PTT Kargo Şikâyet

PTT kargo şu anda ülkemizde her şehir, ilçe hatta köylerde dahi şubesi bulunan en çok kargo şubesi bulunan kargo şirketlerinden birisidir.

PTT kargo hizmetleri sırasında kargo gönderme, teslim alma ve diğer konularda PTT kargo şikâyetiniz olabilmektedir. Sizlere PTT kargo nasıl şikâyet edilir ve yetkililere şikâyetinizi nasıl internet üzerinden ulaştırırsınız onun bilgisini aktarma çalışacağız.

PTT kargo şikâyetinizi dile getirmek için PTT sitesinden İletişim sayfasına gitmelisiniz. En alt kısımda PTT iletişim sayfasını bulabileceksiniz. Sayfa gittikten sonra sıra şikâyetiniz için sırayla yapmanız gerekenler ise şunlar.

Açılan iletişim sayfasından “Şikâyetim Var” kutusunu seçiniz. Ad Soyadı, ev telefonu, sabit telefonunuz, iş telefonu, cep telefonunu ve faks numarası kısmını düzgün bir şekilde giriniz.

Haberleşme kısmına size ulaşılacak olan adresinizi, mail adresinizi giriniz.

Bu kısımları doğru girdikten sonra asıl önemli olan şikâyet kısmına geleceğiz burada bize hangi konuda şikâyetimizi dile getirmemiz sorulacak bu kısma biz PTT kargo işlemleri hakkında şikâyetimizi dile getireceğiniz için “Kargo, Kurye” kısmı işaretleyeceksiniz.

Mesaj kısmına ise asıl şikâyet yazacağımız kısımdır. Bu kısımda elimizde barkot numarası var ise yazmayı unutmadan şikâyetimizi detaylı anlaşılır bir şekilde yazarak gönder tuşuna basıp PTT kargo şikâyet etme işlemimizi bitirmiş olacağız. Alt kısımdan PTT sitesinde şikâyet sayfasına gidebilirsiniz.

PTT Kargo Şikayet Etme Sayfasına Git

Şuna Göre Sırala:

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri yorumları

629 Müşteri Yorumu ya da Şikayeti

 1. Murat Taşan

  22.09.2020 de İstanbul’dan çıkan 2 gün sonra Kayseri’ye geldi. 5 gündür hala eve gelmesini bekliyorum. Müşteri hizmetlerine bağlanmak için 49 dakika beklememe rağmen telefona cevap vermeyen hatta şube telefonlarını açmayan bir firma olabilir mi? Allah a havale ediyorum.

  Yorum Yap
  1. Şenay Topuz

   Hangi sitenden şiparişinizi verdiniz? Peki hala gelmedimi çünkü benim siparişimde gelmedi.

   Yorum Yap
 2. Atilla Sarıyıldız

  Kahramanmaraş’ta da PTT kargo adrese getirmiyor. Evde kimse yok bahanesi ile ya gelin teslim alın diyor ya da bilgi dahi vermeden geri iade ediyor. PTT yetkilileri de hiç ilgilenmediği gibi telefonlara bile bakmıyorlar.

  Yorum Yap
 3. Hüryaşar Ünal

  21/09/2020 – 10:27:25 Kabul Edildi. ŞENKAYA / ŞENKAYA PTT ERZURUM.
  22/09/2020 – 18:04:27 PTT İşyerine Geldi. ANKARA KARGO İŞL. MER / ANKARA KARGO İŞL. MER MERKEZ ANKARA.

  KP02850496279 barkot numaralı kargom tam bir hafta oldu gelmedi Ankara merkeze 22.09. 2020 de gelmiş bana ulaşmadı. Ya kargomu getirin ya da hangi şubede olduğunu söyleyin. Ben gidince verirler mi? kargo yerine teslim olarak verilmişti.

  Yorum Yap
 4. Mehmet Duru

  14 Eylül’de verilen kargom 21 Eylül’de gelmesine rağmen 3 defa dağıtıma çıktı mesajı gelip teslimat iptal oldu denilmekte. Kendim doktor olarak görev yapmaktayım bu zor dönemde evimize bile zor gidebiliyoruz. Ailemizden uzakta zor şartlar altında halkımızın sağlığı için kendi canımızı hiçe sayarak çalışmaktayız.

  Bu zor dönemde zor fırsat bulup PTT dağıtım merkezine gittim. Saat 16,20 de kapılar kapalı idi. çalışan arkadaşlara durumu izah ettim ama erken gelseydiniz dediler. Benim erken gelmem imkânsız hastanede çalışıyorum. Yardımcı olmalarını söyledim ama yüzüme bile bakmadılar. Biz halkımız için canımızı dişimize takmış iken böyle davranmaları çok acı bir durum. Kargolarımız bize gelmesi gerekirken biz almaya gitmemize rağmen azar işitip eli boş gönderiliyoruz. Saygılarımla.

  Yorum Yap
 5. Ali Ulaş

  PTT Kargo şimdiye kadar dört sipariş yaptım hiç birisini alamadım. Hepsi kargoya takılıyor ve telefonuna bile tenezzül edip kaldırmıyorlar. Lütfen isin hakkından gelen yapsın.

  Yorum Yap
 6. Ramazan Kaya

  Cuma günü Diyarbakır’ın ilçesinden Diyarbakır’a gönderdiğim kargo 5 gün oldu teslim edilmedi. 5 günde nasıl teslim edilemez bir kargo?

  10 gündür İstanbuldan gelen kargomu bekliyorum şubede gözüküyor, şubede bir şey yok.

  Yorum Yap
 7. Zennure Çiftçi

  Ayın 17’sinde İzmir’den kargo verdim. Cumartesi evden çıkmadım kargomu bekledim. Evime gelinmediği halde not bıraktıklarını yazmışlar. İki gündür aramadığım yardım istemediğim yer kalmadı.

  Dikmendeki memurların saygısızlığı da ayrı bir olaydı, verdiğim paraya mı yanayım iki gündür girdiğim strese mi? Araştırıyorum Altındağ’da dağıtımda çıkıyor. Peki, soruyorum benim valizimin Altındağ’da ne işi var? Hani eve gelip not bırakmışlardı? Oysa valizim Altındağ dağıtımda arada gezip duruyor.

  Yarın yurt dışına çıkacaktım valizimi alamadığım için çıkamadım erteledim ama hakkınızda dava açmayı ertelemeyeceğim. Benim size verdiğim adres Altındağ mı? Yoksa Dikmen mi? Ben neden gidip Altındağ’dan valizimi almalıyım.

  Eve uğramayıp, yalandan uğradığınızı söyleyip milleti kargosunun peşinde koşturuyorsunuz. Günlerdir valizimi alamıyorum dünyanın parasını aldınız ama teslim etmeyi beceremiyorsunuz. Hayatım boyunca en büyük pişmanlığım sizinle çalışmak oldu.

  Yorum Yap
 8. Fatma Tutulmaz

  21/09/2020 Tarihinde Kartal Yalı Mahallesi Bağlar Caddesinde dağıtıma çıkan kurye; kargomu kontrol etmeme izin vermedi.

  Satıcı ile kart ile ödeme konusunda anlaştığım halde olmaz nakit verilecek dedi. Peki, 5 dakika bekleyin para kartta, evden nakit denkleştireyim dediğimde. “ Ne bekleyeceğim 5 dakika abla!” Diyerek bizi azarlıyor.

  Paramızla bir de kuryeden azar işittiriyorsunuz bizlere. Bu ne kuralsızlık, bu ne üslupsuzluktur.

  Yorum Yap
 9. Kezban Bayrak

  Kargom 8 gündür gelmiyor.

  Yorum Yap
 10. Bulut Bardak

  Benim paket Ağustos un 27 sinde alindi eylülün 19 oldu da gelmedi. Arşivinde bekliyor görünüyor.

  Yorum Yap
 11. Ersin Gökalp

  Memnuniyet çok önemlidir ki bu yüzden canla başla daha seri çalışmanızı rica ediyoruz. En geç kargoyu siz PTT kargo getiriyor çok sinir oluyor tüm müşteriler bilin istedim.

  Yorum Yap
 12. Sunay Arslan

  Ürünüm göz göre, göre yurtdışında iade gidiyor. İlime kadar gelen kargo sahipsiz diye iade ediyorlar ve muhatap kimseyi bulamıyorum. Şuan Başakşehir de kargom bekliyor. Böyle hizmet verilmez!

  Yorum Yap
 13. Tuğba Üstün

  Ayın 14 de kargoya verildi. Daha bu gün şubede dağıtıma çıkarıldı ve sabahtan beri bekliyorum. İnşallah eve gelmeden evde yoktunuz şubeden alın bana olmaz!

  Yorum Yap
 14. Emin Savaş

  Yurt dışından gelen siparişim Başakşehir PTT kargoya ulaşmış neredeyse bir ay oluyor evime getirmiyorlar. Koskoca PTT inanın çok ayıp oluyor. Firmaya para ödedim ama ürünüm gelmiyor çok yazık!

  Yorum Yap
 15. Zeynep Yeniocak

  Kargom yaklaşık 10 gün olacak hala gelmedi dağıtım şubesinde diyor ama hala gelmedi, gelmiyor. Arıyorum hiçbir şekilde açan yok bu kadar sorumsuz bir kargo görmedim.

  İnsanların hakkına girmeye ne hakkınız var sizin umurunuzda olmayabilir ama insanların ihtiyaç olarak aldığı şeyler var. Aldığınız paranın hakkını verin işinizi düzgün yapın yapamıyorsanız da bırakıp gidin ya bu nedir be!

  Yorum Yap
 16. Mehmet Keskin

  Ben kargo ile gönderim ve tam 8 gün hala varmı. Böyle rezillik görmedim tabi arayan yok sorgulayan yok! Ptt bir çiftlik yan gelen yatıyor.

  Yorum Yap
 17. Behzat Ek

  Kuryeler adrese gelmiyor gidip başka yerlerde geziyor sonra hazır bir bu şahıs adreste yoktur diyor. Ben kurumda çalışan biriyim bizim kurum 24 saat kamera ve güvenlik ile kesintisiz korunan bir yer kurye benim kargomu getirmedi ve bana bir mesaj geldi adreste bulamadığınız için diye oysa hep adresteyim ne gelen oldu ne kâğıt bırakan aksine iddiası varsa buyursun gelsin kamera kayıtlarına bakalım.

  Notu nereye bırakmış görelim her yere şikâyette bulundum ama bir tek PTT yetkilisi bana dönüş yapmadı. Tam 97 sefer PTT’nin şubelerini genel merkezini kurye şubesini aradı açan olmadı numaraları asla açan yok ayrıca birde bağlanma süreniz 10 dakikanın üstünde diyorlar bekliyorsunuz 30 dakika ama bağlanmıyor.

  Yorum Yap
 18. Ayten Kamer

  Sabahtan arıyorum açmıyorsunuz sürekli kapıya gelmediği halde geldik evde yoktu deniliyor bu ne biçim bir çalışma vebaldir. Şikâyet için müdürlüğü bile arıyorsun açmıyorlar yeter ya yeter yapmayın. İnsan insana bunu yapmaz sonra Allah neden musibet hastalık verir denilir insanoğlu geçti kendinden.

  Yorum Yap
 19. Duman Deniz

  Hiç memnun değilim telefonla ulaşmak mümkün değil. Telefonu açık bırakıyorlar asla ulaşamazsınız. Bunlar aldıkları maaşı hak etmiyorlar.

  Yorum Yap
  1. Ali Bolat

   Aynen katılıyorum size bir kargo şehir merkezinde 10 günde nasıl gelmez.

   Yorum Yap
 20. Sefer Ağbaba

  Kargo şubeye geldi gözüküyor ama kargo ortalıkta yok. Telefon ile arıyorsun kimse açmıyor. Müşteri hizmetleri değil müşteri hizmet etmemeyi tercih etmişler. İzmir torbalı şubesinden eve kargonun gelmesi ne kadar sürebilir ki?

  Yorum Yap
 21. Zeynep Aydan

  Bu müşteri hizmetleri telefonu sabahtan akşama kadar açılmaz mı ya nasıl iş bu.

  Yorum Yap
 22. Cengiz

  Çin den buraya kadar geliyor kargo ama kargo şirketinden eve kadar gelemiyor.

  Yorum Yap
 23. Yusuf

  Malatya Yeşilyurt PTT dağıtım şubesinde 4 gündür kargom eve teslim edilmedi yazıklar olsun yapacağınız işe.

  Yorum Yap
  1. Adem Arslanhan

   İşini yapmayan bir ekip akşama kadar telefona çıkmayan insanlar hadi işinizi yapsanız yoğunlar telefona bakamıyorlar deriz ama yok. Türkiye’nin öbür ucundan geliyor son şubeden çıkmıyor günlerce bekliyoruz. İşi bilmiyorsanız yapmayın arkadaş milleti zor durumda bırakmaya hakkınız yok.

   Yorum Yap
 24. Yaşariye Özhan

  Hayatımda bu kadar işini düzgün yapmayan bir kargo şube görmedim. En az 70 defa aratıp her birinde 20 şer dakika bekleyip yine ulaşamamak sadece PTT kargoya has galiba.

  Müşteri hizmetleriniz ya mesaide değiller ya sizlere birde müşteri hizmetimiz var diyorsunuz. Yazık binlerce kez yazık!

  Yorum Yap
 25. Gizem

  Telefonlarıma bakılmıyor, kargom 27 Ağustostan beri nerde bilmiyorum. Mesin Bahçelievler şubeye gelmiş güya ne arayan var ne gelen var. Ben böyle rezillik görmedim.

  Yorum Yap
 26. Serkan

  27 Ağustostan beri kargo bekliyorum ve şu an 2 eylül oldu gerçekten yazıklar olsun şubeye gidiyorum yoğunluk nedeniyle veremiyoruz diyip gönderiyorlar sorsan PTT hizmet ediyor elinize sağlık telefonla arıyorum bilgi almak için telefona bile hiçbir şube bakmıyor.

  Yorum Yap
 27. Çiçek

  Kp0….62 nolu kargom 27 Ağustostan beri PTT Acıbademe gelmiş fakat hala yollanmıyor! Üstelik içerisinde gıda ürünü olmasına rağmen yapılıyor. Kaç kişiyi aradık telefonu açmadılar. Bilerek telefon açmamayı huy edinmişler. İşinizi doğru yapın!

  Yorum Yap
 28. Nurten

  28 Ağustos dan beri şubede olan kargom teslim edilmedi.

  Yorum Yap
 29. Hayriye

  Ne kargonu getiriyor nede telefonu açıyorlar. Asla ama asla kullamayacağı yatarak maaş alıyorlar.

  Yorum Yap
 30. Dilcekin

  25 gündür köy dağıtımında bekleyen bir zarf ve halen teslim edilmemiş. Her ay aynı şey lanet olsun yapamıyorsanız çalışmayın!

  Yorum Yap
 31. Şevket

  PTT kargo iade kargoyu günlerdir almamıştır!

  Yorum Yap
 32. fatma

  İki kere Hollandadan telefonunuzu aradım. İki kere 5 er dakika bekledikten sonra telefonu alıp masaya koyuyorlar. Madem isinizi yapmayacaksanız bari yapana bırakın. Yazıklar olsun.

  Yorum Yap
 33. Elif

  22 Ağustos da gelmiş Gaziantep merkeze evime getirmiyorlar bir de telefonlarda bakmıyorlar Allah bildiği gibi yapsın.

  Yorum Yap
 34. Kadir

  Hakkımı helal etmiyorum, Kpss kitabı sipariş verdim, 2 gün önce ilçe pttye ulaşmış fakat bana getirilmiyor, deneme sınavı çözemeden sınava gireceğim. Bir daha ptt ile işim olmaz, sizi tercih edeceklere de kesinlikle vazgeçmeleri için zorlayacağım. Garibanın yüzü güler mi, ne yapacaksınız kpss kitaplarını getirin işte işinizi düzgün yapın.

  Yorum Yap
 35. Burak Arda

  Tek cümleyle “paranızla rezil olmak istiyorsanız, ptt kargo en doğru adres!” 14 yıldır aynı adres üzerinden farklı sitelerden binlerce kez sorunsuz alışveriş yaptım. ne hikmetse ptt kargo adresimi hatalı buldu, bak sen şu işe! 14 yıldır sorun olmayan adres, ptt kargo için hatalı hale gelmiş :D üstelik danışmak için defalarca kez aramama rağmen bir kez olsun telefonlarım açılmadı. İlk ve son kez tattım ptt kargoyu.

  Yorum Yap
 36. Şenol Vardar

  Bir daha PTT kargo ile ürün transferi yapan firmalardan ürün siparişi yapmayacağım 4 gündür Seydişehir PTT kargoda gözüküyor.

  Yorum Yap
 37. Mehmet Akif

  3. gün ve verilere hatalı adres yazıp şubeye geri götürmüşler kargomu hâlbuki adresim doğru.

  Yorum Yap
 38. Yaşar

  10 dakikalık yolu gelemeyen kargo şubesi. Birde üstüne telefonları açmıyorlar!

  Yorum Yap
 39. Burhan

  Evde olduğumuz halde eve geldiğini söyleyip gelip kargonuzu alın diyen ana merkez telefonuna bile cevap vermeyen hiç bir hiç bir muhatap bulamadığımız ne olduğu belirsiz başı boş kalmış salla başını al maaşını kafasıyla düşünen yıllardır hiçbir Hikmetse denetlenmeyen örnek vermek gerekirse aynı toki gibi yazık.

  Yorum Yap
 40. Barış

  Ne yazayım bilemedim yapamayacaksanız bu işi bırakın yapmayın arkadaş şubeye gelen paket 1 haftadır niye dağıtıma çıkmaz oradaki çalışan arkadaşlar çalışmayacaksa o işi layıkıyla yapacak bir dünya insan var dışarıda devlet kurumuna kapağı atan niye yatıyor arkadaş bir daha da PTT kargo mu aman!

  Yorum Yap
 41. Aykut

  Bu nasıl çalışma arkadaş bu kargo olmazsa çok rahat edeceğiz. Adamlar haber bile vermiyor kargon gelmiş diye.

  Yorum Yap
 42. Nihal

  Kargom 4 gündür merkeze geldi ve dağıtıma çıkarmıyorlar. Nasıl bir hizmet anlayamadım. Bana kalsa asla kullanmam ama karşı taraf maalesef sadece pat kargoyla çalışıyor. Memurlar veya çalışanlar ne yapıyor. Sallabaşını al maaşını. 😡

  Yorum Yap
 43. M. Ali

  İstanbul kartaldan bir gün sonra kargo Silivri ye geliyor 18 Ağustos ya bugün 24 Ağustos kargo 1000 m uzaklıktaki evime hala gelmedi ve bu hizmet bir numaraymış turp sıkayım böyle bir numaraya.

