PTT Kargo İncirliova Şube (İncirliova, Aydın)

Adres: Cumhuriyet Mahallesi Gürsel Caddesi Numara: 6 İncirliova – Aydın
Telefon: 0 256 585 12 12
Faks: 0 256 585 28 40

PTT Kargo İncirliova şubesi iletişim bilgileri ile şubeye ulaşabilirsiniz. PTT Kargo İncirliova şubesinde yapabileceğiniz başlıca işlemler ise şu şekildedir;

İsim veya gönderi kodu numarası ile kargo takibi, şubeden kargo gönderimi veya kargo teslim alma, adresinize kurye çağırma, karşı ödemeli, ödeme şartlı veya peşin ödemeli gönderim, köy ve beldelerde bulunan diğer Postane şubelerine gönderim, yurtdışına gümrük kurallarına uygun olarak gönderim, şubeden ambalaj ve koli temin edebilme, kargo ücret, teslim veya gönderi süresini öğrenme, kargo sorunları, kurye, teslimat ve diğer şikayet bildirimleri gibi işlemleri çalışma saatlerinde şubeden yapabilir veya bilgi alabilirsiniz.

PTT kargo bir devlet kuruluşudur. PTT şubelerinden bazı şehirlerde toplu veya sürekli gönderiler için özel anlaşma yapmaktadır. Toplu gönderi veya sürekli gönderi yapmak isteyenler bilgi için şube şefleri ile iletişime geçebilirler.

PTT Kargo Müşteri Hizmetleri Numarası: 444 17 88
PTT Kargo Sitesi: www.ptt.gov.tr

Yardımcı Sayfalar

PTT Kargo Takip: Kargo gönderinizin nerede olduğunun hakkında bilgi alabilmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Çalışma Saatleri: Şubenin çalışma saatleri hakkında bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Şikayet: Şikayet bildirimini nasıl yapacaksınız konusunda bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Gönderim Süresi Hesaplama: Kargo gönderinizin teslim süresini öğrenmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Ücret Hesaplama: Kargo gönderinizin ne kadar ücret tutacağına dair bilgilerin yer aldığı yardımcı sayfadır.

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri yorumları

3 Müşteri Yorumu ya da Şikayeti

 1. Turgut Demir

  Tam olarak bir süre önce 19 Ocak 2021’de, paketi İsviçre’den Aydın 09460’a göndermiştim ve Ocak ayı sonunda tarafınızdan alınmış olmalıydı. Alıcıya göre, postanede senden hiç mesaj almadı. Sorum şu ki, paket hala sizinle mi yoksa hangi postanede tahsilât için hazır?

  Yorum Yap
 2. Mine Katırcı

  Her zaman evde kargomu beklediğim halde sürekli evde olmadığınızdan dolayı kargonuz şubeye bırakılmıştır diye mesaj alıyorum. Yürüyerek gidip aldığım kargoyu bir de kapı da ödeme ücreti kargo ücreti veriyorum. Böyle sorumsuzluk olamaz ne telefonlar açılıyor ne başka bir şey insanları bu şekil mağdur etmek çok yanlış.

  Yorum Yap
 3. Muhammet Mazıcıoğlu

  Çok yavaşsınız lütfen işinizi biraz daha ciddiyet ile yapın her kargom geldiğinde bir olay yaşıyorum hiç memnun değilim.

  Yorum Yap