Kuryenet Çalışma Saatleri

Kuryenet çalışma saatlilerinin gün içerisinde hangi saatler olduğunu hafta içi ve hafta sonu mesai saatleri hakkında detaylı bilgiyi bu sayfada görebilirsiniz.

Çalışma saatleri içerisinde şube ile iletişim geçebilmeniz mümkündür. Alt tarafta verilen çalışma saatleri içerisinde şubeler ile iletişime geçebilirsiniz.

Hafta İçi Çalışma Saatleri (Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma): 09:00 – 12:30 ve 13:30 – 18:00, Sabah dokuzda mesai başlayarak akşam saat altıya kadar hizmet vermektedir.
Hafta Sonu Çalışma Saatleri (Cumartesi, Pazar): Şubeler kapalıdır, hafta sonları hizmet verilmemektedir.

Kuryenet Çalışma Saatleri

Burada verilen çalışma saatleri tüm şubeler için aynıdır. Hiçbir şubenin çalışma saati birbirinden farklılık göstermez. Hangi il veya ilçede olursa olsun merak ettiğiniz şubenin çalışma saatleri sayfa içerisinde verildiği şekildedir. İlgili saatlerde tüm Kuryenet çalışanları sabah mesailerini başlar ve akşamüzeri yine ilgili saatlerde mesailerini tamamlamış olurlar. Bu hususlara dikkat etmenizi önermekteyiz.

Çalışma saatleri dışında kaldıysanız şubeler çalışma saatlerini bitirmelerinden dolayı şube ile iletişime geçemeyeceksiniz. Çalışma saatleri dışında Kuryenet müşteri hizmetlerine 444 93 93 numaralarından birisi kullanarak ulaşabilirsiniz.

Çalışma saatleri dışında yine şubeden yapabileceğiniz birçok işlemi müşteri hizmetlerinden yapabilirsiniz. Gönderi takip, gönderinin akıbetini, teslimat süresini, adres ve diğer iletişim bilgilerini değiştirme ya da doğruluğunu işlemini, görüş, istek, teşekkür veya şikâyetlerinizi genel müşteri hizmetlerine her iki numaradan da arayarak yapabilir işlem detayları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Şuna Göre Sırala:

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri yorumları

36 Müşteri Yorumu ya da Şikayeti

 1. Osman Yıldız

  Bir telefon bırakmışsınız ama telefona bakan yok. Kargom nerede hala ortada yok.

  Yorum Yap
 2. Ayşegül Satılmış

  Benim kargom hala ortada yok. Ne zaman gelecek arıyoruz açan yok.

  Yorum Yap
 3. Ergün Tek

  Telefonda benimle ilgilenen müşteri hizmetleri çok iyi birisi teşekkür ederim.

  Yorum Yap
 4. Suat Çalışkan

  Kargom 4 gün oldu Kuryenetin dağıtıcısına teslim edileli ama henüz haber yok. Yenisini isteyeceğim.

  Yorum Yap
 5. Sinan Yıldız

  Temassız kartınız 06.10.2021 tarihinde kurye tarafından yapılan ziyarette tarafınıza teslim edilememiştir. Başka birini ziyaret ettiniz sanırım evdeyiz zile basan olmadı arayan olmadı. Nasıl iş yapıyorsunuz anlamadık arayın arkadaşım telefon diye bir şey var. 😡

  Yorum Yap
 6. Ferhat Kızılboğa

  Benim kargo gelmedi ilgili makamlara şikayette bulunacağım.

  Yorum Yap
 7. İsmail Kubilay

  Sisteminiz çalışmıyor ya da bilerek cevap vermiyorsunuz. İki hafta oldu kargomu getirmediniz, hatta telefonunuzdan size ulaşmak mümkün değil. ya bu işi güzelce yapın yada insanları mağdur etmeyin.

  Yorum Yap
 8. Kubilay Küçükyüce

  Kuryenet sisteminiz çalışmıyor. Telefonla takip numarası vermeme rağmen suratıma telefon kapanıyor. Telefonla ulaşmak zaten imkânsız.

  Yorum Yap
 9. Fatih Kaya

  Saat 10.30 olmuş kimseye ulaşamıyoruz. Çalışma saati 09:00 diyor. Bir haftadır Türkcell’den teslimat bekliyoruz.

  Yorum Yap
 10. Yağmur Kırtay

  Çarşamba gününden beri kargom teslim edilmiyor. Salı oldu arıyorum ulaşamıyorum.