  Yorum Yap
 44. BURAK

  4.5 saatlik yolu 6 güne getiren ilk kargo şirketi ve 2 apartman yürümeyi bilmeyen kargo şirketi.

  Yorum Yap
 45. Hülya

  PTT kargo 10 dakikalık yolu 2 günde getiremedi. Ayrıca telefonları neden açmıyorlar, üst üste aradığımızda telefonu açık bırakıyorlar. Ne iş yapıyorlar çok merak ediyorum.

  Yorum Yap
 46. Gülsüm

  Aksaray ili adına söylüyorum ne telefonları açıyorlar nede kargoyu teslim ediyorlar ne yapıyorlar anlamadım bir daha PTT kargo ile Aksaray’a kargomu asla!

  Yorum Yap
 47. Merve

  Evde olduğum halde dağıtım adres yok kapalı haber bırakıldı diyor. Telefon numaraları alıyor aramıyorlar. Ayıp yaptığınız ya. Hiç olmazsa işinizi düzgün yapın. Parasını alırken bir şey yok.

  Yorum Yap
 48. Gönül Güngör

  Ptt kargo bandırma şubesine teslim edilen ürünüm Kocaeli’ye gönderilmek üzere bandırma şube de takıldı kaldı. Kaç gün sonra yola çıkacak meçhul.

  Yorum Yap
 49. Süleyman Aracı

  Bugün teslim olması gereken kargo Keşan şubesine gitmiş beylerin keyiflerine göre çalışmalıyız. Sizi cimere şikayet edeceğim!

  Yorum Yap
 50. Esin Boztaş

  Çin’den İzmir Karşıyaka’ya gelen kargo, bana haber verilmediği şubenize gelmiş ve orada 45 gündür tutuyorsunuz, eğer bir 45 gün daha kalırsa kargo geri gidecek. Allah sizi bildiği gibi yapsın. Ne bir telefon açıyorsunuz ne bilgi veriyorsunuz.

  Yorum Yap
 51. Yeliz

  Açmayacağınız telefonu niye sayfaya yazdınız yazık nasıl bilgi alacağız süs diye mi telefon numarası koydunuz anlamadım. 😡

  Yorum Yap
 52. Levent

  Kardeşim bir haftadır kargomuz halen yok böyle saçmalık olur mu telefonu da süs diye koymuşunuz sanki az para alıyorsunuz simdi sizi cimere şikayet edeceğim.

  Yorum Yap
 53. Seda

  Gerçekten bu irtibat numaraları ne için var? kimseye ulaşamıyoruz bile tenezzül edip bilgi dahi verilmiyor . 1 hafta dır kargom burada takıldı kaldı. Adana dan 2 güne gelen kargo dağıtıma çıkmıyor. Ben gidip aldıktan sonra sizin orda çalışmamızın ne anlamı var acaba.

  Yorum Yap
 54. Ahmet

  Kargom 1 haftadır sizde ve onların kütüphaneye ulaşması gerekiyor, bu sene üniversite okuyabilmem için sizin kargomu yerine ulaştırmanız gerekiyor. Size de ulaşamıyoruz. Lütfen görevinizi yapın yalvarıyorum bizi günlerce rezil etmeyin. Herkes sizden sadece işinizi yapmanızı rica ediyor, lütfen.

  Yorum Yap
 55. Arif

  5 gün önce oturduğum semt şubesine gelen kargom hala elimde yok? Ne yapmaya çalışıyorsunuz? Yoğunlukmuş 5 gündür neyin yoğunluğudur.

  Yorum Yap
 56. Mahmut

  Kargom nerde? Antalyadan 2-3 güne gelen kargonun turşusunu mu kuruyorlar o şubede? Telefonla ulaşılamıyor dumanla mı ulaşayım?

  Yorum Yap
 57. Pembe

  1 aydır evde beklememize rağmen banka kartımız 3 defa adres bilgisi eksik diye geri gönderiliyor bankayı arıyoruz kargocular getirmiyor diyorlar 4. defa kart gönderdiler bu seferde Kayseri Melikgazi p.i.d.m de bekletiyorlar aramadığım numara kalmadı kimseye ulaşamıyoruz. İstanbul’dan 1 günde gelen kargo 10 dakikalık yolu gelmek bilmiyor rezillik.

  Yorum Yap
 58. metin

  kargo ilimize geldiği halde dağıtılmıyor telefonlara cevap verilmiyor müşteri hizmetleri de aynı şekilde bu rezillik ne kadar daha devam edecek?

  Yorum Yap
 59. Nihan

  15 gündür yerine ulaşmayan kargo kaç gündür! Bodrum da kaç gündür dağıtım da gözüküyor bodrum dmt dağıtım telefonlara cevap vermiyor! Yazık gerçekten ptt varlık fonuna devredildi varlık fonu da hazine ve maliye bakanlığına bağlı hizmetten hiç memnun değilim.

  Yorum Yap
 60. nuran

  04.07 den gelen kargom neyi bekliyorsunuz da hala alamadım. Köy dağıtımı bile olsa 15 dakika sürer bana gelmesi hastayım ve dışarı çıkamıyorum ah ah ptt çalışanıyım demeye utanıyorum hiç bir yel açılmıyor ben çalışırken şikayetler olurdu da inanmazdım

  Yorum Yap
 61. Metin

  Kargom ilimize geleli bir hafta oldu hala evime gelmedi hiç güzel çalışılmıyor!

  Yorum Yap
 62. Faruk Kıllı

  Arkadaşlar, sizler ulaşabiliyor musunuz 2 gündür “Operatöre” bağlanamıyorum, kimseyle konuşamıyorum. Sizler ne iş yapıyorsunuz orada?

  Yorum Yap
 63. Hakan

  kargom şubede olduğu halde dağıtım yapılmıyor

  Yorum Yap
 64. TUĞRUL URAL

  PTT kargo çok ama çok kötü. Lütfen kapatın sizde rahat edin bizde.

  Yorum Yap
 65. Kübra

  Kaç hafta oldu hala alamadık. Evde olduğum halde teslim edemedik diye mesaj geldi. Berbat ötesi hizmet. And Nasir say you guys.

  Yorum Yap
 66. Ayşe

  Ptt kuryelerinden Allah korusun evde olduğumuz halde evde değil yazı bıraktık diyorlar zile basmadan aramadan aldığınız parayı haram etmeyin

  Yorum Yap
 67. Tülay

  Kargom günlerdir şubenizde hala dağıtıma çıkmadı, arıyorum kimseye ulaşamıyorum. Bu nasıl hizmet!

  Yorum Yap
 68. İsmet

  Ya ne rezil bir kurumunuz var temassız teslim kodu gönderdiniz ne gelen var ne giden bu işi bırakın bence yapmayın ayıptır aynı anda yola çıkan diğer kargo firması teslim etti 5 gün önce. Bundan sonra özellikle belirteceğim ana firmaya eğer PTT kargo ise almayacağım ürünü

  Yorum Yap
 69. Mustafa Topuz

  Hizmet Sıfır. Ara, ara açan yok berbat.

  Yorum Yap
 70. Selim

  Kargom 10 gündür Fethiye şubede bekletiliyor ve hala dağıtıma çıkmadı ben bu kadar lakayt bir işletme görmedim

  Yorum Yap
 71. Didem

  50 defa aradım açan yok. Kargo dağıtıcıda görünüyor 3 gündür kargo gelmedi. İlla kendimizmi alacaz hizmet sıfır!

  Yorum Yap
 72. Adem

  Bırakın bu isleri ya düzgün yapın ya da yapmayın! Telefon var cevap yok!

  Yorum Yap
 73. Eda

  Rize merkez şube olarak telefonlarımızı açan yok siparişi gönderen yok illa gidip oradan kendin alacaksın. Sınıfta kaldınız kusura bakmayın 👎

  Yorum Yap
 74. Tuğba

  Kargom 6 gündür kargoda Hatay’dan Gaziantep gelecek olmasına rağmen hala haber yok müşteri hizmetlerini arıyoruz 30 dakikadan fazla bekledim açan olmadı bu nasıl sorumsuzluk inanmıyorum!

  Yorum Yap
 75. Seval

  Kargomun aciliyeti var ve 1 hafta oldu kargom elime ulaşılmadı bu nasıl bi hizmet ya!

  Yorum Yap
 76. Yalçın

  Evde olduğum halde evde değilsiniz diye söylüyorsun

  Yorum Yap
 77. Serkan

  PTT kargo ile Almanyaya ufak bir paket gönderdim bana 15 gün içinde orda olur dediler. maalesef 3 hafta geçti hala kargo yerine ulaşmamış. Nasıl bir hizmet bu PTT sınıfta kaldı. Bir daha mı tövbe?

  Yorum Yap
 78. Aleyna

  Ya siz nasıl bir şubesiniz arıyoruz açan yok şu telefonları boşunamı 3 4 telefon numaranız var altı gündür dağıtıma çıkmamış bir kargo var ve aciliyeti benim için çok önemli madem yapamıyorsanız bu işi bırakın gitsin

  Yorum Yap
 79. Can

  PTT Ayancık şubesinde ininal kart yok!

  Yorum Yap
 80. Rıza

  Ptt kargodan hiç memnun değilim

  Yorum Yap
 81. Bilal KARAKAYA

  Kardeşim benim anlamadığım su ya bu telefonları boşuna mı takıyorlar. Bu ne ya kimse telefona cevap vermiyor merkezi arıyorum PTT o bile cevap vermiyor ya olmaz ki böyle bir şey Esenyurt merkez PTT telefonu arıyorum cevap yok bu ne ya lütfen bunlara bir cevap verin lütfen ya boşuna mı takıldı bu telefonlar oraya Allahım Yarabbim ya!

  Yorum Yap
 82. ESRA

  Ya kargom hala bekletiliyor 2 hafta oldu en azından telefonu açıp bilgi verin

  Yorum Yap
 83. Eda

  O kadar berbat bir kargo şirketi ki kaç kere aradım o telefonlara bakan yok kargo elinizde olmanıza rağmen neden tutuluyor anlamıyorum müşterilerinizle ilgilenenin biraz

  Yorum Yap
 84. Suzi

  Ayın 13ünden beri kargom Trabzon merkez şubede neden hala bekletiliyor anlamış değilim sürekli arıyoruz telefonlara cevap verilmiyor bu nasıl bir hizmet anlayışıdır!

  Yorum Yap
 85. Mustafa Memiş

  Balıkesir Bandırma PTT Kargoda hizmet sıfır arkadaşlar 2 gündür kargonuz dağıtıma çıkarılmıştır diye mesaj gönderip bizi eve hapis ediyorlar ne gelen var ne giden!

  Yorum Yap
 86. Şenol Şahin

  Kargo 13.07.2020 saat 08.20 Trabzon PTT kargo ya teslim edilmiş bu gün 16.07.2020 ve kargodan hiçbir haber yok. Üstelik telefonlara da kesinlikle bakmıyorlar. Yazıklar olsun.

  Yorum Yap
 87. Mohammad sideq ziayie

  kp02715542134 kargo nereden nasıl öğrenebilirim?

  Yorum Yap
 88. Hazal

  1 hafta önce verdiğim sipariş 2 gün içinde Kahramanmaraş a geldi ama 5 gündür kargo getirme zahmetinde bulunmuyor bütün şubeleri aradım cevap verende yok yazıklar olsun ptt kargoya

  Yorum Yap
  1. Aslı

   Aynı şekilde benimde kargom gelmiyoR ve hiçbir şekilde iletişim kuramıyorum

   Yorum Yap
 89. Filiz

  Kargom 1 haftadır sultangazi dağıtım müdürlüğünde bekletiliyor acaba ne zaman zahmet edip getirirler ptt kargomu bir daha asla kullanmayacam sorumsuz kargo

  Yorum Yap
 90. Serap

  Aramadığım şubeniz kalmadı biri bile cevap vermedi. Telefonları süs olarak mı kullanıyorsunuz. Sabrımızı sınıyorsunuz resmen

  Yorum Yap
 91. Mehmet

  1:5 ay oldu kargom hala gelmedi ama sorumlusu siz değilsiniz kargoyu size verende

  Yorum Yap
 92. Adem

  Kargoyu bile bile bekletiyorsunuz.

  Yorum Yap
 93. Sibel

  Elinizde duran kargoyu neden yollanmıyorsunuz hayret bir şey ya göndereli 1 hafta oldu sabit yerde arıyoruz telefonlar açılmıyor bu ne sorumsuzluk

  Yorum Yap
 94. Hilal

  21 Haziranda sipariş vermeme rağmen kargo hala gelmedi 29 Hazirandan beridir ptt de bekletiyolar bu nasıl sorumsuzluk!

  Yorum Yap
 95. Neşe

  Feriköy ptt şube güvenlik görevlisi müşterilere karşı kibar değil!

  Yorum Yap
 96. Hilal

  21 Haziranda sipariş vermeme rağmen kargo hala gelmedi 29 Hazirandan beridir ptt de bekletiyolar!

  Yorum Yap
 97. Fatma

  25 haziranda siparişim kargoya verildi 04.07 de kargon şubeye teslim edilmiş dağıtımına çıkmıştır diye bekliyorum saha gelmedi hiç bir şekilde bir bilgide geleni bana adresin net bir şekilde yazılı kargocularin hergün geldiği bir adres müşteriyi aramadan yazmışlar müşteri adresine ulaşılamadı ve şuan kimse araması herhangi bir sms gelmedi ve benim ürünüm nerde bilmiyorum!

  Yorum Yap
 98. Yasin

  27 haziranda kargoya verildi ürünlerim ama hala elime ulaşmadı ne biçim bi sorumsuzluk

  Yorum Yap
 99. Güler Çelik

  Neden kimse tel cev vermiyo tel açıldı halde

  Yorum Yap
 100. mehmet

  kargo sorunlarını çözün bu ne ya

  Yorum Yap
 101. güldane

  Biz İnternet üzerinden sipariş girdik ve ödemesini de yaptık kargo takipten 1 hafta ara geçmesiyle baktık kargonun teslim edilip açıldığını yazıyordu kargoyu arıyoruz açmıyorlar bu nasıl olabilir o hatayı yapanda o kargoyu onun muş gibi alanında Allaha havale ediyoruz

  Yorum Yap
  1. Emre

   2 temmuzda kargoya verildi hala bekletiyorsunuz kargoyu gelip biz alalım isterseniz.

   Yorum Yap
 102. aysun

  n11 aracılığıyla 24.6.2020 tarihinde Ankara daki firmadan satın aldığım ürün 30.6 2020 tarihinde adreste bulunamadı kaydıyla geri götürülmüş.

  Ahmet Cengiz 4 sitesine kargo getiren diğer kargo firmaları siteye geldiklerinde ya telefon ile bilgi verirler ya da güvenlik kulübesindeki görevliden kapıyı açmasını isterler. Aslında kapıyı açmasını istemelerine bile gerek yoktur.

  Çünkü kapının otomatiği elle ulaşılabilecek yerdedir.

  Bizim siteye dağıtım yapan PTT kargo görevlisi siteye girip kargoyu ilgilisine teslim etmek yerine adreste bulunamadı ibaresi ile kargoyu geri götürmektedir. Kargo sahibi de kargosunu almak için Kuşadası merkezde olan ptt ye gitmek zorunda kalmaktadır.

  Yorum Yap
 103. hakkı

  konya mevlana pim 18,06,2020 de ankaradan kargo yollauyorlar 19,06,2020 de konya mevlana pim e gelior ayın 30,06,2020 oldu siz halen şubeden eve getiremediniz

  Yorum Yap
 104. UMUT UMUT

  18.06.2020 tarihinde konya mevlana pim “e gelen kargom 11 gün geçmesine rağmen halen tarafıma teslim edilmedi ..telefon açarız 150 defa telesekreter çıkar sorumlu kişiye bağlar oda telefonu açıp konuşmadan yüzümüze kapatır. Mevlana pim (bari mübarek insan mevlananın adını kullanmayın.

  Yorum Yap
 105. Tarık

  Bir gün sonra alacağım kargoyu şimdi hafta içi iş saatinde alacağımı beyan ediyorsunuz yalancisiniz sizin işiniz parayı alana kadar önemli bir evrak gelecekti sizi işe samimiyetsizliginiz yüzünden vergi dairesinden ceza yiyeceğim hakkımı helal etmiyorum

  Yorum Yap
  1. Hamide

   Pazartesi günü anadolu yakasından kargoya verilen ürünüm cuma gününe anadolu yakasına geçemiyor cuma akşam mesai bitimine yarim saat kala şubeye veriliyor.

   Kargo neymiş evde yokmuşuz evde 6 kişi olmasına rağmen kargocu yok deyip şubeye veriyor kargoyu tabi yetmiyor arıyım müşteri hizmetlerini şikayet ediyorum cumartesi açık olacak gidip alabileceğin söyleniyor şubeden yasak var tabi söyliyim açık diyor.

   Bu gün gittik kapı duvar açık gözüküyor kapalı müşteri hizmetlerini aradım tekrar kapalı açık dediniz bizim bir bilgimiz yok bizde açık gözüküyor diyor kargocu kafasına göre şubeye bırakıyor pazar günü doğum günü olan bebek kıyafetini.

   Yorum Yap
  2. osman

   katılıyorum sana kardeşim konya mevlana pim de 13 gündür kargomu getirmiyor.

   Yorum Yap
 106. Hüseyin

  Bize Ulaşın Diye Telefon numarası sadece görüntüden ibaret sanırım.30 dk oldu açmışlar bir müzik kafa ağrıtmaktan başka hiçbir işe yaramıyor. Müzik dinlemeye aramıyoruz. Telefona bakmıyorsanız niye iletişim kısmında telefon numaraları var bu Ptt Kargonun. Demirtaş Şubesini aradım 3 kere sanırım çalışan ahizeyi açık bırakıyor bu kadarda olmaz. Siz insanlara hizmet vermek için çalışıyorsunuz.

  Hizmetten eser yok. İlla şubeye kadar her seferinde gitmek zorunluluğumuz varsa telefon numaralarınızı kaldırın. Cidden kargoyu da bırakın başka şirketler yapsın. Aynı adrese iki kargo var iki kargoda aynı şubeden gelecek fakat biri adrese teslim ediliyor diğeri şubede kalıyor. İki kargoyu da bir kerede göndermeye. Böyle insanları şubeye koymasınlar.

