Kuryenet Çalışma Saatleri

Kuryenet çalışma saatlilerinin gün içerisinde hangi saatler olduğunu hafta içi ve hafta sonu mesai saatleri hakkında detaylı bilgiyi bu sayfada görebilirsiniz.

Çalışma saatleri içerisinde şube ile iletişim geçebilmeniz mümkündür. Alt tarafta verilen çalışma saatleri içerisinde şubeler ile iletişime geçebilirsiniz.

Hafta İçi Çalışma Saatleri (Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma): 09:00 – 12:30 ve 13:30 – 18:00, Sabah dokuzda mesai başlayarak akşam saat altıya kadar hizmet vermektedir.
Hafta Sonu Çalışma Saatleri (Cumartesi, Pazar): Şubeler kapalıdır, hafta sonları hizmet verilmemektedir.

Kuryenet Çalışma Saatleri

Burada verilen çalışma saatleri tüm şubeler için aynıdır. Hiçbir şubenin çalışma saati birbirinden farklılık göstermez. Hangi il veya ilçede olursa olsun merak ettiğiniz şubenin çalışma saatleri sayfa içerisinde verildiği şekildedir. İlgili saatlerde tüm Kuryenet çalışanları sabah mesailerini başlar ve akşamüzeri yine ilgili saatlerde mesailerini tamamlamış olurlar. Bu hususlara dikkat etmenizi önermekteyiz.

Çalışma saatleri dışında kaldıysanız şubeler çalışma saatlerini bitirmelerinden dolayı şube ile iletişime geçemeyeceksiniz. Çalışma saatleri dışında Kuryenet müşteri hizmetlerine 444 93 93 numaralarından birisi kullanarak ulaşabilirsiniz.

Çalışma saatleri dışında yine şubeden yapabileceğiniz birçok işlemi müşteri hizmetlerinden yapabilirsiniz. Gönderi takip, gönderinin akıbetini, teslimat süresini, adres ve diğer iletişim bilgilerini değiştirme ya da doğruluğunu işlemini, görüş, istek, teşekkür veya şikâyetlerinizi genel müşteri hizmetlerine her iki numaradan da arayarak yapabilir işlem detayları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Şuna Göre Sırala:

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri yorumları

13 Müşteri Yorumu ya da Şikayeti

 1. Tülay Salkım

  Kartım 25 gündür memleketime gelmiş ne hikmetse halen dağıtım aşaması başlamadı. Ne zaman başlayacak merak ediyorum.

  Yorum Yap
 2. Adem Kaya

  İnsan adreste geldiğinde bulamazsa bir telefonla arar biz sizi bulamadık der. 10 gündür gönderimi ulaştıramadınız biliyorsanız yapmayın bu işi. İskenderun kurye net bırakın hakkını verebilen insanlar yapsın bu işi!

  Yorum Yap
 3. Kenan Yalçın

  Kartım bir gün gelecek mi?

  Yorum Yap
 4. Can

  Adresim belli telefonum belli kartımı alacam mutlaka kaçacak halim yok neyin peşindesiniz. Telefona bakacak kimse yok lanet olsun yaptığınız işe.

  Yorum Yap
 5. sinan tebrizcik

  adrese gelmeden adres yetersizliği diyorsunuz yazıklar olsun.

  Yorum Yap
 6. Mehmet Ocak

  1 ay bekledim kart falan gelmedi, daha sonra kuryeneti aradım zar zor ulaştım neymiş adresi onaylamam gerekmiş, madem öyle o zaman gönderen neden adres verip onayladım.

  Siz madem adres onayı bekliyorsunuz, neden arayıp sormuyorsunuz. Neyse aynı adrese onay verdim, Annem pandemi dolayısıyla hep evde 1 gün kuaföre gitti tam o saatte getirmişsiniz komsuya haber bırakmışınız, daha sonrası daha da beter, web sitesine girdim kodu girdim, ayni adrese randevu ala bastım, ayni adrese randevu alindi diye onay çıktı

  2-3 gün bir şey gelmedi, sonra tekrar siteye girdim, baktım ayni düğme yine aktif (olmaması gerektiği halde) neyse yine bastım yine bekledim, baktım yine bir şey gelmiyor ve web sitesinde ayni düğme her gün aktif duruyor, ben telefon ile aradım telefon üzerinden aynı adrese tekrar randevu aldım, tekrar gelen giden olmadı, Aydın şubesini normal is saatlerinde 2-3 gün üst üste telefon ile aradım cevap veren olmadı.

  Yorum Yap
 7. MEHMET

  1.5 aydır kargomu getirmediler. Çorum’da zaten bir tane hastane var neymiş adresi bilgisi eksikmiş. Yazıklar olsun sizin yapacağınız işe beceremiyorsanız yapmayın bu işi!

  Yorum Yap
 8. Halit Koçak

  Nedense herkes evde yok adreste bulunamıyor. Özellikle şu sokağa çıkma yasağının olduğu günlerdede evde yokuz! Adreste bulunamıyoruz.
  Yapmıyacaksan bırak bu işi. Sizin bizi evde bulamadığınız günlerde diğer kargolar 20 kadar teslim yaptılar ama siz gelince evde yokuz. Sizden saklanıyoruz!

  Yorum Yap
 9. Yeşim

  merhabalar 10 gün oldu daha hala kredi kartım gelmedi adres için bilgi istiyorlar ama adres bilgim var hala getirilmedi müşteri hizmetleri arıyor acıyorum bağlanmıyor size dönüş sağlanılacak diyorlar ama dönen yok!

  Yorum Yap
 10. Meral SUCU

  Neredeyse 20 gündür kartım gelmedi geldik evde yoktu deyip geçiyorlar asıl olmayan sözler soyluyorlar neden insanları mağdur ediyorsunuz neden bu bankalar böyle kurumlarla çalışıyorlar ve biz müsterilerinide mağdur ediyorlar anlamış değilim

  Yorum Yap
 11. hasan akidmak

  3 aydır kuryenet katımı teslim edmedi bunlara dava açıçam bu adilere bir dur diyecek bir kurum yokmu

  Yorum Yap
  1. Aydın ÇAMLITEPE

   aynı benim kartımda onlarda geldik bulamadık diye konuşuyorlar bankalarda bu çalışmayan firmalarla iş yapıyor bende bunu anlamıyorum.

   Yorum Yap
  2. fikri

   aynen benimde 1 aydır yok

   Yorum Yap