  Yorum Yap
 11. Erdoğan Vanlı

  Samsun Atakum’da ikamet ediyorum. 10 gündür paketimi bekliyorum gelmedi. 3 kez aradım adresimi güncelledim ve telefonumu verdim. Telefonda görüştüğüm kişi beyefendi merak etmeyin getirecekleri zaman sizi telefonla ararlar dedi buna rağmen hem aranmadım hem kargom gelmedi.

  En sonunda da bana bir mesaj adresinizde bulunamamıştır. Böyle bir rezalet görmedim. Ulaşacak derdimizi anlatacak bir merci yetkili bulamıyoruz. Bu işi Cimer’e kadar gerekirse götüreceğim, hukuk yönüyle hakkimi arayacağım.

  Yorum Yap
  1. Çoşkun Kesgin

   Erdoğan Vanlı telefon numarasına bulamadık diye mesaj atmayı biliyorlar ama geldik diye atamıyorlar.

   Yorum Yap
 12. Kazım Kılıç

  Aynen doğru bende aynı sorunu yaşıyorum. dükkandayım ama yok diye not düşmüşler. Ben böyle bir şey görmedim. 2.gün üst üste yazık telefon denen bir şey var arayabilirlermiş arayıp ulaşamıyoruz.

  Yorum Yap
 13. Oktay Baykan

  Müşteri temsilcisi numaranıza nereden ulaşabiliriz Kurumsal bit firma iletişime geçecek kimseyi bulamıyoruz.

  Yorum Yap
 14. Sevgi Kılıç

  İki kez oldu. Kargo adresinde yok diye geri dönüyor hizmet vermiyorlar. Kargo gelmedi diye defalarca aradım sonunda ulaşabildim Cuma dediniz sabahtan akşama iş yerindeydim bekledim.

  Ne bir mesaj ne bir arama ne de gelen giden oldu. Bu kadar sorumsuz bir kargo şirketiyle daha önce çalışmadım. Altı üstü bir kart getireceksiniz benden başkası teslim alamıyor diye sürekli iş yerinde olduğum için oraya istedim iki oldu gelmedi. Teşekkür ederim.

  7 iş günü içinde gelmesi gereken kartım Kasım aynın 17’sinden beri hala bana gelecek. Kartımı artık bana getirin yeter.

  Yorum Yap
 15. Şenol Menderes Öztürk

  Dün akşama kadar iş yerindeydim dalga geçer gibi adreste bulunamadı yazmışsınız. Bunun akabininde arıyorum telefonlarda muhatap yok. Şakamı bu 4 yıldır çalışıyorum devamsızlığım yok bugün kartımın teslim edilmesini istiyorum. Olacaklardan ben sorumlu olmam artık.

  Yorum Yap
 16. Hakan Şahin

  Adreste olduğumuz halde, adreste bulunamadınız ibaresi var. Güvenliğe sorduk kimse gelmedi, dediler. Şahsen gönderide ben bulunsam sizi tercih etmem. Telefon numaranızda da bir muhatap bulunmuyor ve insanlar kartla alış veriş yapıyorlar.

  Yorum Yap
 17. Pervin Duran

  Nereye geldiniz eve geldik diyorsunuz. O saatte evde bulunmaktayız adrese kimse gelmedi. Geldiniz telefon numarası var neden aramadiniz. Gelseniz kameraya çıkarsınız kamera kayıtlarında baktım. Gelen giden yok Erzincan şubesi işinizi düzgün lütfen yapın.

  Yorum Yap
 18. Ömer Çevik

  Ben Konya’dan kartım evde yok verilmedi. Ben evdeydim. Konya’da kuryenet firmasının verdiği tamamen asılsızdır.

  Yorum Yap
  1. Neriman Namlı

   Ömer Çevik aynı durumdayım. Arıyorum açmıyorlar nede bizi bilgilendiriyorlar.

   Yorum Yap
 19. Zeynep Bal

  Adresime uğramadığı halde bulunamamıştır kargo geri donuyor. Herhangi bir muhatap da yok maalesef direkt ulaşmak mümkün değil. Yeniden randevu oluşturduğum halde randevu oluşmamış görünüyor.

  Yorum Yap
  1. Suhan Çalım

   Zeynep Bal, aynı durum şuan benim başıma da geldi. Acaba kargonuz size ulaşıldı mı?

   Yorum Yap
 20. Elif Üstün

  Arkadaş 10 gün oldu halen daha dağıtıma çıkacak. Böyle bir şey var mı ya hiç memnun kalmadım. Bir daha asla ve asla kuryenetle bağlantısı olan mağazadan alışveriş yapmam.

  Yorum Yap
 21. Tülay Salkım

  Kartım 25 gündür memleketime gelmiş ne hikmetse halen dağıtım aşaması başlamadı. Ne zaman başlayacak merak ediyorum.

  Yorum Yap
 22. Adem Kaya

  İnsan adreste geldiğinde bulamazsa bir telefonla arar biz sizi bulamadık der. 10 gündür gönderimi ulaştıramadınız biliyorsanız yapmayın bu işi. İskenderun kurye net bırakın hakkını verebilen insanlar yapsın bu işi!

  Yorum Yap
 23. Kenan Yalçın

  Kartım bir gün gelecek mi?

  Yorum Yap
 24. Can

  Adresim belli telefonum belli kartımı alacam mutlaka kaçacak halim yok neyin peşindesiniz. Telefona bakacak kimse yok lanet olsun yaptığınız işe.

  Yorum Yap
 25. sinan tebrizcik

  adrese gelmeden adres yetersizliği diyorsunuz yazıklar olsun.

  Yorum Yap
 26. Mehmet Ocak

  1 ay bekledim kart falan gelmedi, daha sonra kuryeneti aradım zar zor ulaştım neymiş adresi onaylamam gerekmiş, madem öyle o zaman gönderen neden adres verip onayladım.

  Siz madem adres onayı bekliyorsunuz, neden arayıp sormuyorsunuz. Neyse aynı adrese onay verdim, Annem pandemi dolayısıyla hep evde 1 gün kuaföre gitti tam o saatte getirmişsiniz komsuya haber bırakmışınız, daha sonrası daha da beter, web sitesine girdim kodu girdim, ayni adrese randevu ala bastım, ayni adrese randevu alindi diye onay çıktı

  2-3 gün bir şey gelmedi, sonra tekrar siteye girdim, baktım ayni düğme yine aktif (olmaması gerektiği halde) neyse yine bastım yine bekledim, baktım yine bir şey gelmiyor ve web sitesinde ayni düğme her gün aktif duruyor, ben telefon ile aradım telefon üzerinden aynı adrese tekrar randevu aldım, tekrar gelen giden olmadı, Aydın şubesini normal is saatlerinde 2-3 gün üst üste telefon ile aradım cevap veren olmadı.

  Yorum Yap
 27. MEHMET

  1.5 aydır kargomu getirmediler. Çorum’da zaten bir tane hastane var neymiş adresi bilgisi eksikmiş. Yazıklar olsun sizin yapacağınız işe beceremiyorsanız yapmayın bu işi!

  Yorum Yap
 28. Halit Koçak

  Nedense herkes evde yok adreste bulunamıyor. Özellikle şu sokağa çıkma yasağının olduğu günlerdede evde yokuz! Adreste bulunamıyoruz.
  Yapmıyacaksan bırak bu işi. Sizin bizi evde bulamadığınız günlerde diğer kargolar 20 kadar teslim yaptılar ama siz gelince evde yokuz. Sizden saklanıyoruz!

  Yorum Yap
 29. Yeşim

  merhabalar 10 gün oldu daha hala kredi kartım gelmedi adres için bilgi istiyorlar ama adres bilgim var hala getirilmedi müşteri hizmetleri arıyor acıyorum bağlanmıyor size dönüş sağlanılacak diyorlar ama dönen yok!

  Yorum Yap
 30. Meral SUCU

  Neredeyse 20 gündür kartım gelmedi geldik evde yoktu deyip geçiyorlar asıl olmayan sözler soyluyorlar neden insanları mağdur ediyorsunuz neden bu bankalar böyle kurumlarla çalışıyorlar ve biz müsterilerinide mağdur ediyorlar anlamış değilim

  Yorum Yap
 31. hasan akidmak

  3 aydır kuryenet katımı teslim edmedi bunlara dava açıçam bu adilere bir dur diyecek bir kurum yokmu

  Yorum Yap
  1. Aydın ÇAMLITEPE

   aynı benim kartımda onlarda geldik bulamadık diye konuşuyorlar bankalarda bu çalışmayan firmalarla iş yapıyor bende bunu anlamıyorum.

   Yorum Yap
  2. fikri

   aynen benimde 1 aydır yok

   Yorum Yap