  Yorum Yap
  1. davut

   aynen kardeşim katılıyorum sana bize ulaşın diyorlar ama ortada kimse yok kime nasıl ulaşacaz.

   Yorum Yap
 107. Cengiz MİLLİ

  N11 den aldığım ürün adana ptt kargo da tam 5 gündür bekletiliyor. Aradığımda hemen gönderiyoruz demelerinin üzerinden de 3 gün geçti hala haber yok. ptt kargo işini yapamıyorsa vazgeçsin insanları mağdur etmeye hakkı yok!

  Yorum Yap
 108. Züleyha

  Evde olduğum halde kargo geldiğinde kurye arayıp bilgi vermiyor zile basmıyor sonra da evde yok yazıp gidiyor. Müşteri hizmetleri de cevap vermiyor. Eve gelmesini bekledigim kargoyu gidip şubeden almak zorunda kalıyorum. Böyle rezalet bir şey görmedim.

  Yorum Yap
  1. Sevinç

   N11 den aldığım ürün aynı gün ankaradan kargoya veriliyor ist geliyor ama ist 2 adımlık yere 4 gündür ulaşamıyor ptt merkez dahil olmak üzere arıyorum sürekli müzik dinletiyorlar telefonlara bakmıyorlar bile böyle şey olmaz yapamıyorsanız bırakın bu işi

   Yorum Yap
 109. Beyza Nur

  16 gün oldu küçük bir ürünü hala getiremediniz. Kargo dağıtıma çıktı diye mesaj atıyorsunuz 6 gün geçti mesajın üzerinden hala gelen yok. İşinizi düzgün yapın yapmıyorsanız da bırakın diğer firmalar yapsın

  Yorum Yap
 110. Ceren

  Kargo dağıtımı adı altında yaptığınız çalışma kapılara kağıt asıp gitmekten ibaret. Ev adresi veriyoruz şubeden alıyoruz. Tüm gün evdeydim diğer Kargo firmalarından kargomu ev adresimden teslim alırken PTT zile bile basmıyor. Komiksiniz ve işinizi asla hakkıyla yapmıyorsunuz!

  Yorum Yap
 111. Arif

  Barkod numaram elimde günlerdir Kargo bekliyorum tamam yoğundur falan diyorum bugün bir baktım evde değil not bırakıldı acaba apartman giriş kapısı kapalıydı oraya mı bıraktı diye inip baktım kapı açık not fayda yok illa gidip biz alacağını o zaman çalışmayın milyonlarca insan iş arıyor PTT ilanına bakıyor aldığınız parayı hak edin lütfen jargonu eve teslim edilmezse cimer dahil her yere yazacağım

  Yorum Yap
 112. Fedayi

  Bugün sokağa çıkma yasağı var tam gün evdeyiz ve kargo teslim edilememiştir şubeden alın kargonuzu diye mesaj gönderen PTT kargo işinizi görevinizi niye yapmıyor ve vatamdaşı mağdur ediyorsunuz.

  Yorum Yap
 113. Hakan

  Böyle rezalet olmaz ya Kargo güya eve geliyor ama asla telefonla aranmıyorum sonra gidiyor kargom. Yapmayacaksanız bırakın bu işi

  Yorum Yap
 114. Feride

  RR865822988SE barkod nolu kargom Gümrüklü olduğundan dolayı bana teslim edilmedi. gönderilen ülkeye geri iade edilmesini istedim ama yaklaşık 2 aydır hiçbir haber yok.benim kargom nerede? neden durumu ile ilgili bana bilgi verilmiyor?

  Yorum Yap
 115. MİNE İLDAŞER

  KP02676294011 – KP02678205275 – trendyol 2751914695841 nolu 3 kargom 9 gündür şubede teslimata çıkmayı bekliyor. Bundan önceki kargom da 12 bekledi, ben gidip almak zorunda kaldım ve çuvaldan aradık daha da gelmeyecekti yani…Biraz fazla değil mi bu bekleme süresi? Telefonlarada sabahtan akşama bakan yok çalıp çalıp kapanıyor.

  Yorum Yap
 116. Ali gürhan

  15 günde bir korgo gelmezmi halen bekliyorum. Ayın 15 şinde beri dağıtımda diyorlar gelmedi calışmıyorlar mu ne yapıyorlar.

  Yorum Yap
 117. Gülşah Akyol

  3 gün oldu ulaştı diye mesaj geldi. hala alamadım.. Ankara içinde dağtılamadı.. daha güvenilir diye tercih ettim bi daha asla

  Yorum Yap
 118. BUKET ESİN

  kp02679788524 barkod no’lu kargom 1 haftadır çanakkale de görülüyor ama hala evime teslim edilmedi. bu kadar gecikme niye?

  Yorum Yap
 119. veli dölek

  2750935555264 nolu kargom Bahçeli evler pdm de 11.6.2020 tarihinden beri merkezde gözüküyor niye kargom gelmiyor

  Yorum Yap
 120. Gülseren kayış

  Gebzeden giresuna 8 haziran 2020 10 haziranda giresundaydı 16 haziran oldu eve gitmedi alıcı gittiğinde yok dendi sonra ısrar üzerine nasıl olduysa kargo alıcıya verildi ama eve gelmedi

  Yorum Yap
 121. sabri

  Diğer kargo şirketleri kışa zamanda getirdiği şeyleri siz 1 hafta olmuş ulaştıramıyorsunuz verdiğiniz numaralar boş kimse bakmıyor yapamıyorsanız bırakın bu işi ehli yapsın sizin gibiler ancak fatura işlemleri yapar

  Yorum Yap
  1. Konyalı Çiçekçilik

   Konya içi kargom 19.06.2020 cuma günü.09..010da teslim edildi aynı gün 18de ptt kargoya geldiği halde 2 gün dur ellime geçmedi bu nasıl is ya Konya içinde bile 2 günde değil 2 günde teslim edilmiyorsa bunlar iş yapmıyor demektir.

   Şimdide yasak nedeniyle her yer kapalı birde hafta sonuna girdik. Pazartesiye kadar beklemek zorundamıyız biz.içinse bitkisel organik çiçeklerim var.

   Yorum Yap
 122. Elif Avcı

  Ben böyle bişey görmedim ya saat 15.14 dağıtıma çıkarılmıştır diye mesaj geliyo saat 15.15 de kargonuz teslim edilemediğinden menemen ulukent şubesinden alabilirsiniz diye mesaj geliyo bu ne saçmalıktır yaa hiç memnun değilim ptt kargodan bence düzen gelmelii

  Yorum Yap
 123. ÖZGE ŞİRİN

  hep sorun yaşıyorum heppppp. insanların ekmek parasıyla oynuyor bu ptt bir sürü siparişim müşterilerime ulaşmadı. şikayetçiyim

  Yorum Yap
 124. Dilek TÜMBAŞ

  03.06.. tarihinde Selimpaşa PTT verdiğim paketim halen address teslim edilmemiş gözükmekte! Alıcı address Güzelce! Selimpaşadan araç ile 15 dk uzaklıkta. Kargo neden şehirin başka bir ucuna teslim ediliyor, anlam veremiyorum. 8 gün 15 dk mesafeli bir bölgeye kargo nasıl ulaşamaz? Kargonun Esenyurt’ta ne işi var? Madem Esenyurt’da, halen neden teslim edilmiyor? Alıcıya rezil oldum ! PTT güvenilir diye kullandım’. Şu hale bak. Kargo takip no KP02667555039!!!! Ayıp! Herkes işini yapmalı!

  Yorum Yap
  1. Evrim

   Ptt kargonun sözleşmeli müşterisiyim beni müşterilerime karşı çok zor durumda bırakıyor. Ne biçim çalışma sistemi var anlamıyorum bir kargo 2 hafta teslim alınan noktada bekletiliyor. Ptt kargo lütfen işinizi doğru dürüst yapar mısınız? İzmir içi kargo 10 günde teslim edilmez mi yahu!

   Yorum Yap
 125. İsmet

  Üç gündür bekliyorum sınavdan sonra yollarsanız artık kargoyu. Bıktım.

  Yorum Yap
 126. Vesile uzamış

  Kargom 1 hafta şubede bekledi telefonla arandım Kargo bekleyip beklemediğim beklediğim şeyin ne olduğu soruldu üstündeki kağıt kaybolmuş kime ait olduğunu bilmiyorduk size zor ulaştık gelip alın dediler hay hay gitim gebe halimle 4 kilo ağırlığında ki şeyi aldım ve Kargo ücreti ödedim.

  Yorum Yap
 127. Zehra ÖZDEN

  Kitap siparişi verdik ptt kargoyla gelicekti ama cumartesi günden beri kartal ptt de gözüküyo beş günden beri kartaldan gelemedi bu test kitabı sınavdan sonramı getircekler acaba biri ilgilensin artık sınava iki buçuk hafta kaldı sınavdan önce bitmesi lazım bu kitabın

  Yorum Yap
 128. ŞÜKRAN

  bu kartal ptt şubesi ne iş yapıyor anlamıyorum kargom 3 gündür orada dağıtıma çıkartmıyorlar.
  Telefonlara bakmıyorlar ne saçma bir işletme sistemi.

  Yorum Yap
 129. Simge

  Evde olduğum halde adreste bulunmadı denip haber kağıdı bırakıldı deniliyor ve ortada haber kağıdı falan yok her seferinde kargoya gidip mi alacağız kargomuzu yazıklar olsun hakkımı helal etmiyorum yeni doğmuş çocuğum var evde onu bırakıp gitmek zorunda kalıyorum.

  Yorum Yap
 130. Arif

  2 gündür kargom geldi ve dağıtıma çıkmıyor getirmek için neyi bekliyorsunuz arıyorum yetkili hiç kimse açmıyor

  Yorum Yap
  1. Leyla

   15 gündür kargomu bekliyorum arıyorum telefonlar meşgul konuşuyorum doğru dürüst çalışana ulaşamıyorum nasıl is bu ya nefret ettim!

   Yorum Yap
 131. Esma

  İki gündür arıyorum ya meşgul ya açmıyorsunuz. Nasıl bir sisteminiz var anlamadım 3 farklı numara aradım 3üde aynı.

  Yorum Yap
 132. Suna

  Eksik adres diye bana gelmeden beni arayıp sormadan kargomu nasıl iade edersiniz? Arıyoruz şubelerinizi hiçbir şekilde ulaşılmıyor. Bu güne kadar o kadar kargo geldi aynı adresi kullanarak bütün kargolar adresi buldu yani siz nasıl eksik diye iade edebiliyorsunuz.

  Yorum Yap
 133. Hakkı

  Kargom dün itibari ile sivas ta olmasına rağmen merkez M. Akif ersoy mah. de ikamet etmeme rağmen kargom ulaşmadı nasıl bir dağıtımınız var anlamadım ayıp ayıp acaba uzak ilçede olsam ne olur boş yere bekletiliyorum.

  Yorum Yap
 134. Veysi

  Bursa’dan Gaziantep’e küçük bir paket için 39 TL ücret ödedim, iki günde gider dediler, 6 gün olmuş halen ürün Gaziantep’te dağıtıma çıkmamış.

  Yorum Yap
 135. Saadet tahta

  Kaç gündür adres bulunamadı diyip kargomuzu getirmiyorsunuz bu güne kadar bulunan adres nasıl bulunamadı oluyor adresimiz merkezi ama sanırım hiç dağıtıma bile çıkmadan böyle bir oyun oynuyorsunuz aklıma başka bir şey gelmiyor yazıklar olsun

  Yorum Yap
 136. hatice

  kaç gündür bekliyorum kargomu hala gelmedi dağıtım yerinde bekliyor.neyi bekliyorsunuz acaba arıyorum sürekli meşgul çalıyor yada yetkili birine bağlamıyorsunuz. Ne zaman getirmeyi düşünüyorsunuz acaba?

  Yorum Yap
 137. Melis

  Ne kadar işini düzgün yapmayan kargo şirketisiniz yahu. Kargonuz dağıtıma çıkacak diyorsunuz tüm gün evdeyim kargo bekliyorum tek bir zil çalmadan bana mesaj geliyor adreste bulunamadığınız için yerine bırakıldı diye. Sizin işiniz varda bizim de işimiz gücümüz var kardeşim. Siz doğru yapın işinizi biz de doğru yapalım değil mi? İnsanları zor durumda bırakıyorsunuz kendinize gelin.

  Yorum Yap
 138. Nimet

  Ne kadar ciddiyetten uzak firmasınız. Neyi bekliyorsunuz. Bu günün şartlarında bu kadar zormu.

  Yorum Yap
 139. Rauf ELİAÇIK

  O1.06.2020 tarihli Manisadan verdigim koliler şu ana kadar teslim edilmedi, telefona cevap veren yok. Ne kadar sorumsuzluk

  Yorum Yap
 140. burcu

  PTT İşini yapmıyor telefonlarada bamıyorlar. kargom şubeye gelmiş ama eve göndermiyorlar 3 gündür

  Yorum Yap
  1. sanem

   Benimkinide getirmediler

   Yorum Yap
 141. MUHARREM

  3 gün olmuş merkeze kargom hala elime ulaşmadı nasıl bir hizmet anlayışı anlamadım. Bir türlüde irtibat kuramıyorum.

  Yorum Yap
 142. Merve

  Bir haftadır postanede sürünüyor Kargom 30 mayısta bi geldi hala orda bu kadar büyük mü bu ilçe ya anlamadım gitti çalışan tek Kargo firması da siz değilsiniz farklı firmalar zamanında getirdi nedir yani yoğunluk vardır ama bu kadar da beklemez telefon ediyorum üç gündür açılmıyor

  Yorum Yap
 143. Şule

  Kargom bulunduğum ilçeye geliyor ama eve niye getiirlmiyor kaç gün oldu getirmek için neyi bekliyorsunuz bu kadar da olmaz biraz düzgün yapın işinizi

  Yorum Yap
 144. Mücahit Akpınar

  Alışveriş yaptığım firma bana PTT kargonun gelip beni evde bulamadıklarını söylemiş. Oysa ben tüm gün evdeydim. Dışarı bile çıkmadım. Ne kapı çaldı, ne telefonla aradılar. PTT bu işi bıraksın.

  Yorum Yap
 145. Elif

  Ptt kargo aracılığıyla gönderilen ürünlerimi evde olduğum halde kimse gelmeden geldik evde yoktunu msjı ile postaneye bırakılıyor. Kii bir haftadır evdeyim çünkü küçük çocuğum var be salgın nedeni ile dışarı çıkamıyorum. Böyle olmaz gidipte alamıyorum postaneye çocuğumu bırakılacak kimse yok. Doğru düzgün işinizi yapamıyorsanız bırakın başkaları yapsın.

  Yorum Yap
 146. Adem

  Tam 1 hafta oldu hala kargom gelmedi nasıl bir çalışma bu ayıp denen bir şey var ve kargo çok acilli vereceğim kişi gitti memleketine bir daha mı yollayacağım kargoyu ayıptır ya

  Yorum Yap
 147. Selçuk

  01/06/2020 – 09:20:02 kargom eyüp posta dağıtım mer.müd./eyüp posta dağıtım mer.müd. hala beklemede ne zaman gelecek kp02656576618 – ptt işyerinde

  Yorum Yap
 148. Kader

  Kargo dağıtıma çıkacak diye mesaj atılıyor bütün gün evde bekliyorum bakkala bile gitmiyorum sonra evde yoktu diye teslim edilmedi yazılıyor olmaz bu kadarı da dağıtmayacaksanız yapmayın bu işide

  Yorum Yap
 149. Fatma

  3 gündür evimde kargo bekliyorum. Ama ne hikmetse ‘adresinizde bulunamamanız nedeniyle kargonuz şu şubeye bırakılmıştır.’ diye mesaj gönderiyorlar. Şubeyi arıyorum, telefona bakmıyorlar. Şubeye gideceksem, ki evimden çok uzakta, neden adres yazıyoruz anlamış değilim. Bunu ikinci defa yapıyorlar. Biraz ciddiye alınabilir mi lütfen.

  Yorum Yap
 150. Fuat ÇOŞAN

  Kargo eve gelmeden evde bulunamadiniz deyip geri gidiyor şubeye evdeyim kapı zil çalmadı getirmek zor geldi galiba

  Yorum Yap
 151. Kadir

  ürünün teslim tarihi 6 gün geçti toplam 8 gündür gelmedi 4 gündür taşımada yazıyor

  Yorum Yap
 152. Sinan

  Tüm gün evde olmama rağmen evde yok haber bırakıldı diye not düşülmüş. Bu kadar olmaz.

  Yorum Yap
 153. kanber karaton

  Bu gün enaz 10 defa aradım bilgi almak için tel.açılmıyor.

  Yorum Yap
 154. Esra

  Kargom 1 haftadır şubeden çıkış yapmamış arıyorum cevap yok bu kadarıda olmaz pes

  Yorum Yap
 155. Bekir

  Zonguldak ptt şubeye 23/5/2020 tarihinde girişi olan ürünüm hala teslim edilmedi 2/6/2020 şu anki tarihim

  Yorum Yap
 156. Recep Uslu

  Kargom 22 05 2020 günü saat 9.32de Malkara PTT şubesine gelmiş olmasına rağmen bugün 02/06 /2020 saat 10. 35 hala teslim etmediler.

  Yorum Yap
  1. Selim

   Bütün gün evde olduğum halde kargonun geldiği evde olmadığımıza dair mesaj atıldı kimi kandırıyorsunuz, iş yapmamak için iyi bir bahane.

   Yorum Yap
 157. Ebrar

  Muş ptt kargo sırketı 2 gundur aramalarıma cvp vermiyor hıcbır sekılde ulaşamıyorum bekletip meskule atıyorlar direk musterı memnuniyeti sıfır

  Yorum Yap
 158. Şermin

  Adrese gelmiş evde bulamamışsınız ama ben ptt kargo arabasını gördüm ve bizim binaya girilmedi bile başka kargo da var ikisini beraber getirin lütfen bu işi yapamıyorsanız iyi yapanlara bırakın.

  Yorum Yap
 159. PINAR

  Nasıl bir kargo taşıma şirketisiniz anlamış değilim açıkçası, ne kargom hakkında sistem üzerinde bilgi alabiliyorum telefonlarınıza ulaşmak ne mümkün zaten. 2 hf geçmiş ürünüm halen elimize geçecek… Zaten herkes hakkıyla işini yapsaydı dünyanın hali ne olurdu.

