PTT Kargo Şikayet

PTT kargo şu anda ülkemizde her şehir, ilçe hatta köylerde dahi şubesi bulunan en çok kargo şubesi bulunan kargo şirketlerinden birisidir.

PTT kargo hizmetleri sırasında kargo gönderme, teslim alma ve diğer konularda PTT kargo şikayetiniz olabilmektedir. Sizlere Ptt kargo nasıl şikayet edilir ve yetkililere şikayetinizi nasıl internet üzerinden ulaştırırsınız onun bilgisini aktarma çalışacağız.

PTT kargo şikayetinizi dile getirmek için PTT sitesinden İletişim sayfasına gitmelisiniz. En alt kısımda PTT iletişim sayfasını bulabileceksiniz. Sayfa gittikten sonra sıra şikayetiniz için sırayla yapmanız gerekenler ise şunlar.

Açılan iletişim sayfasından “Şikayetim Var” kutusunu seçiniz. Ad Soyad, ev telefonu,sabit telefonunuz, iş telefonu, cep telefonunuve faks numarası kısmını düzgün bir şekilde giriniz.

Haberleşme kısıma size size ulaşılacak olan adresinizi, email adresinizi giriniz.

Bu kısımları doğru girdikten sonra asıl önemli olan şikayet kısıma geleceğiz burada bize hangi konuda şikayetimizi dile getirmemiz sorulacak bu kısma biz ptt kargo işlemleri hakkında şikayetimizi dile getireceğiniz için “Kargo, Kurye” kısımı işareleyeceğiz.

Mesaj kısımına ise asıl şikayet yazacağımız kısımdır. Bu kısımda elimizde barkot numarası var ise yazmayı unutmadan şikayetimizi detaylı anlaşılır bir şekilde yazarak gönder tuşuna basıp PTT kargo şikayet etme işlemimizi bitirmiş olacağız.Alt kısımdan PTT sitesinde şikayet sayfasına gidebilirsiniz.

PTT Kargo Şikayet Etme Sayfasına Git

38 Yorum

  1. mesut

    Bir daha kesinlikle ptt kargodan gram birsey yollamam

    Cevap

Yorum Yaz

Müşteri yorumları