PTT Kargo Şikâyet

PTT kargo şu anda ülkemizde her şehir, ilçe hatta köylerde dahi şubesi bulunan en çok kargo şubesi bulunan kargo şirketlerinden birisidir.

PTT kargo hizmetleri sırasında kargo gönderme, teslim alma ve diğer konularda PTT kargo şikâyetiniz olabilmektedir. Sizlere PTT kargo nasıl şikâyet edilir ve yetkililere şikâyetinizi nasıl internet üzerinden ulaştırırsınız onun bilgisini aktarma çalışacağız.

PTT kargo şikâyetinizi dile getirmek için PTT sitesinden İletişim sayfasına gitmelisiniz. En alt kısımda PTT iletişim sayfasını bulabileceksiniz. Sayfa gittikten sonra sıra şikâyetiniz için sırayla yapmanız gerekenler ise şunlar.

Açılan iletişim sayfasından “Şikâyetim Var” kutusunu seçiniz. Ad Soyadı, ev telefonu, sabit telefonunuz, iş telefonu, cep telefonunu ve faks numarası kısmını düzgün bir şekilde giriniz.

Haberleşme kısmına size ulaşılacak olan adresinizi, mail adresinizi giriniz.

Bu kısımları doğru girdikten sonra asıl önemli olan şikâyet kısmına geleceğiz burada bize hangi konuda şikâyetimizi dile getirmemiz sorulacak bu kısma biz PTT kargo işlemleri hakkında şikâyetimizi dile getireceğiniz için “Kargo, Kurye” kısmı işaretleyeceksiniz.

Mesaj kısmına ise asıl şikâyet yazacağımız kısımdır. Bu kısımda elimizde barkot numarası var ise yazmayı unutmadan şikâyetimizi detaylı anlaşılır bir şekilde yazarak gönder tuşuna basıp PTT kargo şikâyet etme işlemimizi bitirmiş olacağız. Alt kısımdan PTT sitesinde şikâyet sayfasına gidebilirsiniz.

PTT Kargo Şikayet Etme Sayfasına Git

Şuna Göre Sırala:

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri yorumları

780 Müşteri Yorumu ya da Şikayeti

 1. Eda Elmas

  05.04.2021 tarihinde evde olmama rağmen evde yoktunuz denilip mesaj atmıştır. Tüm gün evde olmama rağmen ne gelen oldu ne de arayan oldu dış kapıya baktım acaba kağıt asılmış mı diye yok. Şikâyet talebi oluşturdum ya hemen gelip formalite bir kağıt yapıştırırsınız değil mi işinizi hakkıyla yapmıyorsunuz.

  Yorum Yap
 2. Emin Bozkurt

  22/03/2021 – 09:46:22 – Kabul Edildi. İVEDİK ORG.SAN.SIT. / OSTİM ŞUBE ŞEF. YENİMAHALLE ANKARA.
  22/03/2021 – 09:46:27 – PTT İşyerinden Çıktı. ANKARA KARGO İŞL.MER Merkezine Sevk İşlemi Gerçekleşti. İVEDİK ORG.SAN.SIT./OSTİM ŞUBE ŞEF. YENİMAHALLE ANKARA.
  23/03/2021 – 12:11:27 – PTT İşyerine Geldi DİVRİĞİ / DİVRİĞİ DİVRİĞİ SİVAS.
  23/03/2021 – 12:13:13 – Köy Dağıtımına Tabi Bekliyor. DİVRİĞİ / DİVRİĞİ DİVRİĞİ SİVAS.

  Yarım saattir uğraşıyorum şikayet formu dolduruyorum ama bir türlü gönderemiyorum. KP03188997827 kargo numaram 3 gün hala ulaşmamış Allahtan Iğdır’a göndermedim. 1 ayda anca giderdi galiba… İlginize çok teşekkür ediyorum.

  Yorum Yap
 3. Ela Şenel

  Berbat bit sistem dün akşam bana teslim edilmiş diye mesaj alıyorum ama ortada kargo falan yok. Aldığınız maaşı kesinlikle hak etmiyorsunuz.

  Yorum Yap
 4. Nedim Yağmur

  Telefonu açmıyorsunuz kargomun nerede olduğunu bile öğrenemiyorum. Şubedeyse gelip alacağım oradaysa bilgi alamıyorum.

  Yorum Yap
 5. Tülay Şevkin

  Kargom bir haftadır şubede olduğu halde köy dağılımına tabi bekliyor. PTT kargoyu aradığım halde açmıyorlar. Orda çalışanlara boşuna para veriyorlar. Yazıklar olsun!

  Yorum Yap
 6. Süleyman Erkin

  Kartım PTT kargoya verileli 10 günü geçti. Ne adresime geldiler nede postanede verdiler, utanmadan şubeye adres değişikliği iste oradan alırsın dediler. Bu nasıl devlet kurumudur. Yazıklar olsun o koltukta oturanlara.

  Yorum Yap
 7. İhsan Bayazıt

  Kargo şubede bulunduğu hâlde dağıtım saati içerisinde teslim edilmiyor.

  Yorum Yap
 8. Gül Kara

  PTT kargo Sinop merkez şubesi telefon neden açılmıyor anlamıyorum ya! Köylere dağıtım haftada 1 gün ama biz aylarca bekliyoruz her seferinde şu kargo şubeleri Allah rızası için artık şu köylerde yaşayan ardında insan olduklarının farkına varın ya lütfen.

  Yorum Yap
 9. Necdet Kayhan

  17.02.2021 de Çanakkale Eceabat’tan Kayseri ye 3 kargo gönderdim kargonun biri teslim edildi ikisi Melikgazi PTT kargoda bekletiliyor.

  Aynı adrese gönderilen üç kargo nedenini anlayamadım Kayseri’de bu işler biraz baştan savma yapılıyor telefonla da hiç ulaşılamıyor. Sürekli meşgul çalıyor ya telefonları açın bilgi verin ya da kargomuzu eksiksiz ulaştırın.

  Yorum Yap
 10. Mesut Türkeş

  Marmaris Armutalan Mahallesi PTT kargosu işlem soruna var diyerek diğer yandan başka işlemleri yapıyor. 25 kişi bunun içinde yaşlı insanlarında saatlerce bekletmeleri büyük saygısızlık hele bu pandemi döneminde utanç vericidir.

  Yorum Yap
 11. Ulaş Ufuk Yılmaz

  Sabahtan beli bütün PTT firmalarını arıyorum bir tanesi telefonu açmıyor. Böyle bir rezillik hiç bir yerde yok böyle bir işletme böyle bir sistem yok.

  Yorum Yap
 12. Halil Koç

  Adrese teslim parası al. Şubeden güç bela kendin al. PTT kargo farkı.

  Yorum Yap
 13. Yavuz Çelik

  2 gündür kargom merkezde görünüyor ama ne dağıtan var ne cevap veren var. Ne olacak böyle nasıl alacağım kargomu ptt’de kuyruk bitmiyor. Bu nasıl iştir.

  Yorum Yap
 14. Hakan Safa

  Yurt dışından kargom ayın 8 nde ptt postaneye geldi bugün ayın 16 kargom bana teslim edilmedi. Telefonlara bakmıyorlar.

  Yorum Yap
 15. Leyla Polat

  Ayın 19 dan belli kargom şubeye ulaştı ve hala dağıtıma çıkmadı arıyoruz açmıyorlar. Kesinlikle tavsiye etmiyorum.

  Yorum Yap
  1. Hasan Lacivert

   Leyla Polat banada Ankara’dan bana resmi evrak gelmiş. 6 gün bekledim dedim. Gelecekler sorun yok bekleyelim dedim. Sonra bana bir mesaj geldi şubeye gel al dediler. Ben bu PTT kargodan hiç memnun değilim.

   Yorum Yap
 16. Ahmet Ay

  Elazığ’dan 06.01.2021 de Elvankent Ayyıldız Mahallesi gönderdiğim kargodan iki haftadır ses yoktur.

  Yorum Yap
 17. Merve Uzar

  Bir ay önce kargo yanlış verildi kardeşim teslim alan ürünler yanlış benim ürünler nerde diyorum hala kimseden ses yok o gün ki kargocuyu bulmak istiyorum bana dönüş yapın yardımcı olun yeter.

  Yorum Yap
 18. Özcan Dinçer

  27 Aralık 2020 tarihinde kayseri Melikgazi kargo dağıtım merkezine ulaşan kargom henüz teslim edilmedi. Kargoya başvuruda bulundum. Kargo dağıtıcılarının Kovit-19 olduğunu aksaklık yaşadıklarını söylediler.

  Tüm dağıtıcılara geçmiş olsun Allah şifa versin dileklerinde bulunuyorum. Ancak, acil olan veya bozulabilecek kargolar var. Bir çözüm bulup kargoları lütfen ulaşması gerekir. İnsanların sabrını zorlamayın.

  Yorum Yap
 19. Bedriye Geçer

  3 gündür dağıtıma çıkacak olan kargoyu çıkartmadılar. Bahane olarak ta ya adreste tanınmıyor ya da evde kimsenin olmaması bu büyük yanlış kesinlikle böyle kişilerin şikâyet edilmesi gerekir. İlgili kişilerin ilgilenmesini istiyorum kargolar dağıtıma çıksın insanları böyle mağdur etmeye hakkınız yok.

  Yorum Yap
 20. Efe Gök

  2 gündür dağıtıma çıkaramadılar arıyoruz telefonları ya meşgule veriyorlar ya da açmıyorlar kesinlikle şikâyet edilmesi gerek. Siteleri bile düzgün çalışmıyor.

  Yorum Yap
 21. Nazan Acıye

  Kargolar dağıtıma çıksın. İnsanları mağdur etmekten vazgeçin artık. Karaman Ptt kargo hizmeti tam bir rezalet.

  Yorum Yap
 22. Hüseyin Yaylacı

  Yurtdışından vermiş olduğum sipariş RH153676612TR Gümrükten Geçti İzmir Menemen e geleceğine Ankara Yenimahalle gönderilmiş. Böyle bir yanlışlık nasıl olur? Kargomu İzmir’e nasıl yönlendirebiliriz anlamıyorum.

  Yorum Yap
 23. Naciye Yıldırım

  Sivrihisar’dan ayın 22 si öğleden sonra PTT kargoya verilen sucuk 24 ünde Antep’te görünüyor ama 28 oldu Antep merkezde oturuyorum kargom teslim edilmedi. Bu hizmetten şunu anlıyorum. Ben de bundan sonra sipariş istediğim mağazalardan lütfen PTT kargoyla göndermeyin kesinlikle istemiyorum diye rica da bulunacağım.

  Yorum Yap
 24. Gizem Berdan

  9 Aralıkta vermiş olduğum sipariş Gaziantep Karataş şubesine 15 Aralıkta geldi. 9 gündür şubede bekletiliyor ve dağıtıma asla çıkmıyor. 4 günde Bursa’dan gelen kitap 9 günde Gaziantep içinde dağıtıma nasıl çıkamıyor anlamış değilim. Arayınca asla ulaşamıyoruz. Keşke herkes işini doğru yapsa sorun olmaz.

  Yorum Yap
 25. Kiraz Tan

  Kargom 5 gündür Kayseri Melikgazi şubesinde duruyor neden teslim edilmiyor? Gidip kendim almayı teklif ediyorum, alamazsınız diyorlar. Ne zaman getirmeyi düşünüyorsunuz peki?

  Yorum Yap
 26. Mehmet Temel

  Kargom bir haftadır Diyarbakır PTT de bekletilen kargom neden teslim edilmiyor.

  Yorum Yap
 27. Sevilay Gökdemir

  Neden zamanında dağıtım yapmıyorsunuz inanın insanları mağdur ediyorsunuz 8 gündür kayseri Melikgazi PTT kargoda kargom bekletiliyor. Belki acil içindeki yani zamanında getirseniz ne olur? Şehir dışına çıkacağım yaptığınız insanları zor durumda bırakmaktan başka bir şey değil. Teşekkür ediyorum.

  Yorum Yap
 28. Kübra Öz

  Kargo 10 gündür Antep de ama bana teslim için getirilmedi.

  Yorum Yap
 29. Emek Nisan Şahin

  2 adet aksesuar aldım fakat adres eksikliğinden geri gidiyor şu an kargolarım ve sisteme kayıtlı adresten günlerdir kargo gelmeye devam ediyor. Belli ki sadece o iki kargom için yetersiz bir adresmiş (!) telefonla ulaşmaya çalıştım gitmeden alabilmek için ama ulaşmak mümkün değil.

  Yorum Yap
 30. Yıldız Alkan

  Benim yedek sim kartı siparişim vardı. Bir hafta oldu ama bana gelen mesaj takip numaram yanlış gelmiş takip edemiyorum. Sim kartım gelmedi bununla ilgili şikâyetimi belirtiyorum.

  Yorum Yap
 31. Deniz Bozkurt

  PTT Huzurkent Mersin şubesini kaç gündür arıyorum. Telefonu açıyorlar ve cevap vermiyorlar. İnsanları mağdur etmeyin artık.

  Yorum Yap
  1. Zülal Karadağ

   Deniz Bozkurt ne yazık ki ben de Silifke’de mağdur edildim.

   Yorum Yap
 32. Funda Sapmaz

  Kargom cuma gününden beri Tekirdağ’da ama evime teslim edilmedi. Çok geç geliyor her seferinde böyle oluyor bu durumdan rahatsız oluyorum. Biraz daha özenli çalışmanızı önemle rica ediyorum.

  Yorum Yap
  1. Tülay Sürücü

   Funda Sapmaz aynen yeter artık bu ne sorumsuzluk ya 18 gün oldu kargom hala gelmedi. Bu nasıl kargo şirketi yatıyor mu bunlar bir daha asla bu kargodan bir şey istemem. Bu ne sorumsuzluk ya 18 gün oldu kargom hala ortada yok uyuyor mu bunlar yoksa yatıyorlar mı?

   Yorum Yap
 33. Mehmet Erdem

  Yaklaşık 2 haftadır Çanakkale’den kargo bekliyorum. Kargomun kapatılıp dağıtıma çıktığı söyleniyor ama 2 haftadır elime ulaşmadı. Şu işinizi biraz daha düzgün yapın!

  Yorum Yap
  1. Sümeyye Maraba

   Mehmet Erdem bende aynı şeyler yeter artık ya 5-6 gün oldu kargo yok elimde ne sorumsuz bir işletmedir.

   Yorum Yap
 34. Ahmet Efe

  4 Aralık ta yola çıkan, 8 Aralık’ta Mersin Bahçelievler PTT şubesine gelen ürünümü hala teslim etmediler. bugun ayın 15 i oldu, el insaf. CİMER’e şikâyet edeceğim.

  Yorum Yap
 35. Gamze Sakin

  9 gündür elime ulaşmayan bir kargom var. Kitap sipariş verdik, acil elime ulaşması lazım halen gelmedi. Siz çok sıkıntılısınız.

  Yorum Yap
 36. Kamile Bakırcıoğlu

  27 Kasım’da gelen kargomu 15 Aralık olmasına rağmen hala alamadım. İşin komik yani 8 Aralık ta karşı apartmanıma kargoları teslim edildi. Buna sebep olan her kimse aldığı parayı çatır, çatır yesin afiyet olsun. Buda çıkar bir yerden. Biriniz de işini hakkıyla yapsın insanları mağdur etmesin ne var ne! 👏🏻

  Yorum Yap
 37. Aydan Yalçınkaya

  Kargom 30.11.2020 tarihinde Antalya’dan gönderilmiş. Takip ettim 2.11.2020 dağıtımda gözüktü ve 3.12.2020 tarihinden bu yana İstanbul Sancaktepe Akpınar şubede bekliyor diyor. İşinizi düzgün bir şekilde lütfen yapın yeter artık. Valla yeter. Böyle bir sorumsuzluk görmedim.

  Müşteri hizmeti diye bir numara vermişsiniz ara ki açan olacak. Her aramamızda 20 dakika kadar bekliyoruz ama açan yok. Valla gına geldi. Biri baksın artık.

  Yorum Yap
 38. Yaren Aklar

  Salı verdim kargoyu bugün pazar günü oldu halen gelmedi.

  Yorum Yap
 39. Birol Devrim

  Esenyurt kargo dağıtım şubesinde 4 gündür kargın dağıtıma çıkmadı. Aradığımda telefonlar hep meşgul nasıl bir iş bu her şeyi pandemi yoruyorsunuz siz işinizi doğru yapsanız, sıkıntı bu kadar olmaz.

  Yorum Yap
 40. Murat Akçay

  Bana Van’dan Malatyaya kargo gelmiş bir haftadır Malatyada daha dağıtmamışlar. En kısa sürede kargom gelsin.

  Yorum Yap
 41. Ümmühan Uğur

  Hatay Belen şubesindeki telefona bakmayan tüm memurlar maaşlarının helal olduğunu düşünüyor mu?

  Yorum Yap
 42. Aslı Saray

  PTT yi kargom için giriyorum ama hiç cevap verilmiyor, her zaman da böyle oluyor. En güvenilir olması gerekirken onlar bize hiç cevap vermiyor.

  Yorum Yap
 43. Necdet Erkuş

  Kesinlikle muhatap bulamadığınız boşa kürek çektiğiniz ve kargonuzun 3 günde yerine ulaşır sözünü alıp 10 günde hala nerde olduğunu bilemediğimiz bir döngünün içine sizi atan hizmet anlayışları var. Muhatap bulamadığımız bir hizmet kalitesini kınıyorum. Kesinlikle tavsiye etmiyorum. 9 gündür teslim edileceği yerde bekleyen kargom daha kaç gün bekler bilmiyorum. Kimseyi bulamıyorum.

  Yorum Yap
 44. Meral Evcil

  Tekirdağ kapaklı kargom kaç gündür bekliyor alıcıya ulaşmadı. Ulaşabileceğim bi muhatapta bulamıyorum. Mağdur olduk kargomun alıcıya acilen ulaşmasını istiyorum. Kaç gündür kargom Tekirdağ kapaklı şubesinde bekliyor. Alıcıya ulaşması için neyi bekliyorlar? Aradığımda muhatapta bulamıyorum. İnsanlar bu kadar da mağdur edilmez ama yazık ya.. Allah’a emanet kargom nerede ne zaman alıcıya ulaşacak diye bekleyelim mi yani? Kim bunun sorumlusu.

  Yorum Yap
 45. Ufuk Kalkan

  Kastamonu PTT şubesini kargom gelmesine rağmen 5 gündür getirmediler, bunun üzerine almaya gittim vermediler biz zaten biç kaç güne dağıtıma çıkamaz dediler. Şikâyet edecektim, ancak şikâyetleri okudum. Durum her yerde aynı gözüküyor.