  Yorum Yap
 160. İhsan bozkurt

  Müşteri hizmetlerine ulaşamıyorum telefonları ulaşılamıyor bile. Ve Şanlıurfa Viranşehir de oturuyorum burada ki PTT de telefonlarını açmıyor

  Yorum Yap
 161. HİLAL

  Bayramdan önce çıkan bayramlık kıyafetler hayla daha tavanlı şubesinden teslim edilmedi istanbuldan geliyor bır günde ama bir haftadır adrese gelmedi nasıl bir çalışma şekli anlamadım

  Yorum Yap
 162. İsmet

  4 gündür kargom şubede hâlâ dağıtıma çıkmadı. Bir de telefonlara cevap vermiyorsunuz. Çok rahatsınız biraz ilgili olun.

  Yorum Yap
 163. Veysel

  2. Kez adresi bulamadilar helal olsun uzayda yaşıyoruz aynı gün aynı adrese 2 kargo gelmesine ragmen adreste bulunamamışız

  Yorum Yap
 164. SERKAN GÖK

  Çalıştığım bankanın hesap kartı ptt kargo tarafından gönderilmek üzere yola çıktı. her gün kargom nerede diye takip ettim 12 mayıs itibariyle kargo şanlıurfaya geldi. aşama aşama takip ettim ve teslim adresi iş yeri adresimdi.

  12 mayıstan 22 mayısa kadar herhangi bir hareketlilik olmadı. bugün 15:40 itibari ile kurye dağıtıma çıktı yazdı. tam 3 dakika sonra kargo teslim edilemedi adreste yoktu diye mesaj geldi. hala iş yerimde oturuyorum bu işlem bu yıl içerisinde 2 kez oldu. adamlar dağıtıma çıkmadan sistem üzerinden evde yoktu diyip oturuyorlar ve adrese teslim kargo ücreti kesiyorlar.

  1 aydır bu kartı bekliyorum her zamanki gibi yine teslim alamadım allah bildiği gibi yapsın sizi.

  Yorum Yap
 165. Hakan ŞİMŞEK

  konyanın bütün ptt şubeleri telefona bakmıyor bu ne rahatlık arkadaş sizin olduğunuz bir kargo sisteminde alışveriş yapmayacağım bir daha.

  Yorum Yap
 166. büşra

  Kargom 10 gündür taşımada asla getirilmiyor daha ne kadar beklememiz gerekiyor

  Yorum Yap
 167. Sevda

  Kargom 5 gün önce dağıtıma çıktığı söylendi ama gelmedi yinede bekledim dün bildirim geldi dağıtıma cıktı diye ama yine gelmedi güya adresime gelmişler yokmuşuz bu ne be!

  Yorum Yap
 168. Serpil YILDIRIM

  Ptt kargom gelmeden teslim aldığıma dair mesaj geldi ne yapmalıyım. Telefonla ulaşmak mümkün değil yaklaşık 50 kere aradım hep operatör meşgul sonra tekrar arayın denip kapanıyor telefon

  Yorum Yap
 169. Mustafa

  Ben sizin kadar uyuşuk bir kargo şirketi görmedim kaç gün oldu hala benim kargom gelicek Kartal’da çürüdü gitti artık

  Yorum Yap
 170. Murat

  Gebze PTT kargo evlere geldik diyorlar bu Pandemi de evde olduğumuz halde haber vermiyorlar gelmiyorlar insanları mağdur ediyorlar

  Yorum Yap
 171. Ayşe

  15 gun önce kitapcimdan iki ayri siparis verdim kargoda diyor hâlâ ne zaman getirmeyi düşünüyorsunuz bir hafta önce yine ptt kargoya verilen ürünüm oda henüz gelmedi

  Yorum Yap
 172. Gönül

  5 gün boyunca bir kargo dağıtım merkezinde bekler mi

  Yorum Yap
 173. Tuğçe

  Kargom gelmiş geri gitmiş virüs nedeniyle şubeye gidemiyorum ve tekrar getirmeleri için hiç bir numaradan ulaşamıyorum.

  Yorum Yap
 174. Mehmet

  Kargom 8 gündür yolda. İlgisiz alakasiz bir kurum olamaz. Tlf. Cevap veren yok.

  Yorum Yap
 175. nur

  kargom 12 gündür şubede ve çıkmıyor bu nasıl bi sistem müşteri hizmetlerijni arıyorum açıp kapatıyırlar

  Yorum Yap
 176. şevket

  kargom nerede sorgulama yaptığımda İmha yazıyor ne anlama geliyor

  Yorum Yap
 177. Fatih

  01.05.2020 sipariş verdim 07.05.2020 izmir bayraklıya geldi ve orda kaldı dağıtıma daha verilmedi 1 haftadır aynı yerde bekliyor daha ne kadar bekliyeceğim acaba telefonlara bile cevap verilmiyor

  Yorum Yap
 178. Canan

  Gönderi takibinden baktım kargom sabah 8’de dağıtıcıya verilmiş. Bütün gün kargo bekledim gelmedi. Kontrol ettiğimde alıcı evde yoktu, haber kağıdı bırakıldı diye palavra sıkmışlar. Telefonla da ulaşamıyorum.

  Yorum Yap
 179. Gözde

  Kargom 3 gündür şubede ne zaman dağıtıma çıkmayı planlıyorsunuz?

  Yorum Yap
  1. Dilara

   hala gelmedi mi

   Yorum Yap
  2. Özlem

   Kargom bir hafta önce dağıtıma çıktı hala gelmedi telefonlarada ulaşılmıyor

   Yorum Yap
   1. Elif Nur

    Sizin yine iyi benn 8 mayısta sipariş verdim bugün 22 mayıs ve hâlâ ulaşmadı elime şikayet ettim dün bugün dönüş yapılmadı bana birdaha asla ptt kargoya siparişimi vermem

    Yorum Yap
   2. Cansu

    PTT kargomu şubede bekletip sonra adres yanlış diosun. Yazıklar olsun. Numarada mı yok. Arasanıza. Hem adresimde doğru. Şimdide torbalamışsınız geri gönderiyorsunuz. Yazık. Bi daha sizinle iş yapmayacağım. Şikayet edeceğim.

    Yorum Yap
 180. evren

  kargomu kocaeliye geliceğine erzuruma gitti şimdi başiskelede hala gelmiyor

  Yorum Yap
 181. hazar

  bu adamlar işlerini yapmıyor bu zor günlerde ihtiyacımız olan eşyalara ulaşamıyoruz virüs var dışarı çıkma yasağı var artık dalgamı geçiyorsunuz napıyorsunuz getirmiyorsunuz kargoları şakamı bu ne ya

  Yorum Yap
 182. Uğur

  Ptt Kıraç kargo ist firmasından şikayetçiyim 3 mayıstan beri ürünü alamadım!

  Yorum Yap
 183. Murat

  6 gündür kargom yok aradığımda ulaşılamıyor ya işinizi adam gibi yapın yada yapamıyorsanız kapatın gidin.

  Yorum Yap
  1. Hülya

   Aynen, kimseye ulaşamıyoruz!

   Yorum Yap
 184. Hamza

  yazıklar olsun ara ara cevap yok yetkili yok tel aradım çalıp çalıp cevap veren yok bu kadar vurdum duymaz bir kargo şirketi olmaz yazıklar olmaz

  Yorum Yap
  1. Murat

   bunları topluca şikayet edelim arkadaşlar

   Yorum Yap
  2. Sümeyye

   Kargom 20 gündür şubede ne zaman getirmeyi düşünüyorsunuz nasıl iş yapıyorsunuz

   Yorum Yap
 185. ercan

  5 mayısta denizliden kargolanan paketim 8mayısta bursaya ulaştı ve bugün 11mayıs hala gelen giden yok ayrıca haber eden de yok aranmıyor bile bu nasıl işletme? bu nasıl müşteri hizmeti? lütfen kendinize gelin lütfen

  Yorum Yap
 186. Akif

  Hizmet vermiyorsunuz.

  Yorum Yap
 187. Hatice DEMİRHAN

  Evde olmama rağmen adreste bulamadık maili aldım az önce. Evden çıkmadığımız şu günlerde nasıl böyle söylüyor olduğunuzu anlamak imkansız. İşsiz bu kadar insan varken beceremediğiniz bu alandan çekilmeniz dileğiyle.

  Yorum Yap
 188. Burak

  Gebze kargo çalışanları bişe demiyorum alllah görüyo telefon arıyom açan yok kargom gelmiyo sistem düzelmeli

  Yorum Yap
 189. Şakir

  Telefonlara bakılmıyor. 2 saattir arıyorum. Rize ptt kargo şubesini ama açan yok. 1 2 kere mesgul caldi bilerek telefonu açık tutuklarindan eminim. Duymama ihtimalleri olamaz.

  Yorum Yap
 190. İnci

  Kargom izmir dağıtım merkezine geldiği halde neden hala orada ? Evdeyiz bekliyoruz icinde acil ihtiyaçlarımız var çıkaramadınız dağıtıma bune rezilliktir ya. Aramadığım izmir ptt şube kalmadı 1 tanesi açmıyor. Bugünde gelmesse kargom artık harbiden dicem şu isinizi düzgün yapına insanları madur etmeyin‼

  Yorum Yap
 191. Cengizhan

  1 maysısta şiparis verdigim kitap onada gözüküyor ama 7mayıs oldu daha gelmedi

  Yorum Yap
 192. Şebnem

  2 mayıs tan beri largom kartalda bekliyor lütfen artık kargomu getirin?

  Yorum Yap
 193. Orhan

  Ptt Oturdugum yerin arka sokaginda 3 gundur teslim edemiyor ptt ile birdaha calismam

  Yorum Yap
 194. Elif

  Ptt kargo çok şikayetçiyim…? 1 mayıstan beri kargom gelmedi.. kartal ptt de gözüküyor ama maltepe ye gelemedi.. yapamıyorsanız yapmayın bu işi?

  Yorum Yap
 195. şenol

  güvenliğinden veznesine kimse telefon açmıyor. kargo gelip gidiyor sürekli. ne rezil bir kuruluş

  Yorum Yap
 196. Özge

  Hiçbir şekilde arama olmadan güya kargom adresime geldi geri gitmiş bari böyle kul hakkına giriyorsunuz madem insanların telefonunu açın yönlendirin

  Yorum Yap
 197. merve

  hatay samandag’da bulunan bir hafta önce gelen kargom 3 defa dağıtıma çıkmasına rağmen tarafıma ulaştırılmadılar. üstelik teslim edilmeme sebebi de alıcının evde olmaması diye belirtilmiş .hafta sonu sokağa çıkma yasağında da aynı bahane gösterilmiş. evim dışında nerede olabilirim ki üstelik de benle hiçbir şekilde iletişime geçilmemiştir.

  Yorum Yap
 198. Ayşe

  Ptt Gebze kargo! Günlerdir kargomu neden bekletiyorsun? Turşusunu mu kuracaksın? Çocuğumun kitapları var içinde. Sizden şikâyetçiyim

  Yorum Yap
  1. Bekir

   Benim de 2 gündür kitaplarım şubede getiren olmadı gebze PTT

   Yorum Yap
   1. Melek

    2 gün çok iyi benim kitaplarımı 2 haftada getirdiler.

    Yorum Yap
 199. Demet

  Evde olduğum halde 10 dakika önce kargo gelmiş ve adreste bulunamadı diye geri gitmiş bu ne rezillik ya ben sokağa çıkamıyorum zaten nasıl alınacak bu kargo artık

  Yorum Yap
 200. hera

  bu gün baktık açık görünüyo aslında kapalı şimdi şikayet edicem

  Yorum Yap
 201. zeynep

  dün gittik işte kargoda ki yeni gelen kadın müdüre yağcılık olsun diye bizi mağdur etti bir aydı orda bekleyen ninenin romatizma çorapları istemiyoruz vazgeçtik, sizi Allaha havale ediyoruz ptt ankara kızılay kargo şubesiden şikayetçiyiz

  Yorum Yap
 202. Hasan

  Tekirdağ Çerkezköy PTT şubesinde dağıtım yapan arkadaşlar biraz üslub dersi alması gerek kendini çok beğenmiş tavırları var

  Yorum Yap
  1. Elif / OSMANGAZI BURSA

   10 gün önce maske için sipariş verdim henüz gelmedi her yeri aradım açılmadı osmangazi belediyesini aradım ptt yi arayın dediler ama telefonlarım açılmadı.Devletimizin verdiği maske nedense elimize ulaştırılmıyor.başka bir sey sipariş verilse ulaşıyor ama maske ulaştırılmadı başka yerlerden ücretlide alamıyoruz ne yapacağımızı şaşırdık artık.

   Yorum Yap
   1. Melek

    Başka şeyleri de aynen öyle yapıyorlar ben kitap sipariş verdim ve PTT kargo ile geliyordu ama 2 haftada anca elime geçti.

    Yorum Yap
 203. Eşe

  Ptt yi hiç bir şekilde önermiyorum bu kadar sorumsuzluk olmaz eve kadar gelipte haber kağıdı birakcaklarina zile basmak bu kadar zor olamaz dimi yazık yeminle çok yazık ariyosun telefonlarda bakan yok bu ne ciddiyetsizlik

  Yorum Yap
 204. Gamze

  Nasıl bu zor günlerde herkes evindeyken kimse evden ayrılmıyorken siz sözde geldiyseniz kapıya bile vurmadan evde değil diyebiliyorsunuz. İnsanların hakkına girmek bu kadar mı kolay ??

  Yorum Yap
  1. Eyce

   Aynısı bana yapılıyor ve bıktım evde yok deniyor. Oysa evdeyim

   Yorum Yap
   1. Hüseyin

    Ptt kargo evdeyim. Neden evde yok diyorsunuz. Bilgisayarım gelecekti. Ödev yapacaktım. Sizin yüzünüzden dönem uzayacak.

    Yorum Yap
 205. ayşe

  PTT yi önermiyorum zile basan yok iki oldu bu yaptıkları evde yok deyip gidiyorlar ertesi güne de alamıyorsun hemen yazık aynı şey yapanında başına gelsin yapamıyorsanız yapmayın

  Yorum Yap
  1. hera

   ayn

   Yorum Yap
 206. Bulut

  Yav kardeşim sokacağım böyle kargo getirmenize adres güncelledik bekledik akşama kadar takip ettik gelmedi ve kargo takipe bakıyoruz adresde tanınmıyor diye yazıyorlar kargo geri gidiyor 0

  Yorum Yap
 207. ZAHİDE BALCI

  başakşehir ptt dağıtım merkezinde sipariş verdikleri 1.sınıf kitabı vardır 1 haftadır getirmiyorlar öğretmenleri bu kitabı aldırmış sınıftaki diğer arkadaşları kitabı yarılamış acil ptt dağıtım merkezindeki görevlilerin 1. sınıf eğitim kitabını evlerine getirmelerini talep etmektedirler.

  Yorum Yap
 208. Özgür

  5 gündür kargosa görünüyor teslim edilmiyor arıyorum şehir içinde hiçbir numaraya ulaşılmıyor. Rezaletin böylesini görmedim beceremiyosanız yapmayın bu işi de millet mağdur olmasın

  Yorum Yap
 209. yaşar

  1 haftadır dağıtım merkezinde bekliyor niye hala gelmiyor

  Yorum Yap
 210. FETHİ ÖZPOLAT

  Müşteri hizmetleri ve destek için 444 numaradan kimseye ulaşamıyorum lütfen ama lütfen artık bi şekilde bana ulasirmisiniz

  Yorum Yap
 211. Sinem

  Evde olduğum halde kargom gelmiyor bu kaçıncı ya!

  Yorum Yap
 212. Hakan

  AFYON karaman mahallesine gidecek kargo KARAMAN şehrine gidiyor maskemiz kalmamıstı ne olacak şimdi

  Yorum Yap
 213. Pelin

  KP02564355*** Barkod numaralı gönderim neden hala teslim edilmiyor? Eceli gün dağıtıma çıkıyor, evde olduğum halde evde yok diye şubeye geri gidiyor. Dün yine dağıtıma çıkıyor bir kaç saat sonra mesaj geliyor. Kargo teslim edilemediğinden Buca PTT Kargo merkezden teslim alabilirsiniz deniyor. Dalga mı geçiyorsunuz?

  Yorum Yap
  1. özay

   katılıyorum kimse uğraşmıyor isini yapmıyor iki tur atıp şubeye geri geliyorlar sonrası siz gitmek zorunda kalıyorsunuz bu isi yapamıyorlar.

   Yorum Yap
 214. Buse Düzenli

  Sizin gibi ptt olmaz olsun işinizi yapamıyorsanız bırakın ben daha iyi yaparım sizden yazıklar olsun bir daha böyle bir kepazelik görürsem bu sefer daha büyük bir şikayette bulunurum.

  Yorum Yap
 215. halis

  Evde olmama rağmen evde bulunamadı diye yanlış beyanda bulunup kargomu şubeye götürüyorlar bu ne terbiyesizlik ortalık virüsten kırılıyor kronik hastayım nasıl gidip alacağım

  Yorum Yap
 216. nimet

  Mersin’de 27 03 2020de gelmiş görünen kargom halen elime ulaşmadı. telefonlara cevap vermiyor.Kargom geri giderse.

  Yorum Yap
 217. melis

  Nasıl yani

  Yorum Yap
 218. HALE

  PTT Acıbadem şube ya ürünleri teslim etmeyip şubede tutuyor ya da tamamen farklı kişiye teslimat yapıyor! Gratis kargom benimle ilgisi olmayan birine teslim edilmiş ve durumla ilgili ne PTT den ne de Gratis den yardım alabiliyorum. Resmen başkasına ürün almış oldum ve parayı sokağa attım!

  Yorum Yap
  1. senem

   benim de aynı durum geldi başıma ve param gitti çözüm bulabildiniz mi?

   Yorum Yap
 219. Gökhan

  İşyeri adresimi veriyorum işteyim o anda mesaj geliyor adreste bulunamadınız diye. Nasıl bir saçmalıktır. Almaya gidiyorum kargomu kapalı bir hafta sonra mesaj geliyor üç gün içinde alın diye gidiyorum yine kapalı kapalı olan bir yerden kargomu nasıl alabilirim. Müşteri hizmetlerini arıyorum açmıyor herhangi bir şubeyi arıyorum açmıyor bu PTT kargo ne iş yapıyor çok merak ediyorum!

  Yorum Yap
  1. Pelin

   evet benimde bugün 7. gün çok kötü bir şirket

   Yorum Yap
 220. Şeref acar

  4 gündür kargom gelemedi bu mağduriyetimi söyleyecek bir numara arıyorum ama yok. Şu dağıtıcı arkadaşların numarasını yazın da onlara ulaşıp derdimizi anlatalım onlara da yazık 4 gündür adresimi bulamıyorlarmış.

  Yorum Yap
 221. Meryem

  Benim bu ptt kargo dan kaçıncı mağduriyetim bugün kızımın doğum günü çarşamba günü verdiğim sipariş bi türlü bize ulaşmıyor ve onlar yüzünden doğum gününü iptal etmek zorunda kaldık gerçekten işini yapan bi kargo degil

  Yorum Yap
 222. Hatice AGIRCAN BALÇIK

  Ben ptt şubeden şikayetçiyim çekmekoy ptt şubesi işini yapmıyor 4 gündür kargom şubede getirmiyor böyle bir iş olmaz ben her seferinde ptt genelinde sorun yaşıyorum kimse vermesin. Ptt kargoya bir şey çünkü kendi. Kafalarına göre tarih belirleyip o tarihlerde getiriyor yeter ya

  Yorum Yap
 223. GÖKCE

  Acıbadem posta dagıtım 8 gündür kargomuzu teslim etmediği gibi yüzlerce kez aramamıza ragmen hat mesgul diyor. Çalışmıyorsanız bilgilendirme için sms gönderdin durduruldu diye. asla bir daha kullanmayacagım

  Yorum Yap
 224. ömer

  Kapıyı kırdılar resmen, imza vs. Vermeden kargoyu elimize verdi kibarlıktan eser yok…

  Yorum Yap
  1. Merve

   Kapıya gelip korna çalıyor korna sesi duymasam kargo gidiyor resmen gözüm kapıda bekliyorum takip kodu bile gelmiyor Diyarbakır Bağıvar dağıtım yapan kişi ye gelsin

   Yorum Yap
 225. Mehmet Sarikaya

  80 yasındayım. Kargoyu şuradan gelip alin biz getiremediğimizden diye mesaj atıyorsunuz. Kargo faaliyetiniz durduruldu mu? Yasım gereği sizin getirmenizi bekliyorum.

  Yorum Yap
 226. Özgür

  Allah kimseye bu PTT kargoyla iş yapmayı nasip etmesin

  Yorum Yap
 227. Sultan Deli

  Kargom 3 defadır adresimde olmadığım bahanesiyle gelip teslim almam gerektiği mesajı atılıyor oysa ben verdiğim adresteyim. Arıyorum ulaşamıyorum. Artık direk o şekilde mesaj attıklarını düşünüyorum

  Yorum Yap
 228. Özge İÇEL

  izmir bostanlı şubesi evde olduğumuz halde yoktur yazısı asarak boya ağır olduğu için sanırım bize ulaştırmadı nedeni nedir? tüm ülke zaten evde yoktur yazısı da çok komik kargo ücreti kesiliyor .neden görevlerini yapmıyorlar neden?

  Yorum Yap
 229. Ahmet

  Evdeyim şuan bekliyorum hop mesaj geliyor adresinizde bulamadık gelin şu PTT adresinden kargonuzu alın madem kargoculuğu yapamıyorsunuz ne diye ortalıkta geziyorsunuz bırakın da hakkını verebilenler yapsın

  Yorum Yap
  1. Mehmet

   Tüm gün evdeydim. Evde yoktunuz diye not düşüyorlar.

   Yorum Yap
 230. Fikri

  Ya ne kadar saçma bir şirketiniz var sabahtan beri evdeyim kargom bugün dağıtımda gözüküyordu ve saat 15.40 da dağıtım adreste yok diye yazılıyor ne gelen var ne giden.! ?

  Yorum Yap
 231. zeynep akkan

  Kıraç ptt kargo telefonlara cevap vermiyor ve 14 Martta kendilerine ulaşan kargom bir türlü bana gelemiyor

  Yorum Yap
 232. ADNAN YURT

  öğrenci için değerli evrak gönderdim kocaman üniversitenin adı var adres teyit edilemedi deyip evrak iade edilmiş zaman kaybı yaşıyoruz ptt kargoya güven kalmadı

  Yorum Yap
 233. Afag Öztürk

  KP025220443756 nolu barkotlu kargom kayıp mı?

  Yorum Yap
 234. Şadi

  Benim mahkeme tebligatim vardı, açık adresim olmasına rağmen neden bana ulaşmadı. Ceza alırsam sorumlusu kim

  Yorum Yap
 235. SEDA

  sultangazi posta dağıtım merkezinde 3 gündür kargom beklemekte ve telefon ile muhatap olacak 1 kişi bulamıyorum, böyle saçmalık olmaz hafta sonu getirdik derler pazartesi kapalıydı bi daha getiremeyiz, yapamıcaksanız almayın işi üzerinize yazık

  Yorum Yap
 236. Kübranur Gök

  Ya benim anlamadığım kapıda ödeme parasını kabul edip ama sonra adrese geldeyip şubeden teslim alın diye atılan mesaj peki gidip aldıktan sonra hakmı size kapıda ödeme ücretini vermek nasıl kurum bu ya

  Yorum Yap
 237. Gamze

  İşinizi düzgün yapmıyorusunuz siz ptt kargo çalışanları olarak işinize bakın lütfen. Aksi halde bu kadar insan mağdur edilmez. Kapıma gelmeyen üründen birde kargo ücreti istiyorsunuz!

  Yorum Yap
 238. Toprak

  Söyleyecek birşey yok artık ulaşamıyoruz kargomuzu teslim alamıyoruz!

  Yorum Yap
 239. bahtışen yılmaz

  Beylikdüzü posta dağıtım merkezinde çalışan Bayram ÇALIŞIR Bey’e kargoların zamanında teslim edildiğinden teşekkürlerimizi iletiriz.

  Yorum Yap
 240. serkan

  ptt kargo hepsiburadadan aldığım eşyaları adrese teslim olmasına ragmen getirmedi.telefonlara da cevap vermiyorlar.

  Yorum Yap
 241. Sırrı

  Evde bulamadık diyorsunuz, halbuki hep evdeyim, doğru düzgün neden yapmıyorsunuz işinizi.

  Yorum Yap
 242. Gülsün

  PTT kargoyu teslim ederken TC numarasına neden alıyorlar hiçbir kargo TC numarasını almıyor adres zaten doğru adres sadece PTT kargo mu alıyor TC numarasına

  Yorum Yap
  1. kemal dayi

   benim dosyam kayboldu resmi dosya acilen bulaşmasını istiyom

   Yorum Yap
 243. ahmet

  Malatya PİDM çalışmıyor. Dört gündür kargom şubede

  Yorum Yap
  1. Zehra

   Aynı sorunu bende yaşıyorum. Bıktım artık

   Yorum Yap
 244. Melis

  Günlerdir kargom gelmedı adres tanımlanmadı diyor ve adres işyeri adresi gelmıs ler yokmussunuz dıyolr boyle sacmalık gormedım sabah 8 aksam 8 acık olan bıryerde nasıl yokuz rezıl bır kargo bu zmna kadr 10 larca kargo geldo bitek ptt kargo bulamamıs

  Yorum Yap
 245. Mümin

  Günlerdir beklediğim kargom gelmedi üstelik barkod takip baktığımda adreste yok haber kağıdı bırakıldı yazıyor tüm gün evdeydim ve haber kağıdı yok bu nasıl sorumsuzluk nasıl hizmet berbatsınız gerçekten iğrenç ötesi

  Yorum Yap
  1. yasemin

   aynı sıkıntıyı yaşıyorum ptt cevap vermiyor hiç bir sekilde

   Yorum Yap
 246. Birgül

  Ptt kargo berbat telefona bile bakmıyorlar kac gundur kargom gelicek

  Yorum Yap
 247. Mustafa Koçak

  Ptt kargo tam bir rezlalet orada çalışanlar ise müşteriye destek olmak yerine köstek oluyorlar kadına kargom geldi ne bir zile basan ne de telefonla arayan var diyorum oda kalkmış zilde adınızın yazması lazım kalk bir de böyle cahillere laf anlat

  Yorum Yap
 248. Rabia

  Bu PTT kargonun daha fazla insanı mağdur etmemesi için acilen kapatılması gerekiyor tekirdag kapaklı da 3gundur kargom şubede bekletiliyor her gün 15 defa arıyorum telefonlara bakmaya bile tenezzül etmiyorlar bari telefonları açsalar bulunduğum semtteki şubenize getirin oradan alıyım dicem ama nerde açan mi var ki kargoyu olmaz olsun böyle kargo firması

  Yorum Yap
  1. Ahmet

   Ptt kargo turgutlu iş yerimize gelmemelerine rağmen iş yerine gelip kimseye ulaşılmadi diyorlar bu kaçıncı aynı rezalet bu kargo ptt nin işi degil

   Yorum Yap
 249. abdurrahman uçan

  kargomuz zimmete alınmış diyorsunuz bir haftadır elinizde neden göndermiyorsunuz..

  Yorum Yap
 250. Burak

  Resmen rezalet kaç haftadır ürünüm gelmior bu saatten sonrada gelmesin mümkünse kesinlikle burası ile birdaha iş yapmıcam rezaleet

  Yorum Yap
 251. özge

  PTT Kargo mu allah onların eline düşürmesin

  Yorum Yap
 252. Mehmet / İştime engelliyim

  ptt böyle niye 1 haftadır gelmiyor onları aradık gelecek dediler hala gelmedi hep takip ettim beni yordular hiç memnun kalmadım ptt kargo kapatmak engellemek istiyorum memnun kalmazlar

  Yorum Yap
 253. Kenan

  Yeter ya ayıp bişey kactır bu şekilde yapıyorsunuz kargo şiparişi veriyorum gelmiyor gelmiş gibi yapıp gelmiyorsunuz. Bu şekilde calışma sistemimi olur ayıp bişey

  Yorum Yap
 254. Fatih demir

  Bu ne saçmalık biz zaten kargo ücretini ödüyoruz birde PTT bizden 14.95 TL alıyor 10 tlye aldığımız bir şeye 14.95 TL ödemek nedir bunu kaldırım kardeşim.

  Yorum Yap
 255. hüseyin

  bursadan bandırmaya yollanan kargomun neden dağıtım için istanbula gittiği konusunda fikri olan varmı acaba…

  Yorum Yap
  1. Hakan

   Kargolar aktarmalı gidiyor bu yol güzergâhı olarak değil de büyük şehirlere tüm kargolar gider oradan dağılır olarak biliyorum. Şubeyle bir görüşün bence.

   Yorum Yap
 256. MEHMET BULUT

  07,01,2020 tarihinde sipariş ettiğim kargo bu gün 15,01,2020 elime ulaşmadı

  Yorum Yap
 257. hatice

  kargom gelmesine ragemn urgup ptt subesi e gidiyorum gelmedi diyorlar takip numarasini gosteriyorum ters ters cevap veriyolar 2 gundur kargo almak icin gidiyorum ama alamiyorum

  Yorum Yap
 258. tekin

  28.12.2019 da Samsun’dan gelen kargom 02.01.2010 den beri (12 gündür) kargom PTT Kargo acıbademde bekliyor ne müşteri hizmetleri ne şube ne de genel müdürlüğe ulaşamıyorum nasıl iştir anlamadım

  Yorum Yap
 259. Esma

  Kargomun bana ulaşmaması ve hiç bir şekilde şubeye ulaşamamasi nedeniyle berbat bir hizmet verilmekte iki gündür kargomun peşindeyim dağıtım her nedense bir turlu ulasmiyor. Insanlarin acil bekledikleri vardık neden göz ününde bulundurulmadan hiç bir bilgi verilmiyor

  Yorum Yap
 260. Bahadır TEZCAN

  23/12/2019 – 13:33:38 Tarihinde KP02460356215 gönderi nosuyla sevk ettiğiniz siparişim 28/12/2019 – 11:16:53 itibariyle ACIBADEM KARGO DAĞITIM/ACIBADEM KARGO DAĞITIM a ulaşmış oluo 04.01.2019 itibariyle hala tarafıma teslim edilmemiştir.

  yurt dışı gönderileri 2 günde teslim edilebilirken Bağcılardan Ataşehire 15 gündür kargonun teslim edilmemiş olmasını anlayamıyorum. Yılbaşı hediyesi olacaktı bu ürün.

  Lütfen empati yaoarak kendinizi benim yerime koyun siz olsanız böyle bir durumda ne yapardınız. İlla tüketici haklarına mı başvurmalıyım.

  Yorum Yap
 261. Ali

  Çok kötü bir firma acilen işi bırakmasını tavsiye ediyorum 1 hafta oldu kargom halen gelmedi. PTT gibi küfür etmemek için kendimi zor tutuyorum sakın pttden sipariş vermeyin insanları mağdur etmekten başka hiçbir işe yaramiyorsunuz acilen bu işi bırakın..

  Yorum Yap
 262. Dilek

  Bir haftadır beklediğim kargom 02/01/2020 14:30. Saatlerinde apartmanın kapısına kadar geldi ama kata çıkmadan tekrar döndü gitti bu ne saçmalıktır şubeyi arıyorum tlf cevap yok siz bu işten para kazanıyorsunuz helal olduğunu düşünüyor musunuz acaba? Bugünde aynı 14:40 gibi yine PTT kargo geldi bana geldi sandım yan bloğa gelmiş kargom getirilmedi benim iki küçük çocuğum var şubeye gidip alma durumum yok :(

  Yorum Yap
 263. Alya

  Böyle saygısız insanlar görmedim ben, Birde diyorki uğrayın alın. Sen zaten onu getirmek için benden para alıyorsun pardondaaaa

  Yorum Yap
 264. firdes

  19 ve 23 aralikta iki tane kargo gonderdim daha kızımın eline ulaşmamış arıyoruz ilk kargo ulaştı sultan diye birisine teslim ettiklerini soyluyorlar o kişi kim bilmiyoruz ikinci kargo da ortada yok keşke ptt kargoya vermeseydim pişman oldum

  Yorum Yap
 265. ismail

  güvercin bile daha hızlı ulaştırıdı o kadar hızlısınız teşekkür ederiz

  Yorum Yap
 266. hakan

  Beş para etmez 3 gün araçta geziyor kargo

  Yorum Yap
 267. safa

  20.11.2019 bi ürün sipariş ettim ve hala elime ulaşmadı çağrı merkezini arıyorum direk hattı düşürüyo

  Yorum Yap
 268. Ali

  Nasıl bir sistem çok kötü

  Yorum Yap
 269. balıkesir

  ptt kargoya bakmamalı bence. nasıl eleman çalıştırıyolar anlamış değilim. telefonlarıda açan yok

  Yorum Yap
 270. Ümran

  Bolu şubelerinden hepsini aradım 1 tanesi telefona bakmadı. Nasıl çalışma bu? Istanbuldan boluya 1 günde geliyor. Bolu merkezden 3 kimlik yere 3 günde gelmiyor. Çalışma sisteminiz iğrenç

  Yorum Yap
  1. Saliha

   Bu ne biçim Kargo hizmeti kardeşim verilen hiçbir numara açılmıyor 23 aralıkta kargom gelmiş buğün 27 Aralık. Ne biçim saçmalık müşteri hizmetlerini arıyoruz telesekreterden başka muhatap yok

   Yorum Yap
 271. ismail

  PTT kargoyu arıyorum açmıyor nasıl hizmet bu yazık size ptt

  Yorum Yap
 272. Öznur kaplan

  Alanya ptt gargoyu arıyorum cvp yok 10 gündür gönderilmiş olan gargom halen gelmedi evden çıkamıyorum hastaneye gidemiyorum

  Yorum Yap
 273. çisem

  pttye ya ayın 10. 11. 2019 tarihinden beri ptt kargoya teslim edilen urun halen elime ulaşmadı 1 haftadır abartısız 30 defa aradım açan yok nasıl elemanlar çalıştırıyorlar Hatay Antakya odabaşı şubesi

  Yorum Yap
 274. Aysegul

  Ptt kargo akhisar şubesini arıyorum açmıyorlar 2 gündür şubeye gelen kargo dağıtıma çıkmıyor zaten oraya gelmesi 1 hafta sürdü. sanki dağıtım at arabaları ile yapılıyor bu ne hız!!! daha kaç gün beklemeliyim.

  Yorum Yap
 275. Sude

  13 gün oldu kargo bekliyorum.Bir daha bu siteden sipariş vermeyeceğim kaç gündür Sultangazi Dağıtım Merkezi’nde lütfen artik elime ulaşsın kargom

  Yorum Yap
 276. Ayşe

  Gelen kargoları neden dağıtıma çıkarmıyorsunuzda bekletiyorsunuz ayrıca telefonlar neden meşgule düşüyor müşterilerle muhatap olup aldığınız maaşı hak etmek yerine oturup keyif yapıyorsunuz herhalde tabi sizde haklısınız.

  Yorum Yap
 277. Ayse kaya

  Kargom 4 gündür gaziantep şubede görünüyor Islahiye ilçesine gönderilmiyor, Allah sizin cezanızı versin, sizi işe alanlar hiç mi araştırmaz acaba?

  Yorum Yap
 278. Büşra

  10 gün olacak nerdeyse kargo hala teslim edilmedi 3 gündür İstanbul Ataşehir dağıtım da diye görünüyor alıcım da bende mağduruz telefonlarda açılmıyor

  Yorum Yap
 279. hilal

  ya rahatsızmışsınız ne zaman zahmet edip dağıtıma çıkacaksınız bune rezillilik şubede bekletmek nedir yeter be adam gibi işinizi yapın

  Yorum Yap
 280. aylin

  2 hafta oldu kargo yok 2 gündür dağıtıcıda dağıtıcı kayıp

  Yorum Yap
 281. Candan

  18 günden beri kargom Arnavutköy ptt şubesinde ama hala elime ulaşmadı telefonları da açmıyorlar hiçbir şekilde işlem yapılmıyor

  Yorum Yap
 282. Emel Tezcan

  Ayın 1den beri kargom kıraç PTT şubesinde görünüyor arıyorum tel. açan yok işinizin ne olduğunu merak ediyorum

  Yorum Yap
 283. tülin

  Bir hata yapıp internetten ders kitabı aldım. hala ptt kargo teslim etmedi. şubede gözüküyor. ama bir türlü teslim edilmiyor. telefon sürekli meşgul.

  Yorum Yap
 284. Hilmi tanko

  Tam bir haftadır ptt kargo paketin getirmedi, ptt telefon numaraları ulaşılmıyor hizmet sıfır

  Yorum Yap
 285. Müjgan kurşunlukaya

  ptt kargoların memurları çok saygısız !!!

  Yorum Yap
 286. gülay oğultekin

  ptt kargo BKM den BUrsa nilüfer e yollanmış fakat evde yokuz hastanedeyiz kapıda ödemeli olarak kitap gönderisi var istemiyoruz dedik telefona cevap vermeyen BKM kitap merkezinden bu ödemeyi yapmıycaz ve geri iade edeceğiz lütfen PTT nilüfer telefona cevap vermiyor genelde ptt 44417888 de cevap vermiyor

  Yorum Yap
  1. Tekin Aksoy

   Bunların yaptığı kargoculuk değil. Rezillik!

   Yorum Yap
 287. Hasret

  10 gündür kargom ortada yok telefonlarda bakılmıyor bu PTT Kargo çok sıkıntılı bir kargo montum gelmedi soğukta dondum PTT Kargo yüzünden girip oldum

  Yorum Yap
 288. yılmaz

  kardeşim kargonuz geldi diye bir imeil veya mesaj atılır. bu nasıl çalışma.doğru dürüs çalışın lütfen.

  Yorum Yap
 289. ali

  telefonları açılmıyor kargolar gitmiyor. Bilgi yok PTT kargo çok mağdur etti.

  Yorum Yap
 290. Ahmet

  sakın telefona bakmayın haa yerler sizi

  Yorum Yap
 291. Ali

  6-12-2019 Kargo çıkış tarihi bugün günlerden 12_12_2019 üç gündür zimmet alındı yazıyor dağıtıma çıkartıp teslim edemedi Diyarbakır PİM

  Yorum Yap
 292. Murat

  Istanbul Tuzla’da olan kargom 1 hafta oldu sistemde bekliyor hareket yok. Bu işi yapamayacaksanız sektöre girmeyin Tuzla şubesinin çalışanlarınıda koyun kapıya.

  Yorum Yap
  1. Can

   Aynı sorunu bende yaşıyorum

   Yorum Yap
 293. mihriban

  kargon 1 haftayı geçti ankardan hala gelmedi

  Yorum Yap
 294. Kemalettin

  Kargom 5 gündür bayraklı dan Narlıdere daki adrese teslim edilemedi.bozulacak malzeme var.tlf.la kimseye ulaşamıyorum. Açmıyorlar.

  Yorum Yap
  1. emine

   Ben cimere şikayet ettim bekliyorum pasaportu sanırım kaybettiler 12 gün oldu tık yok

   Yorum Yap
 295. Umut

  Harika çalışıyorsunuz, Erzurumdan İzmire iki günde geldi İzmir içine 2 günde bir türlü dağıtım olamıyor.

  Yorum Yap
 296. rıza

  Kargom Antakya da görünüyor gittim bana iskederunda diyorlar bu nasıl kargo bin pişman

  Yorum Yap
 297. hülya oran

  15 gün oldu kargom gelmedi nasıl bir şey bu ya

  Yorum Yap
 298. KENAN

  Işiniz yolunda gitmesin 3 gündür aynı yerde bir kağıt parçası gelecek bekliyorum bir daha ptt mi ölsem çalışmam bunlarla.

  Yorum Yap
 299. serhat

  antalya konyaatı gürsu şubesi kargom 1 haftadır gelmedi şubeyi arıyorum bir süre meşgul çalıyor sonradan normale dönüyor ama açan yok nasıl bir şubedir hiç açmayın daha iyi

  Yorum Yap
 300. Nesrin

  15 gündür avon kolisi bekliyorum işinizden memnun değilsiniz galiba hizmet çok vasat

  Yorum Yap
 301. Buket

  Bir hafta oldu ne bici kargo yan gelip yatma yeri olmuş

  Yorum Yap
 302. Selin

  Hiçbir telefona bakılmıyor. Derdimizi anlatacak insan bulamıyoruz.

  Yorum Yap
  1. Dilek

   Selin hanım bnde ayni magduriyeti yaşıyorum hiç memnun değilim buradan

   Yorum Yap
 303. Berna

  İstanbul’dan zonguldağa 8 günde kargom ulaşamadı..bu nasıl iş..birde açmıyorlar teli….

  Yorum Yap
 304. Bahtiyar

  Ptt kargo çiftlik gibi ,1 günde teslim edilen kargo şirketleri duruken 6 günde manisadan gelen ufak kargom izmire ulaşmadı, muhatap yok.

  Nasıl idare ediliyor, sessiz kalmadan bunları her platformda sürekli şikayet etmek gerek,

  Yorum Yap
 305. enes burak

  be kardeşim her geldiğimde görüyorum akşama kadar kadınlar matinesi yapıyosunuz kahve içiyosunuz telefona bakmıyosunuz!

  Yorum Yap
 306. Ali Can

  Rezalet. Başka bir kelime bulamadım.

  Yorum Yap
 307. İrem

  Cuma günü verdiğim Kargo hala elime ulaşmadı salı günü oldu hala yok bakalım ordan oraya sevk ediliyor efsane cuma kaynaklıymış da bu beni bağlamaz??‍♀️

  Yorum Yap
  1. Tarık ÇONGAR

   Bu efsane cuma, mübarek cuma kampanyaları yaptılar ya onlardan dolayı aynen bende de bu durum var istanbul ve diğer kargolar resmen dolmuş kalmış iki tane kargo var bir hafta oldu yerine ulamaşmadı.

   Adamlara da bir şey diyemiyorum ki anca yetişiyorlar garipler. Biraz ılımlı olmak lazım ama ne diyeyim müşteri her zaman haklıdır. Millette para ödüyoruz hizmet istiyoruz diyor. Biraz ılımlı olmadan kimseye zarar gelmez arkadaşlar.

   Yorum Yap
 308. Mesut

  PTT ye ulaşılamıyor hiç bir telefona cevap vermiyorsunuz Bu nasıl iştir sizi CIMER e şikayet edecem

  Yorum Yap
 309. Pınar

  18 kasımda bursadan gaziantepe gönderilen kargom 22 kasımdan beri bekletiliyor. 30 kasımda dağıtımda görünüyordu, şimdi yinde cihet mihet diyor. bu ne ya 2 hafta oldu 2 hafta. çine yollasam ulaşırdı, ne biçim iş “yapamıyorsunuz” anlamıyorum.

  Yorum Yap
 310. cem

  yazıklar olsun sizinle çalışan sitelere ve insanlara. Yapamıyorsanız kapatın şubelerinizi. Hala bir ürünü çıkaramadınız ve utanmıyorsunuz da telefonlara çıkmayaraK.

  Yorum Yap
 311. Sena

  24.11. de sipariş verdim 25inde acıbadem dağıtım merkezine geldi dedi fakat evime 15 dklık mesafe olmasına rağmen bugün ayın 02.12si hala gelmedi!

  Yorum Yap
 312. Hasan

  Kargom yola çıkalı 1 hafta oldu ama tuzla istanbul şubesinde beklemede hiç hareket etmedi. Arıyorum açmıyorlar!

  Yorum Yap
 313. Nidanur GÜR

  5 gündür kargom gelecek diye bekliyorum ve çağrı merkezinizden öğreniyorum ki daha kuryeye verilmemiş, merkezde bekletiliyor. Bunun amacı nedir? Müşteriyi mağdur ediyorsunuz. Memnun değilim hizmetinizden. Biraz daha özen gösteriniz lütfen. Birde aynı şehir içerisinde göndereceğiniz yer.

  Yorum Yap
 314. Sayyara

  Çok kötü kaç gün oldu kargo bekliyorum nasıl çalışıyorlar anlamıyorum gerçekten telefonlara cevap vermiyorlar

  Yorum Yap
 315. Ersan

  Nevsehirden kırşehire 4 günde gider mi yahu bu nasıl bir iştir

  Yorum Yap
  1. Nida

   Bursadan bursaya 6 gün oldu kardeş :(

   Yorum Yap
 316. İclal

  Çok iğrenç bi kargo 4 oldu daha gelmedi böyle bir saçmalık yok

  Yorum Yap
 317. tijen

  kargom ayın 19 unda yola çıktı 20 sinde bayraklıya teslim edilmiş ve 5 gündür bayraklıda bekliyor şimdi ptt kargo sorgulamaya girdiğimde teslim tarihini 23 yapmışlar birde

  Yorum Yap
 318. Erhan

  Telefonlar açılmıyor. İletişim hiç bir şekilde sağlanmıyor merkez Ankara da dahil! Kurye güya adrese gitmiş kimse yokmuş. Hadi ben görmedim güvenlik te görmedi! Be adam kapıda ki güvenlik kamerası da mı görmez!

  Yorum Yap
 319. Sevda Duman

  İstanbul dan mersin e iki gündem gelen kargo bir haftadır dağıtıma çıkmıyor bir haftadir evden cikmiyorum gelirse diye bu ne sorumsuzluk beceremeyecekseniz çalışmayın kardeşim

  Yorum Yap
 320. neşe özdemir tufanbeyli adana

  kırılmaz kargo ücreti alıp paramparça kargo teslim ediliyor teslimat yapıyor sağlam kargoyu kırıp teslimatı öyle yapıyor

  Yorum Yap
 321. turgay

  izmir Van arası 1776 km Van dan 13/11/2019 tarihinde PTT kargoya verilen ürünün İzmir’ e geliş süresi 2 gün ( Kayseri Aktarmalı) İzmir Buca Posta dağıtım merkezi ile kargomu alacağım mesafe yaklaşık 3 km (5 dk) 15/11/2049 tarihinde Buca posta dağıtıma gelen kargonun gelme süresi 20/11/2019 günü itibariyle henüz ulaşamadı 0 232 275 7592 No’ lu telefona bakmama gün sayısı 3. (İş yerimden izin alamadığım için ürünü elden teslim alamıyorum)

  Yorum Yap
 322. Halit

  Kimlik ehliyet yenilettim kargo elemanı başkasına teslim etmiş arıyorum kimde diye bu ne gardaşım.

  Yorum Yap
 323. Nazlıcan

  O açmadığınız süs olsun diye koyduğunuz telefonu ne iş yapar orada. Demirtaşta oturuyorum adres orayı veriyorum ne alaka nilüfer beşevler şubede oluyor?

  Çalışıyorum gidip şubeden alacaktım ben simdi taa nerede nasıl gideyim. İki otobüs değiştirip. Kapatın indirin kepenkleri çalışmayın arkadaşım siz. Yazık kazandığınız paralara bu nedir yaaaa.

  Yorum Yap
 324. Selos

  İzmir dikili Ptt kargo rezillik 3 gündür kargom gelmedi telefona bakan yok

  Yorum Yap
 325. Gülcan Tin

  Kocaeli İzmit Bekirpaşa’ya Bağlı olan Yeşilova PTT şubesine AP05439185458 numaralı kargoma almaya gittim. Gülcan Tin kendime ait olan kargomu istedim nüfus cüzdanımı verdim. 08.11.2019 öğlen 15:00 civarı şubede çalışan erkek personel kargomun ücretli olduğunu ücreti ödemeden bana veremeyeceğini söyledi.

  Ben kargom ücretsiz dedim üstüne bakmak istedim nakit yazıyor. Bakın dedim bu kargo ücreti ödendi bilgim var kargomu verin. Bunun üzerine adam bana bağırdı benden daha mı iyi bileceksin gel sen çalış o zaman burada ben kargo ücretli diyorum sana vermeyeceğim ücretini öde diye üstüme yürüdü.

  Ben hala kargo ücretsiz bilgim var diye üsteledim. Gözlerini çıkarıp bana hakaretler etti. Paralı bu kargo diye bağırdı. Yanında bulunan çalışan kadından yardım istedim bakar mısın kargoma dedim. Oyunun sana yardım edemem dedi.

  Yorum Yap
 326. Mouna

  Evden hiç çıkmadım sonra neymiş efendi evde hiç kimse yoktu diyorsunuz bide telefonları açmıyorsunuz bu ne saygısızlık ayıp ya.. İşinize yapmak istemiyorsanız söyleyin millet iş bulamıyorlar siz nimet şükür etmiyorsunuz

  Yorum Yap
 327. sevda

  5 gündür kargom ulaşmadı elime, dağıtım şubesinde bekletip duruyorlar. telefonlara bakan yok zaten , bu nasıl çalışma prensibi aklım almıyor. keşke başka bir firmayı seçseydim pişman oldum.

  Yorum Yap
 328. Nurcan

  Arkadaş bir taneside telefona bakmaz miı delirecegim. Kargo geleli 4 gün oldu ben evde çakıldım kaldım bekliyorum yok yok telefonada bakan yok.

  Yorum Yap
 329. serpil

  kapıya zil çalışmıyor yazıyorum yukarı çıkmak zor geliyor kağıt bırakıp gidiyorlar. bu nasıl iş insanlık edip durumu yazıyoruz gelenler yukarı çıkmıyor vay halinize

  Yorum Yap
 330. aylin kızıltaş

  kargom ısrarla dağıtım şubesinde bekletiliyor anlamış değilim.gaziemir şube telefonlara da ulaşılamıyor. aynı gün kargoya verılen ürün bir haftadır postahanede bekletiliyor

  Yorum Yap
 331. Mustafa sağlam

  7 gündür kargomu getirmediniz sakarya erenler kozluk mah.soruyorum 4 gün sonra diyorlar bu sorumsuzluk .bu işi yapamıyorsanız bu hizmetten ayrılın.

  Yorum Yap
 332. Nedim

  neden benim kargomu getirmiyorsunuz düzgünce neden işinizi yapmıyorsunuz

  Yorum Yap
 333. Meryem

  Merhaba tonguç, hepsiburadadan senin 6. Sınıf motivasyon denemesi ve akıl notlarını sipariş verdim.çarşamba sipariş verdim haftaya cuma oldu hala gelmedi. Her zaman şunu diyorlar;

  Yarına gelecek. Ama gelmedi. Babam bugün ptt kargo yerine baskın yaptı intertnette dağıtımda diyor ama şirket şöyle diyor; Biz, pazartesi, salı,çarşamba ve perşembe tatildeydik , kargonuz buraya gelmedi, diyorlar. Beklemesine beklerimde diyerek hafta full yazılımız var,gelisürsede birşey değişmez. Hem param, hem sabrımız boşa gitti.

  Yorum Yap
  1. Derya

   8 gündür kargomu bekliyorum 2 aylık bebeğimin malzemesini ariom cvp veren yok bu nasıl saygisizlik terbiyesizlik

   Yorum Yap
 334. Busra

  Rize ptt kargo berbat bir çalışma sistemine sahip. 26 kez arıyorum telefon açılmıyor sonra tekrar aradığımda hep meşgul günlerdir şubeyle irtibata geçemiyorum. urun eve gelmiyor gelindi diyor ama evde olduğum halde nedense kapım çalınmıyor not bırakılmıyor msjla haber verilmiyor sansa şubeye uğramasam ürünümden haberim olmayacak.

  Yorum Yap
 335. Arif Tuğrul

  1910211746041 nolu sipariş imi almadım aldın diye mesaj geldi

  Yorum Yap
 336. Veysi

  Kargomu dumlupınar mahallesine istiyorum fakat emek mahallesi ne götürüyorsunuz nasıl bir iştir bu anlamadım şimdi benim evim de uzak emek mahallesi ne ben nasıl gidicem simdi oraya kadar

  Yorum Yap
 337. Hümerya SÖZEN

  PTT’de dokuz kargomunda üstüne oturdular Çin’den geliyo vergisi veriyor teslim yok bu duruma biçare kargo farelerimi aldı yoksa kargo mu?

  Yorum Yap
 338. Sercan

  Kaç gündür kargo bekliyorum hala lüleburgaz şubede bekliyor böyle olmaz böyle işler nasıl yürüyecek

  Yorum Yap
 339. Doğa

  Bu ne biçim bi hizmet anlayışı hiç mi telefona bakacak elemanınız yok! Kuryeniz zilime basmadan gitti arksından koştum yetişemedim. Arıyorum açan yok bırakın bu işi

  Yorum Yap
 340. Şule DENİZLİLİ

  Hizmet ve alaka yok. Çok geç getiriyorlar. Ürünüm hangi şubede onu bile söyleyemiyorlar. Sistemi kuramamışlar. Bence bu işi bırakın bilenler yapsın. Ürünüm elime henüz ulaşmadı ve tatmin edici bilgide alamadım. Şubeler telefon açmıyor. Neden varlar o zaman….

  Yorum Yap
 341. Uğur

  Ürünlere kötü davranıyorlar sürekli aldığım ürünler satıcı tarafından güzel paketlenmiş olsa da zarar veriyorlar müşteri memnuiyeti sıfır ilgilenmiyorlar sık sık kargoları kaybedip bizi oradan oraya koşturtup sinir bozucu bir duruma sokuyorlar bir de bu para istiyorlar

  Yorum Yap
 342. Mesut

  yurdışında tohum siparişi verdim 50 gün oldu hala gelmedi herkez şikayetçi zaten böyle bir ülkede yaşanırmı

  Yorum Yap
 343. melek ciğer

  Lanet olası telefonlara cevap vebilirseniz sorunumuz da çözülmüş olacak

  Yorum Yap
 344. Murat

  sabah erken saatte şubeye gelmiş denen kargo dağıtıma çıkmış deniyor 5 dk. mesafedeki şubeden tüm gelemiyor sorgulamak için arıyoruz ne açan var ne soracak muhatao nasıl bir kurum nasıl bir çalışma şekliyse bu.

  Yorum Yap
 345. Sadettin ÖREN

  sabahtan dağıtıcıya verilen kargom hala elime ulaşmadı, mesai saatleri içerinsinde 100 kere aramama rağmen asla telefon açılmadı bu ne iğrenç bir rahatlıktır

  Yorum Yap
 346. Muhammet

  Bolu’daki Köroğlu şubesinde ne çalışanlar var ne umursayan ne de düzgün çalışanlar. Telefon zaten süs için orada arayınca kimse açmıyor. Çalışanlar hep müşterileriyle kaba konuşuyorlar.

  Kargoyu göndermiyorlar sonra yalandan mesaj atıp geldik bulamadık derler ve bazen mesaj bile atmıyorlar. 1 hafta kargo orada bekliyor dağıtıma veren yok şubeye gidiyorum bir sürü insan sırada ve dertleri de aynı şey. Kapatın dükkanı kapatın!

  Yorum Yap
 347. Merve

  Ptt kargo çok hızlısınız kargom elinize ulaşalı 2 gün oldu hala kapıma gelemedi sipariş vereli 5 gün olmuştu

  Yorum Yap
 348. Elif

  Tüm gün evde misafirlerimizle evde oturmama rağmen evde bulunmadıgınızdan kargo bırakılmadı diye mesaj geldi yazık yazık

  Yorum Yap
 349. Hatıce

  Kayserı Ptt talas anayurt subesı hıc memnun degılım. Kargolarım elıme ulasamıyo. Geldıgı zaman aramıyo… 10 gun gectı hala kargom gelecek..

  Yorum Yap
 350. Hüsne

  Manisa ptt kargo evde olmama ragmen kargo takibe evde yok demiş 18:44 de diye bunun düzeltilmesini istiyorum birde kapıda ödeme

  Yorum Yap
 351. Mira

  Kötü ptt kargo. İnanın her gün şaşırtmaya üstünüze yok. Fethiye çiftlik şubesi 12:30 kadar çalışıyor ama kargo almıyor. Neymiş kargo 11 e kadar alınıyormuş. Böyle saçma durumu hiç bir yerde görmedim. Ne böyle bir bilgi var ne de yazısı. Kötüsünü işte kötü kötü

  Yorum Yap
 352. Ebru

  Adresi bulup kargoyu getiremiyorsunuz gelip kendim almak istiyorum adrese teslim veremeyiz diyorsunuz pes diyorum

  Yorum Yap
 353. ali

  ptt kargo gördüğüm en kalitesiz ve gecikmeli kargo 4 gündür ürünüm midyat ptt kargoda bekliyor.Bence kargoculuğu bırakın işi bilenler yapsın

  Yorum Yap
 354. cezmi yılmaz

  ankaradan gönderilen karomu 3 gündür alamadım kurumu kınıyorum

  Yorum Yap
 355. ayşegül

  kargo 5 gün oldu hala elime ulaşmadı şubeyle görüştüğümde dağıtımda aksaklık var diyor pişkin pişkin en erken yarın dağıtıma çıkar diyor daha kaç gün geçecek

  Yorum Yap
 356. Fatma

  16 eylülde aldığım urun 23 eylül oldu hala elime ulaşmadı ptt kargo da bekliyor neyi bekliyorlar ya sinir olmamak elde değil neden dağıtıma çıkarmıyorlar

  Yorum Yap
 357. Eyyüp

  16 eylülde verdiğim urun 19 olduğum halde hala depoda gözüküyor.

  Yorum Yap
 358. İncesizim

  Bende kamışlı Pozantı Adana şubesinden şikayetçiyim zaten haftada iki gün açılıyor o da memur gelmiyo acmiyo ve kargo geri dönüyor saatlerinde şubede olmuyor

  Yorum Yap
 359. M. Budak

  yurt dışından gelen iadeli taahhütlü evrak gelmesine rağmen şubede bekletiliyor gitmesek araştırmasak 2 gün sonra iade edilecek nasıl bir sorumsuzluktur. ptt kargo sıze yakışmıyor bu tür işler

  Yorum Yap
 360. Mehtap irven

  Ptr kargo keyfine gore takılıyor adrese glemdigi halde bide utanmadan msj atıp evde yomtunuz diyor koskoca ptt buna nasıl goz yumuyor herseferinde şubeye gidipmi almamiz gerekiyor

  Yorum Yap
 361. Ramazan

  Ptt kargo kaldırılsın kardeşim yazık vatandaşa o kadar şikayet var neden bir müfettiş gönderilmiyor

  Yorum Yap
  1. Murat YOLCU

   Sana göre öyle ama birçok kişiye göre öyle değil. Binlerce kişi ekmek yiyor, biz anlaşmalı müşteriyiz fiyat diğerlerine göre normal hemen ucuza gönderiyorsundur deme birçok kargo ile çalıştık ptt iyisi emin ol.

   Yorum Yap
 362. Nuran

  Ptt kargoyu kınıyorum. Hiç bir tlf na cevap verilmiyor.

  Yorum Yap
 363. İrfan

  evde olduğum halde evde yoksunuz diye kargoyu teslim etmediler her zaman bunu yapıyorlar

  Yorum Yap
 364. Serkan

  Ptt kargo Salihli şubesi çok yavaş. 2gündür kargom dağıtıma çıkmadı. Ne bekliyorsunuz? İstemiyorsanız çalışmayın kardeşim!

  Yorum Yap
 365. Hasan ULU

  Balıkesir-Gönen PTT Şubesi kişilerin telefonlarına dahi cevap vermiyor. Burası bir devlet kuruluşu olduğu için böyle davranıyorlar.

  Yorum Yap
 366. Cemil

  Bursa’dan Niğde’ye 2 günde gelen kargom 4 gündür kargo şubesinde beklemekte ve kargo torba açılışı yapıldı ibaresinden başka bir hareket görmemektedir. Niğde Merkezde oturmama rağmen neden bu kargo tarafıma ulaştırılmıyor ? İnsanları mağdur etmeye ne hakkınız var Nİğde Ptt kargo şubesi pişmanlıktır bilginize arkadaşlar mümkün mertebe uzak durun ben mağdur oldum siz olmayın.

  Yorum Yap
 367. fatih

  Ptt kargo ile gelecek eşyayı, antika pazarında satabilirsiniz.

  Yorum Yap
 368. akif

  PTT kargo ile gönderi yapan satıcılardan alışveriş yapmayacağız anlaşıldı.

  Yorum Yap
 369. gamze

  Tüm gün evde kargoyu beklememe rağmen bana evde olmadığım için kargomun geri götürüldüğüne dair bir mesaj geldi ve gidip şubeden almak zorunda kaldım. Kapıda ödeme ücreti kesilmesine rağmen böyle bir sorumsuzlukla karşılaşmak kabul edilebilir şey değil. Tabii bir de şube müdürüyle görüşmek istediğimde telefonun meşgule düşmesi… PTT Kargo gibi büyük bir şirkete böyle ucuz işler yakışmıyor.

  Yorum Yap
 370. hulusi yılmaz

  1 haftadır katlrgom ortalıkta yok eve geliyosunuz kimseyi bulamayınca geri götürüyorsunuz insaff yani ya bu ne rezillik yurtiçi kargo aras kargoda hiç böyle sorun yaşamamıştım 1 haftadır yaaa ayıppppp

  Yorum Yap
 371. Ahmet kayış

  1 buçuk gün dediler 3 gün oldu daha kargom yari yolda değil o kargo yarin bana gelmesin kargo şubenizi gelecem 15 tl için yaptığınıza bakın şikayetçi olucam sizden

  Yorum Yap
 372. hulusi dağ

  Adreste olmamıza rağmen “adreste yok” diye mesaj atıyorlar. Kargolar geç geliyor.3-4 günde İstanbuldan bir kargo gelmiyor. Rezalet

  Yorum Yap
 373. ayşegül

  hizmeti cok kötü eleman calıstırmazsanız 1 kişi ile olacak iş değil serik belek bölgesi inanın rezalet. kargolar zamanında gelmesini bırakın muhakkak 5 6 gün gecikmeli geliyor ezilmiş bir vaziyette geliyor

  Yorum Yap
 374. Ekrem

  Cuma gününden beri Kargo bekliyoruz Ya bu ne terbiyesizliktir ya ufak ilçe diye çalışmıyor mu keyfekedermi çalışılıyor bunerezillik

  Yorum Yap
 375. Şeyda kaya

  Günde elli kere arıyorum nerdeyse telefonları açmıyor kimse ürünü kapıda ödemeli aldığım halde kargodan muracaatiniz halinde teslimi sağlanıcaktır diye mesaj geliyor

  Yorum Yap
  1. Esin gözgü

   Kargomu nasil alacagim

   Yorum Yap
 376. yılmaz

  günlerce bir kargo gelmedi sanki çinden geliyor ptt kadar yavaş ve sağlıksız işleyen bir şirket daha bulamasın dünyada tek örnek 1 numara

  Yorum Yap
 377. kürşat

  açın şu telefonları açın

  Yorum Yap
 378. mustafa

  telefonlara hiç bir şekilde cevap verilmiyor

  Yorum Yap
 379. ayhan

  telefonlara hiç bir şekilde cevap verilmiyor

  Yorum Yap
 380. mehmet

  ptt kargo işi, yavaşlattı .artık kargolar geç ulaştırılır oldu.telefon açıyoruz dağıtım bölümüne ne telefona bakan var ne de cevap verende işi umursama.bu gidişle o işide kaybedecek.

  Yorum Yap
 381. Bilal YILMAZ

  aldığım hediyelik eşyayı almam için gelip gelemiceğimi sorup başka şekilde alamıcağımı söyleyip gelemicemi söylediğimde de şubeye bırakıyorum diyen bir kargo aynı olayı kredi kartımda da yaptılar ” iş yerinde cok fazla kargo varmış hangi birini elden vereceklermiş ” bahaneleride bu

  Yorum Yap
 382. Furkan Yüce

  Ankaradan 1 günde geldi özel güvenlik kartım burda 4 gündür gelmio söylememek çok seyvarda neyse ?? böyle mi iş yapıyorsunuz

  Yorum Yap
 383. Elif T.

  7 gündür kargom gelemiyor. Ofisde olduğum halde internet sayfalarına yerinde yok not bırakıldı niye bildirim girmişler. Halbuki güvenlik Ptt kargonun gelmediğini söylüyor. Gelmediğiniz halde ne hakla böyle birşey yazabiliyorsunuz? Bu işi lütfen yapacaklara devredin. Sizin yüzünüzden magdur oluyoruz.

  Karşı tarafa ptt ile göndermesini belirttiğim halde maalesef gönderdiği için bekliyorum bunların yüzünden iade sürem de geçiyor.

  Yorum Yap
 384. Cafer Yavan

  cuma günü teslimat olması gereken kargom evde yok dedi gitmişler oysaki cuma günü full evdeydim bide İnternet sayfasına yazmışlar evde kimse yok not bırakıldı diye ibare yazmışlar hadi oradan bi arama nede bir not hiç bir şey yoktu

  Yorum Yap
 385. Dilek

  Kırklareli merkezde yaşıyorum evde olduğum ve ptt kargo aracınızı gördüğüm halde zilime dahi basılmadan kapıma evde bulunamadı makbuzu bırakılıp gidildi bu ikinci kez oluyor ben ev tespiti yapılsın istemiyorum kargo dağıtılsın ürünüm gelsin istiyorum lütfen herkes işini gerektiği gibi yapsın yapmayacaksanız bırakın bu işleri doğru kişiler yapsın

  Yorum Yap
 386. Fetih

  Ptt kargo rezalet kargom 1 hafta oldu gelmedi ariyorum bakilmiyo telefonu actiklarinda da ha bugun ha yarin gelemedi bi türlü ordakiler ne is yapiyo bilmiyorum bian önce isten cikmalilar okadar issiz var onlar gelsin bunlarin yerine belki daha iyi olur sanki beleş calisiyolar magdur olduğumuz yeter artik yetkililer duyrulur

  Yorum Yap
 387. Tuğba

  PTT Ümraniye Dağıtım Müdürlüğü Kimlik Mağduriyeti – Ümraniye Posta Dağıtım Müdürlüğü kimlik kartımı elime bir türlü ulaştıramıyor. Tüm gün adreste olmama rağmen sisteme adreste bulunamadığı diye bildiri girilmiş artı bir de bildiri kağıdı bırakmışlar güya ama kağıt falan yok. Müşteri hizmetlerini arayıp herhangi bir şubeye yönlendirelim dediğimde adreste teslim edilmek zorunda diyor.Ben zaten tek yaşıyorum bütün gün evde bekledim.

  Yorum Yap
 388. Y**** E*****

  Ayın 14 gonderdim kargo hala şubede yetkiler nerde acaba işini düzgün yapmıyorlar iş bekleyenler var verin onlara zimmet almışlar kargoyu alıcı 10 gündür bekliyor KP02283675289 nolu barkot malatya müdürlüğüne şuç duyurusu

  Yorum Yap
 389. Meryem

  Gerçekten tam bir rezalet. Diğer bütün kargolar aynı adrese kargomu getirdiği halde ptt ile gönderilen hiç bir kargom elime ulaşmadı. Mübarek ramazan günü iki defa şubeye gittim. Yetkililer biran önce sorumluları bulup işten çıkarmalı.

  Yorum Yap
 390. Ayhan Temel

  Konya’da Gaziantep iline, PTT kargo ile 1 adet koli içerisinde Kargo gönderisi yaptım 5 gün oldu hala yerine ulaşmadı acaba biz Hangi çağda yaşıyoruz elin adamı Amerika’ya bir günde kargo gönderiyor yazık Bu kuruma yazık yılların Kurumu ne hale geldi

  Yorum Yap
 391. Duygu

  PTT kargodan uzak durun 5 para etmez ilgi alaka sıfır ürün geç geliyor insanı deli ederler

  Yorum Yap
 392. Muhittin çevik

  18 nisanda gebzeye kargo holladım ist güneşliden 26 nisanda defolu olarak teslim edildi telefonlara bakmıyorlar müşteri hizmetine şikayette bulundum mail de ertesi gün teslim edildi diyorlar teslim tarihi müşteride telefonlara da bakıyoruz diyorlar

  Yorum Yap
 393. Mustafa

  Benim şikayetim 4 ay önce Katar’dan eşime iPhone 7 Plus aldım ve arkadaşım aracılığıyla Türkiye’ye kargo ile gönderdim. Eşim telefonda sorun olduğu için bana tekrar telefonu gönderip, aldığım yere iade etmek istedim. PTT Kargo ile Türkiye’den çalışmakta olduğum Katar’a göndermesini istedim. Gazetelerde PTT ile Katar’ın anlaşma yaptığını gördüğüm için aklıma direk PTT Kargo geldi. Eşim PTT Kargo’ya gittiğinde içindekinin ne olduğunu yazarsanız paketin üzerine daha güvende olduğunu söylemiş. Eşim paketin üzerine iPhone yazarak 105 TL uçak ile gönderilmesi için ücretini ödemiş. Paket Katar’a 1 ay sonra geldi. Katar posta kargomu aldım ve taksiye bindiğimde hemen paketi açtım ve içinde cihazımın olmadığını gördüm.

  Hemen oradaki yetkililer ile görüştüm. Bana kamera önünde açmadığım için yardımcı olamayacağını söylediler. Ve Türkiye’deki yetkiler ile görüşmeye başladım ama şikayet dilekçesi oluşturduk dönüş yapmadılar. Eşim PTT gidip reklamasyon oluşturdu ve karşı tarafın şikayet etmediğinden dolayı yani benim şikayetçi olmadığımdan dolayı takipsizlik kararı verdiler. Her müşteri hizmetlerini aradığımda gazımı alıp olayı kapattılar. Tekrar buradan tercüman tutarak Katar posta gittik 3 ay sonra çünkü Türk yetkililer ancak bana döndüler 3 ay sonra. Türkiye’de eşim kargoyu tattırdığın da 476 gr ama Katar’a geldiğinde kargo 276 gr gözüküyor.

  Anlayacağınız telefon Türkiye yok olmuş. Buradaki yetkililer evrak vermedikleri için mail yolu ile Türkiye’ye bilgi vereceklerini belirtti ve 1 ay sonra tekrar katar posta gittiğimde 3 kez mail çektiklerini ve dönüşün sağlanmadığını belirttiler. Yine müşteri temsilcileri gazımı alıp herhangi bir dönüş yapmamaktalar. Telefonumun IMEI var ve bunu yetkililere söyledim araştırılmasını belirttim ama yok. Katar’da olmasaydım Türkiye’de adli işlemlere başlayacaktım ama iş icabı buradayım.

  Yorum Yap
 394. TC EROL

  ptt kargo ataşehir posta dağıtım şubesi bir felâket ! diğer kargoların 1 günde getirdiğini 7 günde zor getirdi ! :(

  Yorum Yap
 395. Hakkı O.

  Ptt kargo bu yapılan ayıp bor şey adreste bulunamadı diyor insan kendinden emin adres dolu olmasına rağmen yok deniyor Allah bildiği gibi yapsın

  Yorum Yap
 396. Sibel

  Ptt kargo dan urunun bir hafta oldu elime gecmedi aynı şehir olmama ragmen

  Yorum Yap
 397. Selma

  Sürrat devrinde eşşekle dağıtıma çıkmış kargo şirketi. Sözünde durmayan personel. Dağıtıma çıkmadan aradım bulamadım numarası

  Yorum Yap
 398. Hakkı

  Ya bu kadar şikayetçi olduğunuza rağmen müşteri hizmetine arayın orada şikayetinizi bildir senize

  Yorum Yap
 399. sg

  Berbat bir kurum. 5 gün oldu Ankara’dan Uşak’a hala kargo ulaşmadı. 3 ayrı numaradan gün boyunca aradım bir kez bile telefona bakan olmadı.

  Yorum Yap
 400. Figen Turan

  Perşembe günü ulucak ya dağıtım yapılıyor ama unutmuşlar bu ne sorumsuzluk böyle anlamadım İzmir Kemalpaşa ulucak

  Yorum Yap
 401. Levent mötür

  Allah bu sorgun şubesinde çalışanları bildiği gibi yapsın.

  Yorum Yap
 402. nermin

  hep aynı şey evde olduğum halde evde yoktunuz kargonuz şubeye iletildi mesajı geliyor.

  Yorum Yap
 403. kadir şimşek

  Diyarbakır posta işleme merkezine bi türlü ulaşamıyorum cevap vermiyorlar böyle esnaflık olmaz…

  Yorum Yap
 404. hulusi

  PTT böyle olmaz nedeni eve getirmiyor geldik yoktunuz die msj atıyor pezevenkler

  Yorum Yap
 405. ismet

  Hatay reyhanlıda 24 saat evdeyim adreste bulunmadı diyorsunuz hep burdayım ne biçim bi hizmet

  Yorum Yap
  1. Aysun

   Ptt çok kötu kurumsun acil posta diye ek para veriyoruz 5 günden fazla gün geçti hâlâ gelmedi posta haram olsun

   Yorum Yap
   1. Mehmet Ali

    kardaş keşke bu ptt yide satsalardı

    Yorum Yap
 406. tülay

  güyaaa evde kimse yokmuş haber kagıdı bırakmışlar!! bu nasıl olur gün evdeydim kağıt falan ortada yok !!!!!

  Yorum Yap
 407. mehmet

  zili çalmamışlar içeride yokmuşuz gibi gösterip not bırakmışlar

  Yorum Yap
 408. Adile

  işyerimde durmama rağmen 18:37 saatine dağıtım adreste yok diye not yazmışlar 10 dk sonra kontrol edeyim diye girdim manzara bu zili çalan bile olmadı sabahtan beri kargo bekliyorum duruma bak

  Yorum Yap
 409. şebnem

  Yazıklar olsun iki gün deyip bu gün 4 gün oldu hala ulaşmadı nasıl insanlar kandırırız diye Ona bakıyorsunuz yazıklar olsunnnnnn!!!!

  Yorum Yap
 410. çiğdem

  gaziantepten malatyaya kargo suresini 1 gün söyleyip 4.günde bile ulaştıramadınız ayrıca hiçbir şekilde korga dağıtım merkezine ulaşamıyoruz sürekli müşteri temsilcisi meşgul

  Yorum Yap
 411. Gözde mucuk

  Bu kadar sorumsuz bir firma olamaz 1 hafta olacak hala kargomu teslim etmediler

  Yorum Yap
  1. Semra

   3 gün dediler aylar gećti gelmedi

   Yorum Yap
 412. volkan

  bu nasil is ptt ye kargom geldi 5 gun oldu halen getirmiyorlar

  Yorum Yap
 413. Mert

  PTT kargo çanakkale çandan tezkere ve taktir belgesini getirecek Kemalpaşa ya bu getirmedikleri aradım gözükmüyor diyor daha önce İzmir’de Bayraklı’da getirecek öğrenci bı adres yok diyor işinizi düzgün yapın masa başında oturarak olmuyor

  Yorum Yap
 414. metin

  bu kadar sorumsuz bir firma nasl hala ayakta kalabiliyor aklım almıyor. siparişi veriyorum butün kargo sirketleri ertesi gun teslimat yapyor ptt 5 gunden once yapmyor. dagıtım merkezine giden paket en az 2 gun bekliyor şubede. cevap. yogunuz.. hep böyleyse demek ki calışanlarniz yetmiyor. her seferinde mağdur oluyorum. bu nasil bir iş etiğidir anlamadm sinir krizi gecirtirsiniz insana dünden beri 1000 defa aradım telefonlara da bakan yok

  Yorum Yap
 415. Zehra

  Vatan mahallesi ptt görevlileri çok kaba ve anlayışsız kaymakam sanmasınlar kendilerini alt tarafı PTT gorevlisininiz

  Yorum Yap
 416. Feyyaz

  10.11.2018 tarihinde menşei Çin olan aliexpres sitesinden ürün siparişi verdim. Bugün 12.12.2018 tarihi olmuş hâlâ kargom gelmedi. Ürünü aldığım mağaza yetkililerine ilettim.

  Siparişiniz ülkenizde dedi. Takipsiz kargo. Ama 10 gündür kargomun TÜRKİYE’de olduğunu biliyoruz. Bunun dışında 8 9 ürünüm daha var. Esenler istanbulda oturuyorum. Ve ptt şubelerini aramamıza rağmen sorunumuzu çözemedik. Takipsiz olduğu için göremiyoruz diyorlar. Kuryeniz getirmedi. Ve bazı arkadaşlarım kuryenizin aldığını söylüyorlar. Aynı olaylar başlarına gelmiş. PTT Bu sizin sorununuz.

  Yorum Yap
 417. sinan

  Bilerek ve istiyerek getirmiyorlar rahatlar, memur zihniyeti var çünkü hizmet yok. böyle bir kurumun bu hali çok vahim şikayetlere bakıyorum zaten yok adres bulunamadı .

  Yok kişi evinde yoktu hadi ispatlasın nasıl adres yok google map diye bişi yok mu aradığını gösteren kayıt nerde telefon belirtiliyor sonuçta. Her türlü belli ki sallıyorlar yüzlerce şikayet gördüm ilgilenen yetkili de yok muş maalesef yazıklar olsun.

  Yorum Yap
 418. MURAT

  Ptt yi bitirmişler hizmet kalitesi sıfır anakara dan 1 günde istanbula gelen kargom 3 gündür elime ulaşmadı. 1 gün dağıtım merkezinde bekletildi 2 gündür dağıtıcıda görünüyor. Sanırım dağıtıcı koliyle duygusal bağ kurdu bir türlü teslim etmiyor. Karşı tarafta muhatap bulamıyorsun, diğer kargo firmaları maksimum 2 günde teslimat yaptığı bir dönemde kamuya ait kurumun durumu içler acısı gerçekten yazıklar olsun.

  Yorum Yap
  1. sinan

   :) o duygusal bağ kısmı çok hoşuma gitti . bütün kargolar duygusal olsun işini yapmayanlara

   Yorum Yap
 419. rakıf

  Ankara Keçiören ikamet ediyorum 2 gündür dağıtımda gözüküyor hala gelmedi

  Yorum Yap
  1. sinan

   sonra da iade yapıyorlar

   Yorum Yap
 420. Eda malatya

  Malatya ikamet ediyorum geçen hafta ürün sipariş verdim neyse cuma günü oldu ertesigün 10 Kasım belki tatildir diye düşündüm fakat tüm kargolar çalıyor benim ürünüm dağıtıcıya verildi görünüyor kargo ve dağıtıcı gelmedi birde kağıt bırakıldı yazıyor ne de kağıt var gelen kargo evde misiniz ürününüzü getirdim diye arar benim bildiğim hep böyle yapıyorlar gidip şubeden almak gibi bir zorunluluğumuz yok acaba o kargo ücretini niye ödüyoruz

  Yorum Yap
 421. fahri

  25.10.2018de kahramanmarasa kargo gönderdim 27.10.2018 saat 8 buçukta maraş şubesindeydi öğlene kargo ellerinde ulaşır diye düşündüm sonra tatil girdi 29 ekim derken salı günü kesin gider diye düşündüm internet ile sürekli takip ediyorum dağıtıcıya verildimi diye hiç yazmadı sürekli şubede bekliyor yazıyor onikisubat tekerek şubesini aradım kargo salı günü çıkmış fakat evde yoklarmış onun yerine doğalgaz numarasını almışlar ama ben söylemiştim kargo gelecek diye evdelerdi neyse doğalgaz numarasını karşılaştırdık numaralar birbirini tutmuyor.

  Neyse dedim o zaman dağıtıcıya tekrar verin bugün ulaşsın dedim saat daha 11di beyefendi bugün olmaz anca yarın veririz dedi yada şubeden alabilirler dedi peki tamam ben söyliyim başka birisi alsın dedim kargo numarasını falan attım sorun çıkması diye adamda tamam gelsinler veririz dedi.

  Telefonda kargoyu almaya gidiyorlar neymiş kendisi alacakmış kargoyu vermeyeceklermiş kendi hataları yanlış yere gidiyorlar telefon numarasını biz oraya boşuna yazıyoruz zaten gitmeden yanlış beyan bulunuyorlar biz güvenip size emanet ediyoruz ama sizin umrunuzda bile değil kargo kaybolsa bunun hesabini kim verecek acaba?

  Yorum Yap
 422. dilara yavaş

  1 haftadır kargomu bekliyorum hala elime ulaşmadı gelmedikleri halde geldi gibi gösterip yerlerinde yoktular notu düşmüşler kargo takip yerinde kargoyu iş yerime istedim ve saat 20.00 kadar açık böyle birsey mümkün degil!

  Yorum Yap
  1. sinan

   aynı şekil

   Yorum Yap
 423. Fatime başer

  Geçen hafta salı günü malatyaya gelen kargom bugün salı hala tüm uğraşılarıma rağmen elime geçmedi.tlf ya meşgul yada bağlıyoruz deyip kapanıyor. Kesinlikle ptt kargo ile hic birseyiniz gondermeyin.

  Yorum Yap
 424. Selim o

  Ptt kargo hayal kırıklığı takip nolu kargomu evde bekliyorum gelmediği halde evde yok kapalı diye geri iade ediliyor siz bence barkot noyu dağıtıcı kişilere takin eve yatmayamı gidiyor başka işemi gidiyor Not evde yıksak kanıt olsun kapıya geldik evde yok notu birakilsin

  Yorum Yap
 425. Rabia ö. k

  Gölcük ptt kargosundan gelen yeni doğan bebek için gelen eve getirmeyip gitcem yer çok var diye laflar soyluyor bu şahısları seçerken mülakata sokun böylelerini lütfen karşımıza göndermeyin.

  Yorum Yap
 426. Hatice

  Verdiğim kargoyu hiç paketlemeden gönderip içinde ne var ne yok kötü olmuş bu kadar sorumsuz olunmaz insaf vicdan biraz

  Yorum Yap
 427. Beyhan Hürhür

  Karşıyaka Zübeyde hnm ptt şubesine gittik kargo gönderimi yapacaktık pazartesi gelin kargo gönderimleri saat 14 e kadar dediler. Kargo gönderimi saat 14 e kadar olabilir ama kargo alımının saat 17 e kadar olduğunu internet sayfasından gördük elimizde kolimizle döndük kargo işlemini yapar pazartesi gönderimini yapardı bize tekrar koliyi taşıtmazdı ayrıca böyle bir durum var ise ptt girişlerine bilgilendirme asılabilir. Memur iş yapmamak için bu durum oldu herhalde

  Yorum Yap
 428. Boris

  Ben bir hafta bekleniyorum paketimi. of of RY262953135CN 02.09.2018 Alanya!! Ne zaman teslimat?

  Yorum Yap
 429. Gökhan BORA

  Kargo ulaştırma konusunda pek bir şey söyleyemem ama basaksehir merkez Ptt de çalışan Özgür beye “soyadı Özgü” çok teşekkür ederim güler yüz ve yardımcı olma konusunda hiçbir memurun bu kadar iyi olduğunu görmedim

  Yorum Yap
 430. Gider olduk

  Evvela yapacağım eleştirinin ptt kargo hizmet kalitesi namına herhangi bir faydası olacağını sanmıyorum ama yinede içimde kalmasın.

  Aliexpresten birçok defa alışveriş yaptım ve yapıyorum. Türkiye ye gelişi ptt üzerinden. Şuana kadar yapmış olduğum alışverişler 20 yi bulmuştur. Bunlardan 3 veya 4 tanesinde evde olmadığımdan teslimat yapılamadı. Bunda sıkıntı yok. Fakat evde olduğumuz zamanda dahi adamlar bir kapı çalıp teslim etme zahmetinde bulunmuyor. Kapının önüne kargoyu bırakıp gidiyor. Bazen ise adam kapı ahizesinden kapınızın önüne kargonuzu bıraktım diyor. Yine bu iyi ihtimal.

  Daha öncekilerde dış kapıya bırakan mı desen alt komşunun evinin camına bırakn mı desen… binadan herhangi bir kimseye de demiyorlar ki bıraktım diye.bu nasıl bir iştir. Benim paramla aldığım malı sen dışarı atıyorsun. İnsanlar parayı kolay kazanmıyor. Sizde bu isten ekmek yiyor çoluk çocuğunuzun nafakasını evel Allah ın izniyle temin ediyorsunuz. Aldığınız paranın hakkını verin. Ha derseniz ben kadroluyum bana bir şey olmaz işimi düzgün yapsam da yapmasam da paramı alıyorum ona diyecek bir şeyim yok zaten bunun bence bir önemi de yok mühim olan Allah katında sen aldığın maaşı hak ediyor musun ona bak.

  En nihayetinde bu bir kul hakkıdır. Ve kul hakkı da müslümanım diyen birinin, ALLAH ın affetmediği günahlardan biri olduğunu bilmesi gereken bir haktır. Bu arada ben k.maraş merkez onikişubat ilçesinde yaşıyorum.

  Yorum Yap
 431. Hacer Evciman

  7 Ağustos günü sizin şubenizden bir kaç zarf postaladım, zarfların içinde düğün davetiyeleri vardı, gitmesi gereken yerler içerisinde Almanya, Fransa, Kıbrıs, Türkiye içi Sakarya ve Bursa bulunuyor. Sekiz gün geçmesine rağmen hiçbiri gitmemiş, hadi yurtdışı uzun sürüyor anlıyorum ama yurtiçi sekiz gün sürmemeli ve daha ne kadar süreceği de belli değil!

  Bu nasıl oluyor? Siz benden takip no isteyeceksiniz eminim ama hepsini mektup olarak yolladım takip numaram yok, büyük bir zarf Almanya ya yolladım onu taahhütlü yolladım on da sıkıntı yok şimdilik. Ben şimdi ne yapacağım? Davetiyelerim ulaşmazsa ne olacak?

  Yorum Yap
 432. Musa Ensar

  Ptt kargo apartman dayre teslimat yapma zorunluluğu yokmuş. Diğer kargo şirketleri bu hizmeti sunarken ptt kargo çalışanları acaba kadroyamı geçti servis dağıtım elamanı davranış şekli çok çirkin Böyle hizmet verip böyle davranışları tasub etmiyorum böyle hizmeti istemiyorum

  Yorum Yap
 433. Birhat

  Benim kargom 2 aydır ulaşılamadı ve çağrı merkezini arıyoruz diyorlar ki teslim edilmiş ama teslim eden kişi hayali olarak görünüyor.. ve ben nasıl şikayet edecem bilgisi olan var mi nereye başvurayım..

  Yorum Yap
  1. ulvi akar

   İki aya kargo kalır mı o muhtemelen gönderen kişiye dönmüştür. Ptt yanlış hatırlamıyorsam ulaşamadığı kişilere 15 gün şubede bekletir ve alınmaz ise geri gönderen kişiye postalar.

   Siz ilk olarak gönderen kişiye bir sorun daha sonra da hangi ptt şubesi yakınsa ya da hangi şubeye gönderdilerse oraya gidin bakın normal şartlarda 3 günde bir uçtan bir uca kargo gönderdiklerini biliyorum sizin kargonuzda bir sorun var aratırsanız çözersiniz.

   Yorum Yap
 434. semih önen

  bursa altıparmak şubesi kadar berbat bir şube görmedim arkadaş zorla çalışan memurlar koymuşlar sanki oraya sıra bekliyoruz bize geliyor haydaaa mesai bitmiş yuh yani bu kadar olur beklediğiniz yanınıza kar kalıyor üstelik çok terbiyesiz ve seviyesiz personelleri yazık kuruma bence işe ihtiyacı olan bir sürü insan var onları almalısınız kurumunuza zarar veren insanları barındırmamalısınız PTT ismine yakışır çalışkan personel çalıştırmalı bence…

  Yorum Yap
 435. mustafa kırlangıç

  diğer kargolarda adreste kimse olmayınca telefon ediliyor..ama ptt geliyor kimse yok hadi eyvallah deyip gidiyor..birde kağıt bırakıyorlar üzerinde barkot yazmıyorlar,bu barkot numarası olmayınca takibi yapamıyorsunuz,ankara mamak şahintepe ptt şubesine insan gitmek istemez..tam bir devlet dairesi gibi,insana değer yok,soru sorsan cevap vermiyorlar.internette bir tane numaraları var,arıyorsun açan yok,iletişim kurulacak numara yok,nereye şikayet edeceksin ki kurumların hepsi böyle…

  Yorum Yap
 436. LÜTFİYE

  kargomun cuma günü elimde olması gerekiyordu gelmedi bugünde gelmedi ptt kargo

  Yorum Yap
 437. Kübra Çetin

  25.05.2018 tarihinde ev adresime gelen çalıştığım için adres değişikliği yaptığım kargo 20.05.2018 olmasına rağmen hala gelmedi bugün de gelmeyecekmiş. 25.05.2018 de adres değişikliği için sabah 8.30’dan öğlen 12.30’a kadar Topkapı Dağıtım Merkezini belirli aralıklarla kaç defa kaç farklı numara aradım bilmiyorum bir Allah’ın kulu açıp bilgi vermedi!

  Karaköy PTT şubeye gidiyorum ters cevaplar veriliyor yemeğe çıkacaklar diye yüzüme bakılmadı. Çağrı merkezini aradım sonradan aklıma geldi avonu arayıp adres güncelleyebilirsiniz dediler aradım güncelledim o kargo o gün şubeye bırakılmış hafta sonu dağıtıma çıkar mı şube kapalı diye soruyorum çıkar kargo aksam 5’e kadar calisi yo denildi. Pazartesi arıyorum yine 2 3 saat uğraştım sonunda ulaştım buğun dağıtıma çıkar mı dedim internette Topkapı Dağıtım Merkezinde görünüyor bayan açtı.

  Kara köyde dedi numarasını verin dedim Bahçelievler Dağıtım Merkezini arayın bilgi verirler dedi. Aradım bizde yok dedi benim kargom nerede diyorum şuan yolda Hadımköy’e gidecek tekrar dağıtıma çıkacak Hadımköy merkezde yanlış giriş yapılmış normalde 28.05.2018’de teslim edilmesi gerekiyordu yarın dağıtıma çıkar dedi.

  Tek benim siparişim değil kaç kişiye mahçup oldum şikayetim dikkate alınmaz bakılmaz biliyorum ama yine de okuyun bakin nasıl çalışıyorsunuz nasıl birbirinizden kopuksunuz ayrı ayrı bilgiler veriyorsunuz düzeniniz yok koskoca PTT . TEKRAR DİYORUM SORUN KARGOMUN GELMEMESI GEÇ GELMESİ DEĞİL YANLIŞ BİLGİLER BAKILMAYAN TELEFONLAR ..

  Yorum Yap
  1. nalan

   çağlayan ptt kargoyla günlerdir uğraşıyoruz telefon ya meşgul ya da beklemeye alıyolar yarım saat beklediğimi biliyorum bilgi için muhatap yok çok haklısınız kimi kime şikayet edelim şaşırdık

   Yorum Yap
 438. Mustafa

  PTT kargo çok pahalı, bir zarf sürat kargo ile 8 tl ye gelirken aynı zarf PTT ile 12 tl. El insaf

  Yorum Yap
 439. sanem

  ya siz nasıl çalışıyorsunuz anlamıyorum ki bir gün olsun kargomu kapıda alamadım getirmiyorsunuz ve gün boyu evde olduğum takdirde sözde gelmişsiniz haber kağıdı bırakmışsınız benim ne kapım çalınıyor ne aranıyorum nede haber kağıdı bırakılıyor bunlar hep uydurmanız isinizi diğer kargolar gibi düzgün yapın bir kerede yahuuuuu

  Yorum Yap
  1. Fatih

   Aynen kardeşim araçla geziyorlar sözde ewde yoktur bahane

   Yorum Yap
  2. fatih

   Orada müşteri hizmetlerinin numarasını arayın birçok yorumda gelmediği yazılı ama PTT bir kurum bir de cihet ile gönderileri kayıt altına alıyorlar yani gelmeden geldim demek çok zor. Birçok kişide sizi tenzih ederim kağıdı görmüyor ama gelmediler diye yazıyor PTT gelmemesi gibi bir durum bence çok zor.

   Yorum Yap