PTT Kargo Karadeniz Ereğli Merkezi Şube (Karadeniz Ereğli, Zonguldak)

Adres: Müftü Mahallesi İbrahim Efe Caddesi Numara: 32/1 Karadeniz Ereğli – Zonguldak
Telefon: 0 372 316 18 72

PTT Kargo Karadeniz Ereğli Merkezi şubesi iletişim bilgileri ile şubeye ulaşabilirsiniz. PTT Kargo Karadeniz Ereğli Merkezi şubesinde yapabileceğiniz başlıca işlemler ise şu şekildedir;

İsim veya gönderi kodu numarası ile kargo takibi, şubeden kargo gönderimi veya kargo teslim alma, adresinize kurye çağırma, karşı ödemeli, ödeme şartlı veya peşin ödemeli gönderim, köy ve beldelerde bulunan diğer Postane şubelerine gönderim, yurtdışına gümrük kurallarına uygun olarak gönderim, şubeden ambalaj ve koli temin edebilme, kargo ücret, teslim veya gönderi süresini öğrenme, kargo sorunları, kurye, teslimat ve diğer şikayet bildirimleri gibi işlemleri çalışma saatlerinde şubeden yapabilir veya bilgi alabilirsiniz.

PTT kargo bir devlet kuruluşudur. PTT şubelerinden bazı şehirlerde toplu veya sürekli gönderiler için özel anlaşma yapmaktadır. Toplu gönderi veya sürekli gönderi yapmak isteyenler bilgi için şube şefleri ile iletişime geçebilirler.

PTT Kargo Müşteri Hizmetleri Numarası: 444 17 88
PTT Kargo Sitesi: www.ptt.gov.tr

Yardımcı Sayfalar

PTT Kargo Takip: Kargo gönderinizin nerede olduğunun hakkında bilgi alabilmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Çalışma Saatleri: Şubenin çalışma saatleri hakkında bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Şikayet: Şikayet bildirimini nasıl yapacaksınız konusunda bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Gönderim Süresi Hesaplama: Kargo gönderinizin teslim süresini öğrenmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Ücret Hesaplama: Kargo gönderinizin ne kadar ücret tutacağına dair bilgilerin yer aldığı yardımcı sayfadır.

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri yorumları

9 Müşteri Yorumu ya da Şikayeti

 1. Bülent Uğur

  27.12.2020 de gönerdiğimiz kargo 06.01.2021 de hala yerine ulaşmadı. Ereğli şubede 30 aralıktan beri bekletiyorlar. Arıyorum ama telefona cevap vermiyorlar. Ptt kargonun internet adresinden de bi türlü şikayet yazılmıyor.

  Yorum Yap
 2. İlhan Bilgin

  Aylardır saatlerce kargo almak için kapıda kuyruk bekleyen vatandaşın çilesi ne zaman bitecek? Ereğli’de olup ta kargo Zonguldak’ta denerek geri gönderilen vatandaşın zamanı sizin ki kadar önemli değil mi?

  Evet pandeminin getirdiği sıkıntılar var ama yetkililerin üzerine düşen görev sorunları çözmek, pandemiyi bahane etmek değil. Gerekirse personel artışına gidilebilir, yeter ki sorumlular sorumluluk bilincinde olsun. Neticede hiç kimse babasının hayrı için iş yapmıyor.

  Yorum Yap
 3. Fadime Demirel

  Böyle kargo şirketi olmaz olsun. Kargoyu gelip vermeye bile uğraşmıyorlar.

  Yorum Yap
 4. Süleyman Keçeci

  Telefonu açıp masaya koyuyorlar. Tam 1 haftadır her gün ulaşmaya çalışıyorum. Sadece yapacağım işlem ise kargomun iadesini istemek. Bu kadar sorumsuzluk olamaz.

  Yorum Yap
 5. Burhan Ulaş

  Meşgule atıp telefonu açık bir şekilde bırakıp meşgule düşürüyorsunuz.

  Yorum Yap
  1. Fadime Eyrilmez

   Sizin gibi kargo şirketi olmaz olsun ya1 Bu nasıl bir sorumsuzluktur. Arıyorum açan yok asla ulaşım yok. Rezillik resmen.

   Yorum Yap
 6. Gülsüm Koca

  Ben böyle sorumsuz şey görmedim. 7–24 ofisteyim kargonuz adreste bulunamadığı için teslim edilmedi diyor. Arıyorum bilerek meşgule atıp her zaman yaptıkları telefonu açık şekilde koyup meşgul çaldırıyorlar. Bu kaçıncı ya bir de kargo parası veriyoruz kapı da ödeme.

  Yorum Yap
 7. Serkan Aluç

  Ben böyle sorumsuz şey görmedim. 7-24 ofisteyim kargonuz adreste bulunamadığı için teslim edilmedi diyor. Arıyorum bilerek meşgule atıp her zaman yaptıkları telefonu açık şekilde koyup meşgul çaldırıyorlar. Bu kaçıncı ya bir de kapı da ödeme kargo parası veriyoruz.

  Yorum Yap
  1. Yadigar Erten

   Serkan Aluç bende arıyorum açmıyorlar. Nu kadar sorunsuz kargo görmedim. Kargoyu teslim etmiyorlar. Sonrada geri gönderiyorlar ve pandemi de bahaneleri oluyor.

   Yorum Yap