  Yorum Yap
 46. Mehmet Torol

  Kargom İzmir’den 1 gün de geldi ama Gediz şubesinde 4 gündür şubede bekliyor. Kargo 5 dakika uzaklıkta çok yoğunlarmış. 4 gündür böyle vurdumduymaz olunmaz gelin kargodan alın diyorlar. Ben neden geliyorum siz getirecek siniz bedava mı çalışıyorsunuz.

  Yorum Yap
 47. Hasan Beşparmak

  Kargo bulunduğum şehirde ama bir türlü dağıtıma çıkmadı. Bu nasıl bir iş disiplini ve rahatlıktır. Anlamıyorum telefonla arıyorum hiç bir numara cevap vermiyor.

  Yorum Yap
 48. Arda Dökel

  Çumra PTT kargo personelini oraya kim hangi torpille koydu bilmiyoruz. Bu kadar sorumsuz lakayt bir kurum olma ihtimali kesinlikle yok. Memurlarından bir haber kargonun adrese gitmediği gibi, arayıp sorduğumuzda kargonuz burada ama biz o adresi bilmiyoruz sokak isimleri değişti diyecek kadar işinin bilince değiller.

  Yorum Yap
 49. Gamze Tokuç

  Kargomuz sabah 9 da ulaşmış PTT ye hala teslim edilmemiş içinde gıda var daha önce sabah 9 da veriyordum kargomu PTT ye ertesi gün 12 olmadan kargom ulaşıyordu. İnşallah ulaşır. Bugün ulaşmazsa bir süre PTT kargodan uzak kalacağım.

  Yorum Yap
  1. Emine Zararsız

   Gamze Tokuç kargom teslim edilmediği halde teslim edildi yazıyor. Nasıl iş yapıyorlar hiç mi acaba vicdanları sızlamıyor.

   Yorum Yap
 50. Betül Çiçekliyüz

  Günlerdir kargo bulunduğum şehirde ama bir türlü dağıtıma çıkmadı. Bu nasıl bir iş disiplini ve rahatlıktır. Anlamıyorum telefonla arıyorum hiç bir şube açmıyor. Biraz iş ahlakı olsun lütfen bu kadarı da fazla artık!

  Yorum Yap
 51. Hülya Pekdoğdu

  8 gündür kargo dağıtımda gelmesini bekliyorum.

  Yorum Yap
 52. Muzaffer Boylu

  Bu iletişim numaraları niye cevap vermiyor ulaşmak mümkün değil. Birde evde olmamıza rağmen adreste bulunamadı deyip geçiyor. Tamamen asılsızdır kaç tane kargomu evde olmama rağmen şubelerden almak zorunda kaldım

  Yorum Yap
 53. Esra Aydoğan

  Kargoyu arıyorum açmıyorlar. Bodrum yarımadası dağıtım isini düzgün yapmıyor. Kargom hala şubede bekliyor dağıtıma çıkartmadılar.

  Yorum Yap
 54. Ömer Altunişler

  Ayın 25.11.2020 sinde İzmir’den kargoya verilen ürün, bu gün 02.12.2020 ve saat şu anda 17.00 elime ulaşmadı. Başka kargodan 4 gün sonra almış olduğum ürünlerimin hepsi elimde, bu nasıl bir iştir.

  Bu gün yarım saatimi sizlere ulaşmakla geçirdim, aramadığım numara kalmadı bir kişiye dahi ulaşamadım. Bu mudur çalışmak, bu mudur çalışma prensibi. Aslında kargomun takibini yapıyorum.

  29.11.2020 tarihinde ürünün Trabzon PTT ye giriş yaptığını biliyorum. Bu gün sorgulamak için PTT kargoya gittim ürünümün hala ayın 29 unda geldiği yerde durduğunu söylüyorlar. Bu benim PTT kargoyla olan ilk sıkıntım değil ki, bu lanet kelimesini kullanıyorum burada yanlış anlaşılma olmasın.

  Daha önce iki defa aynı olay geldi başıma “gelmişler de evde bulamamışlar” yok öyle bir şey, site içerisindeyim güvenlik görevlimiz 24 saat hizmet veriyor. Teslimatı eve bile zahmet etmemek için görevliye teslim edip gidiyorlar.

  Başka bir olay acil vekâlet bekliyorum. 15 gün sonra araştırıp yerini bulup kendim gidip teslim alıyorum. Bu mu çalışma anlayışı. Şimdi vatandaş olarak ben sizlere nasıl güvenip kargo teslim edeyim. Hiç kimseye de tavsiye etmiyorum. Konuştuğum görevli pandemiden bahsediyor, bu pandemi sadece sizde mi var, 4 gün sonra istediğim kargo elime geldi, onlarda pandemi yok mu?

  Yorum Yap
 55. Fevzi Acar

  PTT kargo kadar işini düzgün yapmayan bir yer görmedim. Arıyoruz açmıyorlar açsalar da konuşmuyorlar, kargo getirmiyorlar. Bildirdiğimiz halde işlerini doğru düzgün yapmıyorlar. Kısacası inşallah bu sorunlar ve problemler düzelir.

  Yorum Yap
 56. Zeynep Yücel

  Kayseri Anayurt şubesinde kapalı olan bayan o kadar kaba ki nasıl işe alıyorlar. Kargomu soruyorum bilmiyorum diyor ve bağırıyor. Kargom 2 haftadır PTT de görünüyor. Ondan sonraki kargolarım geldi bile. Telefonlar açılmıyor gittiğimde berbat bir karşılık aldım. Sanki zorla çalıştırıyorlar gibi. Bu şikayet burada kalmaksızın gerekirse daha da yukarılara yazacağım. Vizelerim var ve o kitaba ihtiyacım var.

  Yorum Yap
 57. Yigit Arbacı

  Ptt kargo arkara kargom var gelmiyor. Tesimatı geç yapcaksınız diyorsunuz. trendyol alışveriş sitesinden şiparis verdim halen gelmedi.

  Yorum Yap
 58. Gamze Zararsız

  Evde olduğum halde evde yok kapalı bildirim kağıdı bırakıldı demek ne demek. Bırakın yapmayın isi kaç gün oldu İzmir’de kargom var ve şu an nerde hangi şubede bilmiyorum.

  Kaç yeri aradım meşgul ya da açılmıyor yoğunluk var diyorlar. Eleman alın o zaman dağıtıma milyarlarca insan var iş arayan.

  Yorum Yap
 59. Kübra Aydoğan

  Böyle bir hizmet sektörü görmedim. Bu ne duyarsızlık terbiyesizlik internet sayfalarına koyduğunuz numaraların hiçbirine ulaşılmıyor. Bu kadar sorumsuz bir hizmet sektörü görmedim. Bin pişman oldum kargom Allaha emanet bekliyor. Birde sms gelmesi için + ücret talep ediyorsunuz.

  Yorum Yap
 60. Buket Dere

  PTT kargo için gün yüzü görmemiş sözlerim var, kendimi zor tutuyorum. Bilecik şubeye 5 gün önce gelmiş görünen kargolar hala teslim edilmedi. Beyefendilerin keyiflerini bekliyoruz.

  Yorum Yap
  1. Gülbahar Tufan

   İzmir’de yeni kimlik kartı başvurusu yaptım. Adres bilgilerini vermeme ve nüfus müdürlüğünü aramama rağmen kimlik kartım 1 haftadır Van/ Başkale PTT şubesinde beklemektedir.

   Defalarca aradım konu ile ilgili bilgilendirip şu anki adresime gönderilmesi için fakat kesinlikle ulaşamadım, açılmadı telefonlar. Bu iletişim numarası neden var o zaman kardeşim açmayacaksanız? Nasıl ulaşacağız bu şubeye?

   Yorum Yap
 61. Yüksel Ezer

  25/11/2020 15:03 KP02981728645 takip numaralı kargom 30/11/2020 16:48 kargom halen daha adrese ulaşmadı. Şubeyi aradığımda telefonlar açılmıyor müşteri temsilcisine aradığımda şubeden alını diyor. Kargoyu alacak olan kişi 83 yaşında ve kargo adrese teslim gönderildi. Kargomun içindekilere bir şey olsa bunun sorumlusu kimdir. Ben bu konuyla ilgili bir muhatap bulamıyorum. Biz kime güveneceğiz?

  Yorum Yap
 62. Zeynep Akpınar

  PTT de 19’dan beri teslim edilmesi gereken kargom daha gelmedi. Ne zaman gelir sorusuna bilmiyorum diyen çalışanlarınız. Acil ise gidin kendiniz alın diyene kadar kargoyu yola çıkarsalar daha iyi olmaz mı?

  Yorum Yap
 63. Aziz Çolak

  PTT kargo adreste olduğum halde adreste bulunamadı olarak yazıyor. İş adresimi vermiş olup kapalı adreste kimsenin olmamasına imkan yoktur. İlgisiz sorumsuz bir firma şubeyi arıyorum kimse açmıyor.

  Yorum Yap
 64. Ayşegül Çoşgun

  Ptt kargo illallah ettirdiler şikayet yazsam ne olacak. Evde olduğum halde evde yok diyerek teslim edilemedi mesajı geliyor kapıya gelip evde yok kağıdı yapıştırmak kolaya geliyor. Hazır gelmişken paketi teslim edeyim demek ağır yük taşımak gibidir. Onlarda haklılar, işleri çok zor paketi kapıya kadar getirip geri firmaya götürmek öyle her kişinin harcı değildir.

  Yorum Yap
 65. Yüksel Batur

  12 Kasımda sipariş verdim. Bugün 27 Kasım hala meydanda kargo yok getirecekleri mesafe otobüsle 5 saat sürüyor. Kesinlikle kargo firmalarının içinde en işini düzgün yapmayanı ondan sonra da diğerleri geliyor. Diğer kargolar getiriyorsa biraz daha pahalı ama yine iyidir.

  Yorum Yap
 66. Büşra Korkmaz

  Nasıl bir kurumdur ilgisiz sorumsuz şubesiniz. 20 gündür bir kargoyu getiremediler çok mu zor dağıtıma çıkarmak yazıklar olsun!

  Yorum Yap
  1. Sude Göksoy

   Büşra Korkmaz 12 Kasımda sipariş verdim buğun ayın 27 si kargom hâlâ yok. PTT kadar iş ahlaki olmayan başka kargo yok. Bundan sonra sipariş verirken PTT ise 3 kuruş fazla verir başka kargoyu tercih ederim.

   Yorum Yap
 67. Yurdakul Atmaca

  Bodrum yarımada şubesinde kargom var. Ayaklarına kadar gittim vermediler. Yarın gelecek dediler hala gelmedi. telefonu açmıyorlar bir daha tövbeler olsun.

  Yorum Yap
 68. Özge Eryıldız

  Bana ait bir kargoyu hiç alakasız semtte oturan birine hem de aynı konutta oturan diye not alıp nasıl teslim edilirsiniz? Altındağ şubenizi defalarca aradım kimse açmıyor, ben Oran’da oturuyorum. Neden bizi uğraşmak zorunda bırakılıyoruz? Onca para verdiğim şeyi başkasına veriyorsunuz, kimseye ulaşamıyoruz, bu işi ya düzgün yapın ya da bırakın.

  Yorum Yap
 69. Gül Çekiç

  PTT kargo kesinlikle kargoları getirmiyor. PTT kargo arabasıyla öğle yemeğine gidiyorlar hemen mesaj gönderiyorlar evde bulamadık diye. Bu Conid-19 pandemi de kim evden çıkıyor diğer kargo şirketlerinin hepsi bizi evde bulurken PTT kargo bizi evde bulamıyor ben hiç teslimata bile çıkarmadıklarını düşünüyorum.

  Yorum Yap
 70. Sait Yılmaztürk - Bursa

  Alışveriş sitelerinden mal alırken öncelikle hangi kargo ile gönderim yapıldığına bakıyorum PTT kargo ise hemen iptal ediyorum. Fiyatı diğerlerinden çok ucuz olsa bile.

  Yorum Yap
 71. Seda Okur

  Aydınlıkevler, Şehit Mustafa Baş Cad. Altındağ / Ankara adresinde çalışan beyaz saçlı gözlüklü kişi gönderdiğim evrakta Eskişehir Osmangazi Üniversitesi yazmak yerine eskişehir üniversitesi yazmış ve evrak Eskişehir Anadolu Üniversitesine gitmiştir. Hem geç teslim edilmiş hem yanlış adrese gitmiştir. Kişini yaptığı hata tez sürecimin aksamasına sebep olmuştur!

  Yorum Yap
 72. Mert Erday

  Askerim terhis olacağım 3 gündür kargom bayraklı dağıtım merkezinde dışarı çıkmadığımdan dolayı şubeye gidemiyorum. Arıyorum telefonları da açmıyorlar. Gerçekten bir daha asla kullanmayacağım.

  Yorum Yap
 73. Yaren Uzunay

  2-3 gündür arıyorum açmıyorlar. Kargom gelmiş ve getirmiyorlar nasıl bir iş bu ya!

  Yorum Yap
 74. Kader Kekeç

  İstanbul’dan Trabzon’a uçarak geliyor. Ama Seher içinde yatışa galiba geçiyor. Kargo gelmek bilmiyor. Bizi bu kadar bekletmeye hakkınız yok. 😡 İyi ki kapıda ödeme diyoruz. Sürekli ben gidip almak durumunda kalıyorum. Lütfen biraz hassasiyetli olunuz.

  Yorum Yap
 75. Didar Kuru

  5 gündür şubedeki kargomu teslim etmiyorsunuz.

  Yorum Yap
 76. Serhat Alkan

  Kars’tan İstanbul Bağcılara bir kargo gönderdim. Kargo Bahçelievler’e oradan da İzmire gitmiş. Ben bu işten hiç birşey anlamadım. Okuma yazmalarımı yok yoksa bizimi bilerek mi yapıyorlar.

  Yorum Yap
 77. Döne Tezcan

  PTT şubelerinde çalışan arkadaşlar dilsiz veya sağır mı acaba? Bu telefonlar neden cevap verilmiyor. Cevap veremeyeceklerse neden irtibat no yazılıyor ve bir numara veriliyor.

  Bunlar orada ne için varlar neden maaş alırlar anlamış değilim. Ben yetkili tüm yerlere yazmaktan usandım. Onlar hala aynı şekilde devam ediyorlar.

  Yorum Yap
 78. Orhan Miyanyedi

  Trendyol alışveriş sitesinden aldığım ürün dağıtıcıya verilmiş. Adresi işyerimin adresi yazdım akşama kadar işyerindeyim dağıtıcı müşteri adreste bulunamadı yazmış ne saçmalıktır. Nerden bu kargomu ben bulacağım.

  Yorum Yap
 79. Aziz Bayraktar

  Arkadaşlar geçen sene Malatya şubesi 12 gün şubede bekletti. 13. gün dağıtıma çıkardılar. O gün bu gündür kargom şubeye gelir gelmez kendim gidip alırım. Onların keyiflerini beklersek zor gelir ve sıra gelmez. Bide o kadar memuru niçin alıyorlar hayret ediyorum.

  1 gün olsun o şubede ki memur telefona bakmaz ama parasını oturduğu yerden yer ne ala memleket meğer bütün illerde varmış bu sorun bende bir tek Malatya da zannederdim.

  Yorum Yap
 80. Beyza Canpolat

  Sultangazi PTT kargo galiba dağıtıma çıkmıyor. Kargo Ankara’dan 1 günde geliyor ama nasıl oluyor da 3 gündür şubeden eve teslim edilmiyor anlamış değilim. Telefonları açan da yok.

  Yorum Yap
  1. Gözde Bayazıt

   Sultangazi PTT’yi Allah bildiği gibi yapsın. 10 gündür kargom gelmedi. Çalıştığım için gidemiyorum iki telefonları var ikisi de çalıyor açıp hiç konuşmadan kapatıyorlar. Direk PTT genel merkez de aynı şekilde, goygoy işleri var.

   Yorum Yap
 81. Coşkun Kılınç

  Ptt’den ehliyetimi bekliyorum evdeydik. kisiye ulaşamadık diye kapıya bildiri yapıştırıp gitmişler. Ne zile basmak var ne aramak nerden biliyim geldiğini. Simdi işin yoksa peşlerinden koştur.

  Yorum Yap
 82. Dilek Coşandal

  Kartal PTT kargo telefonla hiçbir şekilde ulaşılmıyor. Nasıl oluyorsa yemek saatleri telefon çalıyor yerinde olmadıkları için. Mesai saatleri sürekli hat meşgul görünüyor anlaşılan mesai saatleri ahizeyi kaldırıp meşgul görüntüsü vermek. Bu nasıl bir çalışma ahlakı lütfen bu duruma bir çözüm bulun. Bir kere de kartal PTT ulaşılır olsun çalsın bu telefon.

  Yorum Yap
 83. Hayri Çağatay

  12/11/2020 tarihinde PTT kargoya verilen kargom şu ana kadar elime geçmedi.

  Yorum Yap
 84. Aysel Düşünceli

  PTT kargo bazı yerde yavaş ve kargomu bekletiliyor. Bakıyorum bazı yerlerde bekletmeden hızlıca getiriyorlar.

  Yorum Yap
 85. Huri Sarıkaya

  Ptt kargo kadar yavaş bir firma görmedim. 9 gündür bir paketimi teslim edemediler. Şubeye getirdiler orada bekletiliyorlar içinde bozuk malzemelerim var üstelik bir daha hayatta kargo talebinde bulunmam.

  Yorum Yap
 86. Nesrin Baytok

  Merhaba ayın 11 i Çiçek sepetinden askere hediye fincan ve kırmızı çerçeve almıştım. Ayın 12 si kargoya verildi. Teslimatın yapılacağı yer Tekirdağ Çorlu fakat Çorlu da DTM de olmasına rağmen üç gündür teslimat yapılmıyor. Neden dağıtım yapılmıyor. Arkadaşım kendisi gitti kargoyu da bulamıyorlar. Çiçek sepetini aradım onlarda orda olduğunu söylüyorlar.

  Yorum Yap
 87. Salih Binici

  16/11/2020 tarihinde Kıraç (Esenyurt) İstanbul şubesine ulaşmış kargom halen dağıtıma çıkmamıştır ve şubeye telefon ile ulaşılamıyor.

  Yorum Yap
 88. Zeki Kaynarca

  Siparişimde görüldüğü üzere 13.11.2020 tarihinde Afyon iline gelen kargomu dağıtıma çıkarmadıkları gibi telefonla ulaşmak imkânsız. Defalarca aramama rağmen ulaşamayıp 18.11.2020 tarihinde kendim gidip teslim aldım.

  Buna rağmen utanmadan dağıtıma çıkarıldı deyip teslim edildi denmesi rağmen teslim edilmedir. Devletimizin yapmış olduğu özelleştirme politikasının ne kadar yerinde ve doğru bir karar olduğunu anlamış bulunmaktayım. İnşallah darısı başınıza olsun.

  Yorum Yap
 89. Elif Erbay

  Ben böyle rezillik görmedim. 8 gündür verdiğim siparişim gelmedi üstüne 3, 4 tane numara aradım ne açan var ne başka bir şey. Bir daha bu firmayı ve bu firmayla çalışan hiç bir siteden alışveriş yapmayacağım.

  Yorum Yap
  1. Tuğce Ümmühan

   Elif Hanım inanın bende 8 gün oldu hala bekliyorum. Yazık ya!

   Yorum Yap
 90. Zehra Kara

  Uşak Sarayaltı şubesi kargomuz teslim etmeyeceğini eşimin gelmesini istedi. Eşim hastası kronik covid19 yakalanma riski var dedim. Sarayaltı ilçesinde görevli memur bayana söyledim.

  Bana kargoyu vermeyeceklerini gerekirse kargomu geri göndereceğini söyledi. Eşime kargomu alması için risk olmasına rağmen götürdüm. Hala kargoyu teslim etmiyor. Ben kargomuzu teslim ederseniz hemen çıkarız dedim hala söyleniyor. Ben şimdiye kadar böyle saygısızlık görmedim.

  Yorum Yap
 91. Nurettin Aktürk

  Üç telefonu da aradım, hak getire, açan yok. Çalışmıyoruz diye bildirin olay bitsin. Çalışıyormuş gibi yapmanın kime yararı var. Alışveriş firmalarının suçu, kargo ptt ye verilir mi. Bir daha ptt ile birlikte bu alışveriş firmasını da kullanmayacağım.

  Yorum Yap
 92. Ümmü Gülsüm Okuyucuoğlu

  29 Ekim 2020 de verdiğim kargo halen daha gelmedi. Bugün 17 Kasım 2020 kargo halen daha yok. Bari telefonlara cevap verin.

  Yorum Yap
 93. Nermin Bayraktar

  Ne telefonlara cevap veriyorlar ne kargoyu getiriyorlar. Ben böyle rezillik görmedim şikayet etmediğim yer kalmadı.

  Yorum Yap
 94. Hayati Kuşkulu

  3 Kasım tarihinde vermiş olduğum siparişim 11 Kasım’da kartal PTT de görünüyor. Bugün 14 Kasım kargom hâlâ elime ulaşmadı. Pendik’te oturuyorum böyle bir şey görmedim. Daha önce gelen kargomu da asansör e bırakıp gitmişler.

  Yorum Yap
  1. Perihan Ersöz

   Telefonu açmadıkları gibi birde açıp kapatıyorlar. İstanbul’dan bir günde Kütahya’ya giden kargom hala beklemededir.

   Yorum Yap
 95. Hikmet Vural

  Çayırova PTT kargo şubesi çalışanlar burunları düşse yerden alamıyorlar. Kargom gelmesine rağmen arayıp haber vermediler. Şubede karomu bekletip duruyorlar.

  Arıyorsunuz telefona cevap veren yok. Sanırsın milletvekili mübarekler adresi bilmelerine rağmen işyerimin karşına geliyorlar tarif ediyorum orası doğru adres değil verilmemiş deyip kargomu getirmiyorlar.

  Kapıda ödeme parası vermeme rağmen ben gidip alıyorum parayı da düşmüyorlar. İşiniz vatandaşa hizmet bunun için para alıyorsunuz kendinizi bir şey zannetmeyin. Birine denk gelirsiniz orayı çok ararsınız.

  Yorum Yap
 96. Emine Şimşek

  Bu ne biçim bir iş ya arıyorum doğru düzgün bir telefonlar bile açmıyorlar. Acaba yatarak mı iş yapıyorsunuz.

  Yorum Yap
 97. Arzu Yeşil

  Kütahya Gediz şubesinde kargom var ama hala dağıtıma çıkmadı. Satıcıya onay vermem gerekiyor sizin yüzünüzden veremiyorum.

  Yorum Yap
 98. Mustafa Gültekin Süverekli

  KP02938245034 numaralı kargom 10.11.2020 de size gelmiş. Benden satıcı sipariş için onay isteniyor ama ürün ortada yok.

  Yorum Yap
 99. Osman Akkoyunlu

  10.11.2020 tarihinde şubenize gelen kargom hala telim edilmedi.

  Yorum Yap
 100. Cevdet Bayazıt

  Van’dan Kocaeli’ne kargom 3 günde geliyor. Bir hafta oldu kargom Kocaeli’nde daha dağıtıma çıkmamış. Ne biçim iş anlamadım. Arıyorsun telefonlar sürekli meşgul cevap veren kimse yok. Çayırova’da çalışıyorum acil olan kargom daha elime ulaşmadı hakkımı helal etmiyorum bu kadar mağdur edilmez.

  Yorum Yap
 101. Ateş Bozkuş

  Kesinlikle eve getirilmiyor, arayınca hat meşgul çalıyor böyle iş olmaz. Bunu yapan Midyat Hükümet şubesidir.

  Yorum Yap
 102. Ramazan Meriç

  Müşteri hizmetleri numarası sürekli meşgul çalıyor. Muğla’dan İstanbul’a 2 günde gelen kargom İstanbul kıraç şubeden Beylikdüzü’ne 8 gündür gelemedi. Kıraç şube telefonları kesinlikle açılmıyor. Muhatap bulamıyoruz.

  Yorum Yap
 103. Veli Aslan

  Kargo adrese teslim edilmiyor adres bulunamadı diye PTT şubesine bırakılıyor. Bu kadar sorumsuzluk olamaz. Dağıtıcılar kontrol edilmesi gerekiyor sanırım

  Yorum Yap
 104. Hüseyin Sevil

  Birde su müşteri temsilcileri telefona baksalar gam yemeyeceğim. 10 dakika diyor 20 dakikadır bekliyorum.

  Yorum Yap
 105. Ayşegül Avcı

  PTT kargo kargomu bana değil başka birine verdi ve bunu düzeltmiyor kargo takip no KP02921099415 ve 7343329179594.

  Yorum Yap
 106. Begüm Ekşi

  Kargom 5 gündür Kıraç dağıtım merkezinde neden hala gönderilmiyor. Telefon numarasına cevap verilmiyor. Muhatap olacağımız bir kişi yok.

  Yorum Yap
 107. Müserref Uluğ

  Bursadan kargon bir günde geldi. Kıraç dağıtım merkezinden 3 gündür gönderilmedi. İşini hiç yapamayan bir kurum. Arıyorum telefon cevap veren yok. Müşteri hizmetlerini arıyorum yaptıkları bir şey yok.

  Yorum Yap
  1. Misa Kutlu

   İstanbul Tuzla piyade okulunda askerimiz var. Ptt kargo İstanbul içerisinde 5 gün oldu kargomuz ulaştırılamıyor . Nasıl bir kuruluşsunuz bu kadar sorumsuzluk olmaz. 02932805258 barkot nolu gönderimi ya teslim edin ya da geri gönderin.

   Yorum Yap
 108. Bahadır Vural

  Kaç gündür kargo bekliyorum bugün gelip kargomun kaybolduğunu ve beklemememi söylüyor. Siz dalgamı geçiyorsunuz bu ne saçma sapan çalışma şeklidir. Hiç bir şube telefonlarına da bakan yoktur. Gerekli her yere de şikayetimi oluşturacağım

  Yorum Yap
 109. Ayla Akipek

  Tekirdağ saray PTT kargoya gittiğimde hep başka memur oluyor. Her seferinde anlamıyorlar kapıda ödeme vermek için bazen almıyorlar. Çok sorun yaşıyorum işlerini düzgün yapmıyorlar.

  Yorum Yap
 110. Özüm Yeğin

  Ankaradan 1 günde Trabzon’a gelen kargom. 10 gündür Trabzon posta merkezinde ve asla dağıtıma çıkmıyor. Aciliyetinin olduğunu belirten talep formu gönderdim kaç kere. Mağduriyetimi anlatamam.

  En son taksiyle kendim gidip aldım. 100 TL. taksi parası verdim. Daha gelmezdi zaten almasaydım. Ben bir sağlıkçı olarak sürekli usanmadan çalışıyorum. Gecem gündüzüm birbirine karıştı. Bir kargoyu adrese teslim edeceksiniz bu kadar mı zor ya!

  Yorum Yap
 111. Mustafa Özyılmaz

  Evde olduğum halde evde yok diye not bırakıp çekip giden kuryeci ya da hiç gelmeyen kuryedir. Bir kart gelecek rezil ettiniz. İşinizi düzgün yapın. Kim rahat koltuğunda oturuyor parayı cebine indiriyorsa rabbim onu bir an önce ondan çıkarsın.

  Yorum Yap
 112. Muhammer Toptan

  Ayın 17 sinde kargom Birecik şubesine ulaşmış. İki haftadır bekliyorum hala elime geçmedi. Defalarca aradım telefonlara cevap verilmiyor. Neden görevinizi yerine getirmiyorsunuz. Madem telefonlara bakmayacaksanız neden bu telefonları size kurmuşlar.

  Yorum Yap
 113. Melike Ata

  Aynı anda sipariş ettiğim eşyaları diğer kargo şirketi 2 3 gün içerisinde teslim etti. 1 hafta oldu ptt kargo kargomu daha getirecek beceremiyorsanız yapmayın bu işi!

  Yorum Yap
 114. Engin Doğu

  Konyadan 12 Ekimde çıkan kargo 14 Ekimde Trabzona ulaştı ancak 18 gündür ne arayan var ne soran. Aradığımız numaralara cevap veren yok kayıp mı oldu bilgi alamıyoruz Trabzon PTT de görünüyor. Telefonlara cevap vermiyorlar bu nasıl bir çalışma sistemidir.

  Yorum Yap
 115. İlknur Sınar

  Ordu Fatsadan 26 Ekim pazartesi çıkan kargo 28 Ekim çarşamba sabahı çağlayan PTT kargoya ulaşmış olmasına rağmen halen elime geçmemiştir. Telefonlara hiçbir şekilde ulaşılmamaktadır. Bugün ayın 31 ve hiç bir bilgi verilmemiştir. Sonuna kadar sizden şikayetçiyim paramızla rezil oluyoruz pes artık.

  Yorum Yap
 116. Bahar Gültekin

  23 Ekimde kargo yolladım fakat henüz gitmedi. Yola çıktığından bile şüpheliyim. Kargo takibe bakıyorum böyle bir bilgi bulunamadı diyor. PTT arıyorum açmıyorlar. Bilgisi olan var mı?

  Yorum Yap
 117. Zikrullah Sarıaltun

  26.10.2020 Pazartesi gönderdiğim kargom hala Arnavutköyde bekliyor. Neden geldiğinde kargoyu çıkarmıyorsunuz.

  Yorum Yap
 118. Selda Altunöz

  Bir haftadır şubede görünüyor. Kargo hala teslim edilmedi eşim şubeye gitti henüz gelmedi diyorlar. 2 hafta önce sipariş verdim inşallah gelir bu senenin içinde…

  Yorum Yap
  1. Enver Sağlam

   Bu kadar duyarsızlık bu kadar ise yaramayan tek yer PTT ya! Çarşamba verilen kargo cuma yetişiyor ama teslim edilemiyor. Siz nasıl bi is yapıyorsunuz içerde hanfendi kahve içiyor dışarda bir ton sıra bekleniyor.

   Yorum Yap
 119. Selin Kozan

  Bu kadar sorumsuzluk olmaz ne telefona bakan var nede müşteri hizmetlerinden açan tam 15 dakika hatta bekledim açan olmadı. Hamile halimle kargoya gittim yürüye, yürüye PTT kapalıydı. Nasıl sorumsuz birisiniz ne kargoyu getiriyorsunuz nede PTT açık yeter artık.

  Yorum Yap
 120. Bekir Kılıç

  Bursa Osmangazi Demirtaş cumhuriyet cad 1250 sokak oturuyorum. Neden PTT kargo gelmiyor ve evde olduğumuz halde kimse yok diyor. Eve gelmek istemiyorsa bize telefon kurye açsın biz alalım. Yeter bıktım bundan ya kart gelecekti evde kimse yokmuş o gün evdeyim pazar günü Antep ten misafirler geldi eve ana baba günü evde kimse yokmuş.

  Yorum Yap
 121. Nazan Arısoy

  Ortalama 3-5 iş günü içerisinde teslim edilecek(!) olan kargom 10 gündür gelmiyor. Köyde de yaşamıyorum ki koskoca Bursa’nın göbeğinde oturuyorum. 7 gün ptt dağıtımda bekledi. Ne varsa artık 7 gün beklettiler onu da anlamıyorum. 2 gündür de dağıtımda gözüküyor gelen giden yok. Hem evimizden dışarı çıkamıyoruz gelecek diye hem de getirmiyorsunuz.

  Yorum Yap
 122. Gülay Akdemir

  Batman / Kozluk PTT’si kargolarımız haftalarca orda kalıyor aradığımızda da ulaşamıyoruz. Bozulan yemek ya da önemli evraklarınız var.

  Yorum Yap
 123. Bülent Çaşkurlu

  Bakmayacaksanız o telefonu yanınıza niye koyuyorsunuz. Vaktinde teslim etmeyecekseniz kargo hizmetini niye veriyorsunuz.

  Yorum Yap
 124. Serap Yenidoğan

  Çok ilgisizler Kâğıthane PTT genel müdürlüğü arıyorsun açmıyorlar. PTT şubeyi arıyorum açmıyorlar. Kargom gelmiş bugün 3 gün oldu yarın 4 günü hala gelmedi. Neden bu kadar duyarsızsınız.

  Yorum Yap
 125. Sefa Kavaklıoğlu

  Bu kadar ilgisizlik bu kadar sorumsuzluk olamaz ne ulaşılıyor ne kargonuzun durumunu arayıp soramıyoruz. Tam bir faciasınız Mardin PTT son oldu bu çalışmamız.

  Yorum Yap
 126. Samet Değirmen

  Bu nedir kardeşim 3 günde gelmesi gereken kargom, 1 haftadır gelmedi.

  Yorum Yap
 127. Oya Dağoğlu

  Keşke biraz olsun kibar ve nazik davransanız. Sürekli PTT kargodan bir şey gönderiyorum veya alıyorum ama hiç memnun değilim.

  Yorum Yap
 128. Mustafa Balcı

  21 Eylül de verilen kargom neredeyse 1 ay olacak hala ulaşmadı. Nasıl bir şey bu resmen bekletiyorlar belki acil bir durum var belki acil sipariş verdik. Ayıp ya!

  Yorum Yap
 129. İlay Çiçek

  12 gün oldu, bu gün pazartesi kargom halen teslimata çıkarılmış değil. Bari şu günlerde insanları şubeye kadar getirtip uğraştırmasalardı.

  Yorum Yap
 130. Rasim Kılıç

  Bütün kargo firmaları iki üç günde teslim ederken PTT kargo bir hafta oldu kargomu hala teslim edecek. Bu rehavet ayıptır ya bakalım daha kaç gün geçecek.

  Yorum Yap
  1. Ali ihsan Hacıalioğlu

   Rasim Kılıç aynen benimde öyle.

   Yorum Yap
 131. Dilek Görgü

  İki gündür kargom PTT de bekliyor neden adrese verilmiyor. Neden dağıtıma çıkmıyor.

  Yorum Yap
 132. İpek Çolak

  Bugün adıma kargo gelmiş sözde ama home ofis çalışmama rağmen evde yoktunuz diye kağıt asmışlar kapıya kapıyı çalmaya bile tenezzül etmemişsiniz. Sürekli evde iken nasıl yoktunuz diyebiliyorsunuz ayrıca ne kargosu olduğu da belli değil. Benim bir kargom yok neyi getirdiniz de gelip kargodan alacağım acaba?

  Yorum Yap
 133. Fatma Akar

  Teslim edildi yazıyor ama teslim almadım. Resmen rezalet şimdi de telefonlara bakmıyorsunuz gerçekten duyarsızsınız!

  Yorum Yap
 134. Ercan Pişici

  Hatay Kırıkhan şubesi telefonu açmıyor. Böyle bir iş olabilir mi? Aldığın maaşın hakkını vereceksisiniz kardeş olmaz böyle, insanların hakkına geçiyorsunuz.

  Yorum Yap
 135. Ebru Özdemir

  Rezaletsiniz evde olduğum halde kargonuzu ulaştırmadı diyorsunuz. Bu kaçıncı oldu telefonlarınıza ulaşamıyoruz.

  Yorum Yap
 136. Cihan Gülşen

  1 haftadır kargo bekliyoruz bu nasıl bir rezalettir

  Yorum Yap
 137. Ayhan Taşdemir

  Bu ne biçim kurum rezalet! Yapamıyorsanız bırakın gidin kardeşim. Rezaletten başka bir şey değil bir haftadır arıyorum halan daha arıyorum neye göre maaş alıyorsunuz.

  Yorum Yap
 138. Kevser Çabuk

  Telefonlara hiçbir şube bakmıyor böyle bir rezalet olamaz!

  Yorum Yap
 139. Murat Taşan

  22.09.2020 de İstanbul’dan çıkan 2 gün sonra Kayseri’ye geldi. 5 gündür hala eve gelmesini bekliyorum. Müşteri hizmetlerine bağlanmak için 49 dakika beklememe rağmen telefona cevap vermeyen hatta şube telefonlarını açmayan bir firma olabilir mi? Allah a havale ediyorum.

  Yorum Yap
  1. Şenay Topuz

   Hangi sitenden şiparişinizi verdiniz? Peki hala gelmedimi çünkü benim siparişimde gelmedi.

   Yorum Yap
 140. Atilla Sarıyıldız

  Kahramanmaraş’ta da PTT kargo adrese getirmiyor. Evde kimse yok bahanesi ile ya gelin teslim alın diyor ya da bilgi dahi vermeden geri iade ediyor. PTT yetkilileri de hiç ilgilenmediği gibi telefonlara bile bakmıyorlar.

  Yorum Yap
 141. Hüryaşar Ünal

  21/09/2020 – 10:27:25 Kabul Edildi. ŞENKAYA / ŞENKAYA PTT ERZURUM.
  22/09/2020 – 18:04:27 PTT İşyerine Geldi. ANKARA KARGO İŞL. MER / ANKARA KARGO İŞL. MER MERKEZ ANKARA.

  KP02850496279 barkot numaralı kargom tam bir hafta oldu gelmedi Ankara merkeze 22.09. 2020 de gelmiş bana ulaşmadı. Ya kargomu getirin ya da hangi şubede olduğunu söyleyin. Ben gidince verirler mi? kargo yerine teslim olarak verilmişti.

  Yorum Yap
 142. Mehmet Duru

  14 Eylül’de verilen kargom 21 Eylül’de gelmesine rağmen 3 defa dağıtıma çıktı mesajı gelip teslimat iptal oldu denilmekte. Kendim doktor olarak görev yapmaktayım bu zor dönemde evimize bile zor gidebiliyoruz. Ailemizden uzakta zor şartlar altında halkımızın sağlığı için kendi canımızı hiçe sayarak çalışmaktayız.

  Bu zor dönemde zor fırsat bulup PTT dağıtım merkezine gittim. Saat 16,20 de kapılar kapalı idi. çalışan arkadaşlara durumu izah ettim ama erken gelseydiniz dediler. Benim erken gelmem imkânsız hastanede çalışıyorum. Yardımcı olmalarını söyledim ama yüzüme bile bakmadılar. Biz halkımız için canımızı dişimize takmış iken böyle davranmaları çok acı bir durum. Kargolarımız bize gelmesi gerekirken biz almaya gitmemize rağmen azar işitip eli boş gönderiliyoruz. Saygılarımla.

  Yorum Yap
 143. Ali Ulaş

  PTT Kargo şimdiye kadar dört sipariş yaptım hiç birisini alamadım. Hepsi kargoya takılıyor ve telefonuna bile tenezzül edip kaldırmıyorlar. Lütfen isin hakkından gelen yapsın.

  Yorum Yap
 144. Ramazan Kaya

  Cuma günü Diyarbakır’ın ilçesinden Diyarbakır’a gönderdiğim kargo 5 gün oldu teslim edilmedi. 5 günde nasıl teslim edilemez bir kargo?

  10 gündür İstanbuldan gelen kargomu bekliyorum şubede gözüküyor, şubede bir şey yok.

  Yorum Yap
 145. Zennure Çiftçi

  Ayın 17’sinde İzmir’den kargo verdim. Cumartesi evden çıkmadım kargomu bekledim. Evime gelinmediği halde not bıraktıklarını yazmışlar. İki gündür aramadığım yardım istemediğim yer kalmadı.

  Dikmendeki memurların saygısızlığı da ayrı bir olaydı, verdiğim paraya mı yanayım iki gündür girdiğim strese mi? Araştırıyorum Altındağ’da dağıtımda çıkıyor. Peki, soruyorum benim valizimin Altındağ’da ne işi var? Hani eve gelip not bırakmışlardı? Oysa valizim Altındağ dağıtımda arada gezip duruyor.

  Yarın yurt dışına çıkacaktım valizimi alamadığım için çıkamadım erteledim ama hakkınızda dava açmayı ertelemeyeceğim. Benim size verdiğim adres Altındağ mı? Yoksa Dikmen mi? Ben neden gidip Altındağ’dan valizimi almalıyım.

  Eve uğramayıp, yalandan uğradığınızı söyleyip milleti kargosunun peşinde koşturuyorsunuz. Günlerdir valizimi alamıyorum dünyanın parasını aldınız ama teslim etmeyi beceremiyorsunuz. Hayatım boyunca en büyük pişmanlığım sizinle çalışmak oldu.

  Yorum Yap
 146. Fatma Tutulmaz

  21/09/2020 Tarihinde Kartal Yalı Mahallesi Bağlar Caddesinde dağıtıma çıkan kurye; kargomu kontrol etmeme izin vermedi.

  Satıcı ile kart ile ödeme konusunda anlaştığım halde olmaz nakit verilecek dedi. Peki, 5 dakika bekleyin para kartta, evden nakit denkleştireyim dediğimde. “ Ne bekleyeceğim 5 dakika abla!” Diyerek bizi azarlıyor.

  Paramızla bir de kuryeden azar işittiriyorsunuz bizlere. Bu ne kuralsızlık, bu ne üslupsuzluktur.

  Yorum Yap
 147. Kezban Bayrak

  Kargom 8 gündür gelmiyor.

  Yorum Yap
 148. Bulut Bardak

  Benim paket Ağustos un 27 sinde alindi eylülün 19 oldu da gelmedi. Arşivinde bekliyor görünüyor.

  Yorum Yap
 149. Ersin Gökalp

  Memnuniyet çok önemlidir ki bu yüzden canla başla daha seri çalışmanızı rica ediyoruz. En geç kargoyu siz PTT kargo getiriyor çok sinir oluyor tüm müşteriler bilin istedim.

  Yorum Yap
 150. Sunay Arslan

  Ürünüm göz göre, göre yurtdışında iade gidiyor. İlime kadar gelen kargo sahipsiz diye iade ediyorlar ve muhatap kimseyi bulamıyorum. Şuan Başakşehir de kargom bekliyor. Böyle hizmet verilmez!

  Yorum Yap
 151. Tuğba Üstün

  Ayın 14 de kargoya verildi. Daha bu gün şubede dağıtıma çıkarıldı ve sabahtan beri bekliyorum. İnşallah eve gelmeden evde yoktunuz şubeden alın bana olmaz!

  Yorum Yap
 152. Emin Aktaş

  Yurt dışından gelen siparişim Başakşehir PTT kargoya ulaşmış neredeyse bir ay oluyor evime getirmiyorlar. Koskoca PTT inanın çok ayıp oluyor. Firmaya para ödedim ama ürünüm gelmiyor çok yazık!

  Yorum Yap
 153. Zeynep Yeniocak

  Kargom yaklaşık 10 gün olacak hala gelmedi dağıtım şubesinde diyor ama hala gelmedi, gelmiyor. Arıyorum hiçbir şekilde açan yok bu kadar sorumsuz bir kargo görmedim.

  İnsanların hakkına girmeye ne hakkınız var sizin umurunuzda olmayabilir ama insanların ihtiyaç olarak aldığı şeyler var. Aldığınız paranın hakkını verin işinizi düzgün yapın yapamıyorsanız da bırakıp gidin ya bu nedir be!

  Yorum Yap
  1. Yusuf Serdaroğlu

   Sizin gibi ilgisiz bir kargo daha yok bu nedir ya adrese gelmeden adres yok diyor. Arıyoruz telefonlar açılmıyor.

   Yorum Yap
 154. Mehmet Keskin

  Ben kargo ile gönderim ve tam 8 gün hala varmı. Böyle rezillik görmedim tabi arayan yok sorgulayan yok! Ptt bir çiftlik yan gelen yatıyor.

  Yorum Yap
 155. Behzat Ek

  Kuryeler adrese gelmiyor gidip başka yerlerde geziyor sonra hazır bir bu şahıs adreste yoktur diyor. Ben kurumda çalışan biriyim bizim kurum 24 saat kamera ve güvenlik ile kesintisiz korunan bir yer kurye benim kargomu getirmedi ve bana bir mesaj geldi adreste bulamadığınız için diye oysa hep adresteyim ne gelen oldu ne kâğıt bırakan aksine iddiası varsa buyursun gelsin kamera kayıtlarına bakalım.

  Notu nereye bırakmış görelim her yere şikâyette bulundum ama bir tek PTT yetkilisi bana dönüş yapmadı. Tam 97 sefer PTT’nin şubelerini genel merkezini kurye şubesini aradı açan olmadı numaraları asla açan yok ayrıca birde bağlanma süreniz 10 dakikanın üstünde diyorlar bekliyorsunuz 30 dakika ama bağlanmıyor.

  Yorum Yap
 156. Ayten Kamer

  Sabahtan arıyorum açmıyorsunuz sürekli kapıya gelmediği halde geldik evde yoktu deniliyor bu ne biçim bir çalışma vebaldir. Şikâyet için müdürlüğü bile arıyorsun açmıyorlar yeter ya yeter yapmayın. İnsan insana bunu yapmaz sonra Allah neden musibet hastalık verir denilir insanoğlu geçti kendinden.

  Yorum Yap
 157. Duman Deniz

  Hiç memnun değilim telefonla ulaşmak mümkün değil. Telefonu açık bırakıyorlar asla ulaşamazsınız. Bunlar aldıkları maaşı hak etmiyorlar.

  Yorum Yap
  1. Ali Bolat

   Aynen katılıyorum size bir kargo şehir merkezinde 10 günde nasıl gelmez.

   Yorum Yap
 158. Sefer Ağbaba

  Kargo şubeye geldi gözüküyor ama kargo ortalıkta yok. Telefon ile arıyorsun kimse açmıyor. Müşteri hizmetleri değil müşteri hizmet etmemeyi tercih etmişler. İzmir torbalı şubesinden eve kargonun gelmesi ne kadar sürebilir ki?

  Yorum Yap
 159. Zeynep Aydan

  Bu müşteri hizmetleri telefonu sabahtan akşama kadar açılmaz mı ya nasıl iş bu.

  Yorum Yap
 160. Cengiz

  Çin den buraya kadar geliyor kargo ama kargo şirketinden eve kadar gelemiyor.

  Yorum Yap
 161. Yusuf

  Malatya Yeşilyurt PTT dağıtım şubesinde 4 gündür kargom eve teslim edilmedi yazıklar olsun yapacağınız işe.

  Yorum Yap
  1. Adem Arslanhan

   İşini yapmayan bir ekip akşama kadar telefona çıkmayan insanlar hadi işinizi yapsanız yoğunlar telefona bakamıyorlar deriz ama yok. Türkiye’nin öbür ucundan geliyor son şubeden çıkmıyor günlerce bekliyoruz. İşi bilmiyorsanız yapmayın arkadaş milleti zor durumda bırakmaya hakkınız yok.

   Yorum Yap
 162. Yaşariye Özhan

  Hayatımda bu kadar işini düzgün yapmayan bir kargo şube görmedim. En az 70 defa aratıp her birinde 20 şer dakika bekleyip yine ulaşamamak sadece PTT kargoya has galiba.

  Müşteri hizmetleriniz ya mesaide değiller ya sizlere birde müşteri hizmetimiz var diyorsunuz. Yazık binlerce kez yazık!

  Yorum Yap
 163. Gizem

  Telefonlarıma bakılmıyor, kargom 27 Ağustostan beri nerde bilmiyorum. Mesin Bahçelievler şubeye gelmiş güya ne arayan var ne gelen var. Ben böyle rezillik görmedim.

  Yorum Yap
 164. Serkan

  27 Ağustostan beri kargo bekliyorum ve şu an 2 eylül oldu gerçekten yazıklar olsun şubeye gidiyorum yoğunluk nedeniyle veremiyoruz diyip gönderiyorlar sorsan PTT hizmet ediyor elinize sağlık telefonla arıyorum bilgi almak için telefona bile hiçbir şube bakmıyor.

  Yorum Yap
 165. Çiçek

  Kp0….62 nolu kargom 27 Ağustostan beri PTT Acıbademe gelmiş fakat hala yollanmıyor! Üstelik içerisinde gıda ürünü olmasına rağmen yapılıyor. Kaç kişiyi aradık telefonu açmadılar. Bilerek telefon açmamayı huy edinmişler. İşinizi doğru yapın!

  Yorum Yap
 166. Nurten Çoban

  28 Ağustos dan beri şubede olan kargom teslim edilmedi.

  Yorum Yap
 167. Hayriye Arıç

  Ne kargonu getiriyor nede telefonu açıyorlar. Asla ama asla kullanmayacağım yatarak maaş alıyorlar.

  Yorum Yap
 168. Dilcekin

  25 gündür köy dağıtımında bekleyen bir zarf ve halen teslim edilmemiş. Her ay aynı şey lanet olsun yapamıyorsanız çalışmayın!

  Yorum Yap
 169. Şevket

  PTT kargo iade kargoyu günlerdir almamıştır!

  Yorum Yap
 170. fatma

  İki kere Hollandadan telefonunuzu aradım. İki kere 5 er dakika bekledikten sonra telefonu alıp masaya koyuyorlar. Madem isinizi yapmayacaksanız bari yapana bırakın. Yazıklar olsun.

  Yorum Yap
 171. Elif

  22 Ağustos da gelmiş Gaziantep merkeze evime getirmiyorlar bir de telefonlarda bakmıyorlar Allah bildiği gibi yapsın.

  Yorum Yap
 172. Kadir

  Hakkımı helal etmiyorum, Kpss kitabı sipariş verdim, 2 gün önce ilçe pttye ulaşmış fakat bana getirilmiyor, deneme sınavı çözemeden sınava gireceğim. Bir daha ptt ile işim olmaz, sizi tercih edeceklere de kesinlikle vazgeçmeleri için zorlayacağım. Garibanın yüzü güler mi, ne yapacaksınız kpss kitaplarını getirin işte işinizi düzgün yapın.

  Yorum Yap
 173. Burak Arda

  Tek cümleyle “paranızla rezil olmak istiyorsanız, ptt kargo en doğru adres!” 14 yıldır aynı adres üzerinden farklı sitelerden binlerce kez sorunsuz alışveriş yaptım. ne hikmetse ptt kargo adresimi hatalı buldu, bak sen şu işe! 14 yıldır sorun olmayan adres, ptt kargo için hatalı hale gelmiş :D üstelik danışmak için defalarca kez aramama rağmen bir kez olsun telefonlarım açılmadı. İlk ve son kez tattım ptt kargoyu.

  Yorum Yap
 174. Şenol Vardar

  Bir daha PTT kargo ile ürün transferi yapan firmalardan ürün siparişi yapmayacağım 4 gündür Seydişehir PTT kargoda gözüküyor.

  Yorum Yap
 175. Mehmet Akif

  3. gün ve verilere hatalı adres yazıp şubeye geri götürmüşler kargomu hâlbuki adresim doğru.

  Yorum Yap
 176. Yaşar

  10 dakikalık yolu gelemeyen kargo şubesi. Birde üstüne telefonları açmıyorlar!

  Yorum Yap
 177. Burhan

  Evde olduğumuz halde eve geldiğini söyleyip gelip kargonuzu alın diyen ana merkez telefonuna bile cevap vermeyen hiç bir hiç bir muhatap bulamadığımız ne olduğu belirsiz başı boş kalmış salla başını al maaşını kafasıyla düşünen yıllardır hiçbir Hikmetse denetlenmeyen örnek vermek gerekirse aynı toki gibi yazık.

  Yorum Yap
 178. Barış

  Ne yazayım bilemedim yapamayacaksanız bu işi bırakın yapmayın arkadaş şubeye gelen paket 1 haftadır niye dağıtıma çıkmaz oradaki çalışan arkadaşlar çalışmayacaksa o işi layıkıyla yapacak bir dünya insan var dışarıda devlet kurumuna kapağı atan niye yatıyor arkadaş bir daha da PTT kargo mu aman!

  Yorum Yap
 179. Aykut

  Bu nasıl çalışma arkadaş bu kargo olmazsa çok rahat edeceğiz. Adamlar haber bile vermiyor kargon gelmiş diye.

  Yorum Yap
 180. Nihal

  Kargom 4 gündür merkeze geldi ve dağıtıma çıkarmıyorlar. Nasıl bir hizmet anlayamadım. Bana kalsa asla kullanmam ama karşı taraf maalesef sadece pat kargoyla çalışıyor. Memurlar veya çalışanlar ne yapıyor. Sallabaşını al maaşını. 😡

  Yorum Yap
 181. Mehmet Ali Sağlam

  İstanbul Kartal’dan bir gün sonra kargo Silivri’ye geliyor. 18 Ağustos ya bugün 24 Ağustos kargo 1000 m uzaklıktaki evime hala gelmedi. Bu nasıl bir hizmettir turp sıkayım böyle bir hizmetine.

  Yorum Yap
 182. BURAK

  4.5 saatlik yolu 6 güne getiren ilk kargo şirketi ve 2 apartman yürümeyi bilmeyen kargo şirketi.

  Yorum Yap
 183. Hülya

  PTT kargo 10 dakikalık yolu 2 günde getiremedi. Ayrıca telefonları neden açmıyorlar, üst üste aradığımızda telefonu açık bırakıyorlar. Ne iş yapıyorlar çok merak ediyorum.

  Yorum Yap
 184. Gülsüm

  Aksaray ili adına söylüyorum ne telefonları açıyorlar nede kargoyu teslim ediyorlar ne yapıyorlar anlamadım bir daha PTT kargo ile Aksaray’a kargomu asla!

  Yorum Yap
 185. Merve Bulut

  Evde olduğum halde dağıtım adres yok kapalı haber bırakıldı diyor. Telefon numaraları alıyor aramıyorlar. Ayıp yaptığınız ya. Hiç olmazsa işinizi düzgün yapın. Parasını alırken bir şey yok.

  Yorum Yap
 186. Gönül Güngör

  Ptt kargo bandırma şubesine teslim edilen ürünüm Kocaeli’ye gönderilmek üzere bandırma şube de takıldı kaldı. Kaç gün sonra yola çıkacak meçhul.

  Yorum Yap
 187. Süleyman Aracı

  Bugün teslim olması gereken kargo Keşan şubesine gitmiş beylerin keyiflerine göre çalışmalıyız. Sizi cimere şikayet edeceğim!

  Yorum Yap
 188. Esin Boztaş

  Çin’den İzmir Karşıyaka’ya gelen kargo, bana haber verilmediği şubenize gelmiş ve orada 45 gündür tutuyorsunuz, eğer bir 45 gün daha kalırsa kargo geri gidecek. Allah sizi bildiği gibi yapsın. Ne bir telefon açıyorsunuz ne bilgi veriyorsunuz.

  Yorum Yap
 189. Yeliz

  Açmayacağınız telefonu niye sayfaya yazdınız yazık nasıl bilgi alacağız süs diye mi telefon numarası koydunuz anlamadım. 😡

  Yorum Yap
 190. Levent

  Kardeşim bir haftadır kargomuz halen yok böyle saçmalık olur mu telefonu da süs diye koymuşunuz sanki az para alıyorsunuz simdi sizi cimere şikayet edeceğim.

  Yorum Yap
 191. Seda

  Gerçekten bu irtibat numaraları ne için var? kimseye ulaşamıyoruz bile tenezzül edip bilgi dahi verilmiyor . 1 hafta dır kargom burada takıldı kaldı. Adana dan 2 güne gelen kargo dağıtıma çıkmıyor. Ben gidip aldıktan sonra sizin orda çalışmamızın ne anlamı var acaba.

  Yorum Yap
 192. Ahmet

  Kargom 1 haftadır sizde ve onların kütüphaneye ulaşması gerekiyor, bu sene üniversite okuyabilmem için sizin kargomu yerine ulaştırmanız gerekiyor. Size de ulaşamıyoruz. Lütfen görevinizi yapın yalvarıyorum bizi günlerce rezil etmeyin. Herkes sizden sadece işinizi yapmanızı rica ediyor, lütfen.

  Yorum Yap
 193. Arif

  5 gün önce oturduğum semt şubesine gelen kargom hala elimde yok? Ne yapmaya çalışıyorsunuz? Yoğunlukmuş 5 gündür neyin yoğunluğudur.

  Yorum Yap
 194. Mahmut

  Kargom nerde? Antalyadan 2-3 güne gelen kargonun turşusunu mu kuruyorlar o şubede? Telefonla ulaşılamıyor dumanla mı ulaşayım?

  Yorum Yap
 195. Pembe

  1 aydır evde beklememize rağmen banka kartımız 3 defa adres bilgisi eksik diye geri gönderiliyor bankayı arıyoruz kargocular getirmiyor diyorlar 4. defa kart gönderdiler bu seferde Kayseri Melikgazi p.i.d.m de bekletiyorlar aramadığım numara kalmadı kimseye ulaşamıyoruz. İstanbul’dan 1 günde gelen kargo 10 dakikalık yolu gelmek bilmiyor rezillik.

  Yorum Yap
 196. metin

  kargo ilimize geldiği halde dağıtılmıyor telefonlara cevap verilmiyor müşteri hizmetleri de aynı şekilde bu rezillik ne kadar daha devam edecek?

  Yorum Yap
 197. Nihan

  15 gündür yerine ulaşmayan kargo kaç gündür! Bodrum da kaç gündür dağıtım da gözüküyor bodrum dmt dağıtım telefonlara cevap vermiyor! Yazık gerçekten ptt varlık fonuna devredildi varlık fonu da hazine ve maliye bakanlığına bağlı hizmetten hiç memnun değilim.

  Yorum Yap
 198. nuran

  04.07 den gelen kargom neyi bekliyorsunuz da hala alamadım. Köy dağıtımı bile olsa 15 dakika sürer bana gelmesi hastayım ve dışarı çıkamıyorum ah ah ptt çalışanıyım demeye utanıyorum hiç bir yel açılmıyor ben çalışırken şikayetler olurdu da inanmazdım

  Yorum Yap
 199. Metin

  Kargom ilimize geleli bir hafta oldu hala evime gelmedi hiç güzel çalışılmıyor!

  Yorum Yap
 200. Faruk Kıllı

  Arkadaşlar, sizler ulaşabiliyor musunuz 2 gündür “Operatöre” bağlanamıyorum, kimseyle konuşamıyorum. Sizler ne iş yapıyorsunuz orada?

  Yorum Yap
 201. Hakan

  kargom şubede olduğu halde dağıtım yapılmıyor

  Yorum Yap
 202. TUĞRUL URAL

  PTT kargo çok ama çok kötü. Lütfen kapatın sizde rahat edin bizde.

  Yorum Yap
 203. Kübra

  Kaç hafta oldu hala alamadık. Evde olduğum halde teslim edemedik diye mesaj geldi. Berbat ötesi hizmet. And Nasir say you guys.

  Yorum Yap
 204. Ayşe

  Ptt kuryelerinden Allah korusun evde olduğumuz halde evde değil yazı bıraktık diyorlar zile basmadan aramadan aldığınız parayı haram etmeyin

  Yorum Yap
 205. Tülay

  Kargom günlerdir şubenizde hala dağıtıma çıkmadı, arıyorum kimseye ulaşamıyorum. Bu nasıl hizmet!

  Yorum Yap
 206. İsmet

  Ya ne rezil bir kurumunuz var temassız teslim kodu gönderdiniz ne gelen var ne giden bu işi bırakın bence yapmayın ayıptır aynı anda yola çıkan diğer kargo firması teslim etti 5 gün önce. Bundan sonra özellikle belirteceğim ana firmaya eğer PTT kargo ise almayacağım ürünü

  Yorum Yap
 207. Mustafa Topuz

  Hizmet Sıfır. Ara, ara açan yok berbat.

  Yorum Yap
 208. Selim

  Kargom 10 gündür Fethiye şubede bekletiliyor ve hala dağıtıma çıkmadı ben bu kadar lakayt bir işletme görmedim

  Yorum Yap
 209. Didem

  50 defa aradım açan yok. Kargo dağıtıcıda görünüyor 3 gündür kargo gelmedi. İlla kendimizmi alacaz hizmet sıfır!

  Yorum Yap
 210. Adem

  Bırakın bu isleri ya düzgün yapın ya da yapmayın! Telefon var cevap yok!

  Yorum Yap
 211. Eda

  Rize merkez şube olarak telefonlarımızı açan yok siparişi gönderen yok illa gidip oradan kendin alacaksın. Sınıfta kaldınız kusura bakmayın 👎

  Yorum Yap
 212. Tuğba

  Kargom 6 gündür kargoda Hatay’dan Gaziantep gelecek olmasına rağmen hala haber yok müşteri hizmetlerini arıyoruz 30 dakikadan fazla bekledim açan olmadı bu nasıl sorumsuzluk inanmıyorum!

  Yorum Yap
 213. Seval

  Kargomun aciliyeti var ve 1 hafta oldu kargom elime ulaşılmadı bu nasıl bi hizmet ya!

  Yorum Yap
 214. Yalçın

  Evde olduğum halde evde değilsiniz diye söylüyorsun

  Yorum Yap
 215. Serkan

  PTT kargo ile Almanyaya ufak bir paket gönderdim bana 15 gün içinde orda olur dediler. maalesef 3 hafta geçti hala kargo yerine ulaşmamış. Nasıl bir hizmet bu PTT sınıfta kaldı. Bir daha mı tövbe?

  Yorum Yap
 216. Aleyna

  Ya siz nasıl bir şubesiniz arıyoruz açan yok şu telefonları boşunamı 3 4 telefon numaranız var altı gündür dağıtıma çıkmamış bir kargo var ve aciliyeti benim için çok önemli madem yapamıyorsanız bu işi bırakın gitsin

  Yorum Yap
 217. Can

  PTT Ayancık şubesinde ininal kart yok!

  Yorum Yap
 218. Rıza

  Ptt kargodan hiç memnun değilim

  Yorum Yap
 219. Bilal KARAKAYA

  Kardeşim benim anlamadığım su ya bu telefonları boşuna mı takıyorlar. Bu ne ya kimse telefona cevap vermiyor merkezi arıyorum PTT o bile cevap vermiyor ya olmaz ki böyle bir şey Esenyurt merkez PTT telefonu arıyorum cevap yok bu ne ya lütfen bunlara bir cevap verin lütfen ya boşuna mı takıldı bu telefonlar oraya Allahım Yarabbim ya!

  Yorum Yap
 220. ESRA

  Ya kargom hala bekletiliyor 2 hafta oldu en azından telefonu açıp bilgi verin

  Yorum Yap
 221. Eda

  O kadar berbat bir kargo şirketi ki kaç kere aradım o telefonlara bakan yok kargo elinizde olmanıza rağmen neden tutuluyor anlamıyorum müşterilerinizle ilgilenenin biraz

  Yorum Yap
 222. Suzi

  Ayın 13ünden beri kargom Trabzon merkez şubede neden hala bekletiliyor anlamış değilim sürekli arıyoruz telefonlara cevap verilmiyor bu nasıl bir hizmet anlayışıdır!

  Yorum Yap
 223. Mustafa Memiş

  Balıkesir Bandırma PTT Kargoda hizmet sıfır arkadaşlar 2 gündür kargonuz dağıtıma çıkarılmıştır diye mesaj gönderip bizi eve hapis ediyorlar ne gelen var ne giden!

  Yorum Yap
 224. Şenol Şahin

  Kargo 13.07.2020 saat 08.20 Trabzon PTT kargo ya teslim edilmiş bu gün 16.07.2020 ve kargodan hiçbir haber yok. Üstelik telefonlara da kesinlikle bakmıyorlar. Yazıklar olsun.

  Yorum Yap
 225. Mohammad sideq ziayie

  kp02715542134 kargo nereden nasıl öğrenebilirim?

  Yorum Yap
 226. Hazal

  1 hafta önce verdiğim sipariş 2 gün içinde Kahramanmaraş a geldi ama 5 gündür kargo getirme zahmetinde bulunmuyor bütün şubeleri aradım cevap verende yok yazıklar olsun ptt kargoya

  Yorum Yap
  1. Aslı

   Aynı şekilde benimde kargom gelmiyoR ve hiçbir şekilde iletişim kuramıyorum

   Yorum Yap
 227. Filiz

  Kargom 1 haftadır sultangazi dağıtım müdürlüğünde bekletiliyor acaba ne zaman zahmet edip getirirler ptt kargomu bir daha asla kullanmayacam sorumsuz kargo

  Yorum Yap
 228. Serap

  Aramadığım şubeniz kalmadı biri bile cevap vermedi. Telefonları süs olarak mı kullanıyorsunuz. Sabrımızı sınıyorsunuz resmen

  Yorum Yap
 229. Mehmet

  1:5 ay oldu kargom hala gelmedi ama sorumlusu siz değilsiniz kargoyu size verende

  Yorum Yap
 230. Adem

  Kargoyu bile bile bekletiyorsunuz.

  Yorum Yap
 231. Sibel

  Elinizde duran kargoyu neden yollanmıyorsunuz hayret bir şey ya göndereli 1 hafta oldu sabit yerde arıyoruz telefonlar açılmıyor bu ne sorumsuzluk

  Yorum Yap
 232. Hilal

  21 Haziranda sipariş vermeme rağmen kargo hala gelmedi 29 Hazirandan beridir ptt de bekletiyolar bu nasıl sorumsuzluk!

  Yorum Yap
 233. Neşe

  Feriköy ptt şube güvenlik görevlisi müşterilere karşı kibar değil!

  Yorum Yap
 234. Hilal

  21 Haziranda sipariş vermeme rağmen kargo hala gelmedi 29 Hazirandan beridir ptt de bekletiyolar!

  Yorum Yap
 235. Fatma

  25 haziranda siparişim kargoya verildi 04.07 de kargon şubeye teslim edilmiş dağıtımına çıkmıştır diye bekliyorum saha gelmedi hiç bir şekilde bir bilgide geleni bana adresin net bir şekilde yazılı kargocularin hergün geldiği bir adres müşteriyi aramadan yazmışlar müşteri adresine ulaşılamadı ve şuan kimse araması herhangi bir sms gelmedi ve benim ürünüm nerde bilmiyorum!

  Yorum Yap
 236. Yasin

  27 haziranda kargoya verildi ürünlerim ama hala elime ulaşmadı ne biçim bi sorumsuzluk

  Yorum Yap
 237. Güler Çelik

  Neden kimse tel cev vermiyo tel açıldı halde

  Yorum Yap
 238. mehmet

  kargo sorunlarını çözün bu ne ya

  Yorum Yap
 239. güldane

  Biz İnternet üzerinden sipariş girdik ve ödemesini de yaptık kargo takipten 1 hafta ara geçmesiyle baktık kargonun teslim edilip açıldığını yazıyordu kargoyu arıyoruz açmıyorlar bu nasıl olabilir o hatayı yapanda o kargoyu onun muş gibi alanında Allaha havale ediyoruz

  Yorum Yap
  1. Emre

   2 temmuzda kargoya verildi hala bekletiyorsunuz kargoyu gelip biz alalım isterseniz.

   Yorum Yap
 240. aysun

  n11 aracılığıyla 24.6.2020 tarihinde Ankara daki firmadan satın aldığım ürün 30.6 2020 tarihinde adreste bulunamadı kaydıyla geri götürülmüş.

  Ahmet Cengiz 4 sitesine kargo getiren diğer kargo firmaları siteye geldiklerinde ya telefon ile bilgi verirler ya da güvenlik kulübesindeki görevliden kapıyı açmasını isterler. Aslında kapıyı açmasını istemelerine bile gerek yoktur.

  Çünkü kapının otomatiği elle ulaşılabilecek yerdedir.

  Bizim siteye dağıtım yapan PTT kargo görevlisi siteye girip kargoyu ilgilisine teslim etmek yerine adreste bulunamadı ibaresi ile kargoyu geri götürmektedir. Kargo sahibi de kargosunu almak için Kuşadası merkezde olan ptt ye gitmek zorunda kalmaktadır.

  Yorum Yap
 241. Hakkı Özdağlı

  Konya Mevlana PİM’e 18.06.2020 de Ankara’dan kargo yolluyorlar. 19.06.2020’de Konya Mevlana PİM’e geliyor. Bugün ayın 30.06.2020 oldu siz halen şubeden eve getiremediniz.

  Yorum Yap
 242. UMUT UMUT

  18.06.2020 tarihinde konya mevlana pim “e gelen kargom 11 gün geçmesine rağmen halen tarafıma teslim edilmedi ..telefon açarız 150 defa telesekreter çıkar sorumlu kişiye bağlar oda telefonu açıp konuşmadan yüzümüze kapatır. Mevlana pim (bari mübarek insan mevlananın adını kullanmayın.

  Yorum Yap
 243. Tarık

  Bir gün sonra alacağım kargoyu şimdi hafta içi iş saatinde alacağımı beyan ediyorsunuz yalancisiniz sizin işiniz parayı alana kadar önemli bir evrak gelecekti sizi işe samimiyetsizliginiz yüzünden vergi dairesinden ceza yiyeceğim hakkımı helal etmiyorum

  Yorum Yap
  1. Hamide

   Pazartesi günü anadolu yakasından kargoya verilen ürünüm cuma gününe anadolu yakasına geçemiyor cuma akşam mesai bitimine yarim saat kala şubeye veriliyor.

   Kargo neymiş evde yokmuşuz evde 6 kişi olmasına rağmen kargocu yok deyip şubeye veriyor kargoyu tabi yetmiyor arıyım müşteri hizmetlerini şikayet ediyorum cumartesi açık olacak gidip alabileceğin söyleniyor şubeden yasak var tabi söyliyim açık diyor.

   Bu gün gittik kapı duvar açık gözüküyor kapalı müşteri hizmetlerini aradım tekrar kapalı açık dediniz bizim bir bilgimiz yok bizde açık gözüküyor diyor kargocu kafasına göre şubeye bırakıyor pazar günü doğum günü olan bebek kıyafetini.

   Yorum Yap
  2. osman

   katılıyorum sana kardeşim konya mevlana pim de 13 gündür kargomu getirmiyor.

   Yorum Yap
 244. Hüseyin

  Bize Ulaşın Diye Telefon numarası sadece görüntüden ibaret sanırım.30 dk oldu açmışlar bir müzik kafa ağrıtmaktan başka hiçbir işe yaramıyor. Müzik dinlemeye aramıyoruz. Telefona bakmıyorsanız niye iletişim kısmında telefon numaraları var bu Ptt Kargonun. Demirtaş Şubesini aradım 3 kere sanırım çalışan ahizeyi açık bırakıyor bu kadarda olmaz. Siz insanlara hizmet vermek için çalışıyorsunuz.

  Hizmetten eser yok. İlla şubeye kadar her seferinde gitmek zorunluluğumuz varsa telefon numaralarınızı kaldırın. Cidden kargoyu da bırakın başka şirketler yapsın. Aynı adrese iki kargo var iki kargoda aynı şubeden gelecek fakat biri adrese teslim ediliyor diğeri şubede kalıyor. İki kargoyu da bir kerede göndermeye. Böyle insanları şubeye koymasınlar.

  Yorum Yap
  1. davut

   aynen kardeşim katılıyorum sana bize ulaşın diyorlar ama ortada kimse yok kime nasıl ulaşacaz.

   Yorum Yap
 245. Cengiz MİLLİ

  N11 den aldığım ürün adana ptt kargo da tam 5 gündür bekletiliyor. Aradığımda hemen gönderiyoruz demelerinin üzerinden de 3 gün geçti hala haber yok. ptt kargo işini yapamıyorsa vazgeçsin insanları mağdur etmeye hakkı yok!

  Yorum Yap
 246. Züleyha

  Evde olduğum halde kargo geldiğinde kurye arayıp bilgi vermiyor zile basmıyor sonra da evde yok yazıp gidiyor. Müşteri hizmetleri de cevap vermiyor. Eve gelmesini bekledigim kargoyu gidip şubeden almak zorunda kalıyorum. Böyle rezalet bir şey görmedim.

  Yorum Yap
  1. Sevinç

   N11 den aldığım ürün aynı gün ankaradan kargoya veriliyor ist geliyor ama ist 2 adımlık yere 4 gündür ulaşamıyor ptt merkez dahil olmak üzere arıyorum sürekli müzik dinletiyorlar telefonlara bakmıyorlar bile böyle şey olmaz yapamıyorsanız bırakın bu işi

   Yorum Yap
 247. Beyza Nur

  16 gün oldu küçük bir ürünü hala getiremediniz. Kargo dağıtıma çıktı diye mesaj atıyorsunuz 6 gün geçti mesajın üzerinden hala gelen yok. İşinizi düzgün yapın yapmıyorsanız da bırakın diğer firmalar yapsın

  Yorum Yap
 248. Ceren

  Kargo dağıtımı adı altında yaptığınız çalışma kapılara kağıt asıp gitmekten ibaret. Ev adresi veriyoruz şubeden alıyoruz. Tüm gün evdeydim diğer Kargo firmalarından kargomu ev adresimden teslim alırken PTT zile bile basmıyor. Komiksiniz ve işinizi asla hakkıyla yapmıyorsunuz!

  Yorum Yap
 249. Arif

  Barkod numaram elimde günlerdir Kargo bekliyorum tamam yoğundur falan diyorum bugün bir baktım evde değil not bırakıldı acaba apartman giriş kapısı kapalıydı oraya mı bıraktı diye inip baktım kapı açık not fayda yok illa gidip biz alacağını o zaman çalışmayın milyonlarca insan iş arıyor PTT ilanına bakıyor aldığınız parayı hak edin lütfen jargonu eve teslim edilmezse cimer dahil her yere yazacağım

  Yorum Yap
 250. Fedayi

  Bugün sokağa çıkma yasağı var tam gün evdeyiz ve kargo teslim edilememiştir şubeden alın kargonuzu diye mesaj gönderen PTT kargo işinizi görevinizi niye yapmıyor ve vatamdaşı mağdur ediyorsunuz.

  Yorum Yap
 251. Hakan

  Böyle rezalet olmaz ya Kargo güya eve geliyor ama asla telefonla aranmıyorum sonra gidiyor kargom. Yapmayacaksanız bırakın bu işi

  Yorum Yap
 252. Feride

  RR865822988SE barkod nolu kargom Gümrüklü olduğundan dolayı bana teslim edilmedi. gönderilen ülkeye geri iade edilmesini istedim ama yaklaşık 2 aydır hiçbir haber yok.benim kargom nerede? neden durumu ile ilgili bana bilgi verilmiyor?

  Yorum Yap
 253. MİNE İLDAŞER

  KP02676294011 – KP02678205275 – trendyol 2751914695841 nolu 3 kargom 9 gündür şubede teslimata çıkmayı bekliyor. Bundan önceki kargom da 12 bekledi, ben gidip almak zorunda kaldım ve çuvaldan aradık daha da gelmeyecekti yani…Biraz fazla değil mi bu bekleme süresi? Telefonlarada sabahtan akşama bakan yok çalıp çalıp kapanıyor.

  Yorum Yap
 254. Ali Gürhan

  15 günde bir kargo gelmez mi halen bekliyorum. Ayın 15 inde beri dağıtımda diyorlar gelmedi. Çalışmıyorlar mı ne yapıyorlar.

  Yorum Yap
 255. BUKET ESİN

  kp02679788524 barkod no’lu kargom 1 haftadır çanakkale de görülüyor ama hala evime teslim edilmedi. bu kadar gecikme niye?

  Yorum Yap
 256. veli dölek

  2750935555264 nolu kargom Bahçeli evler pdm de 11.6.2020 tarihinden beri merkezde gözüküyor niye kargom gelmiyor

  Yorum Yap
 257. Gülseren kayış

  Gebzeden giresuna 8 haziran 2020 10 haziranda giresundaydı 16 haziran oldu eve gitmedi alıcı gittiğinde yok dendi sonra ısrar üzerine nasıl olduysa kargo alıcıya verildi ama eve gelmedi

  Yorum Yap
 258. sabri

  Diğer kargo şirketleri kışa zamanda getirdiği şeyleri siz 1 hafta olmuş ulaştıramıyorsunuz verdiğiniz numaralar boş kimse bakmıyor yapamıyorsanız bırakın bu işi ehli yapsın sizin gibiler ancak fatura işlemleri yapar

  Yorum Yap
  1. Konyalı Çiçekçilik

   Konya içi kargom 19.06.2020 cuma günü.09..010da teslim edildi aynı gün 18de ptt kargoya geldiği halde 2 gün dur ellime geçmedi bu nasıl is ya Konya içinde bile 2 günde değil 2 günde teslim edilmiyorsa bunlar iş yapmıyor demektir.

   Şimdide yasak nedeniyle her yer kapalı birde hafta sonuna girdik. Pazartesiye kadar beklemek zorundamıyız biz.içinse bitkisel organik çiçeklerim var.

   Yorum Yap
 259. Elif Avcı

  Ben böyle bişey görmedim ya saat 15.14 dağıtıma çıkarılmıştır diye mesaj geliyo saat 15.15 de kargonuz teslim edilemediğinden menemen ulukent şubesinden alabilirsiniz diye mesaj geliyo bu ne saçmalıktır yaa hiç memnun değilim ptt kargodan bence düzen gelmelii

  Yorum Yap
 260. ÖZGE ŞİRİN

  hep sorun yaşıyorum heppppp. insanların ekmek parasıyla oynuyor bu ptt bir sürü siparişim müşterilerime ulaşmadı. şikayetçiyim

  Yorum Yap
 261. Dilek TÜMBAŞ

  03.06.. tarihinde Selimpaşa PTT verdiğim paketim halen address teslim edilmemiş gözükmekte! Alıcı address Güzelce! Selimpaşadan araç ile 15 dk uzaklıkta. Kargo neden şehirin başka bir ucuna teslim ediliyor, anlam veremiyorum. 8 gün 15 dk mesafeli bir bölgeye kargo nasıl ulaşamaz? Kargonun Esenyurt’ta ne işi var? Madem Esenyurt’da, halen neden teslim edilmiyor? Alıcıya rezil oldum ! PTT güvenilir diye kullandım’. Şu hale bak. Kargo takip no KP02667555039!!!! Ayıp! Herkes işini yapmalı!

  Yorum Yap
  1. Evrim

   Ptt kargonun sözleşmeli müşterisiyim beni müşterilerime karşı çok zor durumda bırakıyor. Ne biçim çalışma sistemi var anlamıyorum bir kargo 2 hafta teslim alınan noktada bekletiliyor. Ptt kargo lütfen işinizi doğru dürüst yapar mısınız? İzmir içi kargo 10 günde teslim edilmez mi yahu!

   Yorum Yap
 262. İsmet

  Üç gündür bekliyorum sınavdan sonra yollarsanız artık kargoyu. Bıktım.

  Yorum Yap
 263. Vesile uzamış

  Kargom 1 hafta şubede bekledi telefonla arandım Kargo bekleyip beklemediğim beklediğim şeyin ne olduğu soruldu üstündeki kağıt kaybolmuş kime ait olduğunu bilmiyorduk size zor ulaştık gelip alın dediler hay hay gitim gebe halimle 4 kilo ağırlığında ki şeyi aldım ve Kargo ücreti ödedim.

  Yorum Yap
 264. Zehra ÖZDEN

  Kitap siparişi verdik ptt kargoyla gelicekti ama cumartesi günden beri kartal ptt de gözüküyo beş günden beri kartaldan gelemedi bu test kitabı sınavdan sonramı getircekler acaba biri ilgilensin artık sınava iki buçuk hafta kaldı sınavdan önce bitmesi lazım bu kitabın

  Yorum Yap
 265. ŞÜKRAN

  bu kartal ptt şubesi ne iş yapıyor anlamıyorum kargom 3 gündür orada dağıtıma çıkartmıyorlar.
  Telefonlara bakmıyorlar ne saçma bir işletme sistemi.

  Yorum Yap
 266. Simge

  Evde olduğum halde adreste bulunmadı denip haber kağıdı bırakıldı deniliyor ve ortada haber kağıdı falan yok her seferinde kargoya gidip mi alacağız kargomuzu yazıklar olsun hakkımı helal etmiyorum yeni doğmuş çocuğum var evde onu bırakıp gitmek zorunda kalıyorum.

  Yorum Yap
 267. Arif

  2 gündür kargom geldi ve dağıtıma çıkmıyor getirmek için neyi bekliyorsunuz arıyorum yetkili hiç kimse açmıyor

  Yorum Yap
  1. Leyla

   15 gündür kargomu bekliyorum arıyorum telefonlar meşgul konuşuyorum doğru dürüst çalışana ulaşamıyorum nasıl is bu ya nefret ettim!

   Yorum Yap
 268. Esma

  İki gündür arıyorum ya meşgul ya açmıyorsunuz. Nasıl bir sisteminiz var anlamadım 3 farklı numara aradım 3üde aynı.

  Yorum Yap
 269. Suna

  Eksik adres diye bana gelmeden beni arayıp sormadan kargomu nasıl iade edersiniz? Arıyoruz şubelerinizi hiçbir şekilde ulaşılmıyor. Bu güne kadar o kadar kargo geldi aynı adresi kullanarak bütün kargolar adresi buldu yani siz nasıl eksik diye iade edebiliyorsunuz.

  Yorum Yap
 270. Hakkı

  Kargom dün itibari ile sivas ta olmasına rağmen merkez M. Akif ersoy mah. de ikamet etmeme rağmen kargom ulaşmadı nasıl bir dağıtımınız var anlamadım ayıp ayıp acaba uzak ilçede olsam ne olur boş yere bekletiliyorum.

  Yorum Yap
 271. Veysi

  Bursa’dan Gaziantep’e küçük bir paket için 39 TL ücret ödedim, iki günde gider dediler, 6 gün olmuş halen ürün Gaziantep’te dağıtıma çıkmamış.

  Yorum Yap
 272. Saadet tahta

  Kaç gündür adres bulunamadı diyip kargomuzu getirmiyorsunuz bu güne kadar bulunan adres nasıl bulunamadı oluyor adresimiz merkezi ama sanırım hiç dağıtıma bile çıkmadan böyle bir oyun oynuyorsunuz aklıma başka bir şey gelmiyor yazıklar olsun

  Yorum Yap
 273. hatice

  kaç gündür bekliyorum kargomu hala gelmedi dağıtım yerinde bekliyor.neyi bekliyorsunuz acaba arıyorum sürekli meşgul çalıyor yada yetkili birine bağlamıyorsunuz. Ne zaman getirmeyi düşünüyorsunuz acaba?

  Yorum Yap
 274. Melis

  Ne kadar işini düzgün yapmayan kargo şirketisiniz yahu. Kargonuz dağıtıma çıkacak diyorsunuz tüm gün evdeyim kargo bekliyorum tek bir zil çalmadan bana mesaj geliyor adreste bulunamadığınız için yerine bırakıldı diye. Sizin işiniz varda bizim de işimiz gücümüz var kardeşim. Siz doğru yapın işinizi biz de doğru yapalım değil mi? İnsanları zor durumda bırakıyorsunuz kendinize gelin.

  Yorum Yap
 275. Nimet

  Ne kadar ciddiyetten uzak firmasınız. Neyi bekliyorsunuz. Bu günün şartlarında bu kadar zormu.

  Yorum Yap
 276. Rauf ELİAÇIK

  O1.06.2020 tarihli Manisadan verdigim koliler şu ana kadar teslim edilmedi, telefona cevap veren yok. Ne kadar sorumsuzluk

  Yorum Yap
 277. burcu

  PTT İşini yapmıyor telefonlarada bamıyorlar. kargom şubeye gelmiş ama eve göndermiyorlar 3 gündür

  Yorum Yap
  1. sanem

   Benimkinide getirmediler

   Yorum Yap
 278. MUHARREM

  3 gün olmuş merkeze kargom hala elime ulaşmadı nasıl bir hizmet anlayışı anlamadım. Bir türlüde irtibat kuramıyorum.

  Yorum Yap
 279. Merve

  Bir haftadır postanede sürünüyor Kargom 30 mayısta bi geldi hala orda bu kadar büyük mü bu ilçe ya anlamadım gitti çalışan tek Kargo firması da siz değilsiniz farklı firmalar zamanında getirdi nedir yani yoğunluk vardır ama bu kadar da beklemez telefon ediyorum üç gündür açılmıyor

  Yorum Yap
 280. Şule

  Kargom bulunduğum ilçeye geliyor ama eve niye getiirlmiyor kaç gün oldu getirmek için neyi bekliyorsunuz bu kadar da olmaz biraz düzgün yapın işinizi

  Yorum Yap
 281. Mücahit Akpınar

  Alışveriş yaptığım firma bana PTT kargonun gelip beni evde bulamadıklarını söylemiş. Oysa ben tüm gün evdeydim. Dışarı bile çıkmadım. Ne kapı çaldı, ne telefonla aradılar. PTT bu işi bıraksın.

  Yorum Yap
 282. Elif

  Ptt kargo aracılığıyla gönderilen ürünlerimi evde olduğum halde kimse gelmeden geldik evde yoktunu msjı ile postaneye bırakılıyor. Kii bir haftadır evdeyim çünkü küçük çocuğum var be salgın nedeni ile dışarı çıkamıyorum. Böyle olmaz gidipte alamıyorum postaneye çocuğumu bırakılacak kimse yok. Doğru düzgün işinizi yapamıyorsanız bırakın başkaları yapsın.

  Yorum Yap
 283. Adem

  Tam 1 hafta oldu hala kargom gelmedi nasıl bir çalışma bu ayıp denen bir şey var ve kargo çok acilli vereceğim kişi gitti memleketine bir daha mı yollayacağım kargoyu ayıptır ya

  Yorum Yap
 284. Selçuk

  01/06/2020 – 09:20:02 kargom eyüp posta dağıtım mer.müd./eyüp posta dağıtım mer.müd. hala beklemede ne zaman gelecek kp02656576618 – ptt işyerinde

  Yorum Yap
 285. Kader

  Kargo dağıtıma çıkacak diye mesaj atılıyor bütün gün evde bekliyorum bakkala bile gitmiyorum sonra evde yoktu diye teslim edilmedi yazılıyor olmaz bu kadarı da dağıtmayacaksanız yapmayın bu işide

  Yorum Yap
 286. Fatma

  3 gündür evimde kargo bekliyorum. Ama ne hikmetse ‘adresinizde bulunamamanız nedeniyle kargonuz şu şubeye bırakılmıştır.’ diye mesaj gönderiyorlar. Şubeyi arıyorum, telefona bakmıyorlar. Şubeye gideceksem, ki evimden çok uzakta, neden adres yazıyoruz anlamış değilim. Bunu ikinci defa yapıyorlar. Biraz ciddiye alınabilir mi lütfen.

  Yorum Yap
 287. Fuat ÇOŞAN

  Kargo eve gelmeden evde bulunamadiniz deyip geri gidiyor şubeye evdeyim kapı zil çalmadı getirmek zor geldi galiba

  Yorum Yap
 288. Kadir

  ürünün teslim tarihi 6 gün geçti toplam 8 gündür gelmedi 4 gündür taşımada yazıyor

  Yorum Yap
 289. Sinan

  Tüm gün evde olmama rağmen evde yok haber bırakıldı diye not düşülmüş. Bu kadar olmaz.

  Yorum Yap
 290. kanber karaton

  Bu gün enaz 10 defa aradım bilgi almak için tel.açılmıyor.

  Yorum Yap
 291. Esra

  Kargom 1 haftadır şubeden çıkış yapmamış arıyorum cevap yok bu kadarıda olmaz pes

  Yorum Yap
 292. Bekir Yaraş

  Zonguldak PTT şubeye 23/5/2020 tarihinde girişi olan ürünüm hala teslim edilmedi. 2/6/2020 şu anki tarihim halen ortada kargo yok.

  Yorum Yap
 293. Recep Uslu

  Kargom 22 05 2020 günü saat 9.32de Malkara PTT şubesine gelmiş olmasına rağmen bugün 02/06 /2020 saat 10. 35 hala teslim etmediler.

  Yorum Yap
  1. Selim

   Bütün gün evde olduğum halde kargonun geldiği evde olmadığımıza dair mesaj atıldı kimi kandırıyorsunuz, iş yapmamak için iyi bir bahane.

   Yorum Yap
 294. Ebrar

  Muş ptt kargo sırketı 2 gundur aramalarıma cvp vermiyor hıcbır sekılde ulaşamıyorum bekletip meskule atıyorlar direk musterı memnuniyeti sıfır

  Yorum Yap
 295. Şermin

  Adrese gelmiş evde bulamamışsınız ama ben ptt kargo arabasını gördüm ve bizim binaya girilmedi bile başka kargo da var ikisini beraber getirin lütfen bu işi yapamıyorsanız iyi yapanlara bırakın.

  Yorum Yap
 296. PINAR

  Nasıl bir kargo taşıma şirketisiniz anlamış değilim açıkçası, ne kargom hakkında sistem üzerinde bilgi alabiliyorum telefonlarınıza ulaşmak ne mümkün zaten. 2 hf geçmiş ürünüm halen elimize geçecek… Zaten herkes hakkıyla işini yapsaydı dünyanın hali ne olurdu.

  Yorum Yap
 297. İhsan bozkurt

  Müşteri hizmetlerine ulaşamıyorum telefonları ulaşılamıyor bile. Ve Şanlıurfa Viranşehir de oturuyorum burada ki PTT de telefonlarını açmıyor

  Yorum Yap
 298. HİLAL

  Bayramdan önce çıkan bayramlık kıyafetler hayla daha tavanlı şubesinden teslim edilmedi istanbuldan geliyor bır günde ama bir haftadır adrese gelmedi nasıl bir çalışma şekli anlamadım

  Yorum Yap
 299. İsmet

  4 gündür kargom şubede hâlâ dağıtıma çıkmadı. Bir de telefonlara cevap vermiyorsunuz. Çok rahatsınız biraz ilgili olun.

  Yorum Yap
 300. Veysel

  2. Kez adresi bulamadilar helal olsun uzayda yaşıyoruz aynı gün aynı adrese 2 kargo gelmesine ragmen adreste bulunamamışız

  Yorum Yap
 301. SERKAN GÖK

  Çalıştığım bankanın hesap kartı ptt kargo tarafından gönderilmek üzere yola çıktı. her gün kargom nerede diye takip ettim 12 mayıs itibariyle kargo şanlıurfaya geldi. aşama aşama takip ettim ve teslim adresi iş yeri adresimdi.

  12 mayıstan 22 mayısa kadar herhangi bir hareketlilik olmadı. bugün 15:40 itibari ile kurye dağıtıma çıktı yazdı. tam 3 dakika sonra kargo teslim edilemedi adreste yoktu diye mesaj geldi. hala iş yerimde oturuyorum bu işlem bu yıl içerisinde 2 kez oldu. adamlar dağıtıma çıkmadan sistem üzerinden evde yoktu diyip oturuyorlar ve adrese teslim kargo ücreti kesiyorlar.

  1 aydır bu kartı bekliyorum her zamanki gibi yine teslim alamadım allah bildiği gibi yapsın sizi.

  Yorum Yap
 302. Hakan ŞİMŞEK

  konyanın bütün ptt şubeleri telefona bakmıyor bu ne rahatlık arkadaş sizin olduğunuz bir kargo sisteminde alışveriş yapmayacağım bir daha.

  Yorum Yap
 303. büşra

  Kargom 10 gündür taşımada asla getirilmiyor daha ne kadar beklememiz gerekiyor

  Yorum Yap
 304. Sevda

  Kargom 5 gün önce dağıtıma çıktığı söylendi ama gelmedi yinede bekledim dün bildirim geldi dağıtıma cıktı diye ama yine gelmedi güya adresime gelmişler yokmuşuz bu ne be!

  Yorum Yap
 305. Serpil YILDIRIM

  Ptt kargom gelmeden teslim aldığıma dair mesaj geldi ne yapmalıyım. Telefonla ulaşmak mümkün değil yaklaşık 50 kere aradım hep operatör meşgul sonra tekrar arayın denip kapanıyor telefon

  Yorum Yap
 306. Mustafa

  Ben sizin kadar uyuşuk bir kargo şirketi görmedim kaç gün oldu hala benim kargom gelicek Kartal’da çürüdü gitti artık

  Yorum Yap
 307. Murat

  Gebze PTT kargo evlere geldik diyorlar bu Pandemi de evde olduğumuz halde haber vermiyorlar gelmiyorlar insanları mağdur ediyorlar

  Yorum Yap
 308. Ayşe

  15 gun önce kitapcimdan iki ayri siparis verdim kargoda diyor hâlâ ne zaman getirmeyi düşünüyorsunuz bir hafta önce yine ptt kargoya verilen ürünüm oda henüz gelmedi

  Yorum Yap
 309. Gönül

  5 gün boyunca bir kargo dağıtım merkezinde bekler mi

  Yorum Yap
 310. Tuğçe

  Kargom gelmiş geri gitmiş virüs nedeniyle şubeye gidemiyorum ve tekrar getirmeleri için hiç bir numaradan ulaşamıyorum.

  Yorum Yap
 311. Mehmet

  Kargom 8 gündür yolda. İlgisiz alakasiz bir kurum olamaz. Tlf. Cevap veren yok.

  Yorum Yap
 312. nur

  kargom 12 gündür şubede ve çıkmıyor bu nasıl bi sistem müşteri hizmetlerijni arıyorum açıp kapatıyırlar

  Yorum Yap
 313. şevket

  kargom nerede sorgulama yaptığımda İmha yazıyor ne anlama geliyor

  Yorum Yap
 314. Fatih

  01.05.2020 sipariş verdim 07.05.2020 izmir bayraklıya geldi ve orda kaldı dağıtıma daha verilmedi 1 haftadır aynı yerde bekliyor daha ne kadar bekliyeceğim acaba telefonlara bile cevap verilmiyor

  Yorum Yap
 315. Canan

  Gönderi takibinden baktım kargom sabah 8’de dağıtıcıya verilmiş. Bütün gün kargo bekledim gelmedi. Kontrol ettiğimde alıcı evde yoktu, haber kağıdı bırakıldı diye palavra sıkmışlar. Telefonla da ulaşamıyorum.

  Yorum Yap
 316. Gözde

  Kargom 3 gündür şubede ne zaman dağıtıma çıkmayı planlıyorsunuz?

  Yorum Yap
  1. Dilara

   hala gelmedi mi

   Yorum Yap
  2. Özlem

   Kargom bir hafta önce dağıtıma çıktı hala gelmedi telefonlarada ulaşılmıyor

   Yorum Yap
   1. Elif Nur

    Sizin yine iyi benn 8 mayısta sipariş verdim bugün 22 mayıs ve hâlâ ulaşmadı elime şikayet ettim dün bugün dönüş yapılmadı bana birdaha asla ptt kargoya siparişimi vermem

    Yorum Yap
   2. Cansu

    PTT kargomu şubede bekletip sonra adres yanlış diosun. Yazıklar olsun. Numarada mı yok. Arasanıza. Hem adresimde doğru. Şimdide torbalamışsınız geri gönderiyorsunuz. Yazık. Bi daha sizinle iş yapmayacağım. Şikayet edeceğim.

    Yorum Yap
 317. evren

  kargomu kocaeliye geliceğine erzuruma gitti şimdi başiskelede hala gelmiyor

  Yorum Yap
 318. hazar

  bu adamlar işlerini yapmıyor bu zor günlerde ihtiyacımız olan eşyalara ulaşamıyoruz virüs var dışarı çıkma yasağı var artık dalgamı geçiyorsunuz napıyorsunuz getirmiyorsunuz kargoları şakamı bu ne ya

  Yorum Yap
 319. Uğur

  Ptt Kıraç kargo ist firmasından şikayetçiyim 3 mayıstan beri ürünü alamadım!

  Yorum Yap
 320. Murat

  6 gündür kargom yok aradığımda ulaşılamıyor ya işinizi adam gibi yapın yada yapamıyorsanız kapatın gidin.

  Yorum Yap
  1. Hülya

   Aynen, kimseye ulaşamıyoruz!

   Yorum Yap
 321. Hamza

  yazıklar olsun ara ara cevap yok yetkili yok tel aradım çalıp çalıp cevap veren yok bu kadar vurdum duymaz bir kargo şirketi olmaz yazıklar olmaz

  Yorum Yap
  1. Murat

   bunları topluca şikayet edelim arkadaşlar

   Yorum Yap
  2. Sümeyye

   Kargom 20 gündür şubede ne zaman getirmeyi düşünüyorsunuz nasıl iş yapıyorsunuz

   Yorum Yap
 322. ercan

  5 mayısta denizliden kargolanan paketim 8mayısta bursaya ulaştı ve bugün 11mayıs hala gelen giden yok ayrıca haber eden de yok aranmıyor bile bu nasıl işletme? bu nasıl müşteri hizmeti? lütfen kendinize gelin lütfen

  Yorum Yap
 323. Akif

  Hizmet vermiyorsunuz.

  Yorum Yap
 324. Hatice DEMİRHAN

  Evde olmama rağmen adreste bulamadık maili aldım az önce. Evden çıkmadığımız şu günlerde nasıl böyle söylüyor olduğunuzu anlamak imkansız. İşsiz bu kadar insan varken beceremediğiniz bu alandan çekilmeniz dileğiyle.

  Yorum Yap
 325. Burak

  Gebze kargo çalışanları bişe demiyorum alllah görüyo telefon arıyom açan yok kargom gelmiyo sistem düzelmeli

  Yorum Yap
 326. Şakir

  Telefonlara bakılmıyor. 2 saattir arıyorum. Rize ptt kargo şubesini ama açan yok. 1 2 kere mesgul caldi bilerek telefonu açık tutuklarindan eminim. Duymama ihtimalleri olamaz.

  Yorum Yap
 327. İnci

  Kargom izmir dağıtım merkezine geldiği halde neden hala orada ? Evdeyiz bekliyoruz icinde acil ihtiyaçlarımız var çıkaramadınız dağıtıma bune rezilliktir ya. Aramadığım izmir ptt şube kalmadı 1 tanesi açmıyor. Bugünde gelmesse kargom artık harbiden dicem şu isinizi düzgün yapına insanları madur etmeyin‼

  Yorum Yap
 328. Cengizhan

  1 maysısta şiparis verdigim kitap onada gözüküyor ama 7mayıs oldu daha gelmedi

  Yorum Yap
 329. Şebnem

  2 mayıs tan beri largom kartalda bekliyor lütfen artık kargomu getirin?

  Yorum Yap
 330. Orhan

  Ptt Oturdugum yerin arka sokaginda 3 gundur teslim edemiyor ptt ile birdaha calismam

  Yorum Yap
 331. Elif

  Ptt kargo çok şikayetçiyim…? 1 mayıstan beri kargom gelmedi.. kartal ptt de gözüküyor ama maltepe ye gelemedi.. yapamıyorsanız yapmayın bu işi?

  Yorum Yap
 332. şenol

  güvenliğinden veznesine kimse telefon açmıyor. kargo gelip gidiyor sürekli. ne rezil bir kuruluş

  Yorum Yap
 333. Özge

  Hiçbir şekilde arama olmadan güya kargom adresime geldi geri gitmiş bari böyle kul hakkına giriyorsunuz madem insanların telefonunu açın yönlendirin

  Yorum Yap
 334. merve

  hatay samandag’da bulunan bir hafta önce gelen kargom 3 defa dağıtıma çıkmasına rağmen tarafıma ulaştırılmadılar. üstelik teslim edilmeme sebebi de alıcının evde olmaması diye belirtilmiş .hafta sonu sokağa çıkma yasağında da aynı bahane gösterilmiş. evim dışında nerede olabilirim ki üstelik de benle hiçbir şekilde iletişime geçilmemiştir.

  Yorum Yap
 335. Ayşe

  Ptt Gebze kargo! Günlerdir kargomu neden bekletiyorsun? Turşusunu mu kuracaksın? Çocuğumun kitapları var içinde. Sizden şikâyetçiyim

  Yorum Yap
  1. Bekir

   Benim de 2 gündür kitaplarım şubede getiren olmadı gebze PTT

   Yorum Yap
   1. Melek

    2 gün çok iyi benim kitaplarımı 2 haftada getirdiler.

    Yorum Yap
 336. Demet

  Evde olduğum halde 10 dakika önce kargo gelmiş ve adreste bulunamadı diye geri gitmiş bu ne rezillik ya ben sokağa çıkamıyorum zaten nasıl alınacak bu kargo artık

  Yorum Yap
 337. hera

  bu gün baktık açık görünüyo aslında kapalı şimdi şikayet edicem

  Yorum Yap
 338. zeynep

  dün gittik işte kargoda ki yeni gelen kadın müdüre yağcılık olsun diye bizi mağdur etti bir aydı orda bekleyen ninenin romatizma çorapları istemiyoruz vazgeçtik, sizi Allaha havale ediyoruz ptt ankara kızılay kargo şubesiden şikayetçiyiz

  Yorum Yap
 339. Hasan

  Tekirdağ Çerkezköy PTT şubesinde dağıtım yapan arkadaşlar biraz üslub dersi alması gerek kendini çok beğenmiş tavırları var

  Yorum Yap
  1. Elif / OSMANGAZI BURSA

   10 gün önce maske için sipariş verdim henüz gelmedi her yeri aradım açılmadı osmangazi belediyesini aradım ptt yi arayın dediler ama telefonlarım açılmadı.Devletimizin verdiği maske nedense elimize ulaştırılmıyor.başka bir sey sipariş verilse ulaşıyor ama maske ulaştırılmadı başka yerlerden ücretlide alamıyoruz ne yapacağımızı şaşırdık artık.

   Yorum Yap
   1. Melek

    Başka şeyleri de aynen öyle yapıyorlar ben kitap sipariş verdim ve PTT kargo ile geliyordu ama 2 haftada anca elime geçti.

    Yorum Yap
 340. Eşe

  Ptt yi hiç bir şekilde önermiyorum bu kadar sorumsuzluk olmaz eve kadar gelipte haber kağıdı birakcaklarina zile basmak bu kadar zor olamaz dimi yazık yeminle çok yazık ariyosun telefonlarda bakan yok bu ne ciddiyetsizlik

  Yorum Yap
 341. Gamze

  Nasıl bu zor günlerde herkes evindeyken kimse evden ayrılmıyorken siz sözde geldiyseniz kapıya bile vurmadan evde değil diyebiliyorsunuz. İnsanların hakkına girmek bu kadar mı kolay ??

  Yorum Yap
  1. Eyce

   Aynısı bana yapılıyor ve bıktım evde yok deniyor. Oysa evdeyim

   Yorum Yap
   1. Hüseyin

    Ptt kargo evdeyim. Neden evde yok diyorsunuz. Bilgisayarım gelecekti. Ödev yapacaktım. Sizin yüzünüzden dönem uzayacak.

    Yorum Yap
 342. ayşe

  PTT yi önermiyorum zile basan yok iki oldu bu yaptıkları evde yok deyip gidiyorlar ertesi güne de alamıyorsun hemen yazık aynı şey yapanında başına gelsin yapamıyorsanız yapmayın

  Yorum Yap
  1. hera

   ayn

   Yorum Yap
 343. Bulut

  Yav kardeşim sokacağım böyle kargo getirmenize adres güncelledik bekledik akşama kadar takip ettik gelmedi ve kargo takipe bakıyoruz adresde tanınmıyor diye yazıyorlar kargo geri gidiyor 0

  Yorum Yap
 344. ZAHİDE BALCI

  başakşehir ptt dağıtım merkezinde sipariş verdikleri 1.sınıf kitabı vardır 1 haftadır getirmiyorlar öğretmenleri bu kitabı aldırmış sınıftaki diğer arkadaşları kitabı yarılamış acil ptt dağıtım merkezindeki görevlilerin 1. sınıf eğitim kitabını evlerine getirmelerini talep etmektedirler.

  Yorum Yap
 345. Özgür

  5 gündür kargosa görünüyor teslim edilmiyor arıyorum şehir içinde hiçbir numaraya ulaşılmıyor. Rezaletin böylesini görmedim beceremiyosanız yapmayın bu işi de millet mağdur olmasın

  Yorum Yap
 346. yaşar

  1 haftadır dağıtım merkezinde bekliyor niye hala gelmiyor

  Yorum Yap
 347. FETHİ ÖZPOLAT

  Müşteri hizmetleri ve destek için 444 numaradan kimseye ulaşamıyorum lütfen ama lütfen artık bi şekilde bana ulasirmisiniz

  Yorum Yap
 348. Sinem

  Evde olduğum halde kargom gelmiyor bu kaçıncı ya!

  Yorum Yap
 349. Hakan

  AFYON karaman mahallesine gidecek kargo KARAMAN şehrine gidiyor maskemiz kalmamıstı ne olacak şimdi

  Yorum Yap
 350. Pelin

  KP02564355*** Barkod numaralı gönderim neden hala teslim edilmiyor? Eceli gün dağıtıma çıkıyor, evde olduğum halde evde yok diye şubeye geri gidiyor. Dün yine dağıtıma çıkıyor bir kaç saat sonra mesaj geliyor. Kargo teslim edilemediğinden Buca PTT Kargo merkezden teslim alabilirsiniz deniyor. Dalga mı geçiyorsunuz?

  Yorum Yap
  1. özay

   katılıyorum kimse uğraşmıyor isini yapmıyor iki tur atıp şubeye geri geliyorlar sonrası siz gitmek zorunda kalıyorsunuz bu isi yapamıyorlar.

   Yorum Yap
 351. Buse Düzenli

  Sizin gibi ptt olmaz olsun işinizi yapamıyorsanız bırakın ben daha iyi yaparım sizden yazıklar olsun bir daha böyle bir kepazelik görürsem bu sefer daha büyük bir şikayette bulunurum.

  Yorum Yap
 352. halis

  Evde olmama rağmen evde bulunamadı diye yanlış beyanda bulunup kargomu şubeye götürüyorlar bu ne terbiyesizlik ortalık virüsten kırılıyor kronik hastayım nasıl gidip alacağım

  Yorum Yap
 353. nimet

  Mersin’de 27 03 2020de gelmiş görünen kargom halen elime ulaşmadı. telefonlara cevap vermiyor.Kargom geri giderse.

  Yorum Yap
 354. melis

  Nasıl yani

  Yorum Yap
 355. HALE

  PTT Acıbadem şube ya ürünleri teslim etmeyip şubede tutuyor ya da tamamen farklı kişiye teslimat yapıyor! Gratis kargom benimle ilgisi olmayan birine teslim edilmiş ve durumla ilgili ne PTT den ne de Gratis den yardım alabiliyorum. Resmen başkasına ürün almış oldum ve parayı sokağa attım!

  Yorum Yap
  1. senem

   benim de aynı durum geldi başıma ve param gitti çözüm bulabildiniz mi?

   Yorum Yap
 356. Gökhan

  İşyeri adresimi veriyorum işteyim o anda mesaj geliyor adreste bulunamadınız diye. Nasıl bir saçmalıktır. Almaya gidiyorum kargomu kapalı bir hafta sonra mesaj geliyor üç gün içinde alın diye gidiyorum yine kapalı kapalı olan bir yerden kargomu nasıl alabilirim. Müşteri hizmetlerini arıyorum açmıyor herhangi bir şubeyi arıyorum açmıyor bu PTT kargo ne iş yapıyor çok merak ediyorum!

  Yorum Yap
  1. Pelin

   evet benimde bugün 7. gün çok kötü bir şirket

   Yorum Yap
 357. Şeref acar

  4 gündür kargom gelemedi bu mağduriyetimi söyleyecek bir numara arıyorum ama yok. Şu dağıtıcı arkadaşların numarasını yazın da onlara ulaşıp derdimizi anlatalım onlara da yazık 4 gündür adresimi bulamıyorlarmış.

  Yorum Yap
 358. Meryem

  Benim bu ptt kargo dan kaçıncı mağduriyetim bugün kızımın doğum günü çarşamba günü verdiğim sipariş bi türlü bize ulaşmıyor ve onlar yüzünden doğum gününü iptal etmek zorunda kaldık gerçekten işini yapan bi kargo degil

  Yorum Yap
 359. Hatice AGIRCAN BALÇIK

  Ben ptt şubeden şikayetçiyim çekmekoy ptt şubesi işini yapmıyor 4 gündür kargom şubede getirmiyor böyle bir iş olmaz ben her seferinde ptt genelinde sorun yaşıyorum kimse vermesin. Ptt kargoya bir şey çünkü kendi. Kafalarına göre tarih belirleyip o tarihlerde getiriyor yeter ya

  Yorum Yap
 360. GÖKCE

  Acıbadem posta dagıtım 8 gündür kargomuzu teslim etmediği gibi yüzlerce kez aramamıza ragmen hat mesgul diyor. Çalışmıyorsanız bilgilendirme için sms gönderdin durduruldu diye. asla bir daha kullanmayacagım

  Yorum Yap
 361. ömer

  Kapıyı kırdılar resmen, imza vs. Vermeden kargoyu elimize verdi kibarlıktan eser yok…

  Yorum Yap
  1. Merve

   Kapıya gelip korna çalıyor korna sesi duymasam kargo gidiyor resmen gözüm kapıda bekliyorum takip kodu bile gelmiyor Diyarbakır Bağıvar dağıtım yapan kişi ye gelsin

   Yorum Yap
 362. Mehmet Sarikaya

  80 yasındayım. Kargoyu şuradan gelip alin biz getiremediğimizden diye mesaj atıyorsunuz. Kargo faaliyetiniz durduruldu mu? Yasım gereği sizin getirmenizi bekliyorum.

  Yorum Yap
 363. Özgür Kalyoncu

  Allah kimseye bu PTT kargoyla iş yapmayı nasip etmesin.

  Yorum Yap
 364. Sultan Deli

  Kargom 3 defadır adresimde olmadığım bahanesiyle gelip teslim almam gerektiği mesajı atılıyor oysa ben verdiğim adresteyim. Arıyorum ulaşamıyorum. Artık direk o şekilde mesaj attıklarını düşünüyorum

  Yorum Yap
 365. Özge İÇEL

  izmir bostanlı şubesi evde olduğumuz halde yoktur yazısı asarak boya ağır olduğu için sanırım bize ulaştırmadı nedeni nedir? tüm ülke zaten evde yoktur yazısı da çok komik kargo ücreti kesiliyor .neden görevlerini yapmıyorlar neden?

  Yorum Yap
 366. Ahmet

  Evdeyim şuan bekliyorum hop mesaj geliyor adresinizde bulamadık gelin şu PTT adresinden kargonuzu alın madem kargoculuğu yapamıyorsunuz ne diye ortalıkta geziyorsunuz bırakın da hakkını verebilenler yapsın

  Yorum Yap
  1. Mehmet

   Tüm gün evdeydim. Evde yoktunuz diye not düşüyorlar.

   Yorum Yap
 367. Fikri

  Ya ne kadar saçma bir şirketiniz var sabahtan beri evdeyim kargom bugün dağıtımda gözüküyordu ve saat 15.40 da dağıtım adreste yok diye yazılıyor ne gelen var ne giden.! ?

  Yorum Yap
 368. zeynep akkan

  Kıraç ptt kargo telefonlara cevap vermiyor ve 14 Martta kendilerine ulaşan kargom bir türlü bana gelemiyor

  Yorum Yap
 369. ADNAN YURT

  öğrenci için değerli evrak gönderdim kocaman üniversitenin adı var adres teyit edilemedi deyip evrak iade edilmiş zaman kaybı yaşıyoruz ptt kargoya güven kalmadı

  Yorum Yap
 370. Afag Öztürk

  KP025220443756 nolu barkotlu kargom kayıp mı?

  Yorum Yap
 371. Şadi

  Benim mahkeme tebligatim vardı, açık adresim olmasına rağmen neden bana ulaşmadı. Ceza alırsam sorumlusu kim

  Yorum Yap
 372. SEDA

  sultangazi posta dağıtım merkezinde 3 gündür kargom beklemekte ve telefon ile muhatap olacak 1 kişi bulamıyorum, böyle saçmalık olmaz hafta sonu getirdik derler pazartesi kapalıydı bi daha getiremeyiz, yapamıcaksanız almayın işi üzerinize yazık

  Yorum Yap
 373. Kübranur Gök

  Ya benim anlamadığım kapıda ödeme parasını kabul edip ama sonra adrese geldeyip şubeden teslim alın diye atılan mesaj peki gidip aldıktan sonra hakmı size kapıda ödeme ücretini vermek nasıl kurum bu ya

  Yorum Yap
 374. Gamze

  İşinizi düzgün yapmıyorusunuz siz ptt kargo çalışanları olarak işinize bakın lütfen. Aksi halde bu kadar insan mağdur edilmez. Kapıma gelmeyen üründen birde kargo ücreti istiyorsunuz!

  Yorum Yap
 375. Toprak

  Söyleyecek birşey yok artık ulaşamıyoruz kargomuzu teslim alamıyoruz!

  Yorum Yap
 376. bahtışen yılmaz

  Beylikdüzü posta dağıtım merkezinde çalışan Bayram ÇALIŞIR Bey’e kargoların zamanında teslim edildiğinden teşekkürlerimizi iletiriz.

  Yorum Yap
 377. serkan

  ptt kargo hepsiburadadan aldığım eşyaları adrese teslim olmasına ragmen getirmedi.telefonlara da cevap vermiyorlar.

  Yorum Yap
 378. Sırrı

  Evde bulamadık diyorsunuz, halbuki hep evdeyim, doğru düzgün neden yapmıyorsunuz işinizi.

  Yorum Yap
 379. Gülsün

  PTT kargoyu teslim ederken TC numarasına neden alıyorlar hiçbir kargo TC numarasını almıyor adres zaten doğru adres sadece PTT kargo mu alıyor TC numarasına

  Yorum Yap
  1. kemal dayi

   benim dosyam kayboldu resmi dosya acilen bulaşmasını istiyom

   Yorum Yap
 380. ahmet

  Malatya PİDM çalışmıyor. Dört gündür kargom şubede

  Yorum Yap
  1. Zehra

   Aynı sorunu bende yaşıyorum. Bıktım artık

   Yorum Yap
 381. Melis

  Günlerdir kargom gelmedı adres tanımlanmadı diyor ve adres işyeri adresi gelmıs ler yokmussunuz dıyolr boyle sacmalık gormedım sabah 8 aksam 8 acık olan bıryerde nasıl yokuz rezıl bır kargo bu zmna kadr 10 larca kargo geldo bitek ptt kargo bulamamıs

  Yorum Yap
 382. Mümin

  Günlerdir beklediğim kargom gelmedi üstelik barkod takip baktığımda adreste yok haber kağıdı bırakıldı yazıyor tüm gün evdeydim ve haber kağıdı yok bu nasıl sorumsuzluk nasıl hizmet berbatsınız gerçekten iğrenç ötesi

  Yorum Yap
  1. yasemin

   aynı sıkıntıyı yaşıyorum ptt cevap vermiyor hiç bir sekilde

   Yorum Yap
 383. Birgül

  Ptt kargo berbat telefona bile bakmıyorlar kac gundur kargom gelicek

  Yorum Yap
 384. Mustafa Koçak

  Ptt kargo tam bir rezlalet orada çalışanlar ise müşteriye destek olmak yerine köstek oluyorlar kadına kargom geldi ne bir zile basan ne de telefonla arayan var diyorum oda kalkmış zilde adınızın yazması lazım kalk bir de böyle cahillere laf anlat

  Yorum Yap
 385. Rabia

  Bu PTT kargonun daha fazla insanı mağdur etmemesi için acilen kapatılması gerekiyor tekirdag kapaklı da 3gundur kargom şubede bekletiliyor her gün 15 defa arıyorum telefonlara bakmaya bile tenezzül etmiyorlar bari telefonları açsalar bulunduğum semtteki şubenize getirin oradan alıyım dicem ama nerde açan mi var ki kargoyu olmaz olsun böyle kargo firması

  Yorum Yap
  1. Ahmet

   Ptt kargo turgutlu iş yerimize gelmemelerine rağmen iş yerine gelip kimseye ulaşılmadi diyorlar bu kaçıncı aynı rezalet bu kargo ptt nin işi degil

   Yorum Yap
 386. abdurrahman uçan

  kargomuz zimmete alınmış diyorsunuz bir haftadır elinizde neden göndermiyorsunuz..

  Yorum Yap
 387. Burak

  Resmen rezalet kaç haftadır ürünüm gelmior bu saatten sonrada gelmesin mümkünse kesinlikle burası ile birdaha iş yapmıcam rezaleet

  Yorum Yap
 388. özge

  PTT Kargo mu allah onların eline düşürmesin

  Yorum Yap
 389. Mehmet / İştime engelliyim

  ptt böyle niye 1 haftadır gelmiyor onları aradık gelecek dediler hala gelmedi hep takip ettim beni yordular hiç memnun kalmadım ptt kargo kapatmak engellemek istiyorum memnun kalmazlar

  Yorum Yap
 390. Kenan

  Yeter ya ayıp bişey kactır bu şekilde yapıyorsunuz kargo şiparişi veriyorum gelmiyor gelmiş gibi yapıp gelmiyorsunuz. Bu şekilde calışma sistemimi olur ayıp bişey

  Yorum Yap
 391. Fatih demir

  Bu ne saçmalık biz zaten kargo ücretini ödüyoruz birde PTT bizden 14.95 TL alıyor 10 tlye aldığımız bir şeye 14.95 TL ödemek nedir bunu kaldırım kardeşim.

  Yorum Yap
 392. hüseyin

  bursadan bandırmaya yollanan kargomun neden dağıtım için istanbula gittiği konusunda fikri olan varmı acaba…

  Yorum Yap
  1. Hakan

   Kargolar aktarmalı gidiyor bu yol güzergâhı olarak değil de büyük şehirlere tüm kargolar gider oradan dağılır olarak biliyorum. Şubeyle bir görüşün bence.

   Yorum Yap
 393. MEHMET BULUT

  07,01,2020 tarihinde sipariş ettiğim kargo bu gün 15,01,2020 elime ulaşmadı

  Yorum Yap
 394. hatice

  kargom gelmesine ragemn urgup ptt subesi e gidiyorum gelmedi diyorlar takip numarasini gosteriyorum ters ters cevap veriyolar 2 gundur kargo almak icin gidiyorum ama alamiyorum

  Yorum Yap
 395. tekin

  28.12.2019 da Samsun’dan gelen kargom 02.01.2010 den beri (12 gündür) kargom PTT Kargo acıbademde bekliyor ne müşteri hizmetleri ne şube ne de genel müdürlüğe ulaşamıyorum nasıl iştir anlamadım

  Yorum Yap
 396. Esma

  Kargomun bana ulaşmaması ve hiç bir şekilde şubeye ulaşamamasi nedeniyle berbat bir hizmet verilmekte iki gündür kargomun peşindeyim dağıtım her nedense bir turlu ulasmiyor. Insanlarin acil bekledikleri vardık neden göz ününde bulundurulmadan hiç bir bilgi verilmiyor

  Yorum Yap
 397. Bahadır TEZCAN

  23/12/2019 – 13:33:38 Tarihinde KP02460356215 gönderi nosuyla sevk ettiğiniz siparişim 28/12/2019 – 11:16:53 itibariyle ACIBADEM KARGO DAĞITIM/ACIBADEM KARGO DAĞITIM a ulaşmış oluo 04.01.2019 itibariyle hala tarafıma teslim edilmemiştir.

  yurt dışı gönderileri 2 günde teslim edilebilirken Bağcılardan Ataşehire 15 gündür kargonun teslim edilmemiş olmasını anlayamıyorum. Yılbaşı hediyesi olacaktı bu ürün.

  Lütfen empati yaoarak kendinizi benim yerime koyun siz olsanız böyle bir durumda ne yapardınız. İlla tüketici haklarına mı başvurmalıyım.

  Yorum Yap
 398. Ali

  Çok kötü bir firma acilen işi bırakmasını tavsiye ediyorum 1 hafta oldu kargom halen gelmedi. PTT gibi küfür etmemek için kendimi zor tutuyorum sakın pttden sipariş vermeyin insanları mağdur etmekten başka hiçbir işe yaramiyorsunuz acilen bu işi bırakın..

  Yorum Yap
 399. Dilek

  Bir haftadır beklediğim kargom 02/01/2020 14:30. Saatlerinde apartmanın kapısına kadar geldi ama kata çıkmadan tekrar döndü gitti bu ne saçmalıktır şubeyi arıyorum tlf cevap yok siz bu işten para kazanıyorsunuz helal olduğunu düşünüyor musunuz acaba? Bugünde aynı 14:40 gibi yine PTT kargo geldi bana geldi sandım yan bloğa gelmiş kargom getirilmedi benim iki küçük çocuğum var şubeye gidip alma durumum yok :(

  Yorum Yap
 400. Alya

  Böyle saygısız insanlar görmedim ben, Birde diyorki uğrayın alın. Sen zaten onu getirmek için benden para alıyorsun pardondaaaa

  Yorum Yap
 401. Firdes Harmankaya

  19 ve 23 Aralık 2019’da iki tane kargo gönderdim. Daha kızımın eline ulaşmamış. Arıyoruz ilk kargo ulaştı ve Sultan diye birisine teslim ettiklerini söylüyorlar. o kişi kim bilmiyoruz ikinci kargo da ortada yok keşke PTT kargoya vermeseydim pişman oldum.

  Yorum Yap
 402. ismail

  güvercin bile daha hızlı ulaştırıdı o kadar hızlısınız teşekkür ederiz

  Yorum Yap
 403. hakan

  Beş para etmez 3 gün araçta geziyor kargo

  Yorum Yap
 404. safa

  20.11.2019 bi ürün sipariş ettim ve hala elime ulaşmadı çağrı merkezini arıyorum direk hattı düşürüyo

  Yorum Yap
 405. Ali

  Nasıl bir sistem çok kötü

  Yorum Yap
 406. balıkesir

  ptt kargoya bakmamalı bence. nasıl eleman çalıştırıyolar anlamış değilim. telefonlarıda açan yok

  Yorum Yap
 407. Ümran

  Bolu şubelerinden hepsini aradım 1 tanesi telefona bakmadı. Nasıl çalışma bu? Istanbuldan boluya 1 günde geliyor. Bolu merkezden 3 kimlik yere 3 günde gelmiyor. Çalışma sisteminiz iğrenç

  Yorum Yap
  1. Saliha

   Bu ne biçim Kargo hizmeti kardeşim verilen hiçbir numara açılmıyor 23 aralıkta kargom gelmiş buğün 27 Aralık. Ne biçim saçmalık müşteri hizmetlerini arıyoruz telesekreterden başka muhatap yok

   Yorum Yap
 408. ismail

  PTT kargoyu arıyorum açmıyor nasıl hizmet bu yazık size ptt

  Yorum Yap
 409. Öznur kaplan

  Alanya ptt gargoyu arıyorum cvp yok 10 gündür gönderilmiş olan gargom halen gelmedi evden çıkamıyorum hastaneye gidemiyorum

  Yorum Yap
 410. çisem

  pttye ya ayın 10. 11. 2019 tarihinden beri ptt kargoya teslim edilen urun halen elime ulaşmadı 1 haftadır abartısız 30 defa aradım açan yok nasıl elemanlar çalıştırıyorlar Hatay Antakya odabaşı şubesi

  Yorum Yap
 411. Aysegul

  Ptt kargo akhisar şubesini arıyorum açmıyorlar 2 gündür şubeye gelen kargo dağıtıma çıkmıyor zaten oraya gelmesi 1 hafta sürdü. sanki dağıtım at arabaları ile yapılıyor bu ne hız!!! daha kaç gün beklemeliyim.

  Yorum Yap
 412. Sude

  13 gün oldu kargo bekliyorum.Bir daha bu siteden sipariş vermeyeceğim kaç gündür Sultangazi Dağıtım Merkezi’nde lütfen artik elime ulaşsın kargom

  Yorum Yap
 413. Ayşe

  Gelen kargoları neden dağıtıma çıkarmıyorsunuzda bekletiyorsunuz ayrıca telefonlar neden meşgule düşüyor müşterilerle muhatap olup aldığınız maaşı hak etmek yerine oturup keyif yapıyorsunuz herhalde tabi sizde haklısınız.

  Yorum Yap
 414. Ayse kaya

  Kargom 4 gündür gaziantep şubede görünüyor Islahiye ilçesine gönderilmiyor, Allah sizin cezanızı versin, sizi işe alanlar hiç mi araştırmaz acaba?

  Yorum Yap
 415. Büşra

  10 gün olacak nerdeyse kargo hala teslim edilmedi 3 gündür İstanbul Ataşehir dağıtım da diye görünüyor alıcım da bende mağduruz telefonlarda açılmıyor

  Yorum Yap
 416. hilal

  ya rahatsızmışsınız ne zaman zahmet edip dağıtıma çıkacaksınız bune rezillilik şubede bekletmek nedir yeter be adam gibi işinizi yapın

  Yorum Yap
 417. aylin

  2 hafta oldu kargo yok 2 gündür dağıtıcıda dağıtıcı kayıp

  Yorum Yap
 418. Candan

  18 günden beri kargom Arnavutköy ptt şubesinde ama hala elime ulaşmadı telefonları da açmıyorlar hiçbir şekilde işlem yapılmıyor

  Yorum Yap
 419. Emel Tezcan

  Ayın 1den beri kargom kıraç PTT şubesinde görünüyor arıyorum tel. açan yok işinizin ne olduğunu merak ediyorum

  Yorum Yap
 420. tülin

  Bir hata yapıp internetten ders kitabı aldım. hala ptt kargo teslim etmedi. şubede gözüküyor. ama bir türlü teslim edilmiyor. telefon sürekli meşgul.

  Yorum Yap
 421. Hilmi tanko

  Tam bir haftadır ptt kargo paketin getirmedi, ptt telefon numaraları ulaşılmıyor hizmet sıfır

  Yorum Yap
 422. Müjgan kurşunlukaya

  ptt kargoların memurları çok saygısız !!!

  Yorum Yap
 423. gülay oğultekin

  ptt kargo BKM den BUrsa nilüfer e yollanmış fakat evde yokuz hastanedeyiz kapıda ödemeli olarak kitap gönderisi var istemiyoruz dedik telefona cevap vermeyen BKM kitap merkezinden bu ödemeyi yapmıycaz ve geri iade edeceğiz lütfen PTT nilüfer telefona cevap vermiyor genelde ptt 44417888 de cevap vermiyor

  Yorum Yap
  1. Tekin Aksoy

   Bunların yaptığı kargoculuk değil. Rezillik!

   Yorum Yap
 424. Hasret

  10 gündür kargom ortada yok telefonlarda bakılmıyor bu PTT Kargo çok sıkıntılı bir kargo montum gelmedi soğukta dondum PTT Kargo yüzünden girip oldum

  Yorum Yap
 425. yılmaz

  kardeşim kargonuz geldi diye bir imeil veya mesaj atılır. bu nasıl çalışma.doğru dürüs çalışın lütfen.

  Yorum Yap
 426. ali

  telefonları açılmıyor kargolar gitmiyor. Bilgi yok PTT kargo çok mağdur etti.

  Yorum Yap
 427. Ahmet

  sakın telefona bakmayın haa yerler sizi

  Yorum Yap
 428. Ali

  6-12-2019 Kargo çıkış tarihi bugün günlerden 12_12_2019 üç gündür zimmet alındı yazıyor dağıtıma çıkartıp teslim edemedi Diyarbakır PİM

  Yorum Yap
 429. Murat

  Istanbul Tuzla’da olan kargom 1 hafta oldu sistemde bekliyor hareket yok. Bu işi yapamayacaksanız sektöre girmeyin Tuzla şubesinin çalışanlarınıda koyun kapıya.

  Yorum Yap
  1. Can

   Aynı sorunu bende yaşıyorum

   Yorum Yap
 430. mihriban

  kargon 1 haftayı geçti ankardan hala gelmedi

  Yorum Yap
 431. Kemalettin

  Kargom 5 gündür bayraklı dan Narlıdere daki adrese teslim edilemedi.bozulacak malzeme var.tlf.la kimseye ulaşamıyorum. Açmıyorlar.

  Yorum Yap
  1. emine

   Ben cimere şikayet ettim bekliyorum pasaportu sanırım kaybettiler 12 gün oldu tık yok

   Yorum Yap
 432. Umut

  Harika çalışıyorsunuz, Erzurumdan İzmire iki günde geldi İzmir içine 2 günde bir türlü dağıtım olamıyor.

  Yorum Yap
 433. rıza

  Kargom Antakya da görünüyor gittim bana iskederunda diyorlar bu nasıl kargo bin pişman

  Yorum Yap
 434. hülya oran

  15 gün oldu kargom gelmedi nasıl bir şey bu ya

  Yorum Yap
 435. KENAN

  Işiniz yolunda gitmesin 3 gündür aynı yerde bir kağıt parçası gelecek bekliyorum bir daha ptt mi ölsem çalışmam bunlarla.

  Yorum Yap
 436. serhat

  antalya konyaatı gürsu şubesi kargom 1 haftadır gelmedi şubeyi arıyorum bir süre meşgul çalıyor sonradan normale dönüyor ama açan yok nasıl bir şubedir hiç açmayın daha iyi

  Yorum Yap
 437. Nesrin

  15 gündür avon kolisi bekliyorum işinizden memnun değilsiniz galiba hizmet çok vasat

  Yorum Yap
 438. Buket

  Bir hafta oldu ne bici kargo yan gelip yatma yeri olmuş

  Yorum Yap
 439. Selin

  Hiçbir telefona bakılmıyor. Derdimizi anlatacak insan bulamıyoruz.

  Yorum Yap
  1. Dilek

   Selin hanım bnde ayni magduriyeti yaşıyorum hiç memnun değilim buradan