu alanda firma isimleri yazmaktadır. Kargonuz hangi firmadan size gönderim yapıldıysa o firma adını seçiniz ve alt tarafa geçiniz.

Gönderen firma seçiminden sonra takip numaranızı girerek, soyadınızın ilk iki harfini giriniz ve sorgula düğmesine tıklayınız. Doğru bir şekilde istenilen bilgileri girdiğinizde size gönderilen kargonuzun ya da sizin gönderdiğiniz kargonun tüm detaylarını saat ve açıklama şekilde görebilirsiniz.

AGT Kurye Kargo Takip Sayfasına Git

Kargo sorgulama sırasında kargo takip numaranızı ve isminizin ilk iki harfini doğru girdiğinizden emin olunuz. Yanlış girilen sorgulamalar sistem tarafından algılanamayacağından kargo takip sorgulama ekranı açılmayacaktır.

Şuna Göre Sırala: