Kuryenet Çalışma Saatleri

Kuryenet çalışma saatlilerinin gün içerisinde hangi saatler olduğunu hafta içi ve hafta sonu mesai saatleri hakkında detaylı bilgiyi bu sayfada görebilirsiniz.

Çalışma saatleri içerisinde şube ile iletişim geçebilmeniz mümkündür. Alt tarafta verilen çalışma saatleri içerisinde şubeler ile iletişime geçebilirsiniz.

Hafta İçi Çalışma Saatleri (Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma): 09:00 – 12:30 ve 13:30 – 18:00, Sabah dokuzda mesai başlayarak akşam saat altıya kadar hizmet vermektedir.
Hafta Sonu Çalışma Saatleri (Cumartesi, Pazar): Şubeler kapalıdır, hafta sonları hizmet verilmemektedir.

Kuryenet Çalışma Saatleri

Burada verilen çalışma saatleri tüm şubeler için aynıdır. Hiçbir şubenin çalışma saati birbirinden farklılık göstermez. Hangi il veya ilçede olursa olsun merak ettiğiniz şubenin çalışma saatleri sayfa içerisinde verildiği şekildedir. İlgili saatlerde tüm Kuryenet çalışanları sabah mesailerini başlar ve akşamüzeri yine ilgili saatlerde mesailerini tamamlamış olurlar. Bu hususlara dikkat etmenizi önermekteyiz.

Çalışma saatleri dışında kaldıysanız şubeler çalışma saatlerini bitirmelerinden dolayı şube ile iletişime geçemeyeceksiniz. Çalışma saatleri dışında Kuryenet müşteri hizmetlerine 444 93 93 numaralarından birisi kullanarak ulaşabilirsiniz.

Çalışma saatleri dışında yine şubeden yapabileceğiniz birçok işlemi müşteri hizmetlerinden yapabilirsiniz. Gönderi takip, gönderinin akıbetini, teslimat süresini, adres ve diğer iletişim bilgilerini değiştirme ya da doğruluğunu işlemini, görüş, istek, teşekkür veya şikâyetlerinizi genel müşteri hizmetlerine her iki numaradan da arayarak yapabilir işlem detayları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Şuna Göre Sırala:

Yorum Yazın

Müşteri yorumları

6 Müşteri Yorumu

 1. Halit Koçak

  Nedense herkes evde yok adreste bulunamıyor. Özellikle şu sokağa çıkma yasağının olduğu günlerdede evde yokuz! Adreste bulunamıyoruz.
  Yapmıyacaksan bırak bu işi. Sizin bizi evde bulamadığınız günlerde diğer kargolar 20 kadar teslim yaptılar ama siz gelince evde yokuz. Sizden saklanıyoruz!

  Yanıtla
 2. Yeşim

  merhabalar 10 gün oldu daha hala kredi kartım gelmedi adres için bilgi istiyorlar ama adres bilgim var hala getirilmedi müşteri hizmetleri arıyor acıyorum bağlanmıyor size dönüş sağlanılacak diyorlar ama dönen yok!

  Yanıtla
 3. Meral SUCU

  Neredeyse 20 gündür kartım gelmedi geldik evde yoktu deyip geçiyorlar asıl olmayan sözler soyluyorlar neden insanları mağdur ediyorsunuz neden bu bankalar böyle kurumlarla çalışıyorlar ve biz müsterilerinide mağdur ediyorlar anlamış değilim

  Yanıtla
 4. hasan akidmak

  3 aydır kuryenet katımı teslim edmedi bunlara dava açıçam bu adilere bir dur diyecek bir kurum yokmu

  Yanıtla
  1. Aydın ÇAMLITEPE

   aynı benim kartımda onlarda geldik bulamadık diye konuşuyorlar bankalarda bu çalışmayan firmalarla iş yapıyor bende bunu anlamıyorum.

   Yanıtla
  2. fikri

   aynen benimde 1 aydır yok

   Yanıtla